Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2010 r.
18:58
Edytuj ten wpis

Studenci UMCS zorganizowali prawybory. Zwyciężył Bronisław Komorowski

0 38 A A

Wybory prezydenckie dopiero 20 czerwca, ale studenci Wydziału Politologii UMCS już dziś zorganizowali prawybory. Wygrał Bronisław Komorowski. Zdobył 46 proc. głosów. Na kolejnych miejscach są: Grzegorz Napieralski i Janusz Korwin-Mikke – 13,3 proc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cały artykuł czytaj na MM Lublin Prawybory studenckie: Wygrał Komorowski
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
libertarianin / 18 czerwca 2010 r. o 14:04
0
[font="Arial Black"]Tylko JKM on oczyści rząd z komuchów oraz rozwiąże afere FOZZ i zlustruje tych komuchów tajnych[/font][color="#9ACD32"][/color]
Avatar
ws / 17 czerwca 2010 r. o 21:24
0
Prawda o szpitalach..
...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c
...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 r. o 11:00
0
STYX napisał:
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencji dróg-a teraz za rządów Tusków to ile nowych dróg powstało?jaki jest stan dróg w samym Lublinie? Zapowiadali,że Polacy będą wracać z zagranicy do Polski-a teraz bezczelny Komorowski jeździ za granicę do Polonii prosić o głosy-co za chamstwo i brak honoru z jego strony! Polakom (młodzieży)stęskniło się za PRLem-więc z powrotem lgną do systemu "PRLpodobnego"...

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencj... rozwiń
Avatar
Bąbelman / 9 czerwca 2010 r. o 10:20
0
Jak im PO podniesie czesne o100% dopiero przy sraczce wydalą gówna z głów,tylko będzie już za późno,a ich koledzy finansowani za taki sukces propagandowy dostaną posadki i będą mieli w tyle kolegów z ław wykładowych.Już przykład był z Palikotem.Powodzenia panowie studenci w pracy za granicą,przy zmywakach i miotłach.
Avatar
STYX / 9 czerwca 2010 r. o 09:33
0
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!
Avatar
+++ / 9 czerwca 2010 r. o 09:21
0
Przecież oni dopiero się uczą i nie można się dziwić , że nic nie wiedzą .Trędy, trędy ....
Avatar
Abiturient / 9 czerwca 2010 r. o 08:59
0
Od dawna wiadomo, że tam studiują największe głą...y.
Avatar
~Polak~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:21
0
Jaka uczelnia takie wyniki, nie dziwi nic. Zostanie tylko wstyd!!!!
Avatar
~tomek~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:13
0
Co tu się dziwić. Dzisiejsze czasy za rządów PO przypominają mi czasy PRL. Ludzie obudźcie się !!! To co się dzieje to skandal, skandal z powodzią, skandal z tragedią Smoleńską, rząd nic nie robi płaszcząc się przed Rosjanami. To jest żenujące. Wstyd mi za tych zdrajców. Polacy obudźcie się i przejrzyjcie na oczy !!!!
Avatar
góral / 9 czerwca 2010 r. o 07:54
0
Proponuję zrobić akcję "zabierz dowód studentowi". Jak łatwo zmanipulować młody i niedoświadczony umysł, przekonany o własnym geniuszu i nieomylności...
Avatar
libertarianin / 18 czerwca 2010 r. o 14:04
0
[font="Arial Black"]Tylko JKM on oczyści rząd z komuchów oraz rozwiąże afere FOZZ i zlustruje tych komuchów tajnych[/font][color="#9ACD32"][/color]
Avatar
ws / 17 czerwca 2010 r. o 21:24
0
Prawda o szpitalach..
...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c
...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 r. o 11:00
0
STYX napisał:
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencji dróg-a teraz za rządów Tusków to ile nowych dróg powstało?jaki jest stan dróg w samym Lublinie? Zapowiadali,że Polacy będą wracać z zagranicy do Polski-a teraz bezczelny Komorowski jeździ za granicę do Polonii prosić o głosy-co za chamstwo i brak honoru z jego strony! Polakom (młodzieży)stęskniło się za PRLem-więc z powrotem lgną do systemu "PRLpodobnego"...

Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencj... rozwiń
Avatar
Bąbelman / 9 czerwca 2010 r. o 10:20
0
Jak im PO podniesie czesne o100% dopiero przy sraczce wydalą gówna z głów,tylko będzie już za późno,a ich koledzy finansowani za taki sukces propagandowy dostaną posadki i będą mieli w tyle kolegów z ław wykładowych.Już przykład był z Palikotem.Powodzenia panowie studenci w pracy za granicą,przy zmywakach i miotłach.
Avatar
STYX / 9 czerwca 2010 r. o 09:33
0
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!
Avatar
+++ / 9 czerwca 2010 r. o 09:21
0
Przecież oni dopiero się uczą i nie można się dziwić , że nic nie wiedzą .Trędy, trędy ....
Avatar
Abiturient / 9 czerwca 2010 r. o 08:59
0
Od dawna wiadomo, że tam studiują największe głą...y.
Avatar
~Polak~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:21
0
Jaka uczelnia takie wyniki, nie dziwi nic. Zostanie tylko wstyd!!!!
Avatar
~tomek~ / 9 czerwca 2010 r. o 08:13
0
Co tu się dziwić. Dzisiejsze czasy za rządów PO przypominają mi czasy PRL. Ludzie obudźcie się !!! To co się dzieje to skandal, skandal z powodzią, skandal z tragedią Smoleńską, rząd nic nie robi płaszcząc się przed Rosjanami. To jest żenujące. Wstyd mi za tych zdrajców. Polacy obudźcie się i przejrzyjcie na oczy !!!!
Avatar
góral / 9 czerwca 2010 r. o 07:54
0
Proponuję zrobić akcję "zabierz dowód studentowi". Jak łatwo zmanipulować młody i niedoświadczony umysł, przekonany o własnym geniuszu i nieomylności...
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radni pokłócili się o imię dębu na cmentarzu wojennym. Węgier przegrał z Polakiem, a jeszcze wspominano Niemca

Radni pokłócili się o imię dębu na cmentarzu wojennym. Węgier przegrał z Polakiem, a jeszcze wspominano Niemca

Gabor przegrał z Mieczysławem. To nazwa dla dębu, jednego z pomników przyrody, które właśnie ustanowiono w Łukowie. – Zagłosowalibyście nad nazwaniem dębu imieniem Hans? Nie sądzę – stwierdził na sesji jeden z radnych.

Koncert „Trzech Tenorów Show” pierwszy raz w Lublinie

Koncert „Trzech Tenorów Show” pierwszy raz w Lublinie

Czarują głosem publiczność w całej Polsce, prezentują największe partie operowe i operetkowe, a także muzykę popularną i rozrywkową. Mowa o Trzech Tenorach w składzie: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta. Już 15 grudnia 2021 r. wystąpią po raz pierwszy w Lublinie w Studio Polskiego Radia im. Budki Suflera przy ul. Obrońców Pokoju 2.

Gutek zaśpiewa w Domu Kultury
4 grudnia 2021, 20:00

Gutek zaśpiewa w Domu Kultury

Wieloletni wokalista Indios Bravos, Piotr Gutkowski, wystąpi z solowym projektem w Domu Kultury (Krakowskie Przedmieście 19). Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 20.

Szukasz mieszkania? Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!
galeria

Szukasz mieszkania? Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!

Już w pierwszy weekend grudnia zapraszamy wszystkie osoby poszukujące mieszkania na Dni Otwarte, które odbędą się na terenie inwestycji OSIEDLE 4 PORY ROKU w Świdniku. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć wolne lokale, pospacerować po niemal gotowym osiedlu i otrzymać zniżkę na zakup własnego M.

Koronawirus 29 listopada. Ponad 13 tys. przypadków w Polsce. Ile w woj. lubelskim?

Koronawirus 29 listopada. Ponad 13 tys. przypadków w Polsce. Ile w woj. lubelskim?

13 115 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 18 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim są 383 zakażenia

Monika Skinder bez punktów w Finlandii

Monika Skinder bez punktów w Finlandii

Monika Skinder nie zdobyła punktów Pucharu Świata w swoim pierwszym w tym sezonie występie.

Trzy ciekawe atrakcje weselne, w które warto zainwestować

Trzy ciekawe atrakcje weselne, w które warto zainwestować

Zabawa weselna to nie tylko tańce, dobre jedzenie, starannie wybrana oprawa muzyczna oraz tradycyjne gry. Na udaną imprezę składają się także liczne atrakcje, dzięki którym możemy urozmaicić jej przebieg, dostarczyć gościom dodatkowych emocji oraz nie pozwolić im się nudzić nawet przez chwilę. Warto poświęcić nieco czasu na wyszukanie ciekawych atrakcji weselnych, których dodatek z pewnością pozytywnie wpłynie na przebieg całej zabawy oraz zadowolenie jej uczestników. Oto trzy sprawdzone propozycje, które warto wziąć pod uwagę!

Mikołajki hip-hopowe w DK LSM
3 grudnia 2021, 17:00

Mikołajki hip-hopowe w DK LSM

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "CAMINO" zaprasza do Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) na kolejną edycję festiwalu Mikołajki hip-hopowe. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.

Miejsce już jest, tylko windy brak. Można pomóc osobom niepełnosprawnym

Miejsce już jest, tylko windy brak. Można pomóc osobom niepełnosprawnym

Sześciu dorosłych niepełnosprawnych już wkrótce będzie się mogło wprowadzić do domu prowadzonego przez Społeczne Stowarzyszenie „My Razem”. Przed przeprowadzką konieczne jest tylko zbudowanie szybu windowego i zamontowanie windy. Na to nie ma jednak pieniędzy.

Kto chce pracować w Straży Miejskiej w Świdniku? Kandydat poszukiwany

Kto chce pracować w Straży Miejskiej w Świdniku? Kandydat poszukiwany

Strażnik miejski w Świdniku wciąż poszukiwany. Osoby zainteresowane tą pracą mogą składać dokumenty do 3 grudnia.

Znamy pary 1/16 finału Tauron Pucharu Polski siatkarzy. Avia u siebie, LUK na wyjeździe

Znamy pary 1/16 finału Tauron Pucharu Polski siatkarzy. Avia u siebie, LUK na wyjeździe

Beniaminek PlusLigi LUK Lublin zagra na wyjeździe z Chemeko-System Gwardią Wrocław z Tauron 1. Ligi. Natomiast występująca na tym szczeblu rozgrywkowym Polski Cukier Avia Świdnik zmierzy się u siebie ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Lublin: Nowe drzewa w parku dopiero na wiosnę. Stare uschły nie po raz pierwszy

Lublin: Nowe drzewa w parku dopiero na wiosnę. Stare uschły nie po raz pierwszy

Dopiero wiosną można się spodziewać wymiany na nowe uschniętych drzew w parku przy Zawilcowej. Urząd Miasta liczy jeszcze na to, że część drzewek, które latem szeleściły uschniętymi liśćmi, po zimie jeszcze zdoła się zazielenić.

Ekspert: Szczepmy się trzecią dawką i nie popadajmy w histerię związaną z wariantem Omicron
Rozmowa

Ekspert: Szczepmy się trzecią dawką i nie popadajmy w histerię związaną z wariantem Omicron

Szczepmy się trzecią dawką i nie popadajmy w histerię związaną z wariantem Omicron — powiedział w rozmowie z PAP prof. Piotr Kuna, kierownik II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi. Dodał, że ostatnią rzeczą, którą trzeba robić, to wywoływać w ludziach - mający katastrofalne skutki - strach.

Do czego wykorzystają rejestr ciąż?

Do czego wykorzystają rejestr ciąż?

Dane o pacjentkach w ciąży mają być raportowane w elektronicznym Systemie Informacji Medycznej. Minister zdrowia tłumaczy to digitalizacją. Nie brakuje głosów krytycznych.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 29 listopada 2021 r.