Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 września 2013 r.
20:33
Edytuj ten wpis

Port Lotniczy Lublin: Kierunek: zachód i wschód (wideo)

0 32 A A
Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin (z prawej) był we wtorek gościem Dziennika Wscho
Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin (z prawej) był we wtorek gościem Dziennika Wscho

System ILS będzie działać jeszcze w tym roku, a kolejne realne kierunki to Niemcy, Ukraina, Izrael i kraje Beneluksu. Wszystko wskazuje też, że terminal będzie rozbudowany

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Cała rozmowa w piątkowym Magazynie Dziennika Wschodniego


Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
accu / 20 września 2013 o 19:13
0

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14622032,Prezes__Lotnisko_zarobi__gdy_bedzie_milion_pasazerow.html#TRrelSST

" Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin :

Nie ma szans, by w najbliższym czasie lotnisko zaczęło na siebie zarabiać.

Do końca roku obsłuży do 200 tysięcy pasażerów, w przyszłym według prognoz do 300 tysięcy.

Rentowność lotnisk, takiej klasy, jak nasze zaczyna się od poziomu obsłużenia miliona pasażerów rocznie".

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14622032,Prezes__Lotnisko_zarobi__gdy_bedzie_milion_pasazerow.html#TRrelSST

" Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin :

Nie ma szans, by w najbliższym czasie lotnisko zaczęło na siebie zarabiać.

Do końca roku obsłuży do 200 tysięcy pasażerów, w przyszłym według prognoz do 300 tysięcy.

Rentowność lotnisk, takiej klasy, jak nasze zaczyna się od poziomu obsłużenia miliona pasażerów rocznie".

rozwiń
Avatar
LUBELAK / 20 września 2013 o 14:03
0

ALE ILE TO LOTNISKO WYPOMPOWUJE

Z KIESZENI PODATNIKA 

I KTO ODPOWIADA ZA

PONOSZONE STRATY

SIE NIE DOWIADUJEMY.

ALE ILE TO LOTNISKO WYPOMPOWUJE

Z KIESZENI PODATNIKA 

I KTO ODPOWIADA ZA

rozwiń

Avatar
zzz / 19 września 2013 o 18:01
0

Pierwszą decyzją Millera było niedopuszczenie do otwarcia największego w Europie lotniska w Białej Podlaskiej,skąd mogły latać samoloty do Australii ,Chin i Kanady.

Pozostałe lotniska w Polsce jak budowano to tak małe,aby nie mogły lądować i startować samoloty dalekiego zasięgu,najlepiej tylko do Frankfurtu.

Świdnik jest kopciuszkiem,skąd mogą latać samoloty w obrębie Europy i tylko samoloty osobowe.

1. Zasięg lotniska w Świdniku to 4 tysiące km .... starczy nawet na Północną Afrykę i bliską Azję.

2. Lotniska o dużym zasięgu w Polsce nie są potrzebne nikomu, bo Polacy nie maja kasy na latanie.

3. Np. bezpośrednio do USA są regularne non-stop loty TYLKO z Okęcia, bo z Krakowa i z Rzeszowa są czasem zawieszane z powodu braku klienteli.

Loty do Chin i Kanady to mrzonka, bo nawet LOT często odwołuje rejsy w tamte strony.

Zbierz samolot ze Świdnika z chętnymi, he he.

4. Dlaczego ze Świdnika po 9 miesiącach od otwarcia lotniska mamy tylko 3 regularne trasy (Dublin, Londyn, Oslo) ?

BO JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSZYM REGIONEM W UE I ŻADNA LINIA LOTNICZA (BIZNES PRYWATNY) NIE BĘDZIE RYZYKOWAŁA OTWARCIA TRASY, ŻEBY WOZIĆ POWIETRZE.

5. Z Europy do Australii (bezpośrednio) nie lata żaden samolot na świecie.

1. Zasięg lotniska w Świdniku to 4 tysiące km .... starczy nawet na Północną Afrykę i bliską Azję.

2. Lotniska o dużym zasięgu w Polsce nie są potrzebne nikomu, bo Polacy nie maja kasy na latanie.

3. Np. bezpośrednio do USA są regularne non-stop loty TYLKO z Okęcia, bo z Krakowa i z Rzeszowa są czasem zawieszane z powodu braku klienteli.

Loty do Chin i Kanady to mrzonka, bo nawet LOT często odwołuje rejsy w tamte strony.

Zbierz samolot ze Świdnika z chętnymi, he he.

4. Dlaczego ze Świdnika... rozwiń

Avatar
poznaniak / 19 września 2013 o 00:04
0

internauta Jozef  wpis nr 13 napisał całą prawdę  o lotniskach Lublina ,Białej Podlaski czy niedoszłej Niedżwiada  .Miler takk podpisał w Unii    Europejskiej aby poza Warszawą i 4 większtymi  Wrocław .Kraków ,Poznań Gdańsk  lotniskami  lokalny były TŁEM .Śmietankę  spijają Niemcy i stolica w uzyskiwaniu zysku z portów lotniczych

Avatar
poznaniak / 19 września 2013 o 00:03
0

internauta Jozef  wpis nr 13 napisał całą prawdę  o lotniskach Lublina ,Białej Podlaski czy niedoszłej Niedżwiada  .Miler takk podpisał w Unii    Europejskiej aby poza Warszawą i 4 większtymi  Wrocław .Kraków ,Poznań Gdańsk  lotniskami  lokalny były TŁEM .Śmietankę  spijają Niemcy i stolica w uzyskiwaniu zysku z portów lotniczych

Avatar
wania / 18 września 2013 o 23:58
0

Co do Radomia dla mnie głupota z tym ich lotniskiem skoro do 3 lotnisk odległości są mniejsze niż 150. Jedynie to ratunek dla Świętokrzyskiego. 

Co do Lublina ma super potencjał - na Ukrainie nie ma tanich lotów. 

Ja bym latała z Lublina, gdyby były połączenia Rzym, ogólnie Włochy i ponad wszystko coś Hiszpańskiego, a tak to muszę jechać do Warszawy vel Krakowa.

Przeciez prezesik powiedzial ze Rzym bedzie ale ........... pozniej czyli nie wiadomo kiedy i raczej nie szybko.

prezesik powiedzial ze Rzym bedzie ale ........... pozniej czyli nie wiadomo kiedy i raczej nie szybko.

rozwiń
Avatar
as / 18 września 2013 o 23:33
0

Nie gadaj! W Białej miało powstac lotnisko wieksze niż we Frankfurcie???

Wreszcie coś mądrego napisałaś. A gdzie wizerunek Edith Piaf?

Twój fan.

Avatar
Jakub / 18 września 2013 o 23:11
0

Zabawne jak ludzie piszą posty "kiedy loty do...?" Wtedy gdy będą rentowne. W całym interesie chodzi o to żeby się opłacało.

Loty do Izraela mogą się opłacać dzięki bliskości Majdanka do którego przybywają duże grupy ludzi właśnie z Izraela.

Włochy też mogą mieć sens ze względu na sporą liczbę Włochów którzy pracują w Wgusta-Westland PZL Świdnik.

Nie ma natomiast sensu strona w esperanto... Kto to wymyślił? Przecież ten język jest jakiś bezsensownym wymysłem humanistów, którzy się chyba bardzo nudzili. Jeśli ktoś już zna język obcy to nie jest to w miażdżącej większości esperanto a angielski. Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Zabawne jak ludzie piszą posty "kiedy loty do...?" Wtedy gdy będą rentowne. W całym interesie chodzi o to żeby się opłacało.

Loty do Izraela mogą się opłacać dzięki bliskości Majdanka do którego przybywają duże grupy ludzi właśnie z Izraela.

Włochy też mogą mieć sens ze względu na sporą liczbę Włochów którzy pracują w Wgusta-Westland PZL Świdnik.

Nie ma natomiast sensu strona w esperanto... Kto to wymyślił? Przecież ten język jest jakiś bezsensownym wymysłem humanistów, którzy się chyba bardzo nudzili. Jeśli ktoś j... rozwiń

Avatar
dddd / 18 września 2013 o 15:58
0

Kiedy doczekamy się lotów do SZWECJI ? :(

Avatar
S Y L W E S T E R / 18 września 2013 o 15:56
0

---OCZEKUJEMY  NA  ODPOWIEDZI  WCZEŚNIEJ  ZADA NYCH  PYTAŃ  NA  FORUM  DYSKUSYJNYM---------       Panie  Prezesie , tylko  konkrety  bo  bredni  już  mamy   DOSYĆ !.   ILE  MILIONÓW  POBRANO  Z  PODATKÓW WOJEWÓDZTWA  I  ILE  PODATKÓW  MIASTA  LUBLINA? .    JAKI  FAKTYCZNIE  KOSZT  BUDOWY  LOT NISKA  I  ILE  MILIONÓW  ZOSTAŁO  Z  NADWYŻKI ? .  Nadwyżka  być  musiała, bo  lotnisko  posiada  bardzo  niski  standard !.  GDZIE   SĄ   MILIONY  Z  NADWYŻKI  BUDOWY "BUBLA"  LOTNISKA ? .

---OCZEKUJEMY  NA  ODPOWIEDZI  WCZEŚNIEJ  ZADA NYCH  PYTAŃ  NA  FORUM  DYSKUSYJNYM---------       Panie  Prezesie , tylko  konkrety  bo  bredni  już  mamy   DOSYĆ !.   ILE  MILIONÓW  POBRANO  Z  PODATKÓW WOJEWÓDZTWA  I  ILE  PODATKÓW  MIASTA  LUBLINA? .    JAKI  FAKTYCZNIE  KOSZT  BUDOWY  LOT NISKA  I  ILE  MILIONÓW  ZOSTA... rozwiń

Avatar
accu / 20 września 2013 o 19:13
0

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14622032,Prezes__Lotnisko_zarobi__gdy_bedzie_milion_pasazerow.html#TRrelSST

" Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin :

Nie ma szans, by w najbliższym czasie lotnisko zaczęło na siebie zarabiać.

Do końca roku obsłuży do 200 tysięcy pasażerów, w przyszłym według prognoz do 300 tysięcy.

Rentowność lotnisk, takiej klasy, jak nasze zaczyna się od poziomu obsłużenia miliona pasażerów rocznie".

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14622032,Prezes__Lotnisko_zarobi__gdy_bedzie_milion_pasazerow.html#TRrelSST

" Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin :

Nie ma szans, by w najbliższym czasie lotnisko zaczęło na siebie zarabiać.

Do końca roku obsłuży do 200 tysięcy pasażerów, w przyszłym według prognoz do 300 tysięcy.

Rentowność lotnisk, takiej klasy, jak nasze zaczyna się od poziomu obsłużenia miliona pasażerów rocznie".

rozwiń
Avatar
LUBELAK / 20 września 2013 o 14:03
0

ALE ILE TO LOTNISKO WYPOMPOWUJE

Z KIESZENI PODATNIKA 

I KTO ODPOWIADA ZA

PONOSZONE STRATY

SIE NIE DOWIADUJEMY.

ALE ILE TO LOTNISKO WYPOMPOWUJE

Z KIESZENI PODATNIKA 

I KTO ODPOWIADA ZA

rozwiń

Avatar
zzz / 19 września 2013 o 18:01
0

Pierwszą decyzją Millera było niedopuszczenie do otwarcia największego w Europie lotniska w Białej Podlaskiej,skąd mogły latać samoloty do Australii ,Chin i Kanady.

Pozostałe lotniska w Polsce jak budowano to tak małe,aby nie mogły lądować i startować samoloty dalekiego zasięgu,najlepiej tylko do Frankfurtu.

Świdnik jest kopciuszkiem,skąd mogą latać samoloty w obrębie Europy i tylko samoloty osobowe.

1. Zasięg lotniska w Świdniku to 4 tysiące km .... starczy nawet na Północną Afrykę i bliską Azję.

2. Lotniska o dużym zasięgu w Polsce nie są potrzebne nikomu, bo Polacy nie maja kasy na latanie.

3. Np. bezpośrednio do USA są regularne non-stop loty TYLKO z Okęcia, bo z Krakowa i z Rzeszowa są czasem zawieszane z powodu braku klienteli.

Loty do Chin i Kanady to mrzonka, bo nawet LOT często odwołuje rejsy w tamte strony.

Zbierz samolot ze Świdnika z chętnymi, he he.

4. Dlaczego ze Świdnika po 9 miesiącach od otwarcia lotniska mamy tylko 3 regularne trasy (Dublin, Londyn, Oslo) ?

BO JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSZYM REGIONEM W UE I ŻADNA LINIA LOTNICZA (BIZNES PRYWATNY) NIE BĘDZIE RYZYKOWAŁA OTWARCIA TRASY, ŻEBY WOZIĆ POWIETRZE.

5. Z Europy do Australii (bezpośrednio) nie lata żaden samolot na świecie.

1. Zasięg lotniska w Świdniku to 4 tysiące km .... starczy nawet na Północną Afrykę i bliską Azję.

2. Lotniska o dużym zasięgu w Polsce nie są potrzebne nikomu, bo Polacy nie maja kasy na latanie.

3. Np. bezpośrednio do USA są regularne non-stop loty TYLKO z Okęcia, bo z Krakowa i z Rzeszowa są czasem zawieszane z powodu braku klienteli.

Loty do Chin i Kanady to mrzonka, bo nawet LOT często odwołuje rejsy w tamte strony.

Zbierz samolot ze Świdnika z chętnymi, he he.

4. Dlaczego ze Świdnika... rozwiń

Avatar
poznaniak / 19 września 2013 o 00:04
0

internauta Jozef  wpis nr 13 napisał całą prawdę  o lotniskach Lublina ,Białej Podlaski czy niedoszłej Niedżwiada  .Miler takk podpisał w Unii    Europejskiej aby poza Warszawą i 4 większtymi  Wrocław .Kraków ,Poznań Gdańsk  lotniskami  lokalny były TŁEM .Śmietankę  spijają Niemcy i stolica w uzyskiwaniu zysku z portów lotniczych

Avatar
poznaniak / 19 września 2013 o 00:03
0

internauta Jozef  wpis nr 13 napisał całą prawdę  o lotniskach Lublina ,Białej Podlaski czy niedoszłej Niedżwiada  .Miler takk podpisał w Unii    Europejskiej aby poza Warszawą i 4 większtymi  Wrocław .Kraków ,Poznań Gdańsk  lotniskami  lokalny były TŁEM .Śmietankę  spijają Niemcy i stolica w uzyskiwaniu zysku z portów lotniczych

Avatar
wania / 18 września 2013 o 23:58
0

Co do Radomia dla mnie głupota z tym ich lotniskiem skoro do 3 lotnisk odległości są mniejsze niż 150. Jedynie to ratunek dla Świętokrzyskiego. 

Co do Lublina ma super potencjał - na Ukrainie nie ma tanich lotów. 

Ja bym latała z Lublina, gdyby były połączenia Rzym, ogólnie Włochy i ponad wszystko coś Hiszpańskiego, a tak to muszę jechać do Warszawy vel Krakowa.

Przeciez prezesik powiedzial ze Rzym bedzie ale ........... pozniej czyli nie wiadomo kiedy i raczej nie szybko.

prezesik powiedzial ze Rzym bedzie ale ........... pozniej czyli nie wiadomo kiedy i raczej nie szybko.

rozwiń
Avatar
as / 18 września 2013 o 23:33
0

Nie gadaj! W Białej miało powstac lotnisko wieksze niż we Frankfurcie???

Wreszcie coś mądrego napisałaś. A gdzie wizerunek Edith Piaf?

Twój fan.

Avatar
Jakub / 18 września 2013 o 23:11
0

Zabawne jak ludzie piszą posty "kiedy loty do...?" Wtedy gdy będą rentowne. W całym interesie chodzi o to żeby się opłacało.

Loty do Izraela mogą się opłacać dzięki bliskości Majdanka do którego przybywają duże grupy ludzi właśnie z Izraela.

Włochy też mogą mieć sens ze względu na sporą liczbę Włochów którzy pracują w Wgusta-Westland PZL Świdnik.

Nie ma natomiast sensu strona w esperanto... Kto to wymyślił? Przecież ten język jest jakiś bezsensownym wymysłem humanistów, którzy się chyba bardzo nudzili. Jeśli ktoś już zna język obcy to nie jest to w miażdżącej większości esperanto a angielski. Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Zabawne jak ludzie piszą posty "kiedy loty do...?" Wtedy gdy będą rentowne. W całym interesie chodzi o to żeby się opłacało.

Loty do Izraela mogą się opłacać dzięki bliskości Majdanka do którego przybywają duże grupy ludzi właśnie z Izraela.

Włochy też mogą mieć sens ze względu na sporą liczbę Włochów którzy pracują w Wgusta-Westland PZL Świdnik.

Nie ma natomiast sensu strona w esperanto... Kto to wymyślił? Przecież ten język jest jakiś bezsensownym wymysłem humanistów, którzy się chyba bardzo nudzili. Jeśli ktoś j... rozwiń

Avatar
dddd / 18 września 2013 o 15:58
0

Kiedy doczekamy się lotów do SZWECJI ? :(

Avatar
S Y L W E S T E R / 18 września 2013 o 15:56
0

---OCZEKUJEMY  NA  ODPOWIEDZI  WCZEŚNIEJ  ZADA NYCH  PYTAŃ  NA  FORUM  DYSKUSYJNYM---------       Panie  Prezesie , tylko  konkrety  bo  bredni  już  mamy   DOSYĆ !.   ILE  MILIONÓW  POBRANO  Z  PODATKÓW WOJEWÓDZTWA  I  ILE  PODATKÓW  MIASTA  LUBLINA? .    JAKI  FAKTYCZNIE  KOSZT  BUDOWY  LOT NISKA  I  ILE  MILIONÓW  ZOSTAŁO  Z  NADWYŻKI ? .  Nadwyżka  być  musiała, bo  lotnisko  posiada  bardzo  niski  standard !.  GDZIE   SĄ   MILIONY  Z  NADWYŻKI  BUDOWY "BUBLA"  LOTNISKA ? .

---OCZEKUJEMY  NA  ODPOWIEDZI  WCZEŚNIEJ  ZADA NYCH  PYTAŃ  NA  FORUM  DYSKUSYJNYM---------       Panie  Prezesie , tylko  konkrety  bo  bredni  już  mamy   DOSYĆ !.   ILE  MILIONÓW  POBRANO  Z  PODATKÓW WOJEWÓDZTWA  I  ILE  PODATKÓW  MIASTA  LUBLINA? .    JAKI  FAKTYCZNIE  KOSZT  BUDOWY  LOT NISKA  I  ILE  MILIONÓW  ZOSTA... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 2 1

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 0 0

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 16 7

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 3 1

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 5

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 12

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!