Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 maja 2011 r.
20:38
Edytuj ten wpis

Flash Mob w Lublinie: Taniec na placu Litewskim (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 13 A A
Na placu Litewskim zatańczyło 27 osób (jotem)
Na placu Litewskim zatańczyło 27 osób (jotem)

Kilkanaście minut po godzinie 17 na placu Litewskim w Lublinie 27 osób zatańczyło czterominutowy układ taneczny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Flash Mob to spontaniczna akcja, ale wymaga przygotowań. Każdy z uczestników musi wcześniej wiedzieć, co konkretnie się wydarzy, aby mógł naśladować innych. – Najtrudniej było zebrać uczestników na próbach. Momentami przychodziło nawet sto osób. Cieszę się, że wyszło tak dobrze – komentuje Mateusz Haponiuk, organizator.

- Takich akcji brakuje w naszym mieście - komentuje Tomek, student wydziału politologii UMCS, który był jednym z obserwatorów. - Flash Mob powinien opierać się na spontaniczności i zabawie. Tutaj za bardzo skupiono się na poszczególnych krokach. Mimo to brawo i czekamy na więcej!

Jak dodają uczestnicy tanecznego flash moba na placu Litewskim, to nie koniec i już niedługo będzie kolejna akcja w Lublinie – Tym razem wszyscy zostaną zamrożeni i staną w bezruchu. Gdzie? To już nasza tajemnica – dodaje Haponiuk.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
izka / 2 czerwca 2011 o 00:55
0
nie wiem kto ten występ nazwał flash mob'em , ale jest on w "mylnym błędzie" jakby to powiedział Ferdek Kiepski
flash mob tworzą nieznani sobie ludzie znający jedynie termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.
Ludzie występujący na Placu Litewskim znali się ... co więcej spotykali się by ćwiczyć układ. I gdzie tu spontan?
Rada na przyszłość: wybierzcie znany układ z jakiegoś filmu i niech każdy ćwiczy sobie w zaciszu domowym, a potem ustalcie czas i miejsce na flash mob.
nie wiem kto ten występ nazwał flash mob'em , ale jest on w "mylnym błędzie" jakby to powiedział Ferdek Kiepski
flash mob tworzą nieznani sobie ludzie znający jedynie termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.
Ludzie występujący na Placu Litewskim znali się ... co więcej spotykali się by ćwiczyć układ. I gdzie tu spontan?
Rada na przyszłość: wybierzcie znany układ z jakiegoś filmu i niech każdy ćwiczy sobie w zaciszu domowym, a potem ustalcie cz... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2011 o 21:30
0
[quote name='Aneta' timestamp='1305502332' post='478579']
To ja ;p
[/quote]
Daj fona mała czarna
Avatar
Aneta / 16 maja 2011 o 01:32
0
To ja ;p
Avatar
Gość / 15 maja 2011 o 15:44
0
Zna ktoś tą czarną w krótkich spodenkach na pierwszym planie?
Avatar
My Fresh Mob [na FB] / 15 maja 2011 o 14:46
0
[quote name='arti' timestamp='1305460430' post='478361']
FlashMob ma trwać krótko. Jeśli nie jest, to najzwyczajniej nie można nazywać go FlashMob'em. Pojęcia tego słowa w słownikach nie dacie rady zmienić.
[/quote]


Ale on trwał krótko, 3:30 min nie jest długie
Avatar
arti / 15 maja 2011 o 13:53
0
FlashMob ma trwać krótko. Jeśli nie jest, to najzwyczajniej nie można nazywać go FlashMob'em. Pojęcia tego słowa w słownikach nie dacie rady zmienić.
Avatar
My Fresh Mob [na FB] / 14 maja 2011 o 17:51
0
[quote name='Nana ania' timestamp='1305372407' post='478054']
Moim zdaniem to zalosnie troche wyszlo:
1. za dlugie
2. jak ktos pow 2 zaczely reszta sie chwile powstydzila
3.malo zgrane to bylo
4. w uj sztywne przy tym sie trzeba bawic a nie krepowac ;D

no ale i tak gratuluje czekam na kolejny ;p moze ja do was dolacze dajcie wiecej info gdzie co i jak ;D mam kolezanki ktore tez b. chetnie by sie przylaczyly
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]Chcielibyśmy się odwołać do powyższej wypowiedzi:

1. taneczne flash mob'y naprawdę nie są krótsze,
z resztą niektóre [np. bitwa na poduszki] ciągną się do momentu,
gdy wszyscy opadną z sił czyli np. 10 min
2. zawsze zaczyna 1-3 osoby aby potem mogła dołączyć się reszta
3. punkt trzeci wyklucza 4 bądź 4 wyklucza 3
Czy można zgrać coś idealnie i sprawić by dalej była to czysta zabawa?
Niestety, jest to nie realne
Dlatego jednak postawiliśmy na ZABAWĘ
[czyli najważniejszy punkt każdego prawdziwego flash mob'a]


Chciałbym zauważyć, że kiedyś raz przetłumaczona definicja z angielskiego na polski na Wikipedii
nie uległa w ogóle zmianie [mimo że na anglojęzycznych stronach już dawno zmieniono definicję].




Jeśli chcielibyście więcej informacji o organizowanych Flash Mob'ach
to zapraszamy do polubienia "My Fresh Mob" na FB.


Pozdrawiamy[/font]
[quote name='Nana ania' timestamp='1305372407' post='478054']
Moim zdaniem to zalosnie troche wyszlo:
1. za dlugie
2. jak ktos pow 2 zaczely reszta sie chwile powstydzila
3.malo zgrane to bylo
4. w uj sztywne przy tym sie trzeba bawic a nie krepowac ;D

no ale i tak gratuluje czekam na kolejny ;p moze ja do was dolacze dajcie wiecej info gdzie co i jak ;D mam kolezanki ktore tez b. chetnie by sie przylaczyly
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]C... rozwiń
Avatar
My Fresh Mob [na FB] / 14 maja 2011 o 17:41
0
[quote name='ol' timestamp='1305355797' post='477948']
flash trwa 30 sek, pojawia sie jak grom z nieba i tak samo znika. Tu 2 osoby zaczely a reszta sie jeszcze wstydzi:P powodzenia w przyszlosci, brawo za pomysl.
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]Dziękujemy za opinię.
Nawiązując do wypowiedzi chcielibyśmy zaznaczyć, że nigdzie nie jest sprecyzowane ile trwać ma FM, bo to zależy tylko i wyłącznie od uczestników
Z resztą nie spotkaliśmy się jeszcze z 30-sekundowym Flash Mob'em
[taneczne trwają gł. ok 3 min...]

Teoretycznie każdy miał tremę,
jednakże Wg mnie wszystko wyszło tak jak sobie wyobrażaliśmy

Gorąco pozdrawiamy[/font]
[quote name='ol' timestamp='1305355797' post='477948']
flash trwa 30 sek, pojawia sie jak grom z nieba i tak samo znika. Tu 2 osoby zaczely a reszta sie jeszcze wstydzi:P powodzenia w przyszlosci, brawo za pomysl.
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]Dziękujemy za opinię.
Nawiązując do wypowiedzi chcielibyśmy zaznaczyć, że nigdzie nie jest sprecyzowane ile trwać ma FM, bo to zależy tylko i wyłącznie od uczestników
Z resztą nie spotkaliśmy się jeszcze z 30-sekundowym Fla... rozwiń
Avatar
pablo / 14 maja 2011 o 16:13
0
do aaaKKK
czytać może, ale nie ze zrozumieniem, w tym problem, bo obrażasz innych, a glównie siebie w swoim ostatnim zdaniu.
Mój post odnosił się do tego, że takie działanie terminologicznie, nie powinno nazywać się flash mobem, bo nim nie było, dlaaczego? Juz napisalem, ale powtórzę, to przedstawienie nie maiło charakteru spontanicznego, było wcześniej przygotowane, a osoby biorące udział, znały w taki lub inny sposób, zresztą był za długi.Nie mam nic przeciwko takim działaniom i gratuluje, bo faktycznie w Lublinie jest ciężko coś zrobić.
Avatar
aaaKKK / 14 maja 2011 o 13:56
0
tłumaczenie że nie był flashmobem jest blednę... flashmoby są różne i mogą trwać nawet dłużej... a że wszyscy się znali to też nie prawdą jest, połączył nas fb a jak przyszedłeś na próbę dopiero w tedy poznawałeś ludzi bo atmosfera wydarzenia sprzyjała warunkom do nauki a i tak na pewno nie dałbyś rady poznać wszystkich. Poza tym jak stworzyć cokolwiek bez przyjaciół i znajomych?? Raczej się nie da, bo tu nawet przekaz słowny dużo zdziałał i każdy na pewno komuś powiedział i dlatego wiele osób mogło się znać A tym którzy tylko narzekają polecam ruszyć tyłki i samemu coś zorganizować i nie być biernym może w tedy docenicie jak trudno cokolwiek jest zorganizować
tłumaczenie że nie był flashmobem jest blednę... flashmoby są różne i mogą trwać nawet dłużej... a że wszyscy się znali to też nie prawdą jest, połączył nas fb a jak przyszedłeś na próbę dopiero w tedy poznawałeś ludzi bo atmosfera wydarzenia sprzyjała warunkom do nauki a i tak na pewno nie dałbyś rady poznać wszystkich. Poza tym jak stworzyć cokolwiek bez przyjaciół i znajomych?? Raczej się nie da, bo tu nawet przekaz słowny dużo zdziałał i każdy na pewno komuś powiedział i dlatego wiele osób mogło się znać A tym którzy tylko narzekają pole... rozwiń
Avatar
izka / 2 czerwca 2011 o 00:55
0
nie wiem kto ten występ nazwał flash mob'em , ale jest on w "mylnym błędzie" jakby to powiedział Ferdek Kiepski
flash mob tworzą nieznani sobie ludzie znający jedynie termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.
Ludzie występujący na Placu Litewskim znali się ... co więcej spotykali się by ćwiczyć układ. I gdzie tu spontan?
Rada na przyszłość: wybierzcie znany układ z jakiegoś filmu i niech każdy ćwiczy sobie w zaciszu domowym, a potem ustalcie czas i miejsce na flash mob.
nie wiem kto ten występ nazwał flash mob'em , ale jest on w "mylnym błędzie" jakby to powiedział Ferdek Kiepski
flash mob tworzą nieznani sobie ludzie znający jedynie termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.
Ludzie występujący na Placu Litewskim znali się ... co więcej spotykali się by ćwiczyć układ. I gdzie tu spontan?
Rada na przyszłość: wybierzcie znany układ z jakiegoś filmu i niech każdy ćwiczy sobie w zaciszu domowym, a potem ustalcie cz... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2011 o 21:30
0
[quote name='Aneta' timestamp='1305502332' post='478579']
To ja ;p
[/quote]
Daj fona mała czarna
Avatar
Aneta / 16 maja 2011 o 01:32
0
To ja ;p
Avatar
Gość / 15 maja 2011 o 15:44
0
Zna ktoś tą czarną w krótkich spodenkach na pierwszym planie?
Avatar
My Fresh Mob [na FB] / 15 maja 2011 o 14:46
0
[quote name='arti' timestamp='1305460430' post='478361']
FlashMob ma trwać krótko. Jeśli nie jest, to najzwyczajniej nie można nazywać go FlashMob'em. Pojęcia tego słowa w słownikach nie dacie rady zmienić.
[/quote]


Ale on trwał krótko, 3:30 min nie jest długie
Avatar
arti / 15 maja 2011 o 13:53
0
FlashMob ma trwać krótko. Jeśli nie jest, to najzwyczajniej nie można nazywać go FlashMob'em. Pojęcia tego słowa w słownikach nie dacie rady zmienić.
Avatar
My Fresh Mob [na FB] / 14 maja 2011 o 17:51
0
[quote name='Nana ania' timestamp='1305372407' post='478054']
Moim zdaniem to zalosnie troche wyszlo:
1. za dlugie
2. jak ktos pow 2 zaczely reszta sie chwile powstydzila
3.malo zgrane to bylo
4. w uj sztywne przy tym sie trzeba bawic a nie krepowac ;D

no ale i tak gratuluje czekam na kolejny ;p moze ja do was dolacze dajcie wiecej info gdzie co i jak ;D mam kolezanki ktore tez b. chetnie by sie przylaczyly
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]Chcielibyśmy się odwołać do powyższej wypowiedzi:

1. taneczne flash mob'y naprawdę nie są krótsze,
z resztą niektóre [np. bitwa na poduszki] ciągną się do momentu,
gdy wszyscy opadną z sił czyli np. 10 min
2. zawsze zaczyna 1-3 osoby aby potem mogła dołączyć się reszta
3. punkt trzeci wyklucza 4 bądź 4 wyklucza 3
Czy można zgrać coś idealnie i sprawić by dalej była to czysta zabawa?
Niestety, jest to nie realne
Dlatego jednak postawiliśmy na ZABAWĘ
[czyli najważniejszy punkt każdego prawdziwego flash mob'a]


Chciałbym zauważyć, że kiedyś raz przetłumaczona definicja z angielskiego na polski na Wikipedii
nie uległa w ogóle zmianie [mimo że na anglojęzycznych stronach już dawno zmieniono definicję].




Jeśli chcielibyście więcej informacji o organizowanych Flash Mob'ach
to zapraszamy do polubienia "My Fresh Mob" na FB.


Pozdrawiamy[/font]
[quote name='Nana ania' timestamp='1305372407' post='478054']
Moim zdaniem to zalosnie troche wyszlo:
1. za dlugie
2. jak ktos pow 2 zaczely reszta sie chwile powstydzila
3.malo zgrane to bylo
4. w uj sztywne przy tym sie trzeba bawic a nie krepowac ;D

no ale i tak gratuluje czekam na kolejny ;p moze ja do was dolacze dajcie wiecej info gdzie co i jak ;D mam kolezanki ktore tez b. chetnie by sie przylaczyly
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]C... rozwiń
Avatar
My Fresh Mob [na FB] / 14 maja 2011 o 17:41
0
[quote name='ol' timestamp='1305355797' post='477948']
flash trwa 30 sek, pojawia sie jak grom z nieba i tak samo znika. Tu 2 osoby zaczely a reszta sie jeszcze wstydzi:P powodzenia w przyszlosci, brawo za pomysl.
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]Dziękujemy za opinię.
Nawiązując do wypowiedzi chcielibyśmy zaznaczyć, że nigdzie nie jest sprecyzowane ile trwać ma FM, bo to zależy tylko i wyłącznie od uczestników
Z resztą nie spotkaliśmy się jeszcze z 30-sekundowym Flash Mob'em
[taneczne trwają gł. ok 3 min...]

Teoretycznie każdy miał tremę,
jednakże Wg mnie wszystko wyszło tak jak sobie wyobrażaliśmy

Gorąco pozdrawiamy[/font]
[quote name='ol' timestamp='1305355797' post='477948']
flash trwa 30 sek, pojawia sie jak grom z nieba i tak samo znika. Tu 2 osoby zaczely a reszta sie jeszcze wstydzi:P powodzenia w przyszlosci, brawo za pomysl.
[/quote]


[font="Comic Sans MS"]Dziękujemy za opinię.
Nawiązując do wypowiedzi chcielibyśmy zaznaczyć, że nigdzie nie jest sprecyzowane ile trwać ma FM, bo to zależy tylko i wyłącznie od uczestników
Z resztą nie spotkaliśmy się jeszcze z 30-sekundowym Fla... rozwiń
Avatar
pablo / 14 maja 2011 o 16:13
0
do aaaKKK
czytać może, ale nie ze zrozumieniem, w tym problem, bo obrażasz innych, a glównie siebie w swoim ostatnim zdaniu.
Mój post odnosił się do tego, że takie działanie terminologicznie, nie powinno nazywać się flash mobem, bo nim nie było, dlaaczego? Juz napisalem, ale powtórzę, to przedstawienie nie maiło charakteru spontanicznego, było wcześniej przygotowane, a osoby biorące udział, znały w taki lub inny sposób, zresztą był za długi.Nie mam nic przeciwko takim działaniom i gratuluje, bo faktycznie w Lublinie jest ciężko coś zrobić.
Avatar
aaaKKK / 14 maja 2011 o 13:56
0
tłumaczenie że nie był flashmobem jest blednę... flashmoby są różne i mogą trwać nawet dłużej... a że wszyscy się znali to też nie prawdą jest, połączył nas fb a jak przyszedłeś na próbę dopiero w tedy poznawałeś ludzi bo atmosfera wydarzenia sprzyjała warunkom do nauki a i tak na pewno nie dałbyś rady poznać wszystkich. Poza tym jak stworzyć cokolwiek bez przyjaciół i znajomych?? Raczej się nie da, bo tu nawet przekaz słowny dużo zdziałał i każdy na pewno komuś powiedział i dlatego wiele osób mogło się znać A tym którzy tylko narzekają polecam ruszyć tyłki i samemu coś zorganizować i nie być biernym może w tedy docenicie jak trudno cokolwiek jest zorganizować
tłumaczenie że nie był flashmobem jest blednę... flashmoby są różne i mogą trwać nawet dłużej... a że wszyscy się znali to też nie prawdą jest, połączył nas fb a jak przyszedłeś na próbę dopiero w tedy poznawałeś ludzi bo atmosfera wydarzenia sprzyjała warunkom do nauki a i tak na pewno nie dałbyś rady poznać wszystkich. Poza tym jak stworzyć cokolwiek bez przyjaciół i znajomych?? Raczej się nie da, bo tu nawet przekaz słowny dużo zdziałał i każdy na pewno komuś powiedział i dlatego wiele osób mogło się znać A tym którzy tylko narzekają pole... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 0

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 6 3

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 13 2

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 3

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 40 5

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 7 4

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!