Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 czerwca 2019 r.
13:11

Lublin: Otworzyli przedłużenie ul. Wrotkowskiej

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
148 56 A A

Rozpoczął się demontaż barier uniemożliwiających wjazd na nową drogę będącą przedłużeniem ul. Wrotkowskiej do ul. Kunickiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dwujezdniowa droga, która znacznie ułatwi ruch między kilkoma dzielnicami, w tym przejazd z Czubów na Bronowice powinna być w pełni dostępna dla kierowców jeszcze przed popoludniowym szczytem komunikacyjnym. Trwa już demontaż barier zagradzających wjazd na nową drogę.

Zagrodzony pozostanie za to chodnik na wiadukcie nad bocznicą kolejową, bo nadzór budowlany zażądał wymiany barier chroniących pieszych przed upadkiem z wysokości. Na początku lipca przez nową drogę powinna zacząć kursować autobusowa linia 21, która przestanie jeździć Nowym Światem.

>>> Lublin: Teraz będzie łatwiej dojechać z Czubów na dworzec. A kierowcy pytają kiedy otwarcie wiaduktów na ul. Grygowej

Ulica Wrotkowska w Lublinie na dzień przed otwarciem

e-Wydanie

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lube / 6 dni temu o 13:24
+42
No w końcu!!!!! Miejscy ruszyli 4 litery!
 Miasto już dawno swoją robotę wykonało. Co innego nadzór budowlany, który kompletnie zaspał i dopiero krytyczne artykuły w mediach spowodowały nagłą pobudkę. Ps: Nadzór podlega wojewodzie a nie prezydentowi
Avatar
Gość / 6 dni temu o 13:56
+36
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Avatar
gośc2 / 6 dni temu o 13:20
+33
No w końcu!!!!! Miejscy ruszyli 4 litery! To nie miejscy, tylko PiSowski nadzor wojewody. jakby mogli to uroczyscie otworzyliby  na tydzięń przed wyborami..
 
Avatar
Gość / 6 dni temu o 13:27
+31
Od miejskich urzędników to proszę się odczepić. Idź pan lub pani do wojewody i tam wyglaszaj swoje niezadowolenie.
Avatar
Gość / 6 dni temu o 13:40
+30
Co wy się Czarnka czepiacie? Wybory były, biedaczysko musiało biegać razem z innymi podnóżkami od wiecu do wiecu i chwalić tych którzy coś tam coś tam potrafią. W końcu partia jest najważniejsza. Kto by się tam przejmował w czasie kampanii wyborczej odbieraniem inwestycji w Lublinie?
Avatar
piter / 6 dni temu o 13:25
+26
No w końcu!!!!! Miejscy ruszyli 4 litery! To nie miejscy, tylko PiSowski nadzor wojewody. jakby mogli to uroczyscie otworzyliby  na tydzięń przed wyborami..
Dlaczego kłamiesz? Przecież w tekscie masz napisane, że są złe barierki. To PIS zamontował te barierki?
 No i co w związku z tym? Barierki nie mają nic wspólnego z otwarciem drogi, bo jak widać ta jest otwierana, mimo iż wadliwe barierki nie zostały jeszcze wymienione.
Avatar
Lemon / 6 dni temu o 13:49
+22
Co wy się Czarnka czepiacie? Wybory były, biedaczysko musiało biegać razem z innymi podnóżkami od wiecu do wiecu i chwalić tych którzy coś tam coś tam potrafią. W końcu partia jest najważniejsza. Kto by się tam przejmował w czasie kampanii wyborczej odbieraniem inwestycji w Lublinie?
A co ma Czarnek do odbiorów? Napisz jeszcze może że Trump powinien przyjechać na odbiory.
 Jak to co? Nadzór Budowlany bezpośrednio podlega wojewodzie.
Avatar
lu / 6 dni temu o 14:33
+21
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
 Raczej miasto zidiociałych do reszty pisowskich trolli ujadających pod każdym artykułem. Nie musisz "odPOwiadać", wszyscy dobrze wiedzą, że i tak nie jesteś w stanie nic ciekawego napisać.
Avatar
Gość / 6 dni temu o 13:37
+21
Teraz Dominiku, z taką samą gorliwością jaką punktujesz Urząd Miasta Lublin idź punktować starostę lubelskiego. To ciekawe że kiedy zmienił się starosta i cała rada powiatu to droga powiatowa prowadząca z Lublina do Strzyżewic i dalej w kierunku Piotrkowa straciła finansowanie i to w sytuacji kiedy gminy zrobiły cały projekt, wyłoniony został wykonawca i poprzedni starosta zagwarantował pieniądze ale wybory zrobiły swoje. Idź do starostwa i zapytaj.
Avatar
Feniks / 6 dni temu o 14:20
+20
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Jak obwodnica Lublina może być w samym Lublinie? Idź już trollu i się nie kompromituj.
 Może baranie doczytaj choćby w Wiki, zanim się wypowiesz. Wyścigowa JEST częścią obrodnicy Lublina: " Obwodnica miejska ma obsługiwać ruch między  dzielnicami miasta  oraz ruch ciężarówek dowożących towary do Lublina – w ten sposób część ruchu ma zostać wyprowadzona z centrum [1] [6] . Obwodnica ta ma przebiegać al. Solidarności,  al. Smorawińskiego ,  al. Andersa ,  ul. Mełgiewską ,  ul. Grafa , al. Tysiąclecia,  ul. Krańcową , ul. Dywizjonu 303, ul. Wyścigową,  ul. Wrotkowską ,  ul. Diamentową ,  ul. Krochmalną ,  ul. Jana Pawła II ,  ul. Armii Krajowej ,  ul. Bohaterów Monte Cassino  oraz al. Tadeusza Mazowieckiego [7]  do al. Solidarności [8] ."
 Może baranie doczytaj choćby w Wiki, zanim się wypowiesz. Wyścigowa JEST częścią obrodnicy Lublina: " Obwodnica miejska ma obsługiwać ruch między  dzielnicami miasta  oraz ruch ciężarówek dowożących towary do Lublina – w ten sposób część ruchu ma zostać wyprowadzona z centrum [1] [6] . Obwodnica ta ma przebiegać al. Solidarności,  al. Smorawińskiego ,  al. Andersa ,  ul. Mełgiewską ,  ul. Grafa , al. Tysiąclecia,  ul. Krańcową ... rozwiń
Avatar
mkem / 5 dni temu o 20:16
+1
Droga niewątpliwie potrzebna. Niestety jest bardzo duży feler. Na odcinku ul. Wyścigowej, przy szkole dla niepełnosprawnej młodzieży, nie ma świateł na przejściu dla pieszych. W szkole tej uczy się młodzież niedowidząca, z wadami słuchu, autystycy. Już teraz widać, że jest duże natężenie ruchu w ciągu dnia. Bezwzględnie potrzebny będzie"przeprowadzacz".
Avatar
Janek / 5 dni temu o 09:28
+5
Nie ma drogi źle, jest droga też źle! Czy wy jesteście normalni...? Moim zdaniem samochody powinny być drogie a stare złomowane i byłoby lżej dla wszystkich. Wiem wiem zaraz odezwą się zdenerwowani użytkownicy ałłłdi czy passserati (w umiłowanym tdi), że mi rozum odebrało hehe ale samochód na co dzień jest nie potrzebny, a na specjalne okazje taniej wychodzi wynająć samochód zamiast trzymać 3 graty pod domem (znam ludzi, którzy mając nawet 300 metrów do sklepu jadą tam samochodem). Najśmieszniejsze jest to, że prawie żaden z użytkowników auta stojący w korku nie ma zielonego pojęcia, że finansuje autobus jadący nierzadko bus pasem. Chyba dopiero kiedy zrobi się darmową komunikację w całości za pieniądze kierowców nastąpi jakakolwiek refleksja.
Nie ma drogi źle, jest droga też źle! Czy wy jesteście normalni...? Moim zdaniem samochody powinny być drogie a stare złomowane i byłoby lżej dla wszystkich. Wiem wiem zaraz odezwą się zdenerwowani użytkownicy ałłłdi czy passserati (w umiłowanym tdi), że mi rozum odebrało hehe ale samochód na co dzień jest nie potrzebny, a na specjalne okazje taniej wychodzi wynająć samochód zamiast trzymać 3 graty pod domem (znam ludzi, którzy mając nawet 300 metrów do sklepu jadą tam samochodem). Najśmieszniejsze jest to, że prawie żaden z użytkowników au... rozwiń
Avatar
Gość / 6 dni temu o 22:36
-3
Naprawdę to jest skandal, że tyle czasu skończona trasa stała i czekała aż pieprzone urzędasy przygotują dokumenty i następne pieprzone urzędasy z dozoru odbiorą budowę, no za to powinni beknąć, tyle ludzi zmarnowało czas i wygenerowano spaliyn w mieście przez takie mędy i darmozjady
Avatar
Gość / 6 dni temu o 22:20
-13
fakt, pisie trolle i ich nudnawe komentarze to jedna wielka żałość !!!
Avatar
nr / 6 dni temu o 22:13
-8
Bronowice już są przeciąžone tą niby obwodnicą śródmiejską. Teraz będzie już amargedon. Nie wiem czy wiecie ze po drodze są domy ok 1, 5 m od dwupasmówki . Czy mamy się czym cieszyć? Na dodatek na Kośmiinku nie ma bezpiecznych przejść. Czy tego nikt nie widzi?
Nie da się ukryć, że Bronowica to dzielnica chyba najciężej doświadczona POlityką dewelo-rozwoju. Nie jest to dziwne, POnieważ jest to rejon Koziego Grodu zamieszkały - w opinii technokratów - przez niereformowalny plebs, który POsiada niską zdolność kredytową, a w związku z tym POwinien zostać POtraktowany z buta.
 Dodałeś kilkanaście wpisów i w każdym ten sam bełkot. Muszę przyznać, że przeżenujący z ciebie troll.
 Dodałeś kilkanaście wpisów i w każdym ten sam bełkot. Muszę przyznać, że przeżenujący z ciebie troll. rozwiń
Avatar
Adam / 6 dni temu o 20:45
-8
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
Raczej miasto zidiociałych do reszty pisowskich trolli ujadających pod każdym artykułem. Nie musisz "odPOwiadać", wszyscy dobrze wiedzą, że i tak nie jesteś w stanie nic ciekawego napisać.
 Ale jaja świat się kończy, bo trol odpowiada trolowi. Czy za takie wpisy Nowogrodzka też wam płaci? 
 Ale jaja świat się kończy, bo trol odpowiada trolowi. Czy za takie wpisy Nowogrodzka też wam płaci?  rozwiń
Avatar
nie rokują / 6 dni temu o 20:13
-6
Bronowice już są przeciąžone tą niby obwodnicą śródmiejską. Teraz będzie już amargedon. Nie wiem czy wiecie ze po drodze są domy ok 1, 5 m od dwupasmówki . Czy mamy się czym cieszyć? Na dodatek na Kośmiinku nie ma bezpiecznych przejść. Czy tego nikt nie widzi?
 Nie da się ukryć, że Bronowica to dzielnica chyba najciężej doświadczona POlityką dewelo-rozwoju. Nie jest to dziwne, POnieważ jest to rejon Koziego Grodu zamieszkały - w opinii technokratów - przez niereformowalny plebs, który POsiada niską zdolność kredytową, a w związku z tym POwinien zostać POtraktowany z buta.
 Nie da się ukryć, że Bronowica to dzielnica chyba najciężej doświadczona POlityką dewelo-rozwoju. Nie jest to dziwne, POnieważ jest to rejon Koziego Grodu zamieszkały - w opinii technokratów - przez niereformowalny plebs, który POsiada niską zdolność kredytową, a w związku z tym POwinien zostać POtraktowany z buta. rozwiń
Avatar
Gość / 6 dni temu o 19:22
+8
Bronowice już są przeciąžone tą niby obwodnicą śródmiejską. Teraz będzie już amargedon. Nie wiem czy wiecie ze po drodze są domy ok 1, 5 m od dwupasmówki . Czy mamy się czym cieszyć? Na dodatek na Kośmiinku nie ma bezpiecznych przejść. Czy tego nikt nie widzi?
Avatar
centrala płaci PO 5gr za każdy zamieszczony POst / 6 dni temu o 17:49
-13
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele&quo... rozwiń
Avatar
Gość / 6 dni temu o 17:42
-8
trolle pisowskie wy naprawdę myślicie, że ktokolwiek czyta te wasze hejterskie prymitywne komentarze?
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Złota Setka 2018. Nagrodziliśmy najlepsze firmy Lubelszczyzny po raz 23 [zdjęcia]
galeria

Złota Setka 2018. Nagrodziliśmy najlepsze firmy Lubelszczyzny po raz 23 [zdjęcia] 0 2

Podczas uroczystej gali nagrodziliśmy najlepsze firmy Lubelszczyzny 2018. To już XXIII edycja rankingu Złota Setka. Po raz pierwszy doceniliśmy też wyjątkowe przedsiębiorstwa dzielące z nami przekonanie, że warto działać ekologicznie i w rodzinie.

Gigantyczne odszkodowanie za dzieciństwo w więzieniu. Pierwszy taki wyrok

Gigantyczne odszkodowanie za dzieciństwo w więzieniu. Pierwszy taki wyrok 0 6

Córka Żołnierzy Wyklętych wywalczyła zadośćuczynienie za narodziny i dzieciństwo spędzone w więzieniu. Sąd przyznał jej milion złotych. Magdalena Zarzycka - Redwan nie wyklucza apelacji.

Wierzchowiska zalane po ulewie. Ewakuowano 80 osób, pracuje ponad 120 strażaków
Zdjęcia z drona
galeria

Wierzchowiska zalane po ulewie. Ewakuowano 80 osób, pracuje ponad 120 strażaków 182 16

Wierzchowiska Pierwsze i Drugie (pow. janowski) zostały zalane po ogromnej ulewie jaka przeszła nad tym terenem. Na miejscu pracuje ponad 120 strażaków.

Losy górek czechowskich rozstrzygną się po niedzieli. Prezydent złożył projekt studium
PILNE
galeria

Losy górek czechowskich rozstrzygną się po niedzieli. Prezydent złożył projekt studium 64 88

Decydujący dla przyszłości górek czechowskich projekt studium przestrzennego został dziś złożony do Rady Miasta przez prezydenta Lublina. Już 27 czerwca radni mają głosować nad dokumentem

"Alarm dla Ziemi Lublin". Musimy działać teraz. Zostało nam tylko 11 lat

"Alarm dla Ziemi Lublin". Musimy działać teraz. Zostało nam tylko 11 lat 0 4

Rozmowa z Przemysławem Stefaniakiem, organizatorem „Alarmu dla Ziemi Lublin” w sobotę, 22 czerwca, o godz. 17.30 przed lubelskim Ratuszem (plac Łokietka)

Tabliczka z ostrzeżeniem zamiast ratownika. Sezon się nie zaczął a już sześć osób utonęło

Tabliczka z ostrzeżeniem zamiast ratownika. Sezon się nie zaczął a już sześć osób utonęło 4 3

Sezon jeszcze się nie zaczął, a w województwie lubelskim utonęło w tym roku już sześć osób. Część kąpielisk i miejsc wykorzystywanych do kąpieli zacznie działać pod koniec czerwca

Poczta Polska jeździ scanią w gazie na trasie Lublin-Warszawa-Lublin

Poczta Polska jeździ scanią w gazie na trasie Lublin-Warszawa-Lublin 0 8

Scania zasilana gazem LNG jest testowana przez Pocztę Polską na trasie Lublin-Warszawa-Lublin. To kolejny krok w kierunku ekologicznych pojazdów.

Trzech zawodników odchodzi z Górnika Łęczna

Trzech zawodników odchodzi z Górnika Łęczna 0 3

Mateusz Cetnarski i Kacper Jodłowski nie będą w kolejnym sezonie występować w „zielono-czarnych” barwach. Dwaj pomocnicy rozwiązali swoje umowy z klubem z Łęcznej za porozumieniem stron. Z kolei do Gryfa Wejherowo przenosi się Filip Szewczyk

Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski - święto miłośników tradycyjnego jadła w Nałęczowie
22 czerwca 2019, 0:00

Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski - święto miłośników tradycyjnego jadła w Nałęczowie 0 0

To będzie święto trzech województw: lubelskiego, podlaskiego i podkarpackiego. 4. edycja Festiwalu "Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski" zawita do Nałęczowa. W dniach 22-23 czerwca na placu przed Urzędem Miejskim zorganizowane zostaną kiermasz i moc kulinarnych atrakcji.

Nowy odcinek S17 od Kurowa do węzła Skrudki już otwarty. 13 kilometrów w 7 minut [zdjęcia]
galeria

Nowy odcinek S17 od Kurowa do węzła Skrudki już otwarty. 13 kilometrów w 7 minut [zdjęcia] 16 38

13-kilometrów nowego odcinka S17 od Kurowa do węzła Skrudki to pierwszy z serii odcinków Lublina-Warszawa, które będą oddane w tym roku. Za dwa lata kierowcy pojadą ekspresówką od Tomaszowa Lubelskiego do Warszawy – zapewnił podczas uroczystości otwarcia Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury.

Dyplomy rozdane, rok szkolny zakończony, czas na wakacje
galeria

Dyplomy rozdane, rok szkolny zakończony, czas na wakacje 0 5

Po porannych mszach świętych uczniowie puławskich szkół udali się do sal gimnastycznych, gdzie najlepsi z nich odebrali dyplomy i świadectwa z czerwonym paskiem. - Bezpiecznych, beztroskich wakacji, pełnych miłych niespodzianek - życzyła podczas szkolnej uroczystości, dyrektor ZSO nr 1, Marta Gładysz.

Przedsiębiorcy z lubelskiego sięgają po dofinansowanie innowacyjnych projektów z Funduszy Europejskich.

Przedsiębiorcy z lubelskiego sięgają po dofinansowanie innowacyjnych projektów z Funduszy Europejskich. 0 0

Eksperci NCBR zapraszają na wyjątkowe warsztaty 27 czerwca do Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Piłkarki Górnika Łęczna czekają na wyniki losowania do Ligi Mistrzyń

Piłkarki Górnika Łęczna czekają na wyniki losowania do Ligi Mistrzyń 0 0

Przed Górnikiem Łęczna ciekawa przerwa wakacyjna. Kilka zawodniczek zdecydowało się opuścić drużynę

Miasto ogłasza przetarg na 20 elektrobusów i komplet ładowarek. Już po raz trzeci

Miasto ogłasza przetarg na 20 elektrobusów i komplet ładowarek. Już po raz trzeci 0 10

Już trzeci raz władze miasta ogłaszają przetarg na 20 elektrobusów i komplet ładowarek. Wcześniej ceny proponowane przez dostawców przekraczały kwotę do wydania. Teraz miasto złagodziło o połowę swoje wymagania co do gwarancji na baterie. Nawet jeśli ceny od tego spadną, na dostawę i tak poczekamy długo

Szpital szuka dyrektora. Oferty tylko do piątku

Szpital szuka dyrektora. Oferty tylko do piątku 0 3

Jeszcze tylko do piątku można składać oferty w konkursie na dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.