Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2012 r.
17:37
Edytuj ten wpis

Grabarczyk sprawdzi lubelską Platformę

Autor: Zdjęcie autora rp
0 9 A A
Zwolennicy Sobczaka liczą, że Grabarczyk szybko nie zdecyduje, co dalej w sprawie zarządu komisarycz
Zwolennicy Sobczaka liczą, że Grabarczyk szybko nie zdecyduje, co dalej w sprawie zarządu komisarycz

Władze krajowe Platformy Obywatelskiej zdecydowały, że wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk sprawdzi, czy w lubelskiej PO potrzebny jest zarząd komisaryczny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lubelskie władze Platformy rozwiązały we wrześniu struktury partii w Lublinie.

Oficjalnym powodem było niepłacenie składek przez ponad połowę działaczy. Nieoficjalnie mówiono, że chodzi o zaprowadzenie porządku między walczącymi o władzę frakcjami Jacka Sobczaka, dotychczasowego szefa PO w Lublinie i prezydenta miasta Krzysztofa Żuka. Jednak rozwiązanie struktur zostało oprotestowane. Wszystko zostało po staremu.

Zwolennicy Sobczaka liczą, że Grabarczyk szybko nie zdecyduje, co dalej w sprawie zarządu komisarycznego. – Nam komisarz nie jest teraz potrzebny. Jednak, jeśli ktoś spróbuje odwołać Sobczaka czy Staszka (Żmijana, posła i szefa PO w regionie, bliskiego współpracownika Grabarczyka – dop. rp) to można wrócić do tematu zarządu komisarycznego – tłumaczy nam jeden z dobrze zorientowanych "platformersów”.

Dodaje, że sprawa składek zostanie wybaczona – partia nakaże spłatę zaległości, ale nie zaryzykuje wyrzucenia kilkuset "dłużników”.

– Niby koła partyjne działają, ale nie ma spotkań, rad powiatu, nawet przedświątecznych "śledzików”. Wszyscy czekają, co dalej – ocenia jeden z działaczy PO.

Do próby sił dojdzie najpewniej pod koniec przyszłego roku lub w pierwszej połowie 2014 r., kiedy będą wybory na przewodniczącego PO w Lublinie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2012 r. o 09:30
0
Przekręt będzie sprawdzał przekręty. Podobnie jak z aferą hazardową, której przewodniczył Sekuła.
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 13 grudnia 2012 r. o 08:52
0
Ludzie pilnujcie portfeli złodzieje do Lublina mają przyjechać, Gąsior-Marek zapier....j po bukiet
Avatar
Babka / 13 grudnia 2012 r. o 08:44
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355357094' post='708599']
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO "FERAJNE" Z PREZYDENTEM ŻUKIEM WŁĄCZNIE !. GRABARCZYK Z TUSKIEM ODDAJCIE LUBLINOWI ZAG RABIONE BEZPRAWNIE PIENIĄDZE !. REŻIMOWI ZŁODZIEJE (;PO) !.
[/quote]

Oddajta piniondze za las.........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355357094' post='708599']
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "... rozwiń
Avatar
Josef / 13 grudnia 2012 r. o 08:39
0
To całą lubelską PO/hazardzistów/trzeba aresztować i wywieźć na Południową.Oczywiście razem z Grabarczykiem-grabarzem polskiej gospodarki!
Avatar
Bond / 13 grudnia 2012 r. o 08:04
0
Jak zwykle dzwonią tylko nie wiadomo w którym kościele ? Nic z tego artukułu nie wynika śmieszna jest wypowiedż tego niby ,, platformesa,, widać że nie jest wogóle w temacie . Najpierw trzeba poznać sprawę a potem się wypowiedać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 13 grudnia 2012 r. o 01:04
0
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO "FERAJNE" Z PREZYDENTEM ŻUKIEM WŁĄCZNIE !. GRABARCZYK Z TUSKIEM ODDAJCIE LUBLINOWI ZAG RABIONE BEZPRAWNIE PIENIĄDZE !. REŻIMOWI ZŁODZIEJE (;PO) !.
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO &qu... rozwiń
Avatar
Nabity w butelkę / 12 grudnia 2012 r. o 21:44
0
Mnie wysłali pismo o niepłaceniu składek, chociaż nigdy się nie zapisywałem do ich zaf...ej partii. Jeszcze mi grozili! A na maile w ogóle nie odpowiadali. Nie dziwi taka duża liczebność struktur partyjnych, jeśli wciągają, kogo chcą. Tylko nie wiem, skąd mieli moje dane osobowe.
Avatar
poul / 12 grudnia 2012 r. o 21:20
0
to może w końcu wywali kombinatora nieplacacego podatkow kowalewskiego, sobczaka co bedzie siedzial za PKS , i strojnowska co sie zna na nieruchomosciach
Avatar
takiTAM / 12 grudnia 2012 r. o 21:09
0
uuu nie dobrze, czyżby za mało kradli ? a moze mało kolesiów wsadzili na dobrze płatne ciepłe posadki ? w cczym problem ?! moze niech naczelny oszust rp przyjedzie i pokaże im jak to sie robi w gdańsku .... na telefon.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2012 r. o 09:30
0
Przekręt będzie sprawdzał przekręty. Podobnie jak z aferą hazardową, której przewodniczył Sekuła.
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 13 grudnia 2012 r. o 08:52
0
Ludzie pilnujcie portfeli złodzieje do Lublina mają przyjechać, Gąsior-Marek zapier....j po bukiet
Avatar
Babka / 13 grudnia 2012 r. o 08:44
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355357094' post='708599']
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO "FERAJNE" Z PREZYDENTEM ŻUKIEM WŁĄCZNIE !. GRABARCZYK Z TUSKIEM ODDAJCIE LUBLINOWI ZAG RABIONE BEZPRAWNIE PIENIĄDZE !. REŻIMOWI ZŁODZIEJE (;PO) !.
[/quote]

Oddajta piniondze za las.........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355357094' post='708599']
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "... rozwiń
Avatar
Josef / 13 grudnia 2012 r. o 08:39
0
To całą lubelską PO/hazardzistów/trzeba aresztować i wywieźć na Południową.Oczywiście razem z Grabarczykiem-grabarzem polskiej gospodarki!
Avatar
Bond / 13 grudnia 2012 r. o 08:04
0
Jak zwykle dzwonią tylko nie wiadomo w którym kościele ? Nic z tego artukułu nie wynika śmieszna jest wypowiedż tego niby ,, platformesa,, widać że nie jest wogóle w temacie . Najpierw trzeba poznać sprawę a potem się wypowiedać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 13 grudnia 2012 r. o 01:04
0
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO "FERAJNE" Z PREZYDENTEM ŻUKIEM WŁĄCZNIE !. GRABARCZYK Z TUSKIEM ODDAJCIE LUBLINOWI ZAG RABIONE BEZPRAWNIE PIENIĄDZE !. REŻIMOWI ZŁODZIEJE (;PO) !.
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO &qu... rozwiń
Avatar
Nabity w butelkę / 12 grudnia 2012 r. o 21:44
0
Mnie wysłali pismo o niepłaceniu składek, chociaż nigdy się nie zapisywałem do ich zaf...ej partii. Jeszcze mi grozili! A na maile w ogóle nie odpowiadali. Nie dziwi taka duża liczebność struktur partyjnych, jeśli wciągają, kogo chcą. Tylko nie wiem, skąd mieli moje dane osobowe.
Avatar
poul / 12 grudnia 2012 r. o 21:20
0
to może w końcu wywali kombinatora nieplacacego podatkow kowalewskiego, sobczaka co bedzie siedzial za PKS , i strojnowska co sie zna na nieruchomosciach
Avatar
takiTAM / 12 grudnia 2012 r. o 21:09
0
uuu nie dobrze, czyżby za mało kradli ? a moze mało kolesiów wsadzili na dobrze płatne ciepłe posadki ? w cczym problem ?! moze niech naczelny oszust rp przyjedzie i pokaże im jak to sie robi w gdańsku .... na telefon.