Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2012 r.
13:57
Edytuj ten wpis

Łup w słup, czyli drogowa niespodzianka na ul. Diamentowej

Autor: Zdjęcie autora (DRS)
0 11 A A
Słup w zatoce przystankowej przy ul. Diamentowej w Lublinie (zdjęcie od Czytelnika)
Słup w zatoce przystankowej przy ul. Diamentowej w Lublinie (zdjęcie od Czytelnika)

Latarnia znalazła się na środku nowej zatoki przystankowej przy ul. Diamentowej w pobliżu ul. Samsonowicza w Lublinie – poskarżył nam się jeden z Czytelników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Miasto zapewnia, że tak nie będzie, a budowa zatoki jeszcze się nie skończyła. Magistrat informuje, że prace nie zostały jeszcze ukończone, na miejsce mają wkroczyć jeszcze elektrycy i przestawią słup oświetleniowy poza zatokę.

Tak samo ma być przypadku przystanku koło zakładu gazowniczego.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tymczasowo / 6 listopada 2012 r. o 08:12
0
A to ciekawe. Całkiem niedawno stały tam taśmy czerwono-białe, zagradzające jakąkolwiek mozliwość wjazdu pojazdom... Autobusy zatrzymywały się jakieś 7 metrow od przystanku.
Avatar
afs / 5 listopada 2012 r. o 23:12
0
magistrat wszystko zawsze wytłumaczy stwierdzeniem - budowa się jeszcze nie skończyła. Ciekawa systematyka i kolejność prac - to zupełnie jakbym najpierw położył terakotę a potem zaczął kucie ścian
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:20
0
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:19
0
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
mario / 5 listopada 2012 r. o 19:53
0
ja nie wiem, skad ta redakcja znajduje takich ludzi ??? przeciez widac jak na dloni ze remont sie nie skonczyl. Az krew zalewa jak sie widzi takie artykuly !!!!!!!!!
Avatar
gośka / 5 listopada 2012 r. o 17:40
0
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj "Przystanek widmo" w MM Lublin.
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj... rozwiń
Avatar
bisty / 5 listopada 2012 r. o 17:31
0
A może lepiej zapytać dlaczego procedury nie działają ?
Przygotowanie projektu - 2-tygodnie
Roboty - 1 tydzień
Uzgadnianie z sieciami w, t, e, g, co, - 6 miesięcy !
Avatar
www / 5 listopada 2012 r. o 17:03
0
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
Avatar
yeny / 5 listopada 2012 r. o 16:02
0
http://ub3.net
Avatar
mac / 5 listopada 2012 r. o 15:32
0
wielkie halo,
jak remont drogi jeszcze nie skonczony, a nowych latarni jeszcze brak to chyba lepiej niech swieca te stare niz ma byc calkowicie ciemno. "Włącz myślenie"
Avatar
Tymczasowo / 6 listopada 2012 r. o 08:12
0
A to ciekawe. Całkiem niedawno stały tam taśmy czerwono-białe, zagradzające jakąkolwiek mozliwość wjazdu pojazdom... Autobusy zatrzymywały się jakieś 7 metrow od przystanku.
Avatar
afs / 5 listopada 2012 r. o 23:12
0
magistrat wszystko zawsze wytłumaczy stwierdzeniem - budowa się jeszcze nie skończyła. Ciekawa systematyka i kolejność prac - to zupełnie jakbym najpierw położył terakotę a potem zaczął kucie ścian
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:20
0
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:19
0
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
mario / 5 listopada 2012 r. o 19:53
0
ja nie wiem, skad ta redakcja znajduje takich ludzi ??? przeciez widac jak na dloni ze remont sie nie skonczyl. Az krew zalewa jak sie widzi takie artykuly !!!!!!!!!
Avatar
gośka / 5 listopada 2012 r. o 17:40
0
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj "Przystanek widmo" w MM Lublin.
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj... rozwiń
Avatar
bisty / 5 listopada 2012 r. o 17:31
0
A może lepiej zapytać dlaczego procedury nie działają ?
Przygotowanie projektu - 2-tygodnie
Roboty - 1 tydzień
Uzgadnianie z sieciami w, t, e, g, co, - 6 miesięcy !
Avatar
www / 5 listopada 2012 r. o 17:03
0
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
Avatar
yeny / 5 listopada 2012 r. o 16:02
0
http://ub3.net
Avatar