Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 listopada 2012 r.
16:37
Edytuj ten wpis

Wzloty i upadki Mariusza Szmita

0 8 A A
Mariusz Szmit do MOSiR przyszedł jako reformator. Zatrudnił młodych ludzi, postawił na promocję, wsp
Mariusz Szmit do MOSiR przyszedł jako reformator. Zatrudnił młodych ludzi, postawił na promocję, wsp

Dotychczasowy prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie złożył rezygnację. Prezydent Krzysztof Żuk ją przyjął.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mariusz Szmit szefował ośrodkiem od lutego 2006 roku. Wygrał konkurs ogłoszony jeszcze za czasów prezydentury Andrzeja Pruszkowskiego. Wcześniej był związany z biznesem.

Słoneczny Wrotków, łyżwy i narty

Największy sukces jego rządów to kompleks basenów nad Zalewem Zemborzyckim. Ośrodek Słoneczny Wrotków okazał się hitem. Tylko w te wakacje liczba wejść przekroczyła 62 tysiące. – To był bardzo udany sezon – mówił na naszych łamach Szmit. – Atrakcje, które regularnie wprowadzamy co roku, przypadły do gustu mieszkańcom Lublina.

Po kilku latach "tułaczki” Szmit znalazł też stałe miejsce na lodowisko. Przy Al. Zygmuntowskich stanął specjalny namiot, a w nim – jak chwali się MOSiR – najnowocześniejsza w tej części Polski sztuczna ślizgawka. Mimo uwag części łyżwiarzy do jakości tafli (tej zimy ma być lepiej, bo ośrodek wprowadził nowy system mrożenia), lodowisko cieszy się niesłabnącą popularnością.

Podobnie jak stok narciarski Globus Ski obok hali przy ul. Kazimierza Wielkiego – kolejna pozostałość po kadencji Szmita. W samym środku miasta powstała namiastka ośrodka narciarskiego: profesjonalny stok, strefa do jazdy na snowboardach i mniejsze lodowisko. Tu również pojawiały się głosy krytyczne, m.in. że stok ruszał zwykle później niż inne ośrodki w regionie. MOSiR tłumaczył, że w mieście są inne warunki niż w otwartym terenie, dlatego trudniej tu o przygotowanie tras.

Zgrzyt podczas Euro 2012

Szmitowi udało się też przebudować kryty basen przy Al. Zygmuntowskich, przygotować lubelski etap wyścigu Tour de Pologne, zakończyć współpracę z firmą Graf-Marina nad zalewem (na części terenu Mariny fundacja Lubelskie Centrum Żeglarstwa ma budować przystań) i wspólnie z Ratuszem przygotować kilka inwestycji, które dopiero będą realizowane.

Lodowisko ma być przeniesione do nowej hali, pod namiotem powstanie miasteczko rowerowe, a w całym mieście kompleks wypożyczalni rowerów. Ruszyły przygotowania do budowy hotelu w Dąbrowie (miałby go wznieść prywatny inwestor). W przyszłym roku zacznie się budowa stadionu przy ul. Krochmalnej i basenu olimpijskiego, za które MOSiR będzie odpowiadać.

Szmitowi wytykano za to m.in. powolne zmiany dawnej Mariny. Na części ma powstać przystań, ale większość tego terenu nadal czeka na lepsze czasy. Tegoroczny długi weekend majowy skończył się falą krytyki lublinian, którzy skarżyli się na brud nad zalewem.

Były też wpadki organizacyjne w obiektach zarządzanych przez MOSiR, np. kilka grup zapisanych na tę samą godzinę na lodowisko. Zgrzytem był też brak darmowej strefy kibica od początku Euro 2012 (o jej uruchomieniu zdecydował dopiero prezydent Krzysztof Żuk).

Dlaczego Szmit zrezygnował?

– Mogę jedynie powiedzieć, że złożył rezygnację na ręce prezydenta Żuka, a prezydent ją przyjął – mówi Beata Krzyżanowska, rzeczniczka lubelskiego Ratusza. Nieoficjalnie już od kilku tygodni mówiło się, że Żuk nie był zadowolony z pracy z Szmita i sam miał mu zasugerować odejście.

Konkurs, który wyłoni nowego prezesa, zostanie ogłoszony do końca roku. Do tego czasu MOSiR będzie kierował Mariusz Galusiakowski, członek zarządu ośrodka ds. finansowych. Mariusz Szmit nie odbierał wczoraj telefonu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Barbara Ubryk / 18 listopada 2012 r. o 13:49
0
Szkoda że tak późno to sie stało.Te brezentowe słoneczne baseny pochłonęły już ponad dziesięć milionów złotych,naszych podatników pieniędzy.To są pieniądze wywalone w dosłowne błoto.Przez ile dni w roku to coś jest wykorzystywane?A potem leży odłogiem i gnije sobie w najlepsze.To marnotrawstwo którym powinien zająć sie prokurator.Te pieniądze można było wykorzystać na rewitalizację samego zalewu który co roku sinicami kwitnie.
Avatar
Paweł / 17 listopada 2012 r. o 18:18
0
[quote name='K.B.' timestamp='1353162570' post='695323']
Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.

Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
[/quote]

Tylko dlatego, że ktoś wyraża swoje zdanie, wyzywasz go od idiotów?
To Gratuluję kultury osobistej!

A tak na marginesie - wynajmowałem kiedyś lokal na Globusie - w ciągu kilku lat czynsz poszedł w górę o ok. 50%, do tego doszły opłaty za parking - wynajmujący lokale muszą płacić prawie pełną stawkę ("łaskawie" dano nam 10% zniżki).
A propo parkingu - mnie na 1 zł za godzinę stać (więc nie musisz prostaku nikomu współczuć), ale jeśli sie to przemnoży przez 20 dni i 2 samochody służbowe + o wiele wyższy czynsz (i zero remontów w tym czasie) - to rachunek wychodzi prosty - zabieram interese i idę tam, gdzie mam lepsze warunki. Teraz większość lokali stoi tam pusta. Tak jak i większość miejsc parkingowych...
Niech każdy czytelnik sam osądzi, czy zasługi pana Szmita są aż tak chwalebne. A fałszywych laurek i pochwalnych tekstów nie potrzeba - prawda sam się obroni...
[quote name='K.B.' timestamp='1353162570' post='695323']
Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.

Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
[/quote]

Tylko dlatego, że ktoś wyraża swoje zdanie, wyzywasz go od idiotów?
To Gratuluję kultury osobistej!

A tak na marginesie - wynajmowałem kiedyś lokal na G... rozwiń
Avatar
Bartosz Michałkiewicz / 17 listopada 2012 r. o 16:37
0
Lodowisko było już w hali na płycie betonowej, gdy ex brezes przyszedł na stołek. Piękne lodowisko na Globusie...
A Pan Szmit, wspólnie z władzami miasta przeniósł je do namiotu na piach i zapadające się torfowisko...
"Najnowocześniejsze w regionie" - chwyt marketingowy dla tych co się nie znają. Nawet rolby nowej nie kupili i truje powietrze w namiocie stara zabrana z Globusa.
CZY TO SUKCES?
Avatar
K.B. / 17 listopada 2012 r. o 15:29
0
[quote name='gośka' timestamp='1353141714' post='695261']
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!!
hahaha! super posunięcie!
[/quote]

Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.

Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
[quote name='gośka' timestamp='1353141714' post='695261']
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!!
hahaha! super posunięcie!
[/quote]

Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.
... rozwiń
Avatar
Adam Baranowski / 17 listopada 2012 r. o 11:53
0
Uważam że działalność MOSiRu w ostatnich latach nie była zła, pewnie można było parę rzeczy zrobić lepiej lub szybciej ale coś w miarę sensownego się działo. Trudno mi oceniać samego prezesa bo go nie znam ale myślę że musiał mieć w tym duży udział. Więc jeśli to Pana zasługa to dziękuję za: Słoneczne Wrotków, Stok narciarski. Lodowisko zostało zorganizowane chyba z optymalnym kompromisem. Szkoda że nie udało się zorganizować basenu ze strefą rekreacyjną.
Avatar
Jacek G. / 17 listopada 2012 r. o 09:50
0
Zrezygnował bo miał być zwolniony, więc uprzedził ruch, a od dłuższego czasu na to stanowisko szykowany jest Marcinek z Wodociągów, kiedyś SLD dziś kojarzony z PO.Wyszło mu to na zdrowie bo i brat załapał się do pracy w Bogdance załatwionej przez Prezia.
Avatar
gośka / 17 listopada 2012 r. o 09:41
0
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!!
hahaha! super posunięcie!
Avatar
Zoo / 17 listopada 2012 r. o 09:36
0
Szkoda fachowca miałem okazje pracować z człowiekiem jak był dyrektorem marketingu w browarze, jedyny minus to stawianie ciagle na tych samych ludzi którzy słabo wypadli w browarze i tak samo w mosirze.
Avatar
Barbara Ubryk / 18 listopada 2012 r. o 13:49
0
Szkoda że tak późno to sie stało.Te brezentowe słoneczne baseny pochłonęły już ponad dziesięć milionów złotych,naszych podatników pieniędzy.To są pieniądze wywalone w dosłowne błoto.Przez ile dni w roku to coś jest wykorzystywane?A potem leży odłogiem i gnije sobie w najlepsze.To marnotrawstwo którym powinien zająć sie prokurator.Te pieniądze można było wykorzystać na rewitalizację samego zalewu który co roku sinicami kwitnie.
Avatar
Paweł / 17 listopada 2012 r. o 18:18
0
[quote name='K.B.' timestamp='1353162570' post='695323']
Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.

Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
[/quote]

Tylko dlatego, że ktoś wyraża swoje zdanie, wyzywasz go od idiotów?
To Gratuluję kultury osobistej!

A tak na marginesie - wynajmowałem kiedyś lokal na Globusie - w ciągu kilku lat czynsz poszedł w górę o ok. 50%, do tego doszły opłaty za parking - wynajmujący lokale muszą płacić prawie pełną stawkę ("łaskawie" dano nam 10% zniżki).
A propo parkingu - mnie na 1 zł za godzinę stać (więc nie musisz prostaku nikomu współczuć), ale jeśli sie to przemnoży przez 20 dni i 2 samochody służbowe + o wiele wyższy czynsz (i zero remontów w tym czasie) - to rachunek wychodzi prosty - zabieram interese i idę tam, gdzie mam lepsze warunki. Teraz większość lokali stoi tam pusta. Tak jak i większość miejsc parkingowych...
Niech każdy czytelnik sam osądzi, czy zasługi pana Szmita są aż tak chwalebne. A fałszywych laurek i pochwalnych tekstów nie potrzeba - prawda sam się obroni...
[quote name='K.B.' timestamp='1353162570' post='695323']
Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.

Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
[/quote]

Tylko dlatego, że ktoś wyraża swoje zdanie, wyzywasz go od idiotów?
To Gratuluję kultury osobistej!

A tak na marginesie - wynajmowałem kiedyś lokal na G... rozwiń
Avatar
Bartosz Michałkiewicz / 17 listopada 2012 r. o 16:37
0
Lodowisko było już w hali na płycie betonowej, gdy ex brezes przyszedł na stołek. Piękne lodowisko na Globusie...
A Pan Szmit, wspólnie z władzami miasta przeniósł je do namiotu na piach i zapadające się torfowisko...
"Najnowocześniejsze w regionie" - chwyt marketingowy dla tych co się nie znają. Nawet rolby nowej nie kupili i truje powietrze w namiocie stara zabrana z Globusa.
CZY TO SUKCES?
Avatar
K.B. / 17 listopada 2012 r. o 15:29
0
[quote name='gośka' timestamp='1353141714' post='695261']
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!!
hahaha! super posunięcie!
[/quote]

Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.

Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
[quote name='gośka' timestamp='1353141714' post='695261']
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!!
hahaha! super posunięcie!
[/quote]

Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne.
... rozwiń
Avatar
Adam Baranowski / 17 listopada 2012 r. o 11:53
0
Uważam że działalność MOSiRu w ostatnich latach nie była zła, pewnie można było parę rzeczy zrobić lepiej lub szybciej ale coś w miarę sensownego się działo. Trudno mi oceniać samego prezesa bo go nie znam ale myślę że musiał mieć w tym duży udział. Więc jeśli to Pana zasługa to dziękuję za: Słoneczne Wrotków, Stok narciarski. Lodowisko zostało zorganizowane chyba z optymalnym kompromisem. Szkoda że nie udało się zorganizować basenu ze strefą rekreacyjną.
Avatar
Jacek G. / 17 listopada 2012 r. o 09:50
0
Zrezygnował bo miał być zwolniony, więc uprzedził ruch, a od dłuższego czasu na to stanowisko szykowany jest Marcinek z Wodociągów, kiedyś SLD dziś kojarzony z PO.Wyszło mu to na zdrowie bo i brat załapał się do pracy w Bogdance załatwionej przez Prezia.
Avatar
gośka / 17 listopada 2012 r. o 09:41
0
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!!
hahaha! super posunięcie!
Avatar
Zoo / 17 listopada 2012 r. o 09:36
0
Szkoda fachowca miałem okazje pracować z człowiekiem jak był dyrektorem marketingu w browarze, jedyny minus to stawianie ciagle na tych samych ludzi którzy słabo wypadli w browarze i tak samo w mosirze.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 października 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 października 2020 r.

Puławy: Chcą podnieść podatki. Nie wszystkie

Puławy: Chcą podnieść podatki. Nie wszystkie

Podczas najbliższej sesji, radni zdecydują o wysokości podatków w 2021 roku. Zgodnie z propozycją prezydenta, część z nich, jak ten od mieszkalnych części budynków, czy małej działalności gospodarczej, pozostaną na dotychczasowym poziomie. Więcej zapłacą za to supermarkety.

Lubelskie: Protesty w obronie praw kobiet przeszły ulicami miast w naszym regionie

Lubelskie: Protesty w obronie praw kobiet przeszły ulicami miast w naszym regionie

Kobiety i wspierający je mężczyźni protestowali w środę w wielu miastach w woj. lubelskim. Największa demonstracja w obronie praw kobiet była w Lublinie - uczestniczyło w niej kilka tysięcy osób. Manifestanci wyszli na ulice także w Zamościu czy Świdniku.

Kolejny dzień protestów. Na ulice wyszły także mieszkanki Kraśnika [wideo]
film

Kolejny dzień protestów. Na ulice wyszły także mieszkanki Kraśnika [wideo]

Środa była kolejnym dniem strajków kobiet w całej Polsce. Na ulice wyszły również mieszkanki Kraśnika.

Protest w obronie praw kobiet w Zamościu. "Nie jestem inkubatorem" [zdjęcia]
galeria

Protest w obronie praw kobiet w Zamościu. "Nie jestem inkubatorem" [zdjęcia]

W środę kobiety ponownie protestowały na ulicach wielu miast w całym kraju. Nie inaczej było w Zamościu, gdzie swój sprzeciw zamanifestowały mieszkanki oraz mieszkańcy.

Czarny marsz w Świdniku. Kolejny protest w obronie praw kobiet
Zdjęcia
galeria

Czarny marsz w Świdniku. Kolejny protest w obronie praw kobiet

Środa była kolejnym dniem protestów kobiet w całej Polsce. Na ulice Świdnika ponownie wyszli mieszkańcy tego miasta.

Łuków: Będzie rozprawa w sprawie ataku nieletnich na Wietnamkę

Łuków: Będzie rozprawa w sprawie ataku nieletnich na Wietnamkę

Sąd Rejonowy wyznaczył termin pierwszej rozprawy w sprawie ataku nieletnich chuliganów na Wietnamkę. 59-latka od wielu lat mieszka w Łukowie.

Tak dużej manifestacji dawno w Lublinie nie było. Protest kobiet przeszedł przez centrum miasta
Zdjęcia, wideo
galeria
film

Tak dużej manifestacji dawno w Lublinie nie było. Protest kobiet przeszedł przez centrum miasta

– Może ta inicjatywa będzie drobnym kamykiem, który spowoduje lawinę dla dalszych zmian – zastanawiał się 22-letni Marcin, jeden z uczestników wczorajszej manifestacji przeciwników zaostrzania prawa aborcyjnego. W największym od lat zgromadzeniu w Lublinie wzięło udział nawet 8-10 tys. osób.

Puławianki znów demonstrowały w obronie swoich praw [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławianki znów demonstrowały w obronie swoich praw [zdjęcia, wideo]

"Rewolucja jest kobietą", "moje ciało - mój wybór", "wybór - nie zakaz" - to część haseł, jakie na transparentach wypisały uczestniczki kolejnej już w tym tygodniu antyrządowej pikiety w obronie tzw. kompromisu aborcyjnego. Pod puławskim Ratuszem protestowały setki mieszkańców.

Ulica Lipowa w Lublinie, 1938 r. Świadectwo remontowo-drogowe

Ulica Lipowa w Lublinie, 1938 r. Świadectwo remontowo-drogowe

– Fotografia doskonale ilustruje jak często na obszarze Lublina wykonywane były różnego rodzaju roboty ziemne, które bezpowrotnie niszczyły znajdujące się pod poziomem gruntu obiekty archeologiczne i historyczne nawarstwienia. Niestety wtedy, roboty te nie były prowadzone pod nadzorem archeologicznym, co niestety skutkowało bezpowrotną utratą ww. elementów obrazujących historię rozwoju miasta – napisał Dariusz Kopciowski, wojewódzki konserwator zabytków pokazując zdjęcie z 1938 roku.

Urodziny Marii Kuncewiczowej. Spacer i oprowadzanie kuratorskie w Kazimierzu Dolnym
30 października 2020, 12:00

Urodziny Marii Kuncewiczowej. Spacer i oprowadzanie kuratorskie w Kazimierzu Dolnym

Z okazji urodzin swojej patronki, Marii Kuncewiczowej, oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym Dom Kuncewiczów, zaprasza na oprowadzanie kuratorskie oraz spacer sentymentalny w dniach 30-31 października.

Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach w Kinie Bajka
3 listopada 2020, 16:30

Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach w Kinie Bajka

"Echa Katynia" - to hasło pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego o Totalitaryzmach, który odbył się w październiku w Warszawie. W listopadzie wybrane filmy zostaną wyświetlone w ramach retrospektywy w Kinie Bajka.

Nauczycielka szkoły w Kraśniku: "Błyskawica to symbol szatana"
galeria

Nauczycielka szkoły w Kraśniku: "Błyskawica to symbol szatana"

„Błyskawica to symbol szatana. Niektórzy z was więc demonstrują, że chcą mu służyć?” – napisała do pełnoletnich uczniów jedna z nauczycielek Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kraśniku. Uprzedziła też, że osoby prowokujące nieodpowiednią symboliką na zdalnych lekcjach zostaną z nich wyrzucone. Co na to szkoła?

Tanie linie anulują loty z Portu Lotniczego Lublin. Cztery trasy zostaną zawieszone

Tanie linie anulują loty z Portu Lotniczego Lublin. Cztery trasy zostaną zawieszone

Fatalne wieści dla Portu Lotniczego Lublin. W związku z cięciami w zimowych rozkładach dwóch linii lotniczych w listopadzie zawieszone zostaną loty do Dublina, Londynu Luton, Doncaster Sheffield i Oslo Torp. Do połowy grudnia z lotniska będą wykonywane rejsy jedynie w dwóch kierunkach.

Lubelskie Pszczółki wracają z Bydgoszczy pokonane. Przegrały z drużyną KS Basket 25

Lubelskie Pszczółki wracają z Bydgoszczy pokonane. Przegrały z drużyną KS Basket 25

Ciągle bez wyjazdowego zwycięstwa pozostają koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. W środę lubelskie akademiczki przegrały w Bydgoszczy z KS Basket 25 różnicą 10 punktów – 77:87

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!