Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2014 r.
5:00
Edytuj ten wpis

Wesele tańsze, bo sponsorowane

370 30 A A

Podróż poślubna do Egiptu, ślubne kreacje, sesja fotograficzna i zabiegi upiększające. Za to wszystko Magda Torczelewska i Patryk Jóźwik z Lublina nie muszą płacić

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Pomysł zrodził się spontanicznie, chcieliśmy odciążyć finansowo naszych rodziców - wspominają młodzi. - Na początku nie wierzyliśmy, że to się uda. Magda i Patryk pochodzą z Pomorza, z okolic Słupska. Do Lublina przyjechali na studia prawnicze. 10 miesięcy temu urodziła im się córka. Wtedy doszli do wniosku, że pora zalegalizować związek. Nie mieli pieniędzy na organizację wystawnego przyjęcia, postanowili więc znaleźć sponsorów. "Witam, mam zapewne bardzo nietypowe pytanie. Wraz z narzeczonym planujemy ślub/wesele jednak w bardzo odmienny sposób i chyba jest to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce, a mianowicie chcemy zorganizować wesele po części sponsorowane” - e-maili takiej treści Magda rozesłała już ponad tysiąc. Sponsor może np. umieścić swoje logo na serwetkach, zaproszeniach, zainstalować baner reklamowy w sali balowej, wyłożyć dla gości broszury i wizytówki. - Otrzymaliśmy już oferty od 13 firm z całej Polski - cieszy się Magda. Narzeczeni mają już zapewnioną tygodniową podróż poślubną do Egiptu, kurs nurkowania, ślubne kreacje, zabiegi upiększające, treningi na siłowni i plenerową sesję fotograficzną. Nie będą musieli też płacić za zaproszenia na wesele oraz za wieczór panieński i kawalerski. A także za dekorację weselnego stołu. Jednak na facebookowym fanpage'u pary"Wesele Marzeń” pojawiły się też krytyczne komentarze. Zdaniem Magdy i Patryka, mają one związek z tytułem materiału wyemitowanego w TVP2 - "Wesele bez wydawania złotówki”. - Naszym zdaniem ten tytuł wprowadził ludzi w błąd. Wcale nie jest tak, że mamy wszystko za darmo. Nie mamy lokalu, orkiestry, fotografa czy auta. Za to wszystko będziemy musieli zapłacić sami - podkreśla Patryk. Początkowo młodzi chcieli zorganizować przyjęcie w rodzinnych stronach, ale klamka jeszcze nie zapadła. Para jest otwarta na propozycje. - Dostaliśmy kilka ciekawych ofert na zorganizowanie wesela m.in. w Lublinie. Zatem nie wykluczamy, że odbędzie się właśnie tutaj - mówi Patryk.
Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pamela / 20 lipca 2014 o 21:06
0

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?!
Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości.
Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele. 
Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję.
Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy. 
Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.

 

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na  sumieniu ? Poza tym tego typu wesela sa organizowane na calym swiecie! No coz, zadzrosc hipokryzja domena narodowa :)

quote>

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na... rozwiń

Avatar
nat / 20 lipca 2014 o 20:48
0

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?!
Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości.
Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele. 
Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję.
Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy. 
Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.

 

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na  sumieniu ? Poza tym tego typu wesela sa organizowane na calym swiecie! No coz, zadzrosc hipokryzja domena narodowa :)

quote>

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na... rozwiń

Avatar
Gość / 15 maja 2014 o 23:50
0

Są bardziej potrzebujący od nich....niech hieny wyciagną wnioski i nauczą sie honoru, od faceta który stracił żonę, a ich pięcioro dzieci mamę........

Avatar
Inkaewelinka / 28 kwietnia 2014 o 21:10
0

ja im zazdroszcze.. zazdroszczę pomysłu, że na to nie wpadłam jednak życzę im dobrze i 3mam kciuki. wpadli na pomysł, dzwonią, piszą, załatwiają więc tak nie do końca wszystko za free, poza tym te loga różne się pojawią na wesele więc para młoda choć w centrum to też nie tak do końca w centrum zainteresowania. Czy z kUL czy z innej uczelni, kogo to obchodzi? każdy żyje swoim sumieniem nie cudzym, na KUL studiują różni ludzi, o różnych przekonaniach ważne by ogólnie się zgadzało z domeną uczelni ale spokojnie mamy wolność w różnych odmianach. Garatulacje pomysłu i po prostu powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

ja im zazdroszcze.. zazdroszczę pomysłu, że na to nie wpadłam jednak życzę im dobrze i 3mam kciuki. wpadli na pomysł, dzwonią, piszą, załatwiają więc tak nie do końca wszystko za free, poza tym te loga różne się pojawią na wesele więc para młoda choć w centrum to też nie tak do końca w centrum zainteresowania. Czy z kUL czy z innej uczelni, kogo to obchodzi? każdy żyje swoim sumieniem nie cudzym, na KUL studiują różni ludzi, o różnych przekonaniach ważne by ogólnie się zgadzało z domeną uczelni ale spokojnie mamy wolność w różnych odmiana... rozwiń

Avatar
Ola / 18 marca 2014 o 10:37
0

ZAZDROŚĆ POLACZKI ZAZDROŚĆ, to przemawia przez Was. Szczęścia młodej parze i gratuluję pomysłu! :)

Przeze mnie nie przemawia zazdrość. Może po prostu lepiej ten chłopak wziąłby się za robotę bo z tego co napisali w wyborczej to rok temu skończył studia i nie pracuje. 

Avatar
Klarowanie perspektywy / 25 lutego 2014 o 20:15
0

Wpadli na pomysł, pomysł wypalił to czy są z KUL'u czy maja dziecko to jest nie istotne- wypisywanie ze to robi złą renome uczelni jest herezją fanatycznych pseudokatoli inaczej tego nie ujme. :huh:  Gratuluje pomysłu- zaproszenie dotarło także do mojej firmy jubilerskiej, pozytywnie zaswoczyła mnie frekwencja sponsorów. Big up :)

Avatar
Eliza / 21 lutego 2014 o 20:35
0

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?!
Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości.
Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele. 
Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję.
Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy. 
Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.

 

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówcza... rozwiń

Avatar
tikcs / 20 lutego 2014 o 23:23
0

Zaznaczam iż - ona (studentka) on (absolwent) prawa kanonicznego z takim podejściem robią brzydką delikatnie mówiąc wizytówkę dla KUL-u. Dla mądrej osoby słowo zazdrość nie istnieje. Z takim podejściem do prawa nie wróżę kariery prawniczej żadnej osobie, o której jest ten artykuł. Zresztą kanoniści to trochę inny rodzaj prawników. Co więcej, bohaterzy nie widzą, że autor artykułu jest całkowicie bezstronny, a tym samym pozostawił czytelnikowi miejsce na własne odczucia. Szczerze, to wydarzenie nie jest to warte uwagi.

Avatar
Gość / 20 lutego 2014 o 14:30
0

że tez znajdują się kretyni którzy na to idą. I mówię tutaj o firmach przede wszystkim. Ale to do czasu :)


Dlaczego mowisz, że kretyni? Myslisz, że firmy decydując się na sponsoring nie wzięły pod uwagę wszystkich za i przeciw?
Avatar
piotr / 20 lutego 2014 o 13:28
0

Ciekawe czy jak juz beda prawnikami i zglosi sie do nich potencjalny klient, to beda dla niego sponsorami (za swoje uslugi) czy beda zadali od niego gory kasy??????

Avatar
Pamela / 20 lipca 2014 o 21:06
0

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?!
Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości.
Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele. 
Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję.
Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy. 
Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.

 

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na  sumieniu ? Poza tym tego typu wesela sa organizowane na calym swiecie! No coz, zadzrosc hipokryzja domena narodowa :)

quote>

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na... rozwiń

Avatar
nat / 20 lipca 2014 o 20:48
0

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?!
Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości.
Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele. 
Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję.
Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy. 
Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.

 

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na  sumieniu ? Poza tym tego typu wesela sa organizowane na calym swiecie! No coz, zadzrosc hipokryzja domena narodowa :)

quote>

jestes jakas walnieta! co ma piernik do wiatraka! co wy ludzie macie w glowie! jeden porownuje tragedie wdowca do pomyslowego slubu, a ty jestes degustowana ze para mloda chce jeszcze bryczke??!!! slub jest bardzo waznym wydarzeniem w zyciu kadego i chce sie miec go jak z bajki? Dlaczego  sposnorowanie wesele przez firmy ktore maja mnostwo pieniedzy jest zlym pomyslem jesli przynosi korzysc obopolna? Jesli z ciebie taka katoliczka to wez przestan krytykowac ludzi za to jak prowadza swoje zycie!! Rzucasz kamien ?nie masz nic na... rozwiń

Avatar
Gość / 15 maja 2014 o 23:50
0

Są bardziej potrzebujący od nich....niech hieny wyciagną wnioski i nauczą sie honoru, od faceta który stracił żonę, a ich pięcioro dzieci mamę........

Avatar
Inkaewelinka / 28 kwietnia 2014 o 21:10
0

ja im zazdroszcze.. zazdroszczę pomysłu, że na to nie wpadłam jednak życzę im dobrze i 3mam kciuki. wpadli na pomysł, dzwonią, piszą, załatwiają więc tak nie do końca wszystko za free, poza tym te loga różne się pojawią na wesele więc para młoda choć w centrum to też nie tak do końca w centrum zainteresowania. Czy z kUL czy z innej uczelni, kogo to obchodzi? każdy żyje swoim sumieniem nie cudzym, na KUL studiują różni ludzi, o różnych przekonaniach ważne by ogólnie się zgadzało z domeną uczelni ale spokojnie mamy wolność w różnych odmianach. Garatulacje pomysłu i po prostu powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

ja im zazdroszcze.. zazdroszczę pomysłu, że na to nie wpadłam jednak życzę im dobrze i 3mam kciuki. wpadli na pomysł, dzwonią, piszą, załatwiają więc tak nie do końca wszystko za free, poza tym te loga różne się pojawią na wesele więc para młoda choć w centrum to też nie tak do końca w centrum zainteresowania. Czy z kUL czy z innej uczelni, kogo to obchodzi? każdy żyje swoim sumieniem nie cudzym, na KUL studiują różni ludzi, o różnych przekonaniach ważne by ogólnie się zgadzało z domeną uczelni ale spokojnie mamy wolność w różnych odmiana... rozwiń

Avatar
Ola / 18 marca 2014 o 10:37
0

ZAZDROŚĆ POLACZKI ZAZDROŚĆ, to przemawia przez Was. Szczęścia młodej parze i gratuluję pomysłu! :)

Przeze mnie nie przemawia zazdrość. Może po prostu lepiej ten chłopak wziąłby się za robotę bo z tego co napisali w wyborczej to rok temu skończył studia i nie pracuje. 

Avatar
Klarowanie perspektywy / 25 lutego 2014 o 20:15
0

Wpadli na pomysł, pomysł wypalił to czy są z KUL'u czy maja dziecko to jest nie istotne- wypisywanie ze to robi złą renome uczelni jest herezją fanatycznych pseudokatoli inaczej tego nie ujme. :huh:  Gratuluje pomysłu- zaproszenie dotarło także do mojej firmy jubilerskiej, pozytywnie zaswoczyła mnie frekwencja sponsorów. Big up :)

Avatar
Eliza / 21 lutego 2014 o 20:35
0

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówczas licealistka przyjechała do Lublina do swojego chłopaka?!
Dlaczego wybrali akurat katolicką uczelnie i równie katolicki kierunek studiów? Wspólne mieszkanie, dziecko, współżycie przed ślubem. Bardzo dużo w tym katolickich wartości.
Jeśli zależałoby im na zalegalizowaniu związku to mogli od razu wziąć ślub. Dla katolika najważniejszy powinien być sakrament, a nie wystawne wesele. 
Bardzo niesmaczne było także podkreślanie w jednym z wywiadów, że chcieliby jeszcze bryczkę, barmana, pokaz sztucznych ogni. Trochę pokory i skromności proponuję.
Inicjatywa być może fajna ale gdyby chodziło o inną parę. Tutaj coś mi się nie zgadza. Mam wrażenie jakby to wszystko co mówią było tylko połową prawdy. 
Chętnie zobaczyłabym reportaż o ich codziennym życiu jak sobie radzą łącząc wychowanie dziecka, Ona studiowanie i chodzenie na zajęcia na uczelni, On staranie się o staż o którym mówił i przygotowywanie wesela łącznie ze wszystkimi siłowniami i zabiegami upiększającymi.

 

Uważam, że na KUL-u nie powinno być miejsca dla dziewczyny z nieślubnym dzieckiem która staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza teraz, gdy uczelnia ta zalana jest wielką falą krytyki. Dlaczego nikt się tym nie interesuje i nie zajmie?! 
Ponadto w wielu wywiadach podawane były sprzeczne informacje. Raz usłyszeliśmy, że obydwoje studiują (on absolwent) prawa, innym razem prawa kanonicznego. W jednym wywiadzie padło określenie, że mieszkają razem od 5 lat, a Ona sama w chwili obecnej ma 23 lata. Czyżby młoda dziewczyna, wówcza... rozwiń

Avatar
tikcs / 20 lutego 2014 o 23:23
0

Zaznaczam iż - ona (studentka) on (absolwent) prawa kanonicznego z takim podejściem robią brzydką delikatnie mówiąc wizytówkę dla KUL-u. Dla mądrej osoby słowo zazdrość nie istnieje. Z takim podejściem do prawa nie wróżę kariery prawniczej żadnej osobie, o której jest ten artykuł. Zresztą kanoniści to trochę inny rodzaj prawników. Co więcej, bohaterzy nie widzą, że autor artykułu jest całkowicie bezstronny, a tym samym pozostawił czytelnikowi miejsce na własne odczucia. Szczerze, to wydarzenie nie jest to warte uwagi.

Avatar
Gość / 20 lutego 2014 o 14:30
0

że tez znajdują się kretyni którzy na to idą. I mówię tutaj o firmach przede wszystkim. Ale to do czasu :)


Dlaczego mowisz, że kretyni? Myslisz, że firmy decydując się na sponsoring nie wzięły pod uwagę wszystkich za i przeciw?
Avatar
piotr / 20 lutego 2014 o 13:28
0

Ciekawe czy jak juz beda prawnikami i zglosi sie do nich potencjalny klient, to beda dla niego sponsorami (za swoje uslugi) czy beda zadali od niego gory kasy??????

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 1 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 14 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 4

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 4

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 26 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 9 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek