Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 stycznia 2010 r.
16:28
Edytuj ten wpis

Zwolnienia w Protektorze: Pracę może stracić nawet 127 osób

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 7 A A

Zwolnienie 127 osób zapowiedział dziś zarząd spółki LZPS wydzielonej wczoraj z LZPS Protektor. Przeszło do niej 307 z 334 pracowników Protektora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W pierwszym dniu działania nowej spółki otrzymaliśmy pismo z informacją o planowanych zwolnieniach grupowych. To, naszym zdaniem, działanie na szkodę firmy – mówi Jolanta Wojciechowska, przewodnicząca Zarządu Zakładowego Ogólnokrajowego Związku Pracowników Przemysłu Skórzanego.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu


Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zła!! / 7 lutego 2010 o 18:38
0
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, pensja wystarcza na dojazd i rachunek za telefon. To jest smieszne!!!!
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, ... rozwiń
Avatar
mik / 28 stycznia 2010 o 09:03
0
Czemu tu się dziwić? Przecież profesorowie Balcerowicz, Petru i Gorzelak jasno dają do zrozumienia, że na wschodzie Polski ma nie być żadnego przemysłu, tylko co najwyżej zielona trawka i ekologiczne warzywka produkowane na naturalnym gnoju. Każda złotówka zainwestowana na wschodzie to złotówka zmarnowana. I ta koncepcja realizowana jest z żelazną konsekwencją już od prawie 20 lat! Nie ma nawet sensu mieć pretensji do polityków, bo i oni są zbyt ciency, żeby wpływać na decyzje, które już zapadły i zapadają daleko od naszego kraju.
Avatar
~mimi / 28 stycznia 2010 o 03:16
0
Rangersy w Protektorze kupuję od 1998 roku. Są najlepsze! d tej pory glany rozwalały mi się tylko przez moje zaniedbania.
Avatar
Yano / 27 stycznia 2010 o 23:48
0
woj napisał:
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.


Kupiłem sobie u nich 12lat temu, buty na zimę - po wypastowaniu wciąż wyglądają nienagannie. Tylko nieco "zjechana" podeszwa zdradza odrobinę ich wiek... Mam nadzieję, że nadal trzymają tą samą jakość, bo z chęcią sprawiłbym sobie jednak już kolejne.
Avatar
chłop ze wsi / 27 stycznia 2010 o 21:55
0
na wschód od Wisły powstaje powoli przedmurze Europy.Kraj dziki i niezagospodarowany
Avatar
woj / 27 stycznia 2010 o 19:03
0
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.
Avatar
Piter / 27 stycznia 2010 o 18:29
0
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebuje rozbudowy infrastruktury, rozwoju przemysłowego i gospodarczego. I to powinien być absolutny priorytet ustanowiony przez naszych rządzących. Bo jeszcze trochę i wiatr będzie tu tylko hulał po pustych ulicach...
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebu... rozwiń
Avatar
Zła!! / 7 lutego 2010 o 18:38
0
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, pensja wystarcza na dojazd i rachunek za telefon. To jest smieszne!!!!
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!!
Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, ... rozwiń
Avatar
mik / 28 stycznia 2010 o 09:03
0
Czemu tu się dziwić? Przecież profesorowie Balcerowicz, Petru i Gorzelak jasno dają do zrozumienia, że na wschodzie Polski ma nie być żadnego przemysłu, tylko co najwyżej zielona trawka i ekologiczne warzywka produkowane na naturalnym gnoju. Każda złotówka zainwestowana na wschodzie to złotówka zmarnowana. I ta koncepcja realizowana jest z żelazną konsekwencją już od prawie 20 lat! Nie ma nawet sensu mieć pretensji do polityków, bo i oni są zbyt ciency, żeby wpływać na decyzje, które już zapadły i zapadają daleko od naszego kraju.
Avatar
~mimi / 28 stycznia 2010 o 03:16
0
Rangersy w Protektorze kupuję od 1998 roku. Są najlepsze! d tej pory glany rozwalały mi się tylko przez moje zaniedbania.
Avatar
Yano / 27 stycznia 2010 o 23:48
0
woj napisał:
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.


Kupiłem sobie u nich 12lat temu, buty na zimę - po wypastowaniu wciąż wyglądają nienagannie. Tylko nieco "zjechana" podeszwa zdradza odrobinę ich wiek... Mam nadzieję, że nadal trzymają tą samą jakość, bo z chęcią sprawiłbym sobie jednak już kolejne.
Avatar
chłop ze wsi / 27 stycznia 2010 o 21:55
0
na wschód od Wisły powstaje powoli przedmurze Europy.Kraj dziki i niezagospodarowany
Avatar
woj / 27 stycznia 2010 o 19:03
0
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.
Avatar
Piter / 27 stycznia 2010 o 18:29
0
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebuje rozbudowy infrastruktury, rozwoju przemysłowego i gospodarczego. I to powinien być absolutny priorytet ustanowiony przez naszych rządzących. Bo jeszcze trochę i wiatr będzie tu tylko hulał po pustych ulicach...
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę 6 0

W poniedziałek ruszą zapisy na feryjne zajęcia dla dzieci organizowane na zlecenie miasta. Na miejsca trzeba polować szybko, bo będzie obowiązywać zasada „kto pierwszy, ten lepszy”

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku 0 0

W ostatnim spotkaniu w 2019 roku zespół Puław przegrał w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem choć do przerwy miał trzy gole zaliczki

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie
galeria

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie 0 3

Jeszcze w niedzielę można wziąć udział w Festiwalu Bożego Narodzenia w centrum handlowym Vivo! w Lublinie. W godz. 11.00-18.00 dzieci poznają bajki o popularnym zielonym złośniku - Grinchu. Czekać na nich będzie ozdabianie choinki własnoręcznie wykonanymi zabawkami, wielki kalendarz adwentowy z ukrytymi niespodziankami, przygotowywanie świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa, seans kinowy z przygodami Minionków oraz taneczne maty, na których trzeba się będzie wykazać sprytem, refleksem i sprawnością.

"Nietolerancja trwa". Byli więźniowie Majdanka z apelem w nowym filmie muzeum [wideo]
film

"Nietolerancja trwa". Byli więźniowie Majdanka z apelem w nowym filmie muzeum [wideo] 0 10

- Tym filmem chcieliśmy przypomnieć tragedię tego miejsca, zarazem podkreślić misję i zadanie, jakie sobie stawiamy - mówi Krzysztof Stanek z Państwowego Muzeum na Majdanku. Film "Pamiętam" powstał z okazji 75. rocznicy likwidacji byłego niemieckiego nazistowskiego obozu KL Lublin.

Lublin: Zbudowali choinkę z klocków Lego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Zbudowali choinkę z klocków Lego [zdjęcia] 0 0

W galerii handlowej Skende przy IKEA w Lublinie powstała choinka zbudowana z klocków Lego. "Drzewko" ma 5 metrów wysokości, a udekorowały je dzieci. Zabawa z klockami Lego będzie miała miejsce także w niedzielę. Na najmłodszych czeka także wspólne budowanie kilkumetrowych, trójwymiarowych figur, konkursy z nagrodami oraz baseny z klockami. Wstęp jest bezpłatny

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator
galeria

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator 14 9

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Szwoleżerów w Chełmie

Skoki narciarskie. "Biało-Czerwoni" wygrywają w Klingenthal!
film

Skoki narciarskie. "Biało-Czerwoni" wygrywają w Klingenthal! 0 0

Reprezentacja Polski zakończyła zawody drużynowego Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal na pierwszym miejscu

Duża awaria prądu w Lublinie i okolicach
pilne
galeria

Duża awaria prądu w Lublinie i okolicach 89 58

Lublin jest częściowo bez prądu. Po godz. 18 doszło do dużej awarii energetycznej w mieście i w kilku miejscowościach poza nim

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia] 11 2

Wystawa psów rasowych odbywa się w ten weekend w Targach Lublin

Najlepsze fotografie minionego roku do zobaczenia w Lublinie. Wystawa Grand Press Photo 2019
14 grudnia 2019, 8:00

Najlepsze fotografie minionego roku do zobaczenia w Lublinie. Wystawa Grand Press Photo 2019 0 0

Jak co roku organizatorzy prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Grand Press Photo zapraszają na lubelską odsłonę wystawy prezentującej najlepsze fotografie prasowe wyłonione w inicjatywie magazynu "Press". Ekspozycję będzie można podziwiać w Centrum Spotkania kultur w dniach 14 grudnia - 6 stycznia.

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka trasy S19
galeria

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka trasy S19 18 13

Mogą ruszać prace budowlane na kolejnym odcinku trasy S19 między Lublinem a Rzeszowem. Tym razem chodzi fragment przyszłej ekspresówki po stronie woj. podkarpackiego

Świąteczny Kiermasz w Nałęczowie
15 grudnia 2019, 10:00

Świąteczny Kiermasz w Nałęczowie 0 2

15 grudnia o godz. 10 na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury rozpocznie się Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych.

Dla Oli i Dawidka. Charytatywna impreza w ZSO przy ul. Radzyńskiej [zdjęcia]
galeria

Dla Oli i Dawidka. Charytatywna impreza w ZSO przy ul. Radzyńskiej [zdjęcia] 104 0

Świąteczny kiermasz, pokaz mody sylwestrowej, maraton zumby, pokazy sztuk walki i występy taneczne – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na imprezę charytatywną na rzecz podopiecznych Fundacji W Dobrych Rękach. Piątkowe wydarzenie w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Radzyńskiej w Lublinie przyciągnęło wiele osób.

Włamywacz "recydywista” trafił za kraty. Policja odzyskała część skradzionych rzeczy

Włamywacz "recydywista” trafił za kraty. Policja odzyskała część skradzionych rzeczy 0 1

Ukradł elektronarzędzia i przedmioty ogrodnicze o łącznej wartości 3 tys. zł. Sprawca włamania na terenie gminy Piaski (powiat świdnicki) został tymczasowo aresztowany.

Nowy żłobek w Chełmie. Ruszyły zapisy do Chełmskich Niedźwiadków

Nowy żłobek w Chełmie. Ruszyły zapisy do Chełmskich Niedźwiadków 4 2

Ruszyły zapisy do nowego chełmskiego żłobka. Póki co miejsc jest sporo, bo w żłobku powstaną dwie grupy w atrakcyjnie i nowocześnie urządzonych salach, a wszystko za sprawą programu Maluch Plus, dzięki któremu placówka powstała.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!