Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2012 r.
20:19
Edytuj ten wpis

Lublin: Pozew zbiorowy przeciwko stacji paliw. "Zamarzło paliwo"

Autor: Zdjęcie autora łm RMF TVP
0 39 A A

Zbiorowy pozew przeciwko jednemu z dostawców paliwa chcą złożyć w najbliższym tygodniu kierowcy z Lublina. Twierdzą, że sprzedano im "chrzczony" olej napędowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak podaje RMF kierowcy tego samego dnia tankowali na jednej ze stacji przy ul. Łęczyńskiej w Lublinie. I wszyscy mieli później kłopoty z uruchomieniem samochodów. Naprawy w warsztatach kosztowały ich w sumie około 10 tys. zł. Według nich paliwo spuszczone z baku wyglądało, jak galareta. Do wymiany były m.in. filtry.

- Tego dnia w Lublinie było tylko minus 14 stopni Celsjusza. Co tym bardziej budzi wątpliwości co do jakości oleju napędowego - mówi radiu dr Leszek Gardyński, biegły sądowy z zakresu paliw.

TVP dodaje, że sygnały o nieprawidłowościach dotarły też do Inspekcji Handlowej.

Pozwy chce złożyć w sumie siedmiu przedsiębiorców i kilka osób prywatnych. Koncern nie uznał ich reklamacji.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 29 lutego 2012 o 11:36
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie rozwiń
Avatar
VAREA / 23 lutego 2012 o 00:06
0
[quote name='Gość' timestamp='1329951266' post='600993']
pewnie wszyscy się zachłystują
[/quote]


zalosne
Avatar
pracownik / 23 lutego 2012 o 00:04
0
Wszystkie które mają bogata klientele takimi podjeżdzaja
Avatar
Gość / 22 lutego 2012 o 23:54
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
pewnie wszyscy się zachłystują
Avatar
VAREA / 22 lutego 2012 o 03:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1329766547' post='600038']
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[/quote]


jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
Avatar
Gość / 21 lutego 2012 o 18:43
0
Skąpy dwa razy traci i nie jęczeć teraz.
Avatar
to-to / 21 lutego 2012 o 18:38
0
Jesteście porypani i koniec! Jeżeli wolicie wlec auto do remontu,bo nie chciało się depresatora dolać przed mrozami do zbiornika,to nie miejcie pretensji do Statoila i innych CPNów! Sami puknijcie się w te głupie łby,a potem szukajcie winnych! Za około 30zł można już kupić depresator,który wystarczy na około 1200 l ropy w temp.do minus 40stopni -czy to aż tak drogo?!
Avatar
weth / 21 lutego 2012 o 02:11
0
[quote name='drive ON' timestamp='1329722430' post='599617']
Jeśli na dystrybutorze nie ma informacji "Paliwo arktyczne" to chyba oczywiste jest, że nie jest to paliwo zimowe. W przypadku oleju napędowego wystarczy dolać dodatek uszlachetniający, który wpływa na polepszenie właściwości oleju napędowego. Mnóstwo jest tego w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach paliwowych. Ale jak się chce jeździć jak najtańszym kosztem to niestety, póżniej są koszty. Filtr paliwa musi być wymieniony przed zimą, poza tym ważną rzeczą jest aby w okresie dużych mrozów w zbiorniku było przynajmniej 2/3 jego pojemności paliwa. Wszystko na ten temat. Jak się leje po 50 zł do baku, żeby rezerwa zgasła to przykro [size="3"]mi ale nie ma takiej ropy, która wytrzyma silne mrozy[/size]. Najważniejsze jednak jest to, że ma się język w buzi po to aby zapytać spzedawcę o temperaturę marznięcia oleju napędowego. A teraz [size="4"]kilku cwaniaczków oszczędniaczków robi aferę, że im paliwko zamarzło[/size]. Po rozum do głowy udać się panowie i panie a nie szukać winnych swojej pazerności.
[/quote]
Brednie, pewnie sam sprzedajesz syf nieoprzeznaczony na ta porę roku!!


[size="3"]W porównaniu z paliwem, odpowiednim na okresy letni i przejściowy, zimowy olej napędowy musi odznaczać się wyższą płynnością i obniżonym tzw. wskaźnikiem CFPP (temperaturą zablokowania zimnego filtra), czyli graniczną temperaturą, przy której jest możliwy swobodny przepływ oleju napędowego przez filtr. Już paliwo na okres przejściowy (od 1 października do 15 listopada i od 1 marca do 15 kwietnia) musi odznaczać się wskaźnikiem CFPP = -10 °C. Dla zimowego oleju napędowego, który na stacjach benzynowych musi być dostępny od 16 listopada do końca lutego, temperaturę zablokowania zimnego filtra w strefie klimatycznej, do której należy Polska, ustalono na -20 °C. Niektóre z firm petrochemicznych, obecnych na polskim rynku, nieco dłużej oferują na stacjach benzynowych paliwo na okresy zimowy i przejściowy niż wymaga tego norma. Inne, w okresach srogich mrozów, mają w ofercie olej napędowy o temperaturze zablokowania zimnego filtra, wynoszącej -32 °C, a w niektórych rejonach Polski nawet -40 °C. Wszystko po to, aby parafina zaczynała wytrącać się z oleju napędowego jak najpóźniej, a jej kryształki miały jak najmniejsze rozmiary. [/size]

rozwiń
Avatar
Gość / 20 lutego 2012 o 20:35
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczerym polu i po jakimś czasie zrobi się jak mleko Jak zrobi się galareta i będzie trzeba szpadlem tankować to wtedy można się przyczepić

a poza tym korzystam z tej stacji niemal codziennie, nie było żadnych kłopotow z ON w te mrozy. to była zawsze stacja z dobrym paliwem
[/quote]
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczer... rozwiń
Avatar
bambo75 / 20 lutego 2012 o 13:59
0
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką rozwiń
Avatar
gosc / 29 lutego 2012 o 11:36
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie rozwiń
Avatar
VAREA / 23 lutego 2012 o 00:06
0
[quote name='Gość' timestamp='1329951266' post='600993']
pewnie wszyscy się zachłystują
[/quote]


zalosne
Avatar
pracownik / 23 lutego 2012 o 00:04
0
Wszystkie które mają bogata klientele takimi podjeżdzaja
Avatar
Gość / 22 lutego 2012 o 23:54
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
pewnie wszyscy się zachłystują
Avatar
VAREA / 22 lutego 2012 o 03:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1329766547' post='600038']
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[/quote]


jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
Avatar
Gość / 21 lutego 2012 o 18:43
0
Skąpy dwa razy traci i nie jęczeć teraz.
Avatar
to-to / 21 lutego 2012 o 18:38
0
Jesteście porypani i koniec! Jeżeli wolicie wlec auto do remontu,bo nie chciało się depresatora dolać przed mrozami do zbiornika,to nie miejcie pretensji do Statoila i innych CPNów! Sami puknijcie się w te głupie łby,a potem szukajcie winnych! Za około 30zł można już kupić depresator,który wystarczy na około 1200 l ropy w temp.do minus 40stopni -czy to aż tak drogo?!
Avatar
weth / 21 lutego 2012 o 02:11
0
[quote name='drive ON' timestamp='1329722430' post='599617']
Jeśli na dystrybutorze nie ma informacji "Paliwo arktyczne" to chyba oczywiste jest, że nie jest to paliwo zimowe. W przypadku oleju napędowego wystarczy dolać dodatek uszlachetniający, który wpływa na polepszenie właściwości oleju napędowego. Mnóstwo jest tego w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach paliwowych. Ale jak się chce jeździć jak najtańszym kosztem to niestety, póżniej są koszty. Filtr paliwa musi być wymieniony przed zimą, poza tym ważną rzeczą jest aby w okresie dużych mrozów w zbiorniku było przynajmniej 2/3 jego pojemności paliwa. Wszystko na ten temat. Jak się leje po 50 zł do baku, żeby rezerwa zgasła to przykro [size="3"]mi ale nie ma takiej ropy, która wytrzyma silne mrozy[/size]. Najważniejsze jednak jest to, że ma się język w buzi po to aby zapytać spzedawcę o temperaturę marznięcia oleju napędowego. A teraz [size="4"]kilku cwaniaczków oszczędniaczków robi aferę, że im paliwko zamarzło[/size]. Po rozum do głowy udać się panowie i panie a nie szukać winnych swojej pazerności.
[/quote]
Brednie, pewnie sam sprzedajesz syf nieoprzeznaczony na ta porę roku!!


[size="3"]W porównaniu z paliwem, odpowiednim na okresy letni i przejściowy, zimowy olej napędowy musi odznaczać się wyższą płynnością i obniżonym tzw. wskaźnikiem CFPP (temperaturą zablokowania zimnego filtra), czyli graniczną temperaturą, przy której jest możliwy swobodny przepływ oleju napędowego przez filtr. Już paliwo na okres przejściowy (od 1 października do 15 listopada i od 1 marca do 15 kwietnia) musi odznaczać się wskaźnikiem CFPP = -10 °C. Dla zimowego oleju napędowego, który na stacjach benzynowych musi być dostępny od 16 listopada do końca lutego, temperaturę zablokowania zimnego filtra w strefie klimatycznej, do której należy Polska, ustalono na -20 °C. Niektóre z firm petrochemicznych, obecnych na polskim rynku, nieco dłużej oferują na stacjach benzynowych paliwo na okresy zimowy i przejściowy niż wymaga tego norma. Inne, w okresach srogich mrozów, mają w ofercie olej napędowy o temperaturze zablokowania zimnego filtra, wynoszącej -32 °C, a w niektórych rejonach Polski nawet -40 °C. Wszystko po to, aby parafina zaczynała wytrącać się z oleju napędowego jak najpóźniej, a jej kryształki miały jak najmniejsze rozmiary. [/size]

rozwiń
Avatar
Gość / 20 lutego 2012 o 20:35
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczerym polu i po jakimś czasie zrobi się jak mleko Jak zrobi się galareta i będzie trzeba szpadlem tankować to wtedy można się przyczepić

a poza tym korzystam z tej stacji niemal codziennie, nie było żadnych kłopotow z ON w te mrozy. to była zawsze stacja z dobrym paliwem
[/quote]
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczer... rozwiń
Avatar
bambo75 / 20 lutego 2012 o 13:59
0
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 31 24

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 54 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 103 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 43 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 70 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!