Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2015 r.
12:59
Edytuj ten wpis

Ukradł portfel w sklepie. Nagrał go monitoring

Autor: Zdjęcie autora pab
0 12 A A

Policjanci poszukują mężczyzny, który ukradł portfel w sklepie przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku. Mieszkanka Lublina robiła zakupy w sklepie przy Drodze Męczenników Majdanka. Kiedy pakowała je do siatki, zostawiła portfel przy kasie i odeszła. Po chwili zorientowała się, że nie zabrała portmonetki, w której były pieniądze, dokumenty i karty do bankomatów. Wróciła do kasy, ale portmonetki już nie było.

- Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring sklepowy. Na nagraniu widać jak stojący w kolejne za pokrzywdzoną mężczyzna kradnie portfel i odchodzi - informuje kom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik KWP w Lublinie.

Policjanci poszukują mężczyzny. Ktokolwiek je rozpoznaje, proszony jest o kontakt z komisariatem VI Policji w Lublinie pod nr tel. (81) 535-46-61.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 października 2015 r. o 02:10
Tak naprawdę to nie wiecie czy ten mężczyzna oddał ten portfel czy nie.
Avatar
karol / 20 lutego 2015 r. o 07:38

Znalazł a nie ukradł. Ślepi jesteście??

Znalazł z dokumentami i nie oddał , to tak samo jak ukradł .. Bo przywłaszczył cudze. Zrozumiałeś cymbale????

Avatar
maly3614 / 19 lutego 2015 r. o 22:50

Dziwne...Według zarządu owej sieci marketów najgorszymi złodziejami są pracownicy i dostawcy - ten facet nie jest

Avatar
cer / 19 lutego 2015 r. o 16:32

Jaka śmietanka się tu wypowiada. Tych tak ochoczo twierdzących, że znalazł policja chyba powinna namierzyć po adresie IP i wyjaśnić parę spraw.

Avatar
marek67887 / 19 lutego 2015 r. o 15:59

Widzieliście to video z sejmu ale tam były wczoraj zamieszki?:http://my.rs/8a2 <_ doszło aż do bijatyki :/

Avatar
Gość / 19 lutego 2015 r. o 15:55

Znalazłem otwarty samochód>>  Pozdrawiam przedmówców niechciałbym stac przed wami w kolejce.

Avatar
jacek / 19 lutego 2015 r. o 15:53

Znalazł a nie ukradł. Ślepi jesteście??

a oddal ? mial wszelkie dane bo byly dokumenty

Avatar
T / 19 lutego 2015 r. o 15:04

Dokładnie na tej samej kasie w identyczny sposób straciłem telefon. Jest to kradzież. Człowiek ma świadomość, że rzecz pozostawiła inna osoba.

Poza tym zwykła uczciwość ludzka!!!! Pewnie się bardzo wzbogacił, a na pewno nauczył dziecko jak należy postępować.

Avatar
Gość / 19 lutego 2015 r. o 15:04

jakie ku*** ukradl? kto pisze te artykuły?

Avatar
nie lubię / 19 lutego 2015 r. o 14:47

Przywłaszczył, jak już.

Avatar
Gość / 25 października 2015 r. o 02:10
Tak naprawdę to nie wiecie czy ten mężczyzna oddał ten portfel czy nie.
Avatar
karol / 20 lutego 2015 r. o 07:38

Znalazł a nie ukradł. Ślepi jesteście??

Znalazł z dokumentami i nie oddał , to tak samo jak ukradł .. Bo przywłaszczył cudze. Zrozumiałeś cymbale????

Avatar
maly3614 / 19 lutego 2015 r. o 22:50

Dziwne...Według zarządu owej sieci marketów najgorszymi złodziejami są pracownicy i dostawcy - ten facet nie jest

Avatar
cer / 19 lutego 2015 r. o 16:32

Jaka śmietanka się tu wypowiada. Tych tak ochoczo twierdzących, że znalazł policja chyba powinna namierzyć po adresie IP i wyjaśnić parę spraw.

Avatar
marek67887 / 19 lutego 2015 r. o 15:59

Widzieliście to video z sejmu ale tam były wczoraj zamieszki?:http://my.rs/8a2 <_ doszło aż do bijatyki :/

Avatar
Gość / 19 lutego 2015 r. o 15:55

Znalazłem otwarty samochód>>  Pozdrawiam przedmówców niechciałbym stac przed wami w kolejce.

Avatar
jacek / 19 lutego 2015 r. o 15:53

Znalazł a nie ukradł. Ślepi jesteście??

a oddal ? mial wszelkie dane bo byly dokumenty

Avatar
T / 19 lutego 2015 r. o 15:04

Dokładnie na tej samej kasie w identyczny sposób straciłem telefon. Jest to kradzież. Człowiek ma świadomość, że rzecz pozostawiła inna osoba.

Poza tym zwykła uczciwość ludzka!!!! Pewnie się bardzo wzbogacił, a na pewno nauczył dziecko jak należy postępować.

Avatar
Gość / 19 lutego 2015 r. o 15:04

jakie ku*** ukradl? kto pisze te artykuły?

Avatar
nie lubię / 19 lutego 2015 r. o 14:47

Przywłaszczył, jak już.

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!