Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 stycznia 2016 r.
17:02

PolskiBus nie zwiększy liczby kursów z Lublina do Warszawy. Marszałek się zgodził, ale jest kolejna skarga

0 50 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)
(fot. Maciej Kaczanowski)

Marszałek się zgodził, ale PolskiBus nie zwiększy liczby kursów z Lublina do Warszawy. Po raz kolejny plany przewoźnika pokrzyżowała skarga stowarzyszenia Lexmid. – Takich problemów nie mieliśmy nigdzie w Polsce – przyznaje przewoźnik.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Charakterystyczne czerwone autobusy zaczęły jeździć po Polsce pięć lat temu. Serca pasażerów przewoźnik podbił komfortem podróży – przestronne autokary są wyposażone w toalety, bezprzewodowy internet i gniazdka elektryczne – i konkurencyjnymi cenami. Rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem można go kupić nawet za 1 zł.

PolskiBus ciągle rozszerza siatkę połączeń. Obecnie kursuje do 12 z 16 miast wojewódzkich i wielu mniejszych miejscowości, m.in.: Suwałk, Ostrowa Wielkopolskiego, Włocławka czy Zakopanego. Z kilku polskich jeździ też do Berlina, Wiednia, Budapesztu, Bratysławy i Pragi.

Do stolicy Czech przewoźnik planował kursować także z Lublina, jednak z tych planów, podobnie jak z zapowiadanych rok temu rejsów do Katowic, musiał zrezygnować. Wszystko przez stowarzyszenie Lexmid, które w ubiegłym roku doprowadziło do likwidacji trasy PolskiegoBusa z Lublina do Rzeszowa, a następnie oprotestowało w Samorządowym Kolegium Odwoławczym linię Lublin-Kraków. W efekcie tydzień temu trasa została zawieszona. Przewoźnik nie informuje czy i kiedy wznowi kursy.

Teraz Lexmid robi co może my uniemożliwić przewoźnikowi uzyskanie zgody na zwiększenie liczby połączeń z Lublina do Warszawy z pięciu do ośmiu dziennie. Stowarzyszenie, które jest stroną w postępowaniu, zaskarżyło właśnie decyzję marszałka województwa lubelskiego, który się na to zgodził. Urzędnicy skargę dostali w piątek.

– Musimy ją uwzględnić. Wraz z wszystkimi dokumentami prześlemy ją do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie – mówi Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka.

– Prześlemy do SKO wszystkie dokumenty i będziemy bronić naszych racji. Wierzymy, że zgoda wydana przez lubelski urząd zostanie podtrzymana – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji w firmie PolskiBus.

Kolegium nie ma wyznaczonego terminu na rozpatrzenie odwołania. Może to zająć nawet 3-4 miesiące. Jeśli skarga zostanie odrzucona, sprawą zajmie się mazowiecki urząd marszałkowski. Sęk w tym, że gdyby urzędnicy z Mazowsza wydali decyzję pozytywną, to Lexmid znów będzie mógł ją zaskarżyć, bo tam również został dopuszczony jako strona w postępowaniu.

Przedstawiciele stowarzyszenia są dla mediów nieuchwytni. W jego statucie zapisane są m.in. ochrona praw konsumentów, walka z nieuczciwą konkurencją i działanie na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prezesem Lexmidu jest 35-letni Daniel Frąc.

– Działania stowarzyszenia pokazują, jak skutecznie można blokować konkurencję. Takich problemów nie mieliśmy nigdzie w Polsce. Zdarzało się, że prywatni przewoźnicy oskarżali nas o dumping cenowy, ale wygrywaliśmy sprawy w sądzie. Z tak skomplikowaną i wielowątkową sytuacją mamy do czynienia po raz pierwszy – przyznaje Pogonowski.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2016 o 22:14
0
Czy może ktoś napisać coś więcej o dziwnym stowarzyszeniu Lexmid?
Avatar
Gość / 19 stycznia 2016 o 11:37
0
Ktoś chyba z tymi wsz@rz@mi z lexmidu powinien w końcu zrobić porządek.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 21:25
0

Klienci są bardzo zadowoleni z usług Heńkobusów :)

http://abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/bp+tour

http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,67740973,67740973,Firma_BP_TOUR_ma_ciagle_psujace_sie_samochody_.html

Przez busiarzy i marszałka jesteśmy pośmiewiskiem na całą Polskę , piszą że tylko na wschodzie busem przez całą Polskę można przejechać , gdzie indziej już dawno są tylko autobusy.i to sprawne :)

Klienci są bardzo zadowoleni z usług Heńkobusów :)

http://abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/bp+tour

http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,67740973,67740973,Firma_BP_TOUR_ma_ciagle_psujace_sie_samochody_.html

Przez busiarzy i marszałka jesteśmy pośmiewiskiem na całą Polskę , piszą że tylko na wschodzie busem przez całą Polskę można przejechać , gdzie indziej już dawno są tylko autobusy.i to sprawne :)

rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 19:43
0

Będę jeździł do Krakowa (muszę)pociągiem autem własnym lub bla bla carem ale busiarzom nie dam ani 5gr. To jest moj prywatny protest. W polskim busie mogłem poczytać obejrzeć film i skorzystać z wc. W busie i owszem ale tylko w Kielcach.

Tak powinni zrobić wszyscy , nie dać zarobić busiarzowi choćby złotówki :)

Niech wożą urzędniczą klikę i swoje rodziny , ciekawe jak długo wytrzymaliby :)

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 19:39
0
Będę jeździł do Krakowa (muszę)pociągiem autem własnym lub bla bla carem ale busiarzom nie dam ani 5gr. To jest moj prywatny protest. W polskim busie mogłem poczytać obejrzeć film i skorzystać z wc. W busie i owszem ale tylko w Kielcach.
Avatar
Adam / 18 stycznia 2016 o 19:24
0
Urząd Marszałkowski powinien dbać o interes mieszkańców województwa, a nie "biznesmenów", którzy nie inwestują w przyzwoite autokary, a wożą pasażerów złomem.
Miałem wątpliwą przyjemność podróżować takim busem w którym czuć było spaliny, wszystko trzeszczalo i kierowca wymijal jak wariat.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 18:53
0

Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylko kończy kurs we Włoszech. I po co to było. Nabijać kabzę szkopom a zdołować własną polską firmę to draństwo i strata dla jeżdżących do Marsylii. Tak samo będzie z warszfką. Tama i ok. A POkraki i Ich gorzkie żale wyrzucić w kanał.

Pasażerowie od urzędniczego pod lizusa maja inne zdanie . Nikt nie stoi tylko za Polskim Busem tylko o godny przejazd bezpiecznym autobusem .

Firmy takie jak Contbus , Bp Tour czy Expressbus tego nie oferują i oferować nigdy nie będą !!! Busiarze zachowują się jak dresiarze myślą ze wszystko im można jak są w grupie i mogą innych zastraszać spółka Lexmid

Jak najbardziej jestem również za powyższym protestem w ramach godziwego przewozu pasażera .

Pasażerowie od urzędniczego pod lizusa maja inne zdanie . Nikt nie stoi tylko za Polskim Busem tylko o godny przejazd bezpiecznym autobusem .

Firmy takie jak Contbus , Bp Tour czy Expressbus tego nie oferują i oferować nigdy nie będą !!! Busiarze zachowują się jak dresiarze myślą ze wszystko im można jak są w grupie i mogą innych zastraszać spółka Lexmid

Jak najbardziej jestem również za powyższym protestem w ramach godziwego przewozu pasażera .

rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 17:41
0
Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylko kończy kurs we Włoszech. I po co to było. Nabijać kabzę szkopom a zdołować własną polską firmę to draństwo i strata dla jeżdżących do Marsylii. Tak samo będzie z warszfką. Tama i ok. A POkraki i Ich gorzkie żale wyrzucić w kanał.
Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylk... rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 16:43
0

Ta popularna marka przewozowa w żadnym innym województwie nie napotyka takich kłopotów jak w lubelskim. Kiedy tylko PolskiBus.com próbuje zdobyć kolejne dokumenty i poszerzyć swoją ofertę, sprawa kończy się w Samorządowym Kolegium Odwoławczym.

To trzeba się zebrać i poblokować im te busiory niech zobaczą że pasażerów jest więcej i to oni żyją z pasażerów , wiec proponuje bojkot , zebrać się pod PKS razem z dziennikarzami i zablokować kilka busów w ramach protestu !!!

Pasażerowie też mogą wymyślać sobie spółkę Pasażerskie Kolegium Odwoławcze i pogonić busiarzy z Lublina i niech ziemniaki przewożą na trasie Cyców - Bełżyce :)

Trzeba się zebrać, zablokować wyjazd busów do Warszawy, Krakowa i Rzeszowa i może wtedy ktoś coś z tym zrobi.
musi być o tym głośno w głównych wydaniach Wiadomości, Faktów i Wydarzeń.

Precz z nieuczciwą konkurencją Lexmidu i ich mocodawców czyli Contbusa, Galicji i BPTour!

Kilku cwaniaczków busiarzy -nie mam na myśli przypadkiem uwikłanej w spór firmy Marcel- dyktuje mieszkańcom Lubelszczyzny czym maja jeżdzić Tzw Lexmid powinien zostać pozbawiony jakiegokolwiek wpływu na transport publiczny Lublin staje się powodu kilku busiarzy pośmiewiskiem Europy Kiedy Samorząd Województwa rozgonić skutecznie busiarstwo..

Również jestem za pogonieniem tej bandy darmozjadów , żerującej na krzywdzie ludzkiej .

Na początku może przez fejsa ? choćby tutaj :

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?fref=nf

Ewentualnie dajcie namiary

Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ?

To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :)

Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!!

Nie pomogą stowarzyszenia widma zarejestrowane tylko przez busiarzy !!!

Dobre , jestem za !!!

ont-size:24px;">To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :)

Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!!

rozwiń

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 16:37
0

Z tą przestronnością autobusów bym nie przesadzał.

Z pewnością busem jeździ ci się wygodniej i w niższej cenie :)

Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ?

To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :)

Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!!

Nie pomogą stowarzyszenia widma zarejestrowane tylko przez busiarzy !!!

Z pewnością busem jeździ ci się wygodniej i w niższej cenie :)

Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ?

To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę j... rozwiń

Avatar
Gość / 4 kwietnia 2016 o 22:14
0
Czy może ktoś napisać coś więcej o dziwnym stowarzyszeniu Lexmid?
Avatar
Gość / 19 stycznia 2016 o 11:37
0
Ktoś chyba z tymi wsz@rz@mi z lexmidu powinien w końcu zrobić porządek.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 21:25
0

Klienci są bardzo zadowoleni z usług Heńkobusów :)

http://abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/bp+tour

http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,67740973,67740973,Firma_BP_TOUR_ma_ciagle_psujace_sie_samochody_.html

Przez busiarzy i marszałka jesteśmy pośmiewiskiem na całą Polskę , piszą że tylko na wschodzie busem przez całą Polskę można przejechać , gdzie indziej już dawno są tylko autobusy.i to sprawne :)

Klienci są bardzo zadowoleni z usług Heńkobusów :)

http://abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/bp+tour

http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,67740973,67740973,Firma_BP_TOUR_ma_ciagle_psujace_sie_samochody_.html

Przez busiarzy i marszałka jesteśmy pośmiewiskiem na całą Polskę , piszą że tylko na wschodzie busem przez całą Polskę można przejechać , gdzie indziej już dawno są tylko autobusy.i to sprawne :)

rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 19:43
0

Będę jeździł do Krakowa (muszę)pociągiem autem własnym lub bla bla carem ale busiarzom nie dam ani 5gr. To jest moj prywatny protest. W polskim busie mogłem poczytać obejrzeć film i skorzystać z wc. W busie i owszem ale tylko w Kielcach.

Tak powinni zrobić wszyscy , nie dać zarobić busiarzowi choćby złotówki :)

Niech wożą urzędniczą klikę i swoje rodziny , ciekawe jak długo wytrzymaliby :)

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 19:39
0
Będę jeździł do Krakowa (muszę)pociągiem autem własnym lub bla bla carem ale busiarzom nie dam ani 5gr. To jest moj prywatny protest. W polskim busie mogłem poczytać obejrzeć film i skorzystać z wc. W busie i owszem ale tylko w Kielcach.
Avatar
Adam / 18 stycznia 2016 o 19:24
0
Urząd Marszałkowski powinien dbać o interes mieszkańców województwa, a nie "biznesmenów", którzy nie inwestują w przyzwoite autokary, a wożą pasażerów złomem.
Miałem wątpliwą przyjemność podróżować takim busem w którym czuć było spaliny, wszystko trzeszczalo i kierowca wymijal jak wariat.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 18:53
0

Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylko kończy kurs we Włoszech. I po co to było. Nabijać kabzę szkopom a zdołować własną polską firmę to draństwo i strata dla jeżdżących do Marsylii. Tak samo będzie z warszfką. Tama i ok. A POkraki i Ich gorzkie żale wyrzucić w kanał.

Pasażerowie od urzędniczego pod lizusa maja inne zdanie . Nikt nie stoi tylko za Polskim Busem tylko o godny przejazd bezpiecznym autobusem .

Firmy takie jak Contbus , Bp Tour czy Expressbus tego nie oferują i oferować nigdy nie będą !!! Busiarze zachowują się jak dresiarze myślą ze wszystko im można jak są w grupie i mogą innych zastraszać spółka Lexmid

Jak najbardziej jestem również za powyższym protestem w ramach godziwego przewozu pasażera .

Pasażerowie od urzędniczego pod lizusa maja inne zdanie . Nikt nie stoi tylko za Polskim Busem tylko o godny przejazd bezpiecznym autobusem .

Firmy takie jak Contbus , Bp Tour czy Expressbus tego nie oferują i oferować nigdy nie będą !!! Busiarze zachowują się jak dresiarze myślą ze wszystko im można jak są w grupie i mogą innych zastraszać spółka Lexmid

Jak najbardziej jestem również za powyższym protestem w ramach godziwego przewozu pasażera .

rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 17:41
0
Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylko kończy kurs we Włoszech. I po co to było. Nabijać kabzę szkopom a zdołować własną polską firmę to draństwo i strata dla jeżdżących do Marsylii. Tak samo będzie z warszfką. Tama i ok. A POkraki i Ich gorzkie żale wyrzucić w kanał.
Brawo Panie Marszałku. Nie daj się Pan omamić Tym mecenasom Polskiego Busa czyli pachołkom warszafki. Kiedyś Rudnik Tumay z Kraśnika obrabiał trasę Hrubieszów- Lublin - czechy- Austria- Italia - Francja aż do Prowansji czyli Marsylii. Cena biletu była niska , firma pasażerom opłacała obiad w jedną i drugą stronę jazdy. Aż jakiś mundrołek puścił do Lublina szkopską firmę Sindbad. Nie dość, że drogie bilety to i szkopy każą sobie bulić za napoje podawane w autokarze czego Rudnik Tumay nie robił. No i Rudnik Tumay już nie jeżdzi do Francji tylk... rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 16:43
0

Ta popularna marka przewozowa w żadnym innym województwie nie napotyka takich kłopotów jak w lubelskim. Kiedy tylko PolskiBus.com próbuje zdobyć kolejne dokumenty i poszerzyć swoją ofertę, sprawa kończy się w Samorządowym Kolegium Odwoławczym.

To trzeba się zebrać i poblokować im te busiory niech zobaczą że pasażerów jest więcej i to oni żyją z pasażerów , wiec proponuje bojkot , zebrać się pod PKS razem z dziennikarzami i zablokować kilka busów w ramach protestu !!!

Pasażerowie też mogą wymyślać sobie spółkę Pasażerskie Kolegium Odwoławcze i pogonić busiarzy z Lublina i niech ziemniaki przewożą na trasie Cyców - Bełżyce :)

Trzeba się zebrać, zablokować wyjazd busów do Warszawy, Krakowa i Rzeszowa i może wtedy ktoś coś z tym zrobi.
musi być o tym głośno w głównych wydaniach Wiadomości, Faktów i Wydarzeń.

Precz z nieuczciwą konkurencją Lexmidu i ich mocodawców czyli Contbusa, Galicji i BPTour!

Kilku cwaniaczków busiarzy -nie mam na myśli przypadkiem uwikłanej w spór firmy Marcel- dyktuje mieszkańcom Lubelszczyzny czym maja jeżdzić Tzw Lexmid powinien zostać pozbawiony jakiegokolwiek wpływu na transport publiczny Lublin staje się powodu kilku busiarzy pośmiewiskiem Europy Kiedy Samorząd Województwa rozgonić skutecznie busiarstwo..

Również jestem za pogonieniem tej bandy darmozjadów , żerującej na krzywdzie ludzkiej .

Na początku może przez fejsa ? choćby tutaj :

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?fref=nf

Ewentualnie dajcie namiary

Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ?

To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :)

Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!!

Nie pomogą stowarzyszenia widma zarejestrowane tylko przez busiarzy !!!

Dobre , jestem za !!!

ont-size:24px;">To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :)

Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!!

rozwiń

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 16:37
0

Z tą przestronnością autobusów bym nie przesadzał.

Z pewnością busem jeździ ci się wygodniej i w niższej cenie :)

Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ?

To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę jak cała Polska huczy i te głupkowate urzędnicze wymówki :)

Ale dziennikarz będzie dążył do prawdy i pozna ja cała Polska !!!

Nie pomogą stowarzyszenia widma zarejestrowane tylko przez busiarzy !!!

Z pewnością busem jeździ ci się wygodniej i w niższej cenie :)

Czyżby to ktoś z bursiarzy  napisał obawiający się protestu i blokady ?

To doskonały pomysł , cała Polska zainteresuje się tymi szemranymi układzikami gdzie nie liczy się klient.

Już to widzę j... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 0 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 5 5

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 9

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 33 32

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 1 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 8 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 119 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 9 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!