Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 maja 2015 r.
10:25

Morderstwo w Rakowiskach. Świadomie mordowali rodziców Kamila

0 26 A A
Kamil N. przed sądem
Kamil N. przed sądem


Kamil N. jest poczytalny, więc może odpowiadać przed sądem za zamordowanie swoich rodziców. To wnioski z opinii biegłych badających 18-latka. Chłopak wyznał śledczym, że żałuje zbrodni, którą popełnił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prokuratura ma już opinię psychiatryczno – psychologiczną, dotyczącą Kamila N.

Nastolatek był badany przez trzech psychiatrów i dwóch psychologów. Obserwacja zamiast zwyczajowych czterech tygodni, trwała dwa miesiące. Biegli prosili o wydłużenie terminu ze względu na „trudności diagnostyczne”.

18-latek okazał się tzw. trudnym przypadkiem, ale biegli doszli do wniosku, że jest całkowicie zdrowy i nie ma zaburzeń osobowości.

– U Kamila N. nie stwierdzono objawów choroby psychicznej, upośledzenie umysłowego ani innego rodzaju zaburzeń psychicznych – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Badania nie ujawniły u Kamila N. cech osobowości zależnej lub antyspołecznej.

Według specjalistów, popełniając zbrodnię chłopak był poczytalny i może odpowiadać przed sądem. Podczas wizji lokalnej, przeprowadzonej niedługo po zbrodni, Kamil N. opisywał przebieg mordu. Później odmówił składnia dalszych wyjaśnień na temat wydarzeń z grudnia ubiegłego roku.

– Przyznał jedynie, że żałuje tego zdarzenia – dodaje Syk-Jankowska.

W kwietniu śledczy dostali opinię psychiatrów w sprawie Zuzanny M., która wraz z Kamilem N. zamordowała jego rodziców. Specjaliści stwierdzili, że dziewczyna jest zdrowa i poczytalna. Może więc odpowiadać przed sądem.

Według biegłych, Zuzanna ma jednak zaburzenia psychiczne. Chodzi o narcystyczne i antyspołeczne cechy osobowości, skłonność do agresji, niski poziom empatii, brak poczucia winy i niezdolność do przeżywania emocji.

– Do prokuratury wpłynęły również opinie z zakresu badań DNA i inne opinie kryminalistyczne. Przystępujemy do czynności kończących śledztwo – dodaje Syk-Jankowska.

Wspomniane opinie dotyczą m.in. odcisków palców i butów. Na miejscu zbrodni zabezpieczono również ślady biologiczne, zostawione przez morderców.

Aktu oskarżenia przeciwko Zuzannie M. i Kamilowi N. można spodziewać się w czerwcu. Nastolatkom grozi nawet dożywocie.

Oboje odpowiedzą za zamordowanie Jerzego i Agnieszki N. – rodziców chłopaka. Oboje zginęli we własnej sypialni. Kamil N. i Zuzanna M. zakradli się tam w nocy i przez godzinę masakrowali małżeństwo trzema nożami. Później pojechali do Krakowa, gdzie Zuzanna miała prezentować swój tomik poezji. Zatrzymano ich kilka godzin później. Oboje przyznali się do popełnienia zbrodni.

 

 

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2018 o 15:24
0
Nie chciałabym ich , szczególnie jej spotkać np w windzie coś bym powiedziala nie tak i by mi łeb obcieła i jeszcze uważała że nic jej nie grozi
Avatar
W. / 16 kwietnia 2018 o 18:02
0
Gdzie znajdę fb Kamila ???
Avatar
Monia / 9 kwietnia 2018 o 23:32
0
Myśle że po tym wszystkim został sam jak palec....
Avatar
Aminga / 2 kwietnia 2018 o 19:50
0
Ciekawe czy ten Kamil ma kogoś kto go odwiedza , albo chociaż list mu napisze. Powiem szczerze że wątpię w to. Myślę że obie babcie go znać nie chcą po tym co zrobił.  Przesrane, bo nawet jak odsiedzi te 20 lat to co dalej? On nie ma nic i nikogo. 
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 11:59
0

Jak ktoś taki może być poczytalny?? Nie jestem psychologiem, nie znam  się na tym, ale żaden psycholog ani żadna "mądra głowa" nie wmówi mi że ktoś taki jest normalny. Oczywiście nie bronię go bo pomimo "niepoczytalności" za coś takiego powinien ponieść zasłużoną karę...

Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 10:34
0
nie chciałabym dożyć gdy wyjdą z więzienia.Oni tego nie żałują i jak wyjdą to będzie kolejna zbrodnia. żałowali żeby zniżyć kare widać że nie mają uczuć ona jest szczególnie psychopatką.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 20:34
0

Kamilowi potrzebna jest pomoc. Jego matka na pewno mu wybaczyła, babcia i wujek Kamila- odwiedźcie go, porozmawiajcie, "byłem w więzieniu nie odwiedziliście Mnie" słowa Chrystusa, nie musicie mu wybaczać, zostawcie to Bogu, ale spełnijcie niemą prośbę jego matki, każdej kochającej matki, a Agnieszka taką była, pomóżcie Kamilowi.


"kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień"Miłosierdzie Boga jest większe niż Miłosierdzie serc ludzkich.Chłopak potrzebuje tego jak nigdy...


"kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień"Miłosierdzie Boga jest większe niż Miłosierdzie serc ludzkich.Chłopak potrzebuje tego jak nigdy...

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 22:34
0
Kamilowi potrzebna jest pomoc. Jego matka na pewno mu wybaczyła, babcia i wujek Kamila- odwiedźcie go, porozmawiajcie, "byłem w więzieniu nie odwiedziliście Mnie" słowa Chrystusa, nie musicie mu wybaczać, zostawcie to Bogu, ale spełnijcie niemą prośbę jego matki, każdej kochającej matki, a Agnieszka taką była, pomóżcie Kamilowi.
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 23:20
0
Guest to chyba mamuśka zuzanny, tak atakuje chłopaka i broni swojej córeczki psychopatki, oczywiście, ze chłopak jest winny, ale to była inicjatywa dziewczyny
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 16:08
0
Winny jest chłopak Kamil N. To on zabił WŁASNĄ MATKĘ- to straszny czyn i straszna zbrodnia. I to on zabił WŁASNEGO OJCA !!! Nie róbcie z niego niewiniątka co ani be, ani me. Nikt nim nie manipulował. To on miał ten pomysł tego potwornego czynu i on był prowodyrem tego strasznego mordu. Nie jest niewinny ani nie był zmanipulowany przez Zuzannę M. Ten Kamil to psychopata. Bo tylko psychopata mógłby podnieść rękę na własną matkę i własnego ojca. Ścigać matkę z nożem w ręku i Ją zadźgać?!??? A potem ciągnąć Jej ciało za nogi?!??TO NIE JEST NIEWINNY ZMANIPULOWANY CHŁOPCZYK!!!! On mordował z zimną krwią - uświadomcie to sobie ludzie . A do pomocy wziął sobie Zuzannę. A ta głupia dała się namówić temu gnojkowi... Zabić WŁASNYCH rodziców to zbrodnia nad zbrodnie. Jak musiał ich nienawidzieć ten gówniarz?? Odpowiedź brzmi- bardzo. Dożywocie dla gnoja to mało. Niech zgnije w pierdlu. Winny po stokroć !!!!! I to on jest winny bardziej niż ta dziewczyna , którą wkręcił w pomocnictwo .
Winny jest chłopak Kamil N. To on zabił WŁASNĄ MATKĘ- to straszny czyn i straszna zbrodnia. I to on zabił WŁASNEGO OJCA !!! Nie róbcie z niego niewiniątka co ani be, ani me. Nikt nim nie manipulował. To on miał ten pomysł tego potwornego czynu i on był prowodyrem tego strasznego mordu. Nie jest niewinny ani nie był zmanipulowany przez Zuzannę M. Ten Kamil to psychopata. Bo tylko psychopata mógłby podnieść rękę na własną matkę i własnego ojca. Ścigać matkę z nożem w ręku i Ją zadźgać?!??? A potem ciągnąć Jej ciało za nogi?!??TO NIE JEST NIEWI... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2018 o 15:24
0
Nie chciałabym ich , szczególnie jej spotkać np w windzie coś bym powiedziala nie tak i by mi łeb obcieła i jeszcze uważała że nic jej nie grozi
Avatar
W. / 16 kwietnia 2018 o 18:02
0
Gdzie znajdę fb Kamila ???
Avatar
Monia / 9 kwietnia 2018 o 23:32
0
Myśle że po tym wszystkim został sam jak palec....
Avatar
Aminga / 2 kwietnia 2018 o 19:50
0
Ciekawe czy ten Kamil ma kogoś kto go odwiedza , albo chociaż list mu napisze. Powiem szczerze że wątpię w to. Myślę że obie babcie go znać nie chcą po tym co zrobił.  Przesrane, bo nawet jak odsiedzi te 20 lat to co dalej? On nie ma nic i nikogo. 
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 11:59
0

Jak ktoś taki może być poczytalny?? Nie jestem psychologiem, nie znam  się na tym, ale żaden psycholog ani żadna "mądra głowa" nie wmówi mi że ktoś taki jest normalny. Oczywiście nie bronię go bo pomimo "niepoczytalności" za coś takiego powinien ponieść zasłużoną karę...

Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 10:34
0
nie chciałabym dożyć gdy wyjdą z więzienia.Oni tego nie żałują i jak wyjdą to będzie kolejna zbrodnia. żałowali żeby zniżyć kare widać że nie mają uczuć ona jest szczególnie psychopatką.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 20:34
0

Kamilowi potrzebna jest pomoc. Jego matka na pewno mu wybaczyła, babcia i wujek Kamila- odwiedźcie go, porozmawiajcie, "byłem w więzieniu nie odwiedziliście Mnie" słowa Chrystusa, nie musicie mu wybaczać, zostawcie to Bogu, ale spełnijcie niemą prośbę jego matki, każdej kochającej matki, a Agnieszka taką była, pomóżcie Kamilowi.


"kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień"Miłosierdzie Boga jest większe niż Miłosierdzie serc ludzkich.Chłopak potrzebuje tego jak nigdy...


"kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień"Miłosierdzie Boga jest większe niż Miłosierdzie serc ludzkich.Chłopak potrzebuje tego jak nigdy...

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 22:34
0
Kamilowi potrzebna jest pomoc. Jego matka na pewno mu wybaczyła, babcia i wujek Kamila- odwiedźcie go, porozmawiajcie, "byłem w więzieniu nie odwiedziliście Mnie" słowa Chrystusa, nie musicie mu wybaczać, zostawcie to Bogu, ale spełnijcie niemą prośbę jego matki, każdej kochającej matki, a Agnieszka taką była, pomóżcie Kamilowi.
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 23:20
0
Guest to chyba mamuśka zuzanny, tak atakuje chłopaka i broni swojej córeczki psychopatki, oczywiście, ze chłopak jest winny, ale to była inicjatywa dziewczyny
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 16:08
0
Winny jest chłopak Kamil N. To on zabił WŁASNĄ MATKĘ- to straszny czyn i straszna zbrodnia. I to on zabił WŁASNEGO OJCA !!! Nie róbcie z niego niewiniątka co ani be, ani me. Nikt nim nie manipulował. To on miał ten pomysł tego potwornego czynu i on był prowodyrem tego strasznego mordu. Nie jest niewinny ani nie był zmanipulowany przez Zuzannę M. Ten Kamil to psychopata. Bo tylko psychopata mógłby podnieść rękę na własną matkę i własnego ojca. Ścigać matkę z nożem w ręku i Ją zadźgać?!??? A potem ciągnąć Jej ciało za nogi?!??TO NIE JEST NIEWINNY ZMANIPULOWANY CHŁOPCZYK!!!! On mordował z zimną krwią - uświadomcie to sobie ludzie . A do pomocy wziął sobie Zuzannę. A ta głupia dała się namówić temu gnojkowi... Zabić WŁASNYCH rodziców to zbrodnia nad zbrodnie. Jak musiał ich nienawidzieć ten gówniarz?? Odpowiedź brzmi- bardzo. Dożywocie dla gnoja to mało. Niech zgnije w pierdlu. Winny po stokroć !!!!! I to on jest winny bardziej niż ta dziewczyna , którą wkręcił w pomocnictwo .
Winny jest chłopak Kamil N. To on zabił WŁASNĄ MATKĘ- to straszny czyn i straszna zbrodnia. I to on zabił WŁASNEGO OJCA !!! Nie róbcie z niego niewiniątka co ani be, ani me. Nikt nim nie manipulował. To on miał ten pomysł tego potwornego czynu i on był prowodyrem tego strasznego mordu. Nie jest niewinny ani nie był zmanipulowany przez Zuzannę M. Ten Kamil to psychopata. Bo tylko psychopata mógłby podnieść rękę na własną matkę i własnego ojca. Ścigać matkę z nożem w ręku i Ją zadźgać?!??? A potem ciągnąć Jej ciało za nogi?!??TO NIE JEST NIEWI... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 13 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 23 16

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!