Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2012 r.
21:29
Edytuj ten wpis

Ratownicy pogotowia nie zabrali do szpitala zatrutego alkoholem

0 13 A A
 (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
(Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Sąd skazał dwóch ratowników z pogotowia ratunkowego w Lublinie za to, że nie zabrali do szpitala mężczyzny zatrutego alkoholem. Kary to po pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O błędy w sztuce medycznej do tej pory oskarżani byli niemal wyłącznie lekarze. Przed Sądem Rejonowym Lublin-Wschód z siedzibą w Świdniku stanęli tym razem dwaj ratownicy medyczni. Proces zakończył się dla nich niekorzystnie. Sąd uznał, że są winni nieudzielenia pomocy Tomaszowi S., któremu zagrażało niebezpieczeństwo utraty życia. Ratownicy nie zabrali go do szpitala.

Prokuratura zajęła się sprawą po zawiadomieniu złożonym przez szpital im. Jana Bożego w Lublinie. W połowie marca ub. roku na oddział toksykologii trafił tam pacjent, który zatruł się glikolem – alkoholem używanym w przemyśle. Na szczęście udało się go uratować.

Dwa dni wcześniej mężczyzna kupił butelkę alkoholu. Myślał, że to spirytus przemycony zza wschodniej granicy. Wypił go, a potem płożył się, po czym stracił przytomność.

Rodzina wezwała pogotowie. Przyjechała karetka z dwoma ratownikami. Nie zabrali jednak Tomasza S. do szpitala.

Stan zatrutego nie poprawiał się. Jego bliscy znowu wezwali karetkę. Tym razem w zespole był lekarz i to on zdecydował, żeby zabrać mężczyznę do szpitala.

Negatywną opinię dla ratowników wydał biegły z dziedziny ratownictwa medycznego. Stwierdził, że osoba, która zatruła się alkoholem niewiadomego pochodzenia, powinna trafić na oddział toksykologii. Pozostawienie w domu naraża takiego pacjenta na utratę życia.

Na korzyść ratowników zaliczył to, że nikt im nie powiedział, że mężczyzna pił alkohol z niewiadomego źródła.

Ratownicy nie przyznawali się do winy. Skazujący ich wyrok nie jest prawomocny. Nie zamierza go zaskarżać prokuratura. – Zgadzamy się z takim rozstrzygnięciem – mówi Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie.

W biurze prasowym Sądu Okręgowego w Lublinie dowiedzieliśmy, że ratownicy zapowiedzieli złożenie apelacji od wyroku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 22:13
0
Ten kraj jest coraz gorszy. Byle co brac do szpitala byle pijaczka i tak juz jeździ sie do wszystkiego, gdzie głównym zadaniem zespołu S czy P jest nacisk na zabranie do szpitala. Krótko TAXI, darmowe przewozy. Była kontrola NIK-U i co? Nic i nikt z tym nie chce zrobic bo boja sie opini publicznej.
Równie dobrze mozna wzywać pogotowie energetyczne do wymiany żarówki, czy wymiany gniazdka. tylko że każda taka usługa KOSZTUJE a w ratownictwe medycznym wszystko za darmo najlepiej żeby jeszcze wszystko nocili zanosili daali papierki itp usługa pełn,a gęba. Dosć qrwa dość.
Koledzu wierzę że wyjdziecie z tego z dumą i wygracie, i będzie o tym głośno.
Ten kraj jest coraz gorszy. Byle co brac do szpitala byle pijaczka i tak juz jeździ sie do wszystkiego, gdzie głównym zadaniem zespołu S czy P jest nacisk na zabranie do szpitala. Krótko TAXI, darmowe przewozy. Była kontrola NIK-U i co? Nic i nikt z tym nie chce zrobic bo boja sie opini publicznej.
Równie dobrze mozna wzywać pogotowie energetyczne do wymiany żarówki, czy wymiany gniazdka. tylko że każda taka usługa KOSZTUJE a w ratownictwe medycznym wszystko za darmo najlepiej żeby jeszcze wszystko nocili zanosili daali papierki itp us... rozwiń
Avatar
marcin / 2 grudnia 2012 o 10:04
0
u-nie-winnić !!! u-nie-winnić !!!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 21:13
0
Tomek Stadnik?
Avatar
magda / 1 grudnia 2012 o 20:55
0
nasze prawo sądy chronia meneli a nie normalnych obywateli czy ludzi ktorzy ratuja nam zycie ratownicy dostaja wyrok za menela ktory podpisał papier ze nie chce pomocy szpitalnej strazacy dostaja mandaty ze np jadac na sygnale aby ratowac czyjes zycie dostaja w tył wozu przez deb***a ktory stwierdzil jest zielone dwa pasy stoja a prawy pusty to wyprzedze ich i bach w straz nie pomyslal czemu wszyscy stoja a strazak mandat czy to normalne?
Avatar
juras / 1 grudnia 2012 o 20:46
0
jak na całym świecie zajmują się ratownicy medyczni i to się sprawdza a nie ich wina że Polak menel wali gaz z nie znanego zrodla i nawet rodzina bojąc sie o swoja d*** że kupuje alkohol z przemytu nie informuje ratowników ze walil gaz z takiego zrodła i to jest wina ratowników ? czy deb***izmu sądu prokuratury i mi skoda tylko pieniedzy podatnikow ktore poszly na marne przez menela
Avatar
poszukujący prawdy / 1 grudnia 2012 o 17:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1354377448' post='703409']
tak to jest, że zamiast lekarzy zajmują się nami ratownicy " .... [color=#000000][font=sans-serif][size=3]W Polsce tytuł zawodowy ratownika medycznego uzyskuje się po ukończeniu 2-letniej [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_policealna"]szkoły policealnej[/url][font=sans-serif][size=2][color=#000000] ..."[/color][/size][/font]
[/quote]
Nie manipuluj!




Art. 10. Zawód ratownika medycznego może wykonywać osoba, która:
4) spełnia następujące wymagania:
a) ukończyła studia wyższe na kierunku (specjalności) ratownictwo medyczne lub
b)ukończyła publiczną szkołę policealną lub niepubliczną szkołę policealną o uprawnieniach szkoły publicznej i posiada dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego „ratownik medyczny”, lub
c) posiada dyplom wydany w państwie innym niż: państwo członkowskie Unii Europejskiej, Konfederacja Szwajcarska lub państwo członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) — strona umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, uznany w Rzeczypospolitej Polskiej za równoważny z dyplomem uzyskiwanym w Rzeczypospolitej Polskiej, potwierdzającym tytuł zawodowy ratownika medycznego, lub
d) posiada kwalifikacje do wykonywania zawodu ratownika medycznego nabyte w państwie członkowskim Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwie członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) — stronie umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, uznane w Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z [url="http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-26-kwietnia-2001-r-o-zasadach-uznawania-nabytych-w-panstwach-czlonkowskich-unii-europejskiej-kwalifikacji-do-wykonywania-zawodow-regulowanych/?on=30.06.2012&is_current=1&section="]ustawą[/url] z dnia 26 kwietnia 2001 r. o zasadach uznawania nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej kwalifikacji do wykonywania zawodów regulowanych (Dz. U. Nr 87, poz. 954, z późn. zm. [sup][url="http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-8-wrzesnia-2006-r-o-panstwowym-ratownictwie-medycznym/art-10/?on=30.06.2012#ftn5"]5)[/url][/sup] ).
[quote name='Gość' timestamp='1354377448' post='703409']
tak to jest, że zamiast lekarzy zajmują się nami ratownicy " .... [color=#000000][font=sans-serif][size=3]W Polsce tytuł zawodowy ratownika medycznego uzyskuje się po ukończeniu 2-letniej [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_policealna"]szkoły policealnej[/url][font=sans-serif][size=2][color=#000000] ..."[/color][/size][/font]
[/quote]
Nie manipuluj!




Art. 10... rozwiń
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 16:57
0
tak to jest, że zamiast lekarzy zajmują się nami ratownicy " .... [color=#000000][font=sans-serif][size=3]W Polsce tytuł zawodowy ratownika medycznego uzyskuje się po ukończeniu 2-letniej [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_policealna"]szkoły policealnej[/url][font=sans-serif][size=2][color=#000000] ..."[/color][/size][/font]
Avatar
Ted / 1 grudnia 2012 o 16:21
0
Artykuł stronniczy!!! Przecież podpisał ratownikom , że nie pojedzie do szpitala.Czemu nie ma tego w artykule?
Avatar
SkinheadBlackMetal / 1 grudnia 2012 o 11:16
0
[quote name='gość' timestamp='1354356054' post='703282']
Pijaka i ćpuna nie powinno się ratować ,takie mam zdanie kupuje taki jakieś dziwne płyny na melinie ,pokątnie na ulicy a póżniej pretensje ,pytam sie do kogo ?
[/quote]

Popieram. Niech biorą za siebie odpowiedzialność. Żadnego leczenia za publiczne pieniądze.
Avatar
gość / 1 grudnia 2012 o 11:00
0
Pijaka i ćpuna nie powinno się ratować ,takie mam zdanie kupuje taki jakieś dziwne płyny na melinie ,pokątnie na ulicy a póżniej pretensje ,pytam sie do kogo ?
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 22:13
0
Ten kraj jest coraz gorszy. Byle co brac do szpitala byle pijaczka i tak juz jeździ sie do wszystkiego, gdzie głównym zadaniem zespołu S czy P jest nacisk na zabranie do szpitala. Krótko TAXI, darmowe przewozy. Była kontrola NIK-U i co? Nic i nikt z tym nie chce zrobic bo boja sie opini publicznej.
Równie dobrze mozna wzywać pogotowie energetyczne do wymiany żarówki, czy wymiany gniazdka. tylko że każda taka usługa KOSZTUJE a w ratownictwe medycznym wszystko za darmo najlepiej żeby jeszcze wszystko nocili zanosili daali papierki itp usługa pełn,a gęba. Dosć qrwa dość.
Koledzu wierzę że wyjdziecie z tego z dumą i wygracie, i będzie o tym głośno.
Ten kraj jest coraz gorszy. Byle co brac do szpitala byle pijaczka i tak juz jeździ sie do wszystkiego, gdzie głównym zadaniem zespołu S czy P jest nacisk na zabranie do szpitala. Krótko TAXI, darmowe przewozy. Była kontrola NIK-U i co? Nic i nikt z tym nie chce zrobic bo boja sie opini publicznej.
Równie dobrze mozna wzywać pogotowie energetyczne do wymiany żarówki, czy wymiany gniazdka. tylko że każda taka usługa KOSZTUJE a w ratownictwe medycznym wszystko za darmo najlepiej żeby jeszcze wszystko nocili zanosili daali papierki itp us... rozwiń
Avatar
marcin / 2 grudnia 2012 o 10:04
0
u-nie-winnić !!! u-nie-winnić !!!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 21:13
0
Tomek Stadnik?
Avatar
magda / 1 grudnia 2012 o 20:55
0
nasze prawo sądy chronia meneli a nie normalnych obywateli czy ludzi ktorzy ratuja nam zycie ratownicy dostaja wyrok za menela ktory podpisał papier ze nie chce pomocy szpitalnej strazacy dostaja mandaty ze np jadac na sygnale aby ratowac czyjes zycie dostaja w tył wozu przez deb***a ktory stwierdzil jest zielone dwa pasy stoja a prawy pusty to wyprzedze ich i bach w straz nie pomyslal czemu wszyscy stoja a strazak mandat czy to normalne?
Avatar
juras / 1 grudnia 2012 o 20:46
0
jak na całym świecie zajmują się ratownicy medyczni i to się sprawdza a nie ich wina że Polak menel wali gaz z nie znanego zrodla i nawet rodzina bojąc sie o swoja d*** że kupuje alkohol z przemytu nie informuje ratowników ze walil gaz z takiego zrodła i to jest wina ratowników ? czy deb***izmu sądu prokuratury i mi skoda tylko pieniedzy podatnikow ktore poszly na marne przez menela
Avatar
poszukujący prawdy / 1 grudnia 2012 o 17:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1354377448' post='703409']
tak to jest, że zamiast lekarzy zajmują się nami ratownicy " .... [color=#000000][font=sans-serif][size=3]W Polsce tytuł zawodowy ratownika medycznego uzyskuje się po ukończeniu 2-letniej [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_policealna"]szkoły policealnej[/url][font=sans-serif][size=2][color=#000000] ..."[/color][/size][/font]
[/quote]
Nie manipuluj!




Art. 10. Zawód ratownika medycznego może wykonywać osoba, która:
4) spełnia następujące wymagania:
a) ukończyła studia wyższe na kierunku (specjalności) ratownictwo medyczne lub
b)ukończyła publiczną szkołę policealną lub niepubliczną szkołę policealną o uprawnieniach szkoły publicznej i posiada dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego „ratownik medyczny”, lub
c) posiada dyplom wydany w państwie innym niż: państwo członkowskie Unii Europejskiej, Konfederacja Szwajcarska lub państwo członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) — strona umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, uznany w Rzeczypospolitej Polskiej za równoważny z dyplomem uzyskiwanym w Rzeczypospolitej Polskiej, potwierdzającym tytuł zawodowy ratownika medycznego, lub
d) posiada kwalifikacje do wykonywania zawodu ratownika medycznego nabyte w państwie członkowskim Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwie członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) — stronie umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, uznane w Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z [url="http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-26-kwietnia-2001-r-o-zasadach-uznawania-nabytych-w-panstwach-czlonkowskich-unii-europejskiej-kwalifikacji-do-wykonywania-zawodow-regulowanych/?on=30.06.2012&is_current=1&section="]ustawą[/url] z dnia 26 kwietnia 2001 r. o zasadach uznawania nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej kwalifikacji do wykonywania zawodów regulowanych (Dz. U. Nr 87, poz. 954, z późn. zm. [sup][url="http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-8-wrzesnia-2006-r-o-panstwowym-ratownictwie-medycznym/art-10/?on=30.06.2012#ftn5"]5)[/url][/sup] ).
[quote name='Gość' timestamp='1354377448' post='703409']
tak to jest, że zamiast lekarzy zajmują się nami ratownicy " .... [color=#000000][font=sans-serif][size=3]W Polsce tytuł zawodowy ratownika medycznego uzyskuje się po ukończeniu 2-letniej [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_policealna"]szkoły policealnej[/url][font=sans-serif][size=2][color=#000000] ..."[/color][/size][/font]
[/quote]
Nie manipuluj!




Art. 10... rozwiń
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 16:57
0
tak to jest, że zamiast lekarzy zajmują się nami ratownicy " .... [color=#000000][font=sans-serif][size=3]W Polsce tytuł zawodowy ratownika medycznego uzyskuje się po ukończeniu 2-letniej [/size][/font][/color][url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_policealna"]szkoły policealnej[/url][font=sans-serif][size=2][color=#000000] ..."[/color][/size][/font]
Avatar
Ted / 1 grudnia 2012 o 16:21
0
Artykuł stronniczy!!! Przecież podpisał ratownikom , że nie pojedzie do szpitala.Czemu nie ma tego w artykule?
Avatar
SkinheadBlackMetal / 1 grudnia 2012 o 11:16
0
[quote name='gość' timestamp='1354356054' post='703282']
Pijaka i ćpuna nie powinno się ratować ,takie mam zdanie kupuje taki jakieś dziwne płyny na melinie ,pokątnie na ulicy a póżniej pretensje ,pytam sie do kogo ?
[/quote]

Popieram. Niech biorą za siebie odpowiedzialność. Żadnego leczenia za publiczne pieniądze.
Avatar
gość / 1 grudnia 2012 o 11:00
0
Pijaka i ćpuna nie powinno się ratować ,takie mam zdanie kupuje taki jakieś dziwne płyny na melinie ,pokątnie na ulicy a póżniej pretensje ,pytam sie do kogo ?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 2 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 11 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 7 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 36 11

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 15

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!