Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2018 r.
14:57

Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Duże utrudnienia drogowe [zdjęcia, wideo]

Autor: Zdjęcie autora łm gr
0 56 A A

Nie żyje 28-letni kierowca renault, które na al. Tysiaclecia uderzyło w filar wiaduktu. 18-letnia pasażerka auta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Aktualizacja artykułu: 19 lutego 2018 r. 21:40
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tragicznego wypadku doszło przed godziną 15 w rejonie młyna Krauzego.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca renault, mieszkaniec Świdnika, jechał w kierunku Zamościa. Zmieniał pas ruchu, ale stracił panowanie nad autem. Renault odbiło się od barierki energochłonnej, następnie staranowało ją i uderzyło w filar wiaduktu. Kierowca zginął na miejscu – relacjonuje starszy sierżant Kamil Karbowniczek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga była przez kilka godzin zablokowana, a ruch odbywał się przez wyznaczony objazd. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Robertos / 19 lutego 2018 r. o 19:39
+4
A co chcesz od tego zakrętu. Codziennie wracam tamtendy i powiem jedno. Aby przyp...yć w ten filar ze skutkiem śmiertelnym trzeba sie postarać. Idiota naoglądał sie "szybkich i wściekłych' i .... rozmazał na filarze. Szczerze, życzę zdrowia dla dziewczyny, żeby z tego wyszła a jego nie żal wogóle. Przynajmniej nikogo nie zabije bo mial potencjał. Teraz możecie minusować
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 r. o 20:03
+3
jeżdżę po Lublinie i czasami zastanawiam się dlaczego ktoś taki na tak krótkich odcinkach pomiędzy światłami jedzie brawurowo co chwila zmieniając pas ruchu. Po co tak gnać skoro za chwilę spotkamy się na czerwonym? Jeśli anwet uda ci się przejechać to "zaoszczędzisz" kilkadziesiąt sekund ryzykując życiem lub zdrowiem. Czy warto w tak młodym wieku zakończyć życie albo przesiąść się na wózek inwalidzki?
Avatar
czytelnik / 17 marca 2018 r. o 17:09
+2
undefined napisał:
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
 Popatrz na datę artykułu. to stara sprawa, którą DW wyciągnął na wierzch.
Avatar
e / 25 lutego 2018 r. o 20:37
+2
Ludzie czy Wy macie mózg????!!! Komuś zginął syn, brat. Najważniejsza osoba na świecie. Znacie ten ból? Nie życzę nikomu takiej straty, ani takiej śmierci. Nie wiem jak Wam nie wstyd pisać takie komentarze i oceniać. Nie byliście na miejscu i nie wiecie jak było na prawdę!  Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Avatar
Gość / 20 lutego 2018 r. o 08:16
+2
Ta osoba (jak piszecie) nie zmarła tylko zabiła się. To różnica. Przysporzyła kłopotów wielu innym. Szacunek zachowajmy dla innych przypadków. Głupia, niepotrzebna śmierć nie uszlachetnia ofiary.
Avatar
Gość / 20 lutego 2018 r. o 08:07
+2
Trza było szybciej jechać..... Ileż to razy tamtędy jechałem i nie było problemu.... no ale ci młodzi to bez rozumi jadą, nie patrzą że za szybko.... jak by byli ze stali. Gdyby ten samochód miał skrzydła, to zapewne by poleciał...
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 r. o 21:37
+2
młody, sprawny, szybki. nie to co te 50 letnie dziady , co niedowidzą ...
Avatar
Robertos / 19 lutego 2018 r. o 19:52
+2
do "CB": I o to chodzi aby ponosili cenę sami. Jeżdżę dużo i często niestosuje się do znaków ograniczenia prędkości. Tam akurat jest 70. Aby tak fruwać i aby wywaliło go tak z zakrętu aż bariery nie dają radę a na koniec trup na miejscu to juz nie przekroczenie prędkości nawet do 100. Nie da się na takim łuku przy stówce tak popłynąć. To skrajny debilizm.  Każdy z kierowców przekracza prędkość ale jest jeszcze rozsądek. Jemu zbraklo. Rodziny szkoda, fakt. Żaden rodzic nei chce chowac dziecka ale przy takim debilizmie potencjalnie uratował innym życie. nikogo nei zabił póki co. Mam nadzieję, że ta 18 letnia dziewczyna przeżyje. 
do "CB": I o to chodzi aby ponosili cenę sami. Jeżdżę dużo i często niestosuje się do znaków ograniczenia prędkości. Tam akurat jest 70. Aby tak fruwać i aby wywaliło go tak z zakrętu aż bariery nie dają radę a na koniec trup na miejscu to juz nie przekroczenie prędkości nawet do 100. Nie da się na takim łuku przy stówce tak popłynąć. To skrajny debilizm.  Każdy z kierowców przekracza prędkość ale jest jeszcze rozsądek. Jemu zbraklo. Rodziny szkoda, fakt. Żaden rodzic nei chce chowac dziecka ale przy takim debilizmie potencjalnie ... rozwiń
Avatar
FF / 19 lutego 2018 r. o 19:39
+2
Zlikwidować zakręty, bo po prostej idzie im jak marzenie. Zakręty są zdradliwe więc trzeba je prostować. Mówię kategorycznie NIE zakrętom!
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 r. o 18:15
+2
"im gorsze auto tym szybciej zapierda" - bieda intelektualna często idzie w parze z biedą materialną. Co wcale nie wyklucza biedy intelektualnej w luksusowym aucie.
Avatar
dsf / 17 marca 2018 r. o 22:12
+1
kolejny raz DW daje D... wyciągając na główna strone sprawe z przed miesiąca. ogarnijcie sie!!!!!!!!
Avatar
czytelnik / 17 marca 2018 r. o 17:09
+2
undefined napisał:
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
 Popatrz na datę artykułu. to stara sprawa, którą DW wyciągnął na wierzch.
Avatar
Gość / 17 marca 2018 r. o 10:04
+1
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
Avatar
gość / 1 marca 2018 r. o 14:03
+1
OlaOla napisał:
Niektóre komentarze sa nie na miejscu. Niektórzy mogliby pokazac szacunek a nie pisać wyzwiska do zmarłej osoby... przemyślcie co napisaliście tutaj poważnie. Jeden człowiek nie żyje a drugi walczy dzielnie o życie bo jest w strasznym stanie
 Nie dziw się flustracji innych użytkowników dróg.Wszak mógł zabić każdego innego.Ciebie, mnie , kogoś z naszych najbliższych. Ludzie mają dość piratów- zabójców i dają upust.... A apropo szacunku- szacucek to też ostrożna, rozważna jazda w trosce o innych użytkowników dróg. Czy sprawca okazał swoją jazdą szacunek?
 Nie dziw się flustracji innych użytkowników dróg.Wszak mógł zabić każdego innego.Ciebie, mnie , kogoś z naszych najbliższych. Ludzie mają dość piratów- zabójców i dają upust.... A apropo szacunku- szacucek to też ostrożna, rozważna jazda w trosce o innych użytkowników dróg. Czy sprawca okazał swoją jazdą szacunek? rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2018 r. o 08:59
+1
odgrzewane historie z 18 lutego-gratulacje dla redakcji /z małej litery przez brak szacunku/.
Avatar
Gość / 1 marca 2018 r. o 07:41
+1
A więc było tak: koleś jechał 120 może 140 , był wypadek więc co?? wiec mędrcy tego swiata uznają ze prędkośc tam nie powinna być 70 km/h tylko 50 km/h !! I tym sposobem problem zostanie rozwizany ze szkodą dla 99,9% kierowców .
Avatar
_-_ / 25 lutego 2018 r. o 22:44
+1
Rodzinie bardzo współczuję. A kżdy, kto tu pisze z nienawiści, będzie prędzej czy później sam cierpiał z powodu straty kogoś bliskiego. Zobaczycie wtedy, co czują najbliżsi tego kierowcy. Będziecie wtedy wstydzić się i żałować tych wpisów. 
Avatar
_-_ / 25 lutego 2018 r. o 22:43
+1
Rodzinie bardzo współczuję. A kżdy, kto tu pisze z nienawiści, będzie prędzej czy później sam cierpiał z powodu straty kogoś bliskiego. Zobaczycie wtedy, co czują najbliżsi tego kierowcy. Będziecie wtedy wstydzić się i żałować tych wpisów. 
Avatar
e / 25 lutego 2018 r. o 20:37
+2
Ludzie czy Wy macie mózg????!!! Komuś zginął syn, brat. Najważniejsza osoba na świecie. Znacie ten ból? Nie życzę nikomu takiej straty, ani takiej śmierci. Nie wiem jak Wam nie wstyd pisać takie komentarze i oceniać. Nie byliście na miejscu i nie wiecie jak było na prawdę!  Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Avatar
Zdegustowany / 22 lutego 2018 r. o 16:20
+1
Do Moderatora:od kilku dni publikowane są obraźliwe, ohydne i przepełnione złośliwością (by nie powiedzieć dosadnej) komentarze - a "gazetka" przyjmuje wszystko, nie patrząc na uczucia ludzi pokrzywdzonych. Więc jednak chamstwo górą!
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 maja 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 maja 2021 roku

Lublin: Kolej obiecuje skończyć nowy wiadukt i tory do października

Lublin: Kolej obiecuje skończyć nowy wiadukt i tory do października

Do końca października ma powstać w Lublinie nowy odcinek torów łączący dwie linie kolejowe: tę prowadzącą do Warszawy i tę w stronę Stalowej Woli. Taki termin podaje oficjalnie kolej, której inwestycja ma się wiązać z budową nowego wiaduktu

Nałęczowski Jarmark Rękodzieła
23 maja 2021, 10:00

Nałęczowski Jarmark Rękodzieła

W niedzielę, 23 maja w godz. 10-17 na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się Nałęczowski Jarmark Rękodzieła.

Chcesz zarejestrować samochód w Lubartowie? Przygotuj się na długie kolejki
Alarm24

Chcesz zarejestrować samochód w Lubartowie? Przygotuj się na długie kolejki

Niemal każdego ranka ustawiają się długie kolejki osób czekających na rejestrację samochodu w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Ludzie skarżą się na chaos, a nie pomaga też testowy system „zamów kolejkę”

Górnik Łęczna nie otrzyma kary w procesie licencyjnym

Górnik Łęczna nie otrzyma kary w procesie licencyjnym

W ramach nałożonego nadzoru Komisja zobowiązała Klub do reorganizacji pracy trenerów drużyn młodzieżowych tak aby trenerzy z licencjami UEFA A oraz UEFA Elite Youth A prowadzili drużyny młodzieżowe wskazane w jednym z kryteriów

Lublin: Komu przeszkadza zieleń? Oszpecono kolejne drzewa

Lublin: Komu przeszkadza zieleń? Oszpecono kolejne drzewa

Żadnego listka nie wypuściły drzewa z ul. Zana, które nie przetrwały „pielęgnacji” będącej ich okaleczeniem. Fatalnie wyglądają też opisywane już przez nas brzozy poharatane przy ul. Szafirowej. Kolejne radykalne cięcie zgłoszono nam z ul. Wallenroda

Łąki kwietne przyjadą do Lublina z Ełku

Łąki kwietne przyjadą do Lublina z Ełku

Ponad 108 tys. zł zapłacą władze Lublina za założenie i pielęgnację łąk kwietnych w dziewięciu punktach miasta. Ratusz wybrał firmę, której powierzy wykonanie takich prac. Zlecenie dostanie spółka Państwo Łąka, której oferta okazała się najtańsza spośród poprawnych ofert złożonych w przetargu. Spółka z Ełku ma dostać ponad 108 tys. zł.

Puławskie firmy łapią oddech po lockdownie. "To nie są spektakularne zmiany"

Puławskie firmy łapią oddech po lockdownie. "To nie są spektakularne zmiany"

W ciągu ostatnich miesięcy w Puławach przybywa nowych firm, a spada ilość tych, które kończą swoją działalność. Równolegle spada również poziom bezrobocia, który zbliża się do stanu z końcówki ubiegłego roku. Wygląda na to, że lokalna gospodarka rozpoczęła wychodzenie z dołka.

Protest przed sądem w Lublinie. "Sędzia odpowiada przed prawem i swoim sumieniem"
Zdjęcia
galeria

Protest przed sądem w Lublinie. "Sędzia odpowiada przed prawem i swoim sumieniem"

– To, co się dzieje, skłania nas do tego, żeby wyjść na ulicę – mówi lubelska sędzia, jedna z uczestniczek wtorkowego protestu Komitetu Obrony Demokracji w Lublinie w obronie niezależności sędziów

Masterklasy w Warsztatach Kultury
22 maja 2021, 10:00

Masterklasy w Warsztatach Kultury

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na cykl warsztatów skierowanych do rzemieślników i twórców ludowych "Masterklasy". Pierwsze zajęcia odbędą się online już 22 maja o godz. 10.

W Lublinie rozpoczęły się egzaminy adwokackie i radcowskie
Zdjęcia
galeria

W Lublinie rozpoczęły się egzaminy adwokackie i radcowskie

W Lublinie rozpoczęły się egzaminy adwokackie i radcowskie. Do rozwiązywania zadań przystąpiło blisko 200 osób.

Szymon Ładniak ma za sobą debiut w ADAC TCR Germany

Szymon Ładniak ma za sobą debiut w ADAC TCR Germany

Szymon Ładniak nie zmieścił się w pierwszej dziesiątce w inauguracyjnym weekendzie ADAC TCR Germany na torze Motorsport Arena Oschersleben

Bitwa o kulturę. Teatr w Polsce: kilka rewolucji naraz
25 maja 2021, 18:00

Bitwa o kulturę. Teatr w Polsce: kilka rewolucji naraz

We wtorek, 25 maja o godz. 18 w Teatrze Starym odbędzie się spotkanie z cyklu "Bitwa o kulturę". Wydarzenie, którego gośćmi będą Karolina Szczypek i Paweł Sablik, będzie dostępne online na Facebooku.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Można przegrać, ale nie w takim stylu, jak z Hutnikiem

Marek Saganowski (Motor Lublin): Można przegrać, ale nie w takim stylu, jak z Hutnikiem

Trener Motoru Marek Saganowski we wtorek odpowiadał na pytania dziennikarzy przed środowym spotkaniem z GKS Katowice.

Prezydent Lublina wylicza ile miasto straci na Polskim Ładzie

Prezydent Lublina wylicza ile miasto straci na Polskim Ładzie

W dziesiątkach milionów złotych liczony może być uszczerbek w kasie miasta spowodowany zapowiedzianą przez rząd reformą podatkową – szacują władze Lublina. Ratusz obawia się skutków zapowiedzianego przez rząd podniesienia kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł i ostrzega, że będzie „bezwzględnie” żądać od państwa zrekompensowania utraty dochodu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!