Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 marca 2009 r.
15:19
Edytuj ten wpis

Policja zmieniła teren poszukiwań Marka Wojciechowskiego

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 29 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wąwozu między dzielnicami Czuby i LSM przeniosła się ekipa poszukująca Marka Wojciechowskiego, zaginionego tydzień temu studenta UMCS. Właśnie w dzielnicy Czuby wynajmuje stancję Marek, który ostatni raz widziany był w rejonie miasteczka akademickiego. Najkrótsza droga, którą pieszo można dostać się z miasteczka na Czuby prowadzi właśnie przez ten wąwóz.

Od rana policjanci w asyście wodociągowców i ciepłowników przeszukali studzienki kanalizacyjne. Nie natrafili na żaden ślad. Rano strażacy używając sonaru przeczesali też dno największej lubelskiej rzeki - Bystrzycy. Także i to nie przybliżyło policjantów do odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się Marek.

Student ostatni raz widziany był w pobliżu klubu Archiwum mieszczącego się przy ul. Radziszewskiego. Bawił się tam razem z wujkiem.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 02:15
0
jasmin1962 napisał:
Widziałam jak policjanci przeszukiwali wąwóz na czubach,ale...ominęli małe siedlisko!!? dlaczego? widziałam jak uciekali stamtąd chłopcy!!niech ktoś to sprawdzi,nie wiedziałam ze szukają kogos.

A czy wtedy, gdy jasnowidz, z którym skontaktowała się rodzina Marka, wskazał jako miejsce poszukiwań Park Ludowy, przeszukano tereny bliskie Cukrowni??? Chodzi mi o te bagienka i małe, że tak powiem stawy, zwane też Osadnikami.
Bystrzycę też przeszukiwano odcinkami, wprawdzie z użyciem sonaru, ale nurt w niektórych miejscach jest silny.

Choć nie dopuszczam do siebie myśli, że akurat tam mają znaleźć Marka, to jednak, jak już czegoś szukają, powinni to robić od początku do końca, całościowo.

A czy wtedy, gdy jasnowidz, z którym skontaktowała się rodzina Marka, wskazał jako miejsce poszukiwań Park Ludowy, przeszukano tereny bliskie Cukrowni??? Chodzi mi o te bagienka i małe, że tak powiem stawy, zwane też Osadnikami.
Bystrzycę też przeszukiwano odcinkami, wprawdzie z użyciem sonaru, ale nurt w niektórych miejscach jest silny.

Choć nie dopuszczam do siebie myśli, że akurat tam mają znaleźć Marka, to jednak, jak już czegoś szukają, powinni to robić od początku do końca, całościowo. rozwiń
Avatar
jasmin1962 / 2 kwietnia 2009 o 22:58
0
Widziałam jak policjanci przeszukiwali wąwóz na czubach,ale...ominęli małe siedlisko!!? dlaczego? widziałam jak uciekali stamtąd chłopcy!!niech ktoś to sprawdzi,nie wiedziałam ze szukają kogos.
Avatar
Lublinianka / 27 marca 2009 o 08:50
0
Mam domysły, że scenariusz tej tragedii mógł być inny niż zabłądzenie Marka i utknięcie gdzieś w okolicy. Mogło być tak, że potracił Go samochód, spanikowany kierowca zabrał rannego chłopaka do samochodu i porzucił gdzieś za miastem.
Avatar
JA / 27 marca 2009 o 06:37
0
noc napisał:
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.

Ta osoba ,,NOC,,albo cos widziala,albo ma zajebisty problem z psychika;;;;;
Avatar
ja / 26 marca 2009 o 23:42
0
Gość napisał:
lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna

A mnie się jakoś dziwnie nie wydaje, żeby to był chory żart tej osoby, no chyba, że naprawdę ma coś z psychiką,...ale nic nie powiem...policja zrobi swoje i mocno w to wierzę, choć też już słyszałam pewne 'opowieści' na temat wyniku poszukiwań...pomódlmy się i najlepiej zrobimy...
Avatar
Inkaaa3 / 26 marca 2009 o 23:33
0
Marek wracaj tesknie za Toba:(( Jesli ktos cos wie o tej nocy błagam niech da znać anonimowo na policje..
Avatar
Gość / 26 marca 2009 o 23:15
0
noc napisał:
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.

lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna

lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna rozwiń
Avatar
noc / 26 marca 2009 o 22:22
0
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.
Avatar
gosssc / 26 marca 2009 o 21:44
0
~studentka~ napisał:
a dziwi Cię że tyle osób przejęło się tym zdarzeniem? przecież jest studentem, jednym z nas, młodym, podobno bardzo mądrym chłopakiem. przed nim całe życie. każdy ma nadzieję że wszystko skończy się dobrze. pamiętam jak w czwartek tydzień temu pierwszy raz jedna dziewczyna spytała mnie czy przypadkiem nie byłam wtedy w archiwum, czy go nie widziałam. cały Lublin go szuka. nawet w moim rodzinnym Świdniku wiszą na słupach i przystankach plakaty. mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...



Chcialam tylko podkreslic tym co napisalam ze to wielka tragedia, i nie tylko dla rodziny ale dla nas wszystkich. Ja tez jestem studentka i bardzo przejmuje sie ta tragedia, co chwila sprawdzam czy nie ma jakies wiadomosci... czekam na ta dobra... Ta historia spedza mi sen z powiek, i na pewno nie tylko mi... Te plakaty w Swidniku swiadcza o wielkim wspolczuciu i zaangzowaniu ludzi, i uwazam ze powinny byc porozwieszane w calym wojewodztwie... im ich wiecej tym wieksza szansa ze chlopak sie znajdzie... ja w to ciagle wierze!



Chcialam tylko podkreslic tym co napisalam ze to wielka tragedia, i nie tylko dla rodziny ale dla nas wszystkich. Ja tez jestem studentka i bardzo przejmuje sie ta tragedia, co chwila sprawdzam czy nie ma jakies wiadomosci... czekam na ta dobra... Ta historia spedza mi sen z powiek, i na pewno nie tylko mi... Te plakaty w Swidniku swiadcza o wielkim wspolczuciu i zaangzowaniu ludzi, i uwazam ze powinny byc porozwieszane w calym wojewodztwie... im ich wiecej tym wieksza szansa ze chlopak sie znajdzie... ja w ... rozwiń
Avatar
~studentka~ / 26 marca 2009 o 21:34
0
a dziwi Cię że tyle osób przejęło się tym zdarzeniem? przecież jest studentem, jednym z nas, młodym, podobno bardzo mądrym chłopakiem. przed nim całe życie. każdy ma nadzieję że wszystko skończy się dobrze. pamiętam jak w czwartek tydzień temu pierwszy raz jedna dziewczyna spytała mnie czy przypadkiem nie byłam wtedy w archiwum, czy go nie widziałam. cały Lublin go szuka. nawet w moim rodzinnym Świdniku wiszą na słupach i przystankach plakaty. mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 02:15
0
jasmin1962 napisał:
Widziałam jak policjanci przeszukiwali wąwóz na czubach,ale...ominęli małe siedlisko!!? dlaczego? widziałam jak uciekali stamtąd chłopcy!!niech ktoś to sprawdzi,nie wiedziałam ze szukają kogos.

A czy wtedy, gdy jasnowidz, z którym skontaktowała się rodzina Marka, wskazał jako miejsce poszukiwań Park Ludowy, przeszukano tereny bliskie Cukrowni??? Chodzi mi o te bagienka i małe, że tak powiem stawy, zwane też Osadnikami.
Bystrzycę też przeszukiwano odcinkami, wprawdzie z użyciem sonaru, ale nurt w niektórych miejscach jest silny.

Choć nie dopuszczam do siebie myśli, że akurat tam mają znaleźć Marka, to jednak, jak już czegoś szukają, powinni to robić od początku do końca, całościowo.

A czy wtedy, gdy jasnowidz, z którym skontaktowała się rodzina Marka, wskazał jako miejsce poszukiwań Park Ludowy, przeszukano tereny bliskie Cukrowni??? Chodzi mi o te bagienka i małe, że tak powiem stawy, zwane też Osadnikami.
Bystrzycę też przeszukiwano odcinkami, wprawdzie z użyciem sonaru, ale nurt w niektórych miejscach jest silny.

Choć nie dopuszczam do siebie myśli, że akurat tam mają znaleźć Marka, to jednak, jak już czegoś szukają, powinni to robić od początku do końca, całościowo. rozwiń
Avatar
jasmin1962 / 2 kwietnia 2009 o 22:58
0
Widziałam jak policjanci przeszukiwali wąwóz na czubach,ale...ominęli małe siedlisko!!? dlaczego? widziałam jak uciekali stamtąd chłopcy!!niech ktoś to sprawdzi,nie wiedziałam ze szukają kogos.
Avatar
Lublinianka / 27 marca 2009 o 08:50
0
Mam domysły, że scenariusz tej tragedii mógł być inny niż zabłądzenie Marka i utknięcie gdzieś w okolicy. Mogło być tak, że potracił Go samochód, spanikowany kierowca zabrał rannego chłopaka do samochodu i porzucił gdzieś za miastem.
Avatar
JA / 27 marca 2009 o 06:37
0
noc napisał:
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.

Ta osoba ,,NOC,,albo cos widziala,albo ma zajebisty problem z psychika;;;;;
Avatar
ja / 26 marca 2009 o 23:42
0
Gość napisał:
lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna

A mnie się jakoś dziwnie nie wydaje, żeby to był chory żart tej osoby, no chyba, że naprawdę ma coś z psychiką,...ale nic nie powiem...policja zrobi swoje i mocno w to wierzę, choć też już słyszałam pewne 'opowieści' na temat wyniku poszukiwań...pomódlmy się i najlepiej zrobimy...
Avatar
Inkaaa3 / 26 marca 2009 o 23:33
0
Marek wracaj tesknie za Toba:(( Jesli ktos cos wie o tej nocy błagam niech da znać anonimowo na policje..
Avatar
Gość / 26 marca 2009 o 23:15
0
noc napisał:
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.

lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna

lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna rozwiń
Avatar
noc / 26 marca 2009 o 22:22
0
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.
Avatar
gosssc / 26 marca 2009 o 21:44
0
~studentka~ napisał:
a dziwi Cię że tyle osób przejęło się tym zdarzeniem? przecież jest studentem, jednym z nas, młodym, podobno bardzo mądrym chłopakiem. przed nim całe życie. każdy ma nadzieję że wszystko skończy się dobrze. pamiętam jak w czwartek tydzień temu pierwszy raz jedna dziewczyna spytała mnie czy przypadkiem nie byłam wtedy w archiwum, czy go nie widziałam. cały Lublin go szuka. nawet w moim rodzinnym Świdniku wiszą na słupach i przystankach plakaty. mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...



Chcialam tylko podkreslic tym co napisalam ze to wielka tragedia, i nie tylko dla rodziny ale dla nas wszystkich. Ja tez jestem studentka i bardzo przejmuje sie ta tragedia, co chwila sprawdzam czy nie ma jakies wiadomosci... czekam na ta dobra... Ta historia spedza mi sen z powiek, i na pewno nie tylko mi... Te plakaty w Swidniku swiadcza o wielkim wspolczuciu i zaangzowaniu ludzi, i uwazam ze powinny byc porozwieszane w calym wojewodztwie... im ich wiecej tym wieksza szansa ze chlopak sie znajdzie... ja w to ciagle wierze!



Chcialam tylko podkreslic tym co napisalam ze to wielka tragedia, i nie tylko dla rodziny ale dla nas wszystkich. Ja tez jestem studentka i bardzo przejmuje sie ta tragedia, co chwila sprawdzam czy nie ma jakies wiadomosci... czekam na ta dobra... Ta historia spedza mi sen z powiek, i na pewno nie tylko mi... Te plakaty w Swidniku swiadcza o wielkim wspolczuciu i zaangzowaniu ludzi, i uwazam ze powinny byc porozwieszane w calym wojewodztwie... im ich wiecej tym wieksza szansa ze chlopak sie znajdzie... ja w ... rozwiń
Avatar
~studentka~ / 26 marca 2009 o 21:34
0
a dziwi Cię że tyle osób przejęło się tym zdarzeniem? przecież jest studentem, jednym z nas, młodym, podobno bardzo mądrym chłopakiem. przed nim całe życie. każdy ma nadzieję że wszystko skończy się dobrze. pamiętam jak w czwartek tydzień temu pierwszy raz jedna dziewczyna spytała mnie czy przypadkiem nie byłam wtedy w archiwum, czy go nie widziałam. cały Lublin go szuka. nawet w moim rodzinnym Świdniku wiszą na słupach i przystankach plakaty. mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 0

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 0 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 7

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 6 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 2

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.