Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 stycznia 2016 r.
19:42

Policja dostanie od miasta 280 tys. zł. Gdzie pojawią się piesze patrole?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 22 A A
fot. Maciej Kaczanowski/ archiwum
fot. Maciej Kaczanowski/ archiwum

W lutym na ulice wyjdą policjanci opłaceni przez Ratusz. Mają patrolować miasto w weekendy i chodzić po trasach ściśle określonych przez władze Lublina. Nie tylko w centrum, ale i w miejscach cieszących się nienajlepszą opinią.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najwięcej takich patroli Ratusz ma wysłać w wakacje, nieco mniej w miesiącach, gdy mniej osób imprezuje w weekendy. To właśnie w noce z piątku na soboty i z soboty na niedziele po ulicach mają krążyć „wynajęci” przez miasto funkcjonariusze.

– Na ten cel mamy w budżecie 280 tys. zł – informuje Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina.

Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji. Załącznikiem do tego dokumentu będzie wykaz siedemnastu tras, po których mają się poruszać policjanci.

Większość tras obejmuje ulice w ścisłym centrum Lublina, rejon deptaka, okolice Dworca Głównego PKS, Ogród Saski oraz otoczenie miasteczka akademickiego, w tym ul. Godebskiego, Weteranów i Sowińskiego.

Funkcjonariusze mają też sprawdzać co dzieje się na Starym Mieście, nawet na mniej uczęszczanych uliczkach, w tym Rybnej, Olejnej, Archidiakońskiej, Dominikańskiej i Szambelańskiej. Jeden z patroli będzie oddelegowany w rejon pl. Kaczyńskiego i okolic Centrum Kultury, gdzie wieczorami można spotkać wielu amatorów zakrapianych imprez pod chmurką. To oznacza, że gęsto mogą się tu posypać mandaty za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych albo za zaśmiecanie terenu.

Policjanci będą krążyć nie tylko po centrum, ale również po Tatarach, os. Kruczkowskiego, ul. 1 Maja, Pogodnej, Drodze Męczenników Majdanka, a na Czechowie po Koncertowej, Smyczkowej, Kaprysowej oraz Braci Wieniawskich.

Za patrole płacić będzie miasto, które na ten cel zarezerwowało w budżecie Lublina kwotę 280 tys. złotych, czyli dokładnie tyle ile w roku 2015 i 2014. W ostatnim dostępnym sprawozdaniu Komendy Miejskiej Policji czytamy, że funkcjonariusze wysłani na ulice przez miasto zatrzymali przy okazji 27 osób poszukiwanych, 16 sprawców zatrzymali na gorącym uczynku oraz ujawnili ponad 1700 wykroczeń.

Wszystkie patrole opłacone przez miasto muszą być prowadzone pieszo. Funkcjonariusze spędzą na ich pełnieniu łącznie 14 tysięcy godzin.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 15:53
0
w taki układzie jest potrzeba żeby zlikwidować straż miejską po co trzymać darmo zjadów
Avatar
Gość / 1 lutego 2016 o 20:58
0
MAM nadzieje, ze wkrotce pojawia sie na lsm na piastowskim osiedlu.
Avatar
Gość / 1 lutego 2016 o 14:29
0
BRAWO - GDZIE KACZANOWSKI ZNALAZŁ TAKIE OFIARY. JEŻELI TAK MA WYGLĄDAĆ LUBELSKI POLICJANT, TO NATYCHMIAST ZMIENIAM ADRES NA JAKĄŚ TAM STREET. NAWET KOMUNA ZWRACAŁA UWAGĘ NA WYGLĄD MILICJANTA.
Avatar
po / 1 lutego 2016 o 07:47
0

do LOL po pierwsze policja nie jest po to żeby chodzic po zakamarkach i szukać tych pijanych "biednych" studentów, ma inne zadania. Skoro miasto narzuca określone miejsca patrolowania to niech za to płaci... a odnośnie pieniędzy...uwierzcie policjant nie zobaczy nawet grosza z tych pieniedzy...oczuwiscie ten patrolujacy..jego zwierzchnicy i owszem...a po drugie...z tego co wiem policjant to otwarty zawód...prosze bardzo przyjąć sie do policji skoro tak zazdrościcie...

Właśnie policja po to jest, żeby patrolować niebezpieczne zakamarki!!! I jakbyś wiedział to utrzymywana jest z podatków obywateli tego państwa tudzież mieszkańców Lublina, więc dodatkowa kasa od miasta za patrolowanie niebezpiecznych miejsc to jakiś szwindel! A propos otwartości zawodu Policjanta, to chyba idą tam ludzie, którzy chcą tam pracować i mają świadomość tego czym ta praca jest i jakie ryzyko ze sobą niesie....

Właśnie policja po to jest, żeby patrolować niebezpieczne zakamarki!!! I jakbyś wiedział to utrzymywana jest z podatków obywateli tego państwa tudzież mieszkańców Lublina, więc dodatkowa kasa od miasta za patrolowanie niebezpiecznych miejsc to jakiś szwindel! A propos otwartości zawodu Policjanta, to chyba idą tam ludzie, którzy chcą tam pracować i mają świadomość tego czym ta praca jest i jakie ryzyko ze sobą niesie....

rozwiń
Avatar
lljh / 31 stycznia 2016 o 13:14
0

Pytanie: po co w Lublinie Straż Miejska - opłacana i w całości utrzymywana przez miasto. Płacimy policji za dodatkowe, wskazane patrole - "Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji."- to pachnie typową korupcją, pytanie tylko kto z tego będzie miał "kasę"? Władze miasta powinny spotkać się z kierownictwem policji miejskiej w Lublinie i przyjąć ustalenia co do niebezpiecznych miejsc w Lublinie, wskazać miejsca gdzie winno być więcej patroli ich zdaniem. Przede wszystkim jednak powinni zaangażować własną służbę tzn Straż Miejską. Władza rządząca w Polsce - PIS - jednak nadal nie widzi błędnych decyzji poprzedników w Lublinie, a ci dalej robią bezkarnie co im się podoba - tłumacząc "to dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców" - ta obłuda jest nadal chora.

Tez się dziwie po co ta straż, czemu oni nie mogą patrolować tych rejonów? Miasto sponsoruje ją w 100% a nie może nimi zarządzać ? A może są ganiani przez obywateli którzy uprzejmie donoszą na sąsiadów i nie ma kto dbać o te miejsca szczególnie narażone,,,

Tez się dziwie po co ta straż, czemu oni nie mogą patrolować tych rejonów? Miasto sponsoruje ją w 100% a nie może nimi zarządzać ? A może są ganiani przez obywateli którzy uprzejmie donoszą na sąsiadów i nie ma kto dbać o te miejsca szczególnie narażone,,,

rozwiń
Avatar
Zmotoryzowany / 30 stycznia 2016 o 22:56
0
Pytanie: po co w Lublinie Straż Miejska - opłacana i w całości utrzymywana przez miasto. Płacimy policji za dodatkowe, wskazane patrole - "Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji."- to pachnie typową korupcją, pytanie tylko kto z tego będzie miał "kasę"? Władze miasta powinny spotkać się z kierownictwem policji miejskiej w Lublinie i przyjąć ustalenia co do niebezpiecznych miejsc w Lublinie, wskazać miejsca gdzie winno być więcej patroli ich zdaniem. Przede wszystkim jednak powinni zaangażować własną służbę tzn Straż Miejską. Władza rządząca w Polsce - PIS - jednak nadal nie widzi błędnych decyzji poprzedników w Lublinie, a ci dalej robią bezkarnie co im się podoba - tłumacząc "to dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców" - ta obłuda jest nadal chora.
Pytanie: po co w Lublinie Straż Miejska - opłacana i w całości utrzymywana przez miasto. Płacimy policji za dodatkowe, wskazane patrole - "Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji."- to pachnie typową korupcją, pytanie tylko kto z tego będzie miał "kasę"? Władze miasta powinny spotkać się z kierownictwem policji miejskiej w Lublinie i przyjąć ustalenia co do niebezpiecznych miejsc w Lublinie, wskazać miejsca gdzie winno być więcej patroli ich zdaniem. Przede wszystkim ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 15:39
0
do LOL po pierwsze policja nie jest po to żeby chodzic po zakamarkach i szukać tych pijanych "biednych" studentów, ma inne zadania. Skoro miasto narzuca określone miejsca patrolowania to niech za to płaci... a odnośnie pieniędzy...uwierzcie policjant nie zobaczy nawet grosza z tych pieniedzy...oczuwiscie ten patrolujacy..jego zwierzchnicy i owszem...a po drugie...z tego co wiem policjant to otwarty zawód...prosze bardzo przyjąć sie do policji skoro tak zazdrościcie...
Avatar
LOL / 29 stycznia 2016 o 15:13
0

Że niby jak? Miasto będzie wynajmowało Policjantów do patrolowania niebezpiecznych miejsc w Lublinie! Toż to k..rwa jakiś mega kosmiczny przypał, przecież Policja od tego ku..wa jest, płacimy na nią pi..przone podatki, a tu miasto ich wynajmuje? Już od "wieków" nie widzę pieszych patroli, a powiem szczerze, że do tej taniej i bardzo dobrej tradycji należy bezwzględnie powrócić. Koniec z duporadiowozami, więcej ruchu panie i panowie policjanci!!!

a tak, niech sobie policjanty dorobio do niskich pensyji! 

a tak, niech sobie policjanty dorobio do niskich pensyji! 

rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 10:09
0
Jescze im płacić za to z budżetu miasta to jest jakiś skandal te nieroby wszystko mają w dupie siedzą za biurkiem i wpierdalają. albo śpią w radiowozach. Gnać tych bałwanów !!!
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 09:51
0

hahaha też mi mega poprawa bezpieczeństwa!! patrole tzw "ponadnormatywne" są dla policjantów dodatkowo płatne! wychodzą więc zza biurek spasione oficery i zamiast chodzić po ulicach to siedzą w knajpach albo w prywatnych samochodach!

Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 15:53
0
w taki układzie jest potrzeba żeby zlikwidować straż miejską po co trzymać darmo zjadów
Avatar
Gość / 1 lutego 2016 o 20:58
0
MAM nadzieje, ze wkrotce pojawia sie na lsm na piastowskim osiedlu.
Avatar
Gość / 1 lutego 2016 o 14:29
0
BRAWO - GDZIE KACZANOWSKI ZNALAZŁ TAKIE OFIARY. JEŻELI TAK MA WYGLĄDAĆ LUBELSKI POLICJANT, TO NATYCHMIAST ZMIENIAM ADRES NA JAKĄŚ TAM STREET. NAWET KOMUNA ZWRACAŁA UWAGĘ NA WYGLĄD MILICJANTA.
Avatar
po / 1 lutego 2016 o 07:47
0

do LOL po pierwsze policja nie jest po to żeby chodzic po zakamarkach i szukać tych pijanych "biednych" studentów, ma inne zadania. Skoro miasto narzuca określone miejsca patrolowania to niech za to płaci... a odnośnie pieniędzy...uwierzcie policjant nie zobaczy nawet grosza z tych pieniedzy...oczuwiscie ten patrolujacy..jego zwierzchnicy i owszem...a po drugie...z tego co wiem policjant to otwarty zawód...prosze bardzo przyjąć sie do policji skoro tak zazdrościcie...

Właśnie policja po to jest, żeby patrolować niebezpieczne zakamarki!!! I jakbyś wiedział to utrzymywana jest z podatków obywateli tego państwa tudzież mieszkańców Lublina, więc dodatkowa kasa od miasta za patrolowanie niebezpiecznych miejsc to jakiś szwindel! A propos otwartości zawodu Policjanta, to chyba idą tam ludzie, którzy chcą tam pracować i mają świadomość tego czym ta praca jest i jakie ryzyko ze sobą niesie....

Właśnie policja po to jest, żeby patrolować niebezpieczne zakamarki!!! I jakbyś wiedział to utrzymywana jest z podatków obywateli tego państwa tudzież mieszkańców Lublina, więc dodatkowa kasa od miasta za patrolowanie niebezpiecznych miejsc to jakiś szwindel! A propos otwartości zawodu Policjanta, to chyba idą tam ludzie, którzy chcą tam pracować i mają świadomość tego czym ta praca jest i jakie ryzyko ze sobą niesie....

rozwiń
Avatar
lljh / 31 stycznia 2016 o 13:14
0

Pytanie: po co w Lublinie Straż Miejska - opłacana i w całości utrzymywana przez miasto. Płacimy policji za dodatkowe, wskazane patrole - "Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji."- to pachnie typową korupcją, pytanie tylko kto z tego będzie miał "kasę"? Władze miasta powinny spotkać się z kierownictwem policji miejskiej w Lublinie i przyjąć ustalenia co do niebezpiecznych miejsc w Lublinie, wskazać miejsca gdzie winno być więcej patroli ich zdaniem. Przede wszystkim jednak powinni zaangażować własną służbę tzn Straż Miejską. Władza rządząca w Polsce - PIS - jednak nadal nie widzi błędnych decyzji poprzedników w Lublinie, a ci dalej robią bezkarnie co im się podoba - tłumacząc "to dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców" - ta obłuda jest nadal chora.

Tez się dziwie po co ta straż, czemu oni nie mogą patrolować tych rejonów? Miasto sponsoruje ją w 100% a nie może nimi zarządzać ? A może są ganiani przez obywateli którzy uprzejmie donoszą na sąsiadów i nie ma kto dbać o te miejsca szczególnie narażone,,,

Tez się dziwie po co ta straż, czemu oni nie mogą patrolować tych rejonów? Miasto sponsoruje ją w 100% a nie może nimi zarządzać ? A może są ganiani przez obywateli którzy uprzejmie donoszą na sąsiadów i nie ma kto dbać o te miejsca szczególnie narażone,,,

rozwiń
Avatar
Zmotoryzowany / 30 stycznia 2016 o 22:56
0
Pytanie: po co w Lublinie Straż Miejska - opłacana i w całości utrzymywana przez miasto. Płacimy policji za dodatkowe, wskazane patrole - "Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji."- to pachnie typową korupcją, pytanie tylko kto z tego będzie miał "kasę"? Władze miasta powinny spotkać się z kierownictwem policji miejskiej w Lublinie i przyjąć ustalenia co do niebezpiecznych miejsc w Lublinie, wskazać miejsca gdzie winno być więcej patroli ich zdaniem. Przede wszystkim jednak powinni zaangażować własną służbę tzn Straż Miejską. Władza rządząca w Polsce - PIS - jednak nadal nie widzi błędnych decyzji poprzedników w Lublinie, a ci dalej robią bezkarnie co im się podoba - tłumacząc "to dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców" - ta obłuda jest nadal chora.
Pytanie: po co w Lublinie Straż Miejska - opłacana i w całości utrzymywana przez miasto. Płacimy policji za dodatkowe, wskazane patrole - "Lada dzień Urząd Miasta powinien w tej sprawie podpisać porozumienie z Komendą Miejską Policji."- to pachnie typową korupcją, pytanie tylko kto z tego będzie miał "kasę"? Władze miasta powinny spotkać się z kierownictwem policji miejskiej w Lublinie i przyjąć ustalenia co do niebezpiecznych miejsc w Lublinie, wskazać miejsca gdzie winno być więcej patroli ich zdaniem. Przede wszystkim ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 15:39
0
do LOL po pierwsze policja nie jest po to żeby chodzic po zakamarkach i szukać tych pijanych "biednych" studentów, ma inne zadania. Skoro miasto narzuca określone miejsca patrolowania to niech za to płaci... a odnośnie pieniędzy...uwierzcie policjant nie zobaczy nawet grosza z tych pieniedzy...oczuwiscie ten patrolujacy..jego zwierzchnicy i owszem...a po drugie...z tego co wiem policjant to otwarty zawód...prosze bardzo przyjąć sie do policji skoro tak zazdrościcie...
Avatar
LOL / 29 stycznia 2016 o 15:13
0

Że niby jak? Miasto będzie wynajmowało Policjantów do patrolowania niebezpiecznych miejsc w Lublinie! Toż to k..rwa jakiś mega kosmiczny przypał, przecież Policja od tego ku..wa jest, płacimy na nią pi..przone podatki, a tu miasto ich wynajmuje? Już od "wieków" nie widzę pieszych patroli, a powiem szczerze, że do tej taniej i bardzo dobrej tradycji należy bezwzględnie powrócić. Koniec z duporadiowozami, więcej ruchu panie i panowie policjanci!!!

a tak, niech sobie policjanty dorobio do niskich pensyji! 

a tak, niech sobie policjanty dorobio do niskich pensyji! 

rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 10:09
0
Jescze im płacić za to z budżetu miasta to jest jakiś skandal te nieroby wszystko mają w dupie siedzą za biurkiem i wpierdalają. albo śpią w radiowozach. Gnać tych bałwanów !!!
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 09:51
0

hahaha też mi mega poprawa bezpieczeństwa!! patrole tzw "ponadnormatywne" są dla policjantów dodatkowo płatne! wychodzą więc zza biurek spasione oficery i zamiast chodzić po ulicach to siedzą w knajpach albo w prywatnych samochodach!

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 1 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 3

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 17 12

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 5 8

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!