Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 sierpnia 2013 r.
18:26
Edytuj ten wpis

Po kontrolach jakości paliw i gazu: Tankuj bez obaw

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 25 A A
 (Bartek Żurawski/ Archiwum)
(Bartek Żurawski/ Archiwum)

Tylko cztery z 60 pobranych próbek paliwa nie spełniały wymagań jakościowych. Takie są wyniki tegorocznej kontroli przeprowadzonej przez Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od stycznia do lipca 2013 inspektorzy WIIH przeprowadzili w naszym województwie 64 kontrole jakości paliw ciekłych oraz 3 kontrole gazu skroplonego (LPG).

– Do analiz laboratoryjnych pobrano łącznie 60 próbek paliw i 3 próbki gazu LPG – mówi Łukasz Drzewiecki, rzecznik prasowy WIIH w Lublinie. – Przeprowadzone badania laboratoryjne próbek wykazały, że 4 z nich nie spełniały wymagań jakościowych.

I tak na celowniku inspektorów znalazła się stacja PKN Orlen przy Piłsudskiego w Kocku.

– W jednej z próbek tzw. biopaliwa wykryliśmy zawyżoną zawartość wody – dodaje Drzewiecki.

Na stacji paliw Pegaz w Janowie Lubelskim zakwestionowano próbkę benzyny bezołowiowej 95. – W paliwie było zbyt dużo siarki. Ten parametr wpływa m.in. na wielkość i rodzaj emisji spalin oraz na właściwości korozyjne paliwa – tłumaczy inDrzewiecki.

Z kolei jedna próbka benzyny bezołowiowej 98 pobrana na stacji paliw Tanul w Ulanie Dużym nie spełniała wymagań ze względu na prężność par – parametru wpływającego m.in. na rozruch silnika i płynność jazdy samochodu oraz na wielkość emisji spalin.

Natomiast próbka oleju napędowego pobrana na stacji Admar w Bełżycach nie spełniała wymagań jakościowych, co negatywnie wpływało m.in. na osiągi silnika i zużycie paliwa.

Bardzo dobrze wypadły badania LPG. – Wszystkie pobrane w tym roku próbki gazu skroplonego spełniały wymagania jakościowe – dodaje Drzewiecki.

Wyniki kontroli z lat 2011 i 2012 oraz pierwszej połowy tego roku wskazują, że jakość paliw sprzedawanych na stacjach jest na tym samym poziomie. Liczba „złych” próbek utrzymuje się na takim samym, kilkuprocentowym poziomie.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 10 lutego 2015 o 10:07
0

Omijajcie stacje ARTUS w Jastkowie tanie paliwo,ale na 190 litrach ropy brakowało 15%.Dzwoniąc do kierownika powiedział mi żebym pojechał na serwis,ja wiem ile litrów mam zbiornik.

Avatar
Pawel / 9 stycznia 2015 o 12:48
0

A jakiej jakości jest gaz na stacji paliw tesco na orkana, tankował ktoś ? Da sie na tym jeździć ? ost. cena gazu to 1.99 zł za litr.

Avatar
Rafał / 9 grudnia 2014 o 17:08
0

Omijajcie stacje ARTUS w Trojaczkowicach, fatalne paliwo a gaz to szkoda mówić nie dość że nie najlepszej jakości to podkręcone liczydło jak nie wiem mając butle 27L na tej stacji zmieściło mi się prawie 30L do tego nie była zupełnie pusta bo dojechałem na stacje na gazie, orżneli mnie na parę litrów może nawet i 5 litrów za jednym tankowaniem już nie pierwszy raz kiedyś też to zwróciło już moją uwagę ale wtedy było to w granicach litra czy dwóch, ale napewno ostatni nigdy więcej tam nie zatankuje i uprzedzam innych aby nie szukali złudnej oszczędności "co z tego że 10gr tańsze jak Ci wejdzie 120% pojemności butli"

Omijajcie stacje ARTUS w Trojaczkowicach, fatalne paliwo a gaz to szkoda mówić nie dość że nie najlepszej jakości to podkręcone liczydło jak nie wiem mając butle 27L na tej stacji zmieściło mi się prawie 30L do tego nie była zupełnie pusta bo dojechałem na stacje na gazie, orżneli mnie na parę litrów może nawet i 5 litrów za jednym tankowaniem już nie pierwszy raz kiedyś też to zwróciło już moją uwagę ale wtedy było to w granicach litra czy dwóch, ale napewno ostatni nigdy więcej tam nie zatankuje i uprzedzam innych aby nie szukali złudne... rozwiń

Avatar
ŁukaszPiaseczno / 17 września 2014 o 09:47
0

Panowie paliwo na Artusie przeważnie jest dobrej jakości ale nie zawsze o czym świadczą wpadki w kontrolach UOKiK których dotyczył artykuł w Fakcie.

Myk polega na czym innym NA ILOŚCI WYDAWANEGO PALIWA stąd cena jest tak dobra. Znam temat od podszewki proponuje sprawdzić to na głupiej bańce 5L widać od razu. Wlejcie 5L z artusa i 5L z normalnej stacji różnice widać gołym okiem.

Na Artusie na wszystkich ich stacjach wlewając 5L dostajecie 4,7L sprawdzałem urządzeniem pomiarowym w Majdanie i w Sobienie Jeziory na dwóch stacjach tej firmy jest to samo!! Dystrybutor 50L = 47L rzeczywiście różnica to 3L = +- 15zł = 30gr na litrze o tyle oszukują!!

Napisałem skargę do urzędu miar sprawdzono dystrybutory w sobieniach i dostałem odpowiedź mam pismo z urzędu miar w warszawie gdzie stwierdzono,że faktycznie wydawana ilość nie mieściła się w normie (10x przekroczona norma) i wyłączono dystrybutor z eksploatacji. Byłem zadowolony,że coś wywalczyłem i co? Za tydzień dystrybutor już działał sprawdzam i dalej to samo 4,7L zamiast 5L!! Dzwonie do urzędu już telefonicznie bo straciłem cierpliwość urzędnik mówi,że znają sprawę na wszystkich stacjach Artus tak jest a oni jedyne co mogą zrobić to kontrola i 500zł  mandat!!  Takie prawo.

Sprawdźcie sobie bańka 5L i porównać Artusa i porządne stacje różnice widać gołym okiem ZŁODZIEJE i tyle wykorzystują lukę w prawie i niską karalność.

Panowie paliwo na Artusie przeważnie jest dobrej jakości ale nie zawsze o czym świadczą wpadki w kontrolach UOKiK których dotyczył artykuł w Fakcie.

Myk polega na czym innym NA ILOŚCI WYDAWANEGO PALIWA stąd cena jest tak dobra. Znam temat od podszewki proponuje sprawdzić to na głupiej bańce 5L widać od razu. Wlejcie 5L z artusa i 5L z normalnej stacji różnice widać gołym okiem.

Na Artusie na wszystkich ich stacjach wlewając 5L dostajecie 4,7L sprawdzałem urządzeniem pomiarowym w Majdanie i w Sobienie Jeziory na dwóch stacjac... rozwiń

Avatar
mateusz / 1 czerwca 2014 o 16:57
0

Pieprzenie głupot,  tankuje zazwyczaj na ARTUSIE w Trojaczkowicach, auto jedzie na tym gazie bo jedzie, gaz z naprzeciwka z TARY tak samo, nie daleko u tzw. Grudzińskiego nie inaczej, wczoraj zdarzyło mi się na powrocie z jeziora zatankować LPG na STATOILU przy al.Tysiąclecia efekt był taki że chyba nigdy auto na gazie nie jechało jak wczoraj. Morał z tego taki że te kontrole to pic na wode, skoro mamy LPG wszędzie takiej samej dobrej niby to jakości to skąd takie różnice. Jeśli kontrole są to pewnie zapowiedziane tydz z góry.

moze i same LPG nie jest tam najgorszej jakości, ale można powiedzieć, że cena czyni cuda ...

2x tankowałem gaz na Artusie w Markuszowie ... i te 2x weszło więcej litrów paliwa niż butla ma pojemności ... od roku już tam nie zajeżdzam - może sie teraz tam poprawiło, nie wiem. ja skutecznie się zniechęciłem do zajeżdżania tam

moze i same LPG nie jest tam najgorszej jakości, ale można powiedzieć, że cena czyni cuda ...

2x tankowałem gaz na Artusie w Markuszowie ... i te 2x weszło więcej litrów paliwa niż butla ma pojemności ... od roku już tam nie zajeżdzam - może sie teraz tam poprawiło, nie wiem. ja skutecznie się zniechęciłem do zajeżdżania tam

rozwiń
Avatar
Grzesiek / 1 czerwca 2014 o 16:05
0

Raz na Artusie w Klaudynie widziałem jak pomiędzy dystrybutorami latali ludzie z kolbą do przelewania dystrybutorów (pracowałem na stacji parę lat temu i u nas też byli). Pytam ich czy wszystko w porządku a oni unikali odpowiedzi. Za 2 godziny jadę służbowym samochodem a tam prawie wszystkie dystrybutory zaklejone kartkami z napisem awaria. :)

Avatar
koperfield dajnamo / 17 maja 2014 o 15:50
0

huja sie znata

Avatar
Pawel / 3 maja 2014 o 14:20
0

Omijajcie stacje Artus Paliwa cena to nie wszystko!!
Ja dwukrotnie dalem sie nabrac na ich "ceny" raz zatankowany u nich ON na trasie lubelskiej musialem spuscic bo auto (mondeo 2008roku) non stop zaraz po tankowaniu wyrzucalo blad silnika i wpadalo w tryb serwisowy co 5-10km musialem stawac i gasic auto. Serwis stwierdzil ewidentnie zla jakosc paliwa po spuszczeniu nalaniu paliwa z orlenu samochod jak nowy nigdy wiecej ten problem nie wrocil dziadostwo i tyle. Drugi raz tankowalem firmowe auto z duzym bakiem 95L wg komputera mialem rezerwe ale w baku ok 5L paliwa na 52km na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi prawie 96L!!! Nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 92L ale wtedy komputer pokazywal juz zero paliwa i 5km do przejechania a tu bylo paliwo ok 5L i weszlo 96!! Az szef zwrocil mi uwage jak to mozliwe i zakazal tankowania na tych stacjach wszystkim praconika.

Mam podobne podejrzenia w stosunku do stacji ARTUS w Klaudynie, paliwa jakościowo ok (tankuję Pb i ON), ceny bardzo atrakcyjne, jednak te tankowane objętości zawsze są rekordowe, a obliczone zużycia po tankowaniu najpierw gdzie indziej a potem u nich zawsze zawyżone (np. 8l/100km) - jak tankuję odwrotnie i obliczam jest odwrotnie (np. 6,5l/100km) - wniosek wycechowanie dystrybutorow na korzyść właściciela stacji - szacunkowo ok 10-15% in plus. Sami sprawdzcie, jesli tam tankujecie, ja mam watpliwosci i chetnie tankowałbym gdzie indziej ale tu mam najbliżej.

Mam podobne podejrzenia w stosunku do stacji ARTUS w Klaudynie, paliwa jakościowo ok (tankuję Pb i ON), ceny bardzo atrakcyjne, jednak te tankowane objętości zawsze są rekordowe, a obliczone zużycia po tankowaniu najpierw gdzie indziej a potem u nich zawsze zawyżone (np. 8l/100km) - jak tankuję odwrotnie i obliczam jest odwrotnie (np. 6,5l/100km) - wniosek wycechowanie dystrybutorow na korzyść właściciela stacji - szacunkowo ok 10-15% in plus. Sami sprawdzcie, jesli tam tankujecie, ja mam watpliwosci i chetnie tankowałbym gd... rozwiń

Avatar
DONALD / 27 lutego 2014 o 10:44
0

A co ty masz za pojazd, że jeździ i na ropę i na benzynę i jeszcze na gaz? Jeżeli tak samo się znasz na paliwie jak na ortografii to gratuluję wiedzy.

Bo mam biedaku auto na gaz na ropę i na benzynę. Zatkało kakao !

Avatar
Hannibal / 27 lutego 2014 o 10:33
0

Niech przyjada do Rybczewic to się dopiero zdziwią ,benzyna taka sobie ,ropa do ropy w ogule nie podobna a LPG strasznie muli.

A co ty masz za pojazd, że jeździ i na ropę i na benzynę i jeszcze na gaz? Jeżeli tak samo się znasz na paliwie jak na ortografii to gratuluję wiedzy.

Avatar
gość / 10 lutego 2015 o 10:07
0

Omijajcie stacje ARTUS w Jastkowie tanie paliwo,ale na 190 litrach ropy brakowało 15%.Dzwoniąc do kierownika powiedział mi żebym pojechał na serwis,ja wiem ile litrów mam zbiornik.

Avatar
Pawel / 9 stycznia 2015 o 12:48
0

A jakiej jakości jest gaz na stacji paliw tesco na orkana, tankował ktoś ? Da sie na tym jeździć ? ost. cena gazu to 1.99 zł za litr.

Avatar
Rafał / 9 grudnia 2014 o 17:08
0

Omijajcie stacje ARTUS w Trojaczkowicach, fatalne paliwo a gaz to szkoda mówić nie dość że nie najlepszej jakości to podkręcone liczydło jak nie wiem mając butle 27L na tej stacji zmieściło mi się prawie 30L do tego nie była zupełnie pusta bo dojechałem na stacje na gazie, orżneli mnie na parę litrów może nawet i 5 litrów za jednym tankowaniem już nie pierwszy raz kiedyś też to zwróciło już moją uwagę ale wtedy było to w granicach litra czy dwóch, ale napewno ostatni nigdy więcej tam nie zatankuje i uprzedzam innych aby nie szukali złudnej oszczędności "co z tego że 10gr tańsze jak Ci wejdzie 120% pojemności butli"

Omijajcie stacje ARTUS w Trojaczkowicach, fatalne paliwo a gaz to szkoda mówić nie dość że nie najlepszej jakości to podkręcone liczydło jak nie wiem mając butle 27L na tej stacji zmieściło mi się prawie 30L do tego nie była zupełnie pusta bo dojechałem na stacje na gazie, orżneli mnie na parę litrów może nawet i 5 litrów za jednym tankowaniem już nie pierwszy raz kiedyś też to zwróciło już moją uwagę ale wtedy było to w granicach litra czy dwóch, ale napewno ostatni nigdy więcej tam nie zatankuje i uprzedzam innych aby nie szukali złudne... rozwiń

Avatar
ŁukaszPiaseczno / 17 września 2014 o 09:47
0

Panowie paliwo na Artusie przeważnie jest dobrej jakości ale nie zawsze o czym świadczą wpadki w kontrolach UOKiK których dotyczył artykuł w Fakcie.

Myk polega na czym innym NA ILOŚCI WYDAWANEGO PALIWA stąd cena jest tak dobra. Znam temat od podszewki proponuje sprawdzić to na głupiej bańce 5L widać od razu. Wlejcie 5L z artusa i 5L z normalnej stacji różnice widać gołym okiem.

Na Artusie na wszystkich ich stacjach wlewając 5L dostajecie 4,7L sprawdzałem urządzeniem pomiarowym w Majdanie i w Sobienie Jeziory na dwóch stacjach tej firmy jest to samo!! Dystrybutor 50L = 47L rzeczywiście różnica to 3L = +- 15zł = 30gr na litrze o tyle oszukują!!

Napisałem skargę do urzędu miar sprawdzono dystrybutory w sobieniach i dostałem odpowiedź mam pismo z urzędu miar w warszawie gdzie stwierdzono,że faktycznie wydawana ilość nie mieściła się w normie (10x przekroczona norma) i wyłączono dystrybutor z eksploatacji. Byłem zadowolony,że coś wywalczyłem i co? Za tydzień dystrybutor już działał sprawdzam i dalej to samo 4,7L zamiast 5L!! Dzwonie do urzędu już telefonicznie bo straciłem cierpliwość urzędnik mówi,że znają sprawę na wszystkich stacjach Artus tak jest a oni jedyne co mogą zrobić to kontrola i 500zł  mandat!!  Takie prawo.

Sprawdźcie sobie bańka 5L i porównać Artusa i porządne stacje różnice widać gołym okiem ZŁODZIEJE i tyle wykorzystują lukę w prawie i niską karalność.

Panowie paliwo na Artusie przeważnie jest dobrej jakości ale nie zawsze o czym świadczą wpadki w kontrolach UOKiK których dotyczył artykuł w Fakcie.

Myk polega na czym innym NA ILOŚCI WYDAWANEGO PALIWA stąd cena jest tak dobra. Znam temat od podszewki proponuje sprawdzić to na głupiej bańce 5L widać od razu. Wlejcie 5L z artusa i 5L z normalnej stacji różnice widać gołym okiem.

Na Artusie na wszystkich ich stacjach wlewając 5L dostajecie 4,7L sprawdzałem urządzeniem pomiarowym w Majdanie i w Sobienie Jeziory na dwóch stacjac... rozwiń

Avatar
mateusz / 1 czerwca 2014 o 16:57
0

Pieprzenie głupot,  tankuje zazwyczaj na ARTUSIE w Trojaczkowicach, auto jedzie na tym gazie bo jedzie, gaz z naprzeciwka z TARY tak samo, nie daleko u tzw. Grudzińskiego nie inaczej, wczoraj zdarzyło mi się na powrocie z jeziora zatankować LPG na STATOILU przy al.Tysiąclecia efekt był taki że chyba nigdy auto na gazie nie jechało jak wczoraj. Morał z tego taki że te kontrole to pic na wode, skoro mamy LPG wszędzie takiej samej dobrej niby to jakości to skąd takie różnice. Jeśli kontrole są to pewnie zapowiedziane tydz z góry.

moze i same LPG nie jest tam najgorszej jakości, ale można powiedzieć, że cena czyni cuda ...

2x tankowałem gaz na Artusie w Markuszowie ... i te 2x weszło więcej litrów paliwa niż butla ma pojemności ... od roku już tam nie zajeżdzam - może sie teraz tam poprawiło, nie wiem. ja skutecznie się zniechęciłem do zajeżdżania tam

moze i same LPG nie jest tam najgorszej jakości, ale można powiedzieć, że cena czyni cuda ...

2x tankowałem gaz na Artusie w Markuszowie ... i te 2x weszło więcej litrów paliwa niż butla ma pojemności ... od roku już tam nie zajeżdzam - może sie teraz tam poprawiło, nie wiem. ja skutecznie się zniechęciłem do zajeżdżania tam

rozwiń
Avatar
Grzesiek / 1 czerwca 2014 o 16:05
0

Raz na Artusie w Klaudynie widziałem jak pomiędzy dystrybutorami latali ludzie z kolbą do przelewania dystrybutorów (pracowałem na stacji parę lat temu i u nas też byli). Pytam ich czy wszystko w porządku a oni unikali odpowiedzi. Za 2 godziny jadę służbowym samochodem a tam prawie wszystkie dystrybutory zaklejone kartkami z napisem awaria. :)

Avatar
koperfield dajnamo / 17 maja 2014 o 15:50
0

huja sie znata

Avatar
Pawel / 3 maja 2014 o 14:20
0

Omijajcie stacje Artus Paliwa cena to nie wszystko!!
Ja dwukrotnie dalem sie nabrac na ich "ceny" raz zatankowany u nich ON na trasie lubelskiej musialem spuscic bo auto (mondeo 2008roku) non stop zaraz po tankowaniu wyrzucalo blad silnika i wpadalo w tryb serwisowy co 5-10km musialem stawac i gasic auto. Serwis stwierdzil ewidentnie zla jakosc paliwa po spuszczeniu nalaniu paliwa z orlenu samochod jak nowy nigdy wiecej ten problem nie wrocil dziadostwo i tyle. Drugi raz tankowalem firmowe auto z duzym bakiem 95L wg komputera mialem rezerwe ale w baku ok 5L paliwa na 52km na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi prawie 96L!!! Nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 92L ale wtedy komputer pokazywal juz zero paliwa i 5km do przejechania a tu bylo paliwo ok 5L i weszlo 96!! Az szef zwrocil mi uwage jak to mozliwe i zakazal tankowania na tych stacjach wszystkim praconika.

Mam podobne podejrzenia w stosunku do stacji ARTUS w Klaudynie, paliwa jakościowo ok (tankuję Pb i ON), ceny bardzo atrakcyjne, jednak te tankowane objętości zawsze są rekordowe, a obliczone zużycia po tankowaniu najpierw gdzie indziej a potem u nich zawsze zawyżone (np. 8l/100km) - jak tankuję odwrotnie i obliczam jest odwrotnie (np. 6,5l/100km) - wniosek wycechowanie dystrybutorow na korzyść właściciela stacji - szacunkowo ok 10-15% in plus. Sami sprawdzcie, jesli tam tankujecie, ja mam watpliwosci i chetnie tankowałbym gdzie indziej ale tu mam najbliżej.

Mam podobne podejrzenia w stosunku do stacji ARTUS w Klaudynie, paliwa jakościowo ok (tankuję Pb i ON), ceny bardzo atrakcyjne, jednak te tankowane objętości zawsze są rekordowe, a obliczone zużycia po tankowaniu najpierw gdzie indziej a potem u nich zawsze zawyżone (np. 8l/100km) - jak tankuję odwrotnie i obliczam jest odwrotnie (np. 6,5l/100km) - wniosek wycechowanie dystrybutorow na korzyść właściciela stacji - szacunkowo ok 10-15% in plus. Sami sprawdzcie, jesli tam tankujecie, ja mam watpliwosci i chetnie tankowałbym gd... rozwiń

Avatar
DONALD / 27 lutego 2014 o 10:44
0

A co ty masz za pojazd, że jeździ i na ropę i na benzynę i jeszcze na gaz? Jeżeli tak samo się znasz na paliwie jak na ortografii to gratuluję wiedzy.

Bo mam biedaku auto na gaz na ropę i na benzynę. Zatkało kakao !

Avatar
Hannibal / 27 lutego 2014 o 10:33
0

Niech przyjada do Rybczewic to się dopiero zdziwią ,benzyna taka sobie ,ropa do ropy w ogule nie podobna a LPG strasznie muli.

A co ty masz za pojazd, że jeździ i na ropę i na benzynę i jeszcze na gaz? Jeżeli tak samo się znasz na paliwie jak na ortografii to gratuluję wiedzy.

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 33 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!