Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2012 r.
20:19
Edytuj ten wpis

Lublin: Pozew zbiorowy przeciwko stacji paliw. "Zamarzło paliwo"

Autor: Zdjęcie autora łm RMF TVP
0 39 A A

Zbiorowy pozew przeciwko jednemu z dostawców paliwa chcą złożyć w najbliższym tygodniu kierowcy z Lublina. Twierdzą, że sprzedano im "chrzczony" olej napędowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak podaje RMF kierowcy tego samego dnia tankowali na jednej ze stacji przy ul. Łęczyńskiej w Lublinie. I wszyscy mieli później kłopoty z uruchomieniem samochodów. Naprawy w warsztatach kosztowały ich w sumie około 10 tys. zł. Według nich paliwo spuszczone z baku wyglądało, jak galareta. Do wymiany były m.in. filtry.

- Tego dnia w Lublinie było tylko minus 14 stopni Celsjusza. Co tym bardziej budzi wątpliwości co do jakości oleju napędowego - mówi radiu dr Leszek Gardyński, biegły sądowy z zakresu paliw.

TVP dodaje, że sygnały o nieprawidłowościach dotarły też do Inspekcji Handlowej.

Pozwy chce złożyć w sumie siedmiu przedsiębiorców i kilka osób prywatnych. Koncern nie uznał ich reklamacji.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 29 lutego 2012 r. o 11:36
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie rozwiń
Avatar
VAREA / 23 lutego 2012 r. o 00:06
0
[quote name='Gość' timestamp='1329951266' post='600993']
pewnie wszyscy się zachłystują
[/quote]


zalosne
Avatar
pracownik / 23 lutego 2012 r. o 00:04
0
Wszystkie które mają bogata klientele takimi podjeżdzaja
Avatar
Gość / 22 lutego 2012 r. o 23:54
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
pewnie wszyscy się zachłystują
Avatar
VAREA / 22 lutego 2012 r. o 03:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1329766547' post='600038']
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[/quote]


jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
Avatar
Gość / 21 lutego 2012 r. o 18:43
0
Skąpy dwa razy traci i nie jęczeć teraz.
Avatar
to-to / 21 lutego 2012 r. o 18:38
0
Jesteście porypani i koniec! Jeżeli wolicie wlec auto do remontu,bo nie chciało się depresatora dolać przed mrozami do zbiornika,to nie miejcie pretensji do Statoila i innych CPNów! Sami puknijcie się w te głupie łby,a potem szukajcie winnych! Za około 30zł można już kupić depresator,który wystarczy na około 1200 l ropy w temp.do minus 40stopni -czy to aż tak drogo?!
Avatar
weth / 21 lutego 2012 r. o 02:11
0
[quote name='drive ON' timestamp='1329722430' post='599617']
Jeśli na dystrybutorze nie ma informacji "Paliwo arktyczne" to chyba oczywiste jest, że nie jest to paliwo zimowe. W przypadku oleju napędowego wystarczy dolać dodatek uszlachetniający, który wpływa na polepszenie właściwości oleju napędowego. Mnóstwo jest tego w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach paliwowych. Ale jak się chce jeździć jak najtańszym kosztem to niestety, póżniej są koszty. Filtr paliwa musi być wymieniony przed zimą, poza tym ważną rzeczą jest aby w okresie dużych mrozów w zbiorniku było przynajmniej 2/3 jego pojemności paliwa. Wszystko na ten temat. Jak się leje po 50 zł do baku, żeby rezerwa zgasła to przykro [size="3"]mi ale nie ma takiej ropy, która wytrzyma silne mrozy[/size]. Najważniejsze jednak jest to, że ma się język w buzi po to aby zapytać spzedawcę o temperaturę marznięcia oleju napędowego. A teraz [size="4"]kilku cwaniaczków oszczędniaczków robi aferę, że im paliwko zamarzło[/size]. Po rozum do głowy udać się panowie i panie a nie szukać winnych swojej pazerności.
[/quote]
Brednie, pewnie sam sprzedajesz syf nieoprzeznaczony na ta porę roku!!


[size="3"]W porównaniu z paliwem, odpowiednim na okresy letni i przejściowy, zimowy olej napędowy musi odznaczać się wyższą płynnością i obniżonym tzw. wskaźnikiem CFPP (temperaturą zablokowania zimnego filtra), czyli graniczną temperaturą, przy której jest możliwy swobodny przepływ oleju napędowego przez filtr. Już paliwo na okres przejściowy (od 1 października do 15 listopada i od 1 marca do 15 kwietnia) musi odznaczać się wskaźnikiem CFPP = -10 °C. Dla zimowego oleju napędowego, który na stacjach benzynowych musi być dostępny od 16 listopada do końca lutego, temperaturę zablokowania zimnego filtra w strefie klimatycznej, do której należy Polska, ustalono na -20 °C. Niektóre z firm petrochemicznych, obecnych na polskim rynku, nieco dłużej oferują na stacjach benzynowych paliwo na okresy zimowy i przejściowy niż wymaga tego norma. Inne, w okresach srogich mrozów, mają w ofercie olej napędowy o temperaturze zablokowania zimnego filtra, wynoszącej -32 °C, a w niektórych rejonach Polski nawet -40 °C. Wszystko po to, aby parafina zaczynała wytrącać się z oleju napędowego jak najpóźniej, a jej kryształki miały jak najmniejsze rozmiary. [/size]

rozwiń
Avatar
Gość / 20 lutego 2012 r. o 20:35
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczerym polu i po jakimś czasie zrobi się jak mleko Jak zrobi się galareta i będzie trzeba szpadlem tankować to wtedy można się przyczepić

a poza tym korzystam z tej stacji niemal codziennie, nie było żadnych kłopotow z ON w te mrozy. to była zawsze stacja z dobrym paliwem
[/quote]
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczer... rozwiń
Avatar
bambo75 / 20 lutego 2012 r. o 13:59
0
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką rozwiń
Avatar
gosc / 29 lutego 2012 r. o 11:36
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
mniemam ze to bylo do mnie aczkolwiek nie ja to pisalem i mnie tutaj nie bylo
ale skoro tak dobrze ci sie powodzi to z przyjemnoscia sie zachlysne tym piwem jak zobacze ze dlugi splacacie rozwiń
Avatar
VAREA / 23 lutego 2012 r. o 00:06
0
[quote name='Gość' timestamp='1329951266' post='600993']
pewnie wszyscy się zachłystują
[/quote]


zalosne
Avatar
pracownik / 23 lutego 2012 r. o 00:04
0
Wszystkie które mają bogata klientele takimi podjeżdzaja
Avatar
Gość / 22 lutego 2012 r. o 23:54
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329877716' post='600576']
jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
[/quote]
pewnie wszyscy się zachłystują
Avatar
VAREA / 22 lutego 2012 r. o 03:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1329766547' post='600038']
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[/quote]


jeszcze bys sie swoim piwem zachlysnal, gdybys widzial czym tam podjezdzam moze sie kiedys dowiesz HA HA HA
Avatar
Gość / 21 lutego 2012 r. o 18:43
0
Skąpy dwa razy traci i nie jęczeć teraz.
Avatar
to-to / 21 lutego 2012 r. o 18:38
0
Jesteście porypani i koniec! Jeżeli wolicie wlec auto do remontu,bo nie chciało się depresatora dolać przed mrozami do zbiornika,to nie miejcie pretensji do Statoila i innych CPNów! Sami puknijcie się w te głupie łby,a potem szukajcie winnych! Za około 30zł można już kupić depresator,który wystarczy na około 1200 l ropy w temp.do minus 40stopni -czy to aż tak drogo?!
Avatar
weth / 21 lutego 2012 r. o 02:11
0
[quote name='drive ON' timestamp='1329722430' post='599617']
Jeśli na dystrybutorze nie ma informacji "Paliwo arktyczne" to chyba oczywiste jest, że nie jest to paliwo zimowe. W przypadku oleju napędowego wystarczy dolać dodatek uszlachetniający, który wpływa na polepszenie właściwości oleju napędowego. Mnóstwo jest tego w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach paliwowych. Ale jak się chce jeździć jak najtańszym kosztem to niestety, póżniej są koszty. Filtr paliwa musi być wymieniony przed zimą, poza tym ważną rzeczą jest aby w okresie dużych mrozów w zbiorniku było przynajmniej 2/3 jego pojemności paliwa. Wszystko na ten temat. Jak się leje po 50 zł do baku, żeby rezerwa zgasła to przykro [size="3"]mi ale nie ma takiej ropy, która wytrzyma silne mrozy[/size]. Najważniejsze jednak jest to, że ma się język w buzi po to aby zapytać spzedawcę o temperaturę marznięcia oleju napędowego. A teraz [size="4"]kilku cwaniaczków oszczędniaczków robi aferę, że im paliwko zamarzło[/size]. Po rozum do głowy udać się panowie i panie a nie szukać winnych swojej pazerności.
[/quote]
Brednie, pewnie sam sprzedajesz syf nieoprzeznaczony na ta porę roku!!


[size="3"]W porównaniu z paliwem, odpowiednim na okresy letni i przejściowy, zimowy olej napędowy musi odznaczać się wyższą płynnością i obniżonym tzw. wskaźnikiem CFPP (temperaturą zablokowania zimnego filtra), czyli graniczną temperaturą, przy której jest możliwy swobodny przepływ oleju napędowego przez filtr. Już paliwo na okres przejściowy (od 1 października do 15 listopada i od 1 marca do 15 kwietnia) musi odznaczać się wskaźnikiem CFPP = -10 °C. Dla zimowego oleju napędowego, który na stacjach benzynowych musi być dostępny od 16 listopada do końca lutego, temperaturę zablokowania zimnego filtra w strefie klimatycznej, do której należy Polska, ustalono na -20 °C. Niektóre z firm petrochemicznych, obecnych na polskim rynku, nieco dłużej oferują na stacjach benzynowych paliwo na okresy zimowy i przejściowy niż wymaga tego norma. Inne, w okresach srogich mrozów, mają w ofercie olej napędowy o temperaturze zablokowania zimnego filtra, wynoszącej -32 °C, a w niektórych rejonach Polski nawet -40 °C. Wszystko po to, aby parafina zaczynała wytrącać się z oleju napędowego jak najpóźniej, a jej kryształki miały jak najmniejsze rozmiary. [/size]

rozwiń
Avatar
Gość / 20 lutego 2012 r. o 20:35
0
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczerym polu i po jakimś czasie zrobi się jak mleko Jak zrobi się galareta i będzie trzeba szpadlem tankować to wtedy można się przyczepić

a poza tym korzystam z tej stacji niemal codziennie, nie było żadnych kłopotow z ON w te mrozy. to była zawsze stacja z dobrym paliwem
[/quote]
rower tam tankujesz czy tylko piwo kupujesz?
[quote name='VAREA' timestamp='1329688835' post='599401']
Jeśli zostawisz ON na długotrwałe działanie -20 st. np. w nieocieplonym dziurawym garażu gdzie temp rzeczywista też będzie ok. -16, -20st. przez powiedzmy dwie doby, to nic się nie stanie jeśli ropa będzie trochę mętna. To normalne że mętnieje i każda tak ma. Zbiorniki na CPN'ach są głęboko pod ziemią więc tam temperatura jest dużo wyższa i przy nalewaniu z dystrybutora zawsze będzie klarowna, ale postawcie ją na 25-stopniowy mróz w kanistrze w szczer... rozwiń
Avatar
bambo75 / 20 lutego 2012 r. o 13:59
0
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką
[quote name='FIK' timestamp='1329732273' post='599700']
Jestem kobietą , więc dbanie o szczegóły mechaniczne mojego samochodu nie powinny zaprzątac mi głowy, ale filtr wymieniam srednio co 20 tys kilometrów, dbam o terminowa wymianę oleju i odpalam mojego diesla stojącego na dworze przy -27. A większość niesprawdzonych stacji omijam szerokim łukiem...
[/quote]
Moim zdaniem,to buteleczkę antyżelu do diesela(250ml) przy tankowaniu chyba nawet kobieta jest w stanie wlać? -no chyba,że jest blondynką rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poszerza się grono faworytów "świdnickiej halówki"

Poszerza się grono faworytów "świdnickiej halówki"

W IBRA Liga Open o czołowe lokaty włączyło się Pokolenie J.P.II. W Olimp Lidze Oldbojów prowadzi Kaladi Sport

Wszyscy samorządowcy zarobią więcej. Ale nie burmistrz tego miasta

Wszyscy samorządowcy zarobią więcej. Ale nie burmistrz tego miasta

W całym kraju samorządowcy dostają podwyżki. To wymóg zmian w prawie, ale jest miasto, które ta fala ominęła. Radni Łęcznej burmistrzowi nie chcą dać zarobić więcej.

COVID-19 na fermie norek w Polsce. 25 tys. zwierząt

COVID-19 na fermie norek w Polsce. 25 tys. zwierząt

Trzecie ognisko SARS-CoV-2 u norek w Polsce, stwierdzono w gospodarstwie w powiecie nakielskim (województwo kujawsko-pomorskie), w którym znajdowało się ok. 25 tys. norek - poinformował w środę Główny Lekarz Weterynarii.

Nawet 2 lata więzienia za postrącane krzyże w okolicach Ryk
zdjęcia
galeria

Nawet 2 lata więzienia za postrącane krzyże w okolicach Ryk

Policja ujęła mężczyznę, który zniszczył kilka przydrożnych kapliczek. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Protest antyłowiecki w Lublinie. Niemal równo rok temu myśliwy zastrzelił 16-latka
zdjęcia
galeria

Protest antyłowiecki w Lublinie. Niemal równo rok temu myśliwy zastrzelił 16-latka

„Wariaci z gnatami biegają lasami” albo „Pomyliłem z dzikiem”. Z takimi hasłami na transparentach ulicami Lublina przeszedł antyłowiecki marsz. Na tydzień przed kolejną rozprawą byłego już myśliwego, który zastrzelił nastolatka.

Jak wybrać laptopa w 2021 roku? - Doradzamy przed zakupem!

Jak wybrać laptopa w 2021 roku? - Doradzamy przed zakupem!

W dzisiejszych czasach laptop jest nieodłącznym elementem naszego życia. Swoje zastosowanie znajduje w pracy, jak i w zwykłej codzienności. Dzięki mobilności pozwala na pracę w podróży, nie obciążając zbytnio naszego bagażu. Wybór sprzętu dla wielu jest nie lada wyzwaniem. Sklepy oferują naprawdę szeroką gammę produktów i osoba nieznająca się na sprzęcie może dostać zawrotu głowy. Nie wiesz jaki laptop będzie odpowiedni do pracy? Chcesz się dowiedzieć, na co zwrócić uwagę? Ten artykuł rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Czytaj dalej!

Więzienie nic go nie nauczyło. Dusił, kopał i przystawiał nóż do szyi

Więzienie nic go nie nauczyło. Dusił, kopał i przystawiał nóż do szyi

Na dwa miesiące do aresztu trafił 63-letni mieszkaniec gminy Nałęczów, który rzucił się z nożem na dwie kobiety. Obydwie straszył pozbawieniem życia, a jedną z nich dusił i kopał, powodując obrażenia ciała. Recydywiście grozi powrót do więzienia.

465 mln zł dla lubelskich emerytów i rencistów

465 mln zł dla lubelskich emerytów i rencistów

ZUS policzył, ile wydał na tzw. 14-tki, czyli dodatkowe emerytury i renty. W województwie lubelskim wyszedł spory rachunek.

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

27 złotych od osoby za miesiąc. Taką nową stawkę „podstawową” za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zaproponował Urzędu Miasta Kraśnik. Jeśli na podwyżkę zgodzą się radni, to wyższa od 10 zł od obecnej stawka, zacznie ona obowiązywać od stycznia 2022 roku

Mikołajki w VIVO! Lublin
4 grudnia 2021, 12:00

Mikołajki w VIVO! Lublin

4 i 6 grudnia VIVO! Lublin odwiedzi Święty Mikołaj wraz z elfimi pomocnikami. Wszystkie mikołajkowe atrakcje zaplanowano w godz. 12.00-18.00.

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Niemal 6,6 mln zł zarobiło miasto sprzedając jednemu z deweloperów działkę przy al. Długosza. Pieniądze z transakcji miały zostać przeznaczone na remont stadionu Lublinianki. Większość pieniędzy została już wydana. Czy na stadion?

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm wywalczył srebrny medal podczas rozegranych w Iranie wojskowych mistrzostwach świata

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)
film

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)

Rok temu był Chuck Norris, teraz będzie Arnold Schwarzenegger. Nadchodzą Operacje Świąteczne w grze World of Tanks na PC.

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Rodowodowe szczeniaki czystej krwi potrafią kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ich cena zależna jest od renomy danej hodowli, a także od unikalności i elitarności konkretnej rasy.

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Policjanci zatrzymali 61-latka, który z nożem rzucił się na żonę. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!