Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2018 r.
11:12

Zabił rodzinę i siebie. Sprawa dotycząca byłego radnego została umorzona

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 17 A A
(fot. Archiwum)

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci świdnickiego radnego i jego bliskich. Potwierdzono, że Wiesław C.* zastrzelił żonę i córkę, a później sam odebrał sobie życie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Z ustaleń śledztwa wynika, że doszło do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Postępowanie w tej sprawie zostało umorzone – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Do tragedii doszło w kwietniu tego roku w Lublinie. Wiesław C. mieszkał tam wraz z żoną i córką. Jego druga córka przyjechała w odwiedziny, ale nie mogła dostać się do mieszkania. Nie była również w stanie skontaktować się z rodziną telefonicznie. Zaniepokojona wezwała policję.

Mundurowi, którzy weszli później do mieszkania, znaleźli tam trzy ciała: 72-letniego Wiesława C., jego 70-letniej żony oraz ich 38-letniej córki. Wszyscy zginęli od strzałów z broni myśliwskiej. Wojciech B. miał na nią pozwolenie. Mężczyzna najpierw zastrzelił żonę i córkę, a następnie sam odebrał sobie życie.

Prowadzący sprawę ustalili, że mężczyzna zdecydował na tak desperacki czyn, ponieważ miał spore długi. Nie był w stanie spłacać swoich zobowiązań, które przekraczały milion złotych. Niedługo przed tragedią 72-latek wystawił na sprzedaż swoje mieszkanie.
Wiesław C. był lekarzem i przez kilka kadencji radnym miejskim w Świdniku.

* Imię i nazwisko zmienione

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2018 r. o 11:59
+8
Bardzo przykro, że takie tragedie się dzieją. Dlaczego ludzie podejmują takie drastyczne decyzje o życiu swoim i innych..
Avatar
zorro / 16 grudnia 2018 r. o 12:37
+5
prowadzono sprawę przeszło pół roku nie wiedząc że nie da się aresztować sprawcy? Po co tak długo ją mielono?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2018 r. o 19:42
+4
Wojciech B. miał na nią pozwolenie - a propos imię i nazwisko zmienione...
Avatar
gość / 16 grudnia 2018 r. o 15:54
+4
Miał ponad milion długu i kto go teraz spłaci ? zięć i córka dla których brał pożyczki na Medclinik, czy zwykły obywatel z podatków?????????????????
Avatar
Czytelnik / 18 grudnia 2018 r. o 14:39
+3
Czy ktoś przeczytał ten tekst przed publikacją? Raz jest Wojciech B. raz Wiecław C.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2018 r. o 15:31
+2
Tak dlugo prowadzono, zeby uwzglednic czy nikt inny nie wplynal na to. Ale i tak nigdy sie nie dowiemy
Avatar
gość / 2 stycznia 2019 r. o 10:04
+1
Zawisła jakaś wielka klątwa na tej rodzinie .
Avatar
dana / 17 grudnia 2018 r. o 07:44
+1
Okropna zbrodnia pozostawił znamię na CÓRKA i WNUKI mordercy , a także na kolejne pokolenie w historii rodziny. Jak z tym żyć.....
Avatar
Gość / 16 grudnia 2018 r. o 16:56
+1
Ta chałupa co mieszkali w lublinie na Lawinowej ,to była zięcia ,to jemu zostawił trzy dusze a do sprzedania wystawił własne mieszkanie w świdniku,duże i ładne,ale chyba tam położył rękę komormik,więc jak będzie licytacja to możesz kupić.
Avatar
Olivia Jayden / 28 listopada 2019 r. o 01:38
0
I had struggle relationship with my husband in the past which led to divorce with my first husband. After i and my ex husband got divorced, i had another chance to re-marry again and just 5 years of my second marriage there was another divorce which almost killed me emotionally. I stayed for another two years been unmarried and a single mother. Honestly I wasn't really happy it because every woman need a man in her life, there was a time i saw my first husbands photo and i realized how much i loved him and have missed him. I tried to get to him but i was told that he moved on with his life and we may never been together again. I wept bitterly that night thinking i have lost the man that i have had so much love for. I asked for advise on what to do and a friend of mine gave me a contact of Osasu Solution Temple, i consulted him and to his very best with his powerful spells he helped me with a Reunion Marriage Love Spell to returned my ex husband back to me, in just 9 days i had enchanter with a spiritual reunion prayers with priest Osasu everything turn around for good in my life, I am now happily living with my first husband again and sort out the divorce issues. with the help of Osasu temple, his a man of wisdom and care. Thanks and i appreciate all the help you have rendered to get my ex husband back into my life again. I testify here today that Osasu temple is powerful it can resolve all problem in a broken relationship with love once. contact him for solutions to any kind of relationship problem. Email....(drosasu25@gmail.com) You can also call him or add him on WhatsApp +2347064365391
I had struggle relationship with my husband in the past which led to divorce with my first husband. After i and my ex husband got divorced, i had another chance to re-marry again and just 5 years of my second marriage there was another divorce which almost killed me emotionally. I stayed for another two years been unmarried and a single mother. Honestly I wasn't really happy it because every woman need a man in her life, there was a time i saw my first husbands photo and i realized how much i loved him and have missed him. I tried to get to ... rozwiń
Avatar
Olivia Jayden / 28 listopada 2019 r. o 01:38
0
I had struggle relationship with my husband in the past which led to divorce with my first husband. After i and my ex husband got divorced, i had another chance to re-marry again and just 5 years of my second marriage there was another divorce which almost killed me emotionally. I stayed for another two years been unmarried and a single mother. Honestly I wasn't really happy it because every woman need a man in her life, there was a time i saw my first husbands photo and i realized how much i loved him and have missed him. I tried to get to him but i was told that he moved on with his life and we may never been together again. I wept bitterly that night thinking i have lost the man that i have had so much love for. I asked for advise on what to do and a friend of mine gave me a contact of Osasu Solution Temple, i consulted him and to his very best with his powerful spells he helped me with a Reunion Marriage Love Spell to returned my ex husband back to me, in just 9 days i had enchanter with a spiritual reunion prayers with priest Osasu everything turn around for good in my life, I am now happily living with my first husband again and sort out the divorce issues. with the help of Osasu temple, his a man of wisdom and care. Thanks and i appreciate all the help you have rendered to get my ex husband back into my life again. I testify here today that Osasu temple is powerful it can resolve all problem in a broken relationship with love once. contact him for solutions to any kind of relationship problem. Email....(drosasu25@gmail.com) You can also call him or add him on WhatsApp +2347064365391
I had struggle relationship with my husband in the past which led to divorce with my first husband. After i and my ex husband got divorced, i had another chance to re-marry again and just 5 years of my second marriage there was another divorce which almost killed me emotionally. I stayed for another two years been unmarried and a single mother. Honestly I wasn't really happy it because every woman need a man in her life, there was a time i saw my first husbands photo and i realized how much i loved him and have missed him. I tried to get to ... rozwiń
Avatar
Joe / 30 lipca 2019 r. o 01:10
0
Beware of online spell or to fix your broken marriage or relationship problem or after a divorce or Breakup,I was recently scam by two of them, until one faithful day i meet a man called Dr Oseiboh who help me to get back to the mother of my 2 kids after we have been separated for 3 years,I only pay for the items required for the spell and he cast the spell for me within 48hours my ex wife called me and beg me to forgive her for everything and we are back together.if you need a real and quick love spell or you are passing through pregnancy problem Dr Oseiboh is the answer, Please if any body needs. LOVE SPELL,LOTTERY,PREGNANCY SPELL, DIVORCE SPELL,STOP COURT CASE AND WIN ANY COURT PROBLEM,DEATH SPELL,BUSINESS SPELL AND MANY MORE YOU MAY NEED. Email him now for your own help. via email droseiboh12@gmail.com add him on whatsapp line or call +2347017565415.
Beware of online spell or to fix your broken marriage or relationship problem or after a divorce or Breakup,I was recently scam by two of them, until one faithful day i meet a man called Dr Oseiboh who help me to get back to the mother of my 2 kids after we have been separated for 3 years,I only pay for the items required for the spell and he cast the spell for me within 48hours my ex wife called me and beg me to forgive her for everything and we are back together.if you need a real and quick love spell or you are passing through pregnancy p... rozwiń
Avatar
lizzy / 6 lipca 2019 r. o 11:43
-1
Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy duchowej w którejkolwiek z tych sytuacji: Odzyskaj miłość, owoc macicy, włókniak, boom biznesowy, przełom finansowy, wzbogacaj się bez rytuału, mów, jak zły sen, obietnica i porażka, padaczka, sprawa sądowa, zaburzenia psychiczne, Spotkanie polityczne FYI, zatwierdzenie wizy, rak, wydać i wrócić, szczęście, naturalne zdrowie, udar mózgu, Si, ckle cell, impotencja, wygrana w sądzie, promocja w pracy, ton dowodzenia, pierścień ochrony, i wiele więcej, kontakt e-mail: Ededetemple@gmail.com LUB jaka aplikacja +38972751056
Avatar
gość / 2 stycznia 2019 r. o 10:04
+1
Zawisła jakaś wielka klątwa na tej rodzinie .
Avatar
Czytelnik / 18 grudnia 2018 r. o 14:39
+3
Czy ktoś przeczytał ten tekst przed publikacją? Raz jest Wojciech B. raz Wiecław C.
Avatar
dana / 17 grudnia 2018 r. o 07:44
+1
Okropna zbrodnia pozostawił znamię na CÓRKA i WNUKI mordercy , a także na kolejne pokolenie w historii rodziny. Jak z tym żyć.....
Avatar
Annie / 17 grudnia 2018 r. o 06:25
-2
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara @ gmail . com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
Avatar
Gość / 16 grudnia 2018 r. o 19:42
+4
Wojciech B. miał na nią pozwolenie - a propos imię i nazwisko zmienione...
Avatar
Gość / 16 grudnia 2018 r. o 16:56
+1
Ta chałupa co mieszkali w lublinie na Lawinowej ,to była zięcia ,to jemu zostawił trzy dusze a do sprzedania wystawił własne mieszkanie w świdniku,duże i ładne,ale chyba tam położył rękę komormik,więc jak będzie licytacja to możesz kupić.
Avatar
gość / 16 grudnia 2018 r. o 15:54
+4
Miał ponad milion długu i kto go teraz spłaci ? zięć i córka dla których brał pożyczki na Medclinik, czy zwykły obywatel z podatków?????????????????