Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2017 r.
18:09

Praca w liniach lotniczych. Wizz Air szuka załogi w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora toma
134 16 A A
Wizz Air szuka pracowników w Lublinie
Wizz Air szuka pracowników w Lublinie

Po raz kolejny linie lotnicze Wizz Air szukają w Lublinie pracowników załogi pokładowej. Spotkanie rekrutacyjne rozpocznie się we wtorek o godz. 9 w Hotelu Mercure przy Al. Racławickich 12.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kandydaci powinni przynieść ze sobą aktualne CV w języku angielskim, referencje od poprzednich pracodawców i dwa zdjęcia przedstawiające twarz i całą sylwetkę. Wymagania? Ukończone 18 lat, wzrost minimum 1,65 m dla kobiet i 1,75 dla mężczyzn, zasięg ramion wynoszący 2,1 m, a także co najmniej średnie wykształcenie i biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Można mieć tatuaże, ale nie w widocznych miejscach, takich jak twarz, szyja, czy przedramiona. Przyszłe stewardessy i stewardzi powinni też umieć pływać i mieszkać w miejscu, które umożliwia dojazd na lubelskie lotnisko w ciągu godziny.

To kolejna rekrutacja organizowana przez Wizz Air w Lublinie. Podczas ostatniej, w sierpniu ubiegłego roku o pracę starało się ponad 70 osób.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 12:54
0
Zas rana robota, zwłaszcza w lowcostach.....
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 11:27
0
lolson dobrze chociaż że lini lotniczych jest wiele no i cóż wybierają tych co im odpowiadają z tego co piszesz a my nic z tym nie możemy zrobić,ja byłem na rekrutacji do Follow Me na naszym lubelskim lotnisku wybrali mojego "znajomego" który ukonczył jakąs tam szkołe w tym kierunku (Kraków) a jego tata jest pilotem :D Czasem znajomości a czasem wygląd zalezy na kogo sie trafi w komisji
Avatar
lolson / 7 marca 2017 o 10:50
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To już nie trzeba mieć wyższego wykształcenia ?? Haha przecież wiadomo że tych z wyższym wykształceniem przyjmą jako pierwszych ;)
co ty..byłem na rekrutacji latem 2015 roku z kolezanka, ani ja ani ona sie nie dostalismy.  wysztkelnie w pracy flight attendant ma nikle zanczenie. Ona teraz jest wbazie w wielkej brytanii i lata dla easyjeata( z lepszymiz arobkami)Ja w sumie sie nie dziwie bylo chyba zaden facet nie przeszedl do 3 etapu, wiekszosć odpadla po 1 etapie.Być moze bylem za stary.Nie trzeba miec zadnego wyksztalcenia liczy sie dobra zajomosc jezyków obcych i wygląd- ale nawet te dwie rzeczy nie gwaratuja ze sie dostaniesz do wizza. 90% ludzie nie przechodzi w ogole rekrutacji a połowa zna angielski biegle. Wizz Air ma w ogole dziwna rekrutacje, znam osobe ktora nie dotsala sie do Wizzaira(Taniej linii) a dostala sie do LOT( prestizowej linii), moja kolezanka pzeszla dwie rekrutacje dla innych linii, w wizie nawet nie dostrwala do konca dnia. Moga cie oblac za stój albo za brzydkie zęby. To jest ruletka.
co ty..byłem na rekrutacji latem 2015 roku z kolezanka, ani ja ani ona sie nie dostalismy.  wysztkelnie w pracy flight attendant ma nikle zanczenie. Ona teraz jest wbazie w wielkej brytanii i lata dla easyjeata( z lepszymiz arobkami)Ja w sumie sie nie dziwie bylo chyba zaden facet nie przeszedl do 3 etapu, wiekszosć odpadla po 1 etapie.Być moze bylem za stary.Nie trzeba miec zadnego wyksztalcenia liczy sie dobra zajomosc jezyków obcych i wygląd- ale nawet te dwie rzeczy nie gwaratuja ze sie dostaniesz do wizza. 90% ludzie nie ... rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 08:26
0
Myślę że kandydatów i tak już wybrano
Avatar
Marian / 7 marca 2017 o 06:54
0
Taki duży zasięg ramion pewnie po to, aby skutecznie upychać jak zawsze przeładowany bagaż "podręczny".
Avatar
W6 / 6 marca 2017 o 21:45
0
 1200-1500 Euro na start
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ile płacą?
Avatar
ja / 6 marca 2017 o 20:27
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego powinni umieć pływać a nie ma wzmianki że dobrze by było gdyby też byli niepalący, bez nałogów, w zaawansowanej ciąży, schludni i chudzi jak patyk bo przecież otyłych nie potrzebują. Dlaczego powinni umieć pływać skoro samoloty z reguły latają w powietrzu a nie jeżdżą po wodzie?. :)
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to idź pobiegaj. Może rozumu nie przybędzie, ale przynajmniej schudniesz.
Avatar
Gość / 6 marca 2017 o 20:20
0
Nie ma to nic wspólnego z lotami do Izraela które będzie obsługiwał LOT a nie Wizz...ale to oczywiscie bardzo dobra wiadomość bo może to zapowiadać dalszy rozwój przewoźnika na naszym lotnisku.Może pojawi się druga maszyna w naszej bazie? Co otworzyło by kolejne połączenia? :)
Avatar
Gość / 6 marca 2017 o 20:18
0
Dlaczego powinni umieć pływać a nie ma wzmianki że dobrze by było gdyby też byli niepalący, bez nałogów, w zaawansowanej ciąży, schludni i chudzi jak patyk bo przecież otyłych nie potrzebują. Dlaczego powinni umieć pływać skoro samoloty z reguły latają w powietrzu a nie jeżdżą po wodzie?. :)
Avatar
Gość / 6 marca 2017 o 20:07
0
Dalekie loty się szykują . Izrael dopłacać ma przewożnikowi 150 euro do pasażera który przyleci z Lublina do Ziemi Świętej w celach turystycznych . I dlatego tak szybki nabór . Poczytajcie na stronach WP .
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 12:54
0
Zas rana robota, zwłaszcza w lowcostach.....
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 11:27
0
lolson dobrze chociaż że lini lotniczych jest wiele no i cóż wybierają tych co im odpowiadają z tego co piszesz a my nic z tym nie możemy zrobić,ja byłem na rekrutacji do Follow Me na naszym lubelskim lotnisku wybrali mojego "znajomego" który ukonczył jakąs tam szkołe w tym kierunku (Kraków) a jego tata jest pilotem :D Czasem znajomości a czasem wygląd zalezy na kogo sie trafi w komisji
Avatar
lolson / 7 marca 2017 o 10:50
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To już nie trzeba mieć wyższego wykształcenia ?? Haha przecież wiadomo że tych z wyższym wykształceniem przyjmą jako pierwszych ;)
co ty..byłem na rekrutacji latem 2015 roku z kolezanka, ani ja ani ona sie nie dostalismy.  wysztkelnie w pracy flight attendant ma nikle zanczenie. Ona teraz jest wbazie w wielkej brytanii i lata dla easyjeata( z lepszymiz arobkami)Ja w sumie sie nie dziwie bylo chyba zaden facet nie przeszedl do 3 etapu, wiekszosć odpadla po 1 etapie.Być moze bylem za stary.Nie trzeba miec zadnego wyksztalcenia liczy sie dobra zajomosc jezyków obcych i wygląd- ale nawet te dwie rzeczy nie gwaratuja ze sie dostaniesz do wizza. 90% ludzie nie przechodzi w ogole rekrutacji a połowa zna angielski biegle. Wizz Air ma w ogole dziwna rekrutacje, znam osobe ktora nie dotsala sie do Wizzaira(Taniej linii) a dostala sie do LOT( prestizowej linii), moja kolezanka pzeszla dwie rekrutacje dla innych linii, w wizie nawet nie dostrwala do konca dnia. Moga cie oblac za stój albo za brzydkie zęby. To jest ruletka.
co ty..byłem na rekrutacji latem 2015 roku z kolezanka, ani ja ani ona sie nie dostalismy.  wysztkelnie w pracy flight attendant ma nikle zanczenie. Ona teraz jest wbazie w wielkej brytanii i lata dla easyjeata( z lepszymiz arobkami)Ja w sumie sie nie dziwie bylo chyba zaden facet nie przeszedl do 3 etapu, wiekszosć odpadla po 1 etapie.Być moze bylem za stary.Nie trzeba miec zadnego wyksztalcenia liczy sie dobra zajomosc jezyków obcych i wygląd- ale nawet te dwie rzeczy nie gwaratuja ze sie dostaniesz do wizza. 90% ludzie nie ... rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 08:26
0
Myślę że kandydatów i tak już wybrano
Avatar
Marian / 7 marca 2017 o 06:54
0
Taki duży zasięg ramion pewnie po to, aby skutecznie upychać jak zawsze przeładowany bagaż "podręczny".
Avatar
W6 / 6 marca 2017 o 21:45
0
 1200-1500 Euro na start
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ile płacą?
Avatar
ja / 6 marca 2017 o 20:27
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego powinni umieć pływać a nie ma wzmianki że dobrze by było gdyby też byli niepalący, bez nałogów, w zaawansowanej ciąży, schludni i chudzi jak patyk bo przecież otyłych nie potrzebują. Dlaczego powinni umieć pływać skoro samoloty z reguły latają w powietrzu a nie jeżdżą po wodzie?. :)
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to idź pobiegaj. Może rozumu nie przybędzie, ale przynajmniej schudniesz.
Avatar
Gość / 6 marca 2017 o 20:20
0
Nie ma to nic wspólnego z lotami do Izraela które będzie obsługiwał LOT a nie Wizz...ale to oczywiscie bardzo dobra wiadomość bo może to zapowiadać dalszy rozwój przewoźnika na naszym lotnisku.Może pojawi się druga maszyna w naszej bazie? Co otworzyło by kolejne połączenia? :)
Avatar
Gość / 6 marca 2017 o 20:18
0
Dlaczego powinni umieć pływać a nie ma wzmianki że dobrze by było gdyby też byli niepalący, bez nałogów, w zaawansowanej ciąży, schludni i chudzi jak patyk bo przecież otyłych nie potrzebują. Dlaczego powinni umieć pływać skoro samoloty z reguły latają w powietrzu a nie jeżdżą po wodzie?. :)
Avatar
Gość / 6 marca 2017 o 20:07
0
Dalekie loty się szykują . Izrael dopłacać ma przewożnikowi 150 euro do pasażera który przyleci z Lublina do Ziemi Świętej w celach turystycznych . I dlatego tak szybki nabór . Poczytajcie na stronach WP .
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 431 38

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 15 8

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!