Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 listopada 2012 r.
14:23
Edytuj ten wpis

Kibice Motoru maszerują na Ratusz. Za bilety z Żydem i Murzynem

Autor: Zdjęcie autora drs
0 44 A A
16 tys. zł - tyle zapłacił ZTM za bilety, które już nikomu się nie przydadzą
16 tys. zł - tyle zapłacił ZTM za bilety, które już nikomu się nie przydadzą

Udział tysiąca osób zapowiadają organizatorzy poniedziałkowego marszu kibiców Motoru Lublin na Ratusz. Kibice wyjaśniają, że jest to protest przeciw umieszczeniu na biletach komunikacji miejskiej komiksów, których bohaterami są kibice klubu piłkarskiego Motor Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczestnicy marszu mają zebrać się o godz. 15.45 na pl. Litewskim, demonstracja ma trwać ponad godzinę.

Przypomnijmy, że na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego na 2,5 mln biletów nadrukowane zostały dwa rodzaje rysunków: na jednym kibice wspólnie z Murzynem skandowali "Motor Lublin”, na drugim zamiast Murzyna był Żyd. W planie była jeszcze wersja z Romem oraz z całującymi się kibicami.

Centrum Kultury, które prosiło o taki nadruk wyjaśnia, że komiksy miały pokazać "pozytywne wzory zachowań wyrażających tolerancję i szacunek do innych religii, mniejszości seksualnych oraz narodowościowych”. Przeciw biletom zaprotestowały zarówno władze klubu, które w oświadczeniu sprzeciwiały się "prostemu łączeniu kibiców z zachowaniami rasistowskimi i homofobicznymi”, zaś w swoim oświadczeniu kibice napisali, że akcja jest "bezwzględną i bezczelną prowokacją ze strony środowisk nam nieprzychylnych, służącą jedynie wzburzeniu nastrojów wśród mieszkańców Lublina”.

Marsz ma się odbywać pod hasłem "Stop tolerancji dla tolerancji” i jest organizowany pomimo tego, że miasto pod presją kibiców postanowiło wycofać bilety ze sprzedaży. Z kiosków nie udało się wycofać 12 tys. biletów, pozostałe zostaną zniszczone. Ich druk kosztował 16 tys. zł.

Tymczasem na biletach mają się pojawić nowe rysunki, tym razem autorstwa grafika Janka Kozy.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kiloff / 26 listopada 2012 r. o 15:39
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
[/quote]

Skoro tak się czepiasz "pasożytów społecznych" to bądź sprawiedliwy i czepiaj się równo - wiesz ile kosztuje obstawa meczu "podwyższonego ryzyka" przez policję (czyli w zasadzie co drugi meczu Motoru (Wisła, Radomiak, Stalówka, Resovia, Stal, Płock, Olimipia ) ? czy dzisiejszego "marszu" ? ile kosztuje roczna odnowa elewacji/przystanku bo jakiś baran musiał nabazgrać "RKS 1950" itd.. - wszystko idzie z Twoich podatków.. Niby pracujesz w szpitalu, tak twierdzisz - można wnioskować że jakiś tam poziom reprezentujesz. a gloryfikujesz kibiców ?? Wśród kibiców jest kilku myślących chłopaków, z którymi mogę się nie zgadzać, ale miałbym w nich partnerów do dyskusji jednak większość to naprawdę tępaki jakich mało, z których 90 % jak nie wyjedzie za granicę gdy dorośnie to będzie pasożytami społecznymi w taki czy inny sposób..
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja za... rozwiń
Avatar
orka / 26 listopada 2012 r. o 15:08
Popieram protest. Nie zgadzam się aby pieniądze, które płacę co miesiąc z góry za usługę ( bilet okresowy ) były wydawane na takie rzeczy. Domagam się, ąby te pieniądze sprawiły, że będę podróżować po mieście komfortowo i na czas dojadę do pracy a dziecko do szkoły. A swoją drogą to wstyd, żeby CENTRUM KULTURY promowało taką "sztukę" wstyd i jeszcze raz wstyd!
Avatar
Michal / 26 listopada 2012 r. o 14:50
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej po... rozwiń
Avatar
Marek / 26 listopada 2012 r. o 14:19
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i nie chodźcie na mecze. O to Was PROSIMY !!! Wszystkim będzie lepiej.
Wam, bo będzie się tłuc po mordach gdzie indziej.
Klubowi bo zacznie mieć przychody z biletów.
Lublinianom, bo beda mogli bez strachu o swoje życie przyjśc na mecz.
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i n... rozwiń
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 r. o 13:16
przeprasam to było do użytkownika "JA" bez odbioru !
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 r. o 13:13
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO TU PISZĄ ! TYLE ICH , MOGĄ TYLKO POPISAĆ
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO T... rozwiń
Avatar
Mateuszek władca gruszek / 26 listopada 2012 r. o 13:03
[quote name='JA' timestamp='1353924574' post='699929']
KTO MA JAKIS PROBLEM DO KIBICOW ! MOZE DZISIAJ PRZYJSC NA LITEWSKI I TO POWIEDZIEC PROSTO W OCZY.
A ZAPOMNIALEM PRZECIEZ SRACIE POD SIEBIE I MACIE TYLKO ODWAGI ZZA MONITORA.
[/quote]

A ty masz odwagę nie tylko zza monitora ale również stojac w parusetosobowym tłumie (najlepiej gdzieś z tyłu) i skandując to samo co wszyscy.. ale jak matka wraca z wywiadówki to się chowasz do szafy.. no to jak jest ? gi(M)bus napinka! joł joł !
Avatar
Lublinianin / 26 listopada 2012 r. o 12:45
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpalenia tego burdelu (brama grodzka lub tektura) to kwestia czasu
[/quote]

Esencja całego bełkotu pseudokibiców.... Czasem przymusowe leczenie takich ludzi w szpitalu na Abramowickiej może by dało jakieś efekty, jeśli nie.... do prac społecznych i nauki moralności i etyki od podstaw.

Nie zdziwiłbym się jak naprawdę jakiś DE**bil z łysą głową starałby się podpalić Bramę Grodźką, za to że są muzeum, za to że pamiętają o HISTORII Lublina, za to że pokazują PRAWDZIWĄ Polskę... a nie bełkot szalonych rasistów.

Te wszystkie posty podpisane przez "kibiców" pokazują że bilety były trafne.... kibice motoru są rasistami, jakich mało.
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpaleni... rozwiń
Avatar
czytelnik / 26 listopada 2012 r. o 12:38
To są właśnie pseudo-kibice.... przyjdź i powiedz im to jak stoi obok siebie 200, na Ciebie jednego. Silnie w durnym tłumie, potrafiący myśleć tylko muskułami, a nie rozumiem. Przykro, że taki świetny sport jak piłka nożna został opanowany przez ludzi, dla których nie liczy się piłka... a tylko w kogo by rzucić kamieniem i tłumem rozwalić mordę...
Avatar
Rafał / 26 listopada 2012 r. o 11:39
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajnie nie powinni byli się rozmnażać. Ukończ sobie zaocznie jakąś zawodwkę i wtedy probuj się wypowiadać publicznie.
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajni... rozwiń
Avatar
Kiloff / 26 listopada 2012 r. o 15:39
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
[/quote]

Skoro tak się czepiasz "pasożytów społecznych" to bądź sprawiedliwy i czepiaj się równo - wiesz ile kosztuje obstawa meczu "podwyższonego ryzyka" przez policję (czyli w zasadzie co drugi meczu Motoru (Wisła, Radomiak, Stalówka, Resovia, Stal, Płock, Olimipia ) ? czy dzisiejszego "marszu" ? ile kosztuje roczna odnowa elewacji/przystanku bo jakiś baran musiał nabazgrać "RKS 1950" itd.. - wszystko idzie z Twoich podatków.. Niby pracujesz w szpitalu, tak twierdzisz - można wnioskować że jakiś tam poziom reprezentujesz. a gloryfikujesz kibiców ?? Wśród kibiców jest kilku myślących chłopaków, z którymi mogę się nie zgadzać, ale miałbym w nich partnerów do dyskusji jednak większość to naprawdę tępaki jakich mało, z których 90 % jak nie wyjedzie za granicę gdy dorośnie to będzie pasożytami społecznymi w taki czy inny sposób..
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja za... rozwiń
Avatar
orka / 26 listopada 2012 r. o 15:08
Popieram protest. Nie zgadzam się aby pieniądze, które płacę co miesiąc z góry za usługę ( bilet okresowy ) były wydawane na takie rzeczy. Domagam się, ąby te pieniądze sprawiły, że będę podróżować po mieście komfortowo i na czas dojadę do pracy a dziecko do szkoły. A swoją drogą to wstyd, żeby CENTRUM KULTURY promowało taką "sztukę" wstyd i jeszcze raz wstyd!
Avatar
Michal / 26 listopada 2012 r. o 14:50
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej po... rozwiń
Avatar
Marek / 26 listopada 2012 r. o 14:19
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i nie chodźcie na mecze. O to Was PROSIMY !!! Wszystkim będzie lepiej.
Wam, bo będzie się tłuc po mordach gdzie indziej.
Klubowi bo zacznie mieć przychody z biletów.
Lublinianom, bo beda mogli bez strachu o swoje życie przyjśc na mecz.
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i n... rozwiń
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 r. o 13:16
przeprasam to było do użytkownika "JA" bez odbioru !
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 r. o 13:13
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO TU PISZĄ ! TYLE ICH , MOGĄ TYLKO POPISAĆ
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO T... rozwiń
Avatar
Mateuszek władca gruszek / 26 listopada 2012 r. o 13:03
[quote name='JA' timestamp='1353924574' post='699929']
KTO MA JAKIS PROBLEM DO KIBICOW ! MOZE DZISIAJ PRZYJSC NA LITEWSKI I TO POWIEDZIEC PROSTO W OCZY.
A ZAPOMNIALEM PRZECIEZ SRACIE POD SIEBIE I MACIE TYLKO ODWAGI ZZA MONITORA.
[/quote]

A ty masz odwagę nie tylko zza monitora ale również stojac w parusetosobowym tłumie (najlepiej gdzieś z tyłu) i skandując to samo co wszyscy.. ale jak matka wraca z wywiadówki to się chowasz do szafy.. no to jak jest ? gi(M)bus napinka! joł joł !
Avatar
Lublinianin / 26 listopada 2012 r. o 12:45
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpalenia tego burdelu (brama grodzka lub tektura) to kwestia czasu
[/quote]

Esencja całego bełkotu pseudokibiców.... Czasem przymusowe leczenie takich ludzi w szpitalu na Abramowickiej może by dało jakieś efekty, jeśli nie.... do prac społecznych i nauki moralności i etyki od podstaw.

Nie zdziwiłbym się jak naprawdę jakiś DE**bil z łysą głową starałby się podpalić Bramę Grodźką, za to że są muzeum, za to że pamiętają o HISTORII Lublina, za to że pokazują PRAWDZIWĄ Polskę... a nie bełkot szalonych rasistów.

Te wszystkie posty podpisane przez "kibiców" pokazują że bilety były trafne.... kibice motoru są rasistami, jakich mało.
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpaleni... rozwiń
Avatar
czytelnik / 26 listopada 2012 r. o 12:38
To są właśnie pseudo-kibice.... przyjdź i powiedz im to jak stoi obok siebie 200, na Ciebie jednego. Silnie w durnym tłumie, potrafiący myśleć tylko muskułami, a nie rozumiem. Przykro, że taki świetny sport jak piłka nożna został opanowany przez ludzi, dla których nie liczy się piłka... a tylko w kogo by rzucić kamieniem i tłumem rozwalić mordę...
Avatar
Rafał / 26 listopada 2012 r. o 11:39
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajnie nie powinni byli się rozmnażać. Ukończ sobie zaocznie jakąś zawodwkę i wtedy probuj się wypowiadać publicznie.
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajni... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Już w najbliższy piątek Rychu Peja zainauguruje działalność Fabryka Kultury Zgrzyt. Nowy na mapie Lublina klub muzyczny zajął miejsce dawnego Graffiti.

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Z 18 punktami prowadzi Ruch Izbica. Drużyna grającego trenera Romana Blonki z siedmiu spotkań wygrała sześć. Jedynej porażki doznała na wyjeździe z Victorią Żmudź (1:4). Po siedmiu kolejkach Ruch ma punkt przewagi na drugim Kłosem Gmina Chełm i dwa nad Ogniwem Wierzbica

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Co najmniej 4 miliony złotych będzie musiał dołożyć świdnicki Urząd Miasta, by podpisać umowę z wykonawcą, dotyczącą przebudowy miejskiego targowiska. Do ostatniego przetargu wpłynęły trzy oferty, wszystkie dużo powyżej kwoty zakładanej na sfinansowanie tej inwestycji.

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Chodzi o wypowiedzi na antenie TVP Info i Radia Maryja. W środę rano minister edukacji i nauki opublikował przeprosiny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!