Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 kwietnia 2016 r.
11:12

Praca i Stanowiska. Posady dostają ludzie związani z PiS. Kilkadziesiąt zmian w regionie

0 89 A A
Od lewej od góry: Andrzej Pruszkowski, Przemysław Czarnek, Grzegorz Muszyński, Mariusz Deckert, Paweł Gilowski, Artur Jaśkowski, Zdzisław Atnoń, Marek Skomorowski, Mieczysław Ryba, Sławomir Plis, Waldemar Paruch, Krzysztof Gałaszkiewicz
Od lewej od góry: Andrzej Pruszkowski, Przemysław Czarnek, Grzegorz Muszyński, Mariusz Deckert, Paweł Gilowski, Artur Jaśkowski, Zdzisław Atnoń, Marek Skomorowski, Mieczysław Ryba, Sławomir Plis, Waldemar Paruch, Krzysztof Gałaszkiewicz

Nie tylko na szczeblu krajowym, ale i lokalnym zadziałała powyborcza miotła Prawa i Sprawiedliwości. Wysokie stanowiska zajęło już kilkadziesiąt osób związanych z partią rządzącą. – PiS robi dokładnie to samo, co poprzednie rządy, ale na swój autorski sposób, biorąc pod uwagę tempo i intensywność zmian – komentuje prof. Marek Pietraś, politolog z UMCS

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 89

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:44
0

obat ganglion

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Polonus / 6 kwietnia 2016 o 10:09
0

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do owsa "pasza prerii" antybiotyk stosowany dla kur, a dla koni śmiertelny! Dojdziemy kto to zrobił, bo ślady nawet trucizny zostawiają swój kod!

Jak chcesz zmienić , by lubelszczyzna była przynajmniej w srodku, a nie szarym końcu w rozwoju i bogactwie w Polsce? Przecież mieliście tyle czasu i co? Dlatego dla kazdego krajana piszę, pogońcie bandę PO i SLD, a rodzinne mafie PSL skierujcie do ośrodków moralnego wychowania. Niech przekopuję Mirzeję Wiślaną, a moja lubelszczyzna wtedy stanie się nie tylko słoikiem dla Warszawy, ale będzie wzorem dla całej Polski, ze jak się chce to się też i może!

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do ... rozwiń

Avatar
kod. / 3 kwietnia 2016 o 21:00
0

Popieram wypowiedzi; post-54, 64. Oczekuję "nagród" dla tych pracowitych aferzystów.

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2016 o 10:44
0
Nieszczęśni ci których samemu nie stać aby kimś być. A poza tym brak wstydu i "podnoszenie głowy" a raczej łepetyny (durnej) przed ludźmi. Mądrzyi przedsiębiorczy ludzie nie idą w politykę, mądrzy i samodzielni ludzie robią biznes. Tak, tak "ślizgacze partyjni" taka jest prawda.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 19:15
0
PlS to nepotyz i kumoterstwo. Złodziej i oszuści
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 22:30
0
cóż, ostatnio (od dziś) pracę u pana Żuka dostał też były polityk Ruchu Palikota - niejaki Poznański Marek - to też miotła PiS jak rozumiem?. Więcej rzetelności i obiektywizmu droga redakcjo...
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 21:09
0
PiS oszukał wyborców! Puste hasła i slogany, dzieki takim sztuczka populistycznym wygrali wybory! Tak mieli walczyć z nepotyzmem a sami go tetaz tworzą na niespotykana skale!
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 20:44
0

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla kwiatu starszej młodzieży którzy na emigracji nauczyła się uczciwej pracy i języka i jest w stanie zrobić coś dla naszej Ojczyzny. 

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla ... rozwiń

Avatar
nissan / 1 kwietnia 2016 o 18:20
0

hipokryzja PiS-u jest potężna, tak się zarzekali, że teraz będzie inaczej...

Jak powiedzieli tak słowa dotrzymali.Jest inaczej.Hahahahahaha

Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 18:15
0
Andrzej Pruszyński to ten pan od blach,czy tu nie idzie o A.Pruszkowskiego
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:44
0

obat ganglion

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Polonus / 6 kwietnia 2016 o 10:09
0

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do owsa "pasza prerii" antybiotyk stosowany dla kur, a dla koni śmiertelny! Dojdziemy kto to zrobił, bo ślady nawet trucizny zostawiają swój kod!

Jak chcesz zmienić , by lubelszczyzna była przynajmniej w srodku, a nie szarym końcu w rozwoju i bogactwie w Polsce? Przecież mieliście tyle czasu i co? Dlatego dla kazdego krajana piszę, pogońcie bandę PO i SLD, a rodzinne mafie PSL skierujcie do ośrodków moralnego wychowania. Niech przekopuję Mirzeję Wiślaną, a moja lubelszczyzna wtedy stanie się nie tylko słoikiem dla Warszawy, ale będzie wzorem dla całej Polski, ze jak się chce to się też i może!

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do ... rozwiń

Avatar
kod. / 3 kwietnia 2016 o 21:00
0

Popieram wypowiedzi; post-54, 64. Oczekuję "nagród" dla tych pracowitych aferzystów.

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2016 o 10:44
0
Nieszczęśni ci których samemu nie stać aby kimś być. A poza tym brak wstydu i "podnoszenie głowy" a raczej łepetyny (durnej) przed ludźmi. Mądrzyi przedsiębiorczy ludzie nie idą w politykę, mądrzy i samodzielni ludzie robią biznes. Tak, tak "ślizgacze partyjni" taka jest prawda.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 19:15
0
PlS to nepotyz i kumoterstwo. Złodziej i oszuści
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 22:30
0
cóż, ostatnio (od dziś) pracę u pana Żuka dostał też były polityk Ruchu Palikota - niejaki Poznański Marek - to też miotła PiS jak rozumiem?. Więcej rzetelności i obiektywizmu droga redakcjo...
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 21:09
0
PiS oszukał wyborców! Puste hasła i slogany, dzieki takim sztuczka populistycznym wygrali wybory! Tak mieli walczyć z nepotyzmem a sami go tetaz tworzą na niespotykana skale!
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 20:44
0

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla kwiatu starszej młodzieży którzy na emigracji nauczyła się uczciwej pracy i języka i jest w stanie zrobić coś dla naszej Ojczyzny. 

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla ... rozwiń

Avatar
nissan / 1 kwietnia 2016 o 18:20
0

hipokryzja PiS-u jest potężna, tak się zarzekali, że teraz będzie inaczej...

Jak powiedzieli tak słowa dotrzymali.Jest inaczej.Hahahahahaha

Avatar