Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 listopada 2012 r.
14:23
Edytuj ten wpis

Kibice Motoru maszerują na Ratusz. Za bilety z Żydem i Murzynem

Autor: Zdjęcie autora drs
0 44 A A
16 tys. zł - tyle zapłacił ZTM za bilety, które już nikomu się nie przydadzą
16 tys. zł - tyle zapłacił ZTM za bilety, które już nikomu się nie przydadzą

Udział tysiąca osób zapowiadają organizatorzy poniedziałkowego marszu kibiców Motoru Lublin na Ratusz. Kibice wyjaśniają, że jest to protest przeciw umieszczeniu na biletach komunikacji miejskiej komiksów, których bohaterami są kibice klubu piłkarskiego Motor Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczestnicy marszu mają zebrać się o godz. 15.45 na pl. Litewskim, demonstracja ma trwać ponad godzinę.

Przypomnijmy, że na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego na 2,5 mln biletów nadrukowane zostały dwa rodzaje rysunków: na jednym kibice wspólnie z Murzynem skandowali "Motor Lublin”, na drugim zamiast Murzyna był Żyd. W planie była jeszcze wersja z Romem oraz z całującymi się kibicami.

Centrum Kultury, które prosiło o taki nadruk wyjaśnia, że komiksy miały pokazać "pozytywne wzory zachowań wyrażających tolerancję i szacunek do innych religii, mniejszości seksualnych oraz narodowościowych”. Przeciw biletom zaprotestowały zarówno władze klubu, które w oświadczeniu sprzeciwiały się "prostemu łączeniu kibiców z zachowaniami rasistowskimi i homofobicznymi”, zaś w swoim oświadczeniu kibice napisali, że akcja jest "bezwzględną i bezczelną prowokacją ze strony środowisk nam nieprzychylnych, służącą jedynie wzburzeniu nastrojów wśród mieszkańców Lublina”.

Marsz ma się odbywać pod hasłem "Stop tolerancji dla tolerancji” i jest organizowany pomimo tego, że miasto pod presją kibiców postanowiło wycofać bilety ze sprzedaży. Z kiosków nie udało się wycofać 12 tys. biletów, pozostałe zostaną zniszczone. Ich druk kosztował 16 tys. zł.

Tymczasem na biletach mają się pojawić nowe rysunki, tym razem autorstwa grafika Janka Kozy.

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kiloff / 26 listopada 2012 o 15:39
0
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
[/quote]

Skoro tak się czepiasz "pasożytów społecznych" to bądź sprawiedliwy i czepiaj się równo - wiesz ile kosztuje obstawa meczu "podwyższonego ryzyka" przez policję (czyli w zasadzie co drugi meczu Motoru (Wisła, Radomiak, Stalówka, Resovia, Stal, Płock, Olimipia ) ? czy dzisiejszego "marszu" ? ile kosztuje roczna odnowa elewacji/przystanku bo jakiś baran musiał nabazgrać "RKS 1950" itd.. - wszystko idzie z Twoich podatków.. Niby pracujesz w szpitalu, tak twierdzisz - można wnioskować że jakiś tam poziom reprezentujesz. a gloryfikujesz kibiców ?? Wśród kibiców jest kilku myślących chłopaków, z którymi mogę się nie zgadzać, ale miałbym w nich partnerów do dyskusji jednak większość to naprawdę tępaki jakich mało, z których 90 % jak nie wyjedzie za granicę gdy dorośnie to będzie pasożytami społecznymi w taki czy inny sposób..
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja za... rozwiń
Avatar
orka / 26 listopada 2012 o 15:08
0
Popieram protest. Nie zgadzam się aby pieniądze, które płacę co miesiąc z góry za usługę ( bilet okresowy ) były wydawane na takie rzeczy. Domagam się, ąby te pieniądze sprawiły, że będę podróżować po mieście komfortowo i na czas dojadę do pracy a dziecko do szkoły. A swoją drogą to wstyd, żeby CENTRUM KULTURY promowało taką "sztukę" wstyd i jeszcze raz wstyd!
Avatar
Michal / 26 listopada 2012 o 14:50
0
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej po... rozwiń
Avatar
Marek / 26 listopada 2012 o 14:19
0
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i nie chodźcie na mecze. O to Was PROSIMY !!! Wszystkim będzie lepiej.
Wam, bo będzie się tłuc po mordach gdzie indziej.
Klubowi bo zacznie mieć przychody z biletów.
Lublinianom, bo beda mogli bez strachu o swoje życie przyjśc na mecz.
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i n... rozwiń
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 o 13:16
0
przeprasam to było do użytkownika "JA" bez odbioru !
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 o 13:13
0
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO TU PISZĄ ! TYLE ICH , MOGĄ TYLKO POPISAĆ
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO T... rozwiń
Avatar
Mateuszek władca gruszek / 26 listopada 2012 o 13:03
0
[quote name='JA' timestamp='1353924574' post='699929']
KTO MA JAKIS PROBLEM DO KIBICOW ! MOZE DZISIAJ PRZYJSC NA LITEWSKI I TO POWIEDZIEC PROSTO W OCZY.
A ZAPOMNIALEM PRZECIEZ SRACIE POD SIEBIE I MACIE TYLKO ODWAGI ZZA MONITORA.
[/quote]

A ty masz odwagę nie tylko zza monitora ale również stojac w parusetosobowym tłumie (najlepiej gdzieś z tyłu) i skandując to samo co wszyscy.. ale jak matka wraca z wywiadówki to się chowasz do szafy.. no to jak jest ? gi(M)bus napinka! joł joł !
Avatar
Lublinianin / 26 listopada 2012 o 12:45
0
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpalenia tego burdelu (brama grodzka lub tektura) to kwestia czasu
[/quote]

Esencja całego bełkotu pseudokibiców.... Czasem przymusowe leczenie takich ludzi w szpitalu na Abramowickiej może by dało jakieś efekty, jeśli nie.... do prac społecznych i nauki moralności i etyki od podstaw.

Nie zdziwiłbym się jak naprawdę jakiś DE**bil z łysą głową starałby się podpalić Bramę Grodźką, za to że są muzeum, za to że pamiętają o HISTORII Lublina, za to że pokazują PRAWDZIWĄ Polskę... a nie bełkot szalonych rasistów.

Te wszystkie posty podpisane przez "kibiców" pokazują że bilety były trafne.... kibice motoru są rasistami, jakich mało.
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpaleni... rozwiń
Avatar
czytelnik / 26 listopada 2012 o 12:38
0
To są właśnie pseudo-kibice.... przyjdź i powiedz im to jak stoi obok siebie 200, na Ciebie jednego. Silnie w durnym tłumie, potrafiący myśleć tylko muskułami, a nie rozumiem. Przykro, że taki świetny sport jak piłka nożna został opanowany przez ludzi, dla których nie liczy się piłka... a tylko w kogo by rzucić kamieniem i tłumem rozwalić mordę...
Avatar
Rafał / 26 listopada 2012 o 11:39
0
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajnie nie powinni byli się rozmnażać. Ukończ sobie zaocznie jakąś zawodwkę i wtedy probuj się wypowiadać publicznie.
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajni... rozwiń
Avatar
Kiloff / 26 listopada 2012 o 15:39
0
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
[/quote]

Skoro tak się czepiasz "pasożytów społecznych" to bądź sprawiedliwy i czepiaj się równo - wiesz ile kosztuje obstawa meczu "podwyższonego ryzyka" przez policję (czyli w zasadzie co drugi meczu Motoru (Wisła, Radomiak, Stalówka, Resovia, Stal, Płock, Olimipia ) ? czy dzisiejszego "marszu" ? ile kosztuje roczna odnowa elewacji/przystanku bo jakiś baran musiał nabazgrać "RKS 1950" itd.. - wszystko idzie z Twoich podatków.. Niby pracujesz w szpitalu, tak twierdzisz - można wnioskować że jakiś tam poziom reprezentujesz. a gloryfikujesz kibiców ?? Wśród kibiców jest kilku myślących chłopaków, z którymi mogę się nie zgadzać, ale miałbym w nich partnerów do dyskusji jednak większość to naprawdę tępaki jakich mało, z których 90 % jak nie wyjedzie za granicę gdy dorośnie to będzie pasożytami społecznymi w taki czy inny sposób..
[quote name='Michal' timestamp='1353937846' post='700030']
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja za... rozwiń
Avatar
orka / 26 listopada 2012 o 15:08
0
Popieram protest. Nie zgadzam się aby pieniądze, które płacę co miesiąc z góry za usługę ( bilet okresowy ) były wydawane na takie rzeczy. Domagam się, ąby te pieniądze sprawiły, że będę podróżować po mieście komfortowo i na czas dojadę do pracy a dziecko do szkoły. A swoją drogą to wstyd, żeby CENTRUM KULTURY promowało taką "sztukę" wstyd i jeszcze raz wstyd!
Avatar
Michal / 26 listopada 2012 o 14:50
0
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej pojawiaja sie pasoyzty spoleczne, ktore wszystko obracaja w pyl. I to o tym powinna byc dyskusja!
Przypuszczam ze to nie kwestia ilosci. Gdybys stal kolo jednego kibica tez bys nic nie powiedzial A swoja droga nie zarzucajcie im bledow ortograficznyc. To nie dyskusja o poprawnej polszczyznie (od tego sa ich nauczyciele w szkole), tylko o prostytutkach wydajacych publiczne pieniadze na prawo i lewo, bez zadnego uzasadnienia.
Naprodukowano nierobow jak Pietrasiewicz, ktorzy caly czas dla uzasadniania swoich pensji beda wymyslac kretynizmy. Ja zapieprzam 18 h codziennie, praca w szpitalu, dyzury, poradnie.. place podatki a pozniej po... rozwiń
Avatar
Marek / 26 listopada 2012 o 14:19
0
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i nie chodźcie na mecze. O to Was PROSIMY !!! Wszystkim będzie lepiej.
Wam, bo będzie się tłuc po mordach gdzie indziej.
Klubowi bo zacznie mieć przychody z biletów.
Lublinianom, bo beda mogli bez strachu o swoje życie przyjśc na mecz.
Jestem za obrażeniem się pseudokibiców !! niech już nie przychodza biedaki na mecze... strata tych 200 mięśniaków.... da zainteresowanie piłką nożną i Motorem tysiącom Lublinian do tego by zaczeli chodzić na mecze.

Jeśli nie będzie bandytów rzucających butelkami przy stadionach, może w końcu normalni ludzie będą się mogli pojawić bezpiecznie na meczu lokalnej drużyny. Zaczną chodzić całe rodziny krzewiąc nawet z małych chłopcach fascynację piłką nożną i Motorem. Bez bandytów na stadionach.

Obrażajcie się i n... rozwiń
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 o 13:16
0
przeprasam to było do użytkownika "JA" bez odbioru !
Avatar
WŁADCY WSCHODU ! / 26 listopada 2012 o 13:13
0
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO TU PISZĄ ! TYLE ICH , MOGĄ TYLKO POPISAĆ
Mateuszek władca gruszek


zamknij gębę i nie dyskutuj z nimi ! Ci ludzie nawet na meczu nigdy nie byli i nie będą przychodzić ! Więc niech każdy kibic sobie daruje wchodzenie na to niby forum i nie wdawanie się z tymi mądrymi osobnikami ! ! ! mamy inne rzeczy na dziś do zrobienia niż dyskusje z ludźmi z klapkami na oczach w jedna stronę . Oni są nastawieni anty i zawsze będzie im to nie odpowiadać

DO WSZYSTKICH KIBICÓW ! NIE PISZEMY TUTAJ NIECH MAJĄ POŻYWKĘ Z TEGO CO T... rozwiń
Avatar
Mateuszek władca gruszek / 26 listopada 2012 o 13:03
0
[quote name='JA' timestamp='1353924574' post='699929']
KTO MA JAKIS PROBLEM DO KIBICOW ! MOZE DZISIAJ PRZYJSC NA LITEWSKI I TO POWIEDZIEC PROSTO W OCZY.
A ZAPOMNIALEM PRZECIEZ SRACIE POD SIEBIE I MACIE TYLKO ODWAGI ZZA MONITORA.
[/quote]

A ty masz odwagę nie tylko zza monitora ale również stojac w parusetosobowym tłumie (najlepiej gdzieś z tyłu) i skandując to samo co wszyscy.. ale jak matka wraca z wywiadówki to się chowasz do szafy.. no to jak jest ? gi(M)bus napinka! joł joł !
Avatar
Lublinianin / 26 listopada 2012 o 12:45
0
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpalenia tego burdelu (brama grodzka lub tektura) to kwestia czasu
[/quote]

Esencja całego bełkotu pseudokibiców.... Czasem przymusowe leczenie takich ludzi w szpitalu na Abramowickiej może by dało jakieś efekty, jeśli nie.... do prac społecznych i nauki moralności i etyki od podstaw.

Nie zdziwiłbym się jak naprawdę jakiś DE**bil z łysą głową starałby się podpalić Bramę Grodźką, za to że są muzeum, za to że pamiętają o HISTORII Lublina, za to że pokazują PRAWDZIWĄ Polskę... a nie bełkot szalonych rasistów.

Te wszystkie posty podpisane przez "kibiców" pokazują że bilety były trafne.... kibice motoru są rasistami, jakich mało.
[quote name='ju' timestamp='1353882323' post='699833']
Popieram!
Osoba która podjęłą decyzję o zamieszczeniu takich nadruków powinna ponieść konsekwencje FINANSOWE. Koszt produkcji tych biletów odliczyć od jej kilku pensji, to swołocz oduczy się marnotrawienia publicznych pieniedzy.
A swoją drogą gratuluję "Tekturze" i spółce takich pomysłów. Niech się nie dalej dziwią "że faszyzm rośnie w siłę". Narodowcy powinni postawić im wielkie piwo zamiast narzekać... kewstia podpaleni... rozwiń
Avatar
czytelnik / 26 listopada 2012 o 12:38
0
To są właśnie pseudo-kibice.... przyjdź i powiedz im to jak stoi obok siebie 200, na Ciebie jednego. Silnie w durnym tłumie, potrafiący myśleć tylko muskułami, a nie rozumiem. Przykro, że taki świetny sport jak piłka nożna został opanowany przez ludzi, dla których nie liczy się piłka... a tylko w kogo by rzucić kamieniem i tłumem rozwalić mordę...
Avatar
Rafał / 26 listopada 2012 o 11:39
0
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajnie nie powinni byli się rozmnażać. Ukończ sobie zaocznie jakąś zawodwkę i wtedy probuj się wypowiadać publicznie.
[quote name='szybki (Emil)' timestamp='1353880364' post='699822']
to zes ujal trafnie, tylko wszystkie antynarodowe swinie i swolocze nie zrozumia po ktorej stronie bije serce prawdziwego Polaka!
jeszcze duzo wody w Bystrzycy ulpynie zanim bedziemy mieli prawdziwie wolna i niezalezna ojczyzne naszych dziadow i pradziadow.
poszlem na jeden marsz to i znow tez pojde....
[/quote]
Chodzisz bez roboty bo jesteś analfabetą. Głupkiem poprostu:) Trudno Cię za to winić, Twoi rodzice zwyczajni... rozwiń