Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 stycznia 2010 r.
16:28
Edytuj ten wpis

Zwolnienia w Protektorze: Pracę może stracić nawet 127 osób

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 7 A A

Zwolnienie 127 osób zapowiedział dziś zarząd spółki LZPS wydzielonej wczoraj z LZPS Protektor. Przeszło do niej 307 z 334 pracowników Protektora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W pierwszym dniu działania nowej spółki otrzymaliśmy pismo z informacją o planowanych zwolnieniach grupowych. To, naszym zdaniem, działanie na szkodę firmy – mówi Jolanta Wojciechowska, przewodnicząca Zarządu Zakładowego Ogólnokrajowego Związku Pracowników Przemysłu Skórzanego.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zła!! / 7 lutego 2010 r. o 18:38
0
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, pensja wystarcza na dojazd i rachunek za telefon. To jest smieszne!!!!
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, ... rozwiń
Avatar
mik / 28 stycznia 2010 r. o 09:03
0
Czemu tu się dziwić? Przecież profesorowie Balcerowicz, Petru i Gorzelak jasno dają do zrozumienia, że na wschodzie Polski ma nie być żadnego przemysłu, tylko co najwyżej zielona trawka i ekologiczne warzywka produkowane na naturalnym gnoju. Każda złotówka zainwestowana na wschodzie to złotówka zmarnowana. I ta koncepcja realizowana jest z żelazną konsekwencją już od prawie 20 lat! Nie ma nawet sensu mieć pretensji do polityków, bo i oni są zbyt ciency, żeby wpływać na decyzje, które już zapadły i zapadają daleko od naszego kraju.
Avatar
~mimi / 28 stycznia 2010 r. o 03:16
0
Rangersy w Protektorze kupuję od 1998 roku. Są najlepsze! d tej pory glany rozwalały mi się tylko przez moje zaniedbania.
Avatar
Yano / 27 stycznia 2010 r. o 23:48
0
woj napisał:
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.


Kupiłem sobie u nich 12lat temu, buty na zimę - po wypastowaniu wciąż wyglądają nienagannie. Tylko nieco "zjechana" podeszwa zdradza odrobinę ich wiek... Mam nadzieję, że nadal trzymają tą samą jakość, bo z chęcią sprawiłbym sobie jednak już kolejne.
Avatar
chłop ze wsi / 27 stycznia 2010 r. o 21:55
0
na wschód od Wisły powstaje powoli przedmurze Europy.Kraj dziki i niezagospodarowany
Avatar
woj / 27 stycznia 2010 r. o 19:03
0
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.
Avatar
Piter / 27 stycznia 2010 r. o 18:29
0
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebuje rozbudowy infrastruktury, rozwoju przemysłowego i gospodarczego. I to powinien być absolutny priorytet ustanowiony przez naszych rządzących. Bo jeszcze trochę i wiatr będzie tu tylko hulał po pustych ulicach...
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebu... rozwiń
Avatar
Zła!! / 7 lutego 2010 r. o 18:38
0
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, pensja wystarcza na dojazd i rachunek za telefon. To jest smieszne!!!!
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, ... rozwiń
Avatar
mik / 28 stycznia 2010 r. o 09:03
0
Czemu tu się dziwić? Przecież profesorowie Balcerowicz, Petru i Gorzelak jasno dają do zrozumienia, że na wschodzie Polski ma nie być żadnego przemysłu, tylko co najwyżej zielona trawka i ekologiczne warzywka produkowane na naturalnym gnoju. Każda złotówka zainwestowana na wschodzie to złotówka zmarnowana. I ta koncepcja realizowana jest z żelazną konsekwencją już od prawie 20 lat! Nie ma nawet sensu mieć pretensji do polityków, bo i oni są zbyt ciency, żeby wpływać na decyzje, które już zapadły i zapadają daleko od naszego kraju.
Avatar
~mimi / 28 stycznia 2010 r. o 03:16
0
Rangersy w Protektorze kupuję od 1998 roku. Są najlepsze! d tej pory glany rozwalały mi się tylko przez moje zaniedbania.
Avatar
Yano / 27 stycznia 2010 r. o 23:48
0
woj napisał:
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.


Kupiłem sobie u nich 12lat temu, buty na zimę - po wypastowaniu wciąż wyglądają nienagannie. Tylko nieco "zjechana" podeszwa zdradza odrobinę ich wiek... Mam nadzieję, że nadal trzymają tą samą jakość, bo z chęcią sprawiłbym sobie jednak już kolejne.
Avatar
chłop ze wsi / 27 stycznia 2010 r. o 21:55
0
na wschód od Wisły powstaje powoli przedmurze Europy.Kraj dziki i niezagospodarowany
Avatar
woj / 27 stycznia 2010 r. o 19:03
0
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.
Avatar
Piter / 27 stycznia 2010 r. o 18:29
0
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebuje rozbudowy infrastruktury, rozwoju przemysłowego i gospodarczego. I to powinien być absolutny priorytet ustanowiony przez naszych rządzących. Bo jeszcze trochę i wiatr będzie tu tylko hulał po pustych ulicach...
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!