Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2012 r.
9:24
Edytuj ten wpis

Skoda uderzyła w autobus. Jelcz uszkodził zaparkowane auta

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 12 A A
W wyniku kolizji autobus (karol w./MMLublin.pl)
W wyniku kolizji autobus (karol w./MMLublin.pl)

Uszkodzone samochody i murek przy bloku mieszkalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka – to skutki wypadku, do którego doszło dziś w nocy. Kierowca autobusu, w który uderzyła skoda został przewieziony do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Autobus nocny linii N2 ruszający z miasta o 0:30 uległ wypadkowi przy skrzyżowaniu ul. Droga Męczenników Majdanka oraz ul. Krańcowej - napisał na Alarm24 Pan Damian. - Prawdopodobnie pierwszeństwo wymusił kierowca skody octavii na rzeszowskich numerach rejestracyjnych.

Informację potwierdza policja.

Około godz. 1 w nocy kierowca skody jadący ul. Krańcową w kierunku al. Witosa w Lublinie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi nocnemu linii nr N2.

Kierowca Jelcza po zderzeniu z samochodem osobowym wjechał na parking. Uszkodził cztery zaparkowane tu samochody. Następnie uderzył w murek przyległy do bloku mieszkalnego przy ul. Droga Męczenników Majdanka 32.

Jak informuje policja kierowca autobusu, który w nocy trafił do szpitala, już z niego wyszedł.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Więcej zdjęć na www.mmlublin.pl


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anonimowy obywatel Lublina / 13 lutego 2012 r. o 00:06
0
https://www.facebook.com/pages/Bohaterski-Kierowca-MPK-Lublin/281182321948906
Avatar
CS / 12 lutego 2012 r. o 17:15
0
500zł ? To i tak dużo. Jakaś p... wyjechała mojej kobiecie z podporządkowanej, puknęła ją w tylne koło, ta dachowała na m. majdanka 3 razy i zgadniejcie co tamta p.... dostała - 150zł...

zaje.bioza :/
Avatar
pasazer / 12 lutego 2012 r. o 14:39
0
Zycie prawie 20 osob jest warte 500 złotych?? tak!!... to nie jest zadna kara dla tego kierowcy skody bo przezylismy horror!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Andrzej / 12 lutego 2012 r. o 14:31
0
[quote name='Gość' timestamp='1329051604' post='595691']
Ja bym walił w Skodę a nie straszył niewinnych pasażerów i narażał własne życie. No i sprawca wymuszenia nie uciekłby, a tak nie ma winnego i odpowiadać będzie kierowca autobusu.
[/quote]
Winny jest kierowca skody. Został ukarany 500 złotowym mandatem.
Avatar
pasażer / 12 lutego 2012 r. o 14:30
0
Moi drodzy nie jechaliscie tym autobusem wiec nie macie co sie kłucic powiem wam tyle ze nie była to wina kierowcy autobusu tylko kierowcy skody octavi. Kierowca autobusu z calych sil probowal zatrzymac autobus tak aby sie nie wywalił bo zaczepiajac o drzewo kołysało nami na prawo i lewo... Ludzie nie panikowali, w momencie zatrzymania autobusu kazdy rozejrzał sie czy wszyscy sa cali otworzylismy drzwi autobusu awaryjnym otwieraniem wszyscy wysiedlismy tylko kierowca zostal uwieziony w srodku. Chłopaki weszli po niego ale autobus zaczal sie dymic oni jednak probowali go wydostac ale kierowaca powiedzial " wysiadajcie i odejdzcie zostawcie mnie ratujcie siebie"- słowa kierowcy autobusu. Wiec przestancie sie tu przekrzykiwac ze to byla wina kierowcy autobusu bo to nie jest zgodne z prawda!!!!!! Dziekujmy Bogu ze nic nikomu sie nie stało bo jednym słowem OTARLISMY SIE O ŚMIERC... Kierowca zachowal sie naprawde bardzo dobrze brawo dla niego!!!! DZIEKUJEMY PANIE KIEROWCO...
Moi drodzy nie jechaliscie tym autobusem wiec nie macie co sie kłucic powiem wam tyle ze nie była to wina kierowcy autobusu tylko kierowcy skody octavi. Kierowca autobusu z calych sil probowal zatrzymac autobus tak aby sie nie wywalił bo zaczepiajac o drzewo kołysało nami na prawo i lewo... Ludzie nie panikowali, w momencie zatrzymania autobusu kazdy rozejrzał sie czy wszyscy sa cali otworzylismy drzwi autobusu awaryjnym otwieraniem wszyscy wysiedlismy tylko kierowca zostal uwieziony w srodku. Chłopaki weszli po niego ale autobus zaczal sie ... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 r. o 14:00
0
Ja bym walił w Skodę a nie straszył niewinnych pasażerów i narażał własne życie. No i sprawca wymuszenia nie uciekłby, a tak nie ma winnego i odpowiadać będzie kierowca autobusu.
Avatar
el_kuzyn / 12 lutego 2012 r. o 13:15
0
[quote name='Sabina' timestamp='1329039606' post='595604']z powodu wypadku zblokowały się hamulce w mpeku i że pokonał ponad 300m przez alejki ścinając drzewa latarnie i jakimś cudem nie uderzył centralnie w środkową klatkę bloku tylko udało mu się tak wymanewrować że uszkodził tylko kilka samochodów...
[/quote]

Gdyby hamulce się zablokowały, to autobus zatrzymał by się maksymalnie po 40-50 metrach a nie po 300.
Wniosek z tego, że hamulce (na ksutek uderzenia i/lub starości/zużycia) przestały działać.
Avatar
lukasz / 12 lutego 2012 r. o 12:54
0
bzdura! od skrzyzowania do bloku jest okolo 500m a pod blokiem rozwalone 5 samochodow! jak to jest mozliwe ze tyle przejechal i rozbil 5 aut pod blokiem na pierwszym lub drugim by sie zatrzymał i jeszcze drzewo połamal
Avatar
Jola / 12 lutego 2012 r. o 11:17
0
ja się domyślam - przeżyłam niedawno panikę w samolocie jak wlecieliśmy w masakryczną burzę, więc zdaję sobie sprawę z tego co się w autobusie działo...
cieszę się tylko że nim nie jechałam, bo mało brakowało a też byłabym w środku tej paniki...
Avatar
Jaaaa / 12 lutego 2012 r. o 11:02
0
Dokładnie, z punktu widzenia pasażera to wyglądało TROCHE inaczej, autobus nie mogl sie zatrzymac i pedzil przed siebie, na zlamanie karku, juz nie wspomne o panice w autobusie.
Avatar
anonimowy obywatel Lublina / 13 lutego 2012 r. o 00:06
0
https://www.facebook.com/pages/Bohaterski-Kierowca-MPK-Lublin/281182321948906
Avatar
CS / 12 lutego 2012 r. o 17:15
0
500zł ? To i tak dużo. Jakaś p... wyjechała mojej kobiecie z podporządkowanej, puknęła ją w tylne koło, ta dachowała na m. majdanka 3 razy i zgadniejcie co tamta p.... dostała - 150zł...

zaje.bioza :/
Avatar
pasazer / 12 lutego 2012 r. o 14:39
0
Zycie prawie 20 osob jest warte 500 złotych?? tak!!... to nie jest zadna kara dla tego kierowcy skody bo przezylismy horror!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Andrzej / 12 lutego 2012 r. o 14:31
0
[quote name='Gość' timestamp='1329051604' post='595691']
Ja bym walił w Skodę a nie straszył niewinnych pasażerów i narażał własne życie. No i sprawca wymuszenia nie uciekłby, a tak nie ma winnego i odpowiadać będzie kierowca autobusu.
[/quote]
Winny jest kierowca skody. Został ukarany 500 złotowym mandatem.
Avatar
pasażer / 12 lutego 2012 r. o 14:30
0
Moi drodzy nie jechaliscie tym autobusem wiec nie macie co sie kłucic powiem wam tyle ze nie była to wina kierowcy autobusu tylko kierowcy skody octavi. Kierowca autobusu z calych sil probowal zatrzymac autobus tak aby sie nie wywalił bo zaczepiajac o drzewo kołysało nami na prawo i lewo... Ludzie nie panikowali, w momencie zatrzymania autobusu kazdy rozejrzał sie czy wszyscy sa cali otworzylismy drzwi autobusu awaryjnym otwieraniem wszyscy wysiedlismy tylko kierowca zostal uwieziony w srodku. Chłopaki weszli po niego ale autobus zaczal sie dymic oni jednak probowali go wydostac ale kierowaca powiedzial " wysiadajcie i odejdzcie zostawcie mnie ratujcie siebie"- słowa kierowcy autobusu. Wiec przestancie sie tu przekrzykiwac ze to byla wina kierowcy autobusu bo to nie jest zgodne z prawda!!!!!! Dziekujmy Bogu ze nic nikomu sie nie stało bo jednym słowem OTARLISMY SIE O ŚMIERC... Kierowca zachowal sie naprawde bardzo dobrze brawo dla niego!!!! DZIEKUJEMY PANIE KIEROWCO...
Moi drodzy nie jechaliscie tym autobusem wiec nie macie co sie kłucic powiem wam tyle ze nie była to wina kierowcy autobusu tylko kierowcy skody octavi. Kierowca autobusu z calych sil probowal zatrzymac autobus tak aby sie nie wywalił bo zaczepiajac o drzewo kołysało nami na prawo i lewo... Ludzie nie panikowali, w momencie zatrzymania autobusu kazdy rozejrzał sie czy wszyscy sa cali otworzylismy drzwi autobusu awaryjnym otwieraniem wszyscy wysiedlismy tylko kierowca zostal uwieziony w srodku. Chłopaki weszli po niego ale autobus zaczal sie ... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 r. o 14:00
0
Ja bym walił w Skodę a nie straszył niewinnych pasażerów i narażał własne życie. No i sprawca wymuszenia nie uciekłby, a tak nie ma winnego i odpowiadać będzie kierowca autobusu.
Avatar
el_kuzyn / 12 lutego 2012 r. o 13:15
0
[quote name='Sabina' timestamp='1329039606' post='595604']z powodu wypadku zblokowały się hamulce w mpeku i że pokonał ponad 300m przez alejki ścinając drzewa latarnie i jakimś cudem nie uderzył centralnie w środkową klatkę bloku tylko udało mu się tak wymanewrować że uszkodził tylko kilka samochodów...
[/quote]

Gdyby hamulce się zablokowały, to autobus zatrzymał by się maksymalnie po 40-50 metrach a nie po 300.
Wniosek z tego, że hamulce (na ksutek uderzenia i/lub starości/zużycia) przestały działać.
Avatar
lukasz / 12 lutego 2012 r. o 12:54
0
bzdura! od skrzyzowania do bloku jest okolo 500m a pod blokiem rozwalone 5 samochodow! jak to jest mozliwe ze tyle przejechal i rozbil 5 aut pod blokiem na pierwszym lub drugim by sie zatrzymał i jeszcze drzewo połamal
Avatar
Jola / 12 lutego 2012 r. o 11:17
0
ja się domyślam - przeżyłam niedawno panikę w samolocie jak wlecieliśmy w masakryczną burzę, więc zdaję sobie sprawę z tego co się w autobusie działo...
cieszę się tylko że nim nie jechałam, bo mało brakowało a też byłabym w środku tej paniki...
Avatar
Jaaaa / 12 lutego 2012 r. o 11:02
0
Dokładnie, z punktu widzenia pasażera to wyglądało TROCHE inaczej, autobus nie mogl sie zatrzymac i pedzil przed siebie, na zlamanie karku, juz nie wspomne o panice w autobusie.