Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 lutego 2015 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Okradły drogerię w Olimpie. Kto je rozpoznaje?

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 6 lutego 2015 r. o 07:00

a w olimpie jest rossman ?

Avatar
takijeden / 5 lutego 2015 r. o 23:33

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

rozwiń
Avatar
niko / 5 lutego 2015 r. o 23:21

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Avatar
adam / 5 lutego 2015 r. o 20:09

i grozi im więcej niż psu co zabił dziewczyne, śmieszne

Avatar
matka pelna trosk... / 5 lutego 2015 r. o 17:17

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to chyba grzechem, jak na chleb nie mają.  

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to ... rozwiń

Avatar
ROBERT / 5 lutego 2015 r. o 14:27

Lepiej tego ująć nie można było.... co ten ochroniarz tam robił przecież widział na monitorze to samo co my teraz... ciekawe czy jeszcze tam pracuje?

Dziękuję serdecznie za docenienie mojej twórczości.Pozdrawiam

Avatar
Paweł / 5 lutego 2015 r. o 13:28

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Avatar
qwerty / 5 lutego 2015 r. o 13:20

nie kobiety tylko gowniary, siksy.

Avatar
marcin / 5 lutego 2015 r. o 13:11

a co robi ten pseudo ochroniarz przy wejściu co niby patrzy w monitor czy ktoś nie kradnie,no niech mi ktoś odpowie co on robi??a kartki reklamowe zbiera jak upadną na ziemie

Avatar
J23 / 5 lutego 2015 r. o 12:12

Toż to panie Dulskie.

Avatar
olo / 6 lutego 2015 r. o 07:00

a w olimpie jest rossman ?

Avatar
takijeden / 5 lutego 2015 r. o 23:33

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

rozwiń
Avatar
niko / 5 lutego 2015 r. o 23:21

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Avatar
adam / 5 lutego 2015 r. o 20:09

i grozi im więcej niż psu co zabił dziewczyne, śmieszne

Avatar
matka pelna trosk... / 5 lutego 2015 r. o 17:17

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to chyba grzechem, jak na chleb nie mają.  

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to ... rozwiń

Avatar
ROBERT / 5 lutego 2015 r. o 14:27

Lepiej tego ująć nie można było.... co ten ochroniarz tam robił przecież widział na monitorze to samo co my teraz... ciekawe czy jeszcze tam pracuje?

Dziękuję serdecznie za docenienie mojej twórczości.Pozdrawiam

Avatar
Paweł / 5 lutego 2015 r. o 13:28

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Avatar
qwerty / 5 lutego 2015 r. o 13:20

nie kobiety tylko gowniary, siksy.

Avatar
marcin / 5 lutego 2015 r. o 13:11

a co robi ten pseudo ochroniarz przy wejściu co niby patrzy w monitor czy ktoś nie kradnie,no niech mi ktoś odpowie co on robi??a kartki reklamowe zbiera jak upadną na ziemie

Avatar
J23 / 5 lutego 2015 r. o 12:12

Toż to panie Dulskie.

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku
27 stycznia 2023, 0:00

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!