Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 lutego 2012 r.
9:52
Edytuj ten wpis

Lublin: Wypadek karetki na skrzyżowaniu Biernackiego - Jaczewskiego

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 50 A A
Wypadek na skrzyżowaniu  ul. Biernackiego i Północnej (Alicja / Alarm24)
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Biernackiego i Północnej (Alicja / Alarm24)

Do zderzenia karetki jadącej na sygnale z osobowym volkswagenem doszło rano na skrzyżowaniu ul. Jaczewskiego i Biernackiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pojazdy zderzyły się około godz. 9.

- Według naszych wstępnych ustaleń ambulans marki renault jechał na sygnale od strony al. Solidarności na ul. Jaczewskiego. Wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Wtedy zderzył się z volkswagenem polo, który miał zielone światło - mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Karetka przewróciła się na bok. Do szpitala trafił jej kierowca, ale nic groźnego mu się nie stało. Ambulans nie przewoził pacjentów.

Utrudnienia drogowe trwały przez około dwie godziny.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JankyPanky / 8 lutego 2012 o 14:55
0
A Ty to najwiecej wiesz!! =] w du*** ześ był i gówno widzial wydaje mi sie ze jestes tylko zwykłym sałaciarzem i jak zawsze masz w huuj do powiedzenia!! Wszyscy sa madrzy po szkodzie... Żal...
Avatar
fdf / 4 lutego 2012 o 13:58
0
Jest taka zasada jak jedziesz na sygnalach...wolno jedz,głosno trab a dojedziesz do celu...to ze jedziesz na sygnalach nie oznacza ze jestes krolem szos...masz tak samo przestrzegac przepisy jak kazdy inny uzytkownik drog...a syg sa po to aby ulatwic sobie przejazd...a co do WPR w Lublinie to smiech na sali;)Kozaki jakich malo ale patrac np na wyniki ostatnich zimowych mistrzostw w ratownictwie medycznym jak i rowniez w pozostalych takich imprezach maja czyms sie popisac:)zawsze w czubie ale od konca listy:D strach ich wzywac:) jeszcze bardziej-zaszkodza
Avatar
To ja / 4 lutego 2012 o 12:31
0
[quote name='wincenty' timestamp='1328272018' post='592194']
I mam nadzieje ze ktos w koncu tym ciotom z medic transu, triomedu i innych pseudo karetek dobierze sie do du.py za jezdzenie pojazdem jako uprzywilejowanym bez uzasadnienia. Szczególnie pozdrawiam zaloge sprintera z triomedu ktory to jakis czas temu jechal na sygnalach do PSK-4 po czym poszedl sobie zjesc obiadek do barku.
[/quote]
a cos ty taki pewny Detektywie...skad wiesz ze jechal na sygnale by zjeść...moze przywozil krew do banku...ale takim nieudacznikom jak ty żal d*** ściska bo ci tak niewolno!!! lub tez jestes z zajebistej zalogi WPR!!!
[quote name='wincenty' timestamp='1328272018' post='592194']
I mam nadzieje ze ktos w koncu tym ciotom z medic transu, triomedu i innych pseudo karetek dobierze sie do du.py za jezdzenie pojazdem jako uprzywilejowanym bez uzasadnienia. Szczególnie pozdrawiam zaloge sprintera z triomedu ktory to jakis czas temu jechal na sygnalach do PSK-4 po czym poszedl sobie zjesc obiadek do barku.
[/quote]
a cos ty taki pewny Detektywie...skad wiesz ze jechal na sygnale by zjeść...moze przywozil krew do banku...al... rozwiń
Avatar
To ja / 4 lutego 2012 o 12:29
0
[quote name='wincenty' timestamp='1328272018' post='592194']
I mam nadzieje ze ktos w koncu tym ciotom z medic transu, triomedu i innych pseudo karetek dobierze sie do du.py za jezdzenie pojazdem jako uprzywilejowanym bez uzasadnienia. Szczególnie pozdrawiam zaloge sprintera z triomedu ktory to jakis czas temu jechal na sygnalach do PSK-4 po czym poszedl sobie zjesc obiadek do barku.
[/quote]
Avatar
To ja / 4 lutego 2012 o 12:25
0
[quote name='ndsciage change' timestamp='1328268887' post='592162']
HOLA HOLA. CO ROBIA KIEROWCY POJAZDOW UPRZYWILEJOWANYCH, JEZLI WYPADEK NASTEPUJE Z ICH WINY? WLACZAJA SYRENE, ZE NIBY TO NA SYGNALE JECHALI ;P OWSZEM, KARETKA NA SYGNALE MA PIERWSZENSTWO, ALE MUSI TAK JECHAC, ABY NIE ZAGRAZAC ZYCIU INNYCH LUDZI, BO NAPRAWDE Z WNETRZA SAMOCHODU PRZY POZAMYKANYCH OKNACH TAK NAPRAWDE NIEWIELE SLYCHAC. KIEROWCY UPRZYWILEJOWANYCH NADUZYWAJA TEGO FAKTU, ZE WRAZIE PORUTY WLACZAJA SYGNAL I MYSLA, ZE WTEDY ZGONIA WINE NA KOGOS, KOMU PRZYDZWONILI W AUTO,. POWINNI ZMIENIC PRZEPISY DROGOWE I DLA TYCH NA "SYGNALE", BO CZUJA SIE JAK BOGOWIE NA RYDWANACH... OCZYWISCIE ZA KOLKIEM.
[/quote]
Najpierw powinienes sie dowiedziec Baranie jakie sa procedury włączania sygnalow na miescie lub tez poza nim. Pozatym ciekaw jestem jak zareagujesz kedy bedzie jechala karetka na sygnale do ciebie lub tez twojej rodxziny w razie wylewu lub tez zawału...czy tez bedzie co przeszkadzalo to ze jedzie jak wariat ....NA POMOC!!!!! Przemysl idioto najpierw co piszesz!!!!!
[quote name='ndsciage change' timestamp='1328268887' post='592162']
HOLA HOLA. CO ROBIA KIEROWCY POJAZDOW UPRZYWILEJOWANYCH, JEZLI WYPADEK NASTEPUJE Z ICH WINY? WLACZAJA SYRENE, ZE NIBY TO NA SYGNALE JECHALI ;P OWSZEM, KARETKA NA SYGNALE MA PIERWSZENSTWO, ALE MUSI TAK JECHAC, ABY NIE ZAGRAZAC ZYCIU INNYCH LUDZI, BO NAPRAWDE Z WNETRZA SAMOCHODU PRZY POZAMYKANYCH OKNACH TAK NAPRAWDE NIEWIELE SLYCHAC. KIEROWCY UPRZYWILEJOWANYCH NADUZYWAJA TEGO FAKTU, ZE WRAZIE PORUTY WLACZAJA SYGNAL I MYSLA, ZE WTEDY ZGONIA WINE ... rozwiń
Avatar
piotr / 4 lutego 2012 o 09:28
0
Tak się składa że Trans Medic to dobra firma tylko ludzie pracują mało odpowiedzialni i wiem co mówię olewka pracy król szosy na sygnale chyba nawet wiem kto jechał tą karetka
Avatar
Kierowca Bombowca / 3 lutego 2012 o 22:58
0
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą waży 14 ton - lepiej Ty się upewniaj, bo niestety ono się nie zatrzymuje w miejscu.
Dla niedosłyszacych mam niebieskie migające światelka, dla niedowidzących sygnał pneumatyczny ale niestety dla zapracowanych i niedouczonych nie mam żadnego udogodnienia.
[/quote]

Art. 53 Ustęp 2 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym:
2. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy:

uczestniczy:
w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego albo
w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych,
w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona;

Czyli: obowiązuje nadal zasada zachowania szczególnej ostrożności... no i o ile Tuska tam nie wieźli, to w pustej sanitarce nie powinien się świecić kogut.

Co do Twoich wywodów: która firma zajmująca się ascenizacją ma niebieskie koguty?
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą w... rozwiń
Avatar
pb23 / 3 lutego 2012 o 22:26
0
Tam powinno być: podkom. Renata Laszczka-Rusek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Avatar
jarek / 3 lutego 2012 o 20:16
0
z tego co wiem to kierujący vw jak by nie hamował to by był na drugim świecie bo karetka nawet nie zwolniła
Avatar
a / 3 lutego 2012 o 17:40
0
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą waży 14 ton - lepiej Ty się upewniaj, bo niestety ono się nie zatrzymuje w miejscu.
Dla niedosłyszacych mam niebieskie migające światelka, dla niedowidzących sygnał pneumatyczny ale niestety dla zapracowanych i niedouczonych nie mam żadnego udogodnienia.
[/quote]
widac ze nie rozumiesz przepisow. kto cie do roboty przyjal? przeczytaj kilkakrotnie to, co zacytowales z KD, moze zrozumiesz o co autorowi chodzilo. to ze kierujacy pojazdem ma obowiazek umozliwic przejazd pojazdowi uprzywilejowanemu nie oznacza, ze mozesz wjezdzac na sygnale pelna para na skrzyzowanie! przepisy precyzuja jeszcze takie pojecie jak "zasada ograniczonego zaufania na drodze". tobie wolno wjechac na skrzyzowanie gdy sie upewnisz, ze pojazdy ustapia ci pierwszenstwa - tak jak napisal ci poprzedni kolega. jestes odpowiedzialny za sibie i za tych, ktorych wieziesz. nie zachowuj sie jakbys jezdzil BatMobilem, bo dlugo nie pojezdzisz.
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą w... rozwiń
Avatar
JankyPanky / 8 lutego 2012 o 14:55
0
A Ty to najwiecej wiesz!! =] w du*** ześ był i gówno widzial wydaje mi sie ze jestes tylko zwykłym sałaciarzem i jak zawsze masz w huuj do powiedzenia!! Wszyscy sa madrzy po szkodzie... Żal...
Avatar
fdf / 4 lutego 2012 o 13:58
0
Jest taka zasada jak jedziesz na sygnalach...wolno jedz,głosno trab a dojedziesz do celu...to ze jedziesz na sygnalach nie oznacza ze jestes krolem szos...masz tak samo przestrzegac przepisy jak kazdy inny uzytkownik drog...a syg sa po to aby ulatwic sobie przejazd...a co do WPR w Lublinie to smiech na sali;)Kozaki jakich malo ale patrac np na wyniki ostatnich zimowych mistrzostw w ratownictwie medycznym jak i rowniez w pozostalych takich imprezach maja czyms sie popisac:)zawsze w czubie ale od konca listy:D strach ich wzywac:) jeszcze bardziej-zaszkodza
Avatar
To ja / 4 lutego 2012 o 12:31
0
[quote name='wincenty' timestamp='1328272018' post='592194']
I mam nadzieje ze ktos w koncu tym ciotom z medic transu, triomedu i innych pseudo karetek dobierze sie do du.py za jezdzenie pojazdem jako uprzywilejowanym bez uzasadnienia. Szczególnie pozdrawiam zaloge sprintera z triomedu ktory to jakis czas temu jechal na sygnalach do PSK-4 po czym poszedl sobie zjesc obiadek do barku.
[/quote]
a cos ty taki pewny Detektywie...skad wiesz ze jechal na sygnale by zjeść...moze przywozil krew do banku...ale takim nieudacznikom jak ty żal d*** ściska bo ci tak niewolno!!! lub tez jestes z zajebistej zalogi WPR!!!
[quote name='wincenty' timestamp='1328272018' post='592194']
I mam nadzieje ze ktos w koncu tym ciotom z medic transu, triomedu i innych pseudo karetek dobierze sie do du.py za jezdzenie pojazdem jako uprzywilejowanym bez uzasadnienia. Szczególnie pozdrawiam zaloge sprintera z triomedu ktory to jakis czas temu jechal na sygnalach do PSK-4 po czym poszedl sobie zjesc obiadek do barku.
[/quote]
a cos ty taki pewny Detektywie...skad wiesz ze jechal na sygnale by zjeść...moze przywozil krew do banku...al... rozwiń
Avatar
To ja / 4 lutego 2012 o 12:29
0
[quote name='wincenty' timestamp='1328272018' post='592194']
I mam nadzieje ze ktos w koncu tym ciotom z medic transu, triomedu i innych pseudo karetek dobierze sie do du.py za jezdzenie pojazdem jako uprzywilejowanym bez uzasadnienia. Szczególnie pozdrawiam zaloge sprintera z triomedu ktory to jakis czas temu jechal na sygnalach do PSK-4 po czym poszedl sobie zjesc obiadek do barku.
[/quote]
Avatar
To ja / 4 lutego 2012 o 12:25
0
[quote name='ndsciage change' timestamp='1328268887' post='592162']
HOLA HOLA. CO ROBIA KIEROWCY POJAZDOW UPRZYWILEJOWANYCH, JEZLI WYPADEK NASTEPUJE Z ICH WINY? WLACZAJA SYRENE, ZE NIBY TO NA SYGNALE JECHALI ;P OWSZEM, KARETKA NA SYGNALE MA PIERWSZENSTWO, ALE MUSI TAK JECHAC, ABY NIE ZAGRAZAC ZYCIU INNYCH LUDZI, BO NAPRAWDE Z WNETRZA SAMOCHODU PRZY POZAMYKANYCH OKNACH TAK NAPRAWDE NIEWIELE SLYCHAC. KIEROWCY UPRZYWILEJOWANYCH NADUZYWAJA TEGO FAKTU, ZE WRAZIE PORUTY WLACZAJA SYGNAL I MYSLA, ZE WTEDY ZGONIA WINE NA KOGOS, KOMU PRZYDZWONILI W AUTO,. POWINNI ZMIENIC PRZEPISY DROGOWE I DLA TYCH NA "SYGNALE", BO CZUJA SIE JAK BOGOWIE NA RYDWANACH... OCZYWISCIE ZA KOLKIEM.
[/quote]
Najpierw powinienes sie dowiedziec Baranie jakie sa procedury włączania sygnalow na miescie lub tez poza nim. Pozatym ciekaw jestem jak zareagujesz kedy bedzie jechala karetka na sygnale do ciebie lub tez twojej rodxziny w razie wylewu lub tez zawału...czy tez bedzie co przeszkadzalo to ze jedzie jak wariat ....NA POMOC!!!!! Przemysl idioto najpierw co piszesz!!!!!
[quote name='ndsciage change' timestamp='1328268887' post='592162']
HOLA HOLA. CO ROBIA KIEROWCY POJAZDOW UPRZYWILEJOWANYCH, JEZLI WYPADEK NASTEPUJE Z ICH WINY? WLACZAJA SYRENE, ZE NIBY TO NA SYGNALE JECHALI ;P OWSZEM, KARETKA NA SYGNALE MA PIERWSZENSTWO, ALE MUSI TAK JECHAC, ABY NIE ZAGRAZAC ZYCIU INNYCH LUDZI, BO NAPRAWDE Z WNETRZA SAMOCHODU PRZY POZAMYKANYCH OKNACH TAK NAPRAWDE NIEWIELE SLYCHAC. KIEROWCY UPRZYWILEJOWANYCH NADUZYWAJA TEGO FAKTU, ZE WRAZIE PORUTY WLACZAJA SYGNAL I MYSLA, ZE WTEDY ZGONIA WINE ... rozwiń
Avatar
piotr / 4 lutego 2012 o 09:28
0
Tak się składa że Trans Medic to dobra firma tylko ludzie pracują mało odpowiedzialni i wiem co mówię olewka pracy król szosy na sygnale chyba nawet wiem kto jechał tą karetka
Avatar
Kierowca Bombowca / 3 lutego 2012 o 22:58
0
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą waży 14 ton - lepiej Ty się upewniaj, bo niestety ono się nie zatrzymuje w miejscu.
Dla niedosłyszacych mam niebieskie migające światelka, dla niedowidzących sygnał pneumatyczny ale niestety dla zapracowanych i niedouczonych nie mam żadnego udogodnienia.
[/quote]

Art. 53 Ustęp 2 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym:
2. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy:

uczestniczy:
w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego albo
w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych,
w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona;

Czyli: obowiązuje nadal zasada zachowania szczególnej ostrożności... no i o ile Tuska tam nie wieźli, to w pustej sanitarce nie powinien się świecić kogut.

Co do Twoich wywodów: która firma zajmująca się ascenizacją ma niebieskie koguty?
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą w... rozwiń
Avatar
pb23 / 3 lutego 2012 o 22:26
0
Tam powinno być: podkom. Renata Laszczka-Rusek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Avatar
jarek / 3 lutego 2012 o 20:16
0
z tego co wiem to kierujący vw jak by nie hamował to by był na drugim świecie bo karetka nawet nie zwolniła
Avatar
a / 3 lutego 2012 o 17:40
0
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą waży 14 ton - lepiej Ty się upewniaj, bo niestety ono się nie zatrzymuje w miejscu.
Dla niedosłyszacych mam niebieskie migające światelka, dla niedowidzących sygnał pneumatyczny ale niestety dla zapracowanych i niedouczonych nie mam żadnego udogodnienia.
[/quote]
widac ze nie rozumiesz przepisow. kto cie do roboty przyjal? przeczytaj kilkakrotnie to, co zacytowales z KD, moze zrozumiesz o co autorowi chodzilo. to ze kierujacy pojazdem ma obowiazek umozliwic przejazd pojazdowi uprzywilejowanemu nie oznacza, ze mozesz wjezdzac na sygnale pelna para na skrzyzowanie! przepisy precyzuja jeszcze takie pojecie jak "zasada ograniczonego zaufania na drodze". tobie wolno wjechac na skrzyzowanie gdy sie upewnisz, ze pojazdy ustapia ci pierwszenstwa - tak jak napisal ci poprzedni kolega. jestes odpowiedzialny za sibie i za tych, ktorych wieziesz. nie zachowuj sie jakbys jezdzil BatMobilem, bo dlugo nie pojezdzisz.
[quote name='asdf' timestamp='1328275779' post='592227']
Wiesz jak chcesz dyskutować to poczytaj przepisy, w tym przypadku Kodeks Drogowy

Art. 9.
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.

i pitol, że jak zielone to masz pierwszeństwo i możesz mieć wszystko w d...

Poza tym ja jeżdzę autem które z wodą w... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 461 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!