Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 maja 2014 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Wahadło przy Borku ruszy jednak w nocy

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
1 15 A A

Z niewielkim poślizgiem rozpocznie się kolejny etap prac związanych z budową węzła Lublin Tatary, zlokalizowanego przed osiedlem Borek, jadąc od Warszawy. Ruch wahadłowy na tym odcinku drogi będzie wprowadzony w nocy z poniedziałku na wtorek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Drogowcy zapowiadali wprowadzenie nowej organizacji ruchu w poniedziałek w południe. Chodzi o wprowadzenie ruchu wahadłowego na przecięciu drogi ekspresowej S17 i drogi krajowej nr 82.

Drogowcy będą budować połączenia z wjazdami na węzeł Lublin Tatary. Prace budowlane będą się wiązały z dużymi utrudnieniami i ruchu wahadłowym.

- Z związku z tymi pracami wykonawca będzie zamykać krótkie odcinki połowy szerokości jezdni. Ruch będzie sterowany ręcznie, tak by kierowcy najmniej odczuli niedogodności związane z przejazdem przez ten odcinek drogi - mówi Krzysztof Nalewajko z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W godzinach nocnych wahadłem będzie sterować sygnalizacja świetlna. Prace i związane z nimi wyłączenia z ruchu części jezdni potrwają do końca maja.
Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zyt / 7 maja 2014 o 10:12
0

Wiem, że budowa obwodnicy ułatwi nam wszystkim życie w przyszłości, jednak dzisiejszy ranek = 2 km od kościoła w Turce do Biedronki na Borku w przeciągu 55 minut....Faktycznie "kierowcy jak najmniej odczuli skutki utrudnień"...

Nie wiem co się stało, ale dzisiaj praktycznie w ogóle nie było korka około godziny 7 - oby tak było już codziennie:)

Avatar
myślę / 6 maja 2014 o 18:47
0

Dziękuję ;) z Tobę też się łączę ;) i do zobaczenia na trasie przez Sobianowice.

Ale będzie korek w Leonowie ja cię sunę!Łęczniaki jedźta na Świdnik i samolotem dalej.Inne jedźta przez Piaski i jakoś się przeżyje.Od Głębokiego do makro przez Dorohuczę i Piaski jedzie się 30 min. od Głębokiego do Turki 30 min. po co tędy jechać i stać 1,5 godz. w korku?

Avatar
MEG / 6 maja 2014 o 13:49
0

łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak

Dziękuję ;) z Tobę też się łączę ;) i do zobaczenia na trasie przez Sobianowice.

Avatar
MEG / 6 maja 2014 o 13:48
0

Może czas przestudiować mapę w okolicy swojego domu?

Ja jeszcze nie mieszkam w Charlężu, dopiero wykańczam dom, a znam 4 różne dojazdy do swojej posesji i nie jestem skazany na stanie w korku z powodu jednego wahadła.

A o tym utrudnieniu trąbiono od tygodnia, mogliście się dojazdowicze przygotować.

Ale niektórzy nie potrafią inaczej niż jechać prosto przed siebie jak koń pociągowy...

Wiem, że trąbiono od tygodnia, cały czas śledzę etapy budowy obowdnicy koło osiedla Borek.

Studiowałam mapę wielokrotnie i też znam inne dojazdy do LBN, ale dzisiaj pojechałam tak jak zawsze bo zupełnie zapomniałam o utrudnieniu w okolicy osiedla Borek.. Skleroza w młodym wieku ;)

Pozdrawiam Meg
 

Wiem, że trąbiono od tygodnia, cały czas śledzę etapy budowy obowdnicy koło osiedla Borek.

Studiowałam mapę wielokrotnie i też znam inne dojazdy do LBN, ale dzisiaj pojechałam tak jak zawsze bo zupełnie zapomniałam o utrudnieniu w okolicy osiedla Borek.. Skleroza w młodym wieku ;)

Pozdrawiam Meg
 

rozwiń
Avatar
P / 6 maja 2014 o 13:24
0

Witam, -_-

To będzie mega utrudnienie - jakoś trzeba będzie je przeżyćlub wybrać jakiś sensowny objazd ^_^

Dzisiaj do pracy wyjechałam o 6:55. Mieszkam w Turce - do osiedla Borek jechałam 55minut - odległość ok. 3 km. W Lublinie byłam o 8:15. Do pracy spóźniłam się tak zwany akademicki kwadrans.

Wszystkim kierowcom uczęszczającym trasę Łęczna-Lublin i Lublin-Łęczna życzę: dużo spokoju, opanowania i wytrwałości.

Pozdrawiam Meg. :)

łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak

łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak

rozwiń
Avatar
Zyt / 6 maja 2014 o 13:21
0

można jechać przez Świdnik i się sporo rozładuje,można przez Piaski jeszcze łatwiej ale wszyscy czy z Włodawy czy z Łęcznej tylko tędy i robi się zatwardzenie.Lepiej pojechać 10 km dalej i nie palić paliwa 55 minut w korku.

Jeżeli ktoś mieszka w samej Turce, to ciężko pojechać przez Piaski czy Świdnik - od jutra czeka mnie objazd przez Sobianowice najwyżej..

Avatar
krecik_77 / 6 maja 2014 o 12:21
0

Może czas przestudiować mapę w okolicy swojego domu?

Ja jeszcze nie mieszkam w Charlężu, dopiero wykańczam dom, a znam 4 różne dojazdy do swojej posesji i nie jestem skazany na stanie w korku z powodu jednego wahadła.

A o tym utrudnieniu trąbiono od tygodnia, mogliście się dojazdowicze przygotować.

Ale niektórzy nie potrafią inaczej niż jechać prosto przed siebie jak koń pociągowy...

Avatar
Meg / 6 maja 2014 o 09:59
0

Witam, -_-

To będzie mega utrudnienie - jakoś trzeba będzie je przeżyćlub wybrać jakiś sensowny objazd ^_^

Dzisiaj do pracy wyjechałam o 6:55. Mieszkam w Turce - do osiedla Borek jechałam 55minut - odległość ok. 3 km. W Lublinie byłam o 8:15. Do pracy spóźniłam się tak zwany akademicki kwadrans.

Wszystkim kierowcom uczęszczającym trasę Łęczna-Lublin i Lublin-Łęczna życzę: dużo spokoju, opanowania i wytrwałości.

Pozdrawiam Meg. :)

Avatar
OBURZONA / 6 maja 2014 o 09:59
0

Bezwzględnie za sytuację która dziś miała miejsce na trasie łęczna-lublin ktoś powinien oberwać. Osobiście stałam w korku 1,5h w samej Turce. Tyle czasu zajął dojazd do świateł w Długim gdzie z kolei zapaliło się zielone a przejechały ledwie 4 samochody. To nie jest normalne i ktoś musi odopowiedzieć za tą sytuację. Ponadto ciekawa jestem jak wielu maturzystów liczących na przewoźników najzwyczajniej w świecie dziś nie dotarło na czas do szkół. Za tego typu korek bezwzględnie ktoś z Zarządu Dróg i Mostów powinien polecieć ze stołka. Natomiast Redakcja powinna przyjrzeć się temu problemowi postarając się stanąć po stronie kierowców jeżdzących codziennie tą trasą.

Bezwzględnie za sytuację która dziś miała miejsce na trasie łęczna-lublin ktoś powinien oberwać. Osobiście stałam w korku 1,5h w samej Turce. Tyle czasu zajął dojazd do świateł w Długim gdzie z kolei zapaliło się zielone a przejechały ledwie 4 samochody. To nie jest normalne i ktoś musi odopowiedzieć za tą sytuację. Ponadto ciekawa jestem jak wielu maturzystów liczących na przewoźników najzwyczajniej w świecie dziś nie dotarło na czas do szkół. Za tego typu korek bezwzględnie ktoś z Zarządu Dróg i Mostów powinien polecieć ze stołka. Natom... rozwiń

Avatar
szofer / 6 maja 2014 o 09:27
0

można jechać przez Świdnik i się sporo rozładuje,można przez Piaski jeszcze łatwiej ale wszyscy czy z Włodawy czy z Łęcznej tylko tędy i robi się zatwardzenie.Lepiej pojechać 10 km dalej i nie palić paliwa 55 minut w korku.

Avatar
Zyt / 7 maja 2014 o 10:12
0

Wiem, że budowa obwodnicy ułatwi nam wszystkim życie w przyszłości, jednak dzisiejszy ranek = 2 km od kościoła w Turce do Biedronki na Borku w przeciągu 55 minut....Faktycznie "kierowcy jak najmniej odczuli skutki utrudnień"...

Nie wiem co się stało, ale dzisiaj praktycznie w ogóle nie było korka około godziny 7 - oby tak było już codziennie:)

Avatar
myślę / 6 maja 2014 o 18:47
0

Dziękuję ;) z Tobę też się łączę ;) i do zobaczenia na trasie przez Sobianowice.

Ale będzie korek w Leonowie ja cię sunę!Łęczniaki jedźta na Świdnik i samolotem dalej.Inne jedźta przez Piaski i jakoś się przeżyje.Od Głębokiego do makro przez Dorohuczę i Piaski jedzie się 30 min. od Głębokiego do Turki 30 min. po co tędy jechać i stać 1,5 godz. w korku?

Avatar
MEG / 6 maja 2014 o 13:49
0

łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak

Dziękuję ;) z Tobę też się łączę ;) i do zobaczenia na trasie przez Sobianowice.

Avatar
MEG / 6 maja 2014 o 13:48
0

Może czas przestudiować mapę w okolicy swojego domu?

Ja jeszcze nie mieszkam w Charlężu, dopiero wykańczam dom, a znam 4 różne dojazdy do swojej posesji i nie jestem skazany na stanie w korku z powodu jednego wahadła.

A o tym utrudnieniu trąbiono od tygodnia, mogliście się dojazdowicze przygotować.

Ale niektórzy nie potrafią inaczej niż jechać prosto przed siebie jak koń pociągowy...

Wiem, że trąbiono od tygodnia, cały czas śledzę etapy budowy obowdnicy koło osiedla Borek.

Studiowałam mapę wielokrotnie i też znam inne dojazdy do LBN, ale dzisiaj pojechałam tak jak zawsze bo zupełnie zapomniałam o utrudnieniu w okolicy osiedla Borek.. Skleroza w młodym wieku ;)

Pozdrawiam Meg
 

Wiem, że trąbiono od tygodnia, cały czas śledzę etapy budowy obowdnicy koło osiedla Borek.

Studiowałam mapę wielokrotnie i też znam inne dojazdy do LBN, ale dzisiaj pojechałam tak jak zawsze bo zupełnie zapomniałam o utrudnieniu w okolicy osiedla Borek.. Skleroza w młodym wieku ;)

Pozdrawiam Meg
 

rozwiń
Avatar
P / 6 maja 2014 o 13:24
0

Witam, -_-

To będzie mega utrudnienie - jakoś trzeba będzie je przeżyćlub wybrać jakiś sensowny objazd ^_^

Dzisiaj do pracy wyjechałam o 6:55. Mieszkam w Turce - do osiedla Borek jechałam 55minut - odległość ok. 3 km. W Lublinie byłam o 8:15. Do pracy spóźniłam się tak zwany akademicki kwadrans.

Wszystkim kierowcom uczęszczającym trasę Łęczna-Lublin i Lublin-Łęczna życzę: dużo spokoju, opanowania i wytrwałości.

Pozdrawiam Meg. :)

łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak

łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak

rozwiń
Avatar
Zyt / 6 maja 2014 o 13:21
0

można jechać przez Świdnik i się sporo rozładuje,można przez Piaski jeszcze łatwiej ale wszyscy czy z Włodawy czy z Łęcznej tylko tędy i robi się zatwardzenie.Lepiej pojechać 10 km dalej i nie palić paliwa 55 minut w korku.

Jeżeli ktoś mieszka w samej Turce, to ciężko pojechać przez Piaski czy Świdnik - od jutra czeka mnie objazd przez Sobianowice najwyżej..

Avatar
krecik_77 / 6 maja 2014 o 12:21
0

Może czas przestudiować mapę w okolicy swojego domu?

Ja jeszcze nie mieszkam w Charlężu, dopiero wykańczam dom, a znam 4 różne dojazdy do swojej posesji i nie jestem skazany na stanie w korku z powodu jednego wahadła.

A o tym utrudnieniu trąbiono od tygodnia, mogliście się dojazdowicze przygotować.

Ale niektórzy nie potrafią inaczej niż jechać prosto przed siebie jak koń pociągowy...

Avatar
Meg / 6 maja 2014 o 09:59
0

Witam, -_-

To będzie mega utrudnienie - jakoś trzeba będzie je przeżyćlub wybrać jakiś sensowny objazd ^_^

Dzisiaj do pracy wyjechałam o 6:55. Mieszkam w Turce - do osiedla Borek jechałam 55minut - odległość ok. 3 km. W Lublinie byłam o 8:15. Do pracy spóźniłam się tak zwany akademicki kwadrans.

Wszystkim kierowcom uczęszczającym trasę Łęczna-Lublin i Lublin-Łęczna życzę: dużo spokoju, opanowania i wytrwałości.

Pozdrawiam Meg. :)

Avatar
OBURZONA / 6 maja 2014 o 09:59
0

Bezwzględnie za sytuację która dziś miała miejsce na trasie łęczna-lublin ktoś powinien oberwać. Osobiście stałam w korku 1,5h w samej Turce. Tyle czasu zajął dojazd do świateł w Długim gdzie z kolei zapaliło się zielone a przejechały ledwie 4 samochody. To nie jest normalne i ktoś musi odopowiedzieć za tą sytuację. Ponadto ciekawa jestem jak wielu maturzystów liczących na przewoźników najzwyczajniej w świecie dziś nie dotarło na czas do szkół. Za tego typu korek bezwzględnie ktoś z Zarządu Dróg i Mostów powinien polecieć ze stołka. Natomiast Redakcja powinna przyjrzeć się temu problemowi postarając się stanąć po stronie kierowców jeżdzących codziennie tą trasą.

Bezwzględnie za sytuację która dziś miała miejsce na trasie łęczna-lublin ktoś powinien oberwać. Osobiście stałam w korku 1,5h w samej Turce. Tyle czasu zajął dojazd do świateł w Długim gdzie z kolei zapaliło się zielone a przejechały ledwie 4 samochody. To nie jest normalne i ktoś musi odopowiedzieć za tą sytuację. Ponadto ciekawa jestem jak wielu maturzystów liczących na przewoźników najzwyczajniej w świecie dziś nie dotarło na czas do szkół. Za tego typu korek bezwzględnie ktoś z Zarządu Dróg i Mostów powinien polecieć ze stołka. Natom... rozwiń

Avatar
szofer / 6 maja 2014 o 09:27
0

można jechać przez Świdnik i się sporo rozładuje,można przez Piaski jeszcze łatwiej ale wszyscy czy z Włodawy czy z Łęcznej tylko tędy i robi się zatwardzenie.Lepiej pojechać 10 km dalej i nie palić paliwa 55 minut w korku.

Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 3 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 48 32

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 29 4

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 10

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 14 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 13

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!