Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 kwietnia 2012 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Inwestycje w Lublinie: Komu Echo odpowiada (wideo)

0 13 A A
 (Echo Investment)
(Echo Investment)

Dwa hipermarkety, 200 butików, multipleks, kręgielnia, gigantyczny parking i praca dla 1200 osób. Spółka Echo Investment przedstawiła w środę szczegóły planowanej na górkach czechowskich w Lublinie inwestycji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Projekt planu już powstał. A jutro w Ratuszu o godz. 13 początek otwartej debaty nad tym dokumentem. Kontrowersji nie brakuje. Przeciwna jest m.in. działająca przy prezydencie jako organ doradczy Rada Kultury Przestrzeni. Wytyka za duży jej zdaniem teren zabudowy, proponowaną zgodę na wysokie na 20 m reklamy. I twierdzi, że zmiany zaburzą wentylację tej części miasta, skazując mieszkańców os. Botanik na życie w spalinach.

RKP sprawę stawia ostro: jeśli plan ma tak wyglądać, to lepiej nie zmieniać go wcale. – Na razie tego nie komentujemy, do piątku mamy czas na zbieranie opinii. Stanowisko przedstawimy w przyszłym tygodniu – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta Lublina. Zmiany w projekcie formalnie są jeszcze możliwe.

Echo kupiło teren od wojska po okazyjnej cenie i przez długi czas zabiegało o zmianę planu. Taką procedurę uruchomili dopiero radni obecnej kadencji. W zamian inwestor ma kosztem ponad 70 mln zł przebudować skrzyżowanie al. Solidarności, al. Sikorskiego, Ducha i Północnej.

•Więcej w piątkowym Magazynie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
żorż / 19 kwietnia 2012 o 13:34
0
dlaczego w ciągu ostatnich 5 lat nie widziałem nikogo z Rady Kultury Przestrzeni korzystającego z walorów tego pięknego terenu ? Odp. bo są tam chaszcze większe od członków Rady, śmietnik dla całej dzielnicy i mnóstwo towarzystwa popijającego wysokogatunkowe wina typu "mózg". Więc Panie Prezydencie i Szanowni Radni, zdelegalizujmy ten wrzód na tyłku naszego miasta i działajmy dalej w kierunku stworzenia czegoś a nie tkwienia w tym trzecim świecie.
Avatar
obserwator / 19 kwietnia 2012 o 11:01
0
Dlazcego Kwapisz nie zrobił interesu w Poznaniu Pyta to mieszkaniec Poznania????.a teraz czs na Lublin 1Najpier przebudowa KASA póżniej zgoda na inwestycje 2.Dlaczego brak parkingów podziemnych ponoć 12oo osób będzie pracowało to niech podziemny wybuduje dla pracowników 3.na zakręcie przejscia a nie dlaczego kładka ..4 Pozytyw ładna galeria na makiecie?.5.Kwapisz buduje a sklepy Lubelskich mieszkanców upadają ,czyli tworzymy de fakto Bezrobocie tej dzielnicy w handlu ?.Infrastruktóra słaba Galeria na plus .
Avatar
obserwator / 19 kwietnia 2012 o 11:01
0
Dlazcego Kwapisz nie zrobił interesu w Poznaniu Pyta to mieszkaniec Poznania????.a teraz czs na Lublin 1Najpier przebudowa KASA póżniej zgoda na inwestycje 2.Dlaczego brak parkingów podziemnych ponoć 12oo osób będzie pracowało to niech podziemny wybuduje dla pracowników 3.na zakręcie przejscia a nie dlaczego kładka ..4 Pozytyw ładna galeria na makiecie?.5.Kwapisz buduje a sklepy Lubelskich mieszkanców upadają ,czyli tworzymy de fakto Bezrobocie tej dzielnicy w handlu ?.Infrastruktóra słaba Galeria na plus .
Avatar
BACERO / 19 kwietnia 2012 o 10:12
0
na miejscu naszych radnych radzilbym im ,niech przebuduje skrzyzowanie a pozniej zmiana planu bo moze bedzie jak z Leclerkiem na Zana zaplacil kare umowno i nie wywiazal sie a kara zwrocila mu sie w rok na wynajmie lokoli hahahahahah
Avatar
gość / 19 kwietnia 2012 o 07:45
0
[quote name='allmighty' timestamp='1334776149' post='622759']
zgaduje ze inwestor w umowie ma wpisane tak smieszne kary za niewywiazanie sie z budowy skrzyzowania ze nie dotrzyma tej obietnicy? kto sie ze mna zaklada? stawiam stowe!
[/quote]

Błagam.... dowiedz się na jakich warunkach zostanie przeprowadzona ta inwestycja zanim napiszesz więcej bzdur... i nie zgaduj tylko pisz o faktach - bardzo Cię proszę!
Inwestor po zmianie zagospodarowania przestrzennego czyli praktycznie rzecz ujmując po zielonym świetle na budowę galerii przekaże 60 mln zł na przebudowę skrzyżowania, wtedy dostaje pozwolenie na budowę. Więc o jakich ty karach piszesz skoro wszystko ma się odbyć w przysłowiowy sposób "z ręki do ręki"
[quote name='allmighty' timestamp='1334776149' post='622759']
zgaduje ze inwestor w umowie ma wpisane tak smieszne kary za niewywiazanie sie z budowy skrzyzowania ze nie dotrzyma tej obietnicy? kto sie ze mna zaklada? stawiam stowe!
[/quote]

Błagam.... dowiedz się na jakich warunkach zostanie przeprowadzona ta inwestycja zanim napiszesz więcej bzdur... i nie zgaduj tylko pisz o faktach - bardzo Cię proszę!
Inwestor po zmianie zagospodarowania przestrzennego czyli praktycznie rz... rozwiń
Avatar
gość / 19 kwietnia 2012 o 07:39
0
[quote name='kola' timestamp='1334779499' post='622775']
1. Pracę dadza studentom najemcy po ok. 1 tys na rękę na umowach smieciowych a nie echo, oni tylko bedą doić czynsz wg aktualnego kursu euro.
2. Po co nam kolejne miejsce do wydawania kasy, a może by ktos pokusił sie aby zbudować w lublinie zakład pracy z zarobkami 2-3 tys na ręke, który to zakład by cos konkretnego produkował?
3. trzeba być pewnym siebie aby wynajmowac metry nie majac zgody na zmiany w planie. Czyzby juz ktoś to przyklepał, a teraz odędzie się przedstawienie na poziomie władzy?
Sprzedajemy sie i rozmieniamy na drobne
[/quote]

Ad. pkt 2 - wszyscy z niecierpliwością czekamy kiedy pokusisz się na budowę zakładu pracy z zarobkami 2-3 tys na rękę. Bo jeśli chodzi o firmy zewnętrzne to jakoś kolejek chętnych nie widzę, a skoro ich nie ma to kto ma to zrobić??? Zastanów się co piszesz frustracie bo się tylko ośmieszasz.
[quote name='kola' timestamp='1334779499' post='622775']
1. Pracę dadza studentom najemcy po ok. 1 tys na rękę na umowach smieciowych a nie echo, oni tylko bedą doić czynsz wg aktualnego kursu euro.
2. Po co nam kolejne miejsce do wydawania kasy, a może by ktos pokusił sie aby zbudować w lublinie zakład pracy z zarobkami 2-3 tys na ręke, który to zakład by cos konkretnego produkował?
3. trzeba być pewnym siebie aby wynajmowac metry nie majac zgody na zmiany w planie. Czyzby juz ktoś to przyklepał, a ... rozwiń
Avatar
gość / 19 kwietnia 2012 o 07:32
0
[quote name='Marcel' timestamp='1334811842' post='622816']
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na takie stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla tekiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy pasie i ludzki odchody, ale myslę że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie.
Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować to tylko tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieja tylko na wizualizacjach.
Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
[/quote]


Popieram w 100% - ale jak to mówią: "Mądremu nie trzeba tłumaczyć a głupi i tak nie zrozumie"
[quote name='Marcel' timestamp='1334811842' post='622816']
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich ... rozwiń
Avatar
Marcel / 19 kwietnia 2012 o 07:04
0
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na takie stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla tekiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy pasie i ludzki odchody, ale myslę że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie.
Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować to tylko tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieja tylko na wizualizacjach.
Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !&#... rozwiń
Avatar
m / 19 kwietnia 2012 o 06:27
0
a myslicie że kto będzie do ich centrum jechał jesli nie będzie dobrego dojazdu. Nikt w korkach nie ma czasu stać. Dziś jest tam dramtat a będzie coraz większy.Echo nie ma alternatywy albo zdubuje albo straci.
Druga kwestia to gadanie a po co a dlaczego.Niech narzekacze wyłozą prywatną kase zapłacom ludziom po 5 tys na rękę i nie będzie narzekania. Dla grupy osób słabiej wykształconych to jedyna szansa na prace. Poza tym nikt nie musi brac niskich stawek, nikt nikomu nie trzyma broni przy głowie i nie zmusza.Nie podoba się kasa odejdz, nie przyjmuj taiej umowy.
PRYWATNA FIRMA JEST OD ZARABIANIA A NIE OD FINANSOWANIA, w polsce wiele osób nie może ten zrozumieć
a myslicie że kto będzie do ich centrum jechał jesli nie będzie dobrego dojazdu. Nikt w korkach nie ma czasu stać. Dziś jest tam dramtat a będzie coraz większy.Echo nie ma alternatywy albo zdubuje albo straci.
Druga kwestia to gadanie a po co a dlaczego.Niech narzekacze wyłozą prywatną kase zapłacom ludziom po 5 tys na rękę i nie będzie narzekania. Dla grupy osób słabiej wykształconych to jedyna szansa na prace. Poza tym nikt nie musi brac niskich stawek, nikt nikomu nie trzyma broni przy głowie i nie zmusza.Nie podoba się kasa odejdz... rozwiń
Avatar
hak / 19 kwietnia 2012 o 04:05
0
Jeżeli od Poligonowej nie bedzie bezkolizyjnego wjazdu to ch*** a nie inwestycja.
Władze zadbajcie o to w SWIZ.
Avatar
żorż / 19 kwietnia 2012 o 13:34
0
dlaczego w ciągu ostatnich 5 lat nie widziałem nikogo z Rady Kultury Przestrzeni korzystającego z walorów tego pięknego terenu ? Odp. bo są tam chaszcze większe od członków Rady, śmietnik dla całej dzielnicy i mnóstwo towarzystwa popijającego wysokogatunkowe wina typu "mózg". Więc Panie Prezydencie i Szanowni Radni, zdelegalizujmy ten wrzód na tyłku naszego miasta i działajmy dalej w kierunku stworzenia czegoś a nie tkwienia w tym trzecim świecie.
Avatar
obserwator / 19 kwietnia 2012 o 11:01
0
Dlazcego Kwapisz nie zrobił interesu w Poznaniu Pyta to mieszkaniec Poznania????.a teraz czs na Lublin 1Najpier przebudowa KASA póżniej zgoda na inwestycje 2.Dlaczego brak parkingów podziemnych ponoć 12oo osób będzie pracowało to niech podziemny wybuduje dla pracowników 3.na zakręcie przejscia a nie dlaczego kładka ..4 Pozytyw ładna galeria na makiecie?.5.Kwapisz buduje a sklepy Lubelskich mieszkanców upadają ,czyli tworzymy de fakto Bezrobocie tej dzielnicy w handlu ?.Infrastruktóra słaba Galeria na plus .
Avatar
obserwator / 19 kwietnia 2012 o 11:01
0
Dlazcego Kwapisz nie zrobił interesu w Poznaniu Pyta to mieszkaniec Poznania????.a teraz czs na Lublin 1Najpier przebudowa KASA póżniej zgoda na inwestycje 2.Dlaczego brak parkingów podziemnych ponoć 12oo osób będzie pracowało to niech podziemny wybuduje dla pracowników 3.na zakręcie przejscia a nie dlaczego kładka ..4 Pozytyw ładna galeria na makiecie?.5.Kwapisz buduje a sklepy Lubelskich mieszkanców upadają ,czyli tworzymy de fakto Bezrobocie tej dzielnicy w handlu ?.Infrastruktóra słaba Galeria na plus .
Avatar
BACERO / 19 kwietnia 2012 o 10:12
0
na miejscu naszych radnych radzilbym im ,niech przebuduje skrzyzowanie a pozniej zmiana planu bo moze bedzie jak z Leclerkiem na Zana zaplacil kare umowno i nie wywiazal sie a kara zwrocila mu sie w rok na wynajmie lokoli hahahahahah
Avatar
gość / 19 kwietnia 2012 o 07:45
0
[quote name='allmighty' timestamp='1334776149' post='622759']
zgaduje ze inwestor w umowie ma wpisane tak smieszne kary za niewywiazanie sie z budowy skrzyzowania ze nie dotrzyma tej obietnicy? kto sie ze mna zaklada? stawiam stowe!
[/quote]

Błagam.... dowiedz się na jakich warunkach zostanie przeprowadzona ta inwestycja zanim napiszesz więcej bzdur... i nie zgaduj tylko pisz o faktach - bardzo Cię proszę!
Inwestor po zmianie zagospodarowania przestrzennego czyli praktycznie rzecz ujmując po zielonym świetle na budowę galerii przekaże 60 mln zł na przebudowę skrzyżowania, wtedy dostaje pozwolenie na budowę. Więc o jakich ty karach piszesz skoro wszystko ma się odbyć w przysłowiowy sposób "z ręki do ręki"
[quote name='allmighty' timestamp='1334776149' post='622759']
zgaduje ze inwestor w umowie ma wpisane tak smieszne kary za niewywiazanie sie z budowy skrzyzowania ze nie dotrzyma tej obietnicy? kto sie ze mna zaklada? stawiam stowe!
[/quote]

Błagam.... dowiedz się na jakich warunkach zostanie przeprowadzona ta inwestycja zanim napiszesz więcej bzdur... i nie zgaduj tylko pisz o faktach - bardzo Cię proszę!
Inwestor po zmianie zagospodarowania przestrzennego czyli praktycznie rz... rozwiń
Avatar
gość / 19 kwietnia 2012 o 07:39
0
[quote name='kola' timestamp='1334779499' post='622775']
1. Pracę dadza studentom najemcy po ok. 1 tys na rękę na umowach smieciowych a nie echo, oni tylko bedą doić czynsz wg aktualnego kursu euro.
2. Po co nam kolejne miejsce do wydawania kasy, a może by ktos pokusił sie aby zbudować w lublinie zakład pracy z zarobkami 2-3 tys na ręke, który to zakład by cos konkretnego produkował?
3. trzeba być pewnym siebie aby wynajmowac metry nie majac zgody na zmiany w planie. Czyzby juz ktoś to przyklepał, a teraz odędzie się przedstawienie na poziomie władzy?
Sprzedajemy sie i rozmieniamy na drobne
[/quote]

Ad. pkt 2 - wszyscy z niecierpliwością czekamy kiedy pokusisz się na budowę zakładu pracy z zarobkami 2-3 tys na rękę. Bo jeśli chodzi o firmy zewnętrzne to jakoś kolejek chętnych nie widzę, a skoro ich nie ma to kto ma to zrobić??? Zastanów się co piszesz frustracie bo się tylko ośmieszasz.
[quote name='kola' timestamp='1334779499' post='622775']
1. Pracę dadza studentom najemcy po ok. 1 tys na rękę na umowach smieciowych a nie echo, oni tylko bedą doić czynsz wg aktualnego kursu euro.
2. Po co nam kolejne miejsce do wydawania kasy, a może by ktos pokusił sie aby zbudować w lublinie zakład pracy z zarobkami 2-3 tys na ręke, który to zakład by cos konkretnego produkował?
3. trzeba być pewnym siebie aby wynajmowac metry nie majac zgody na zmiany w planie. Czyzby juz ktoś to przyklepał, a ... rozwiń
Avatar
gość / 19 kwietnia 2012 o 07:32
0
[quote name='Marcel' timestamp='1334811842' post='622816']
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na takie stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla tekiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy pasie i ludzki odchody, ale myslę że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie.
Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować to tylko tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieja tylko na wizualizacjach.
Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
[/quote]


Popieram w 100% - ale jak to mówią: "Mądremu nie trzeba tłumaczyć a głupi i tak nie zrozumie"
[quote name='Marcel' timestamp='1334811842' post='622816']
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich ... rozwiń
Avatar
Marcel / 19 kwietnia 2012 o 07:04
0
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na takie stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla tekiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy pasie i ludzki odchody, ale myslę że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie.
Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować to tylko tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieja tylko na wizualizacjach.
Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !&#... rozwiń
Avatar
m / 19 kwietnia 2012 o 06:27
0
a myslicie że kto będzie do ich centrum jechał jesli nie będzie dobrego dojazdu. Nikt w korkach nie ma czasu stać. Dziś jest tam dramtat a będzie coraz większy.Echo nie ma alternatywy albo zdubuje albo straci.
Druga kwestia to gadanie a po co a dlaczego.Niech narzekacze wyłozą prywatną kase zapłacom ludziom po 5 tys na rękę i nie będzie narzekania. Dla grupy osób słabiej wykształconych to jedyna szansa na prace. Poza tym nikt nie musi brac niskich stawek, nikt nikomu nie trzyma broni przy głowie i nie zmusza.Nie podoba się kasa odejdz, nie przyjmuj taiej umowy.
PRYWATNA FIRMA JEST OD ZARABIANIA A NIE OD FINANSOWANIA, w polsce wiele osób nie może ten zrozumieć
a myslicie że kto będzie do ich centrum jechał jesli nie będzie dobrego dojazdu. Nikt w korkach nie ma czasu stać. Dziś jest tam dramtat a będzie coraz większy.Echo nie ma alternatywy albo zdubuje albo straci.
Druga kwestia to gadanie a po co a dlaczego.Niech narzekacze wyłozą prywatną kase zapłacom ludziom po 5 tys na rękę i nie będzie narzekania. Dla grupy osób słabiej wykształconych to jedyna szansa na prace. Poza tym nikt nie musi brac niskich stawek, nikt nikomu nie trzyma broni przy głowie i nie zmusza.Nie podoba się kasa odejdz... rozwiń
Avatar
hak / 19 kwietnia 2012 o 04:05
0
Jeżeli od Poligonowej nie bedzie bezkolizyjnego wjazdu to ch*** a nie inwestycja.
Władze zadbajcie o to w SWIZ.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 18 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 64 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 26 15

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 8 20

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 135 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 20

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!