Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2010 r.
18:58
Edytuj ten wpis

Studenci UMCS zorganizowali prawybory. Zwyciężył Bronisław Komorowski

0 38 A A

Wybory prezydenckie dopiero 20 czerwca, ale studenci Wydziału Politologii UMCS już dziś zorganizowali prawybory. Wygrał Bronisław Komorowski. Zdobył 46 proc. głosów. Na kolejnych miejscach są: Grzegorz Napieralski i Janusz Korwin-Mikke – 13,3 proc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cały artykuł czytaj na MM Lublin Prawybory studenckie: Wygrał Komorowski
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
libertarianin / 18 czerwca 2010 r. o 14:04
0
[font="Arial Black"]Tylko JKM on oczyści rząd z komuchów oraz rozwiąże afere FOZZ i zlustruje tych komuchów tajnych[/font][color="#9ACD32"][/color]
Avatar
ws / 17 czerwca 2010 r. o 21:24
0
Prawda o szpitalach..
...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c
...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 r. o 11:00
0
STYX napisał:
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencji dróg-a teraz za rządów Tusków to ile nowych dróg powstało?jaki jest stan dróg w samym Lublinie? Zapowiadali,że Polacy będą wracać z zagranicy do Polski-a teraz bezczelny Komorowski jeździ za granicę do Polonii prosić o głosy-co za chamstwo i brak honoru z jego strony! Polakom (młodzieży)stęskniło się za PRLem-więc z powrotem lgną do systemu "PRLpodobnego"...

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencj... rozwiń
Avatar
Bąbelman / 9 czerwca 2010 r. o 10:20
0
Jak im PO podniesie czesne o100% dopiero przy sraczce wydalą gówna z głów,tylko będzie już za późno,a ich koledzy finansowani za taki sukces propagandowy dostaną posadki i będą mieli w tyle kolegów z ław wykładowych.Już przykład był z Palikotem.Powodzenia panowie studenci w pracy za granicą,przy zmywakach i miotłach.
Avatar
STYX / 9 czerwca 2010 r. o 09:33
0
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!
Avatar
+++ / 9 czerwca 2010 r. o 09:21
0
Przecież oni dopiero się uczą i nie można się dziwić , że nic nie wiedzą .Trędy, trędy ....
Avatar
Abiturient / 9 czerwca 2010 r. o 08:59
0
Od dawna wiadomo, że tam studiują największe głą...y.
Avatar
~Polak~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:21
0
Jaka uczelnia takie wyniki, nie dziwi nic. Zostanie tylko wstyd!!!!
Avatar
~tomek~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:13
0
Co tu się dziwić. Dzisiejsze czasy za rządów PO przypominają mi czasy PRL. Ludzie obudźcie się !!! To co się dzieje to skandal, skandal z powodzią, skandal z tragedią Smoleńską, rząd nic nie robi płaszcząc się przed Rosjanami. To jest żenujące. Wstyd mi za tych zdrajców. Polacy obudźcie się i przejrzyjcie na oczy !!!!
Avatar
góral / 9 czerwca 2010 r. o 07:54
0
Proponuję zrobić akcję "zabierz dowód studentowi". Jak łatwo zmanipulować młody i niedoświadczony umysł, przekonany o własnym geniuszu i nieomylności...
Avatar
libertarianin / 18 czerwca 2010 r. o 14:04
0
[font="Arial Black"]Tylko JKM on oczyści rząd z komuchów oraz rozwiąże afere FOZZ i zlustruje tych komuchów tajnych[/font][color="#9ACD32"][/color]
Avatar
ws / 17 czerwca 2010 r. o 21:24
0
Prawda o szpitalach..
...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c
...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 r. o 11:00
0
STYX napisał:
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencji dróg-a teraz za rządów Tusków to ile nowych dróg powstało?jaki jest stan dróg w samym Lublinie? Zapowiadali,że Polacy będą wracać z zagranicy do Polski-a teraz bezczelny Komorowski jeździ za granicę do Polonii prosić o głosy-co za chamstwo i brak honoru z jego strony! Polakom (młodzieży)stęskniło się za PRLem-więc z powrotem lgną do systemu "PRLpodobnego"...

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencj... rozwiń
Avatar
Bąbelman / 9 czerwca 2010 r. o 10:20
0
Jak im PO podniesie czesne o100% dopiero przy sraczce wydalą gówna z głów,tylko będzie już za późno,a ich koledzy finansowani za taki sukces propagandowy dostaną posadki i będą mieli w tyle kolegów z ław wykładowych.Już przykład był z Palikotem.Powodzenia panowie studenci w pracy za granicą,przy zmywakach i miotłach.
Avatar
STYX / 9 czerwca 2010 r. o 09:33
0
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!
Avatar
+++ / 9 czerwca 2010 r. o 09:21
0
Przecież oni dopiero się uczą i nie można się dziwić , że nic nie wiedzą .Trędy, trędy ....
Avatar
Abiturient / 9 czerwca 2010 r. o 08:59
0
Od dawna wiadomo, że tam studiują największe głą...y.
Avatar
~Polak~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:21
0
Jaka uczelnia takie wyniki, nie dziwi nic. Zostanie tylko wstyd!!!!
Avatar
~tomek~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:13
0
Co tu się dziwić. Dzisiejsze czasy za rządów PO przypominają mi czasy PRL. Ludzie obudźcie się !!! To co się dzieje to skandal, skandal z powodzią, skandal z tragedią Smoleńską, rząd nic nie robi płaszcząc się przed Rosjanami. To jest żenujące. Wstyd mi za tych zdrajców. Polacy obudźcie się i przejrzyjcie na oczy !!!!
Avatar
góral / 9 czerwca 2010 r. o 07:54
0
Proponuję zrobić akcję "zabierz dowód studentowi". Jak łatwo zmanipulować młody i niedoświadczony umysł, przekonany o własnym geniuszu i nieomylności...
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa Dawida Ryskiego w Puławach
11 lutego 2022, 18:00

Wystawa Dawida Ryskiego w Puławach

"Elementy" to tytuł wystawy Dawida Ryskiego, którą od 11 lutego będzie można podziwiać w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika w Puławach (ul. Wojska Polskiego 4). Wernisaż zaplanowano na godz. 18.

Ostre porachunki w Rykach. W ruch poszedł kij basebollowy

Ostre porachunki w Rykach. W ruch poszedł kij basebollowy

W sobotę w Rykach trzech mężczyzn zaatakowało 25-latka.

Zniknął, bo był komunistą. Działacze lewicy apelują o powrót budowniczego Biłgoraja

Zniknął, bo był komunistą. Działacze lewicy apelują o powrót budowniczego Biłgoraja

Józef Dechnik urodził się 112 lat temu, nie żyje od blisko 40., a nadal budzi emocje. Środowiska lewicowe szykują apel do wojewody lubelskiego, bo chcą przywrócenia usuniętego z Biłgoraja pomnika I sekretarza KW PZPR. Uważają, że zasługi dawnego partyjnego działacza dla powojennego rozwoju tego miasta są tak istotne, że nie wolno o nich zapominać.

Przekaż swój 1 proc. lubelskim organizacjom. Fundacja namawia Ratusz do promocji

Przekaż swój 1 proc. lubelskim organizacjom. Fundacja namawia Ratusz do promocji

Rozszerzenie miejskiej akcji „Rozlicz PIT w Lublinie” proponuje prezydentowi Fundacja Wolności, która złożyła oficjalny wniosek w tej sprawie. Oczekuje one, że Ratusz będzie nie tylko namawiał do rozliczania się z podatku w Lublinie, ale również do przekazywania swojego 1 proc. podatku lubelskim organizacjom pożytku publicznego.

Górnik Łęczna mocnym akcentem zakończy zgrupowanie w Turcji
film

Górnik Łęczna mocnym akcentem zakończy zgrupowanie w Turcji

Piłkarze Górnika Łęczna powoli zbliżają się do końca zgrupowania w tureckiej Antalyi. W czwartek zespół trenera Kamila Kieresia rozegra ostatnie mecze kontrolne

Nieoczekiwana decyzja starosty. W ten sposób pozbędzie się innych członków zarządu?

Nieoczekiwana decyzja starosty. W ten sposób pozbędzie się innych członków zarządu?

Starosta kraśnicki Andrzej Rolla (Prawo i Sprawiedliwość) złożył dzisiaj rezygnację z pełnionej funkcji. Powodów tej decyzji jednak nie podał.

Lublin. Zmiany granic obwodów w szkołach podstawowych
galeria

Lublin. Zmiany granic obwodów w szkołach podstawowych

Od września niektóre ulice Czechowa, Czubów i Węglina mają być przypisane do innych podstawówek niż dotąd. Jutro nad takimi zmianami głosować ma Rada Miasta.

To oni napadli na piosenkarza disco polo. Jeden miał toporo-młotek

To oni napadli na piosenkarza disco polo. Jeden miał toporo-młotek

Jeszcze w środę młodzi mężczyźni mają zostać doprowadzeni do prokuratury. Temu, który użył toporo-młotka grozi do ośmiu lat więzienia.

Karnety na mecze Motoru Lublin w sprzedaży od 1 lutego

Karnety na mecze Motoru Lublin w sprzedaży od 1 lutego

W najbliższy wtorek, 1 lutego rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Motoru w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Żółto-biało-niebiescy w obecnych rozgrywkach rozegrają przed własną publicznością jeszcze siedem spotkań.

Puławianin idzie jak burza. Wygrał dwa odcinki telewizyjnego teleturnieju i pobił rekord

Puławianin idzie jak burza. Wygrał dwa odcinki telewizyjnego teleturnieju i pobił rekord

Grzegorz Sierocki, marketingowiec i fotograf z Puław, wygrał dwa ostatnie odcinki popularnego teleturnieju Va Banque, emitowanego na antenie telewizyjnej Dwójki. W ostatnim pobił rekord odcinka, wygrywając prawie 21 tys. zł. Kolejny zobaczymy już dziś wieczorem.

Andrusiewicz jasno. Najgorzej jest w trzech województwach

Andrusiewicz jasno. Najgorzej jest w trzech województwach

Epidemia nabiera tempa. Musimy być przygotowani na wzrosty liczby zakażeń SARS-CoV-2 w najbliższych dniach, nawet powyżej 60 tys. - powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Podał, że wariant koronawirusa omikron stanowi 42 proc. wszystkich sekwencjonowanych próbek.

Fajne Ferie na Węglinie i Czubach Południowych
14 lutego 2022, 9:00

Fajne Ferie na Węglinie i Czubach Południowych

Dzielnicowe Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) oraz Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat do uczestnictwa w zimowych warsztatach artystyczno-edukacyjnych z okazji ferii.

Lekkoatletka Malwina Kopron wspiera WOŚP. Można wylicytować wyjątkową pamiątkę
Zdjęcia
galeria
film

Lekkoatletka Malwina Kopron wspiera WOŚP. Można wylicytować wyjątkową pamiątkę

Malwina Kopron, lekkoatletka lubelskiego klubu, medalistka Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, wystawiła na aukcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój młot startowy. To dla niej wyjątkowa pamiątka i gratka dla fanów sportu

Ze Świdnika polecimy nad Morze Śródziemne. I nie tylko

Ze Świdnika polecimy nad Morze Śródziemne. I nie tylko

Już wiadomo, gdzie będziemy mogli polecieć latem z lubelskiego lotniska. Wrócą loty do Burgas w Bułgarii, chorwackiego Splitu oraz nad polskie morze do Gdańska. Po kilku latach przerwy w ofercie przewoźników znajdzie się także turecki kurort Antalya nad Morzem Śródziemnym.

Lider AgroUnii miał być inwigilowany Pegasusem. "Kaczyński był ze mną w konfesjonale, był ze mną w łóżku"
film

Lider AgroUnii miał być inwigilowany Pegasusem. "Kaczyński był ze mną w konfesjonale, był ze mną w łóżku"

Warszawa. - Mamy do czynienia z niebywałym skandalem – powiedział lider AgroUnii Michał Kołodziejczak na konferencji prasowej przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Działacz odniósł się do doniesień Citizen Lab o dwóch kolejnych przypadkach użycia systemu szpiegującego Pegasus w Polsce. Inwigilowani mieli być współautor książki o Mariuszu Kamińskim Tomasz Szwejgiert oraz właśnie lider AgroUnii.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!