Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 kwietnia 2016 r.
17:07

Radni przyjęli stanowisko ws. Trybunału. Wojewoda przestrzega sejmik

Autor: Zdjęcie autora TOMA
0 90 A A

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek przestrzega sejmik województwa lubelskiego przed łamaniem prawa. Chodzi o przyjęte przez radnych w środę stanowisko, w którym zapowiadają oni, że przy podejmowaniu uchwał będą uwzględniać nawet niepublikowane wyroki Trybunału Konstytucyjnego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Warunkiem wejścia w życie wyroków Trybunału jest ich ogłoszenie w Dzienniku Ustaw albo w Monitorze Polskim. Jeśli tego ogłoszenia nie ma, to one nie wchodzą w życie – mówił wojewoda podczas zwołanej konferencji prasowej. Przytoczył też art. 171 Konstytucji, który mówi o tym, że w sytuacji rażącego naruszenia prawa przez organy stanowiące jednostek samorządu terytorialnego Sejm na wniosek prezesa Rady Ministrów może rozwiązać taki organ.

- Jestem przekonany, że to stanowisko, które jeszcze nie jest naruszeniem prawa, a jedynie jego zapowiedzią, jest wyłącznie błędem wynikającym z wadliwej interpretacji przepisów i nie będzie w przyszłości stanowiło przesłanki do tego, żeby sejmik województwa lubelskiego został rozwiązany – powiedział Przemysław Czarnek.

Stanowisko w sprawie TK radni sejmiku przyjęli w środę głosami koalicji PO-PSL. Członkowie klubu PiS głosowali przeciw.

Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 maja 2016 o 08:22
0
przecz z namiestnikami kaczora. potrzeba myślącego wojewody
Avatar
Kwa kwa kwa / 29 kwietnia 2016 o 13:11
0

"Czemuś głupi boś biedny, czemuś biedny boś głupi" Ściana wschodnia musi pozbyć się z sejmików "pociotków" i POpaprańców, bo nigdy na lubelszczyźnie nic sie nie zmieni. Zawsze pozostaniecie jako krowa dojna dla rodzinnych mafii. Jak można popierac TK który jest antypolski? Czy zdajecie sobie sprawę, osły w sejmiku, co robicie?


Puławy, Bogdanka, droga do przejscia granicznego w Terespolu podziekowanie rzadu dla ciemnej masy wyborczej,zapinaja was z klerem w zope az wam głowy podskakuja a wy sie jeszcze cieszycie jak głupi do sera,no taki to łatwo rzadzić faktycznie,klepki na oczach jak ten koń w kopalni i alleluja i do przodu,do roboty bo na torun znow trzeba słac :) faktycznie na tym zadupie Europy sie długo nic nie zmieni.

Puławy, Bogdanka, droga do przejscia granicznego w Terespolu podziekowanie rzadu dla ciemnej masy wyborczej,zapinaja was z klerem w zope az wam głowy podskakuja a wy sie jeszcze cieszycie jak głupi do sera,no taki to łatwo rzadzić faktycznie,klepki na oczach jak ten koń w kopalni i alleluja i do przodu,do roboty bo na torun znow trzeba słac :) faktycznie na tym zadupie Europy sie długo nic nie zmieni. rozwiń
Avatar
Szczesc kaczorze / 29 kwietnia 2016 o 12:34
0

Oderwani od koryta wyją? To świetnie! A pod tym linkiem są dane, które ich ZMIAŻDŻĄ ;) ppiop.rcl.gov.pl/?r=orzeczenia/index


Zmiazdza ha ha ulubiony zwrot elektoratu pisu po podstawowce,poziomu gimbazy nie przeskoczycie,nie ma bata :) Czym zablysnales,ze podales linka do strony rzadowej z orzeczeniami,dobrze znanymi dla ogarnietych ludzi. A faktycznie dla pisdzielcow to pewnie nowosc :) prezes wam dał linka bo wy to tylko gosc niedzielny i watykan tv. Jak ktos napisal,niemozliwe jest wykonanie wszystkich orzezen a ta strona was tylko pograza ciemne mohery, chcecie Polski na własnosc ale niedoczekanie wasze a ten wasz wojewodzina to podsumowanie nedzy i rozpaczy w naszym wojewodztwie.

Zmiazdza ha ha ulubiony zwrot elektoratu pisu po podstawowce,poziomu gimbazy nie przeskoczycie,nie ma bata :) Czym zablysnales,ze podales linka do strony rzadowej z orzeczeniami,dobrze znanymi dla ogarnietych ludzi. A faktycznie dla pisdzielcow to pewnie nowosc :) prezes wam dał linka bo wy to tylko gosc niedzielny i watykan tv. Jak ktos napisal,niemozliwe jest wykonanie wszystkich orzezen a ta strona was tylko pograza ciemne mohery, chcecie Polski na własnosc ale niedoczekanie wasze a ten wasz wojewodzina to podsumowanie ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 12:23
0

CZY GAZETKA ,,DZIENNIK WSCHODNI '' TO KOLESI Z NIEMIEC ????????????

nie watykańska jak "od rzeczy " :D

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 10:30
0
Oderwani od koryta wyją? To świetnie! A pod tym linkiem są dane, które ich ZMIAŻDŻĄ ;) ppiop.rcl.gov.pl/?r=orzeczenia/index
Avatar
gość normalny lublinianin / 29 kwietnia 2016 o 10:11
0

Wracaj człowieku do Końskowoli do ODR-u i sprzątaj po zbiorach bo tyle potrafisz ! Nigdy by nie pomyślał, że aż tak zdurnieje przez 5 lat ! Jak odszedł z ODR Końskowola a był od sprzątania

Avatar
anty obłudnik / 29 kwietnia 2016 o 10:06
0

Nie tylko zacznie!!! Jest to najwyższe zadanie i jedyne , oglosić Referendum i zapytać Polaków czy chcą Rzeplińskiego i jego bandę. A potem rozwiązać to gniazdo zepsucia, tak samo SN który pochodzi z tego samego wychowania i od tych samych "nauczycieli". Zdrajcy i szkodniki, nic wiecej. Ciemniaku przyjm do wiadomości ze w Konstytucji jest zapis " Przepis art. 1 Konstytucji daje do zrozumienia, że tak być nie powinno. Na jego podstawie władze publiczne zobowiązane są do przeciwdziałania jednostkowym czy grupowym zakusom zmierzającym do zawłaszczenia dla siebie dobra wspólnego."

"art. 3 Konstytucji, istnieje tylko jeden podmiot władzy najwyższej (określony w art. 4 ust. 1 Konstytucji: Naród),"

Pojmowanie zasady suwerenności narodu oznacza jednak obecnie, że naród jako podmiot władzy suwerennej stanowią – w odróżnieniu od różnych wcześniejszych koncepcji – „wszyscy obywatele Rzeczypospolitej” niezależnie od ich przynależności etnicznej, pozycji społecznej, wykształcenia, statusu majątkowego, wyznawanej religii, czy reprezentowanego światopoglądu.

Bezposrednio wybranym z narodu jest prezydent, i on ma reprezentować ten naród, chociaż próbuje sie to zagmatwać, ale nigdzie nie ma ze TK, SN, i podobne "somalijskie " uklady.

 Do nauki barany. a nie pisania.

Rzepliński powinien stanąc przed TS i odpowiadać za "szkodzenie" ciągłe swojemu narodowi. Politycy PO jak Trzaskwski i Schetyna winni być poddani sądom za zdradę i szkodzenie narodowi który jest JEDYNYM SUWERENEM!!! Nie Unia, nie Rzepliński czy inna sekta!

Ryj ci odpadnie za te brednie kłamstwa i obłudę !

Ryj ci odpadnie za te brednie kłamstwa i obłudę !

rozwiń
Avatar
nie tępy / 29 kwietnia 2016 o 10:04
0

A gdzież to przebywał i cóż robił w tym czasie strażnik Konstytucji (kwacha-stolzmana) i demokracji (bolesława zdrada walesy), umiłowany wódz z 70% poparciem, rezydent bul-stołek-koromowski? Robił różne rzeczy a to lepił ptactwo z czekolady, sadził dęby, podglądał polowania, robił kotyliony w przedszkolu, skakał po krzesłach w obcym parlamencie, ale nie znalazł czasu na śledzenie orzeczeń TK. Zresztą jego znajomek "władający" tym trybunałem nie był szczególnie zafiksowany na punkcie egzekwowania prawa. I tak zleciało 5 lat. A pensyjka sedziego TK to 20 000 miesięcznie! Fajnie?! Jest o co drzeć japę?! JEST!

Cóż oprócz jednego można powiedzieć na brednie z piekła ! Ciemnota tępota i obłuda

Cóż oprócz jednego można powiedzieć na brednie z piekła ! Ciemnota tępota i obłuda

rozwiń
Avatar
anty bydło szaleńcze / 29 kwietnia 2016 o 10:03
0

Czy takie działania są też finansowane przez Sorosa, który w wielu krajach jest ścigany listami gończymi? Ponoć dał kilka milionów $ na tzw. "ratowanie demokracji" w Polsce. Jak widać bronią układu rękami i nogami.

obrzydliwy debil siejący fałsz, kłamstwa, obłudę i nikczemność tyle

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 09:57
0
A gdzież to przebywał i cóż robił w tym czasie strażnik Konstytucji (kwacha-stolzmana) i demokracji (bolesława zdrada walesy), umiłowany wódz z 70% poparciem, rezydent bul-stołek-koromowski? Robił różne rzeczy a to lepił ptactwo z czekolady, sadził dęby, podglądał polowania, robił kotyliony w przedszkolu, skakał po krzesłach w obcym parlamencie, ale nie znalazł czasu na śledzenie orzeczeń TK. Zresztą jego znajomek "władający" tym trybunałem nie był szczególnie zafiksowany na punkcie egzekwowania prawa. I tak zleciało 5 lat. A pensyjka sedziego TK to 20 000 miesięcznie! Fajnie?! Jest o co drzeć japę?! JEST!
A gdzież to przebywał i cóż robił w tym czasie strażnik Konstytucji (kwacha-stolzmana) i demokracji (bolesława zdrada walesy), umiłowany wódz z 70% poparciem, rezydent bul-stołek-koromowski? Robił różne rzeczy a to lepił ptactwo z czekolady, sadził dęby, podglądał polowania, robił kotyliony w przedszkolu, skakał po krzesłach w obcym parlamencie, ale nie znalazł czasu na śledzenie orzeczeń TK. Zresztą jego znajomek "władający" tym trybunałem nie był szczególnie zafiksowany na punkcie egzekwowania prawa. I tak zleciało 5 lat. A pens... rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2016 o 08:22
0
przecz z namiestnikami kaczora. potrzeba myślącego wojewody
Avatar
Kwa kwa kwa / 29 kwietnia 2016 o 13:11
0

"Czemuś głupi boś biedny, czemuś biedny boś głupi" Ściana wschodnia musi pozbyć się z sejmików "pociotków" i POpaprańców, bo nigdy na lubelszczyźnie nic sie nie zmieni. Zawsze pozostaniecie jako krowa dojna dla rodzinnych mafii. Jak można popierac TK który jest antypolski? Czy zdajecie sobie sprawę, osły w sejmiku, co robicie?


Puławy, Bogdanka, droga do przejscia granicznego w Terespolu podziekowanie rzadu dla ciemnej masy wyborczej,zapinaja was z klerem w zope az wam głowy podskakuja a wy sie jeszcze cieszycie jak głupi do sera,no taki to łatwo rzadzić faktycznie,klepki na oczach jak ten koń w kopalni i alleluja i do przodu,do roboty bo na torun znow trzeba słac :) faktycznie na tym zadupie Europy sie długo nic nie zmieni.

Puławy, Bogdanka, droga do przejscia granicznego w Terespolu podziekowanie rzadu dla ciemnej masy wyborczej,zapinaja was z klerem w zope az wam głowy podskakuja a wy sie jeszcze cieszycie jak głupi do sera,no taki to łatwo rzadzić faktycznie,klepki na oczach jak ten koń w kopalni i alleluja i do przodu,do roboty bo na torun znow trzeba słac :) faktycznie na tym zadupie Europy sie długo nic nie zmieni. rozwiń
Avatar
Szczesc kaczorze / 29 kwietnia 2016 o 12:34
0

Oderwani od koryta wyją? To świetnie! A pod tym linkiem są dane, które ich ZMIAŻDŻĄ ;) ppiop.rcl.gov.pl/?r=orzeczenia/index


Zmiazdza ha ha ulubiony zwrot elektoratu pisu po podstawowce,poziomu gimbazy nie przeskoczycie,nie ma bata :) Czym zablysnales,ze podales linka do strony rzadowej z orzeczeniami,dobrze znanymi dla ogarnietych ludzi. A faktycznie dla pisdzielcow to pewnie nowosc :) prezes wam dał linka bo wy to tylko gosc niedzielny i watykan tv. Jak ktos napisal,niemozliwe jest wykonanie wszystkich orzezen a ta strona was tylko pograza ciemne mohery, chcecie Polski na własnosc ale niedoczekanie wasze a ten wasz wojewodzina to podsumowanie nedzy i rozpaczy w naszym wojewodztwie.

Zmiazdza ha ha ulubiony zwrot elektoratu pisu po podstawowce,poziomu gimbazy nie przeskoczycie,nie ma bata :) Czym zablysnales,ze podales linka do strony rzadowej z orzeczeniami,dobrze znanymi dla ogarnietych ludzi. A faktycznie dla pisdzielcow to pewnie nowosc :) prezes wam dał linka bo wy to tylko gosc niedzielny i watykan tv. Jak ktos napisal,niemozliwe jest wykonanie wszystkich orzezen a ta strona was tylko pograza ciemne mohery, chcecie Polski na własnosc ale niedoczekanie wasze a ten wasz wojewodzina to podsumowanie ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 12:23
0

CZY GAZETKA ,,DZIENNIK WSCHODNI '' TO KOLESI Z NIEMIEC ????????????

nie watykańska jak "od rzeczy " :D

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 10:30
0
Oderwani od koryta wyją? To świetnie! A pod tym linkiem są dane, które ich ZMIAŻDŻĄ ;) ppiop.rcl.gov.pl/?r=orzeczenia/index
Avatar
gość normalny lublinianin / 29 kwietnia 2016 o 10:11
0

Wracaj człowieku do Końskowoli do ODR-u i sprzątaj po zbiorach bo tyle potrafisz ! Nigdy by nie pomyślał, że aż tak zdurnieje przez 5 lat ! Jak odszedł z ODR Końskowola a był od sprzątania

Avatar
anty obłudnik / 29 kwietnia 2016 o 10:06
0

Nie tylko zacznie!!! Jest to najwyższe zadanie i jedyne , oglosić Referendum i zapytać Polaków czy chcą Rzeplińskiego i jego bandę. A potem rozwiązać to gniazdo zepsucia, tak samo SN który pochodzi z tego samego wychowania i od tych samych "nauczycieli". Zdrajcy i szkodniki, nic wiecej. Ciemniaku przyjm do wiadomości ze w Konstytucji jest zapis " Przepis art. 1 Konstytucji daje do zrozumienia, że tak być nie powinno. Na jego podstawie władze publiczne zobowiązane są do przeciwdziałania jednostkowym czy grupowym zakusom zmierzającym do zawłaszczenia dla siebie dobra wspólnego."

"art. 3 Konstytucji, istnieje tylko jeden podmiot władzy najwyższej (określony w art. 4 ust. 1 Konstytucji: Naród),"

Pojmowanie zasady suwerenności narodu oznacza jednak obecnie, że naród jako podmiot władzy suwerennej stanowią – w odróżnieniu od różnych wcześniejszych koncepcji – „wszyscy obywatele Rzeczypospolitej” niezależnie od ich przynależności etnicznej, pozycji społecznej, wykształcenia, statusu majątkowego, wyznawanej religii, czy reprezentowanego światopoglądu.

Bezposrednio wybranym z narodu jest prezydent, i on ma reprezentować ten naród, chociaż próbuje sie to zagmatwać, ale nigdzie nie ma ze TK, SN, i podobne "somalijskie " uklady.

 Do nauki barany. a nie pisania.

Rzepliński powinien stanąc przed TS i odpowiadać za "szkodzenie" ciągłe swojemu narodowi. Politycy PO jak Trzaskwski i Schetyna winni być poddani sądom za zdradę i szkodzenie narodowi który jest JEDYNYM SUWERENEM!!! Nie Unia, nie Rzepliński czy inna sekta!

Ryj ci odpadnie za te brednie kłamstwa i obłudę !

Ryj ci odpadnie za te brednie kłamstwa i obłudę !

rozwiń
Avatar
nie tępy / 29 kwietnia 2016 o 10:04
0

A gdzież to przebywał i cóż robił w tym czasie strażnik Konstytucji (kwacha-stolzmana) i demokracji (bolesława zdrada walesy), umiłowany wódz z 70% poparciem, rezydent bul-stołek-koromowski? Robił różne rzeczy a to lepił ptactwo z czekolady, sadził dęby, podglądał polowania, robił kotyliony w przedszkolu, skakał po krzesłach w obcym parlamencie, ale nie znalazł czasu na śledzenie orzeczeń TK. Zresztą jego znajomek "władający" tym trybunałem nie był szczególnie zafiksowany na punkcie egzekwowania prawa. I tak zleciało 5 lat. A pensyjka sedziego TK to 20 000 miesięcznie! Fajnie?! Jest o co drzeć japę?! JEST!

Cóż oprócz jednego można powiedzieć na brednie z piekła ! Ciemnota tępota i obłuda

Cóż oprócz jednego można powiedzieć na brednie z piekła ! Ciemnota tępota i obłuda

rozwiń
Avatar
anty bydło szaleńcze / 29 kwietnia 2016 o 10:03
0

Czy takie działania są też finansowane przez Sorosa, który w wielu krajach jest ścigany listami gończymi? Ponoć dał kilka milionów $ na tzw. "ratowanie demokracji" w Polsce. Jak widać bronią układu rękami i nogami.

obrzydliwy debil siejący fałsz, kłamstwa, obłudę i nikczemność tyle

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 09:57
0
A gdzież to przebywał i cóż robił w tym czasie strażnik Konstytucji (kwacha-stolzmana) i demokracji (bolesława zdrada walesy), umiłowany wódz z 70% poparciem, rezydent bul-stołek-koromowski? Robił różne rzeczy a to lepił ptactwo z czekolady, sadził dęby, podglądał polowania, robił kotyliony w przedszkolu, skakał po krzesłach w obcym parlamencie, ale nie znalazł czasu na śledzenie orzeczeń TK. Zresztą jego znajomek "władający" tym trybunałem nie był szczególnie zafiksowany na punkcie egzekwowania prawa. I tak zleciało 5 lat. A pensyjka sedziego TK to 20 000 miesięcznie! Fajnie?! Jest o co drzeć japę?! JEST!
A gdzież to przebywał i cóż robił w tym czasie strażnik Konstytucji (kwacha-stolzmana) i demokracji (bolesława zdrada walesy), umiłowany wódz z 70% poparciem, rezydent bul-stołek-koromowski? Robił różne rzeczy a to lepił ptactwo z czekolady, sadził dęby, podglądał polowania, robił kotyliony w przedszkolu, skakał po krzesłach w obcym parlamencie, ale nie znalazł czasu na śledzenie orzeczeń TK. Zresztą jego znajomek "władający" tym trybunałem nie był szczególnie zafiksowany na punkcie egzekwowania prawa. I tak zleciało 5 lat. A pens... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 35 13

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!