Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2018 r.
8:20

Więcej osób chce wstąpić do wojska. Wiadomo dlaczego

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 17 A A

O kilkadziesiąt procent wzrosła liczba chętnych do wojska. Jest to efekt kampanii promocyjnej Wojska Polskiego „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Akcja trwa od 14 października.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przez pierwszy miesiąc liczba wniosków o przyjęcie do zawodowej służby wojskowej, Wojsk Obrony Terytorialnej i służby przygotowawczej wyniosła w całej Polsce 3027. – W naszym regionie do 26 listopada do WKU wpłynęło 400 wniosków o przyjęcie do służby wojskowej. 93 osoby chcą wstąpić do zawodowej służby wojskowej, 182 do terytorialsów i 125 do służby przygotowawczej.

W województwie lubelskim liczba wniosków o przyjęcie do służby przygotowawczej wzrosła o 100 proc. w porównaniu z miesiącem poprzedzającym jej start – podlicza ppłk dr inż. Zbigniew Tarka, szef Wydziału Mobilizacji i Uzupełnień Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie.

Od początku trwania akcji 102 terenowe organy administracji wojskowej prowadziły tzw. tygodnie rekrutacyjne. Zainteresowanym przekazywane były informacje „z pierwszej ręki”. Zespoły rekrutacyjne wciąż można spotkać w centrach handlowych, dworcach i innych uczęszczanych miejscach.

W składzie tych zespołów, obok przedstawicieli administracji wojskowej, są także żołnierze z pobliskich jednostek wojskowych. Reprezentują oni całe spektrum wojskowych specjalności: od piechurów, rakietowców, spadochroniarzy, lotników, saperów, inżynierów, mechaników, kierowców, terytorialsów, po marynarzy, specjalsów, lekarzy czy informatyków.

Ppłk Tarka sądzi, że liczba chętnych do służby wojskowej znacznie by wzrosła, gdyby były znane szczegóły utworzenia w Lublinie Batalionu Zmechanizowanego. Ale to plany dopiero na 2022 rok. – Każdy chce służyć blisko domu – dodaje ppłk Tarka.

Kampania „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” w obecnej formule będzie prowadzona do końca roku. W przyszłym ma być powtórzona w nowym wariancie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 08:41
Zostań mięsem armatnim PIS-u
Avatar
False / 28 listopada 2018 r. o 10:16
Oprócz ludzi w armii, potrzebny jest sprzęt !!! Potrzebne są myśliwce, czołgi, wozy opancerzone, wyrzutnie rakiet, tarcze ant. rakietowe itd itd. Co z tego że będą załóżmy żołnierze jak w razie konfliktu nie będą mieli czym się bronić...będą kamieniami rzucać we wroga ? Rząd nasz nic nie robi by doposażyć armię zamiast na śmierdzących dzieciorobów obiboków kasa powinna iść na wojsko !!! Państwo które ma dobrą armię jest bezpieczne i stabilne gdyż się nie obawia przeciwnika a nam pies z kulawą nogą jest w stanie zrobić krzywdę bo w razie konfliktu nie mamy czym się bronić, a sprzęt który mamy starczy na parę dni walki albo i nie starczy jak wróg pociśnie nas z powietrza i uderzy w cele wojskowe. Więc ludzie ludźmi ale przede wszystki sprzęt.
Oprócz ludzi w armii, potrzebny jest sprzęt !!! Potrzebne są myśliwce, czołgi, wozy opancerzone, wyrzutnie rakiet, tarcze ant. rakietowe itd itd. Co z tego że będą załóżmy żołnierze jak w razie konfliktu nie będą mieli czym się bronić...będą kamieniami rzucać we wroga ? Rząd nasz nic nie robi by doposażyć armię zamiast na śmierdzących dzieciorobów obiboków kasa powinna iść na wojsko !!! Państwo które ma dobrą armię jest bezpieczne i stabilne gdyż się nie obawia przeciwnika a nam pies z kulawą nogą jest w stanie zrobić krzywdę bo w razie konf... rozwiń
Avatar
Orbi / 28 listopada 2018 r. o 08:52
Ludzie pójdą bo tam jest stała praca ciekawa i dla twardzieli oczywiście niebezpieczna ale ludzi z charakterem a nie bezplciowych bezproduktywnych lamusow. 
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 09:10
Armii polskiej nie ma po reformie macierewicza. Teraz to jest parodia armii. Oficerowie bolszewickie miernoty z wbita na pamiec pro-pisowska propagandą.
Avatar
~~Lubelak / 28 listopada 2018 r. o 11:00
Jak by to była prawda to trzeba się cieszyć. Obawiam się że to następna ściema propagandowa, jak to że paliwo potanieje itp. 400 osób, ile się nadaje do służby , może połowa ? Sprzęt w armii to lata 60-te i 70-te XX wieku. Bez pełnej koncepcji modernizacji sił zbrojnych, to podcieranie d.py szkłem. A WOT, partyzantka, Ruskich, Niemców, Ukraińców nie zatrzyma jak by co, mogą poprzeszkadzać co najwyżej.
Avatar
nn / 28 listopada 2018 r. o 09:49
Ludzie pójdą bo tam jest stała praca ciekawa i dla twardzieli oczywiście niebezpieczna ale ludzi z charakterem a nie bezplciowych bezproduktywnych lamusow.
 Raczej dla ludzi o niewielkim potencjale intelektualnym. Inteligentny człowiek uczy się, studiuje potem pracuje dla siebie, rodziny i państwa. Człowiek inteligentny nie lubi jak ktoś mu rozkazuje, natomiast ci mniej zdolni mówiąc delikatnie wolą słuchać niż myśleć.
Avatar
nienaiwny / 28 listopada 2018 r. o 13:37
To nie efekt zadnej kampanii tylko tego, ze dzisiaj wojsko to dziecinada (z wyjatkiem sil specjalnych) a glowny czynnik to bardzo wczesna i pewna emeryturka haha.
Avatar
Energy / 28 listopada 2018 r. o 09:58
Wrzucając wszystkich do jednego worka sam nie jesteś inteligentny.. Wojsko daje duże możliwości samorozwoju, jeżeli ktoś chce i jest ambitny potrafi wykorzystać potencjał służby, jeżeli trafi do jednostki, która takie możliwości daje. Ty w pracy w cywilu również słuchasz rozkazów swojego szefa. Chcialbym tylko, aby ludzie trafiali do armii z powołania a nie dla samych profitów..
Avatar
om / 28 listopada 2018 r. o 12:25
zawsze można liczyć na to, że w razie czego zadepczemy przeciwnika, ale trzeba dorzucić na 2000+ żeby dziecek było jeszcze więcej, bo póki co wciąż za mało chętnych, a i nie bez znaczenia jest to, że musi być całkiem sporo pracujących do utrzymania tej armii. Na poważnie to przydałby się sprzęt. możemy mieć i 100tys marynarzy i co z tego skoro nie mają czym pływać? czołgów i samolotów wprawdzie trochę jest ale za mało i za stare żeby mogły konkurować z potencjalnym agresorem. Dziś wojna przebiega nieco inaczej niż 200 lat temu i trzeba o tym pamiętać, a nie siać propagandę, że tylu to a tylu chętnych i rośniemy w siłę. To wspaniale, ale i tak jesteśmy bez szans w starciu z potencjalnymi agresorami.
zawsze można liczyć na to, że w razie czego zadepczemy przeciwnika, ale trzeba dorzucić na 2000+ żeby dziecek było jeszcze więcej, bo póki co wciąż za mało chętnych, a i nie bez znaczenia jest to, że musi być całkiem sporo pracujących do utrzymania tej armii. Na poważnie to przydałby się sprzęt. możemy mieć i 100tys marynarzy i co z tego skoro nie mają czym pływać? czołgów i samolotów wprawdzie trochę jest ale za mało i za stare żeby mogły konkurować z potencjalnym agresorem. Dziś wojna przebiega nieco inaczej niż 200 lat temu i trzeba o tym... rozwiń
Avatar
FILUTEK z Lublina. / 28 listopada 2018 r. o 09:59
"złoty wycior, trzy bele i służba co niedziele" tylko dla wyjątkowo ambitnych!
Avatar
nienaiwny / 28 listopada 2018 r. o 13:37
To nie efekt zadnej kampanii tylko tego, ze dzisiaj wojsko to dziecinada (z wyjatkiem sil specjalnych) a glowny czynnik to bardzo wczesna i pewna emeryturka haha.
Avatar
om / 28 listopada 2018 r. o 12:25
zawsze można liczyć na to, że w razie czego zadepczemy przeciwnika, ale trzeba dorzucić na 2000+ żeby dziecek było jeszcze więcej, bo póki co wciąż za mało chętnych, a i nie bez znaczenia jest to, że musi być całkiem sporo pracujących do utrzymania tej armii. Na poważnie to przydałby się sprzęt. możemy mieć i 100tys marynarzy i co z tego skoro nie mają czym pływać? czołgów i samolotów wprawdzie trochę jest ale za mało i za stare żeby mogły konkurować z potencjalnym agresorem. Dziś wojna przebiega nieco inaczej niż 200 lat temu i trzeba o tym pamiętać, a nie siać propagandę, że tylu to a tylu chętnych i rośniemy w siłę. To wspaniale, ale i tak jesteśmy bez szans w starciu z potencjalnymi agresorami.
zawsze można liczyć na to, że w razie czego zadepczemy przeciwnika, ale trzeba dorzucić na 2000+ żeby dziecek było jeszcze więcej, bo póki co wciąż za mało chętnych, a i nie bez znaczenia jest to, że musi być całkiem sporo pracujących do utrzymania tej armii. Na poważnie to przydałby się sprzęt. możemy mieć i 100tys marynarzy i co z tego skoro nie mają czym pływać? czołgów i samolotów wprawdzie trochę jest ale za mało i za stare żeby mogły konkurować z potencjalnym agresorem. Dziś wojna przebiega nieco inaczej niż 200 lat temu i trzeba o tym... rozwiń
Avatar
qq / 28 listopada 2018 r. o 12:23
Słuchaczu NN widać ze nie grzeszysz inteligencja widocznie dlatego miałeś ciężkie dzieciństwo nie wiem zabawki z betonu teraz widocznie tobie żona rozkazuje i masz dosyć życia współczuję.
 Miałem nieprzyjemność być w wojsku. Wbrew własnej woli. Tylu tępaków i debili co było w kadrze oficerskiej i podoficerskiej w życiu nie widziałem
Avatar
George / 28 listopada 2018 r. o 12:23
Bieda, emerytura  po 25 latach pracy, pewna i stabilna praca itp.
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 11:57
Trzy bele bo to są rozjechane walcem gwiazdki na pagonach ha ha ha. Przeszedłem w wojsku Pruską dyscyplinę i mimo że upłyneło od poboru prawie 42 lata , to nic nie zapomniałem z wojska .To nie była przygoda , to była słuźba ciężka , bardzo ciężka , po 9 miesiącach przyjechałem 1 raz na ślub siostry.
Avatar
Orbi / 28 listopada 2018 r. o 11:47
Słuchaczu NN widać ze nie grzeszysz inteligencja widocznie dlatego miałeś ciężkie dzieciństwo nie wiem zabawki z betonu teraz widocznie tobie żona rozkazuje i masz dosyć życia współczuję.
Avatar
~~Lubelak / 28 listopada 2018 r. o 11:00
Jak by to była prawda to trzeba się cieszyć. Obawiam się że to następna ściema propagandowa, jak to że paliwo potanieje itp. 400 osób, ile się nadaje do służby , może połowa ? Sprzęt w armii to lata 60-te i 70-te XX wieku. Bez pełnej koncepcji modernizacji sił zbrojnych, to podcieranie d.py szkłem. A WOT, partyzantka, Ruskich, Niemców, Ukraińców nie zatrzyma jak by co, mogą poprzeszkadzać co najwyżej.
Avatar
False / 28 listopada 2018 r. o 10:23
Ludzie pójdą bo tam jest stała praca ciekawa i dla twardzieli oczywiście niebezpieczna ale ludzi z charakterem a nie bezplciowych bezproduktywnych lamusow.
Raczej dla ludzi o niewielkim potencjale intelektualnym. Inteligentny człowiek uczy się, studiuje potem pracuje dla siebie, rodziny i państwa. Człowiek inteligentny nie lubi jak ktoś mu rozkazuje, natomiast ci mniej zdolni mówiąc delikatnie wolą słuchać niż myśleć.
Jak to mówią przygadał kocioł garnkowi i 1 i 2 mundry inaczej. Praca ciekawa jak każda inna w zależności kto czym się interesuje i na co kładzie nacisk a czy w wojsku są twardziele hmmmm część z nich na pewno tak ale czy wszyscy ?? Wedle powiedzenia na tyle siebie znamy na ile nas sprawdzony więc nie sądzę że każdy tam jest twardzielem bo co z tego że on zrobi 100 pompek jak w razie konfliktu, wojny strzelaniny widoku zabitych itd obsra się od góry do dołu. A co do drugiego Pana proszę mi wierzyć że w wojsku też są inteligentni, i obstawiam że może bardzie nawet niż Pan bo chociażby jak określić pilota miśliwca czy śmigłowca lub marynarza sądzę że przy wielu z nich by sie Pan w kapcie schował. I niestety taki urok żebyśmy czuli się jako tako bezpiecznie ktoś w tym wojsku być musi nie samymi "yntelygentamy" się żyje jakby tylko sami "yntelygenci" byli to kto by waść Panu naprawił samochód, kran, upiekł pieczywo czy zabił świnie na święta by mości Pan miał co zjeść
Jak to mówią przygadał kocioł garnkowi i 1 i 2 mundry inaczej. Praca ciekawa jak każda inna w zależności kto czym się interesuje i na co kładzie nacisk a czy w wojsku są twardziele hmmmm część z nich na pewno tak ale czy wszyscy ?? Wedle powiedzenia na tyle siebie znamy na ile nas sprawdzony więc nie sądzę że każdy tam jest twardzielem bo co z tego że on zrobi 100 pompek jak w razie konfliktu, wojny strzelaniny widoku zabitych itd obsra się od góry do dołu. A co do drugiego Pana proszę mi wierzyć że w wojsku też są inteligentn... rozwiń
Avatar
False / 28 listopada 2018 r. o 10:16
Oprócz ludzi w armii, potrzebny jest sprzęt !!! Potrzebne są myśliwce, czołgi, wozy opancerzone, wyrzutnie rakiet, tarcze ant. rakietowe itd itd. Co z tego że będą załóżmy żołnierze jak w razie konfliktu nie będą mieli czym się bronić...będą kamieniami rzucać we wroga ? Rząd nasz nic nie robi by doposażyć armię zamiast na śmierdzących dzieciorobów obiboków kasa powinna iść na wojsko !!! Państwo które ma dobrą armię jest bezpieczne i stabilne gdyż się nie obawia przeciwnika a nam pies z kulawą nogą jest w stanie zrobić krzywdę bo w razie konfliktu nie mamy czym się bronić, a sprzęt który mamy starczy na parę dni walki albo i nie starczy jak wróg pociśnie nas z powietrza i uderzy w cele wojskowe. Więc ludzie ludźmi ale przede wszystki sprzęt.
Oprócz ludzi w armii, potrzebny jest sprzęt !!! Potrzebne są myśliwce, czołgi, wozy opancerzone, wyrzutnie rakiet, tarcze ant. rakietowe itd itd. Co z tego że będą załóżmy żołnierze jak w razie konfliktu nie będą mieli czym się bronić...będą kamieniami rzucać we wroga ? Rząd nasz nic nie robi by doposażyć armię zamiast na śmierdzących dzieciorobów obiboków kasa powinna iść na wojsko !!! Państwo które ma dobrą armię jest bezpieczne i stabilne gdyż się nie obawia przeciwnika a nam pies z kulawą nogą jest w stanie zrobić krzywdę bo w razie konf... rozwiń
Avatar
FILUTEK z Lublina. / 28 listopada 2018 r. o 09:59
"złoty wycior, trzy bele i służba co niedziele" tylko dla wyjątkowo ambitnych!
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pogoda na 5 dni. Kiedy będzie najcieplej?
film

Pogoda na 5 dni. Kiedy będzie najcieplej?

Przez kolejne dni aura będzie spokojna, acz pochmurna. Chociaż momentami przydadzą się parasole, czekają nas również liczne rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

Nowe stacje Państwowej Agencji Atomistyki. Jedna z ich stanie w Opolu Lubelskim
film

Nowe stacje Państwowej Agencji Atomistyki. Jedna z ich stanie w Opolu Lubelskim

Zapadła decyzja, że koło szpitala w Opolu Lubelskim będą sondy pomiarowe pracujące dla Państwowej Agencji Atomistyki. Sukcesywnie, teren całego kraju pokrywa sieć urządzeń wczesnego wykrywania skażeń promieniotwórczych. Działa już nowa wersja mapy radiacyjnej Polski.

Mieszka na Roztoczu i "ubiera Warszawkę". Wśród jego klientów jest m.in. Doda [zdjęcia]
magazyn
galeria

Mieszka na Roztoczu i "ubiera Warszawkę". Wśród jego klientów jest m.in. Doda [zdjęcia]

Byłem, widziałem, poznałem. Wiem, że przepych i lans to nie dla mnie – mówi o "wielkim świecie" człowiek, w którego ręcznie zdobionych kurtkach chodzą gwiazdy i celebryci, o którym piszą, że "ubiera Warszawkę", a który wychował się na wsi kilkanaście kilometrów od ukraińskiej granicy i do dziś mieszka na Roztoczu, jeździ polonezem i lubi czasem sobie kupić... oranżadkę w proszku.

Zamość. Zanosi się na podwyżki opłat w przedszkolach. Nowe stawki

Zamość. Zanosi się na podwyżki opłat w przedszkolach. Nowe stawki

Pierwsze pięć godzin jest za darmo. Za każdą kolejną rozpoczętą pobytu dziecka w przedszkolu rodzice już płacą. Dotąd było to w Zamościu 1 zł. Jeśli proponowaną uchwałę o podwyżce przyjmą w poniedziałek na sesji radni, to stawka wzrośnie do 1,14 zł.

Torus Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy 30:25. Znowu wpadka

Torus Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy 30:25. Znowu wpadka

W 4. kolejce Azoty Puławy przegrały w Gdańsku z Torus Wybrzeżem 25:30. Była to druga z rzędu porażka brązowych medalistów.

KSZO – Podlasie 2:1. Przegrali wygrany mecz

KSZO – Podlasie 2:1. Przegrali wygrany mecz

Powiedzieć, że po meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski piłkarze Podlasia mają niedosyt, to nic nie powiedzieć. Goście prowadzili po kilkudziesięciu sekundach gry. Na dodatek od 41 minuty grali w liczebnej przewadze. Mimo to jakimś cudem przegrali 1:2.

Gryf Gmina Zamość – Grom Różaniec 4:0. Wynik, którego nikt się nie spodziewał

Gryf Gmina Zamość – Grom Różaniec 4:0. Wynik, którego nikt się nie spodziewał

Konia z rzędem temu, kto w 80 minucie spodziewał się, że Gryf Gmina Zamość wygra z Gromem Różaniec aż 4:0. W tym momencie drugi z zespołów wykonywał rzut karny. Arkadiusz Kwiatkowski zmarnował jednak jedenastkę, a to zemściło się w kolejnych minutach. I ostatecznie drużyna Sebastiana Luterka wysoko pokonała rywali.

Muzyka popłynęła z dachu Izabelli. Zagrał zespół Wczasy [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Muzyka popłynęła z dachu Izabelli. Zagrał zespół Wczasy [zdjęcia, wideo]

W sobotnie popołudnie puławianie mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. Na dachu hotelu Izabella wystąpili muzycy zespołu Wczasy. Płynąca z góry muzyka zaskakiwała przechodniów, którzy wypatrywali jej źródła kierując swój wzrok w kierunku wieżowca.

Podhale Nowy Targ – Orlęta Spomlek 0:1. Wygrana mimo problemów

Podhale Nowy Targ – Orlęta Spomlek 0:1. Wygrana mimo problemów

Andrij Bubentsov, Sebastian Kaczyński, Ernest Skrzyński, Karol Rycaj i Arkadiusz Korolczuk. Ta piątka nie mogła zagrać w sobotnim meczu Orląt Spomlek w Nowym Targu. Długo wydawało się, że trener Mikołaj Raczyński będzie musiał sobie radzić także bez Szymona Kamińskiego. „Kamyk” ostatecznie zagrał, a biało-zieloni mimo wielu osłabień pokonali Podhale 1:0.

Kazimierz zaprasza na Święto Jesieni
25 września 2022, 10:30

Kazimierz zaprasza na Święto Jesieni

Zespoły ludowe, kulinarne pokazy i konkursy czekają na odwiedzających kazimierskie Święto Jesieni. Impreza odbędzie się w niedzielę na placu przed oddziałem przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego.

Pilny komunikat lubelskiej policji. Szukają Tomasza Nastaja

Pilny komunikat lubelskiej policji. Szukają Tomasza Nastaja

48-letni mężczyzna dzisiaj wyszedł z domu przy ul. Kleeberga w Lublinie i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Avia Świdnik – Lublinianka 1:1. Przerwali kiepską passę [zdjęcia]
galeria

Avia Świdnik – Lublinianka 1:1. Przerwali kiepską passę [zdjęcia]

Po czterech porażkach z rzędu piłkarze Lublinianki wreszcie dopisali do swojego konta „oczko”. W sobotę zremisowali w Świdniku z Avią 1:1. A skoro udało się zapunktować na boisku wicelidera, to na pewno końcowy rezultat dużo bardziej cieszy drużynę z Wieniawy.

Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 0:0. Sporo sytuacji i ani jednego gola

Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 0:0. Sporo sytuacji i ani jednego gola

Do przerwy w meczu Lewartu z Powiślakiem gospodarze powinni prowadzić jedną lub dwiema bramkami, ale zmarnowali swoje sytuacje. W drugiej połowie to ekipa z Końskowoli szybko miała dwie świetne okazje, ale także nie potrafiła ich wykorzystać. I ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Selfie z premierem. Czyli Mateusz Morawiecki jedzie do Ryk
galeria

Selfie z premierem. Czyli Mateusz Morawiecki jedzie do Ryk

Najlepszy premier - mówią mieszkańcy Ryk, którzy przyszli na spotkanie z Mateuszem Morawieckim. - Nigdy nie było mi tak dobrze, jak teraz - ocenia 84-letni pan Bolesław.

Nagrywał policjanta na służbie. Teraz musi zapłacić. Taki wyrok sądu

Nagrywał policjanta na służbie. Teraz musi zapłacić. Taki wyrok sądu

Policja informuje o wyroku za prowadzenie relacji w internecie z policyjnej interwencji. Osoba, która to zrobiła została ukarana.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!