Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 sierpnia 2015 r.
10:00

Wjechał na pasy i potrącił 79-latkę jakby jej nie widział (wideo)

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 42 A A

Kobieta rozejrzała się, weszła na pasy, a kierowca auta był na tyle daleko, że powinien ją zobaczyć. Mimo tego doszło do potrącenia 79-latki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę o godz. 11.10 na Placu Dworcowym. 79-latka przechodząca przez oznakowane przejście dla pieszych została potrącona przez 51-latka kierującego renaultem. Piesza weszła na przejście upewniając się że jest bezpieczna, kierujący samochodem miał dobrą widoczność. Badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi.

Piesza z obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala. - Ma liczne złamania kości, uszkodzenia narządów wewnętrznych - mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierujący renault odpowie za spowodowanie wypadku drogowego. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez miejski monitoring.

Z policyjnych statystyk wynika, że tylko ciągu 6 miesięcy tego roku na terenie Lublina doszło do 28 wypadków na przejściach dla pieszych. Cztery osoby zginęły, a 26 zostało rannych.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hmm / 16 sierpnia 2015 o 14:32
0

Problem w nowych i wiekszych samochodach jak ten jest taki ,że ten słupek miedzy szybą przednią i boczną staje się za szeroki. Jest tak w trosce o bezpieczeństwo kierowców. Piesi na tym cierpią. Sam miałem takie sytuacje gdy skręcałem. Natomiast jeśli ta pani nie wychodziła z dworca to czego tam przechodziła....Obok jest dużo bezpieczniejsze przejście.... Czeka na w Lublinie duży przegląd przejść dla pieszych bo w 2017 zginie duzo osób

Akurat w tych autach widoczność jest znakomita, nie wiem czy nie najlepsza w tym segmencie i nie tylko. Szkoda kobiety. I szkoda, że ten gostek prowadzi Espace.

Akurat w tych autach widoczność jest znakomita, nie wiem czy nie najlepsza w tym segmencie i nie tylko. Szkoda kobiety. I szkoda, że ten gostek prowadzi Espace.

rozwiń
Avatar
i tyle / 16 sierpnia 2015 o 14:27
0

Jak dla mnie wina obu stron. Babka mogła poczekać widząc całkiem blisko nadjeżdżający samochód ale po co, "przecież kierowca ma się zatrzymać bo ja chce przejść". A co do kierowcy to rzeczywiście miał czas na reakcje.

w związku z ostatnią częścią Twojej wypowiedzi jej środkowa część jest bez sensu.

Avatar
Gość / 15 sierpnia 2015 o 06:50
0
Nieśmiało tylko przypominam, że każdy z nas może zapaść na tzw. "pomroczność jasną".
Avatar
Muka / 14 sierpnia 2015 o 12:17
0

Immunitet miał, mogą go wszyscy w dupsko tylko cmoknąć.

Avatar
Gość / 14 sierpnia 2015 o 09:45
0
"Piesza z obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala. - Ma liczne złamania kości, uszkodzenia narządów wewnętrznych"- Ludzie za takie coś powinien zostać aresztowany na 3 miesiące. a potem dostać minim 20 lat. a tymczasem siedzi pewnie w domu i popija kawę czekając na wyrok w zawieszeniu. Ludzie protestujcie i domagajcie się wysokiego wyroku dla tej ofermy .
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 23:23
0

Nowa wersja LOKOMOTYWY Tuwima

Nowa wersja LOKOMOTYWY Tuwima Stoi na stacji drużyna Kopacz Spójrz na ich twarze i w oczy popatrz Nędza i rozpacz. Stoi i sapie, dyszy i bredzi Premier od dawna w przedziale siedzi Buch – jak czyściutko… Uch – jak ładniutko… Puff – jak smaczniutko… Uff – jak milutko… Już ledwo sapie, już ledwo zipie A jeszcze Misiek pomysły sypie Działaczy do niej podoczepiali Znanych, nieznanych, młodych i starych I pełno złości w każdym działaczu Trzęsie się pociąg w rytmie ich płaczu Wagony z klimą, błyszczące, duże A w jednym świnie, a w drugim tchórze A w trzecim siedzą sami cynicy Siedzą i jedzą zad ośmiornicy A czwarty wagon pełen kelnerów W piątym wycieczka wicepremierów W szóstym Karolak (trochę nieświeży) W siódmym eksperci oraz hejterzy W ósmym szefowej rządu psiapsiółki Wcinają z jajem służbowe bułki W dziewiątym – wszyscy doradcy „Bula” W dziesiątym Donald… Nie, to wiatr hula. A tych wagonów jest ze czterdzieści Ta paranoja się w nich nie zmieści. Lecz choćby przyszło tysiąc Saletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów I każdy nie wiem, jak „dawał radę”, Słupków poparcia nie dźwignie żaden… Nagle - zgrzyt! Nagle - wstyd! Partia - w dół! Koła - w muł! Najpierw powoli - jak żółw – ociężale, Ruszyła Platforma po szynach - ospale, Szarpnęła kamery i ciągnie z mozołem I kręcą się, kręcą się „setki” wesołe I biegu przyspiesza, i gna na złamanie, I ściemnia, i mami, obraża i kłamie, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! Po torze, po torze, po torze, po głos! Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak gdyby ktoś inny tu rządził od lat i straszył, i ściemniał, wył, kopał i gryzł Że „wszyscy umrzecie”, gdy rząd będzie z PiS. A skądże to, jakże to, czemu tak łże? A co to to, co to to, kto to tak prze, Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch? To Partia Obciachu wprawiła to w ruch, To partia, co z kotła mediami do tłuków, A tłuki rechoczą przez łzy do rozpuku I wrzeszczą, i plują, i pociąg się toczy, Tak długo aż w końcu z tych torów wyskoczy i w przepaść poleci, i sztandar się zwinie, By żyło się lepiej – Platforma przeminie.

Gościu powiem szczerze: masz chłopie talent - rytmika, spójność zachowana, treść zwiężla i co najlepsze trafna. Polityka wywołuje u mnie wymioty tak na lewo jak i na prawo- jedni i drudzy to banda skur.... dbających o własną kiesę, ale za wiersz SZACUN,

owiem szczerze: masz chłopie talent - rytmika, spójność zachowana, treść zwiężla i co najlepsze trafna. Polityka wywołuje u mnie wymioty tak na lewo jak i na prawo- jedni i drudzy to banda skur.... dbających o własną kiesę, ale za wiersz SZACUN,

rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 23:17
0

Problem w nowych i wiekszych samochodach jak ten jest taki ,że ten słupek miedzy szybą przednią i boczną staje się za szeroki.

 Popierd**** cie? przecież ona szła zprawej strony samochodu wiec kierowca miał hektar szyby przed sobą a prawy słupek nic tu miał do rzeczy. Ch**j jeden pewnie napier**** przez telefon. Tymbardziej że zacząl hamować jak już miał ją na masce.

Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 23:06
0
Pytanie .20 % pijanych kierowców powoduje wypadki , a 80 % powodują trzeźwi, to statystycznie powinieneś sie bać pijanego ,czy trzeźwego debila ? i dlaczego sie nie napiętnuje tych 80 % tak jak tych 20 .
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 22:36
0
Powinien mieć zabrane prawko i zakaz kierowania dożywotnio czymkolwiek!
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 17:54
0
Tak "pól żartem" kierowca Renault Espace do tzw. pierdla 'na" poprawienie wzroku !
Avatar
hmm / 16 sierpnia 2015 o 14:32
0

Problem w nowych i wiekszych samochodach jak ten jest taki ,że ten słupek miedzy szybą przednią i boczną staje się za szeroki. Jest tak w trosce o bezpieczeństwo kierowców. Piesi na tym cierpią. Sam miałem takie sytuacje gdy skręcałem. Natomiast jeśli ta pani nie wychodziła z dworca to czego tam przechodziła....Obok jest dużo bezpieczniejsze przejście.... Czeka na w Lublinie duży przegląd przejść dla pieszych bo w 2017 zginie duzo osób

Akurat w tych autach widoczność jest znakomita, nie wiem czy nie najlepsza w tym segmencie i nie tylko. Szkoda kobiety. I szkoda, że ten gostek prowadzi Espace.

Akurat w tych autach widoczność jest znakomita, nie wiem czy nie najlepsza w tym segmencie i nie tylko. Szkoda kobiety. I szkoda, że ten gostek prowadzi Espace.

rozwiń
Avatar
i tyle / 16 sierpnia 2015 o 14:27
0

Jak dla mnie wina obu stron. Babka mogła poczekać widząc całkiem blisko nadjeżdżający samochód ale po co, "przecież kierowca ma się zatrzymać bo ja chce przejść". A co do kierowcy to rzeczywiście miał czas na reakcje.

w związku z ostatnią częścią Twojej wypowiedzi jej środkowa część jest bez sensu.

Avatar
Gość / 15 sierpnia 2015 o 06:50
0
Nieśmiało tylko przypominam, że każdy z nas może zapaść na tzw. "pomroczność jasną".
Avatar
Muka / 14 sierpnia 2015 o 12:17
0

Immunitet miał, mogą go wszyscy w dupsko tylko cmoknąć.

Avatar
Gość / 14 sierpnia 2015 o 09:45
0
"Piesza z obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala. - Ma liczne złamania kości, uszkodzenia narządów wewnętrznych"- Ludzie za takie coś powinien zostać aresztowany na 3 miesiące. a potem dostać minim 20 lat. a tymczasem siedzi pewnie w domu i popija kawę czekając na wyrok w zawieszeniu. Ludzie protestujcie i domagajcie się wysokiego wyroku dla tej ofermy .
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 23:23
0

Nowa wersja LOKOMOTYWY Tuwima

Nowa wersja LOKOMOTYWY Tuwima Stoi na stacji drużyna Kopacz Spójrz na ich twarze i w oczy popatrz Nędza i rozpacz. Stoi i sapie, dyszy i bredzi Premier od dawna w przedziale siedzi Buch – jak czyściutko… Uch – jak ładniutko… Puff – jak smaczniutko… Uff – jak milutko… Już ledwo sapie, już ledwo zipie A jeszcze Misiek pomysły sypie Działaczy do niej podoczepiali Znanych, nieznanych, młodych i starych I pełno złości w każdym działaczu Trzęsie się pociąg w rytmie ich płaczu Wagony z klimą, błyszczące, duże A w jednym świnie, a w drugim tchórze A w trzecim siedzą sami cynicy Siedzą i jedzą zad ośmiornicy A czwarty wagon pełen kelnerów W piątym wycieczka wicepremierów W szóstym Karolak (trochę nieświeży) W siódmym eksperci oraz hejterzy W ósmym szefowej rządu psiapsiółki Wcinają z jajem służbowe bułki W dziewiątym – wszyscy doradcy „Bula” W dziesiątym Donald… Nie, to wiatr hula. A tych wagonów jest ze czterdzieści Ta paranoja się w nich nie zmieści. Lecz choćby przyszło tysiąc Saletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów I każdy nie wiem, jak „dawał radę”, Słupków poparcia nie dźwignie żaden… Nagle - zgrzyt! Nagle - wstyd! Partia - w dół! Koła - w muł! Najpierw powoli - jak żółw – ociężale, Ruszyła Platforma po szynach - ospale, Szarpnęła kamery i ciągnie z mozołem I kręcą się, kręcą się „setki” wesołe I biegu przyspiesza, i gna na złamanie, I ściemnia, i mami, obraża i kłamie, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! Po torze, po torze, po torze, po głos! Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak gdyby ktoś inny tu rządził od lat i straszył, i ściemniał, wył, kopał i gryzł Że „wszyscy umrzecie”, gdy rząd będzie z PiS. A skądże to, jakże to, czemu tak łże? A co to to, co to to, kto to tak prze, Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch? To Partia Obciachu wprawiła to w ruch, To partia, co z kotła mediami do tłuków, A tłuki rechoczą przez łzy do rozpuku I wrzeszczą, i plują, i pociąg się toczy, Tak długo aż w końcu z tych torów wyskoczy i w przepaść poleci, i sztandar się zwinie, By żyło się lepiej – Platforma przeminie.

Gościu powiem szczerze: masz chłopie talent - rytmika, spójność zachowana, treść zwiężla i co najlepsze trafna. Polityka wywołuje u mnie wymioty tak na lewo jak i na prawo- jedni i drudzy to banda skur.... dbających o własną kiesę, ale za wiersz SZACUN,

owiem szczerze: masz chłopie talent - rytmika, spójność zachowana, treść zwiężla i co najlepsze trafna. Polityka wywołuje u mnie wymioty tak na lewo jak i na prawo- jedni i drudzy to banda skur.... dbających o własną kiesę, ale za wiersz SZACUN,

rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 23:17
0

Problem w nowych i wiekszych samochodach jak ten jest taki ,że ten słupek miedzy szybą przednią i boczną staje się za szeroki.

 Popierd**** cie? przecież ona szła zprawej strony samochodu wiec kierowca miał hektar szyby przed sobą a prawy słupek nic tu miał do rzeczy. Ch**j jeden pewnie napier**** przez telefon. Tymbardziej że zacząl hamować jak już miał ją na masce.

Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 23:06
0
Pytanie .20 % pijanych kierowców powoduje wypadki , a 80 % powodują trzeźwi, to statystycznie powinieneś sie bać pijanego ,czy trzeźwego debila ? i dlaczego sie nie napiętnuje tych 80 % tak jak tych 20 .
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 22:36
0
Powinien mieć zabrane prawko i zakaz kierowania dożywotnio czymkolwiek!
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 17:54
0
Tak "pól żartem" kierowca Renault Espace do tzw. pierdla 'na" poprawienie wzroku !
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 0 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 5 5

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 9

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 33 32

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 1 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 8 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 119 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 9 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!