Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2019 r.
16:54

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia]

18 14 A A

Wystawa psów rasowych odbywa się w ten weekend w Targach Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Czworonogi przyjechały do Lublina z 22 krajów. Zaprezentuje się ponad 3 tys. psów należących do 230 ras. 

Zobaczyć m.in. można: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele, charty, psy dowodne oraz do towarzystwa.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie to również okazja by obejrzeć rasy bardzo rzadko spotykane w Polsce, takie jak: pinczer austriacki, irlandzki spaniel dowodny, bedlington terier, nagi pies peruwiański, azawakh, field spaniel, tai ridgeback, hokkaido, spaniel pikardyjski i bretoński, cirneco del etna, pies faraona, curly coated retriever czy border terier.

Oprócz wystawy na zwiedzających czekają pokazy szkolenia i tresury psów, a także stoiska z karmą i akcesoriami dla czworonogów. Odbędzie się również pierwszy i jedyny w Polsce pokaz wypasu owiec walliserskich.

Impreza w niedzielę potrwa od godz. 10 do 17.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
.... / 15 grudnia 2019 r. o 07:20
+4
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
 W wariatkowie wam internet w izolatkach podłączyli ?
Avatar
kolo / 15 grudnia 2019 r. o 00:31
+4
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
 widać jak masz zryty łeb od tego smalcu aż cie mózg piecze
Avatar
Hahaha / 15 grudnia 2019 r. o 10:02
+2
Zawsze można pooglądać pseudo rasowe na podwórku za friko
Avatar
Gość / 16 grudnia 2019 r. o 19:16
+1
Moim zdaniem pomysł świetny, jestem bardzo szczęśliwa że mogłam zobaczyć jakie są wzory ras. Zastanawiam się nad psem, i eozez cały dzień mogłam już trochę wydedukowac różnice między rasami z zachowania. Mogłam też porozmawiać o chorobach charakterystycznych dla danej rasy itp. To na pewno pomoże mi podjąć decyzję o psie. Dla mnie to była super opcja, bo koszt psa to ok. 3-4tysiace i warto to przemyśleć i zobaczyć nie tylko raz czy dwa w hodowli. Jednak jeżeli chodzi o organizację, to uważam że było dużo błędów. Wyglądało to troche jak psy umieszczone w jakimś magazynie. Naprawdę problemem były ludzie od sprzątania albo załatwienie jakiś dekoracji? Strasznie smutno to wszytsko wyglądało, miejscami przypominało schronisko. A szkoda bo tak jak ktoś wyżej napisał.-zapłaciła bym i 50 za wejście, ale niech to wygląda i będzie dirbze zorganizowane. Pozdrawiam
Moim zdaniem pomysł świetny, jestem bardzo szczęśliwa że mogłam zobaczyć jakie są wzory ras. Zastanawiam się nad psem, i eozez cały dzień mogłam już trochę wydedukowac różnice między rasami z zachowania. Mogłam też porozmawiać o chorobach charakterystycznych dla danej rasy itp. To na pewno pomoże mi podjąć decyzję o psie. Dla mnie to była super opcja, bo koszt psa to ok. 3-4tysiace i warto to przemyśleć i zobaczyć nie tylko raz czy dwa w hodowli. Jednak jeżeli chodzi o organizację, to uważam że było dużo błędów. Wyglądało to troche jak psy u... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2019 r. o 15:57
+1
Panie Tomaszu, może prezes Tryburski po prostu zmęczony, dajmy człowiekowi spokój, tyle ludzi i psów w jednym miejscu i jednym czasie...
Avatar
juk / 15 grudnia 2019 r. o 12:08
+1
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
 Inteligentny inaczej Wystawę organizuje ZKWP a nie MTL.
Avatar
sn / 15 grudnia 2019 r. o 10:43
+1
15 zł za bilet?Zdecydowanie za dużo,uważam że 5 zł byloby w sam raz,a wtedy i frekwencja by dopisała.Dziekuje,nie przyjdę.
Avatar
Śmiech na sali / 15 grudnia 2019 r. o 10:11
+1
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
 Z takim podejściem to lepiej, że wielmożnej rodzinki tam nie będzie. Miłego małpowania w zoo lub gnicia przed telewizorem, bo tych 20zł też pewnie szkoda, w końcu w zoo ciągle te same zwierzęta, ciągle tylko leżą nudnie na tych wybiegach i nie robią sztuczek by zadowolić do wymagającą "publiczność" XD 
 Z takim podejściem to lepiej, że wielmożnej rodzinki tam nie będzie. Miłego małpowania w zoo lub gnicia przed telewizorem, bo tych 20zł też pewnie szkoda, w końcu w zoo ciągle te same zwierzęta, ciągle tylko leżą nudnie na tych wybiegach i nie robią sztuczek by zadowolić do wymagającą "publiczność" XD  rozwiń
Avatar
Ja / 16 grudnia 2019 r. o 06:33
0
Jednak wolę zoo. A po komentarzach widzę, że i wystawcy zadowoleni. Brawa dla organizatora. Niestety daleko nam do poziomu organizacji z innych miast. Bilet wstępu można zrobić równie dobrze po 50 zł, frekwencja była by ta sama. Są pewne granice do zaakceptowania dla odwiedzających.
Avatar
wystawca Tomasz / 15 grudnia 2019 r. o 15:27
0
Dramat,odpowiedzialny człowiek Andrzej Tryburski,brak kompetencji,brak taktu wobec wystawców,potrafi zwrócić sie do osoby-mam to w d...,on jest przewodniczącym Związku Kynologicznego w Lublinie (żenada ) ,o nie potafi wydać polecenia swoim podwładnym,aby podczas podawania kart nie jedli i odpowiadali z jedzeniem w buzi , brud,mocz na korytarzach(gdzie osoby do sprzątania ?) najgorsza pod tym względem wystawa w Polsce
Avatar
Gość / 16 grudnia 2019 r. o 19:16
+1
Moim zdaniem pomysł świetny, jestem bardzo szczęśliwa że mogłam zobaczyć jakie są wzory ras. Zastanawiam się nad psem, i eozez cały dzień mogłam już trochę wydedukowac różnice między rasami z zachowania. Mogłam też porozmawiać o chorobach charakterystycznych dla danej rasy itp. To na pewno pomoże mi podjąć decyzję o psie. Dla mnie to była super opcja, bo koszt psa to ok. 3-4tysiace i warto to przemyśleć i zobaczyć nie tylko raz czy dwa w hodowli. Jednak jeżeli chodzi o organizację, to uważam że było dużo błędów. Wyglądało to troche jak psy umieszczone w jakimś magazynie. Naprawdę problemem były ludzie od sprzątania albo załatwienie jakiś dekoracji? Strasznie smutno to wszytsko wyglądało, miejscami przypominało schronisko. A szkoda bo tak jak ktoś wyżej napisał.-zapłaciła bym i 50 za wejście, ale niech to wygląda i będzie dirbze zorganizowane. Pozdrawiam
Moim zdaniem pomysł świetny, jestem bardzo szczęśliwa że mogłam zobaczyć jakie są wzory ras. Zastanawiam się nad psem, i eozez cały dzień mogłam już trochę wydedukowac różnice między rasami z zachowania. Mogłam też porozmawiać o chorobach charakterystycznych dla danej rasy itp. To na pewno pomoże mi podjąć decyzję o psie. Dla mnie to była super opcja, bo koszt psa to ok. 3-4tysiace i warto to przemyśleć i zobaczyć nie tylko raz czy dwa w hodowli. Jednak jeżeli chodzi o organizację, to uważam że było dużo błędów. Wyglądało to troche jak psy u... rozwiń
Avatar
Ja / 16 grudnia 2019 r. o 06:33
0
Jednak wolę zoo. A po komentarzach widzę, że i wystawcy zadowoleni. Brawa dla organizatora. Niestety daleko nam do poziomu organizacji z innych miast. Bilet wstępu można zrobić równie dobrze po 50 zł, frekwencja była by ta sama. Są pewne granice do zaakceptowania dla odwiedzających.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2019 r. o 15:57
+1
Panie Tomaszu, może prezes Tryburski po prostu zmęczony, dajmy człowiekowi spokój, tyle ludzi i psów w jednym miejscu i jednym czasie...
Avatar
gość z dziećmi / 15 grudnia 2019 r. o 15:40
-1
zgadzam się,trzeba było omijać kałuże moczu jak tyczki na stoku narciarskim! odpowiedzialne osoby -brak,na zwróconą uwagę do przwodniczącego p.Tryburczyka ,pada odpowiedż,mam to w *** !!! Gratulacje dla całego Zarządu Związku za tak odpowiedzialną osobę !!!
Avatar
wystawca Tomasz / 15 grudnia 2019 r. o 15:27
0
Dramat,odpowiedzialny człowiek Andrzej Tryburski,brak kompetencji,brak taktu wobec wystawców,potrafi zwrócić sie do osoby-mam to w d...,on jest przewodniczącym Związku Kynologicznego w Lublinie (żenada ) ,o nie potafi wydać polecenia swoim podwładnym,aby podczas podawania kart nie jedli i odpowiadali z jedzeniem w buzi , brud,mocz na korytarzach(gdzie osoby do sprzątania ?) najgorsza pod tym względem wystawa w Polsce
Avatar
Gość / 15 grudnia 2019 r. o 14:19
-6
Wstretne sierciuchy i ich nawiedzeni opiekunowie-psychopaci, ktorzy nie sprzataja gó..en po swoich pupilach. Kazdy wielbiciel psow to psychopata i potencjalny kandydat na tyrana, i sadyste.
Avatar
juk / 15 grudnia 2019 r. o 12:08
+1
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
 Inteligentny inaczej Wystawę organizuje ZKWP a nie MTL.
Avatar
sn / 15 grudnia 2019 r. o 10:43
+1
15 zł za bilet?Zdecydowanie za dużo,uważam że 5 zł byloby w sam raz,a wtedy i frekwencja by dopisała.Dziekuje,nie przyjdę.
Avatar
Śmiech na sali / 15 grudnia 2019 r. o 10:11
+1
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
 Z takim podejściem to lepiej, że wielmożnej rodzinki tam nie będzie. Miłego małpowania w zoo lub gnicia przed telewizorem, bo tych 20zł też pewnie szkoda, w końcu w zoo ciągle te same zwierzęta, ciągle tylko leżą nudnie na tych wybiegach i nie robią sztuczek by zadowolić do wymagającą "publiczność" XD 
 Z takim podejściem to lepiej, że wielmożnej rodzinki tam nie będzie. Miłego małpowania w zoo lub gnicia przed telewizorem, bo tych 20zł też pewnie szkoda, w końcu w zoo ciągle te same zwierzęta, ciągle tylko leżą nudnie na tych wybiegach i nie robią sztuczek by zadowolić do wymagającą "publiczność" XD  rozwiń
Avatar
Hahaha / 15 grudnia 2019 r. o 10:02
+2
Zawsze można pooglądać pseudo rasowe na podwórku za friko
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Jednego dnia ogłosili przetarg na dwie obwodnice
galeria

Lubelskie. Jednego dnia ogłosili przetarg na dwie obwodnice

Zamość i Szczebrzeszyn będą miały obwodnice. Drogowcy właśnie ogłosili odpowiedni przetarg.

Jak zrobić idealny koktajl? Barmanka z Lublina o drinkach i konkursie World Class
Magazyn

Jak zrobić idealny koktajl? Barmanka z Lublina o drinkach i konkursie World Class

Rozmowa z Olgą Palamarchuk, barmanką z Lublina, uczestniczką ogólnopolskiego konkursu barmańskiego World Class.

Nie ma mocnych na reklamową brzydotę. "Wolna amerykanka"

Nie ma mocnych na reklamową brzydotę. "Wolna amerykanka"

Mimo tego, że miasto Puławy uchodzi za rozwinięte, to wobec reklamowego chaosu psującego estetykę przestrzeni publicznych jest zupełnie bezradne. Nie prowadzi w tym względzie żadnej polityki. W efekcie na ogrodzeniach i budynkach latami może wisieć niemal wszystko.

Chełm. Tłumy na pl. Łuczkowskiego, bo zjechały foodtrucki
zdjęcia
galeria

Chełm. Tłumy na pl. Łuczkowskiego, bo zjechały foodtrucki

Dawno nie widziany ruch i gwar wrócił na plac Łuczkowskiego w Chełmie. Miesiące covidowej pustki szybko wypełnili amatorzy orientalnej gastronomii. Wszystko za sprawą weekendowego karawaningu foodtrucków, który właśnie zawitał do Chełma.

Lublin. Dawno nie było takiej imprezy. Wszystkie pierogi świata
zdjęcia
galeria

Lublin. Dawno nie było takiej imprezy. Wszystkie pierogi świata

Japońskie, hiszpańskie, tybetańskie. Do niedzieli można skosztować najbardziej wyszukanych pierogów.

Młodzi Białorusini manifestowali w Lublinie. Ich koledzy stają przed sądem
zdjęcia
galeria

Młodzi Białorusini manifestowali w Lublinie. Ich koledzy stają przed sądem

Piątkowa pikieta w centrum Lublina to wyraz solidarności młodych Białorusinów z kolegami, którzy zostali w ojczyźnie.

Górnik Łęczna zagra z Odrą Opole, czyli przełamać złą passę

Górnik Łęczna zagra z Odrą Opole, czyli przełamać złą passę

W sobotnie popołudnie nie potrafiący wygrać spotkania od pierwszego kwietnia Górnik Łęczna zagra u siebie z Odrą Opole. Czy zielono-czarni przywitają się po przerwie spowodowanej obostrzeniami ze swoimi kibicami zwycięstwem, które pozwoli im nadal marzyć o awansie do PKO BP Ekstraklasy

Trzy młode sokoły w puławskim gnieździe dostały obrączki
galeria

Trzy młode sokoły w puławskim gnieździe dostały obrączki

Para sokołów wędrownych gniazdująca na kominie elektrociepłowni Grupy Azoty "Puławy" doczekała się trzech młodych potomków. W piątek zaobrączkowali je przedstawiciele Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego.

Lublin. Drugi dzień ze slalomem

Lublin. Drugi dzień ze slalomem

Nie tylko kierowcom poruszającym się własnymi samochodami dają się we znaki prace prowadzone na remontowanym odcinku ul. Nałkowskich, gdzie wprowadzono ruch wahadłowy.

Lublin. Spór o nowy stadion żużlowy. Mieszkańcy Skarpy nie chcą takiego sąsiada
galeria

Lublin. Spór o nowy stadion żużlowy. Mieszkańcy Skarpy nie chcą takiego sąsiada

Tylko nie koło nas – mówi część mieszkańców os. Skarpa przeciwna budowie stadionu żużlowego na terenach po klubie jeździeckim. Ratusz twierdzi, że nie ma innego miejsca pod taką budowę. – A po co w ogóle taki wydatek? – pyta Lubelski Ruch Miejski.

Z Odry wyłowiono ciało. Policja potwierdza, że to jeden z zaginionych chłopców
wideo
film

Z Odry wyłowiono ciało. Policja potwierdza, że to jeden z zaginionych chłopców

Policja potwierdziła, że uczestnicy akcji poszukiwawczej na Odrze wyłowili ciało chłopca. Okazało się, że to 13-letni Filip – jeden z poszukiwanych nastolatków.

Strażacy w akademiku UMCS. Specjalnie go wybrali
zdjęcia
galeria

Strażacy w akademiku UMCS. Specjalnie go wybrali

Straż wybrała „Helios” na miejsce ćwiczeń. Chodziło o wybranie wysokiego budynku.

Lublin. To nie Wehrmacht. Zagadkowe odkrycie za dawną odzieżówką
zdjęcia
galeria

Lublin. To nie Wehrmacht. Zagadkowe odkrycie za dawną odzieżówką

Dwa ludzkie szkielety odkryto podczas prac ziemnych przy budowie bloku mieszkalnego blisko ul. Spokojnej. Tym razem nie są to szczątki żołnierzy Wehrmachtu, tylko co najmniej 400-letnie pochówki.

Program TV 14-16 maja 2021. Co warto zobaczyć w telewizji?
14 maja 2021, 20:00

Program TV 14-16 maja 2021. Co warto zobaczyć w telewizji?

Weekend w naziemnej telewizji cyfrowej przebiegnie pod znakiem filmów rozrywkowych. Będą produkcje fantasy, takie jak "Władca Pierścieni", komedie romantyczne w stylu "Seksu w wielkim mieście" i mocne thrillery pokroju "Infiltracji" Scorsese. Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Podlasie kontra Lewart, ważne mecze Stali Kraśnik i Orląt Spomlek
film

Podlasie kontra Lewart, ważne mecze Stali Kraśnik i Orląt Spomlek

Na osiem kolejek przed zakończeniem sezonu znamy tak naprawdę tylko dwóch spadkowiczów. To Hetman Zamość i Jutrzenka Giebułtów. Cztery drużyny z naszego regionu walczą o utrzymanie, ale każda ma jeszcze szansę na pozostanie w III lidze. W sobotę ważne mecze mają przed sobą zwłaszcza: Podlasie, Lewart i Stal Kraśnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!