Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2012 r.
16:56
Edytuj ten wpis

Sfałszował kartę parkingową niepełnosprawnego. Parkował za darmo

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 14 A A
Mundurowi mieli już wcześniej do czynienia z kierowcami posługującymi się kartami po zmarłych.  (Arc
Mundurowi mieli już wcześniej do czynienia z kierowcami posługującymi się kartami po zmarłych. (Arc

34-latek, który sfałszował kartę parkingową osoby niepełnosprawnej, wpadł w ręce strażników miejskich z Lublina. Ostatnio to już kolejny przypadek, gdy ktoś nieuprawniony używa karty pozwalającej parkować za darmo w specjalnie wyznaczonych miejscach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Karta za szybą samochodu zaparkowanego przy ul. Kapucyńskiej po raz pierwszy wzbudziła podejrzenia strażników już 30 października.

Mundurowi mieli już wcześniej do czynienia z kierowcami posługującymi się kartami po zmarłych.

– Na przełomie czerwca i lipca mieliśmy dwa takie przypadki, kolejne dwa w październiku, a następny w listopadzie – mówi Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Funkcjonariusze postanowili zweryfikować dokument w puławskim starostwie, które widniało jako jego wystawca. – Starostwo odpowiedziało, że karta o podanym numerze nie figuruje w ich rejestrze – dodaje Gogola.

Gdy w zeszły piątek strażnicy zobaczyli to samo auto, w tym samym miejscu i z tą samą kartą, włożyli za wycieraczkę wezwanie na komendę. Właściciel pojazdu, mieszkaniec gm. Nałęczów, stawił się w straży przedwczoraj. Tłumaczył, że poprawił pierwszą cyfrę, bo mu się rozmazała. Komendę opuścił w towarzystwie policjantów.

Za sfałszowanie dokumentu może mu grozić do 5 lat więzienia.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Barbara Ubryk / 29 listopada 2012 o 11:29
0
Jak to dobrze że nie ma w Polsce kary śmierci.Wielu było by gotowych z niej skorzystać nawet w takim przypadku jak ten.
Avatar
Rubens / 29 listopada 2012 o 11:25
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=5]Do czego to doszło, że ta zaraza aż tak się rozpleniła i aż tak bezczelnie przyznaje sobie raz po raz kolejne specjalne przywileje!!![/size][/font][/color]


To nie przywilej.To parking przed ich miejscem pracy,tak jak wiele miejsc przed fabrykami i innymi firmami.Jezeli twój pracodawca miał by parę metrów chodnika przed biurem to też byś nie płacił.Jak nie ma,bo płaci tylko za lokal płacisz ty za zajmowanie terenu miejskiego.
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 o 11:12
0
[quote name='michał' timestamp='1354122915' post='701633']
rozpanoszyło się to pseudoinwalidztwo jak wszy... Kiedyś mialem prywatny parking i zjeźdzało się to bydło machając swoimi kartami - w większości przypadków chłopiska silne jak dęby zdrowsze ode mnie samego... a tymczasem własnemu ojcu który ledwie chodził ledwo taką kartę wyrobiłem... Oczywiście zapraszałem to bydło do wyjazdu jeśli im mój regulamin na prywatnym terenie nie odpowiadał.. Gonić bydło inwalidzkie, wszystko by chciało pod nos i za darmo jak rowerzyści
[/quote]


Popieram mądre słowa. Zastanawia mnie tytuł artykułu ,,Sfałszował kartę niepełnosprawnego. Parkował za darmo" Jak to parkował za darmo przecież karta parkingowa nie zwalnia z opłat za parkowanie. Przywileje niepełnosprawngo z kartą parkingową to:[list]
[*]do korzystania z miejsc parkingowych wyznaczonych dla osób niepełnosprawnych
[*]do niestosowania się do następujących znaków drogowych:
[*]
[list]
[*]B-1 zakaz ruchu w obu kierunkach
[*]B-3 zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z wyjątkiem motocykli jednośladowych
[*]B-3a zakaz wjazdu autobusów
[*]B-4 zakaz wjazdu motocykli
[*]B-10 zakaz wjazdu motorowerów
[*]B-35 zakaz postoju
[*]B-37 zakaz postoju w dni nieparzyste
[*]B-38 zakaz postoju w dni parzyste
[*]B-39 strefa ograniczonego postoju
[/list]
[/list]
a o bezpłatnym parkowaniu nie ma mowy Jakby tak wszystkim posprawdzać te katy to ponad połowa to albo jeżdzi na babci dziadka kartach często nie żyjących już a o terminie ważnośći karty nie wspomne.
[quote name='michał' timestamp='1354122915' post='701633']
rozpanoszyło się to pseudoinwalidztwo jak wszy... Kiedyś mialem prywatny parking i zjeźdzało się to bydło machając swoimi kartami - w większości przypadków chłopiska silne jak dęby zdrowsze ode mnie samego... a tymczasem własnemu ojcu który ledwie chodził ledwo taką kartę wyrobiłem... Oczywiście zapraszałem to bydło do wyjazdu jeśli im mój regulamin na prywatnym terenie nie odpowiadał.. Gonić bydło inwalidzkie, wszystko by chciało pod nos i za darmo jak ... rozwiń
Avatar
ha / 29 listopada 2012 o 09:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1354139955' post='701807']
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę.
Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą dojeżdżać do pracy, mają też przydzielane mieszkania jeśli nie mają gdzie mieszkać, albo dodatki mieszkaniowe. Kolejarze na ten przykład mają częściowo darmowe przejazdy koleją i ich rodziny też....mam wymieniać dalej ?! Pracownicy konsulatów i ambasad polskich (a jest ich kilkaset tych konsulatów i ambasad, a pracowników tysiące) na terenie całego świata mają darmowe przeloty do kraju i z powrotem. Można by tak wymieniać bez końca...
...a ty czepiasz się urzędasów ze mają parking za darmo ??
Nie rozśmieszaj mnie i się nie kompromituj !
Nadmienię tylko że nie jestem urzędasem, ale aktualnie bezrobotnym.
[/quote]

Owszem - wszyscy pracujący płacą podatki. Ale w zależności od efektów tej pracy, to są zawody produktywne i nieproduktywne. Piekarz, murarz, górnik, strażak itd. to zawody produktywne - bo generują jakieś dobra (lub w przypadku strażaków czy policjantów - zapobiegają zniszczenia tych dóbr lub powiększenia szkód) Ale już urzędnik czy pracownik firmy "wyłudzającej" tzw. dotacje to zajęcia, które nie generują zadnych dóbr ale jeszcze gorzej - bo wygenerowany przez tych pierwszych pkb jest przez drugich "przejadany". Czym bardziej skomplikowane prawo i bardziej rozbudowane biurkracja, tym więcej pojawia się urzędników i podatki rosną żeby ich utrzymać.

Dlatego możesz im podziękować (jest ich już u nas ponad pół miliona) za to że nie masz pracy.

(Pewnie ktoś z twojej rodziny jest urzędnikiem - może mama albo tata i jesteś na ich utrzymaniu - stąd takie Twoje stanowisko)
[quote name='Gość' timestamp='1354139955' post='701807']
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budże... rozwiń
Avatar
wieśniak / 29 listopada 2012 o 06:55
0
[quote name='puławiak' timestamp='1354127158' post='701676']
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
[/quote]
muszę Cie wyprowadzić z niewiedzy - karta parkingowa dla jak to nazywacie "inwalidy" już od dobrych kilku latek nie jest powiązana z samochodem, także dopisanie do samochodu mamusi czy też nie niewiele zmienia - karta jest związana z osobą i przesiadając się do dowolnego samochodu, nadal mamy uprawnienie, oile posiadamy rzeczoną kartę !!!!!
[quote name='puławiak' timestamp='1354127158' post='701676']
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
[/quote]
muszę Cie wyprowadzić z niewiedzy - karta parkingowa dla jak to nazywacie "inwalidy" już od dobrych kilku latek nie jest powiązana z samochodem, także dopisanie do samochodu mamusi czy też nie niewiele zmienia - karta jest związana... rozwiń
Avatar
a / 29 listopada 2012 o 01:12
0
dajcie mu dożywocie a dilerom i gwałcicielom do 3 lat
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 22:59
0
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę.
Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą dojeżdżać do pracy, mają też przydzielane mieszkania jeśli nie mają gdzie mieszkać, albo dodatki mieszkaniowe. Kolejarze na ten przykład mają częściowo darmowe przejazdy koleją i ich rodziny też....mam wymieniać dalej ?! Pracownicy konsulatów i ambasad polskich (a jest ich kilkaset tych konsulatów i ambasad, a pracowników tysiące) na terenie całego świata mają darmowe przeloty do kraju i z powrotem. Można by tak wymieniać bez końca...
...a ty czepiasz się urzędasów ze mają parking za darmo ??
Nie rozśmieszaj mnie i się nie kompromituj !
Nadmienię tylko że nie jestem urzędasem, ale aktualnie bezrobotnym.
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę.
Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą ... rozwiń
Avatar
podatnik / 28 listopada 2012 o 21:26
0
[size=5]POwiedzcie mi co jest grane, że mamy w centrum Lublina strefę płatnego parkowania, a przy ul. Wieniawskiej na przeciwko budynku Urzędu Miasta jest parking urzędu miasta BEZPŁATNY. [/size]
[size=5]Czy "zwykli" ludzie pracujący w centrum mają mieć inne prawa niż urzędasy, których utrzymujemy z naszych podatków -że ci drudzy jeszcze mają coś dostawać za darmo za co inni muszą płacić?!?! Przecież to prywatne samochody, kilkadziesiąt miejsc, parking codziennie pełny - przecież miasto może sporo zarobić pobierając opłaty za parkowanie! Dlaczego tego nie robi?!?!?![/size]


[size=5]Do czego to doszło, że ta zaraza aż tak się rozpleniła i aż tak bezczelnie przyznaje sobie raz po raz kolejne specjalne przywileje!!![/size]
[size=5]POwiedzcie mi co jest grane, że mamy w centrum Lublina strefę płatnego parkowania, a przy ul. Wieniawskiej na przeciwko budynku Urzędu Miasta jest parking urzędu miasta BEZPŁATNY. [/size]
[size=5]Czy "zwykli" ludzie pracujący w centrum mają mieć inne prawa niż urzędasy, których utrzymujemy z naszych podatków -że ci drudzy jeszcze mają coś dostawać za darmo za co inni muszą płacić?!?! Przecież to prywatne samochody, kilkadziesiąt miejsc, parking codziennie pełny - przecież miasto może sporo zarobić pobierając o... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 19:33
0
Po co to odrazu karać człowieka ?
Połamać mu np. nogi albo ręce, wtedy jego karta inwalidzka nabierze ważności i przestanie być fałszywa.
Skoro aż tak bardzo zazdrości on inwalidom ich przywilejów...
Avatar
puławiak / 28 listopada 2012 o 19:25
0
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
Avatar
Barbara Ubryk / 29 listopada 2012 o 11:29
0
Jak to dobrze że nie ma w Polsce kary śmierci.Wielu było by gotowych z niej skorzystać nawet w takim przypadku jak ten.
Avatar
Rubens / 29 listopada 2012 o 11:25
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif][size=5]Do czego to doszło, że ta zaraza aż tak się rozpleniła i aż tak bezczelnie przyznaje sobie raz po raz kolejne specjalne przywileje!!![/size][/font][/color]


To nie przywilej.To parking przed ich miejscem pracy,tak jak wiele miejsc przed fabrykami i innymi firmami.Jezeli twój pracodawca miał by parę metrów chodnika przed biurem to też byś nie płacił.Jak nie ma,bo płaci tylko za lokal płacisz ty za zajmowanie terenu miejskiego.
Avatar
Gość / 29 listopada 2012 o 11:12
0
[quote name='michał' timestamp='1354122915' post='701633']
rozpanoszyło się to pseudoinwalidztwo jak wszy... Kiedyś mialem prywatny parking i zjeźdzało się to bydło machając swoimi kartami - w większości przypadków chłopiska silne jak dęby zdrowsze ode mnie samego... a tymczasem własnemu ojcu który ledwie chodził ledwo taką kartę wyrobiłem... Oczywiście zapraszałem to bydło do wyjazdu jeśli im mój regulamin na prywatnym terenie nie odpowiadał.. Gonić bydło inwalidzkie, wszystko by chciało pod nos i za darmo jak rowerzyści
[/quote]


Popieram mądre słowa. Zastanawia mnie tytuł artykułu ,,Sfałszował kartę niepełnosprawnego. Parkował za darmo" Jak to parkował za darmo przecież karta parkingowa nie zwalnia z opłat za parkowanie. Przywileje niepełnosprawngo z kartą parkingową to:[list]
[*]do korzystania z miejsc parkingowych wyznaczonych dla osób niepełnosprawnych
[*]do niestosowania się do następujących znaków drogowych:
[*]
[list]
[*]B-1 zakaz ruchu w obu kierunkach
[*]B-3 zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z wyjątkiem motocykli jednośladowych
[*]B-3a zakaz wjazdu autobusów
[*]B-4 zakaz wjazdu motocykli
[*]B-10 zakaz wjazdu motorowerów
[*]B-35 zakaz postoju
[*]B-37 zakaz postoju w dni nieparzyste
[*]B-38 zakaz postoju w dni parzyste
[*]B-39 strefa ograniczonego postoju
[/list]
[/list]
a o bezpłatnym parkowaniu nie ma mowy Jakby tak wszystkim posprawdzać te katy to ponad połowa to albo jeżdzi na babci dziadka kartach często nie żyjących już a o terminie ważnośći karty nie wspomne.
[quote name='michał' timestamp='1354122915' post='701633']
rozpanoszyło się to pseudoinwalidztwo jak wszy... Kiedyś mialem prywatny parking i zjeźdzało się to bydło machając swoimi kartami - w większości przypadków chłopiska silne jak dęby zdrowsze ode mnie samego... a tymczasem własnemu ojcu który ledwie chodził ledwo taką kartę wyrobiłem... Oczywiście zapraszałem to bydło do wyjazdu jeśli im mój regulamin na prywatnym terenie nie odpowiadał.. Gonić bydło inwalidzkie, wszystko by chciało pod nos i za darmo jak ... rozwiń
Avatar
ha / 29 listopada 2012 o 09:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1354139955' post='701807']
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę.
Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą dojeżdżać do pracy, mają też przydzielane mieszkania jeśli nie mają gdzie mieszkać, albo dodatki mieszkaniowe. Kolejarze na ten przykład mają częściowo darmowe przejazdy koleją i ich rodziny też....mam wymieniać dalej ?! Pracownicy konsulatów i ambasad polskich (a jest ich kilkaset tych konsulatów i ambasad, a pracowników tysiące) na terenie całego świata mają darmowe przeloty do kraju i z powrotem. Można by tak wymieniać bez końca...
...a ty czepiasz się urzędasów ze mają parking za darmo ??
Nie rozśmieszaj mnie i się nie kompromituj !
Nadmienię tylko że nie jestem urzędasem, ale aktualnie bezrobotnym.
[/quote]

Owszem - wszyscy pracujący płacą podatki. Ale w zależności od efektów tej pracy, to są zawody produktywne i nieproduktywne. Piekarz, murarz, górnik, strażak itd. to zawody produktywne - bo generują jakieś dobra (lub w przypadku strażaków czy policjantów - zapobiegają zniszczenia tych dóbr lub powiększenia szkód) Ale już urzędnik czy pracownik firmy "wyłudzającej" tzw. dotacje to zajęcia, które nie generują zadnych dóbr ale jeszcze gorzej - bo wygenerowany przez tych pierwszych pkb jest przez drugich "przejadany". Czym bardziej skomplikowane prawo i bardziej rozbudowane biurkracja, tym więcej pojawia się urzędników i podatki rosną żeby ich utrzymać.

Dlatego możesz im podziękować (jest ich już u nas ponad pół miliona) za to że nie masz pracy.

(Pewnie ktoś z twojej rodziny jest urzędnikiem - może mama albo tata i jesteś na ich utrzymaniu - stąd takie Twoje stanowisko)
[quote name='Gość' timestamp='1354139955' post='701807']
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budże... rozwiń
Avatar
wieśniak / 29 listopada 2012 o 06:55
0
[quote name='puławiak' timestamp='1354127158' post='701676']
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
[/quote]
muszę Cie wyprowadzić z niewiedzy - karta parkingowa dla jak to nazywacie "inwalidy" już od dobrych kilku latek nie jest powiązana z samochodem, także dopisanie do samochodu mamusi czy też nie niewiele zmienia - karta jest związana z osobą i przesiadając się do dowolnego samochodu, nadal mamy uprawnienie, oile posiadamy rzeczoną kartę !!!!!
[quote name='puławiak' timestamp='1354127158' post='701676']
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
[/quote]
muszę Cie wyprowadzić z niewiedzy - karta parkingowa dla jak to nazywacie "inwalidy" już od dobrych kilku latek nie jest powiązana z samochodem, także dopisanie do samochodu mamusi czy też nie niewiele zmienia - karta jest związana... rozwiń
Avatar
a / 29 listopada 2012 o 01:12
0
dajcie mu dożywocie a dilerom i gwałcicielom do 3 lat
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 22:59
0
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę.
Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą dojeżdżać do pracy, mają też przydzielane mieszkania jeśli nie mają gdzie mieszkać, albo dodatki mieszkaniowe. Kolejarze na ten przykład mają częściowo darmowe przejazdy koleją i ich rodziny też....mam wymieniać dalej ?! Pracownicy konsulatów i ambasad polskich (a jest ich kilkaset tych konsulatów i ambasad, a pracowników tysiące) na terenie całego świata mają darmowe przeloty do kraju i z powrotem. Można by tak wymieniać bez końca...
...a ty czepiasz się urzędasów ze mają parking za darmo ??
Nie rozśmieszaj mnie i się nie kompromituj !
Nadmienię tylko że nie jestem urzędasem, ale aktualnie bezrobotnym.
Podatniku !!!
Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych)
Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem".

Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę.
Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą ... rozwiń
Avatar
podatnik / 28 listopada 2012 o 21:26
0
[size=5]POwiedzcie mi co jest grane, że mamy w centrum Lublina strefę płatnego parkowania, a przy ul. Wieniawskiej na przeciwko budynku Urzędu Miasta jest parking urzędu miasta BEZPŁATNY. [/size]
[size=5]Czy "zwykli" ludzie pracujący w centrum mają mieć inne prawa niż urzędasy, których utrzymujemy z naszych podatków -że ci drudzy jeszcze mają coś dostawać za darmo za co inni muszą płacić?!?! Przecież to prywatne samochody, kilkadziesiąt miejsc, parking codziennie pełny - przecież miasto może sporo zarobić pobierając opłaty za parkowanie! Dlaczego tego nie robi?!?!?![/size]


[size=5]Do czego to doszło, że ta zaraza aż tak się rozpleniła i aż tak bezczelnie przyznaje sobie raz po raz kolejne specjalne przywileje!!![/size]
[size=5]POwiedzcie mi co jest grane, że mamy w centrum Lublina strefę płatnego parkowania, a przy ul. Wieniawskiej na przeciwko budynku Urzędu Miasta jest parking urzędu miasta BEZPŁATNY. [/size]
[size=5]Czy "zwykli" ludzie pracujący w centrum mają mieć inne prawa niż urzędasy, których utrzymujemy z naszych podatków -że ci drudzy jeszcze mają coś dostawać za darmo za co inni muszą płacić?!?! Przecież to prywatne samochody, kilkadziesiąt miejsc, parking codziennie pełny - przecież miasto może sporo zarobić pobierając o... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 19:33
0
Po co to odrazu karać człowieka ?
Połamać mu np. nogi albo ręce, wtedy jego karta inwalidzka nabierze ważności i przestanie być fałszywa.
Skoro aż tak bardzo zazdrości on inwalidom ich przywilejów...
Avatar
puławiak / 28 listopada 2012 o 19:25
0
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 11 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 21 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 36 15

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 26

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 22

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!