Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 czerwca 2014 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Sąd odprawił ateistów z kwitkiem

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
458 32 A A

Lubelska ateistyczna fundacja Wolność od Religii dostała odmowę uznania za organizację pożytku publicznego. Tym samym nie będzie mogła np. otrzymywać 1 procenta podatku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Fundacja Wolność od Religii nie jest według sądu użyteczna społecznie, ale status OPP nadano w Polsce m.in. klubom szachowym i orkiestrze jazzowej - obruszają się działacze. Wniosek do sądu złożyli pod koniec kwietnia. Tłumaczyli, że zwalczają dyskryminację "w kontekście wyznawanej wiary bądź jej braku”. Podkreślali, że interweniują w sprawie dyskryminacji niewierzących w szkołach i upowszechniają "wiedzę na temat konstytucyjnej zasady rozdziału Kościoła i państwa”.

Wczoraj fundacja dostała odmowę. Sąd uznał, że nie spełnia warunku działania na rzecz osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji względem reszty społeczeństwa. Zdaniem sądu osoby niewierzące wcale nie mają gorzej, bo Konstytucja opiera się na "demokracji, sprawiedliwości społecznej, tolerancji, wolności sumienia, poszanowaniu odrębności narodowych, etnicznych, językowych, kulturowych, wyznaniowych i religijnych”. Sąd podkreślał, że "grupy wyznaniowe, religijne, czy środowiska ateistyczne korzystają z takiej samej ochrony prawnej (…) żadna z tych grup nie jest postawiona w sytuacji gorszej względem pozostałych”.

- Jeżeli sąd uważa, że skoro mamy Konstytucję to prawa wszystkich są przestrzegane, to idąc tym tropem nie byłyby potrzebne np. organizacje na rzecz kobiet. Bo przecież prawa kobiet też są gwarantowane - mówi Dorota Wójcik, szefowa fundacji. Nie zgadza się ze zdaniem sądu, że ateiści "poczytują się za mniejszość”. - My jesteśmy mniejszością - dodaje. Podkreśla, że ateiści wymagają obrony i przytacza przykłady niezgodnego z prawem żądania od rodziców oświadczeń o nieuczęszczaniu dziecka na lekcje religii.

Fundacja zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu. - Bo odbiera nam ona wiarę, że państwu rzeczywiście zależy na społecznym angażowaniu się obywateli. Na odwołanie mamy czas do poniedziałku - mówi Wójcik.

W oficjalnym wykazie organizacji pożytku publicznego można znaleźć m.in. Klub Inteligencji Katolickiej, Stowarzyszenie Walki ze Spamem, czy też Związek Polskich Spadochroniarzy.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Madzia / 26 lipca 2014 r. o 09:14

Akurat ateista nie może WIERZYĆ W SPRAWIEDLIWOŚĆ :) ponieważ, proszę sobie poczytać definicję słowa WIARA i jego kontekstów, jasno z nich wynika że ateiści nie mogą używać takich słów. W przytoczonym przykładzie ateiści powinni powiedzieć: PRAGNIEMY SPRAWIEDLIWOŚCI (a nie wierzymy)

Trollujesz, prawda? Powiedz, że tak. Bo jeśli nie, to mogę się tylko śmiać. Z CIEBIE. Ciebie, który uważa, że Kościół oprócz zagarniania wolności i publicznych pieniędzy ma również prawo do przywłaszczenia sobie takich słów jak "wiara". Otóż nie ma. Wiara jest słowem o szerokim znaczeniu. To, o czym mówisz, to tylko i wyłącznie religijna definicja, która NIE JEST jedyna. Proszę, za Słownikiem Języka Polskiego PWN: "przekonanie, że coś jest słuszne, prawdziwe, wartościowe lub że coś się spełni". Dziękuję. DOUCZ SIĘ!

z, prawda? Powiedz, że tak. Bo jeśli nie, to mogę się tylko śmiać. Z CIEBIE. Ciebie, który uważa, że Kościół oprócz zagarniania wolności i publicznych pieniędzy ma również prawo do przywłaszczenia sobie takich słów jak "wiara". Otóż nie ma. Wiara jest słowem o szerokim znaczeniu. To, o czym mówisz, to tylko i wyłącznie religijna definicja, która NIE JEST jedyna. Proszę, za Słownikiem Języka Polskiego PWN: "przekonanie, że coś jest słuszne, prawdziwe, wartościowe lub że coś się spełni". Dziękuję. DOUCZ SIĘ!

rozwiń
Avatar
Igno Rant / 5 czerwca 2014 r. o 09:22

Warto pamiętać, że w tym samym dziele można znależć pytanie, zadane, zgodnie z wolą Aleksandra Fredry, przez Wacława:

"Czy nie byłoby sposobu,

Ustąpiwszy ze stron obu,

Zapomniawszy przeszłe szkody,

Do sąsiedzkiej wrócić zgody?"

i mimo tego, że Cześnik odpowiada:

"Ja - z nim w zgodzie? - Mocium panie,

Wprzódy słońce w miejscu stanie,

Wprzódy w morzu wyschnie woda,

Nim tu u nas będzie zgoda."

... to warto mieć nadzieję :)

no to sam sobie odpowiedziałeś słowami Cześnika :D

owami Cześnika :D

rozwiń
Avatar
polak mały / 4 czerwca 2014 r. o 23:28

Fundacji katolickich jest bez liku, a fundacji ateistów zarejestrować nie chcą !

Avatar
polak mały / 4 czerwca 2014 r. o 23:27

Tak dzisiaj piali na Placu Zamkowym w Warszawie jaką to wolność wywalczyliśmy 25 lat temu, a tu:

- kościoła spagetti nie zarejestrowali

- fundacji ateistów nie zarejestrowali

Gdzie ta wolność ? Gdzie ten pluralizm ?

Wolność polega na tym, że można pójść do dowolnego kościoła, ale wszystkie są katolickie.

Avatar
Slawek W. / 4 czerwca 2014 r. o 20:02

...a wiec pozostaje Wam Strasburg! Chetnie dolacze do ewentualnych ofiarodawcow, na rzecz pokrycia zwiazanych z ta procedura wydatkow! Jestem osoba wierzaca, ale uwazam, ze kazdy z nas powinien walczyc o rowne prawa dla wszystkich obywateli naszego kraju! 

Avatar
Walk / 4 czerwca 2014 r. o 18:55

Jak zwykle, po katolicku: krzyżem go, krzyżem...!

Avatar
ja / 4 czerwca 2014 r. o 17:42

Był takie czasy kiedy ludzie z najlepszym wykształceniem i inteligencją twierdzili, że ziemia jest płaska. Innym razem ludzie z najlepszym wykształceniem i inteligencją twierdzili, że Józef Stalin to wspaniały człowiek a socjalizm to nadzieja ludzkości. Jakieś refleksje?

Był takie

Jak wskazują badania - czym wyższa inteligencja i wykształcenie tym większy odsetek ateistów. "Dzięki bogu" że brak miejsca dla takich nauczycieli jak ty......Może modlitwa pomoże w znalezieniu pracy i naukę pisowni?

Był takie czasy kiedy ludzie z najlepszym wykształceniem i inteligencją twierdzili, że ziemia jest płaska. Innym razem ludzie z najlepszym wykształceniem i inteligencją twierdzili, że Józef Stalin to wspaniały człowiek a socjalizm to nadzieja ludzkości. Jakieś refleksje?

Był takie

Jak wskazują badania - czym wyższa inteligencja i wykształcenie tym większy odsetek ateistów. "Dzięki bogu" że brak miejsca dla takich nauczycieli jak ty......Może modlitwa pomoże w znalezieniu pracy i naukę pisowni?

rozwiń
Avatar
jan / 4 czerwca 2014 r. o 17:41

"Fundacja zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu. – Bo odbiera nam ona wiarę, że państwu rzeczywiście..." - PRZEPRASZAM ale co wam odbiera? - SIĘ UŚMIAŁEM :) :) 

Skoro wy jesteście nie wierzący to jak może odbierać wam wiarę w COŚ? - nie wolno wam wierzyć w NIC... nie wolno wam dlatego używać takich sformułowań jak: wiara, nadzieja itd... ponieważ używanie takich zwrotów świadczy o tym że jednak jesteście jakiegoś wyznania... Zamiast użytego zwrotu trzeba stosować np: "uświadcza nas to w przekonaniu, że państwu..."

Twój wywód całkowicie odebrał mi wiarę w nawet resztki twojej inteligencji! :(

Twój wywód całkowicie odebrał mi wiarę w nawet resztki twojej inteligencji! :(

rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 4 czerwca 2014 r. o 15:35

Zachęcam ateistyczną "mniejszość" do emigracji na madagaskar. Przy okazji zwolni się masa miejsć dla nauczycieli akademickich nauniwersytetach, bo tam ta "mniejszość" jest najliczniej reprezentowana.

Chciałbyś dziubdziusiu. Nigdzie nie będziemy emigrować, bo jesteśmy u siebie. To ty emigruj do Watykanu, pasożycie.

Avatar
Riot / 4 czerwca 2014 r. o 15:30

"Fundacja zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu. – Bo odbiera nam ona wiarę, że państwu rzeczywiście..." - PRZEPRASZAM ale co wam odbiera? - SIĘ UŚMIAŁEM :) :) 

Skoro wy jesteście nie wierzący to jak może odbierać wam wiarę w COŚ? - nie wolno wam wierzyć w NIC... nie wolno wam dlatego używać takich sformułowań jak: wiara, nadzieja itd... ponieważ używanie takich zwrotów świadczy o tym że jednak jesteście jakiegoś wyznania... Zamiast użytego zwrotu trzeba stosować np: "uświadcza nas to w przekonaniu, że państwu..."

Bitch, GTFO

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, więc wyjdź zanim się ośmieszysz do reszty.

Bitch, GTFO

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, więc wyjdź zanim się ośmieszysz do reszty.

rozwiń
Avatar
CzarnyZajaczek / 18 listopada 2019 r. o 13:33
Zryty ten twój beret - przecież uzasadnienie wyroku nie ma nic wspólnego z wyznaniem i jest bardzo logiczne. [/quote]  Cytat z artykułu: [quote]Sąd podkreślał, że "grupy wyznaniowe, religijne, czy środowiska ateistyczne korzystają z takiej samej ochrony prawnej (…) żadna z tych grup nie jest postawiona w sytuacji gorszej względem pozostałych”.
Nieprawda. Zgodnie z Konstytucją: "grupy wyznaniowe, religijne, czy środowiska ateistyczne powinny korzystać z takiej samej ochrony prawnej (…) żadna z tych grup nie powinna być postawiona w sytuacji gorszej względem pozostałych”.
Nieprawda. Zgodnie z Konstytucją: "grupy wyznaniowe, religijne, czy środowiska ateistyczne powinny korzystać z takiej samej ochrony prawnej (…) żadna z tych grup nie powinna być postawiona w sytuacji gorszej względem pozostałych”. rozwiń
Avatar
CzarnyZajaczek / 18 listopada 2019 r. o 13:28
"Fundacja zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu. – Bo odbiera nam ona wiarę, że państwu rzeczywiście..." - PRZEPRASZAM ale co wam odbiera? - SIĘ UŚMIAŁEM :) :) Skoro wy jesteście nie wierzący to jak może odbierać wam wiarę w COŚ? - nie wolno wam wierzyć w NIC... nie wolno wam dlatego używać takich sformułowań jak: wiara, nadzieja itd... ponieważ używanie takich zwrotów świadczy o tym że jednak jesteście jakiegoś wyznania... Zamiast użytego zwrotu trzeba stosować np: "uświadcza nas to w przekonaniu, że państwu..."
   posłużyłeś(aś) się niepełnym cytatem z artykułu, pełny cytat: "Fundacja zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu. - Bo odbiera nam ona wiarę, że państwu rzeczywiście zależy na społecznym angażowaniu się obywateli." sformułowanie "nie wierzący" w twojej wypowiedzi jest skrótem myślowym od "nie wierzący w istnienie Boga", co nie wyklucza wiary samej w sobie tylko jeden szczególny przypadek wiary przeciwieństwem do ateizmu jest teizm
   posłużyłeś(aś) się niepełnym cytatem z artykułu, pełny cytat: "Fundacja zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu. - Bo odbiera nam ona wiarę, że państwu rzeczywiście zależy na społecznym angażowaniu się obywateli." sformułowanie "nie wierzący" w twojej wypowiedzi jest skrótem myślowym od "nie wierzący w istnienie Boga", co nie wyklucza wiary samej w sobie tylko jeden szczególny przypadek wiary przeciwieństwem do ateizmu jest teizm<... rozwiń
Avatar
Madzia / 26 lipca 2014 r. o 09:14

Akurat ateista nie może WIERZYĆ W SPRAWIEDLIWOŚĆ :) ponieważ, proszę sobie poczytać definicję słowa WIARA i jego kontekstów, jasno z nich wynika że ateiści nie mogą używać takich słów. W przytoczonym przykładzie ateiści powinni powiedzieć: PRAGNIEMY SPRAWIEDLIWOŚCI (a nie wierzymy)

Trollujesz, prawda? Powiedz, że tak. Bo jeśli nie, to mogę się tylko śmiać. Z CIEBIE. Ciebie, który uważa, że Kościół oprócz zagarniania wolności i publicznych pieniędzy ma również prawo do przywłaszczenia sobie takich słów jak "wiara". Otóż nie ma. Wiara jest słowem o szerokim znaczeniu. To, o czym mówisz, to tylko i wyłącznie religijna definicja, która NIE JEST jedyna. Proszę, za Słownikiem Języka Polskiego PWN: "przekonanie, że coś jest słuszne, prawdziwe, wartościowe lub że coś się spełni". Dziękuję. DOUCZ SIĘ!

z, prawda? Powiedz, że tak. Bo jeśli nie, to mogę się tylko śmiać. Z CIEBIE. Ciebie, który uważa, że Kościół oprócz zagarniania wolności i publicznych pieniędzy ma również prawo do przywłaszczenia sobie takich słów jak "wiara". Otóż nie ma. Wiara jest słowem o szerokim znaczeniu. To, o czym mówisz, to tylko i wyłącznie religijna definicja, która NIE JEST jedyna. Proszę, za Słownikiem Języka Polskiego PWN: "przekonanie, że coś jest słuszne, prawdziwe, wartościowe lub że coś się spełni". Dziękuję. DOUCZ SIĘ!

rozwiń
Avatar
Igno Rant / 5 czerwca 2014 r. o 09:22

Warto pamiętać, że w tym samym dziele można znależć pytanie, zadane, zgodnie z wolą Aleksandra Fredry, przez Wacława:

"Czy nie byłoby sposobu,

Ustąpiwszy ze stron obu,

Zapomniawszy przeszłe szkody,

Do sąsiedzkiej wrócić zgody?"

i mimo tego, że Cześnik odpowiada:

"Ja - z nim w zgodzie? - Mocium panie,

Wprzódy słońce w miejscu stanie,

Wprzódy w morzu wyschnie woda,

Nim tu u nas będzie zgoda."

... to warto mieć nadzieję :)

no to sam sobie odpowiedziałeś słowami Cześnika :D

owami Cześnika :D

rozwiń
Avatar
dark wilidż / 5 czerwca 2014 r. o 09:20

Trzeba było rejestrować się w bardziej postępowym regionie - np we Wrocławiu.

Wiadomo że Lublin i cała ściana wschodnia to zadupie, zaścianek i ostoja zabobonu w postaci religii. Widać to choćby po wynikach ostatnich wyborów oraz widać po wynikach gospodarczych - na wschodzie mieszka dużo ciemnych, zabobonnych ludzi...

i dobrze - przynajmniej dziewczyny mają ładne piersi, a nie brody.. że sobie na małą dygresję pozwolę :) wolę mieszkać w ciemnogrodzie niż drapać dziouchy po brodzie!

i dobrze - przynajmniej dziewczyny mają ładne piersi, a nie brody.. że sobie na małą dygresję pozwolę :) wolę mieszkać w ciemnogrodzie niż drapać dziouchy po brodzie!

rozwiń
Avatar
polak mały / 4 czerwca 2014 r. o 23:28

Fundacji katolickich jest bez liku, a fundacji ateistów zarejestrować nie chcą !

Avatar
polak mały / 4 czerwca 2014 r. o 23:27

Tak dzisiaj piali na Placu Zamkowym w Warszawie jaką to wolność wywalczyliśmy 25 lat temu, a tu:

- kościoła spagetti nie zarejestrowali

- fundacji ateistów nie zarejestrowali

Gdzie ta wolność ? Gdzie ten pluralizm ?

Wolność polega na tym, że można pójść do dowolnego kościoła, ale wszystkie są katolickie.

Avatar
Igor / 4 czerwca 2014 r. o 21:11

Bez obrazy - ale władze stowarzyszenia wykazały się kosmiczną naiwnością!

Bo nie można inaczej nazwać ich wiary w to, że sąd mógł orzec inaczej niż orzekł - tu, w mateczniku pislamizmu, bigoterii i kołtuństwa!

Przecież tu jest Polska "B" - i to powinno wystarczyć za wszelkie wjaśnienia...

Klub szachistów z jakimś kościelnym patronem - proszę bardzo; orkiestra jazzowa grywająca w kościele - jak najbardziej! Ale nigdy w życiu jakaś zgraja bezbożników!!

Europa!

O tempora, o mores!

Avatar
Slawek W. / 4 czerwca 2014 r. o 20:02

...a wiec pozostaje Wam Strasburg! Chetnie dolacze do ewentualnych ofiarodawcow, na rzecz pokrycia zwiazanych z ta procedura wydatkow! Jestem osoba wierzaca, ale uwazam, ze kazdy z nas powinien walczyc o rowne prawa dla wszystkich obywateli naszego kraju! 

Avatar
Diabeł / 4 czerwca 2014 r. o 19:28

Fundacja  chce wydoić ateistów  na kasę! Niech doi!

Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!