Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 listopada 2014 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Spółka SPR Lublin przegrała w sądzie z Fundacją Wolności

Autor: Zdjęcie autora drs
1 9 A A

SPR Lublin Sportowa Spółka Akcyjna przegrała przed sądem z Fundacją Wolności. Sąd zobowiązał spółkę do udostępnienia informacji, o które prosiła fundacja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Takie wnioski były dwa. W jednym fundacja oczekiwała danych dotyczących umowy na prowadzenie konta na portalu Facebook, a w drugim żądała wykazu umów zawartych przez SPR Lublin SSA między 1 a 7 stycznia 2014 roku.

W obu przypadkach Fundacja nie dostała informacji, dlatego złożyła skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, a ten przyznał jej wczoraj rację.

- Sąd stwierdził, że spółka jest zobowiązana do udostępniania informacji publicznej już choćby dlatego, że gmina Lublin ma w tej spółce pozycję dominującą - mówi Krzysztof Jakubowski, prezes fundacji. Wczorajsze wyroki nie są prawomocne, SPR może się od nich odwołać do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Fundacja Wolności swoje pytanie o umowy zawarte od 1 do 7 stycznia wysłała nie tylko do SPR, ale też do innych firm komunalnych.

- Zastanawiamy się, czy skarżyć do sądu kolejne spółki - stwierdza Jakubowski i zastrzega, że z taką decyzją poczeka do finału sprawy pytań skierowanych do SPR.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna-maria / 2 listopada 2014 o 18:32
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .

Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.

Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ?

a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .

To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Karwasz twarz, co to za bełkot słowny ?

Co to ma wspólnego z wymogiem transparentności czyli przejrzystości finansów spółki dotowanej przez miasto ?

Ten hymn pochwalny ku obronie Spółki SPR pisze niekumate dziecko czy klakier ?

I po co w to mieszać jakiś tam Polsat czy TVP ? 

Parodia jakaś.  :D

Karwasz twarz, co to za bełkot słowny ?

Co to ma wspólnego z wymogiem transparentności czyli przejrzystości finansów spółki dotowanej przez miasto ?

Ten hymn pochwalny ku obronie Spółki SPR pisze niekumate dziecko czy klakier ?

I po co w to mieszać jakiś tam Polsat czy TVP ? 

Parodia jakaś.  :D

rozwiń
Avatar
koziołek (nie poznański) / 2 listopada 2014 o 18:21
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Mniej piwa przed pisaniem, a węicej pomyślunku, o ile to możliwe.

Mniej piwa przed pisaniem, a węicej pomyślunku, o ile to możliwe.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 2 listopada 2014 o 18:16
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Kluby są zarządzane przez spółki, z których głownie SPR był i jest oazą dla partyjnej nomenklatury i biznesem bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Z tą promocją też bym nie przesadzał, bo gdyby było jak piszesz, to nie miasto jako JST byłoby głównym akcjonariuszem.

Resztę przemilczę, bo układem sponsor strategiczny - dominujący akcjonariusz już dawno powinien się zając ktoś zupełnie inny...

Kluby są zarządzane przez spółki, z których głownie SPR był i jest oazą dla partyjnej nomenklatury i biznesem bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Z tą promocją też bym nie przesadzał, bo gdyby było jak piszesz, to nie miasto jako JST byłoby głównym akcjonariuszem.

Resztę przemilczę, bo układem sponsor strategiczny - dominujący akcjonariusz już dawno powinien się zając ktoś zupełnie inny...

rozwiń
Avatar
BudŻet / 2 listopada 2014 o 18:09
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Od pana F. proszę się odkontaktować, bo to on jako pierwszy ponad 4 lata temu zwracał uwagę na nieprawidłowości panujące nie tylko w tej spółce, dla której dominującym akcjonariuszem jest miasto.

To działania pana F. doprowadziły do uregulowania przez spółkę większości zaległych wynagrodzeń dla pracowników czyli zawodniczek.

Przypomnę tylko, że obecny prezes poza tym, że jest funkcyjnym członkiem PO, to na dodatek z wykształcenia prawnikiem, a spółka sama w sobie mało, że już dwa lata temu osiągnęła ujemną wartość kapitału akcyjnego, to dodatkowo nie złożyła w KRS sprawozdania finansowego za ostatni rok obrachunkowy.

KRS podjął działania przymuszające, WSA nałożyło grzywnę dyscyplinującą za nieprzekazanie skargi na bezczynność, a pełniący jednoosobowo obowiązki dominującego akcjonariusza prezydent miasta Lublin udaje, że nic o tym nie wie.

"Dziennik" też był wielokrotnie informowany o tragicznej sytuacji finansowej i nieprawidłowościach związanych ze sprawozdawczością tej spółki i jedyne co zrobił to nałożył na te informacje embargo.

Taka to kolejna spółka bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, bo wszystkie kolejne organy w postaci zarządów i rad nadzorczych otrzymywały absolutorium od prezydenta naszego miasta.

Ta spółka ma coraz większe kłopoty, bo bardziej nieodpowiedzialny od jej statutowych organów jest jednoosobowy większościowy akcjonariusz.

Tak poza tym, to nie kto inny jak pan F. pomógł przed 10 laty wyciągnąć ten klub z totalnego dna, a później się okazało, że obróciło się to przeciwko firmom, które brały udział w "reanimacji".

Za to co zrobiono ze spółką zarządzającą klubem główną odpowiedzialność ponosi obecny jeszcze prezydent i rada miasta Lublin, bo dawali grubą kasę nie sprawdzając(?) co się z nią dzieje dalej.

Co się mówi o tej spółce w kraju wie każdy kto wie co oznacza skrót KRS.

Od pana F. proszę się odkontaktować, bo to on jako pierwszy ponad 4 lata temu zwracał uwagę na nieprawidłowości panujące nie tylko w tej spółce, dla której dominującym akcjonariuszem jest miasto.

To działania pana F. doprowadziły do uregulowania przez spółkę większości zaległych wynagrodzeń dla pracowników czyli zawodniczek.

Przypomnę tylko, że obecny prezes poza tym, że jest funkcyjnym członkiem PO, to na dodatek z wykształcenia prawnikiem, a spółka sama w sobie mało, że już dwa lata temu osiągnęła ujemną wa... rozwiń

Avatar
poznaniak z lb / 2 listopada 2014 o 16:49
0

z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam r... rozwiń

Avatar
anna-maria / 2 listopada 2014 o 15:55
0


Dlaczego w tym Lublinie tz Fundacja Wolności  Ryje pod najlepszą drużyną w Polsce piłki  ręcznej ,

proszę podać dane oo tej fundacji ,kto finansuje tą fundacje ,

W Poznaniu i Zachodniej Polsce nie do pomyślenia aby tz fundacja[ srała ?]w swoje gniazdo

Bu ha ha.

Doucz się z przepisów prawa obowiązującego w Polsce.

Spółka SPR LUBLIN SPORTOWA S A (KRS: 0000311899, NIP: 9462560809, REGON: 060390951) jest dotowana z kasy Urzędu Miasta Lublina, czyli wszyscy podatnicy się na to składają.
 
Psim obowiązkiem spółki jest podać na co idą pieniądze podatników.

Bu ha ha.

Doucz się z przepisów prawa obowiązującego w Polsce.

Spółka SPR LUBLIN SPORTOWA S A (KRS: 0000311899, NIP: 9462560809, REGON: 060390951) jest dotowana z kasy Urzędu Miasta Lublina, czyli wszyscy podatnicy się na to składają.
 
Ps... rozwiń
Avatar
poznaniak z lb / 2 listopada 2014 o 14:20
0

Dlaczego w tym Lublinie tz Fundacja Wolności  Ryje pod najlepszą drużyną w Polsce piłki  ręcznej ,proszę podać dane oo tej fundacji ,kto finansuje tą fundacje ,W Poznaniu i Zachodniej Polsce nie do pomyślenia aby tz fundacja[ srała ?]w swoje gniazdo

Avatar
Gość / 2 listopada 2014 o 13:46
0

Pasowałoby żeby sprawdzili jeszcze Urząd Miasta, tam troche wiecej jest utajnione.

Avatar
Smutny / 2 listopada 2014 o 13:18
0

Jeżeli spółka otrzymuje pieniądze z podatków i będzie musiałą pokryć koszty tego procesu z powodu własnego uporu oraz nieznajomości prawa, to mam nadzieję, że odpowiedzialni za to prawnicy spółki oraz osoby decyzyjne poniosą konsekwencje...Tzn. to by było normalne i naturalne, nie łudzę się, że tak będzie.

Avatar
anna-maria / 2 listopada 2014 o 18:32
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .

Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.

Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ?

a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .

To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Karwasz twarz, co to za bełkot słowny ?

Co to ma wspólnego z wymogiem transparentności czyli przejrzystości finansów spółki dotowanej przez miasto ?

Ten hymn pochwalny ku obronie Spółki SPR pisze niekumate dziecko czy klakier ?

I po co w to mieszać jakiś tam Polsat czy TVP ? 

Parodia jakaś.  :D

Karwasz twarz, co to za bełkot słowny ?

Co to ma wspólnego z wymogiem transparentności czyli przejrzystości finansów spółki dotowanej przez miasto ?

Ten hymn pochwalny ku obronie Spółki SPR pisze niekumate dziecko czy klakier ?

I po co w to mieszać jakiś tam Polsat czy TVP ? 

Parodia jakaś.  :D

rozwiń
Avatar
koziołek (nie poznański) / 2 listopada 2014 o 18:21
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Mniej piwa przed pisaniem, a węicej pomyślunku, o ile to możliwe.

Mniej piwa przed pisaniem, a węicej pomyślunku, o ile to możliwe.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 2 listopada 2014 o 18:16
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Kluby są zarządzane przez spółki, z których głownie SPR był i jest oazą dla partyjnej nomenklatury i biznesem bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Z tą promocją też bym nie przesadzał, bo gdyby było jak piszesz, to nie miasto jako JST byłoby głównym akcjonariuszem.

Resztę przemilczę, bo układem sponsor strategiczny - dominujący akcjonariusz już dawno powinien się zając ktoś zupełnie inny...

Kluby są zarządzane przez spółki, z których głownie SPR był i jest oazą dla partyjnej nomenklatury i biznesem bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Z tą promocją też bym nie przesadzał, bo gdyby było jak piszesz, to nie miasto jako JST byłoby głównym akcjonariuszem.

Resztę przemilczę, bo układem sponsor strategiczny - dominujący akcjonariusz już dawno powinien się zając ktoś zupełnie inny...

rozwiń
Avatar
BudŻet / 2 listopada 2014 o 18:09
0


z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

Od pana F. proszę się odkontaktować, bo to on jako pierwszy ponad 4 lata temu zwracał uwagę na nieprawidłowości panujące nie tylko w tej spółce, dla której dominującym akcjonariuszem jest miasto.

To działania pana F. doprowadziły do uregulowania przez spółkę większości zaległych wynagrodzeń dla pracowników czyli zawodniczek.

Przypomnę tylko, że obecny prezes poza tym, że jest funkcyjnym członkiem PO, to na dodatek z wykształcenia prawnikiem, a spółka sama w sobie mało, że już dwa lata temu osiągnęła ujemną wartość kapitału akcyjnego, to dodatkowo nie złożyła w KRS sprawozdania finansowego za ostatni rok obrachunkowy.

KRS podjął działania przymuszające, WSA nałożyło grzywnę dyscyplinującą za nieprzekazanie skargi na bezczynność, a pełniący jednoosobowo obowiązki dominującego akcjonariusza prezydent miasta Lublin udaje, że nic o tym nie wie.

"Dziennik" też był wielokrotnie informowany o tragicznej sytuacji finansowej i nieprawidłowościach związanych ze sprawozdawczością tej spółki i jedyne co zrobił to nałożył na te informacje embargo.

Taka to kolejna spółka bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, bo wszystkie kolejne organy w postaci zarządów i rad nadzorczych otrzymywały absolutorium od prezydenta naszego miasta.

Ta spółka ma coraz większe kłopoty, bo bardziej nieodpowiedzialny od jej statutowych organów jest jednoosobowy większościowy akcjonariusz.

Tak poza tym, to nie kto inny jak pan F. pomógł przed 10 laty wyciągnąć ten klub z totalnego dna, a później się okazało, że obróciło się to przeciwko firmom, które brały udział w "reanimacji".

Za to co zrobiono ze spółką zarządzającą klubem główną odpowiedzialność ponosi obecny jeszcze prezydent i rada miasta Lublin, bo dawali grubą kasę nie sprawdzając(?) co się z nią dzieje dalej.

Co się mówi o tej spółce w kraju wie każdy kto wie co oznacza skrót KRS.

Od pana F. proszę się odkontaktować, bo to on jako pierwszy ponad 4 lata temu zwracał uwagę na nieprawidłowości panujące nie tylko w tej spółce, dla której dominującym akcjonariuszem jest miasto.

To działania pana F. doprowadziły do uregulowania przez spółkę większości zaległych wynagrodzeń dla pracowników czyli zawodniczek.

Przypomnę tylko, że obecny prezes poza tym, że jest funkcyjnym członkiem PO, to na dodatek z wykształcenia prawnikiem, a spółka sama w sobie mało, że już dwa lata temu osiągnęła ujemną wa... rozwiń

Avatar
poznaniak z lb / 2 listopada 2014 o 16:49
0

z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam rozsądnych normalnych nie zawistnych mieszkanców tego miasta .To dzieki takim klubom jak SPR ,Górnik Łęczna czy Azoty puławy w Polsce można usłyszeć o Lublinie Puławach czy Łęcznej.

z całym szacunkiem dla pana F? lub piszący jako kropka ?  lub [anna maria] ,którzy robią wszystko aby Lubelski ambasador  SPR  Selgros[ znany z całej Polsce i Europie]  sportu padł jak pies pluto ,do klasy okręgowej lub TKF .Dlaczego podsycają sukcesy miasta jak szuje mieszkający w kozim grodzie,tego normalnemu mieszkacowi trudno zrozumieć.Zainteresowani nie ingerują w tz kulture gdzie przychodzi np 200 osóbi płynie kasa z podatków tu okej ? a tu POLSAT TVP Sport pokazują i mówią o klubie mieście regionie .Pozdrawiam r... rozwiń

Avatar
anna-maria / 2 listopada 2014 o 15:55
0


Dlaczego w tym Lublinie tz Fundacja Wolności  Ryje pod najlepszą drużyną w Polsce piłki  ręcznej ,

proszę podać dane oo tej fundacji ,kto finansuje tą fundacje ,

W Poznaniu i Zachodniej Polsce nie do pomyślenia aby tz fundacja[ srała ?]w swoje gniazdo

Bu ha ha.

Doucz się z przepisów prawa obowiązującego w Polsce.

Spółka SPR LUBLIN SPORTOWA S A (KRS: 0000311899, NIP: 9462560809, REGON: 060390951) jest dotowana z kasy Urzędu Miasta Lublina, czyli wszyscy podatnicy się na to składają.
 
Psim obowiązkiem spółki jest podać na co idą pieniądze podatników.

Bu ha ha.

Doucz się z przepisów prawa obowiązującego w Polsce.

Spółka SPR LUBLIN SPORTOWA S A (KRS: 0000311899, NIP: 9462560809, REGON: 060390951) jest dotowana z kasy Urzędu Miasta Lublina, czyli wszyscy podatnicy się na to składają.
 
Ps... rozwiń
Avatar
poznaniak z lb / 2 listopada 2014 o 14:20
0

Dlaczego w tym Lublinie tz Fundacja Wolności  Ryje pod najlepszą drużyną w Polsce piłki  ręcznej ,proszę podać dane oo tej fundacji ,kto finansuje tą fundacje ,W Poznaniu i Zachodniej Polsce nie do pomyślenia aby tz fundacja[ srała ?]w swoje gniazdo

Avatar
Gość / 2 listopada 2014 o 13:46
0

Pasowałoby żeby sprawdzili jeszcze Urząd Miasta, tam troche wiecej jest utajnione.

Avatar
Smutny / 2 listopada 2014 o 13:18
0

Jeżeli spółka otrzymuje pieniądze z podatków i będzie musiałą pokryć koszty tego procesu z powodu własnego uporu oraz nieznajomości prawa, to mam nadzieję, że odpowiedzialni za to prawnicy spółki oraz osoby decyzyjne poniosą konsekwencje...Tzn. to by było normalne i naturalne, nie łudzę się, że tak będzie.

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W budynku dawnego koszarowca powstanie Powiatowe Centrum Usług Społecznych

W budynku dawnego koszarowca powstanie Powiatowe Centrum Usług Społecznych 0 0

Na terenie dawnej jednostki wojskowej powstanie Powiatowe Centrum Usług Społecznych. Pracę znajdzie tu ponad 50 osób

Pieszy zginął na poboczu. Kierowca peugeota wymijał inne auto

Pieszy zginął na poboczu. Kierowca peugeota wymijał inne auto 1 0

43-letni mieszkaniec gminy Rudnik zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej w miejscowości Płonka w powiecie krasnostawskim

"Impresjoniści i postimpresjoniści" - wystawa 3D w Targach Lublin
30 marca 2019, 0:00

"Impresjoniści i postimpresjoniści" - wystawa 3D w Targach Lublin 0 0

W dniach 30-31 marca w godz. 13-17 w siedzibie Targów Lublin będzie można podziwiać wystawę "Impresjoniści i postimpresjoniści" w trójwymiarze.

Aeroklub Lubelski znów zorganizuje balonowe mistrzostwa świata w Nałęczowie
galeria

Aeroklub Lubelski znów zorganizuje balonowe mistrzostwa świata w Nałęczowie 0 1

Dobra wiadomość dla miłośników sportów balonowych. Aeroklub Lubelski po raz kolejny zorganizuje Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet. Impreza odbędzie się w Nałęczowie w przyszłym roku. Decyzja zapadła na konferencji w Stambule

Dom Dziecka w Maniach. Dzieci już wprowadziły się do nowego domu

Dom Dziecka w Maniach. Dzieci już wprowadziły się do nowego domu 0 0

W Maniach (gm. Międzyrzec Podlaski) oficjalnie otwarto Dom Dziecka. Powstał w budynku po byłej szkole.

Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latki na Czechowie. Grozi jej 10 lat więzienia

Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latki na Czechowie. Grozi jej 10 lat więzienia 4 4

Około 100 gramów marihuany miała w domu mieszkanka lubelskiego Czechowa

Wypadek w Opolu Lubelskim. 37-latka z dzieckiem w szpitalu

Wypadek w Opolu Lubelskim. 37-latka z dzieckiem w szpitalu 0 1

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Opolu Lubelskim na ul. Józefowskiej.

Cierpiący pacjent krążył między szpitalami. 63-latek zmarł
film

Cierpiący pacjent krążył między szpitalami. 63-latek zmarł 0 5

Szukająca pomocy dla cierpiącego ojca rodzina przez półtorej doby woziła go od szpitala do szpitala. Pacjenta wypisano dwukrotnie, raz bez wykonania żadnych badań. Mężczyzna zmarł.

Wypadek na obwodnicy Lublina. Wyprzedzał, doszło do dachowania [zdjęcia]
galeria

Wypadek na obwodnicy Lublina. Wyprzedzał, doszło do dachowania [zdjęcia] 5 2

Dwa samochody zderzyły się na obwodnicy Lublina

Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia]
galeria

Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia] 25 17

Źle zaparkowany ford mondeo zablokował dziś rano przejazd ul. Berylową w Lublinie

Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię
Magazyn
galeria

Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię 240 8

Katarzyna Zielińska, mama 3-latka: Dla mnie to był cud. Chyba sam Anioł Stróż czuwał nad Kubą. Syn wpadł do 12-metrowej studni i nic mu się nie stało. Mateusz Koszałka, naczelnik OSP KSRG Annopol, pierwszy dotarł do dziecka: Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię

Pożar w Rudniku. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje

Pożar w Rudniku. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje 9 4

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Rudnik w powiecie krasnostawskim

Kuchnia na Wielki Post: Najlepsze przepisy na ryby

Kuchnia na Wielki Post: Najlepsze przepisy na ryby 0 4

Post i ryba, złożenie doskonałe. Mamy dobre przepisy. Zapraszamy w nostalgiczną podróż. Zaczynamy od słynnej restauracji Berensa w Kazimierzu.

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Praca nawet dla krasnoludów [zdjęcia]
galeria

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Praca nawet dla krasnoludów [zdjęcia] 24 10

Potrzebni są sprzedawcy, monterzy, ogrodnicy, kucharze, ślusarze, policjanci, a nawet krasnoludy. Nowych pracowników poszukują firmy z całego powiatu puławskiego. Z ofertami można było zapoznać się podczas tegorocznych Targów Pracy i Edukacji. Swoje atuty pokazywały również szkoły i uczelnie

Budujesz, remontujesz dom? Szukasz mieszkania w Lublinie? Program targów LUBDOM
Zdjęcia
22 marca 2019, 13:00
galeria

Budujesz, remontujesz dom? Szukasz mieszkania w Lublinie? Program targów LUBDOM 4 7

Okna, drzwi, piece, bramy, kominki, materiały budowlane, podłogi, schody, meble, dekoracje, oświetlenie, dachy, pokazy fachowców, najprawdziwszy dom zbudowany w hali oraz premierowa edycja Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury – to wszystko w ten weekend na Targach LUBDOM.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!