Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2022 r.
17:43

Marsz Równości w Lublinie. Znamy stanowisko Ratusza

Autor: Zdjęcie autora drs
31 41 A A
Marsz Równości w Lublinie 2021
Marsz Równości w Lublinie 2021 (fot. Archiwum)

Lubelski Ratusz nie przesądza jeszcze, czy zabroni tegorocznego Marszu Równości. Zapowiada jednak, że choćby nawet dostał taką prośbę, nie obejmie patronatu nad wydarzeniem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Tegoroczny pochód środowisk LGBT zapowiedziano na 3 września. Oficjalne zgłoszenie zgromadzenia trafiło do Urzędu Miasta w czwartek. Organizatorzy wyznaczyli trasę marszu z Al. Racławickich (obok CSK) przez ul. Lipową, Narutowicza, Głęboką, Sowińskiego i Poniatowskiego do placu przed Galerią Labirynt u zbiegu ul. Poniatowskiego i Popiełuszki.

 – W chwili obecnej zawiadomienie jest analizowane zwłaszcza pod kątem trasy marszu oraz możliwości zapewnienia bezpieczeństwa jego uczestnikom i mieszkańcom miasta – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Ratusza. – Nasz Wydział Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego pozostaje w ścisłym kontakcie ze służbami odpowiedzialnymi za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, wymieniając na bieżąco informacje.

Prezydent Lublina może zakazać zgromadzenia wyłącznie w trzech przypadkach wymienionych w ustawie Prawo o zgromadzeniach. To sytuacje, gdy cel manifestacji narusza prawo karne, zasady zgromadzania się lub wolność pokojowego gromadzenia się, gdy demonstracja koliduje ze zgromadzeniem cyklicznym oraz wtedy, gdy zgromadzenie może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach.

Ratusz z góry wyklucza patronat nad marszem. – Na chwilę obecną nie wpłynął wniosek o objęcie wydarzenia patronatem – zastrzega Góźdź. – Niemniej jednak wydarzenia typu marsze, w tym m.in. Marsz dla Życia i Rodziny, Marsz Równości, z założenia nie są obejmowane honorowym patronatem.

Zobacz: Trzeci Marsz Równości w Lublinie

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Labydnik / wczoraj o 19:31
Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy.
Rzeczywiście wielkie prześladowanie. Nikt tęczowych w Polsce nie gnębi. Wręcz odwrotnie. Trzeba było w czerwcu sprawdzić w mediach społecznościowych, ile firm ustawiało sobie sześciokolorowe szmaty w zdjęciach profilowych lub na stronach. Przewijały się tam znane banki, firmy ubezpieczeniowe, nawet jedną firmę taksówkarską wyłowiłem. Volvo swego czasu organizowało wsparcie dla tęczowych pracowników, jak chcesz zobaczyć kogo się tłamsi to proponuję wycieczkę do Ikei. Bo to Ikea swego czasu zasłynęła zwolnieniem pracownika w sklepie w Krakowie za cytowanie Biblii. Zresztą, co tu dużo gadać. To są dwa przeciwstawne fronty, nie do pogodzenia ze sobą. Która strona wygra, ta narzuci swoje reguły gry.
 1) Wskazano przykłady prześladowań, do których "Opat" się nie odniósł. ... 2) Zaczął wg zasady "A u was biją Murzynów" - wymyślać jakieś rzekome krzywdy pewnego podżegacza, pracownika IKEA. Co podsuwa nowe zagadnienie, którym można by się właściwie TEŻ zająć. ... 3) Sprawozdanie za money.pl: "  "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia" - tak rozpoczął swoją internetową wypowiedź były już pracownik Ikea.    Dalej faktycznie zacytował fragmenty Starego Testamentu. "Pismo Święte mówi: biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich". A także: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich" - napisał." Widać, że gość dość przejrzyście podaje, co robić z homoseksualistami (ani słowem nie zaznacza własnego odmiennego stanowiska). To nie są żadne rozmyślania nad dziejami z "przytaczaniem Biblii", tylko sprzeciw wobec stanowiska IKEA (głoszenia tolerancji) i szczucie. ... 4) Czym innym jest przyjmowanie uchwał piętnujących LGBT przez WŁADZE pod wpływem KRK w Polsce, a czym innym prawo, które w zasadzie powinien mieć człowiek pracodawca, do doboru sobie pracowników. ... 5) Jezus nigdzie nie wypowiadał się wrogo wobec homoseksualistów. Co więcej, Jan ("ewangelista") wypisując o "umiłowanym uczniu" być może miał na myśli o wiele więcej, niż się powszechnie przyjmuje. Zapewne wielu z homoseksualnych członków "kasty watykańskiej" wykorzystuje te słowa dla usprawiedliwienia swoich "praktyk". Tak więc - to niezupełnie dwie skrajnie różne strony. Jeśli jednak jedna strona głosi "tolerancję", a druga - nienawiść i zwalczanie, to są to istotnie odmienne stanowiska.  
 1) Wskazano przykłady prześladowań, do których "Opat" się nie odniósł. ... 2) Zaczął wg zasady "A u was biją Murzynów" - wymyślać jakieś rzekome krzywdy pewnego podżegacza, pracownika IKEA. Co podsuwa nowe zagadnienie, którym można by się właściwie TEŻ zająć. ... 3) Sprawozdanie za money.pl: "  "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia" - tak rozpoczął swoją internetową wypowiedź były już pracownik Ikea.    Dalej faktycznie zacytował fragmenty Starego T... rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 18:55
  Lewacki tendencyjny d. sztandar ludu (obecny dziennik) - jak za komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii/pseudonauki - neomarksistowskiej gender/ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście. Osoby homoseksualne stanowią 0,4-1% ludzi - ale tu nie chodzi o ich prześladowanie, a brak zgody na promocję różnych innych również odchyleń, to sprawa intymna, seksualność powinna być osobistą i prywatną sprawą, a nie publiczną :)  
 "Roman90" wciąż wpisuje lub wkleja prawie jednakowe gadki, na które mu się odpowiada, po czym on usuwa swą wypowiedź, na którą odpowiedziano i wpisuje ją poraz kolejny "na wierzchu". Jest to szkodnik zaśmiecający Forum, a nie człowiek rozmawiający o sprawach. Oto przykłady poprzednich, prawie jednakowych, jego wypowiedzi, na które odpowiedziano. A ten "w kółko Romanie"... "8.08.2022 o 20:53 na wypowiedź "Romana" "lewacki tendencyjny Sztandar ludu (obecny dziennik wschodni) - jak za dawnych komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii neomarksistowskiej ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście  :)" odpowiedziano:  "Roman" w swoim szale zwalczania i oczerniania rzuca się na wszystkich jak jakiś wściekły pies. Wypisuje swoje głupoty od wielu dni i zamiast docenić to, że mu się na to pozwala, to wymyśla i ubliża. On sam jest jakimś przetrąconym przez "katolicyzm ludowy" totalitarystą, dziwakiem, lewogłowym i faszyzującym zwolennikiem PRL-bis (w odmianie tworzonej przez PiS). 10.08.2022 o 03:44 na powtórkę właściwie "Romana":   "Lewacki tendencyjny d. sztandar ludu (obecny dziennik) - jak za komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii/pseudonauki - neomarksistowskiej gender/ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście. Osoby homoseksualne stanowią 0,4-1% ludzi - ale tu nie chodzi o ich prześladowanie, a brak zgody na promocję różnych innych również odchyleń, to sprawa intymna, seksualność powinna być osobistą i prywatną sprawą, a nie publiczną :)" odpowiedziano:  "Jak obłąkany powtarza "Roman" swoje głupoty i pytania, choć mu na nie odpowiedziano. Ale to nieuczciwy "polski katolik ludowy", który nie chce rozmawiać, tylko wykrzykiwać swoje obłąkane hasła. Wymyślił sobie jakichś wrogów, w tym DW, i obrzuca ich obelgami, i wmawia jakieś wymyślone poglądy. W końcu bezczelnie chce ograniczyć wolność słowa i wyrażania się: LGBT ma siedzieć cicho, bo "łun, Roman" tak im nakazuje! Kmiotkowi przewróciło się w głowie."  Ten gość jest obrzydliwym "trollem-propagandystą" nienawiści.
 "Roman90" wciąż wpisuje lub wkleja prawie jednakowe gadki, na które mu się odpowiada, po czym on usuwa swą wypowiedź, na którą odpowiedziano i wpisuje ją poraz kolejny "na wierzchu". Jest to szkodnik zaśmiecający Forum, a nie człowiek rozmawiający o sprawach. Oto przykłady poprzednich, prawie jednakowych, jego wypowiedzi, na które odpowiedziano. A ten "w kółko Romanie"... "8.08.2022 o 20:53 na wypowiedź "Romana" "lewacki tendencyjny Sztandar ludu (obecny dziennik wschodni) -... rozwiń
Avatar
Opat / wczoraj o 15:06
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...    bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?   "
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie.
Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy.
Rzeczywiście wielkie prześladowanie. Nikt tęczowych w Polsce nie gnębi. Wręcz odwrotnie. Trzeba było w czerwcu sprawdzić w mediach społecznościowych, ile firm ustawiało sobie sześciokolorowe szmaty w zdjęciach profilowych lub na stronach. Przewijały się tam znane banki, firmy ubezpieczeniowe, nawet jedną firmę taksówkarską wyłowiłem. Volvo swego czasu organizowało wsparcie dla tęczowych pracowników, jak chcesz zobaczyć kogo się tłamsi to proponuję wycieczkę do Ikei. Bo to Ikea swego czasu zasłynęła zwolnieniem pracownika w sklepie w Krakowie za cytowanie Biblii. Zresztą, co tu dużo gadać. To są dwa przeciwstawne fronty, nie do pogodzenia ze sobą. Która strona wygra, ta narzuci swoje reguły gry. 
Rzeczywiście wielkie prześladowanie. Nikt tęczowych w Polsce nie gnębi. Wręcz odwrotnie. Trzeba było w czerwcu sprawdzić w mediach społecznościowych, ile firm ustawiało sobie sześciokolorowe szmaty w zdjęciach profilowych lub na stronach. Przewijały się tam znane banki, firmy ubezpieczeniowe, nawet jedną firmę taksówkarską wyłowiłem. Volvo swego czasu organizowało wsparcie dla tęczowych pracowników, jak chcesz zobaczyć kogo się tłamsi to proponuję wycieczkę do Ikei. Bo to Ikea swego czasu zasłynęła zwolnieniem pracownika w skl... rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 04:02
  A po co ten marsz i dla kogo??? To nie są normalne zachowania, po co młodzież i dzieci deprawować i wsadzać lewacką ciemnotę. Ideologia gender/ltbg to czyste zło. No byli, byli homoseksualiści zawsze tak ok. 0,4-1%, ale nigdy nie robiono takiego cyrku i dodatkowo  nie promowano innych odchyleń. To sprawa prywatna, nie można psuć młodzieży i dzieci. Gender/ltbg to zła neomarksistowska ideologia i pseudonauka dla pseudointelektualistów. Są ważniejsze sprawy na świecie.  
 Napisano mu - po co. Niech sobie przeczyta, bo wygląda na ryczącego osła, który chce słuchać tylko swoich ryków. Towarzystwo "polskich katolików ludowych" uświadamianie w sprawach płci nazywa "psuciem dzieci i młodzieży" - pewnie dlatego, że chcą pomagać swojej umiłowanej "kaście watykańskiej" w wykorzystywaniu "młodych, młodych". W kółko powtarza "Roman" kilka (w jego ustach) wyzwisk, których znaczenia nie odróżnia: "gender", "LGBT" i "neomarksiści". "Neomarksistów" to niech sobie znajdzie w PiS - zadłużającym kraj i rozwijającym rozdawnictwo, żeby tylko zyskać poparcie w wielkim w Polsce środowisku ciemnych umysłowo i bezmyślnych. A nad własną "ideologią katolicką" powstałą z bredni żydowskich o tym, jak Bóg cudami wspiera "naród wybrany" (wraz z późniejszymi opowieściami o cudach i niedorzecznymi "dogmatami") jakoś nie chce się zastanawiać. Wojuje i wojuje, choć zarazem oznajmia, że są ważniejsze sprawy na świecie. Coś mu się pewnie w głowie pokręciło. Może niech powojuje w tych "ważniejszych sprawach".
 Napisano mu - po co. Niech sobie przeczyta, bo wygląda na ryczącego osła, który chce słuchać tylko swoich ryków. Towarzystwo "polskich katolików ludowych" uświadamianie w sprawach płci nazywa "psuciem dzieci i młodzieży" - pewnie dlatego, że chcą pomagać swojej umiłowanej "kaście watykańskiej" w wykorzystywaniu "młodych, młodych". W kółko powtarza "Roman" kilka (w jego ustach) wyzwisk, których znaczenia nie odróżnia: "gender"... rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 03:44
  Lewacki tendencyjny d. sztandar ludu (obecny dziennik) - jak za komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii/pseudonauki - neomarksistowskiej gender/ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście. Osoby homoseksualne stanowią 0,4-1% ludzi - ale tu nie chodzi o ich prześladowanie, a brak zgody na promocję różnych innych również odchyleń, to sprawa intymna, seksualność powinna być osobistą i prywatną sprawą, a nie publiczną :)  
 Jak obłąkany powtarza "Roman" swoje głupoty i pytania, choć mu na nie odpowiedziano. Ale to nieuczciwy "polski katolik ludowy", który nie chce rozmawiać, tylko wykrzykiwać swoje obłąkane hasła. Wymyślił sobie jakichś wrogów, w tym DW, i obrzuca ich obelgami, i wmawia jakieś wymyślone poglądy. W końcu bezczelnie chce ograniczyć wolność słowa i wyrażania się: LGBT ma siedzieć cicho, bo "łun, Roman" tak im nakazuje! Kmiotkowi przewróciło się w głowie.
 Jak obłąkany powtarza "Roman" swoje głupoty i pytania, choć mu na nie odpowiedziano. Ale to nieuczciwy "polski katolik ludowy", który nie chce rozmawiać, tylko wykrzykiwać swoje obłąkane hasła. Wymyślił sobie jakichś wrogów, w tym DW, i obrzuca ich obelgami, i wmawia jakieś wymyślone poglądy. W końcu bezczelnie chce ograniczyć wolność słowa i wyrażania się: LGBT ma siedzieć cicho, bo "łun, Roman" tak im nakazuje! Kmiotkowi przewróciło się w głowie. rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 03:34
z ideologią gender/lgbt - pseudonauką jest tak, że metodami małych kroczków chcą ludzi przyzwyczajać do odchyleń moralnych środowisk generowych/ltbg i całego tego złego ruchu neomarksistowskiego.
   Gadki obłąkanych przez p. Jędraszewskiego głupków obracają się wokół domysłów, o co mu chodziło. Bezdenną głupotą jest pomieszanie dwóch zagadnień: 1) społecznego postrzegania płci (sprawa gender) i 2) upodobań do zabaw płciowych. Ale głupek, oczywiście, jest zdolny to pomieszać. Większość wykrywa, że p. Jędraszewski chce wynaleźć jakichś wrogów (Żydów nie może, bo by sobie zaszkodził) i spieszy się znaleźć jakichś. Najlepiej, póki PiS z SP są u władzy, zwalczać wolnościowców - więc nazywa się ich "neomarksistami", choć to towarzystwo było takie jak "odchylony moralnie" ten tu "Roman" z Forum - nienawistne względem wolności i prowadzące do łagrów. Zło ogłupionych "polskim katolicyzmem ludowym" jest jak zarazki chorobotwórcze - nie daje żyć innym, żeby tylko samemu poużywać sobie na nich. Będzie taki "Roman" wciskał swoje głupoty i obelgi, bo dobrze się lewogłowy "totalitarysta" czuje, gdy komuś utrudnia życie - samo bezmyślne zło.
   Gadki obłąkanych przez p. Jędraszewskiego głupków obracają się wokół domysłów, o co mu chodziło. Bezdenną głupotą jest pomieszanie dwóch zagadnień: 1) społecznego postrzegania płci (sprawa gender) i 2) upodobań do zabaw płciowych. Ale głupek, oczywiście, jest zdolny to pomieszać. Większość wykrywa, że p. Jędraszewski chce wynaleźć jakichś wrogów (Żydów nie może, bo by sobie zaszkodził) i spieszy się znaleźć jakichś. Najlepiej, póki PiS z SP są u władzy, zwalczać wolnościowców - więc nazywa się ich "neomarksistami&quo... rozwiń
Avatar
Labydnik / 2 dni temu o 23:08
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...    bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?   "
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie.
 Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy.
 Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy. rozwiń
Avatar
Opat / 2 dni temu o 21:51
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...    bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?   "
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie.
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie. rozwiń
Avatar
Labydnik / 2 dni temu o 20:30
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
 Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...  bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać? "
 Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...  bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać? " rozwiń
Avatar
Opat / 2 dni temu o 20:27
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy. rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 19:31
Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy.
Rzeczywiście wielkie prześladowanie. Nikt tęczowych w Polsce nie gnębi. Wręcz odwrotnie. Trzeba było w czerwcu sprawdzić w mediach społecznościowych, ile firm ustawiało sobie sześciokolorowe szmaty w zdjęciach profilowych lub na stronach. Przewijały się tam znane banki, firmy ubezpieczeniowe, nawet jedną firmę taksówkarską wyłowiłem. Volvo swego czasu organizowało wsparcie dla tęczowych pracowników, jak chcesz zobaczyć kogo się tłamsi to proponuję wycieczkę do Ikei. Bo to Ikea swego czasu zasłynęła zwolnieniem pracownika w sklepie w Krakowie za cytowanie Biblii. Zresztą, co tu dużo gadać. To są dwa przeciwstawne fronty, nie do pogodzenia ze sobą. Która strona wygra, ta narzuci swoje reguły gry.
 1) Wskazano przykłady prześladowań, do których "Opat" się nie odniósł. ... 2) Zaczął wg zasady "A u was biją Murzynów" - wymyślać jakieś rzekome krzywdy pewnego podżegacza, pracownika IKEA. Co podsuwa nowe zagadnienie, którym można by się właściwie TEŻ zająć. ... 3) Sprawozdanie za money.pl: "  "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia" - tak rozpoczął swoją internetową wypowiedź były już pracownik Ikea.    Dalej faktycznie zacytował fragmenty Starego Testamentu. "Pismo Święte mówi: biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich". A także: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich" - napisał." Widać, że gość dość przejrzyście podaje, co robić z homoseksualistami (ani słowem nie zaznacza własnego odmiennego stanowiska). To nie są żadne rozmyślania nad dziejami z "przytaczaniem Biblii", tylko sprzeciw wobec stanowiska IKEA (głoszenia tolerancji) i szczucie. ... 4) Czym innym jest przyjmowanie uchwał piętnujących LGBT przez WŁADZE pod wpływem KRK w Polsce, a czym innym prawo, które w zasadzie powinien mieć człowiek pracodawca, do doboru sobie pracowników. ... 5) Jezus nigdzie nie wypowiadał się wrogo wobec homoseksualistów. Co więcej, Jan ("ewangelista") wypisując o "umiłowanym uczniu" być może miał na myśli o wiele więcej, niż się powszechnie przyjmuje. Zapewne wielu z homoseksualnych członków "kasty watykańskiej" wykorzystuje te słowa dla usprawiedliwienia swoich "praktyk". Tak więc - to niezupełnie dwie skrajnie różne strony. Jeśli jednak jedna strona głosi "tolerancję", a druga - nienawiść i zwalczanie, to są to istotnie odmienne stanowiska.  
 1) Wskazano przykłady prześladowań, do których "Opat" się nie odniósł. ... 2) Zaczął wg zasady "A u was biją Murzynów" - wymyślać jakieś rzekome krzywdy pewnego podżegacza, pracownika IKEA. Co podsuwa nowe zagadnienie, którym można by się właściwie TEŻ zająć. ... 3) Sprawozdanie za money.pl: "  "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia" - tak rozpoczął swoją internetową wypowiedź były już pracownik Ikea.    Dalej faktycznie zacytował fragmenty Starego T... rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 18:55
  Lewacki tendencyjny d. sztandar ludu (obecny dziennik) - jak za komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii/pseudonauki - neomarksistowskiej gender/ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście. Osoby homoseksualne stanowią 0,4-1% ludzi - ale tu nie chodzi o ich prześladowanie, a brak zgody na promocję różnych innych również odchyleń, to sprawa intymna, seksualność powinna być osobistą i prywatną sprawą, a nie publiczną :)  
 "Roman90" wciąż wpisuje lub wkleja prawie jednakowe gadki, na które mu się odpowiada, po czym on usuwa swą wypowiedź, na którą odpowiedziano i wpisuje ją poraz kolejny "na wierzchu". Jest to szkodnik zaśmiecający Forum, a nie człowiek rozmawiający o sprawach. Oto przykłady poprzednich, prawie jednakowych, jego wypowiedzi, na które odpowiedziano. A ten "w kółko Romanie"... "8.08.2022 o 20:53 na wypowiedź "Romana" "lewacki tendencyjny Sztandar ludu (obecny dziennik wschodni) - jak za dawnych komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii neomarksistowskiej ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście  :)" odpowiedziano:  "Roman" w swoim szale zwalczania i oczerniania rzuca się na wszystkich jak jakiś wściekły pies. Wypisuje swoje głupoty od wielu dni i zamiast docenić to, że mu się na to pozwala, to wymyśla i ubliża. On sam jest jakimś przetrąconym przez "katolicyzm ludowy" totalitarystą, dziwakiem, lewogłowym i faszyzującym zwolennikiem PRL-bis (w odmianie tworzonej przez PiS). 10.08.2022 o 03:44 na powtórkę właściwie "Romana":   "Lewacki tendencyjny d. sztandar ludu (obecny dziennik) - jak za komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii/pseudonauki - neomarksistowskiej gender/ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście. Osoby homoseksualne stanowią 0,4-1% ludzi - ale tu nie chodzi o ich prześladowanie, a brak zgody na promocję różnych innych również odchyleń, to sprawa intymna, seksualność powinna być osobistą i prywatną sprawą, a nie publiczną :)" odpowiedziano:  "Jak obłąkany powtarza "Roman" swoje głupoty i pytania, choć mu na nie odpowiedziano. Ale to nieuczciwy "polski katolik ludowy", który nie chce rozmawiać, tylko wykrzykiwać swoje obłąkane hasła. Wymyślił sobie jakichś wrogów, w tym DW, i obrzuca ich obelgami, i wmawia jakieś wymyślone poglądy. W końcu bezczelnie chce ograniczyć wolność słowa i wyrażania się: LGBT ma siedzieć cicho, bo "łun, Roman" tak im nakazuje! Kmiotkowi przewróciło się w głowie."  Ten gość jest obrzydliwym "trollem-propagandystą" nienawiści.
 "Roman90" wciąż wpisuje lub wkleja prawie jednakowe gadki, na które mu się odpowiada, po czym on usuwa swą wypowiedź, na którą odpowiedziano i wpisuje ją poraz kolejny "na wierzchu". Jest to szkodnik zaśmiecający Forum, a nie człowiek rozmawiający o sprawach. Oto przykłady poprzednich, prawie jednakowych, jego wypowiedzi, na które odpowiedziano. A ten "w kółko Romanie"... "8.08.2022 o 20:53 na wypowiedź "Romana" "lewacki tendencyjny Sztandar ludu (obecny dziennik wschodni) -... rozwiń
Avatar
Opat / wczoraj o 15:06
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...    bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?   "
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie.
Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy.
Rzeczywiście wielkie prześladowanie. Nikt tęczowych w Polsce nie gnębi. Wręcz odwrotnie. Trzeba było w czerwcu sprawdzić w mediach społecznościowych, ile firm ustawiało sobie sześciokolorowe szmaty w zdjęciach profilowych lub na stronach. Przewijały się tam znane banki, firmy ubezpieczeniowe, nawet jedną firmę taksówkarską wyłowiłem. Volvo swego czasu organizowało wsparcie dla tęczowych pracowników, jak chcesz zobaczyć kogo się tłamsi to proponuję wycieczkę do Ikei. Bo to Ikea swego czasu zasłynęła zwolnieniem pracownika w sklepie w Krakowie za cytowanie Biblii. Zresztą, co tu dużo gadać. To są dwa przeciwstawne fronty, nie do pogodzenia ze sobą. Która strona wygra, ta narzuci swoje reguły gry. 
Rzeczywiście wielkie prześladowanie. Nikt tęczowych w Polsce nie gnębi. Wręcz odwrotnie. Trzeba było w czerwcu sprawdzić w mediach społecznościowych, ile firm ustawiało sobie sześciokolorowe szmaty w zdjęciach profilowych lub na stronach. Przewijały się tam znane banki, firmy ubezpieczeniowe, nawet jedną firmę taksówkarską wyłowiłem. Volvo swego czasu organizowało wsparcie dla tęczowych pracowników, jak chcesz zobaczyć kogo się tłamsi to proponuję wycieczkę do Ikei. Bo to Ikea swego czasu zasłynęła zwolnieniem pracownika w skl... rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 04:02
  A po co ten marsz i dla kogo??? To nie są normalne zachowania, po co młodzież i dzieci deprawować i wsadzać lewacką ciemnotę. Ideologia gender/ltbg to czyste zło. No byli, byli homoseksualiści zawsze tak ok. 0,4-1%, ale nigdy nie robiono takiego cyrku i dodatkowo  nie promowano innych odchyleń. To sprawa prywatna, nie można psuć młodzieży i dzieci. Gender/ltbg to zła neomarksistowska ideologia i pseudonauka dla pseudointelektualistów. Są ważniejsze sprawy na świecie.  
 Napisano mu - po co. Niech sobie przeczyta, bo wygląda na ryczącego osła, który chce słuchać tylko swoich ryków. Towarzystwo "polskich katolików ludowych" uświadamianie w sprawach płci nazywa "psuciem dzieci i młodzieży" - pewnie dlatego, że chcą pomagać swojej umiłowanej "kaście watykańskiej" w wykorzystywaniu "młodych, młodych". W kółko powtarza "Roman" kilka (w jego ustach) wyzwisk, których znaczenia nie odróżnia: "gender", "LGBT" i "neomarksiści". "Neomarksistów" to niech sobie znajdzie w PiS - zadłużającym kraj i rozwijającym rozdawnictwo, żeby tylko zyskać poparcie w wielkim w Polsce środowisku ciemnych umysłowo i bezmyślnych. A nad własną "ideologią katolicką" powstałą z bredni żydowskich o tym, jak Bóg cudami wspiera "naród wybrany" (wraz z późniejszymi opowieściami o cudach i niedorzecznymi "dogmatami") jakoś nie chce się zastanawiać. Wojuje i wojuje, choć zarazem oznajmia, że są ważniejsze sprawy na świecie. Coś mu się pewnie w głowie pokręciło. Może niech powojuje w tych "ważniejszych sprawach".
 Napisano mu - po co. Niech sobie przeczyta, bo wygląda na ryczącego osła, który chce słuchać tylko swoich ryków. Towarzystwo "polskich katolików ludowych" uświadamianie w sprawach płci nazywa "psuciem dzieci i młodzieży" - pewnie dlatego, że chcą pomagać swojej umiłowanej "kaście watykańskiej" w wykorzystywaniu "młodych, młodych". W kółko powtarza "Roman" kilka (w jego ustach) wyzwisk, których znaczenia nie odróżnia: "gender"... rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 03:44
  Lewacki tendencyjny d. sztandar ludu (obecny dziennik) - jak za komunistycznych czasów taki hejnalista kiedyś ideologii marksistowskiej PZPR teraz ideologii/pseudonauki - neomarksistowskiej gender/ltbg dla lewaków, postkomunistów, platformersów i dziwaków, strasznie tendencyjną i nieobiektywną gazetą jesteście. Osoby homoseksualne stanowią 0,4-1% ludzi - ale tu nie chodzi o ich prześladowanie, a brak zgody na promocję różnych innych również odchyleń, to sprawa intymna, seksualność powinna być osobistą i prywatną sprawą, a nie publiczną :)  
 Jak obłąkany powtarza "Roman" swoje głupoty i pytania, choć mu na nie odpowiedziano. Ale to nieuczciwy "polski katolik ludowy", który nie chce rozmawiać, tylko wykrzykiwać swoje obłąkane hasła. Wymyślił sobie jakichś wrogów, w tym DW, i obrzuca ich obelgami, i wmawia jakieś wymyślone poglądy. W końcu bezczelnie chce ograniczyć wolność słowa i wyrażania się: LGBT ma siedzieć cicho, bo "łun, Roman" tak im nakazuje! Kmiotkowi przewróciło się w głowie.
 Jak obłąkany powtarza "Roman" swoje głupoty i pytania, choć mu na nie odpowiedziano. Ale to nieuczciwy "polski katolik ludowy", który nie chce rozmawiać, tylko wykrzykiwać swoje obłąkane hasła. Wymyślił sobie jakichś wrogów, w tym DW, i obrzuca ich obelgami, i wmawia jakieś wymyślone poglądy. W końcu bezczelnie chce ograniczyć wolność słowa i wyrażania się: LGBT ma siedzieć cicho, bo "łun, Roman" tak im nakazuje! Kmiotkowi przewróciło się w głowie. rozwiń
Avatar
Labydnik / wczoraj o 03:34
z ideologią gender/lgbt - pseudonauką jest tak, że metodami małych kroczków chcą ludzi przyzwyczajać do odchyleń moralnych środowisk generowych/ltbg i całego tego złego ruchu neomarksistowskiego.
   Gadki obłąkanych przez p. Jędraszewskiego głupków obracają się wokół domysłów, o co mu chodziło. Bezdenną głupotą jest pomieszanie dwóch zagadnień: 1) społecznego postrzegania płci (sprawa gender) i 2) upodobań do zabaw płciowych. Ale głupek, oczywiście, jest zdolny to pomieszać. Większość wykrywa, że p. Jędraszewski chce wynaleźć jakichś wrogów (Żydów nie może, bo by sobie zaszkodził) i spieszy się znaleźć jakichś. Najlepiej, póki PiS z SP są u władzy, zwalczać wolnościowców - więc nazywa się ich "neomarksistami", choć to towarzystwo było takie jak "odchylony moralnie" ten tu "Roman" z Forum - nienawistne względem wolności i prowadzące do łagrów. Zło ogłupionych "polskim katolicyzmem ludowym" jest jak zarazki chorobotwórcze - nie daje żyć innym, żeby tylko samemu poużywać sobie na nich. Będzie taki "Roman" wciskał swoje głupoty i obelgi, bo dobrze się lewogłowy "totalitarysta" czuje, gdy komuś utrudnia życie - samo bezmyślne zło.
   Gadki obłąkanych przez p. Jędraszewskiego głupków obracają się wokół domysłów, o co mu chodziło. Bezdenną głupotą jest pomieszanie dwóch zagadnień: 1) społecznego postrzegania płci (sprawa gender) i 2) upodobań do zabaw płciowych. Ale głupek, oczywiście, jest zdolny to pomieszać. Większość wykrywa, że p. Jędraszewski chce wynaleźć jakichś wrogów (Żydów nie może, bo by sobie zaszkodził) i spieszy się znaleźć jakichś. Najlepiej, póki PiS z SP są u władzy, zwalczać wolnościowców - więc nazywa się ich "neomarksistami&quo... rozwiń
Avatar
Labydnik / 2 dni temu o 23:08
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...    bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?   "
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie.
 Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy.
 Kto tłamsi? Już zapomniał jak "władze samorządowe" zabierały się do piętnowanie "niewłaściwych" zachowań łóżkowych? I jak potem zmieniały swoje uchwały? I jak dzicz szczuta przez "kastę watykańską" i jej pachołków obrzucała ludzi kamieniami? Teraz wyskakuje z jakimiś osobistymi domysłami co do stanów rozmówcy zamiast pisać do rzeczy. rozwiń
Avatar
Opat / 2 dni temu o 21:51
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...    bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?   "
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie.
Kto ich niby tłamsi? Przecież marsz się odbędzie. Mało? Ach, boli cię że reszta społeczeństwa nie będzie im klaskać? No popatrz, jacy niedobrzy ludzie. rozwiń
Avatar
Labydnik / 2 dni temu o 20:30
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
 Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...  bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać? "
 Nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisano: "...  bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać? " rozwiń
Avatar
Opat / 2 dni temu o 20:27
A w czym jest ta parada gorsza od tej co niedawno wyruszyła z ul. Królewskiej ?
W zamierzeniach faktycznych. Parada z Królewskiej nie zmierza w kierunku tolerancji jednobiegowej. A parada planowana na wrzesień w istocie nie powinna się nazywać Marszem Równości. To raczej Marsz Naszej Wyższości. Tak powinna się nazywać bo odzwierciedla faktyczne zamiary. Oni domagają się tolerancji? Ale w drugą stronę tolerancji już nie ma.
1) Nieprawda, nie chodzi o żadną "wyższość", skąd ten pomysł? Chodzi o wskazanie na poniżanie LGBT, a że do niego dochodzi, to widać po wyzwiskach, jakie choćby na niniejszym Forum pojawiają się. Po co wmawiać, że nie idzie o "równość"? 2) Jak to "w drugą stronę nie ma"? Oni wcale nie występują przeciwko heteroseksualistom. 3) Poszczególni ludzie może i szczycą się swoją odrębnością, bądź są dumni, że nie dają się stłamsić przez władze i ludzi pokroju p. Jędraszewskiego. Ale to sprawa uboczna. Żadne hasła o wyższości LGBT nad heteroseksualnymi nie pojawiają się na tych pochodach. Po co zmyślać/kłamać?
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy.
I z czego tu być dumnym? Z tego że lubią od tyłu czy na kolanach? Znalazłbym lepsze powody do dumy. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kino Perła: "Pianista"
12 sierpnia 2022, 21:00

Kino Perła: "Pianista"

Słynny film Romana Polańskiego, "Pianista", będzie można zobaczyć na początek kolejnego weekendu w Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15).

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone
Pierwsza strona dziennika
galeria

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone

Ponad 2,2 mln złotych kosztowała prezentacja naszego regionu podczas tygodnia lubelskiego na Expo 2020 w Dubaju. Mimo braku wymiernych gospodarczych efektów tej misji, 13 pracowników Urzędu Marszałkowskiego otrzymało nagrody uznaniowe.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin zakończył rundę zasadniczą efektownym zwycięstwem na własnym torze. W niedzielę podopieczni duetu Maciej Kuciapa-Jacek Ziółkowski rozbili Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31, a w dwumeczu 105:75. „Koziołki” przystąpią do play-off z pozycji lidera stawki

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Grupa Dzieciak w sieci donosi o zatrzymaniu mężczyzny, który już wcześniej został ujęty za wysyłanie dziewczynce obscenicznych treści.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Pozycje obu drużyn w tabeli PGE Ekstraligi - dzisiejszego gospodarza, czyli Motoru Lublin, oraz Moje Bermudy Stali Gorzów - już się nie zmienią. Jednak to nie oznacza, że będziemy oglądać sportowe widowisko pozbawione emocji. Nad Bystrzycę przyjeżdża przecież najlepszy obecnie polski żużlowiec - Bartosz Zmarzlik - który w przyszłym roku ma bronić żółto-biało-niebieskich barw. Początek spotkania wyznaczono na godz. 19.15. Transmisję zapewnia Canal+ Sport 5. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

43 wnioski zgłoszono w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Chełmie. Kilkanaście z nich zostało odrzuconych. Ich autorzy mają ostatnią szansę na składanie odwołań

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

W drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Azoty Puławy pokonały Handball Stal Mielec 29:20. W kolejnym sparingu brązowi medaliści kraju pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:27

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

W sześciu kolejnych miejscowościach mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nie tylko place zabaw, ale również siłownie na świeżym powietrzu.

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci
14 sierpnia 2022, 11:00

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci

14 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7) odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat o tematyce superbohaterskiej.

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika
8 sierpnia 2022, 18:00

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika

Puławy goszczą grupę 60 uczniów ze szkoły artystycznej z Bojarki na Ukrainie. Ich pobyt w mieście partnerskim został sfinansowany z dobrowolnych wpłat mieszkańców, wsparcia miasta Douai oraz środków budżetowych. W poniedziałek wystąpią w Puławskim Ośrodku Kultury.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Komunikaty