Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 stycznia 2012 r.
10:02
Edytuj ten wpis

Marsz przeciwko ACTA w czwartek w Lublinie

0 9 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

W czwartek mieszkańcy Lublina po raz kolejny zaprotestują przeciwko ACTA. Tym razem nie skończy się na pikiecie. Marsz sprzeciwu ruszy z placu Zamkowego, przez Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście na Plac Litewski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Demonstracja rozpocznie się o godz. 17.00. Jak zapowiadają organizatorzy, maszerującą kolumnę poprzedzać będzie czarna trumna Wolności Słowa. Na placu Litewskim zaplanowano wiec, a także przemówienia przedstawicieli organizacji pozarządowych i osób prywatnych. Manifestacja powinna zakończyć się o godz. 19.00.

– Maszerując ulicami Lublina, a potem uczestnicząc w wiecu, chcemy wyrazić sprzeciw wobec wszelkich prób wprowadzenia cenzury w Internecie i poza nim – mówi Piotr Michalik, jeden z organizatorów akcji. – W demokracji jest niedopuszczalne by akceptować prawo, mogące być podstawą do cenzurowania niewygodnych treści, czy też do nieuczciwej walki z konkurencją polityczna albo gospodarczą.

Według protestujących, ACTA zawiera zbyt wiele niejasnych zapisów, które mogą posłużyć do bezprawnego blokowania stron internetowych, a także zbyt pośpiesznego ujawniania danych osobowych internautów. – Zapraszamy więc na naszą pokojową manifestację wszystkich lublinian – dodaje Michalik. – Pokażmy, że nie wyrażamy zgody by władza decydowała za naszymi plecami o tak istotnych sprawach.

Organizatorzy apelują, by uczestnicy marszu zabrali ze sobą świeczki, kwiaty i wieńce.

Wszyscy, którzy chcą wygłosić przemówienie na placu Litewskim, mogą zgłaszać się na adres: stop.acta.lublin@gmail.com. Przemówienia o charakterze politycznym nie będą jednak mile widziane.


Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 lutego 2012 o 01:01
0
ACTA - współczesna infozbrodnia - doc. Józef Kossecki

http://www.andrzejwronka.blogspot.com/2012/01/wojna-informacyjna-acta-i-co-dalej.html
Avatar
JP II / 1 lutego 2012 o 12:45
0
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
[/quote]
Zwróć się z tym apelem o cięcia i oszczędności do obecnie rządzących IDIOTO, bo DOŁY już tego nie wytrzymują i nie długo skończy się to ULICĄ, i komuchy pójdą do PIECA.
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interw... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2012 o 12:39
0
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
[/quote]
Czy jest BUCU kryzys czy nie to i tak z cenami paliw szaleją i robią co chcą, a kryzys to dobra wymówka dla CZERWONYCH na każdy czas i na każdą porę aby nas OKRADAĆ. Nie tak dawno [ wybory ] dało się ceny paliw przytrzymać a nawet obniżyć tylko po aby uzyskać spokój i poparcie dla czerwonych, wystarczył jeden telefon od ryżego. Wtedy się dało a teraz już nie. Otwórz oczy i nie idż tą drogą.
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interw... rozwiń
Avatar
Kaja / 1 lutego 2012 o 12:07
0
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.[/size]
[/quote]
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 14:44
0
[quote name='witek' timestamp='1328016473' post='590675']
I właśnie dałeś przykład, do czego służy m.in internet. W oczy byś tego nikomu nie powiedział. Ale pod nickiem, anonimowo czemuż by nie, zwłaszcza że argumentów niewiele...
[/quote]
Dlaczego CYCU się go czepiasz,samą prawdę pisze.
Avatar
witek / 31 stycznia 2012 o 14:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.[/size]
[/quote]

I właśnie dałeś przykład, do czego służy m.in internet. W oczy byś tego nikomu nie powiedział. Ale pod nickiem, anonimowo czemuż by nie, zwłaszcza że argumentów niewiele...
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 12:06
0
[quote name='witek' timestamp='1328004208' post='590585']
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat. W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
[/quote]
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.[/size]
[quote name='witek' timestamp='1328004208' post='590585']
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat. W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
[/quote]
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy pal... rozwiń
Avatar
witek / 31 stycznia 2012 o 11:03
0
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?
A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat.
W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
Avatar
staszek / 31 stycznia 2012 o 10:59
0
Tu nie chodzi o sam internet !

bardzo ważne jest to że leki, która łamią „prawa patentowe” będą wycofane z obiegu, nawet gdy ratują życie.

Jeżeli lek ratuje życie np. osobom chorym na cukrzyce, to może on zostać praktycznie natychmiastowo wycofany z rynku jeżeli będzie łamał „prawa autorskie”. wiec babcia która ma 700zł renty nie kupi juz tego leku bo jej nie będzie stać

kolejny przykład to cześci zamienne do samochodu, jeśli łamią jakieś patenty to będą wycofane, co z tego że są o połowe tańszę, będą wycofane. A przy naszych zarobkach i cenie paliwa to nie bdzie nas stać na te części.
Tu nie chodzi o sam internet !

bardzo ważne jest to że leki, która łamią „prawa patentowe” będą wycofane z obiegu, nawet gdy ratują życie.

Jeżeli lek ratuje życie np. osobom chorym na cukrzyce, to może on zostać praktycznie natychmiastowo wycofany z rynku jeżeli będzie łamał „prawa autorskie”. wiec babcia która ma 700zł renty nie kupi juz tego leku bo jej nie będzie stać

kolejny przykład to cześci zamienne do samochodu, jeśli łamią jakieś patenty ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 lutego 2012 o 01:01
0
ACTA - współczesna infozbrodnia - doc. Józef Kossecki

http://www.andrzejwronka.blogspot.com/2012/01/wojna-informacyjna-acta-i-co-dalej.html
Avatar
JP II / 1 lutego 2012 o 12:45
0
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
[/quote]
Zwróć się z tym apelem o cięcia i oszczędności do obecnie rządzących IDIOTO, bo DOŁY już tego nie wytrzymują i nie długo skończy się to ULICĄ, i komuchy pójdą do PIECA.
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interw... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2012 o 12:39
0
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
[/quote]
Czy jest BUCU kryzys czy nie to i tak z cenami paliw szaleją i robią co chcą, a kryzys to dobra wymówka dla CZERWONYCH na każdy czas i na każdą porę aby nas OKRADAĆ. Nie tak dawno [ wybory ] dało się ceny paliw przytrzymać a nawet obniżyć tylko po aby uzyskać spokój i poparcie dla czerwonych, wystarczył jeden telefon od ryżego. Wtedy się dało a teraz już nie. Otwórz oczy i nie idż tą drogą.
[quote name='Kaja' timestamp='1328094455' post='591108']
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interw... rozwiń
Avatar
Kaja / 1 lutego 2012 o 12:07
0
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.[/size]
[/quote]
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 14:44
0
[quote name='witek' timestamp='1328016473' post='590675']
I właśnie dałeś przykład, do czego służy m.in internet. W oczy byś tego nikomu nie powiedział. Ale pod nickiem, anonimowo czemuż by nie, zwłaszcza że argumentów niewiele...
[/quote]
Dlaczego CYCU się go czepiasz,samą prawdę pisze.
Avatar
witek / 31 stycznia 2012 o 14:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.[/size]
[/quote]

I właśnie dałeś przykład, do czego służy m.in internet. W oczy byś tego nikomu nie powiedział. Ale pod nickiem, anonimowo czemuż by nie, zwłaszcza że argumentów niewiele...
[quote name='Gość' timestamp='1328008016' post='590623']
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 12:06
0
[quote name='witek' timestamp='1328004208' post='590585']
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat. W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
[/quote]
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.[/size]
[quote name='witek' timestamp='1328004208' post='590585']
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat. W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
[/quote]
[size="4"]To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy pal... rozwiń
Avatar
witek / 31 stycznia 2012 o 11:03
0
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?
A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat.
W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
Avatar
staszek / 31 stycznia 2012 o 10:59
0
Tu nie chodzi o sam internet !

bardzo ważne jest to że leki, która łamią „prawa patentowe” będą wycofane z obiegu, nawet gdy ratują życie.

Jeżeli lek ratuje życie np. osobom chorym na cukrzyce, to może on zostać praktycznie natychmiastowo wycofany z rynku jeżeli będzie łamał „prawa autorskie”. wiec babcia która ma 700zł renty nie kupi juz tego leku bo jej nie będzie stać

kolejny przykład to cześci zamienne do samochodu, jeśli łamią jakieś patenty to będą wycofane, co z tego że są o połowe tańszę, będą wycofane. A przy naszych zarobkach i cenie paliwa to nie bdzie nas stać na te części.
Tu nie chodzi o sam internet !

bardzo ważne jest to że leki, która łamią „prawa patentowe” będą wycofane z obiegu, nawet gdy ratują życie.

Jeżeli lek ratuje życie np. osobom chorym na cukrzyce, to może on zostać praktycznie natychmiastowo wycofany z rynku jeżeli będzie łamał „prawa autorskie”. wiec babcia która ma 700zł renty nie kupi juz tego leku bo jej nie będzie stać

kolejny przykład to cześci zamienne do samochodu, jeśli łamią jakieś patenty ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 138 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!