Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2012 r.
18:06
Edytuj ten wpis

Radni obronią Sosnowskiego?

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 11 A A
Sławomir Sosnowski (Maciej Kaczanowski)
Sławomir Sosnowski (Maciej Kaczanowski)

Choć losy Sławomira Sosnowskiego (PSL) nie są przesądzone, na politycznej giełdzie pojawiło się już nazwisko jego następcy. Fotel wicemarszałka miałby zająć Andrzej Romańczuk, szef lubelskiego oddziału Agencji Rynku Rolnego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O odwołanie Sosnowskiego wnioskuje CBA. Agenci wykryli, że wicemarszałek jest członkiem rady nadzorczej Samorządowego Funduszu Pożyczkowego Powiatu Radzyńskiego Karbona, a tego zabraniają mu przepisy. Marszałek Krzysztof Hetman zapowiedział, że 28 grudnia zawnioskuje o jego odwołanie.

Ale Sosnowski wcale nie musi stracić stanowiska. Wojewódzcy z PSL bronią go. – Przecież ten fundusz został postawiony do likwidacji w 2005 roku. Rada nadzorcza przestaje wtedy działać. Sytuacja jest niejasna – mówi Andrzej Romańczuk radny i szef lubelskiej ARR.

Swojej kandydatury na to stanowisko nie chce komentować. – Póki co wicemarszałek jest wicemarszałkiem. Ci, co dzielą skórę na niedźwiedziu zbytnio się śpieszą – ucina.

Wśród potencjalnych następców Sosnowskiego wymieniane jest także nazwisko Marcelego Niezgody, wiceministra rozwoju regionalnego.



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
plaskaty / 16 grudnia 2012 r. o 23:39
0
wywalić likwidatora?
Avatar
nik / 16 grudnia 2012 r. o 13:12
0
to proste. Wywalić na zbity pysk.......
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 r. o 11:31
0
[quote name='czytelnik' timestamp='1355648685' post='710039']
Wicemarszałek Sosnowski jest komuś baaardzo niewygodny... pytanie komu tak bardzo i dlaczego, skoro sięga się po tak wątpliwe agrumenty?? Chodzi oczywiście o szum medialny i zdeprecjonowanie tego czym zajmuje się marszałek. Dobrze, że coraz więcej osób to dostrzega.
[/quote]

Ciekawe co na to opinie prawne. CBA to nie wyrocznia.Ktoś się musi wypowiedzieć czy tutaj nastąpiła faktycznie kolizja prawna. Komuż to tak się naraził Marszałek bo w przypadkowość tych zdarzeń to ja nie wierzę.Myślę, że krzyk medialny nie będzie miał wpływu na decyzję radnych.
[quote name='czytelnik' timestamp='1355648685' post='710039']
Wicemarszałek Sosnowski jest komuś baaardzo niewygodny... pytanie komu tak bardzo i dlaczego, skoro sięga się po tak wątpliwe agrumenty?? Chodzi oczywiście o szum medialny i zdeprecjonowanie tego czym zajmuje się marszałek. Dobrze, że coraz więcej osób to dostrzega.
[/quote]

Ciekawe co na to opinie prawne. CBA to nie wyrocznia.Ktoś się musi wypowiedzieć czy tutaj nastąpiła faktycznie kolizja prawna. Komuż to tak się naraził Marszałe... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 r. o 11:25
0
[quote name='Josef' timestamp='1355652406' post='710056']
Oczywiście,że "zielona zaraza"będzie bronić Sossnowskiego,ale to tylko starsza gwardia.O co kopię kruszyć przecież Sosnowski najlepiej umie doić krowy,a z zarządzaniem raczej na bakier.Trzeba mu pozwolić robić to co najlepiej umie!!!!!!! Ma przyznaną kwote mleczną!!!!Nie widzę problemu,aby Sławcia posłac na stałe między swoich! Tylko niestety ,to już na codzień nie będzie ta sama "woda kolońska"!!!!
[/quote]

Taki tępak, który nie dorasta mu do pięt może używać tak prymitywnych słów. Ziejesz nienawiścią z zazdrości,że taki Człowiek jest Wicemarszałkiem i tą funkcję sprawuje z wielkim powodzeniem. Marszałka Sosnowskiego szanują i ci z prawa i z lewa. Szanują za kompetencje i pracowitość. Za to ,że tyle zrobił dla regionu. Nikt rozsądny nie widzi żadnej kolizji prawa. To że 7 lat temu postawiono w stan likwidacji jakąś nie funkcjonującą organizację i likwidator tego nie dokończył to tym się obciążą Soanowskiego. Toż toby koń się uśmiał.
[quote name='Josef' timestamp='1355652406' post='710056']
Oczywiście,że "zielona zaraza"będzie bronić Sossnowskiego,ale to tylko starsza gwardia.O co kopię kruszyć przecież Sosnowski najlepiej umie doić krowy,a z zarządzaniem raczej na bakier.Trzeba mu pozwolić robić to co najlepiej umie!!!!!!! Ma przyznaną kwote mleczną!!!!Nie widzę problemu,aby Sławcia posłac na stałe między swoich! Tylko niestety ,to już na codzień nie będzie ta sama "woda kolońsk... rozwiń
Avatar
Josef / 16 grudnia 2012 r. o 11:06
0
Oczywiście,że "zielona zaraza"będzie bronić Sossnowskiego,ale to tylko starsza gwardia.O co kopię kruszyć przecież Sosnowski najlepiej umie doić krowy,a z zarządzaniem raczej na bakier.Trzeba mu pozwolić robić to co najlepiej umie!!!!!!! Ma przyznaną kwote mleczną!!!!Nie widzę problemu,aby Sławcia posłac na stałe między swoich! Tylko niestety ,to już na codzień nie będzie ta sama "woda kolońska"!!!!
Avatar
czytelnik / 16 grudnia 2012 r. o 10:04
0
Wicemarszałek Sosnowski jest komuś baaardzo niewygodny... pytanie komu tak bardzo i dlaczego, skoro sięga się po tak wątpliwe agrumenty?? Chodzi oczywiście o szum medialny i zdeprecjonowanie tego czym zajmuje się marszałek. Dobrze, że coraz więcej osób to dostrzega.
Avatar
plaskaty / 16 grudnia 2012 r. o 09:46
0
ktoś zawinił, kogoś powiesili...
to potworna zbrodnia, likiwdator nie raczył złożyćwniosku do sądu 7 lat temu, więc wywalamy Sosnowskiego, wygląda to jak szukanie bata na 4 litery, bo czyje są 4 litery już ustalono, tylko bat mizerny, nic to poszukamy dalej, może się coś znajdzie, może jest w jakimś honorowym komitecie wspierającym cokolwiek, będzie znowu "powód"
Avatar
luuu / 16 grudnia 2012 r. o 07:58
0
tak, radni broncie go, a wyborcy osądzą was i ubędzie wam kilku radnych w sejmiku, juz nie bedziecie wtedy rządzić, pis dogada sie z sld, juz terz mało zabrałkło do tej koalicji. tak poza tym sosnowski miał juz jakies przygody z piciem podobno w pracy, na pewno dzięki temu wzrasta poparcie wyborcze
Avatar
luuu / 16 grudnia 2012 r. o 07:51
0
tak, radni broncie go, a wyborcy osądzą was i ubędzie wam kilku radnych w sejmiku, juz nie bedziecie wtedy rządzić, pis dogada sie z sld, juz terz mało zabrałkło do tej koalicji. tak poza tym sosnowski miał juz jakies przygody z piciem podobno w pracy, na pewno dzięki temu wzrasta poparcie wyborcze
Avatar
milo / 16 grudnia 2012 r. o 07:43
0
O nie, tylko nie on, zarozumiały bufon gardzący ludzmi!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
plaskaty / 16 grudnia 2012 r. o 23:39
0
wywalić likwidatora?
Avatar
nik / 16 grudnia 2012 r. o 13:12
0
to proste. Wywalić na zbity pysk.......
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 r. o 11:31
0
[quote name='czytelnik' timestamp='1355648685' post='710039']
Wicemarszałek Sosnowski jest komuś baaardzo niewygodny... pytanie komu tak bardzo i dlaczego, skoro sięga się po tak wątpliwe agrumenty?? Chodzi oczywiście o szum medialny i zdeprecjonowanie tego czym zajmuje się marszałek. Dobrze, że coraz więcej osób to dostrzega.
[/quote]

Ciekawe co na to opinie prawne. CBA to nie wyrocznia.Ktoś się musi wypowiedzieć czy tutaj nastąpiła faktycznie kolizja prawna. Komuż to tak się naraził Marszałek bo w przypadkowość tych zdarzeń to ja nie wierzę.Myślę, że krzyk medialny nie będzie miał wpływu na decyzję radnych.
[quote name='czytelnik' timestamp='1355648685' post='710039']
Wicemarszałek Sosnowski jest komuś baaardzo niewygodny... pytanie komu tak bardzo i dlaczego, skoro sięga się po tak wątpliwe agrumenty?? Chodzi oczywiście o szum medialny i zdeprecjonowanie tego czym zajmuje się marszałek. Dobrze, że coraz więcej osób to dostrzega.
[/quote]

Ciekawe co na to opinie prawne. CBA to nie wyrocznia.Ktoś się musi wypowiedzieć czy tutaj nastąpiła faktycznie kolizja prawna. Komuż to tak się naraził Marszałe... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 r. o 11:25
0
[quote name='Josef' timestamp='1355652406' post='710056']
Oczywiście,że "zielona zaraza"będzie bronić Sossnowskiego,ale to tylko starsza gwardia.O co kopię kruszyć przecież Sosnowski najlepiej umie doić krowy,a z zarządzaniem raczej na bakier.Trzeba mu pozwolić robić to co najlepiej umie!!!!!!! Ma przyznaną kwote mleczną!!!!Nie widzę problemu,aby Sławcia posłac na stałe między swoich! Tylko niestety ,to już na codzień nie będzie ta sama "woda kolońska"!!!!
[/quote]

Taki tępak, który nie dorasta mu do pięt może używać tak prymitywnych słów. Ziejesz nienawiścią z zazdrości,że taki Człowiek jest Wicemarszałkiem i tą funkcję sprawuje z wielkim powodzeniem. Marszałka Sosnowskiego szanują i ci z prawa i z lewa. Szanują za kompetencje i pracowitość. Za to ,że tyle zrobił dla regionu. Nikt rozsądny nie widzi żadnej kolizji prawa. To że 7 lat temu postawiono w stan likwidacji jakąś nie funkcjonującą organizację i likwidator tego nie dokończył to tym się obciążą Soanowskiego. Toż toby koń się uśmiał.
[quote name='Josef' timestamp='1355652406' post='710056']
Oczywiście,że "zielona zaraza"będzie bronić Sossnowskiego,ale to tylko starsza gwardia.O co kopię kruszyć przecież Sosnowski najlepiej umie doić krowy,a z zarządzaniem raczej na bakier.Trzeba mu pozwolić robić to co najlepiej umie!!!!!!! Ma przyznaną kwote mleczną!!!!Nie widzę problemu,aby Sławcia posłac na stałe między swoich! Tylko niestety ,to już na codzień nie będzie ta sama "woda kolońsk... rozwiń
Avatar
Josef / 16 grudnia 2012 r. o 11:06
0
Oczywiście,że "zielona zaraza"będzie bronić Sossnowskiego,ale to tylko starsza gwardia.O co kopię kruszyć przecież Sosnowski najlepiej umie doić krowy,a z zarządzaniem raczej na bakier.Trzeba mu pozwolić robić to co najlepiej umie!!!!!!! Ma przyznaną kwote mleczną!!!!Nie widzę problemu,aby Sławcia posłac na stałe między swoich! Tylko niestety ,to już na codzień nie będzie ta sama "woda kolońska"!!!!
Avatar
czytelnik / 16 grudnia 2012 r. o 10:04
0
Wicemarszałek Sosnowski jest komuś baaardzo niewygodny... pytanie komu tak bardzo i dlaczego, skoro sięga się po tak wątpliwe agrumenty?? Chodzi oczywiście o szum medialny i zdeprecjonowanie tego czym zajmuje się marszałek. Dobrze, że coraz więcej osób to dostrzega.
Avatar
plaskaty / 16 grudnia 2012 r. o 09:46
0
ktoś zawinił, kogoś powiesili...
to potworna zbrodnia, likiwdator nie raczył złożyćwniosku do sądu 7 lat temu, więc wywalamy Sosnowskiego, wygląda to jak szukanie bata na 4 litery, bo czyje są 4 litery już ustalono, tylko bat mizerny, nic to poszukamy dalej, może się coś znajdzie, może jest w jakimś honorowym komitecie wspierającym cokolwiek, będzie znowu "powód"
Avatar
luuu / 16 grudnia 2012 r. o 07:58
0
tak, radni broncie go, a wyborcy osądzą was i ubędzie wam kilku radnych w sejmiku, juz nie bedziecie wtedy rządzić, pis dogada sie z sld, juz terz mało zabrałkło do tej koalicji. tak poza tym sosnowski miał juz jakies przygody z piciem podobno w pracy, na pewno dzięki temu wzrasta poparcie wyborcze
Avatar
luuu / 16 grudnia 2012 r. o 07:51
0
tak, radni broncie go, a wyborcy osądzą was i ubędzie wam kilku radnych w sejmiku, juz nie bedziecie wtedy rządzić, pis dogada sie z sld, juz terz mało zabrałkło do tej koalicji. tak poza tym sosnowski miał juz jakies przygody z piciem podobno w pracy, na pewno dzięki temu wzrasta poparcie wyborcze
Avatar
milo / 16 grudnia 2012 r. o 07:43
0
O nie, tylko nie on, zarozumiały bufon gardzący ludzmi!!!!!!!!!!!!!!