Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2012 r.
13:57
Edytuj ten wpis

Łup w słup, czyli drogowa niespodzianka na ul. Diamentowej

Autor: Zdjęcie autora (DRS)
0 11 A A
Słup w zatoce przystankowej przy ul. Diamentowej w Lublinie (zdjęcie od Czytelnika)
Słup w zatoce przystankowej przy ul. Diamentowej w Lublinie (zdjęcie od Czytelnika)

Latarnia znalazła się na środku nowej zatoki przystankowej przy ul. Diamentowej w pobliżu ul. Samsonowicza w Lublinie – poskarżył nam się jeden z Czytelników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Miasto zapewnia, że tak nie będzie, a budowa zatoki jeszcze się nie skończyła. Magistrat informuje, że prace nie zostały jeszcze ukończone, na miejsce mają wkroczyć jeszcze elektrycy i przestawią słup oświetleniowy poza zatokę.

Tak samo ma być przypadku przystanku koło zakładu gazowniczego.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tymczasowo / 6 listopada 2012 r. o 08:12
A to ciekawe. Całkiem niedawno stały tam taśmy czerwono-białe, zagradzające jakąkolwiek mozliwość wjazdu pojazdom... Autobusy zatrzymywały się jakieś 7 metrow od przystanku.
Avatar
afs / 5 listopada 2012 r. o 23:12
magistrat wszystko zawsze wytłumaczy stwierdzeniem - budowa się jeszcze nie skończyła. Ciekawa systematyka i kolejność prac - to zupełnie jakbym najpierw położył terakotę a potem zaczął kucie ścian
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:20
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:19
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
mario / 5 listopada 2012 r. o 19:53
ja nie wiem, skad ta redakcja znajduje takich ludzi ??? przeciez widac jak na dloni ze remont sie nie skonczyl. Az krew zalewa jak sie widzi takie artykuly !!!!!!!!!
Avatar
gośka / 5 listopada 2012 r. o 17:40
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj "Przystanek widmo" w MM Lublin.
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj... rozwiń
Avatar
bisty / 5 listopada 2012 r. o 17:31
A może lepiej zapytać dlaczego procedury nie działają ?
Przygotowanie projektu - 2-tygodnie
Roboty - 1 tydzień
Uzgadnianie z sieciami w, t, e, g, co, - 6 miesięcy !
Avatar
www / 5 listopada 2012 r. o 17:03
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
Avatar
yeny / 5 listopada 2012 r. o 16:02
http://ub3.net
Avatar
mac / 5 listopada 2012 r. o 15:32
wielkie halo,
jak remont drogi jeszcze nie skonczony, a nowych latarni jeszcze brak to chyba lepiej niech swieca te stare niz ma byc calkowicie ciemno. "Włącz myślenie"
Avatar
Tymczasowo / 6 listopada 2012 r. o 08:12
A to ciekawe. Całkiem niedawno stały tam taśmy czerwono-białe, zagradzające jakąkolwiek mozliwość wjazdu pojazdom... Autobusy zatrzymywały się jakieś 7 metrow od przystanku.
Avatar
afs / 5 listopada 2012 r. o 23:12
magistrat wszystko zawsze wytłumaczy stwierdzeniem - budowa się jeszcze nie skończyła. Ciekawa systematyka i kolejność prac - to zupełnie jakbym najpierw położył terakotę a potem zaczął kucie ścian
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:20
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
she dorrcha / 5 listopada 2012 r. o 22:19
ha ha ha !!!!ale zabłysnął nasz internauta a i redaktor też !!!
Avatar
mario / 5 listopada 2012 r. o 19:53
ja nie wiem, skad ta redakcja znajduje takich ludzi ??? przeciez widac jak na dloni ze remont sie nie skonczyl. Az krew zalewa jak sie widzi takie artykuly !!!!!!!!!
Avatar
gośka / 5 listopada 2012 r. o 17:40
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj "Przystanek widmo" w MM Lublin.
[quote name='www' timestamp='1352131413' post='690056']
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
[/quote]

pewnie ta sama, która od prawie 2 miesięcy "remontuje" przystanek przy ul. Boh. Monte Cassino.
Przeczytaj... rozwiń
Avatar
bisty / 5 listopada 2012 r. o 17:31
A może lepiej zapytać dlaczego procedury nie działają ?
Przygotowanie projektu - 2-tygodnie
Roboty - 1 tydzień
Uzgadnianie z sieciami w, t, e, g, co, - 6 miesięcy !
Avatar
www / 5 listopada 2012 r. o 17:03
Zasada jest prosta: najpierw likwiduje się kolizje z sieciami uzbrojenia podziemnego, przestawia się słupy oświetlenia drogowego, potem wykonuje się warstwy konstrukcyjne i układa warstwę ścieralną zatoki autobusowej. A tutaj, ułożono już kostkę brukową. Podajcie, jaka firma to robiła, bo robi z ludzi idiotów.
Avatar
yeny / 5 listopada 2012 r. o 16:02
http://ub3.net
Avatar
mac / 5 listopada 2012 r. o 15:32
wielkie halo,
jak remont drogi jeszcze nie skonczony, a nowych latarni jeszcze brak to chyba lepiej niech swieca te stare niz ma byc calkowicie ciemno. "Włącz myślenie"
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Rozmowa z Kacprem Wełniakiem, nowym napastnikiem Motoru Lublin

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy
galeria

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy

W sobotę, 4 lutego o godz. 19 na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie zadebiutuje spektakl „Nowy wspaniały świat” w reżyserii Piotra Ratajczaka. To adaptacja słynnej powieści Aldousa Huxleya.

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety
4 lutego 2023, 0:00

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety

Startuje kolejna edycja cyklu spacerów organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin. Mieszkańcy i turyści będą mogli odkrywać uroki Lublina z przewodnikami.

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Po raz pierwszy w tym roku kibice w Zamościu będą mieli okazję zobaczyć swoich pupili w akcji. KPR Padwa podejmie w sobotę MKS Wieluń. Początek meczu zaplanowano na godz. 18.

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia
galeria

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia

Za dwa tygodnie premierę będzie miał „Dziewczyna i kosmonauta”. To serial Netflixa, do którego sceny powstawały w Lublinie. Trwają też prace nad nową wersją „Znachora”.

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym
galeria

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz VI zorganizowała konkurs fotograficzny #LublinTravel. Znamy jego zwycięzców.

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Nadal nie znamy mistrza w Olimp Lidze Oldbojów. Od kilku tygodni lider Progres Lublin prowadzi korespondencyjny pojedynek z obrońcami tytułu czyli Dywanami Łuszczów.

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

IMGW wydali alert pogodowy dla 14 powiatów województwa lubelskiego. Chodzi o sytuację w nocy.

Nowość w zamojskiej galerii handlowej. Zakupy z dzieckiem będą wygodniejsze

Nowość w zamojskiej galerii handlowej. Zakupy z dzieckiem będą wygodniejsze

Dla małych dzieci zakupy w centrum handlowym mogą być męczące, jeśli pieszo mają z rodzicami chodzić od sklepu do sklepu. W Galerii Twierdza w Zamościu postanowili tę kwestię rozwiązać. Klienci mogą wypożyczać dla swoich pociech wózki.

Azoty Puławy w sobotę zagrają w Kaliszu. Konieczna pełna koncentracja

Azoty Puławy w sobotę zagrają w Kaliszu. Konieczna pełna koncentracja

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Azoty Puławy zmierzą się w sobotę z Energą MKS Kalisz. Początek spotkania o godzinie 15. Transmisja na emocje.pl.

Mieszkańcy protestują przeciwko kurnikom, a politycy obiecują

Mieszkańcy protestują przeciwko kurnikom, a politycy obiecują