Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 września 2009 r.
14:52
Edytuj ten wpis

Motor - Widzew: W Lublinie może dojść do bójek pseudokibiców

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 36 A A

Ulicznych walk pseudokibiców obawia się lubelska policja w związku z planowanym na środę meczem na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. Z tego powodu aleje mogą być zamknięte między godz. 14 a 20. Nawet jeśli Zygmuntowskie będą przejezdne autobusy i trolejbusy nie będą nimi kursować, ale pojadą objazdem przez al. Piłsudskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zdaniem policji, sytuacja jest poważna. – Pamiętamy, co działo się między pseudokibicami tych drużyn rok temu. Oni są bardzo antagonistycznie do siebie nastawieni. Mamy też informację, że grożą sobie zemstą – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji.

Do starcia szalikowców Motoru i Widzewa doszło w Lublinie 2 sierpnia ub. roku. Na trybunach rozegrała się regularna bitwa, niektórzy z pobitych tracili przytomność. Prokuratura postawiła w tej sprawie zarzuty 40 osobom.

Ubiegłoroczna zadyma zaczęła się od tego, że na stadion wtargnęła spora grupa kiboli z Łodzi, którzy nie mieli biletów. W środę może być podobnie.

– Mamy informację, że na mecz wybiera się 1000 kibiców Widzewa, a organizatorzy wpuszczą tylko 500 z nich. Nie wiemy, jak zachowają się ci, którzy na mecz nie wejdą – przyznaje Wójtowicz. Do pilnowania porządku komenda ściąga funkcjonariuszy spoza Lublina.

– My też jesteśmy zobowiązani do tego, żeby zapewnić bezpieczeństwo na terenie stadionu. Wzmocnimy ochronę obiektu – obiecuje Grzegorz Szkutnik, prezes Motoru Lublin.

Mundurowi apelują też do mieszkańców, by nie parkowali w środę samochodów koło stadionu, bo mogą one zostać uszkodzone. Pobliskie parkingi zostaną zamknięte już w południe. I to aż do chwili, gdy korzystanie z nich stanie się bezpieczne.

Kierowcy muszą się spodziewać też problemów z przejazdem przez Al. Zygmuntowskie. Między godz. 14 a 20 ulica może być zamknięta. Na jak długo? Jeśli będzie niebezpiecznie, to do czasu, gdy ustaną zamieszki. A jeśli będzie spokojnie, to wyłącznie na czas przejścia kibiców z Łodzi. Ale nawet jeśli Zygmuntowskie będą przejezdne, nie pojadą nimi autobusy i trolejbusy.

Policja ostrzega, że nie będzie pobłażliwa dla chuliganów. Od 1 sierpnia ma do dyspozycji ostrzejsze przepisy. Za wtargnięcie na stadion grożą 3 lata więzienia. Za rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami – dwa lata. A ci, którzy przy tym zamaskują twarz, mogą spodziewać się nawet pięcioletniej odsiadki. Dodatkowo, chuligani mogą być karani tzw. zakazem stadionowym na czas od 2 do 6 lat.

Część kibiców wzajemnie apeluje do siebie o spokój. – Wszyscy musimy opanować swoje żądze – pisze na forum motorlublin.com internauta berbacjusz. – Mamy już dosyć problemów związanych z burdami na stadionie.

Komunikacja miejska - objazdy

Linia 14: Nie skręci z Piłsudskiego w Zygmuntowskie, ale pojedzie prosto do pl. Bychawskiego, później Trasą Zieloną dojedzie do Fabrycznej i dalej zwykłą trasą. Powrót tym samym objazdem.

Linia 51 w kierunku pl. Litewskiego pojedzie przez Fabryczną, Trasę Zieloną i al. Piłsudskiego.

Linie 153 i 158 w obie strony pojadą przez Piłsudskiego, pl. Bychawski i Wolską.

Tak było w poprzednim sezonie:

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wschodnia Horda / 2 września 2009 o 13:09
0
[size="7"][/size]WSZYSCY NA MECZ! A NIE pier***ICIE TUTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE I BÓJKACH! WSCHODNIA HORDA G&M&CH!
Avatar
Chełmianka / 2 września 2009 o 13:02
0
[size=7]żYDZEW I Róh pedałów dwóch[/size]
Avatar
arco / 2 września 2009 o 12:25
0
oj chyba dwie ładne flagi dzisiaj spłona...
Avatar
Arthorious / 2 września 2009 o 10:58
0
Gość napisał:
taki tępy komentarz mógł napisać tylko zakochany ponad życie małolat w swoim klubie, Co do Łęcznej zgoda była Afera a kiedy ostatnio Motor coś zdobył?? to jak życie sukcesami Piłkarzy Narodowych z lat 70siątych więc nie bądz smieszny Łęczna ma 40tys mieszkanców i Potrafi czy tam marudzą na zespół nie!!!!!!!!!! Lublin 350tys ludzi i co jest?? wieć błagam nie porównuj,ale tak naprawdę tak jest i czy wy jesteście ślepi wiekszość mieszkanócow Lublina gdyby zrobić referendum zamkneła by ten głupi klub poza małolatami,



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz trochę kasy za bilet. Co do tego że w Łęcznej się do to owszem ale tam niestety Bogdanka daje coś ponad 2mln zł albo i więcej nie pamiętam, do tego mają jeszcze innych sponsorów i dorzuca im miasto, a Motor ma ledwo coś koło 1mln z tego co pamiętam więc jest różnica mieć sponsora, a go nie mieć...



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz troch... rozwiń
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:27
0
Strasznie bojowy jesteś chłopcze. Skoro tak to zapraszam dzisiaj na stadion Pokażesz co potrafisz.
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:25
0
sdasda napisał:
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
sdasda / 2 września 2009 o 10:21
0
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
lubelak za spokojem / 2 września 2009 o 10:10
0
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy będzie wstyd dla rodziców i oberwie się łebkowi...i dlaczego klub nic nie robi żeby wyedukować swoje pociechy????? tak apropos czy wproadzili już te karty żeby wejść na stadion????? łatwiej będzie można wykryć potencjalnego agresora i przestępce...
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy... rozwiń
Avatar
kibic / 2 września 2009 o 08:47
0
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już dawno w trasie do Lublina powinni być zawróceni.ciekawe kto zwróci klubowi straty na które narażają takie artykuły.mniej widzów to mniejsze wpływy do kasy klubu..niestety dla mediów na meczu nic się nie wydarzy złego bo takie same artykuły były przed meczami z łks,stalówką,gieksą itp.nie dajmy się zastraszyć.do zobaczenia na meczu.nie ważne czy sektor A czy C wszyscy dopingują Motor
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już... rozwiń
Avatar
Polak Prawdziwy / 2 września 2009 o 08:29
0
Kibice Żydzewa na treningu przed wyjazdem do Lublina [url="http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc"]http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc[/url]
Avatar
Wschodnia Horda / 2 września 2009 o 13:09
0
[size="7"][/size]WSZYSCY NA MECZ! A NIE pier***ICIE TUTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE I BÓJKACH! WSCHODNIA HORDA G&M&CH!
Avatar
Chełmianka / 2 września 2009 o 13:02
0
[size=7]żYDZEW I Róh pedałów dwóch[/size]
Avatar
arco / 2 września 2009 o 12:25
0
oj chyba dwie ładne flagi dzisiaj spłona...
Avatar
Arthorious / 2 września 2009 o 10:58
0
Gość napisał:
taki tępy komentarz mógł napisać tylko zakochany ponad życie małolat w swoim klubie, Co do Łęcznej zgoda była Afera a kiedy ostatnio Motor coś zdobył?? to jak życie sukcesami Piłkarzy Narodowych z lat 70siątych więc nie bądz smieszny Łęczna ma 40tys mieszkanców i Potrafi czy tam marudzą na zespół nie!!!!!!!!!! Lublin 350tys ludzi i co jest?? wieć błagam nie porównuj,ale tak naprawdę tak jest i czy wy jesteście ślepi wiekszość mieszkanócow Lublina gdyby zrobić referendum zamkneła by ten głupi klub poza małolatami,



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz trochę kasy za bilet. Co do tego że w Łęcznej się do to owszem ale tam niestety Bogdanka daje coś ponad 2mln zł albo i więcej nie pamiętam, do tego mają jeszcze innych sponsorów i dorzuca im miasto, a Motor ma ledwo coś koło 1mln z tego co pamiętam więc jest różnica mieć sponsora, a go nie mieć...



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz troch... rozwiń
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:27
0
Strasznie bojowy jesteś chłopcze. Skoro tak to zapraszam dzisiaj na stadion Pokażesz co potrafisz.
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:25
0
sdasda napisał:
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
sdasda / 2 września 2009 o 10:21
0
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
lubelak za spokojem / 2 września 2009 o 10:10
0
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy będzie wstyd dla rodziców i oberwie się łebkowi...i dlaczego klub nic nie robi żeby wyedukować swoje pociechy????? tak apropos czy wproadzili już te karty żeby wejść na stadion????? łatwiej będzie można wykryć potencjalnego agresora i przestępce...
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy... rozwiń
Avatar
kibic / 2 września 2009 o 08:47
0
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już dawno w trasie do Lublina powinni być zawróceni.ciekawe kto zwróci klubowi straty na które narażają takie artykuły.mniej widzów to mniejsze wpływy do kasy klubu..niestety dla mediów na meczu nic się nie wydarzy złego bo takie same artykuły były przed meczami z łks,stalówką,gieksą itp.nie dajmy się zastraszyć.do zobaczenia na meczu.nie ważne czy sektor A czy C wszyscy dopingują Motor
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już... rozwiń
Avatar
Polak Prawdziwy / 2 września 2009 o 08:29
0
Kibice Żydzewa na treningu przed wyjazdem do Lublina [url="http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc"]http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 0

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 117 5

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 29 2

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 8 11

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 4 2

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 205 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 3

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 6

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 10

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 12 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!