Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

9 lipca 2022 r.
8:35

Efekt inflacji. Ludzie w sklepach wybierają najtańszą mąkę

16 7 A A
Jesteśmy krajem – i pokazują to analizy – w którym lubi się chodzić do sklepów. Lubimy kontakt z drugim człowiekiem. Dlatego chcemy robić zakupy osobiście. Okazuje się także, że Polacy odwiedzają sklepy stosunkowo często. W wielu krajach Europy zakupy są robione rzadziej, ale klienci zaopatrują się na kilka dni – mówi Mirosław Wawryszczuk.
Jesteśmy krajem – i pokazują to analizy – w którym lubi się chodzić do sklepów. Lubimy kontakt z drugim człowiekiem. Dlatego chcemy robić zakupy osobiście. Okazuje się także, że Polacy odwiedzają sklepy stosunkowo często. W wielu krajach Europy zakupy są robione rzadziej, ale klienci zaopatrują się na kilka dni – mówi Mirosław Wawryszczuk. (fot. Materiały prasowe)

Nie szukamy sposobów na otwarcie sklepów w dni wolne od handlu – mówi Dziennikowi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
 • Handel detaliczny w Polsce wyszedł już z kłopotów pandemicznych?

– Tak. Chociaż nasza branża przeżyła ten czas w inny sposób niż np. turystyka, która przez pandemię została mocno poszkodowana. Zadaniem handlu jest zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego i chociaż wiadomo, że w najgorszym czasie pandemii dotknęły nas i naszych klientów restrykcje to sklepy spożywcze pozostały otwarte. Doświadczyliśmy znacznie mniejszych uciążliwości niż wiele innych sektorów gospodarki.

Widoczna była w tym czasie jednak zmiana sposobu, w jaki klienci dokonywali zakupów.
Pandemia spowodowała, że rzadziej odwiedzali oni sklepy, realizując za jednym razem większe zakupy.

 • Da się z pandemii wyciągnąć jakąś naukę?

– Nas nauczyła kilku rzeczy. Po pierwsze, podstawowym dla nas działaniem było zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom oraz dostępności produktów. Pandemia nauczyła nas jeszcze szybszego reagowania i wdrażania nowych rozwiązań. Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z Covid-19 to był intensywny czas pracy, ale efekty tych działań widać dziś w Stokrotkach.

 • Konkretnie? Chodzi o e-handel?

– Także o to. W okresie pandemii klientów, którzy fizycznie przychodzili do sklepów, było mniej. Wszyscy potrzebowali jednak możliwości zrobienia zakupów, a my musieliśmy odpowiedzieć na taką nową konieczność. Dlatego tak mocno rozwinęliśmy możliwość dokonywania zakupów przez internet. W Stokrotce realizujemy je na dwa sposoby. Dostarczamy zamówione produkty bezpośrednio do domu lub dajemy naszym klientom możliwość ich osobistego odbioru w wybranym przez nich sklepie naszej sieci.

 • Wszelkie analizy pokazują, że wiele osób w pandemii po raz pierwszy zrobiło zakupy przez internet, a kiedy ona ustała, spora część klientów została przy tej metodzie. Widać to na przykładzie Stokrotki?

– Oczywiście. Faktycznie w czasie najmocniejszej walki z wirusem przez internet kupowało u nas bardzo dużo osób. Teraz te liczby są mniejsze, ale i tak znacząco większe w odniesieniu do czasów sprzed pandemii. Widzimy wyraźnie, że część klientów polubiła taki sposób robienia zakupów. Widzimy także, że klienci w Polsce są na tle innych krajów Europy wyjątkowi.

 • To znaczy?

– Jesteśmy krajem – i pokazują to analizy – w którym lubi się chodzić do sklepów. Lubimy kontakt z drugim człowiekiem. Dlatego chcemy robić zakupy osobiście. Okazuje się także, że Polacy odwiedzają sklepy stosunkowo często. W wielu krajach Europy zakupy są robione rzadziej, ale klienci zaopatrują się na kilka dni. My robimy to inaczej – przychodzimy do sklepu kilka razy w tygodniu i kupujemy jednorazowo mniej. Tak to teraz wygląda, chociaż nadal jest wielu klientów, którzy polubili zakupy spożywcze przez internet. Wyrazem tego jest liczba klientów naszego sklepu online.

 • W każdej Stokrotce można zrobić zakupy przez sieć?

– Wchodząc na naszą stronę internetową, dokładnie widzimy, w której miejscowości możemy zrobić takie zakupy. W Lublinie nasz sklep internetowy dostępny jest nie tylko dla mieszkańców miasta, ale również okolicznych miejscowości, np. Turki. Z myślą o nich otworzyliśmy nowy dedykowany sklep, który realizuje tylko zamówienia składane w sklepie internetowym.

 • Dark store.

– Tak, to branżowa nazwa. Magazyn, przypominający stacjonarny sklep, w którym kompletujemy zakupy klienta, ale nie prowadzimy w tym miejscu sprzedaży tradycyjnej.

 • Kolejne analizy. Na początku roku eksperci zwiastowali, że w handlu będzie gorzej, bo inflacja. Potem mówili, że będzie lepiej, bo klientami będą uchodźcy z Ukrainy, a teraz kiedy Ukraińcy w dużej części wyjeżdżają, to znowu jest mowa o zmniejszeniu sprzedaży. Taka huśtawka. Jak to w końcu będzie?

– Inflacja stanowi wyzwanie dla wszystkich. I klientów, i sprzedawców. Widzimy już skutki tej sytuacji w naszych sklepach i zmiany w zakupach dokonywanych przez klientów. Wybierają oni coraz częściej produkty tańsze, głównie te podstawowe, jak na przykład mąka.

 • I tu jest problem, bo zdaje mi się, że w powszechnym odbiorze Stokrotka jest sklepem drogim. Droższym od dyskontów.

– Stokrotka droga? Mam zupełnie inną ocenę, która wynika z systematycznego monitoringu sytuacji na rynku. Naszą przewagę opieramy na bogatym asortymencie, wysokiej jakości produktów i atrakcyjnych cenach. Tego dobrym przykładem jest oferta produktów naszej marki własnej, dostępnych wyłącznie w naszych sklepach.

 • Wróćmy na chwilę do pandemii. Kasy samoobsługowe to był jeden z elementów wprowadzonych w czasie walki z Covid-19. Tymczasem mam wrażenie, że są z nimi problemy. Często klient spędza przy takiej kasie więcej czasu niż przy tradycyjnej. Na moje oko średnio takie kasy rozładowały kolejki.

– Jak każde nowe rozwiązanie również i kasy samoobsługowe wymagają czasu na ich poznanie.

Dla części klientów jest to ciągle nowość. Dlatego naturalne jest, że potrzeba wtedy więcej czasu na samodzielną obsługę urządzenia czy też pomoc naszych pracowników.

Zainteresowanie klientów kasami samoobsługowymi jednak ciągle rośnie, dlatego na koniec roku takie urządzenia będą dostępne już w 500 naszych sklepach. Zawsze jednak zapewniamy również możliwość realizacji zakupów w tradycyjnej kasie.

 • Co do kas, to niedawno pracownicy zwracali uwagę, że trzeba w sklepach więcej osób. Że trzeba zwiększyć zatrudnienie. Jak wyglądają rozmowy z pracownikami?

– Staramy się wypracowywać jak najlepsze rozwiązania. Mamy 11 tys. pracowników w Polsce i naszym priorytetem jest budowanie pozytywnych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu, dotrzymywaniu zobowiązań i wsparciu w rozwoju.

 • Tych pracowników będzie więcej, bo w ubiegłym roku Stokrotka przejęła osiem sklepów na Mazowszu, a do końca tego roku chce to samo zrobić z 14 kolejnymi. Nie podajecie jednak nazwy sieci, którą zamierzacie przejąć. Dlaczego?

– O tym poinformujemy niebawem.

 • Jak technicznie wygląda przejmowanie istniejących sklepów. Pracownicy dostają oferty pracy w Stokrotce?

– Tak to wygląda. To nie będzie nasze pierwsze przejęcie i mamy w tej kwestii doświadczenie. Muszę przyznać, że znacząca część dotychczasowych pracowników tych sklepów decyduje się na pracę w naszej firmie.

Myślę, że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą. Tylko w ubiegłym roku awansowało u nas ponad 860 osób. W biurze w Lublinie pracuje 600 osób i bardzo sobie cenię to, że są to często absolwenci lubelskich uczelni. Wiele osób pracuje u nas od lat i awansuje. 80 procent naszej kadry kierowniczej w całej Polsce, to osoby, które objęły to stanowisko w ramach awansu wewnętrznego.

 • Lubi pan określenie „obchodzenie zakazu handlu w niedziele”?

– Wiem, że jest w użyciu, ale my w naszej firmie zawsze poruszamy się w granicach obowiązujących przepisów.

Osobiście nie przekonują mnie zabiegi typu sklep – wypożyczalnia sprzętu sportowego albo sklep – placówka medyczna.

To nie jest droga, którą chcemy iść.

Kiedy rząd, w czasie dużego napływu uchodźców z Ukrainy, zezwolił na otwarcie sklepów w każdą niedzielę w dwóch województwach, zrobiliśmy to z myślą o uchodźcach i osobach im pomagającym.

 • Pytam o to, bo coraz głośniej o tym, że sieć Dino i Biedronka przymierzają się do otwarcia sklepów w dni wolne.

– Stokrotka nie prowadzi żadnych działań mających na celu otwarcie sklepów w niedziele niehandlowe. Respektujemy obowiązujące przepisy prawa.

 • Ale jak zrobi to Biedronka, potem Lidl i kolejne sieci, to w końcu zrobi tak i Stokrotka.

– Raz jeszcze podkreślam, że nie szukamy sposobów na otwarcie sklepów w dni wolne od handlu.

Stokrotka

sieć handlowa, która powstała w 1994 roku w Lublinie, a wyrosła z hurtowni Eldorado. Dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 800 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Stokrotka otwiera ponad 100 sklepów rocznie w różnych formatach. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 lipca 2022 r. o 19:22
Zabrakło dopisku "Lokowanie marki" ewentualnie"Materiał partnera". Tekst niby o ewentualnym otwieraniu sklepów tej sieci w niedziele niehandlowe, a naprawdę chodzi o reklamę zakupów on-line... klikbajt i tyle. (ostatnio pojawiło się kilka pseudoniusów o usługach medycznych przy okazji niedzielnych zakupów)
 Przecież to nie jest tekst o zwolnicach w koparce, a dotyczy prawie każdego lub może dotyczyć...
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 lipca 2022 r. o 12:40
Cóż i tak tak nic nie kupuję. Warzywa drogie i rzadko kiedy świeże, wędliny gumowe, mięso takie stare że nawet pies nie chce. Pieczywo odgrzewane z mrożonek... do tego mało obsługi na sklepie. A hitem ostatni raz jak byłem było krojenie sera żółtego na krajalnicy do wędlin !!
Nie dziwię się. Jako prawdziwy niemiecki patriota zaopatrujesz się jedynie w Lidlu i Aldi.
   Wyobraź sobie że nie. A i powiem ci że jako patryiota, nie powinieneś kupować w litewskiej sieci. Piłsudski się w grobie przewraca na myśl o Twoich zakupach.
   Wyobraź sobie że nie. A i powiem ci że jako patryiota, nie powinieneś kupować w litewskiej sieci. Piłsudski się w grobie przewraca na myśl o Twoich zakupach. rozwiń
Avatar
klikbajt / 9 lipca 2022 r. o 12:02
Zabrakło dopisku "Lokowanie marki" ewentualnie"Materiał partnera". Tekst niby o ewentualnym otwieraniu sklepów tej sieci w niedziele niehandlowe, a naprawdę chodzi o reklamę zakupów on-line... klikbajt i tyle. (ostatnio pojawiło się kilka pseudoniusów o usługach medycznych przy okazji niedzielnych zakupów)
Avatar
Stan85 / 9 lipca 2022 r. o 11:02
Cóż i tak tak nic nie kupuję. Warzywa drogie i rzadko kiedy świeże, wędliny gumowe, mięso takie stare że nawet pies nie chce. Pieczywo odgrzewane z mrożonek... do tego mało obsługi na sklepie. A hitem ostatni raz jak byłem było krojenie sera żółtego na krajalnicy do wędlin !!
 Nie dziwię się. Jako prawdziwy niemiecki patriota zaopatrujesz się jedynie w Lidlu i Aldi.
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 lipca 2022 r. o 10:10
Cóż i tak tak nic nie kupuję. Warzywa drogie i rzadko kiedy świeże, wędliny gumowe, mięso takie stare że nawet pies nie chce. Pieczywo odgrzewane z mrożonek... do tego mało obsługi na sklepie. A hitem ostatni raz jak byłem było krojenie sera żółtego na krajalnicy do wędlin !!
Avatar
Stan85 / 9 lipca 2022 r. o 09:24
Cenię ich za dobre wędliny.
Avatar
Palikut / 9 lipca 2022 r. o 08:39
"podstawowym dla nas działaniem było zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom" Bahahahahaaa... w Stokrotce gdzie często robię zakupy nawet personel nie nosił namordników ,kiedy było to obowiązkowe,nie mówiąc już o klientach.
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 lipca 2022 r. o 19:22
Zabrakło dopisku "Lokowanie marki" ewentualnie"Materiał partnera". Tekst niby o ewentualnym otwieraniu sklepów tej sieci w niedziele niehandlowe, a naprawdę chodzi o reklamę zakupów on-line... klikbajt i tyle. (ostatnio pojawiło się kilka pseudoniusów o usługach medycznych przy okazji niedzielnych zakupów)
 Przecież to nie jest tekst o zwolnicach w koparce, a dotyczy prawie każdego lub może dotyczyć...
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 lipca 2022 r. o 12:40
Cóż i tak tak nic nie kupuję. Warzywa drogie i rzadko kiedy świeże, wędliny gumowe, mięso takie stare że nawet pies nie chce. Pieczywo odgrzewane z mrożonek... do tego mało obsługi na sklepie. A hitem ostatni raz jak byłem było krojenie sera żółtego na krajalnicy do wędlin !!
Nie dziwię się. Jako prawdziwy niemiecki patriota zaopatrujesz się jedynie w Lidlu i Aldi.
   Wyobraź sobie że nie. A i powiem ci że jako patryiota, nie powinieneś kupować w litewskiej sieci. Piłsudski się w grobie przewraca na myśl o Twoich zakupach.
   Wyobraź sobie że nie. A i powiem ci że jako patryiota, nie powinieneś kupować w litewskiej sieci. Piłsudski się w grobie przewraca na myśl o Twoich zakupach. rozwiń
Avatar
klikbajt / 9 lipca 2022 r. o 12:02
Zabrakło dopisku "Lokowanie marki" ewentualnie"Materiał partnera". Tekst niby o ewentualnym otwieraniu sklepów tej sieci w niedziele niehandlowe, a naprawdę chodzi o reklamę zakupów on-line... klikbajt i tyle. (ostatnio pojawiło się kilka pseudoniusów o usługach medycznych przy okazji niedzielnych zakupów)
Avatar
Stan85 / 9 lipca 2022 r. o 11:02
Cóż i tak tak nic nie kupuję. Warzywa drogie i rzadko kiedy świeże, wędliny gumowe, mięso takie stare że nawet pies nie chce. Pieczywo odgrzewane z mrożonek... do tego mało obsługi na sklepie. A hitem ostatni raz jak byłem było krojenie sera żółtego na krajalnicy do wędlin !!
 Nie dziwię się. Jako prawdziwy niemiecki patriota zaopatrujesz się jedynie w Lidlu i Aldi.
Avatar
Janusz_Paliwas / 9 lipca 2022 r. o 10:10
Cóż i tak tak nic nie kupuję. Warzywa drogie i rzadko kiedy świeże, wędliny gumowe, mięso takie stare że nawet pies nie chce. Pieczywo odgrzewane z mrożonek... do tego mało obsługi na sklepie. A hitem ostatni raz jak byłem było krojenie sera żółtego na krajalnicy do wędlin !!
Avatar
Stan85 / 9 lipca 2022 r. o 09:24
Cenię ich za dobre wędliny.
Avatar
Palikut / 9 lipca 2022 r. o 08:39
"podstawowym dla nas działaniem było zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom" Bahahahahaaa... w Stokrotce gdzie często robię zakupy nawet personel nie nosił namordników ,kiedy było to obowiązkowe,nie mówiąc już o klientach.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin zakończył rundę zasadniczą efektownym zwycięstwem na własnym torze. W niedzielę podopieczni duetu Maciej Kuciapa-Jacek Ziółkowski rozbili Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31, a w dwumeczu 105:75. „Koziołki” przystąpią do play-off z pozycji lidera stawki

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Grupa Dzieciak w sieci donosi o zatrzymaniu mężczyzny, który już wcześniej został ujęty za wysyłanie dziewczynce obscenicznych treści.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Pozycje obu drużyn w tabeli PGE Ekstraligi - dzisiejszego gospodarza, czyli Motoru Lublin, oraz Moje Bermudy Stali Gorzów - już się nie zmienią. Jednak to nie oznacza, że będziemy oglądać sportowe widowisko pozbawione emocji. Nad Bystrzycę przyjeżdża przecież najlepszy obecnie polski żużlowiec - Bartosz Zmarzlik - który w przyszłym roku ma bronić żółto-biało-niebieskich barw. Początek spotkania wyznaczono na godz. 19.15. Transmisję zapewnia Canal+ Sport 5. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

43 wnioski zgłoszono w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Chełmie. Kilkanaście z nich zostało odrzuconych. Ich autorzy mają ostatnią szansę na składanie odwołań

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

W drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Azoty Puławy pokonały Handball Stal Mielec 29:20. W kolejnym sparingu brązowi medaliści kraju pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:27

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

W sześciu kolejnych miejscowościach mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nie tylko place zabaw, ale również siłownie na świeżym powietrzu.

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci
14 sierpnia 2022, 11:00

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci

14 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7) odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat o tematyce superbohaterskiej.

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika
8 sierpnia 2022, 18:00

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika

Puławy goszczą grupę 60 uczniów ze szkoły artystycznej z Bojarki na Ukrainie. Ich pobyt w mieście partnerskim został sfinansowany z dobrowolnych wpłat mieszkańców, wsparcia miasta Douai oraz środków budżetowych. W poniedziałek wystąpią w Puławskim Ośrodku Kultury.

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus
galeria

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus

Podopieczne Moniki Marzec pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski oraz słowacką Iuventę Michalovce

Meeting of Styles 2022. Za rok trzeba w Lublinie szukać dłuższej ściany
zdjęcia
galeria

Meeting of Styles 2022. Za rok trzeba w Lublinie szukać dłuższej ściany

Około 50 osób wzięło udział w Meeting of Styles, polskiej odsłonie największego na świecie festiwalu poświęconego graffiti. Impreza w Lublinie gościła po raz dwunasty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium