Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 października 2014 r.
8:15
Edytuj ten wpis

Twój Ruch chce likwidacji Funduszu Kościelnego

Autor: Zdjęcie autora toma
4 22 A A

Projekt ustawy w tej sprawie trafił już do marszałka sejmu. W zamian za likwidację Funduszu Kościelnego politycy TR proponuje możliwości odpisu podatkowego w wysokości 0,5 proc. na rzecz Kościołów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Liczymy na to, że w ramach tej jej oferty współpracy z opozycją będzie to kolejny, już ósmy nasz projekt przedstawiony i rozpatrzony” - mówił szef Twojego Ruchu Janusz Palikot podczas piątkowej konferencji prasowej w Lublinie.

Jego zdaniem, dotychczas ekipie rządzącej "brakowało odwagi”, by zlikwidować Fundusz Kościelny. - Ta odwaga jest potrzebna, ten fundusz się etycznie i moralnie Kościołowi nie należy. Powody, dla których on został powołany, zostały wyczerpane. Kościół dostał ogromny zwrot majątku na niewiarygodną skalę, nieproporcjonalnie do tego, jak odzyskali swe majątki dawni właściciele. Kościół jest absolutnie uprzywilejowany - ocenił Palikot, który zaznaczył, że projekt ustawy jest też reakcją na apel grupy intelektualistów opublikowany w piątkowej "Gazecie Wyborczej”. Podpisali się pod nim m. in.: Ewa Łętowska, Stanisław Obirek, Wiktor Osiatyński, Janusz Reykowski, Henryk Samosnowicz, Jerzy Szacki i Andrzej Walicki.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:52
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 8:

Aby dopełnić Czarę Goryczy niczym KIELICH (z)BAWIENIA Zakonniczki powinny mieć jeszcze odpowiednie stroje służbowe z najnowszych trendówSTRING:

Związek od lat proponował MODĘ SAKRALNĄ w stylu STRING, a ostatnio w PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA to prawdziwe Hiciory:

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...
 

Jest to prawdziwy HICIOR - jedną szpulką można obdzielić wszystkich księŻULI, Aminencje i Zakonnice, a w upały, na Pielgrzymce jak znalazł! - Taki GENDER dla bogatych DUCHOWO!!

Ale BARY i RESTAURACJE to ino mały wyjątek w Gospodarczej Działalności Kościoła.

Seksowne ZAKONNICE prowadza również SKLEPY z Krwią Pańska STRONG, czyli ALKOHHOLOWE, a tam najlepiej schodzi Wódka „ROZ”.

W Owym Czasie bez kolejki pcha się do przodu klient w stanie wskazującym na spożycie i takim też głosem pyta zabieganej Siostrzyczki:

Psieeeprasiam bardzo, czi jest ROZWÓDKA?

Siostrzyczka rzuciła okiem na klienta i woła głośno w kierunku zaplecza:

Siostro Maryjo, KTOŚ DO SIOSTRY!

Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księZULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...

Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...).

POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

W ramach rewanżu (z)BAWIENIA za ZAKZY dla „GOLGOTA PICNIC” należy na TELEBIMACH PUSZCZAĆ filmy z N'U'N T'U'BE i to nie ino w Polsce, ale na CAŁYM ŚWIECIE. Ciekawe jak Biskupi z księŻULAMI będą wyglądały przy OŁTARZU, na Drodze Krzyżowej, na PIELGRZYMCE? …

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z kropkami między literami i z opuszczonymi kropkami między literami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO:=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC)

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 8:

Aby dopełnić Czarę Goryczy niczym KIELICH (z)rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:52
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 7:

 

11) Ostatnia walka SYNODALNA Papcia FRNAKA z Watykanu(październik 2014) o HOMO i ROZWODNIKÓW wygląda na Świętą Tradycyjną SZOPKĘ – przecież polski (a ilu na świecieAbp Julius PETZz Poznania PEDAŁOWAŁ KLERYKÓW na DRODZE (z)BAWIENIA (rok 2012) głosząc wszystkim SŁOWO BOŻE z „wyższej”półki... i wszystkimBŁOGOSŁAWIŁ HÓJNĄ RĘKA! I ze szczerago SERCA...

Jakby nie spojrzeć – SAME DE'BI'LE!

Jak w takim Boskim wydaniu wygląda DEKALOG skoro kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: „NIE PIER...OL”! („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa...”;”nie pożądaj żony...”), a poczynając od Watykanu wszyscy NIEŹLE PIER...lą z AMBO N, od OŁTARZY, w KONFESJONAŁACH i … i w RERALU! W google wystraczy wpisać BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i … i (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW”ino kto odpowie „AMEN” w pustym Kościele?

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystrczyło wpisac BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drwiami i oknami i to w digitalgdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegos kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawetŚWIĘT(ojebliw)YM!

9) "Dziennik Łódzki" z dn. 17.X.2014 r. w artyKULe "Co piąty kierowca skierowany na badania u psychologa to duchowny" pokazujePEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ! Związek od lat twierdzi, że to TOTALNE DE'BI'LE co widać po zachowaniu i wypowiedziach!

10) "Fakt.pl" z dn. 17.X.2014 r.

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:51
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 6:

 

5) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.IV.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz narobił długów, a komornik zajął parafię! Plebania pójdzie pod młotek?" .

6) Do tego pozostałe AFERY (z)BAWIENIA od PEDO po KOCHANKI Bisupów, keięŻULI i DZICIATE ZAKONNICE pokazują złudną DROGE(z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, na której (z)BAWIĄ SIĘ ino Axcelencje z ksieŻULAMI i ZAKONNCIAMI LUDŹMI – tak realizowana jest obietnica WIECZNEGO (z)BAWIENIA!

W Boskim ZAPĘDZIE (z)BAWIENIA polski reżyser Krzysztof ZANUSSI w Bochotnicy rozpoczął budowę KOŚCIOŁA i brakuje mu 300 tys. do końca, w KRAŚNIKU Lud Boży sterowany przez księŻULA domaga się publicznej KASY NA DACH KOŚCIOŁA!, a Historia Kościoła znowupokazała swoje ROGI i były Prymas Polski ks. kard. Józef GLEMP „:rąbał” państwową kasę na budowę Świątyni OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Znany faktzłamanej ręki Premiera Jarosława Kaczyńskiego, który uchwalił w sejmie20 mln. Na Świątynie, a nie wpłacił. wKULwiło to Glempa Prymasa i przejechał KACZYŃSKIEGO tak, że lecąc na łeb, na szyję nie zdążył nawet krzyknąć „BORze RATUJ”! - rok 2007.

7) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" …

8) Wstępem do PEDOafery były OTRZĘSINY w Gimnazjum SALEZJAŃSKIM z LUBINA (IX. 2012 r.) ...

9) Od wakacji 2013 r. PEDO afera w wydaniu Aminencji i ksieŻULI...

10) Od marca 2014 r. przypomniana z lat 1980-tych spektaKULarnie psychoPATyczna afera z Karolem WOJTYŁA, KOCHANKĄ i synem ADASIEM. W google wystarczy wpisać hasła:

1) irena kinaszewska (kochanka Świętego JP 2 i syn Adam)

2) N'U'N T'UB'E (opuszczając znaki między literami.

10) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł ch

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:49
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 5:

 

5) "NEWSWEEK" z dn. 8 .X.2014 r. w artyKULe: "Smoki są, a opłatka nie ma. Biskupi krytykują rządowy elementarz„ opisuje PEDOgogicznąROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIABiskupi i ksieŻUILE odstawiają NIEZŁĄ SZOPKĘ: w ELEMNTARZU Nycz też nie ma o PEDO i na ten temat zachowują ŚWIĘTY SPOKÓJ jakby AMINENCJE nabrały WODY ŚWIECON EJ w Usta!

Sam zaś ksieŻULO KLOCH Józio rżnie takiego GŁUPA jakim jest w rzeczywistości i ON i Jego AXCELENCJE, których SŁOWO BOŻE musi tłumaczyc na Polski!

Zwiazek od proponował KATolickie Stopnie Naukowe odzwierciedlajace poziom POŻAL SIĘ BOŻE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA:

1) mgr - to BA'RA'NEK - skrót BA'RAN.

2) dr - to BAR'AN'EK BOŻY - skrót BA'RAN. B.

3) hab. - to HAB'ITO'WY - skrót HA'BIT.

4) prof. - to OSIO'ŁEK - skrót OSI'OŁ.

Już w latach 1980-tyuch ksieŻULO mgr-ant z KUL-u uczył z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ MĄDROŚCI nie widziały nawet TĘGIE UMYSŁY NAUKOWE z KUL-u! Na takich BŁĘDACH „DEKLARACJI WIA(g)RY I SUMIENIA” ZDOBYWA SIĘ KATOLCKIE STOPNIE NAUKOWE, a poczynając od AXCELENCJI przez księŻULI i ZAKONNICEWSZYSCY ŚWIECĄ GŁUPOTĄ niczym Światło Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy!

Dawno skończyły się czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ. Teraz ino błyszczy GŁUPOTA księZULI NA TLE INTELIGENCJI.

Gołym okiem widać, że to DE'BI'LE!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 12.X.2014 r. w artyKULe: "Tam czai się SZATAN! Polski egzorcysta ostrzega: Michael Jackson, The Beatles, Madonna propagują satanizm!" oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! De'bil'ne AMINENCJE z ksieŻULAMI mają PRZYWIDZENIA i wszędzie widzą SZATANA! Jednym słowek NIEŹLE SZATANIĄ na DRODZE (z)BAWIENIA... Jedyna rzecz, w której nie ma SZATANA to: KRZYŻ, „BUBLIA” (dawniej Biblia) czyliKSIĘGA (z)BAWIENIA, OBRAZKI, FIGURKI i inne PIER...DOŁY SAKRALNE, z którymi SZATANIĄ NA POTĘGĘ!

Czym i w co się BAWIĆ, aby się (z)BAWIĆ? Najlepiej w KSIĘŻY i ZAKONNICE!

Dzieci powinny kupowiać sklepach SUTANNY, HABITY i inne ORNATY,przebierac się w nie na wszelkich balach, Teksy Mszy Św.(irniętej) w necie, a KOMUNIĘ rozdaweac z CHIPSÓW, Krew Pańską zastapić SOKIEM OWOCOWYM – ja

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:46
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 4:

3) "Dziennik Bałtycki" z dn. 7.X.2014 r. w artyKULe "Gdańsk: Msza św. w intencji zespołu Behemoth w bazylice św. Brygidy [WIDEO, ZDJĘCIA]"oPiS-ujue PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA .

Dziwne, że AXCELENCJE nie wprowadziły MODŁÓW o NAWRÓCENIEksieŻULI i AMINECJI z PEDO DROGI (z)BAWIENIA, z PIJAŃSTWA i innych Pierdół (z)BAWIENIA...

Zwiazek nie pierwszy raz proponuje akcję (z)BAWIENIA „NA ZŁOŚĆ KOŚCIOŁOWI”.
Sam „NERGAL” powinien podać (z)
BAWICIELI DO SĄDU o odszkodowanie – występami zarabia na życie, a (z)BAWICIELEpodpuszczeni przez AXCELENCJE i księŻULI pozbawiły GO ZAROBKU! W odwecie wszyscy, którzy mimo że mieli bilety nie mogli się (z)BAWIĆ z „NERGALEM” powinni ZABLOKOWAC KOSCIOIŁY – niech ksieŻULE zobaczą jak wygląda PUSTA TACA!

Skoro z zadowoleniem Polacy przyjęli jie tak dawno akcję NA ZŁOŚĆ PUTINOWI i wpier... jabłka niczym księŻULE ALKOHOL zwany KRWIĄ PAŃSKĄ, to dlaczego nie mogą z uśmiechem przeprowadzić akcji NA ZŁOŚĆ KOSCIOŁOWI?

Im bardziej CZARNY BETON drze gęby w różny sposób, tym ludzie się NAWRACAJĄ... z tym, ze prosto DO DOMU i w KULejce stoi NARODOWE NAWRÓCENIE – do domu!

W PRL-u krążył taki kawał:

W barze mlecznym klien zamówił ruskie pierogi.

Po pewnym czasie kucharka krzyczy z okienka:

- Rrrruskie kto prosił?

Z sali odzywa się głos:

- Nikt, same przyszły!

Obecnie zaś sytuacja już jie jest tak różowa i wygląda to tak:

- CZARNYCH KTO PROSIŁ?

- NIKT, SAME PRZYSZŁY!

Gołym omkeim widać, że to zykłe DE'BI'LE głoszące (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

4) "NEWSWEEK" z dn. 8 .X.2014 r. w artyKULe: "Episkopat: Katolicy nie mogą w pełni korzystać z klauzuli sumienia„ opisuje PEDOgogicznąROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! Wszystkich pracujacych na państwowych stanowiskach, którzy podpisali KOŚCIELNE PIER...DOŁY „KLAUZULI SUMIENIA” i DEKLARACJI WIA(g)RY powinno się ZWOLNIĆ! Jak AXCELENCJE mają aż TAK GŁUPIE POMYSŁY niech se ICHzatrudnią w KOŚCIELE, a wtedy spełnią Swe POWOŁANIE na etatachGRABARZY INTELKTU!

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 4:

3) "<... rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:45
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 3:

Prawdziwym CUDEM LUBESLKIM są BIAŁO – NIEBIESKIE FLAGI powiewające w KUL-u arach UMCSU obwieszczające, że tu można się ino(z)BAWIĆ na poziomie POŻAL SIĘ BOŻE!

Szkoda, że pozostali Rektorzy nie wzorują się na Bracie Rektorze Uniwersytetu Pod Wezwaniem MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ i rad nie rad, nie wywiesili FLAG (z)BAWIENIA... zniewolonych KLAUZULĄ SUMIENIA!

Jak wdać SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA(ków).

Aby dopełnić czarę goryczy w Kielichu (z)BAWIENIA w google należy wpisać:

1) Irena Kinaszewska (Kochanka Świętego JP 2 i syn ADAM);

2) N'U'N T'U'BE – (opuszczając znaki między literami) i oglądać BOŻE CIAŁO i BOŻE CIAŁO....

Tylko w październiku prasa doniosła, a wcześniej też nieźle cudowali:

1) "SUPEREXPRESS" z dn. 5.X.2014 r. w artyKULe: "SZATAN czai się wszędzie! Ludziki Lego, kucyki Pony i Hello Kitty. Gdzie jeszcze?"oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! Nie jest to pierwszy przypadek poszukiwania SZATANA we wszystkim. AMINENCJE z ksieŻULAMI szatania KULejny raz widząc SZATANA tam, gdzie go NIE MA! Jak do tej pory poczynając od OJACA ŚW.(irniętego), a na podrzędnej Zakonnicy kończąv brnąc też przez zwykłych księŻULI nikt nie dopatrzył się SZATANA np. w PEDO, o którym berz przerwy pedo PAPIEŻ FRANCISZEK! Żadnemu OJCU ŚW.(irniętemu), AXCELENCJI czy księŻULOWI i ZAKONNICY nie potrzwebne są EGZORCYZMY hurtem serwowane LUDZIOM, o których księŻULO PEDO, że OPĘTANI przez SZATANA!

Żaden PAPIEZ, BISKUP, ksieŻULEK i ZAKONNICA nie widzą SZATANAw KRZYŻU, „BUBLII” czyli KSIĘDZE (z)BAWIENIA, gipsowych czy też drewnianych ŚWIĘTYCH, w Świętych OBRAZACH..., z którymi na CO DZIEŃ MAJĄ DO CZYNIENIA!, a praktycznie BEZ PRZERWY – to nie to jak dziecko, ze POBAWI się i zostawia – ONI BAWIĄ SIĘ BEZ PRZEWY NIE DAJĄC Świetego Spokoju!

Do czego służy KRZYŻ i inne Święte AKCESORIA widać na YOTUBE po wpisaniu w google hasła: N'U'N TU'BE (opuszczając znaki umieszczone między literami): Zakonnice i ksieŻULE z Biskupami np. KRZYŻ mają dosłownie w d..., a WAM każą Go CAŁOWAĆ w ramach ADORACJI(z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:40
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 2:

 

ODWECIE odwołać CZARNYM:

I) PEDO Sakramenty (I – SPOWIEDŹ i KOMINIA, Chrzest, Bierzmowanie...);

II) PEDO Liturgię (Msze dla dzieci...);

III) PEDO reKULekcje (dla dzieci i młodzieży...);

IV) PEDO Pielgrzymki...;

V) PEDO wakacje...;

VI) PEDO Wycieczki...;

VII) PEDO Pikniki (rodzinne...);

VIII) PEDO Katechezy (w przedszKULach, Szkołach...);

IX)PEDO Koncerty publiczne i Drogi Krzyżowe (Boże Ciało...)

X) PEDO Kontakty (z dziećmi i młodzieżą)...;

- taki DEKALOG (z)BAWIENIA!,

a wtedy..., a wtedy CZARNI SIĘ WŚCIEKNĄ jeszcze bardziej niż rozwścieczony TŁUM(ok) i powstanie OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY.

ZAGUBIONY CZARNY BETON NA DRODZE (z)BAWIENIE nie będzie wiedział czy to już KONIEC ŚWIATA ZE (z)BAWIENIEM, czy ino KONIEC(z)BAWIENIA!

Od lat Związek zamieszczał informację, że m.in.: AMINENCJA Biskup Bolesław Pylak, Jego Kanclerz księŻULO Stanisław ROJEK, ksieŻULO Edward PUEDĘŁKO z pozostałą ekipą księŻULI i Zakonnic. BiskupKazimerz RYCZAN z całą ŚW.(irniętąEKIPĄ księŻULI – w tym księŻULA Jacka WÓJCICKIEGO, księŻULA Kazimierza DZIEŻĘ, który zginął w wypadku samochodowym przez siebie spowodowanym pozostawiając na Wieczną Pamiątkę ciężko ranne osoby... – odpowiedzialny jest za MASAKRĘ ZWIĄZKOWCÓW I ICH RODZIN Z MAŁYMI DZIECMI w 1994 r. To w tym (1994 r.) znajomi księŻULE NAPADAŁY NOCĄ na mieszkania i RODZINY, ZAKAZAŁY OPALANIA BUDYNKÓW ZIMĄ i wymroziły MAŁE DZIECI, wszystkiemu towarzyszył z WATYKAŃSKIEGO STOŁKA ŚWIĘTY JAN PAWEŁ 2 i Jego podwładny księŻULO Kardynał Józef GLEMP!

Przecież to DE'BIL'E!

Skoro tak porządnie walczą z PORNOGRAFIA(!!!) to w ramach PROTESTU na telebimach PUSZCZAC im filmy N'U'N T'U'BE! - ciekawe jak będą wyglądać Biskupi, księŻULE i Zakonnice przy OŁTARZU, na koncertach, Drogach Krzyżowych? I cytować „BUBLIĘ”: „BO BYŁEM NAGI...” (Mt. 25; 36; Mt. 5; 1 – 10)

Jak DEMOKRACJA, TO DEMOKRACJA!

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:39
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 1: 

=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i AKADEMIA SZTUK CUDOWNYCH przyglądając się popisom Axcelencji, księŻULI i Zakonnic kroczących DROGĄ (z)BAWIENIA ogłasza NOWE ŚWIĘTO PAŃSTWOWE – BORze CIAŁO! (przypada ono zawsze w Boże Ciało).

W trwającej kampanii wyborczej i gotowości PiS do (z)BAWIENIA NARODUczyli WYGRANIA WYBORÓW 2014 każdy poczynając od Rządu R.P. zaczyna od pozdrowienia lub

poŻEGNANIA:

SZCZĘŚĆ BORze”;

można też wzdychać:

BORze prowadź”;

BORze ratuj”;

Chroń mnie BORze”...

i obowiązkowo śpiewać Hymn za Ojczyznę: „BORze coś Polskę...”

Biorąc zaś pod uwagę niedawną rocznicę utworzenia BOR-u wszystkie dziewczyny widząc „sztywnych” chłopaków w czasie DEFILADY (w miejsce Procesji) powinny wzdychać: ALE MASZ BORze CIAŁO!

Po chwilowej rezygnacji Brata Jarosława i chęci przekazania władzy Z. ZIOBRZE – nagle OŻYŁ bo ma okazję „WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2). Specjaliści od Jednej ino Księgi (z)BAWIENIA „BUBLII” Sakramentalnym Szeptem są w stanie „ZAŁATWIĆ” wszystko i WSZYSTKICH i dziwne, że nikt nie „PODSŁUCHUJE” Konfesjonałów!

Aktywność Brata Jarosława łudzącego się ZWYCIĘSTWEM(z)BAWIENIA przyniesie PLON STOKROTNY i podzieli LOS POPRZEDNIKÓW:

Jurka KROPIWNICKIEGO wskrzeszającego 3 Króli, szkoda, że nie 4-rech Króli z Talii Kart! Czarni po wykorzystaniu Go na DRODZE (z)BAWIENIA zapewnili Mu ŚWIETY SPOKÓJ i słuch o Nim zaginął;

- Ostania Najświętsza Ofiara w osobie prof. CHAZANA pokazującego ROGĘ (z)BAWIENIA i odstawiającego SZOPKĘ. Aminencje nazwały Go nawet BOHATEREM, a nie ŚWIĘTYM!

Jeszcze chwila i będzie miał Święty Spokój ku uciesze Axcelencji, żeodstawił Im CZARNĄ ROBOTĘ!

W WALCE WYBORCZEJ Brat JAROSŁAW polegnie na DRODZE(z)BAWIENIA jak Jego Poprzednicy – ODDA TYLKO za tradycyjne „BÓG ZAPŁAĆ” OJCZYZNĘ CZARNYM i wtedy już PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ w rzeczywistości, a o Bracie JAROSŁAWIE zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ – CZARNI ZAŚ w schizofreniczny sposób WSZYSTKO SOBIE PRZYPISZĄ wzorem ŚWIĘTEGO JP2!

Jak będzie się żyło za kilka miesięcy w NAJŚWIĘTSZEJ R.P.? - CUDOWNIE:

1) Dowody osobiste zastąpione będą KSIĄŻECZKAMI z OBRAZKAMI;

2) Minister Obrony nauczy cały naród obsługiwać BROŃ (z)BAWIENIA – odmawiać na KULanach „POD TWOJĄ OBRONĘ:...

3) Powstanie Ministerstwo szKULnictwa i KULtury z faKULtetamiPEDOgogicznymi!

4) Minister Zdrowia zapewni wszystkim (z)BAWIENIE lekami NIEBIESKIEJ GENERACJI – każe odmawiać „ZDROWAŚ MARYJO...” i w CUD(owny) spsoób znikną KULejki do lekarzy, zastąpią zaś je KULejki na Cmetarze!

5) Minister Infrastruktury elektryczność zastąpi ŚWIATŁEM DUCHA ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak ksieŻULE wyprowadziły wszystkich w pole!

6) Minister Rolnictwa Powoła hodowlę kąKULi – jest to Biblijny chwastKĄKOL podlewany WODĄ ŚWIĘCONĄ!

7) spektaKULarnie psychoPATyczne Ministerstwo Administracji wprowadzi PODZIAŁ NA DIECEZJE, DEKANATY, PARAFIE, WIKARIATY, REKTORATY – jednym słowem będzie CUD(ownie)!

8) Obecny zaś Rząd – szczególnie Premier TUSK zamiast do PE Poświeci się hodowli TUSKAWEK w PułTUSKU za NARODOWE (z)BAWIENIE jak PEDO „BU'

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ada / 18 października 2014 o 15:06
0

JA CHCĘ LIKWIDACJI I ZAKAZANIA DZIAŁALNOŚCI WSZYSTKICH Z TEJ PARTII CO SIĘ NAZYWA TWÓJ RUCH!!! NIECH IDĄ KOPAĆ DOŁY I ZBIERAĆ SZCZAW!!!

Avatar
ja / 18 października 2014 o 14:19
0

Pamiętamy że paligłup i jego partia głosowali żebyśmy tyrali do 67roku życia. PAMIĘTAMY!!!

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:52
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 8:

Aby dopełnić Czarę Goryczy niczym KIELICH (z)BAWIENIA Zakonniczki powinny mieć jeszcze odpowiednie stroje służbowe z najnowszych trendówSTRING:

Związek od lat proponował MODĘ SAKRALNĄ w stylu STRING, a ostatnio w PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA to prawdziwe Hiciory:

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...
 

Jest to prawdziwy HICIOR - jedną szpulką można obdzielić wszystkich księŻULI, Aminencje i Zakonnice, a w upały, na Pielgrzymce jak znalazł! - Taki GENDER dla bogatych DUCHOWO!!

Ale BARY i RESTAURACJE to ino mały wyjątek w Gospodarczej Działalności Kościoła.

Seksowne ZAKONNICE prowadza również SKLEPY z Krwią Pańska STRONG, czyli ALKOHHOLOWE, a tam najlepiej schodzi Wódka „ROZ”.

W Owym Czasie bez kolejki pcha się do przodu klient w stanie wskazującym na spożycie i takim też głosem pyta zabieganej Siostrzyczki:

Psieeeprasiam bardzo, czi jest ROZWÓDKA?

Siostrzyczka rzuciła okiem na klienta i woła głośno w kierunku zaplecza:

Siostro Maryjo, KTOŚ DO SIOSTRY!

Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księZULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...

Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...).

POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

W ramach rewanżu (z)BAWIENIA za ZAKZY dla „GOLGOTA PICNIC” należy na TELEBIMACH PUSZCZAĆ filmy z N'U'N T'U'BE i to nie ino w Polsce, ale na CAŁYM ŚWIECIE. Ciekawe jak Biskupi z księŻULAMI będą wyglądały przy OŁTARZU, na Drodze Krzyżowej, na PIELGRZYMCE? …

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z kropkami między literami i z opuszczonymi kropkami między literami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO:=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC)

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 8:

Aby dopełnić Czarę Goryczy niczym KIELICH (z)rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:52
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 7:

 

11) Ostatnia walka SYNODALNA Papcia FRNAKA z Watykanu(październik 2014) o HOMO i ROZWODNIKÓW wygląda na Świętą Tradycyjną SZOPKĘ – przecież polski (a ilu na świecieAbp Julius PETZz Poznania PEDAŁOWAŁ KLERYKÓW na DRODZE (z)BAWIENIA (rok 2012) głosząc wszystkim SŁOWO BOŻE z „wyższej”półki... i wszystkimBŁOGOSŁAWIŁ HÓJNĄ RĘKA! I ze szczerago SERCA...

Jakby nie spojrzeć – SAME DE'BI'LE!

Jak w takim Boskim wydaniu wygląda DEKALOG skoro kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: „NIE PIER...OL”! („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa...”;”nie pożądaj żony...”), a poczynając od Watykanu wszyscy NIEŹLE PIER...lą z AMBO N, od OŁTARZY, w KONFESJONAŁACH i … i w RERALU! W google wystraczy wpisać BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i … i (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW”ino kto odpowie „AMEN” w pustym Kościele?

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystrczyło wpisac BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drwiami i oknami i to w digitalgdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegos kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawetŚWIĘT(ojebliw)YM!

9) "Dziennik Łódzki" z dn. 17.X.2014 r. w artyKULe "Co piąty kierowca skierowany na badania u psychologa to duchowny" pokazujePEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ! Związek od lat twierdzi, że to TOTALNE DE'BI'LE co widać po zachowaniu i wypowiedziach!

10) "Fakt.pl" z dn. 17.X.2014 r.

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:51
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 6:

 

5) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.IV.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz narobił długów, a komornik zajął parafię! Plebania pójdzie pod młotek?" .

6) Do tego pozostałe AFERY (z)BAWIENIA od PEDO po KOCHANKI Bisupów, keięŻULI i DZICIATE ZAKONNICE pokazują złudną DROGE(z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, na której (z)BAWIĄ SIĘ ino Axcelencje z ksieŻULAMI i ZAKONNCIAMI LUDŹMI – tak realizowana jest obietnica WIECZNEGO (z)BAWIENIA!

W Boskim ZAPĘDZIE (z)BAWIENIA polski reżyser Krzysztof ZANUSSI w Bochotnicy rozpoczął budowę KOŚCIOŁA i brakuje mu 300 tys. do końca, w KRAŚNIKU Lud Boży sterowany przez księŻULA domaga się publicznej KASY NA DACH KOŚCIOŁA!, a Historia Kościoła znowupokazała swoje ROGI i były Prymas Polski ks. kard. Józef GLEMP „:rąbał” państwową kasę na budowę Świątyni OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Znany faktzłamanej ręki Premiera Jarosława Kaczyńskiego, który uchwalił w sejmie20 mln. Na Świątynie, a nie wpłacił. wKULwiło to Glempa Prymasa i przejechał KACZYŃSKIEGO tak, że lecąc na łeb, na szyję nie zdążył nawet krzyknąć „BORze RATUJ”! - rok 2007.

7) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" …

8) Wstępem do PEDOafery były OTRZĘSINY w Gimnazjum SALEZJAŃSKIM z LUBINA (IX. 2012 r.) ...

9) Od wakacji 2013 r. PEDO afera w wydaniu Aminencji i ksieŻULI...

10) Od marca 2014 r. przypomniana z lat 1980-tych spektaKULarnie psychoPATyczna afera z Karolem WOJTYŁA, KOCHANKĄ i synem ADASIEM. W google wystarczy wpisać hasła:

1) irena kinaszewska (kochanka Świętego JP 2 i syn Adam)

2) N'U'N T'UB'E (opuszczając znaki między literami.

10) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł ch

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:49
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 5:

 

5) "NEWSWEEK" z dn. 8 .X.2014 r. w artyKULe: "Smoki są, a opłatka nie ma. Biskupi krytykują rządowy elementarz„ opisuje PEDOgogicznąROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIABiskupi i ksieŻUILE odstawiają NIEZŁĄ SZOPKĘ: w ELEMNTARZU Nycz też nie ma o PEDO i na ten temat zachowują ŚWIĘTY SPOKÓJ jakby AMINENCJE nabrały WODY ŚWIECON EJ w Usta!

Sam zaś ksieŻULO KLOCH Józio rżnie takiego GŁUPA jakim jest w rzeczywistości i ON i Jego AXCELENCJE, których SŁOWO BOŻE musi tłumaczyc na Polski!

Zwiazek od proponował KATolickie Stopnie Naukowe odzwierciedlajace poziom POŻAL SIĘ BOŻE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA:

1) mgr - to BA'RA'NEK - skrót BA'RAN.

2) dr - to BAR'AN'EK BOŻY - skrót BA'RAN. B.

3) hab. - to HAB'ITO'WY - skrót HA'BIT.

4) prof. - to OSIO'ŁEK - skrót OSI'OŁ.

Już w latach 1980-tyuch ksieŻULO mgr-ant z KUL-u uczył z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ MĄDROŚCI nie widziały nawet TĘGIE UMYSŁY NAUKOWE z KUL-u! Na takich BŁĘDACH „DEKLARACJI WIA(g)RY I SUMIENIA” ZDOBYWA SIĘ KATOLCKIE STOPNIE NAUKOWE, a poczynając od AXCELENCJI przez księŻULI i ZAKONNICEWSZYSCY ŚWIECĄ GŁUPOTĄ niczym Światło Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy!

Dawno skończyły się czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ. Teraz ino błyszczy GŁUPOTA księZULI NA TLE INTELIGENCJI.

Gołym okiem widać, że to DE'BI'LE!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 12.X.2014 r. w artyKULe: "Tam czai się SZATAN! Polski egzorcysta ostrzega: Michael Jackson, The Beatles, Madonna propagują satanizm!" oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! De'bil'ne AMINENCJE z ksieŻULAMI mają PRZYWIDZENIA i wszędzie widzą SZATANA! Jednym słowek NIEŹLE SZATANIĄ na DRODZE (z)BAWIENIA... Jedyna rzecz, w której nie ma SZATANA to: KRZYŻ, „BUBLIA” (dawniej Biblia) czyliKSIĘGA (z)BAWIENIA, OBRAZKI, FIGURKI i inne PIER...DOŁY SAKRALNE, z którymi SZATANIĄ NA POTĘGĘ!

Czym i w co się BAWIĆ, aby się (z)BAWIĆ? Najlepiej w KSIĘŻY i ZAKONNICE!

Dzieci powinny kupowiać sklepach SUTANNY, HABITY i inne ORNATY,przebierac się w nie na wszelkich balach, Teksy Mszy Św.(irniętej) w necie, a KOMUNIĘ rozdaweac z CHIPSÓW, Krew Pańską zastapić SOKIEM OWOCOWYM – ja

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:46
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 4:

3) "Dziennik Bałtycki" z dn. 7.X.2014 r. w artyKULe "Gdańsk: Msza św. w intencji zespołu Behemoth w bazylice św. Brygidy [WIDEO, ZDJĘCIA]"oPiS-ujue PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA .

Dziwne, że AXCELENCJE nie wprowadziły MODŁÓW o NAWRÓCENIEksieŻULI i AMINECJI z PEDO DROGI (z)BAWIENIA, z PIJAŃSTWA i innych Pierdół (z)BAWIENIA...

Zwiazek nie pierwszy raz proponuje akcję (z)BAWIENIA „NA ZŁOŚĆ KOŚCIOŁOWI”.
Sam „NERGAL” powinien podać (z)
BAWICIELI DO SĄDU o odszkodowanie – występami zarabia na życie, a (z)BAWICIELEpodpuszczeni przez AXCELENCJE i księŻULI pozbawiły GO ZAROBKU! W odwecie wszyscy, którzy mimo że mieli bilety nie mogli się (z)BAWIĆ z „NERGALEM” powinni ZABLOKOWAC KOSCIOIŁY – niech ksieŻULE zobaczą jak wygląda PUSTA TACA!

Skoro z zadowoleniem Polacy przyjęli jie tak dawno akcję NA ZŁOŚĆ PUTINOWI i wpier... jabłka niczym księŻULE ALKOHOL zwany KRWIĄ PAŃSKĄ, to dlaczego nie mogą z uśmiechem przeprowadzić akcji NA ZŁOŚĆ KOSCIOŁOWI?

Im bardziej CZARNY BETON drze gęby w różny sposób, tym ludzie się NAWRACAJĄ... z tym, ze prosto DO DOMU i w KULejce stoi NARODOWE NAWRÓCENIE – do domu!

W PRL-u krążył taki kawał:

W barze mlecznym klien zamówił ruskie pierogi.

Po pewnym czasie kucharka krzyczy z okienka:

- Rrrruskie kto prosił?

Z sali odzywa się głos:

- Nikt, same przyszły!

Obecnie zaś sytuacja już jie jest tak różowa i wygląda to tak:

- CZARNYCH KTO PROSIŁ?

- NIKT, SAME PRZYSZŁY!

Gołym omkeim widać, że to zykłe DE'BI'LE głoszące (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

4) "NEWSWEEK" z dn. 8 .X.2014 r. w artyKULe: "Episkopat: Katolicy nie mogą w pełni korzystać z klauzuli sumienia„ opisuje PEDOgogicznąROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! Wszystkich pracujacych na państwowych stanowiskach, którzy podpisali KOŚCIELNE PIER...DOŁY „KLAUZULI SUMIENIA” i DEKLARACJI WIA(g)RY powinno się ZWOLNIĆ! Jak AXCELENCJE mają aż TAK GŁUPIE POMYSŁY niech se ICHzatrudnią w KOŚCIELE, a wtedy spełnią Swe POWOŁANIE na etatachGRABARZY INTELKTU!

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 4:

3) "<... rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:45
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 3:

Prawdziwym CUDEM LUBESLKIM są BIAŁO – NIEBIESKIE FLAGI powiewające w KUL-u arach UMCSU obwieszczające, że tu można się ino(z)BAWIĆ na poziomie POŻAL SIĘ BOŻE!

Szkoda, że pozostali Rektorzy nie wzorują się na Bracie Rektorze Uniwersytetu Pod Wezwaniem MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ i rad nie rad, nie wywiesili FLAG (z)BAWIENIA... zniewolonych KLAUZULĄ SUMIENIA!

Jak wdać SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA(ków).

Aby dopełnić czarę goryczy w Kielichu (z)BAWIENIA w google należy wpisać:

1) Irena Kinaszewska (Kochanka Świętego JP 2 i syn ADAM);

2) N'U'N T'U'BE – (opuszczając znaki między literami) i oglądać BOŻE CIAŁO i BOŻE CIAŁO....

Tylko w październiku prasa doniosła, a wcześniej też nieźle cudowali:

1) "SUPEREXPRESS" z dn. 5.X.2014 r. w artyKULe: "SZATAN czai się wszędzie! Ludziki Lego, kucyki Pony i Hello Kitty. Gdzie jeszcze?"oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! Nie jest to pierwszy przypadek poszukiwania SZATANA we wszystkim. AMINENCJE z ksieŻULAMI szatania KULejny raz widząc SZATANA tam, gdzie go NIE MA! Jak do tej pory poczynając od OJACA ŚW.(irniętego), a na podrzędnej Zakonnicy kończąv brnąc też przez zwykłych księŻULI nikt nie dopatrzył się SZATANA np. w PEDO, o którym berz przerwy pedo PAPIEŻ FRANCISZEK! Żadnemu OJCU ŚW.(irniętemu), AXCELENCJI czy księŻULOWI i ZAKONNICY nie potrzwebne są EGZORCYZMY hurtem serwowane LUDZIOM, o których księŻULO PEDO, że OPĘTANI przez SZATANA!

Żaden PAPIEZ, BISKUP, ksieŻULEK i ZAKONNICA nie widzą SZATANAw KRZYŻU, „BUBLII” czyli KSIĘDZE (z)BAWIENIA, gipsowych czy też drewnianych ŚWIĘTYCH, w Świętych OBRAZACH..., z którymi na CO DZIEŃ MAJĄ DO CZYNIENIA!, a praktycznie BEZ PRZERWY – to nie to jak dziecko, ze POBAWI się i zostawia – ONI BAWIĄ SIĘ BEZ PRZEWY NIE DAJĄC Świetego Spokoju!

Do czego służy KRZYŻ i inne Święte AKCESORIA widać na YOTUBE po wpisaniu w google hasła: N'U'N TU'BE (opuszczając znaki umieszczone między literami): Zakonnice i ksieŻULE z Biskupami np. KRZYŻ mają dosłownie w d..., a WAM każą Go CAŁOWAĆ w ramach ADORACJI(z)BAWIENIA

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:40
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 2:

 

ODWECIE odwołać CZARNYM:

I) PEDO Sakramenty (I – SPOWIEDŹ i KOMINIA, Chrzest, Bierzmowanie...);

II) PEDO Liturgię (Msze dla dzieci...);

III) PEDO reKULekcje (dla dzieci i młodzieży...);

IV) PEDO Pielgrzymki...;

V) PEDO wakacje...;

VI) PEDO Wycieczki...;

VII) PEDO Pikniki (rodzinne...);

VIII) PEDO Katechezy (w przedszKULach, Szkołach...);

IX)PEDO Koncerty publiczne i Drogi Krzyżowe (Boże Ciało...)

X) PEDO Kontakty (z dziećmi i młodzieżą)...;

- taki DEKALOG (z)BAWIENIA!,

a wtedy..., a wtedy CZARNI SIĘ WŚCIEKNĄ jeszcze bardziej niż rozwścieczony TŁUM(ok) i powstanie OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY.

ZAGUBIONY CZARNY BETON NA DRODZE (z)BAWIENIE nie będzie wiedział czy to już KONIEC ŚWIATA ZE (z)BAWIENIEM, czy ino KONIEC(z)BAWIENIA!

Od lat Związek zamieszczał informację, że m.in.: AMINENCJA Biskup Bolesław Pylak, Jego Kanclerz księŻULO Stanisław ROJEK, ksieŻULO Edward PUEDĘŁKO z pozostałą ekipą księŻULI i Zakonnic. BiskupKazimerz RYCZAN z całą ŚW.(irniętąEKIPĄ księŻULI – w tym księŻULA Jacka WÓJCICKIEGO, księŻULA Kazimierza DZIEŻĘ, który zginął w wypadku samochodowym przez siebie spowodowanym pozostawiając na Wieczną Pamiątkę ciężko ranne osoby... – odpowiedzialny jest za MASAKRĘ ZWIĄZKOWCÓW I ICH RODZIN Z MAŁYMI DZIECMI w 1994 r. To w tym (1994 r.) znajomi księŻULE NAPADAŁY NOCĄ na mieszkania i RODZINY, ZAKAZAŁY OPALANIA BUDYNKÓW ZIMĄ i wymroziły MAŁE DZIECI, wszystkiemu towarzyszył z WATYKAŃSKIEGO STOŁKA ŚWIĘTY JAN PAWEŁ 2 i Jego podwładny księŻULO Kardynał Józef GLEMP!

Przecież to DE'BIL'E!

Skoro tak porządnie walczą z PORNOGRAFIA(!!!) to w ramach PROTESTU na telebimach PUSZCZAC im filmy N'U'N T'U'BE! - ciekawe jak będą wyglądać Biskupi, księŻULE i Zakonnice przy OŁTARZU, na koncertach, Drogach Krzyżowych? I cytować „BUBLIĘ”: „BO BYŁEM NAGI...” (Mt. 25; 36; Mt. 5; 1 – 10)

Jak DEMOKRACJA, TO DEMOKRACJA!

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 18 października 2014 o 15:39
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 1: 

=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i AKADEMIA SZTUK CUDOWNYCH przyglądając się popisom Axcelencji, księŻULI i Zakonnic kroczących DROGĄ (z)BAWIENIA ogłasza NOWE ŚWIĘTO PAŃSTWOWE – BORze CIAŁO! (przypada ono zawsze w Boże Ciało).

W trwającej kampanii wyborczej i gotowości PiS do (z)BAWIENIA NARODUczyli WYGRANIA WYBORÓW 2014 każdy poczynając od Rządu R.P. zaczyna od pozdrowienia lub

poŻEGNANIA:

SZCZĘŚĆ BORze”;

można też wzdychać:

BORze prowadź”;

BORze ratuj”;

Chroń mnie BORze”...

i obowiązkowo śpiewać Hymn za Ojczyznę: „BORze coś Polskę...”

Biorąc zaś pod uwagę niedawną rocznicę utworzenia BOR-u wszystkie dziewczyny widząc „sztywnych” chłopaków w czasie DEFILADY (w miejsce Procesji) powinny wzdychać: ALE MASZ BORze CIAŁO!

Po chwilowej rezygnacji Brata Jarosława i chęci przekazania władzy Z. ZIOBRZE – nagle OŻYŁ bo ma okazję „WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2). Specjaliści od Jednej ino Księgi (z)BAWIENIA „BUBLII” Sakramentalnym Szeptem są w stanie „ZAŁATWIĆ” wszystko i WSZYSTKICH i dziwne, że nikt nie „PODSŁUCHUJE” Konfesjonałów!

Aktywność Brata Jarosława łudzącego się ZWYCIĘSTWEM(z)BAWIENIA przyniesie PLON STOKROTNY i podzieli LOS POPRZEDNIKÓW:

Jurka KROPIWNICKIEGO wskrzeszającego 3 Króli, szkoda, że nie 4-rech Króli z Talii Kart! Czarni po wykorzystaniu Go na DRODZE (z)BAWIENIA zapewnili Mu ŚWIETY SPOKÓJ i słuch o Nim zaginął;

- Ostania Najświętsza Ofiara w osobie prof. CHAZANA pokazującego ROGĘ (z)BAWIENIA i odstawiającego SZOPKĘ. Aminencje nazwały Go nawet BOHATEREM, a nie ŚWIĘTYM!

Jeszcze chwila i będzie miał Święty Spokój ku uciesze Axcelencji, żeodstawił Im CZARNĄ ROBOTĘ!

W WALCE WYBORCZEJ Brat JAROSŁAW polegnie na DRODZE(z)BAWIENIA jak Jego Poprzednicy – ODDA TYLKO za tradycyjne „BÓG ZAPŁAĆ” OJCZYZNĘ CZARNYM i wtedy już PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ w rzeczywistości, a o Bracie JAROSŁAWIE zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ – CZARNI ZAŚ w schizofreniczny sposób WSZYSTKO SOBIE PRZYPISZĄ wzorem ŚWIĘTEGO JP2!

Jak będzie się żyło za kilka miesięcy w NAJŚWIĘTSZEJ R.P.? - CUDOWNIE:

1) Dowody osobiste zastąpione będą KSIĄŻECZKAMI z OBRAZKAMI;

2) Minister Obrony nauczy cały naród obsługiwać BROŃ (z)BAWIENIA – odmawiać na KULanach „POD TWOJĄ OBRONĘ:...

3) Powstanie Ministerstwo szKULnictwa i KULtury z faKULtetamiPEDOgogicznymi!

4) Minister Zdrowia zapewni wszystkim (z)BAWIENIE lekami NIEBIESKIEJ GENERACJI – każe odmawiać „ZDROWAŚ MARYJO...” i w CUD(owny) spsoób znikną KULejki do lekarzy, zastąpią zaś je KULejki na Cmetarze!

5) Minister Infrastruktury elektryczność zastąpi ŚWIATŁEM DUCHA ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak ksieŻULE wyprowadziły wszystkich w pole!

6) Minister Rolnictwa Powoła hodowlę kąKULi – jest to Biblijny chwastKĄKOL podlewany WODĄ ŚWIĘCONĄ!

7) spektaKULarnie psychoPATyczne Ministerstwo Administracji wprowadzi PODZIAŁ NA DIECEZJE, DEKANATY, PARAFIE, WIKARIATY, REKTORATY – jednym słowem będzie CUD(ownie)!

8) Obecny zaś Rząd – szczególnie Premier TUSK zamiast do PE Poświeci się hodowli TUSKAWEK w PułTUSKU za NARODOWE (z)BAWIENIE jak PEDO „BU'

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA:rozwiń

Avatar
ada / 18 października 2014 o 15:06
0

JA CHCĘ LIKWIDACJI I ZAKAZANIA DZIAŁALNOŚCI WSZYSTKICH Z TEJ PARTII CO SIĘ NAZYWA TWÓJ RUCH!!! NIECH IDĄ KOPAĆ DOŁY I ZBIERAĆ SZCZAW!!!

Avatar
ja / 18 października 2014 o 14:19
0

Pamiętamy że paligłup i jego partia głosowali żebyśmy tyrali do 67roku życia. PAMIĘTAMY!!!

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 0

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 1

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 10 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 55 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2

Dentyści nie mogą już zakładać amalgamatowych plomb dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym. Zakaz wprowadziło rozporządzenie Parlamentu Europejskiego. – To bardzo dobry kierunek – komentują lubelscy stomatolodzy

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii 11 8

Billennium, lider branży IT, który rozbudowuje swoją lubelską siedzibę rozpoczął ekspansję na rynek indyjski.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 3

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 28 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.