Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 czerwca 2014 r.
20:27
Edytuj ten wpis

Radny Podgórski kontratakuje. Ile spóźnił się radny Krawczyk?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
2 41 A A

Radny, który sam spóźnił się na ostatnią sesję lubelskiej Rady Miasta o cztery godziny, teraz wytyka koledze radnemu kilkuminutowe spóźnienie na posiedzenie komisji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O spóźnieniu Michała Krawczyka na wtorkową Komisję Budżetowo-Ekonomicznej poinformował media Stanisław Podgórski. Po ostatniej sesji Rady Miasta zasłynął tym, że na obrady rozpoczynające się o godz. 9 przyszedł tuż przed godz. 13 i poświadczył na liście obecność od początku sesji. 17 minut później obrady zakończyły się, a wtedy Podgórski podpisał listę wykładaną na koniec obrad. Tylko podpis na obu listach gwarantuje radnemu, że dostanie całą dietę (średnio 2500 zł). Jeśli brakuje jednego z podpisów, wtedy kwota zmniejszana jest o 30 proc. Podgórski, choć podpisał obie listy, nie dostanie całej diety. Zapowiedział to przewodniczący Rady Miasta, który powiadomił prokuraturę wskazując na poświadczenie nieprawdy i próbę wyłudzenia diety.

W weekend zarząd powiatowy PO powiadomił o wniosku do sądu koleżeńskiego o wykluczenie Podgórskiego z partii. Komunikat podpisał Michał Krawczyk, sekretarz powiatu PO. Podgórski oświadczył, że wcześniej sam wystąpił z partii.
We wtorek Podgórski wytknął spóźnienie Krawczykowi. - Przyszedł na posiedzenie komisji już po najważniejszym punkcie, skwitowaniu prezydenta za wykonanie zeszłorocznego budżetu. Podpisał listę początkową, choć nie był od początku i listę końcową, choć posiedzenie jeszcze się nie zakończyło - stwierdza Podgórski.

- Była godzina 17.03, wszystko jest nagrane. Nie przesadzajmy, to jest obecność od początku komisji. Podpisałem też listę końcową, bo zamierzałem być do końca posiedzenia. Nie ja jeden tak robię - mówi Krawczyk. - Rozumiem, że radny Podgórski próbuje budować jakąś analogię między czterogodzinną nieobecnością a trzyminutowym spóźnieniem. To tylko ośmiesza Radę Miasta.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkaniec / 4 czerwca 2014 o 15:46
0

co ma Żuk do tematu którego dotyczy ten artykuł? dobrze się czujesz?

nie ma nic wspólnego, to jeden z klakierów Tułajewa, chodzą i pod każdym artykułem wypisują to samo: "Żuk to" "Żuk tamto"

OLAĆ!

Avatar
max / 4 czerwca 2014 o 15:22
0

Patrzcie jakie wpisy umieszczają obrońcy Krawczyka. Przeciez o komunistyczna oropaganda jakby żywcem ściągnięta z gazet północnokoreanskich albo rosyjskich. Tam zawsze jest oburzony "uczciwy obywatel" i zawsze jest ten który wykrywa oszustwo czyli po naszemu donosiciel a tam przewodniczący. I na koniec powinien zniknac czyli kula w łeb i do piachu Poczytajcie i zobaczcie jaki poziok reprezentują poplecznicy Żuka
'Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej'

co ma Żuk do tematu którego dotyczy ten artykuł? dobrze się czujesz?

co ma Żuk do tematu którego dotyczy ten artykuł? dobrze się czujesz?

rozwiń
Avatar
służbista / 4 czerwca 2014 o 15:21
0
Wojewodo Wilk dlaczego pozwala pan aby pana doradca Krawczyk w godzinach pracy korzystając ze służbowego sprzętu wpisywał z niego posty szkalujace Podgórskiego na forum Dziennika Wschodniego. Czy to nie jest karalne
Avatar
po transformacji / 4 czerwca 2014 o 14:08
0
Patrzcie jakie wpisy umieszczają obrońcy Krawczyka. Przeciez o komunistyczna oropaganda jakby żywcem ściągnięta z gazet północnokoreanskich albo rosyjskich. Tam zawsze jest oburzony "uczciwy obywatel" i zawsze jest ten który wykrywa oszustwo czyli po naszemu donosiciel a tam przewodniczący. I na koniec powinien zniknac czyli kula w łeb i do piachu Poczytajcie i zobaczcie jaki poziok reprezentują poplecznicy Żuka
'Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej'
Patrzcie jakie wpisy umieszczają obrońcy Krawczyka. Przeciez o komunistyczna oropaganda jakby żywcem ściągnięta z gazet północnokoreanskich albo rosyjskich. Tam zawsze jest oburzony "uczciwy obywatel" i zawsze jest ten który wykrywa oszustwo czyli po naszemu donosiciel a tam przewodniczący. I na koniec powinien zniknac czyli kula w łeb i do piachu Poczytajcie i zobaczcie jaki poziok reprezentują poplecznicy Żuka
'Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2014 o 13:58
0

szuja i oszust kontraatakuje :)

Avatar
lbn / 4 czerwca 2014 o 13:50
0

Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej!!!!!!

Spokojnie, ludzie widzą co mają widzieć

Podgórski jest już przegrany

Avatar
On / 4 czerwca 2014 o 13:47
0

Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej!!!!!!

Avatar
Paweł / 4 czerwca 2014 o 13:45
0

Zero pokory, zero honoru, próbował wyłudzić bezczelnie dietę a teraz próbuje się odgrywać

Avatar
gosiek / 4 czerwca 2014 o 13:44
0

zachowuje się jak typowy koryciarz ale co z tego zaraz pewnie jakby nigdy nic wystartuje z list PiS

Też tak myślę, pewnie już dogadany z opozycją.

Avatar
Gość / 4 czerwca 2014 o 13:43
0

radny podgórski się kompromituje totalnie

oby w najbliższych wyborach nie dostał żadnego głosu

słusznie prawisz kolego

Avatar
mieszkaniec / 4 czerwca 2014 o 15:46
0

co ma Żuk do tematu którego dotyczy ten artykuł? dobrze się czujesz?

nie ma nic wspólnego, to jeden z klakierów Tułajewa, chodzą i pod każdym artykułem wypisują to samo: "Żuk to" "Żuk tamto"

OLAĆ!

Avatar
max / 4 czerwca 2014 o 15:22
0

Patrzcie jakie wpisy umieszczają obrońcy Krawczyka. Przeciez o komunistyczna oropaganda jakby żywcem ściągnięta z gazet północnokoreanskich albo rosyjskich. Tam zawsze jest oburzony "uczciwy obywatel" i zawsze jest ten który wykrywa oszustwo czyli po naszemu donosiciel a tam przewodniczący. I na koniec powinien zniknac czyli kula w łeb i do piachu Poczytajcie i zobaczcie jaki poziok reprezentują poplecznicy Żuka
'Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej'

co ma Żuk do tematu którego dotyczy ten artykuł? dobrze się czujesz?

co ma Żuk do tematu którego dotyczy ten artykuł? dobrze się czujesz?

rozwiń
Avatar
służbista / 4 czerwca 2014 o 15:21
0
Wojewodo Wilk dlaczego pozwala pan aby pana doradca Krawczyk w godzinach pracy korzystając ze służbowego sprzętu wpisywał z niego posty szkalujace Podgórskiego na forum Dziennika Wschodniego. Czy to nie jest karalne
Avatar
po transformacji / 4 czerwca 2014 o 14:08
0
Patrzcie jakie wpisy umieszczają obrońcy Krawczyka. Przeciez o komunistyczna oropaganda jakby żywcem ściągnięta z gazet północnokoreanskich albo rosyjskich. Tam zawsze jest oburzony "uczciwy obywatel" i zawsze jest ten który wykrywa oszustwo czyli po naszemu donosiciel a tam przewodniczący. I na koniec powinien zniknac czyli kula w łeb i do piachu Poczytajcie i zobaczcie jaki poziok reprezentują poplecznicy Żuka
'Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej'
Patrzcie jakie wpisy umieszczają obrońcy Krawczyka. Przeciez o komunistyczna oropaganda jakby żywcem ściągnięta z gazet północnokoreanskich albo rosyjskich. Tam zawsze jest oburzony "uczciwy obywatel" i zawsze jest ten który wykrywa oszustwo czyli po naszemu donosiciel a tam przewodniczący. I na koniec powinien zniknac czyli kula w łeb i do piachu Poczytajcie i zobaczcie jaki poziok reprezentują poplecznicy Żuka
'Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2014 o 13:58
0

szuja i oszust kontraatakuje :)

Avatar
lbn / 4 czerwca 2014 o 13:50
0

Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej!!!!!!

Spokojnie, ludzie widzą co mają widzieć

Podgórski jest już przegrany

Avatar
On / 4 czerwca 2014 o 13:47
0

Myślę, że żaden normalny uczciwy mieszkaniec w życiu już nie odda głosu na Podgórskiego. Przewodniczący Kowalczyk odkrył jego oszustwo, Stanisław Podgórski powinien zniknąć ze sceny politycznej!!!!!!

Avatar
Paweł / 4 czerwca 2014 o 13:45
0

Zero pokory, zero honoru, próbował wyłudzić bezczelnie dietę a teraz próbuje się odgrywać

Avatar
gosiek / 4 czerwca 2014 o 13:44
0

zachowuje się jak typowy koryciarz ale co z tego zaraz pewnie jakby nigdy nic wystartuje z list PiS

Też tak myślę, pewnie już dogadany z opozycją.

Avatar
Gość / 4 czerwca 2014 o 13:43
0

radny podgórski się kompromituje totalnie

oby w najbliższych wyborach nie dostał żadnego głosu

słusznie prawisz kolego

Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 138 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!