Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2018 r.
14:57

Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Duże utrudnienia drogowe [zdjęcia, wideo]

Autor: Zdjęcie autora łm gr
0 56 A A

Nie żyje 28-letni kierowca renault, które na al. Tysiaclecia uderzyło w filar wiaduktu. 18-letnia pasażerka auta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Aktualizacja artykułu: 19 lutego 2018 r. 21:40
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tragicznego wypadku doszło przed godziną 15 w rejonie młyna Krauzego.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca renault, mieszkaniec Świdnika, jechał w kierunku Zamościa. Zmieniał pas ruchu, ale stracił panowanie nad autem. Renault odbiło się od barierki energochłonnej, następnie staranowało ją i uderzyło w filar wiaduktu. Kierowca zginął na miejscu – relacjonuje starszy sierżant Kamil Karbowniczek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga była przez kilka godzin zablokowana, a ruch odbywał się przez wyznaczony objazd. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Robertos / 19 lutego 2018 r. o 19:39
A co chcesz od tego zakrętu. Codziennie wracam tamtendy i powiem jedno. Aby przyp...yć w ten filar ze skutkiem śmiertelnym trzeba sie postarać. Idiota naoglądał sie "szybkich i wściekłych' i .... rozmazał na filarze. Szczerze, życzę zdrowia dla dziewczyny, żeby z tego wyszła a jego nie żal wogóle. Przynajmniej nikogo nie zabije bo mial potencjał. Teraz możecie minusować
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 r. o 20:03
jeżdżę po Lublinie i czasami zastanawiam się dlaczego ktoś taki na tak krótkich odcinkach pomiędzy światłami jedzie brawurowo co chwila zmieniając pas ruchu. Po co tak gnać skoro za chwilę spotkamy się na czerwonym? Jeśli anwet uda ci się przejechać to "zaoszczędzisz" kilkadziesiąt sekund ryzykując życiem lub zdrowiem. Czy warto w tak młodym wieku zakończyć życie albo przesiąść się na wózek inwalidzki?
Avatar
czytelnik / 17 marca 2018 r. o 17:09
undefined napisał:
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
 Popatrz na datę artykułu. to stara sprawa, którą DW wyciągnął na wierzch.
Avatar
e / 25 lutego 2018 r. o 20:37
Ludzie czy Wy macie mózg????!!! Komuś zginął syn, brat. Najważniejsza osoba na świecie. Znacie ten ból? Nie życzę nikomu takiej straty, ani takiej śmierci. Nie wiem jak Wam nie wstyd pisać takie komentarze i oceniać. Nie byliście na miejscu i nie wiecie jak było na prawdę!  Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Avatar
Gość / 20 lutego 2018 r. o 08:16
Ta osoba (jak piszecie) nie zmarła tylko zabiła się. To różnica. Przysporzyła kłopotów wielu innym. Szacunek zachowajmy dla innych przypadków. Głupia, niepotrzebna śmierć nie uszlachetnia ofiary.
Avatar
Gość / 20 lutego 2018 r. o 08:07
Trza było szybciej jechać..... Ileż to razy tamtędy jechałem i nie było problemu.... no ale ci młodzi to bez rozumi jadą, nie patrzą że za szybko.... jak by byli ze stali. Gdyby ten samochód miał skrzydła, to zapewne by poleciał...
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 r. o 21:37
młody, sprawny, szybki. nie to co te 50 letnie dziady , co niedowidzą ...
Avatar
Robertos / 19 lutego 2018 r. o 19:52
do "CB": I o to chodzi aby ponosili cenę sami. Jeżdżę dużo i często niestosuje się do znaków ograniczenia prędkości. Tam akurat jest 70. Aby tak fruwać i aby wywaliło go tak z zakrętu aż bariery nie dają radę a na koniec trup na miejscu to juz nie przekroczenie prędkości nawet do 100. Nie da się na takim łuku przy stówce tak popłynąć. To skrajny debilizm.  Każdy z kierowców przekracza prędkość ale jest jeszcze rozsądek. Jemu zbraklo. Rodziny szkoda, fakt. Żaden rodzic nei chce chowac dziecka ale przy takim debilizmie potencjalnie uratował innym życie. nikogo nei zabił póki co. Mam nadzieję, że ta 18 letnia dziewczyna przeżyje. 
do "CB": I o to chodzi aby ponosili cenę sami. Jeżdżę dużo i często niestosuje się do znaków ograniczenia prędkości. Tam akurat jest 70. Aby tak fruwać i aby wywaliło go tak z zakrętu aż bariery nie dają radę a na koniec trup na miejscu to juz nie przekroczenie prędkości nawet do 100. Nie da się na takim łuku przy stówce tak popłynąć. To skrajny debilizm.  Każdy z kierowców przekracza prędkość ale jest jeszcze rozsądek. Jemu zbraklo. Rodziny szkoda, fakt. Żaden rodzic nei chce chowac dziecka ale przy takim debilizmie potencjalnie ... rozwiń
Avatar
FF / 19 lutego 2018 r. o 19:39
Zlikwidować zakręty, bo po prostej idzie im jak marzenie. Zakręty są zdradliwe więc trzeba je prostować. Mówię kategorycznie NIE zakrętom!
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 r. o 18:15
"im gorsze auto tym szybciej zapierda" - bieda intelektualna często idzie w parze z biedą materialną. Co wcale nie wyklucza biedy intelektualnej w luksusowym aucie.
Avatar
dsf / 17 marca 2018 r. o 22:12
kolejny raz DW daje D... wyciągając na główna strone sprawe z przed miesiąca. ogarnijcie sie!!!!!!!!
Avatar
czytelnik / 17 marca 2018 r. o 17:09
undefined napisał:
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
 Popatrz na datę artykułu. to stara sprawa, którą DW wyciągnął na wierzch.
Avatar
Gość / 17 marca 2018 r. o 10:04
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
Avatar
gość / 1 marca 2018 r. o 14:03
OlaOla napisał:
Niektóre komentarze sa nie na miejscu. Niektórzy mogliby pokazac szacunek a nie pisać wyzwiska do zmarłej osoby... przemyślcie co napisaliście tutaj poważnie. Jeden człowiek nie żyje a drugi walczy dzielnie o życie bo jest w strasznym stanie
 Nie dziw się flustracji innych użytkowników dróg.Wszak mógł zabić każdego innego.Ciebie, mnie , kogoś z naszych najbliższych. Ludzie mają dość piratów- zabójców i dają upust.... A apropo szacunku- szacucek to też ostrożna, rozważna jazda w trosce o innych użytkowników dróg. Czy sprawca okazał swoją jazdą szacunek?
 Nie dziw się flustracji innych użytkowników dróg.Wszak mógł zabić każdego innego.Ciebie, mnie , kogoś z naszych najbliższych. Ludzie mają dość piratów- zabójców i dają upust.... A apropo szacunku- szacucek to też ostrożna, rozważna jazda w trosce o innych użytkowników dróg. Czy sprawca okazał swoją jazdą szacunek? rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2018 r. o 08:59
odgrzewane historie z 18 lutego-gratulacje dla redakcji /z małej litery przez brak szacunku/.
Avatar
Gość / 1 marca 2018 r. o 07:41
A więc było tak: koleś jechał 120 może 140 , był wypadek więc co?? wiec mędrcy tego swiata uznają ze prędkośc tam nie powinna być 70 km/h tylko 50 km/h !! I tym sposobem problem zostanie rozwizany ze szkodą dla 99,9% kierowców .
Avatar
_-_ / 25 lutego 2018 r. o 22:44
Rodzinie bardzo współczuję. A kżdy, kto tu pisze z nienawiści, będzie prędzej czy później sam cierpiał z powodu straty kogoś bliskiego. Zobaczycie wtedy, co czują najbliżsi tego kierowcy. Będziecie wtedy wstydzić się i żałować tych wpisów. 
Avatar
_-_ / 25 lutego 2018 r. o 22:43
Rodzinie bardzo współczuję. A kżdy, kto tu pisze z nienawiści, będzie prędzej czy później sam cierpiał z powodu straty kogoś bliskiego. Zobaczycie wtedy, co czują najbliżsi tego kierowcy. Będziecie wtedy wstydzić się i żałować tych wpisów. 
Avatar
e / 25 lutego 2018 r. o 20:37
Ludzie czy Wy macie mózg????!!! Komuś zginął syn, brat. Najważniejsza osoba na świecie. Znacie ten ból? Nie życzę nikomu takiej straty, ani takiej śmierci. Nie wiem jak Wam nie wstyd pisać takie komentarze i oceniać. Nie byliście na miejscu i nie wiecie jak było na prawdę!  Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Avatar
Zdegustowany / 22 lutego 2018 r. o 16:20
Do Moderatora:od kilku dni publikowane są obraźliwe, ohydne i przepełnione złośliwością (by nie powiedzieć dosadnej) komentarze - a "gazetka" przyjmuje wszystko, nie patrząc na uczucia ludzi pokrzywdzonych. Więc jednak chamstwo górą!
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wokulski i świnka Peppa w szczytnym celu. 100 aktorów wystąpi w spektaklu "Szalone wakacje"
Zdjęcia
galeria

Wokulski i świnka Peppa w szczytnym celu. 100 aktorów wystąpi w spektaklu "Szalone wakacje"

Aż około 100 aktorów wystąpi na scenie Centrum Spotkania Kultur 18 i 19 października. Osoby w Lublinie znane i lubiane wystąpią w spektaklu „Szalone wakacje”. Pieniądze ze sprzedaży biletów wesprą zaś Oddział Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży SPSK 1 przy ul. Głuskiej w Lublinie.

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Już w najbliższy piątek Rychu Peja zainauguruje działalność Fabryka Kultury Zgrzyt. Nowy na mapie Lublina klub muzyczny zajął miejsce dawnego Graffiti.

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Z 18 punktami prowadzi Ruch Izbica. Drużyna grającego trenera Romana Blonki z siedmiu spotkań wygrała sześć. Jedynej porażki doznała na wyjeździe z Victorią Żmudź (1:4). Po siedmiu kolejkach Ruch ma punkt przewagi na drugim Kłosem Gmina Chełm i dwa nad Ogniwem Wierzbica

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Co najmniej 4 miliony złotych będzie musiał dołożyć świdnicki Urząd Miasta, by podpisać umowę z wykonawcą, dotyczącą przebudowy miejskiego targowiska. Do ostatniego przetargu wpłynęły trzy oferty, wszystkie dużo powyżej kwoty zakładanej na sfinansowanie tej inwestycji.

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!