Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 stycznia 2012 r.
17:53
Edytuj ten wpis

Wasze życzenia dla Babci i Dziadka

Autor: Zdjęcie autora red
0 0 A A
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci (sxc.hu)
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci (sxc.hu)

Nasi Czytelnicy złożyli życzenia dla Babci i Dziadka na łamach Dziennika Wschodniego. Jeśli chcecie dodać swoje życzenia dla Babć i Dziadków, czekamy na Wasze komentarze pod tekstem!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Więcej o historii i znaczeniu Dni Babci i Dziadka przeczytasz na MM Lublin:

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka – święta naszych drogich SeniorówZobaczcie, czego życzą Babciom i Dziadkom czytelnicy papierowego wydania Dziennika Wschodniego:

Dla babci Marysi z Jeziorzan, która robi najlepsze kopytka i ogórkową, dużo zdrowia, stu lat życia, uśmiechu i humoru na każdy dzień zasyła wnuczek Daruś.

Żyj, Babuniu nasza miła, sto lat albo dłużej! Bądź szczęśliwa i wesoła! Zdrowie niech Ci służy! Naszej kochanej prababci Celinki Kozieł życzenia składają prawnukowi Ania i Mateuszek Szlachetka.

Życzymy Tobie, Babciu Krysiu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzymy Ci, szczęścia i zdrowia dobrego! Wnuczęta Ania i Mateuszek Szlachetka.

Babciu Danusiu, Dziadku Jurku, na Dzień Babci i Dzień Dziadka chcemy złożyć Wam serdeczne życzenia, byście lat setnych dożyli, nie wiedząc, co to zmartwienia. Życzą kochane wnuczęta Ania i Mateuszek Szlachetka.

Kochanej Babci i Dziadziowi, Wandzie i Wacławowi Hanc życzenia stu lat w zdrowiu wraz z podziękowaniem za miłość, troskę i poświęcenie składa Szymonek.

Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięczny wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Wszystkiego Najlepszego dla babci Janiny z Rogóźna życzą Martynka, Ewelinka i Karol.

Jestem różyczka, wypadam z koszyczka. Nie umiem winszować, tylko babcię i dziadka mocno całować. Życzy Olka dla Mokijewskich z Wymysłowi i Twardowskich z Lubek.

Kochana Babciu i Dziadku, dziś Wasze święto życzymy żebyście byli zawsze uśmiechnięci, szczęśliwi, zdrowi i do żartów gotowi. Niech w waszych sercach zawsze mieszka miłość, wiara i nadzieja. Tego wam życzy Dawidek i Lenka z Dubowa.

Kochanej Babci Krysi Oleksiejuk długich lat życia w zdrowiu i uśmiechu od wnuka Tomka.

Wszystkim babciom, dziadkom życzymy dużo zdrowia, ciepła rodzinnego i wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia dla najwspanialszych na świecie, niezastąpionych J. W. Rybaczek ślą kochające wnuki i prawnuki!

Kochanej babci Jadzi i dziadziowi Władziowi z okazji ich święta z serca płynące życzenia zdrowia i wielu szczęśliwych lat przesyłają - Milenka, Ola, Iga, Michał, Hubert, Kacper.

Kochani: prababciu Jadziu, pradziadziu Władziu - bardzo was kochamy i najlepsze życzenia dziś składamy - Pola i Marysia.

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę . Moja babunia najlepsza w świecie , wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci życzy Damian Kochaniec z Chmiela Drugiego.

DLA DZIADKA MARKA
Dziś dzień Dziadka nie psocimy,tylko dobrze Ci życzymy.Ty wybronisz nas od draki bośmy małe rozrabiaki.Całujemy Cię serdecznie,żyj nam Dziadku długo wiecznie. Życzą Zosia i Adaś .

DLA BABCI EWY
Zimowe słonko wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła Babci i my też Babciu mamy dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie. Życzą Zosia i Ada .

Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt swych miłości!. Życzą: Ilona, Kasia, Paweł, Paulina, Wiola, Kuba i Błażejek.

Kochanej Babci Janinie Golec najlepsze życzenia z okazji Jej święta przesyła wnuk Krzysztof Jagiełło ze Świdnika.

Życzymy dziś Wam, Babciu i Dziadku mili, byście zawsze w życiu szczęśliwi byli, życzymy Wam  życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.

Kochanej Babci Basi i Dziadkowi Łukaszowi - wnuki Julitka i Szymonek

Kazimierze i Leszkowi Paluchom z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zdrowia, radości i spełnienia marzeń życzą Bartek Słotwiński i Hubert Słotwiński

Kochanemu dziadkom Halinie i Janowi Janek z okazji waszego święta najlepsze życzenia zdrowia i długich lat życia przesyła wnuczka Ola

Najserdeczniejsze życzenia Babciu Halinko, Bogusiu i prababciu Celinko, Dziadku Jurku i Januszku! Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkiego najlepszego życzy wnuczek Michaś.

Dla babci Krysi, babci Feli i dziadka Mietka zdrowia dobrego i życia długiego, wielu słonecznych i ciepłych dni, szczęścia tyle, ile Wam się śni, spełnienia wszystkich marzeń i samych pomyślnych zdarzeń! Dziękuję Wam za to, że jesteście wspaniali. Wnuczka Ola.

Niechaj dziadziuś babciunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się dziadziuś z babcią nażyją do woli. Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta, Kochanej babci Marysi i dla kochanego dziadzia Frania od wnusi Weronisi z Białej Podlaskiej. Kocham Was! 

Kochane babcie: Aniu, Elu, Helu, Zosiu i kochany dziadku Czesiu! 
Pozytywnego nastawienia wbrew wszelkim przeciwnościom, licznych zachwytów, skutecznej realizacji pomysłów i zamierzeń, uśmiechu od ucha do ucha, wielu kulturalnych rozrywek i zdrowia, zdrowia, zdrowia. Życzą Basia i Bartek

Babciuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta. Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie. Smutno by było bez Was na świecie. Uczycie kochać, być dobrym, uczciwym, życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym. Bardzo, ach bardzo Was za to kochamy. I tę piosenkę teraz zaśpiewamy. Sto lat, sto lat, niech żyją żyją nam. Jeszcze raz, jeszcze raz niech żyją, żyją nam. Niech żyją nam. Kacper, Julka i Lenka - dla babci Halinki i dziadka Staszka z Klementowic

Kochana Babciu w dniu twojego święta, życzę byś była zawszę uśmiechnięta i Ty drogi Dziadku miej uśmiech na twarzy, niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz. Babci Bożence i Dziadkowi Wiesiowi życzenia przesyłają wnuki Karolinka i Marcel

Kochana babciu, kochany dziadku, dziś wam przynosimy po jednym kwiatku, do tego dokładamy serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia! Babci Leokadii i Dziadkowi Antosiowi życzenia przesyłają prawnuki Karolinka i Marcel

Mojej Kochanej Babci Basi życzenia składam i w wiązankę kwiatuszków serduszko swe wkładam I wiem, że bardzo się ucieszy, kiedy usłyszy, że wnuk do niej śpieszy. Moja Babuniu najlepsza na świecie kocham Cię bardzo, wiesz o tym przecież. Życzę Ci zdrówka i pomyślności i żebym zawsze w serduszku Twym gościł. Dziękuję za wszystkie spędzone chwile i żebyśmy kolejne spędzali mile. Żyj Babciu 100 lat - Kacperek

Dziś mamy Święto Dziadka, okazja niezwykle rzadka Dziadziusia Witusia kocham szczerze i jemu zawsze wierzę. Dziadziuś broni mnie przy wpadkach i pomaga przy upadkach. Uwielbiam, gdy czyta mi książeczki lub gdy opowiada mi bajeczki. Lubię gdy na kolanach mnie sadza i na każdą psotę zawsze się zgadza. Lubię gdy uśmiecha się do mnie, po prostu kocham Go ogromnie! Żyj Dziadziu 100 lat - Kacperek

Dziadziusiu Mieczysławie żyj mi 100 lat Niech Ci zdrowie i siły służą. Niech troski żadne Twego czoła nie chmurzą Z wnucząt bądź zawsze rad, i niech kocha Cię cały świat. Gorące życzenia i pozdrowienia składa wnuczek nie do zastąpienia. Szczęścia i radości Kochanemu Dziadziusiowi życzy Kacperek
y Kochanej babci Heli i dziadziowi Heniowi z Gołębia z okazji ich święta życzenia sto lat przesyła wnuczek Michałek

Kochanej Babci Halince życzymy dużo zdrówka, spokoju, pogodnego uśmiechu i szczęścia bez miary. Moc uścisków i buziaków przesyłają Sylwia, Lidzia i Ula

Moc serdecznych życzeń dla kochanej Babci Alinki i Dziadka Wacka kochający wnuk Aleksander.

Dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. To naprawdę trzeba przyznać, dziadek fajny jest mężczyzna. Bądź zdrowy dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami. Dla kochanego dziadka Stanisława z Piotrkówka życzy wnuczka Beata Siczek z mężem Mariuszem.

Poetami nie jesteśmy, wierszy nie układamy lecz  Tobie babciu Kaziu Mazur najszczersze życzenia składamy Ania i Filip Mazur.

y Dzień Babci Danusi i Dziadka Janka Ziarkiewiczów mamy, więc życzenia im składamy. Z okazji dnia tego, wszystkiego najlepszego życzą Ania i Filip Mazur.

Komentarze 0

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 0 0

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 1

Pijany kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 11 5

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 4 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 6

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 20 8

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 6

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 6 3

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek 0 1

Do tragicznego wypadku doszło na wesołym miasteczku w Szczytnie. 9-latek wypadł z karuzeli, nie przeżył

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie
galeria

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie 2 4

W końcu znamy datę uruchomienia krytej pływalni w Wólce Rokickiej: pierwsze kąpiele 8 sierpnia o godzinie 14 lub 14.30.

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 24 28

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.