Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

27 lipca 2012 r.
12:26
Edytuj ten wpis

Partie bliskie (swoim) ludziom

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
2 18 A A
Ludowcy wspominają np. jak Andrzej Pruszkowski, były prezydent Lublina, a teraz radny wojewódzki, za czasów rządów PiS, kierował Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Jacek Świerczyński)
Ludowcy wspominają np. jak Andrzej Pruszkowski, były prezydent Lublina, a teraz radny wojewódzki, za czasów rządów PiS, kierował Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Jacek Świerczyński)

Urzędy, samorządowe i państwowe firmy, agencje i fundacje służą jednemu – dają pracę działaczom partii oraz ich krewnym i znajomym

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:12
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
wujek / 10 sierpnia 2012 o 14:28
0
Będziesz synu - Kierownikiem Placu Zabaw.
Avatar
kolejny pociotek / 10 sierpnia 2012 o 13:48
0
Ja też nazywam się Lemiecha, mam 8 lat, swoje zabawki do piasku tez, nie znam się na nicym uzedowym, ale mam silne parcie rodzinne wujku i chcę pracować w uzędzie gminy zak... kurde nie wiem jak sie pise!
Avatar
znacznie bliżej prawdy / 10 sierpnia 2012 o 13:31
0
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się przepełnia. Dobrze ktoś powyżej napisał, bo rzeczywiście: takiego draństwa i chamstwa, nie było tu nawet za czasów Cieśli, którego jedni lubili inni może nieco mniej. Ten miał jednak tę poprawność w obejściu z ludźmi, bynajmniej pro-forma umiał się jakoś zachować. Obecnie jesteśmy najgorszymi śmieciami w oczach naszego pana i władcy. Ośmiesza nas i rujnować próbuje doświadczonych ludzi, choć tak naprawdę sam jest śmieszny, wręcz żałosny, i to na tyle bynajmniej, że tych, którzy mieli poważanie wśród społeczeństwa w pierwszej kolejności dyskredytować zaczął. Tu choćby dla przykładu wyrzucona osoba pani sekretarz A.Brodowskiej, czy zdegradowanie wieloletniego kierownika USC Ś.P. R. Koszałki na pracownika d.s.niejawnych, wojskowych – oj urządzał mu co jakiś czas wojsko, chociażby za to, że niegdyś miał inne zdanie niż on (i tak mu dopomógł). Idąc dalej S.Chmielik, A.Mazur, D. Powęzka, wymieniać tu można i zasługi i niedorzeczne przyczyny chociażby ich przychylność dla PSL-u. Prawda jednak jest jedna. Zachowanie chamskie i beszczelne. Ośmieszanie ludzi, deptanie ich dorobku i wizerunku – to są premiowane dziś zasługi. Te zasady wyznaje dzisiejszy włodarz i premiuje tych, nowo nabytych gówniarzy, którzy akurat to robią, bo niestety tyle umieją. Do wiedzy pędu jednak jakoś im brak. Tego pędu brak i samemu Lemiesze. Do myślenia potrzebny jest mu tatuś, ksiądz i supermenadżer, spadochroniarz Wapiński coś za jedyne ok. 4 tysiące pensji. Zresztą znaczne zwiększenie wydatków na administrowanie urzędem (coś ok. 300 tys. zł rocznie) to w ocenie wójta niewiele. Jakoś się ukręci. Wójt ze swoich nie zapłaci, zapłaci społeczeństwo. Sam niestety mózg ma zaprzątnięty jedynie jednym myśleniem - ciągłym urządzaniem konfliktów i to już wszędzie chyba. Każdy urząd już się poznał na tym dobrodzieju. I komu tu zamykają drzwi przed nosem panie wójcie? W naszym urzędzie też zaczął waćpan od podsłuchów. Nie bez przyczyny na każdym kroku też dyskredytuje się pana Widomskiego, przewodniczącego Drozda czy wice – Starocha. Co by było tak naprawdę gdyby nie trochę tej zapobiegawczej logiki tych panów. Mądrze ktoś napisał powyżej, że Widomski nie był be, kiedy miał zostać koalicyjnym wicewójtem i odwalać czarną robotę za Lemiechę (bo wójt zna się na wszystkim, ale tylko we własnym mniemaniu, rzeczywistość pokazuje coś zupełnie odmiennego). Nie był też be Widomski jak Grzesiu latał za nim krok w krok prosząc o wsparcie i poparcie. Jego matkę w banku urabiał na każdym kroku i całował po rękach przy byle okazji. Niestety Widomski się wypiął jak dowiedział się, kto urządzał mu cały ten smród, bo Lemiecha zwycięzca odkrył swoje karty, a społeczeństwo odkryło jego metody prawyborcze. Teraz za to Widomski jest be – bo stanowi realne zagrożenie a każdy kto oddał głos na Lemiechę, żałuje i nie może spojrzeć sobie w oczy, no może poza jego pociotkami i poplecznikami, których w większości i tak niestety oszukał (o i tu bym się dopatrywała nepotyzmu, dziś – Stary Lemiecha wiceprzewodniczący rady, nawet sprzątaczka – Lemiechowa, niedoszły kandydat na sołtysa Zakrzówka – kto? – pytanie retoryczne – stryjek Lemiecha). Do umorzenia podatku kto, popatrzcie, sami poplecznicy, najbiedniejsi z biednych. Tak, tak marzyło nam się lepiej, więc mamy – gehennę jak nigdzie. I można pisać sobie o Widomskim różne rzeczy, zdyskredytowano go i tak mocno przed wyborami. Poniża i dyskredytuje się go teraz. Sam Lemiecha pierwszy to robił, ot tak cichaczem, żeby tamten się nie połapał i robi to teraz pełną gębą z pełną determinacją. KRUS jest-be, Widomski - be, PSL-be. A jego młodzi się puszą co też „mądrego” znów napisali na forum, lub komu udało się sprzedać wiadomość „kaczkę” czy zdyskredytować tego najgorszego wroga, uśmiechając się głupowato. Odpowiedzialności i sumienia - zero. Tak, tak Lemiecha miał nie lada pomocników w parciu do władzy od Szczygóły i Taczalskiej począwszy na obrażonym Rachoniu kończywszy. Ten, mocno obrażony, podpier***ał Widomskiego na każdym kroku, gdzie się dało, a w starostwie szczególnie, ot partyjny kolega, a pracownik starostwa od siedmiu boleści, udziela się (zwłaszcza tam gdzie można coś wypić za darmo).
No i tak dla własnej wiedzy zapytajcie tak na marginesie o opinię o panu Widomskim, bedąc w KRUS-ie, czy innych merytorycznych urzędach. Popytajcie pracowników o merytoryczność czy współpracę. I dla odmiany zapytajcie o opinię o naszym Lemiesze, w urzędzie, może w zakrzowieckim Banku, a może jeszcze lepiej w kraśnickim oddziale. Wszędzie smród i kręcenie nosem. Ciekawe gdzie wróci, jak wyleci z wójta? W banku już go dobitnie poznali, zwłaszcza pan prezes Gąsiorowski. Drzwi się niestety zamknęły i został Grześ na lodzie. Dlatego w kwestii bycia i obycia obu panów, porozmawiajcie sobie z takim Widomskim i dla odmiennego kontrastu z naszym wójtem również. Sami zauważycie różnicę. I można pisać o dr od ptaków. Ale niestety tego dr za darmo chyba Piotr nie dostał i takiego orła, sokoła jak Lemiecha – niestety kosi w locie. Może długo już piszę, trafia mnie jednak nie raz, gdy po raz kolejny czytam te głupoty i wpisy popleczników Lemiechy, a może i on sam się nudzi i klepie po forach na urlopie. Więc pozdrowienia ot tak z urzędu - panie wójcie, trochę spokoju wszystkim się przyda (a nam w gminie szczególnie). A panu Widomskiemu życzę wytrwałości i powodzenia, bo takiego szefa KRUS-owiczom to nam tylko pozazdrościć (ale może już niedługo, może jest już bliżej niż dalej).
Pozdrowienia również dla wszystkich mądrych, rozważnych i życzliwych ludzi z Zakrzówka.
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się prze... rozwiń
Avatar
mieszkaniec gminy / 10 sierpnia 2012 o 09:30
0
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i panuje jeden wielki rozgarbiasz). Ponadto osoby piszące o Widomskim (Wójt lub jego "kierownicy"), to może zmienilibyście już płytę bo ta się już trochę porysowała i zaczyna przerywać podczas odtwarzania, a zmoich informacji wynika, że to nie Widomski ma problemy z władzami PSL a właśnie wasz dobrodziej-Wójt ma problem ze swoimi przełożonymi z PO zarówno w kraśniku jak i w lublinie, powoli dochodzi do nich co tak naprawdę reprezentuje sobą Pan Wójt Zakrzówka i widzą że jego osoba nie przysparza im popularności, już teraz zaczynają się pukać w głowy co zrobili popierając jego kandydaturę-niestety dlanich i dla mieszkańców gminy zapoźno. Jeżeli chodzi o kwestię wyborów na wójta i wygraną Pana Grzegorza L. to sprawa jest prosta i oczywista- ludzie chcieli odmiany i czegoś nowego, lecz niestety nowo wybrany Wójt chyba przeliczył swoje siły i wpadliśmy z deszczu pod rynnę- miało być lepiej a jest coraz gorzej i na lepiej się nie zapowiada. A dr Widomski może i jest dr od ptaków- to jednak nie przeszkadzało naszemu Wójtowi jak prosił Widomskiego żeby został jego zastępcą, bo dokładnie zdawał sobie sprawę, że wtedy nad sprawami gminy pieczę trzymała będzie osoba znająca się na tematyce samorządowej, mająca znajomości zarówno w powiecie jak i województwie, a Wójt w dziedzinie samorządu lokalnego jest tak cienki jak struna w gitarze- co zresztą niejednokrotnie udowodnił. Widomski się nie zgodził na bycie wice (i dobrze dla niego), więc teraz jest opisywany na każdym możliwym forum, radni z PSL-u nie dali wójtowi absolutorium więc teraz trzeba się czepić przewodniczącego Rady -Drozda, następny będzie pewnie Staroch i tak pokolei. A może tak naprwdę Panie Wójcie trzeba przyjrzeć się sobie samemu i zadać sobie pytanie kim ja jestem i co ja tu robię? bo może jężeli nie radzi sobie Pan z natłokiem obowiązków a powierzone przez społeczność gminy stanowisko Pana przerasta i praesj zrzera to może warto zrezygnować i oddać władzę komuś bardziej kompetentnemu. To samo tyczy się Pańskiej "wszkolonej kadry kierowniczej".
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i ... rozwiń
Avatar
do mariusza / 10 sierpnia 2012 o 08:24
0
A może tak wszechwiedzący Mariusz coś o sobie napisz i swoich kolesiach po fachu (a i może tak bliżej prawdy niż powyżej)bo łżesz jak pies. Oczywiście jako pies - jesteś bardzo dobrze wyszkolony. Aportujesz swojemu panu jak trzeba. A powiedz no jeszcze gdzie twój hycel?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2012 o 17:37
0
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
[/quote]Raz sierpem,raz młotem komunistyczną hołotę.
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w kra... rozwiń
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Gość / 29 lipca 2012 o 12:49
0
Najbardziej łapczywe na stanowiska sa Cereśniaki z PSL nie dość że nie mają wiedzy fachowej to opracowania innych podaja jako swoje . W Lublinie opanowali wszystko co byo możliwe. Tylko trzeba wiedzieć żę na ich spotkaniach nie podaja koktajli ze słomkami . A wiecie dlaczego bo słome w skarpetkach zawsze mają
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:12
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
wujek / 10 sierpnia 2012 o 14:28
0
Będziesz synu - Kierownikiem Placu Zabaw.
Avatar
kolejny pociotek / 10 sierpnia 2012 o 13:48
0
Ja też nazywam się Lemiecha, mam 8 lat, swoje zabawki do piasku tez, nie znam się na nicym uzedowym, ale mam silne parcie rodzinne wujku i chcę pracować w uzędzie gminy zak... kurde nie wiem jak sie pise!
Avatar
znacznie bliżej prawdy / 10 sierpnia 2012 o 13:31
0
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się przepełnia. Dobrze ktoś powyżej napisał, bo rzeczywiście: takiego draństwa i chamstwa, nie było tu nawet za czasów Cieśli, którego jedni lubili inni może nieco mniej. Ten miał jednak tę poprawność w obejściu z ludźmi, bynajmniej pro-forma umiał się jakoś zachować. Obecnie jesteśmy najgorszymi śmieciami w oczach naszego pana i władcy. Ośmiesza nas i rujnować próbuje doświadczonych ludzi, choć tak naprawdę sam jest śmieszny, wręcz żałosny, i to na tyle bynajmniej, że tych, którzy mieli poważanie wśród społeczeństwa w pierwszej kolejności dyskredytować zaczął. Tu choćby dla przykładu wyrzucona osoba pani sekretarz A.Brodowskiej, czy zdegradowanie wieloletniego kierownika USC Ś.P. R. Koszałki na pracownika d.s.niejawnych, wojskowych – oj urządzał mu co jakiś czas wojsko, chociażby za to, że niegdyś miał inne zdanie niż on (i tak mu dopomógł). Idąc dalej S.Chmielik, A.Mazur, D. Powęzka, wymieniać tu można i zasługi i niedorzeczne przyczyny chociażby ich przychylność dla PSL-u. Prawda jednak jest jedna. Zachowanie chamskie i beszczelne. Ośmieszanie ludzi, deptanie ich dorobku i wizerunku – to są premiowane dziś zasługi. Te zasady wyznaje dzisiejszy włodarz i premiuje tych, nowo nabytych gówniarzy, którzy akurat to robią, bo niestety tyle umieją. Do wiedzy pędu jednak jakoś im brak. Tego pędu brak i samemu Lemiesze. Do myślenia potrzebny jest mu tatuś, ksiądz i supermenadżer, spadochroniarz Wapiński coś za jedyne ok. 4 tysiące pensji. Zresztą znaczne zwiększenie wydatków na administrowanie urzędem (coś ok. 300 tys. zł rocznie) to w ocenie wójta niewiele. Jakoś się ukręci. Wójt ze swoich nie zapłaci, zapłaci społeczeństwo. Sam niestety mózg ma zaprzątnięty jedynie jednym myśleniem - ciągłym urządzaniem konfliktów i to już wszędzie chyba. Każdy urząd już się poznał na tym dobrodzieju. I komu tu zamykają drzwi przed nosem panie wójcie? W naszym urzędzie też zaczął waćpan od podsłuchów. Nie bez przyczyny na każdym kroku też dyskredytuje się pana Widomskiego, przewodniczącego Drozda czy wice – Starocha. Co by było tak naprawdę gdyby nie trochę tej zapobiegawczej logiki tych panów. Mądrze ktoś napisał powyżej, że Widomski nie był be, kiedy miał zostać koalicyjnym wicewójtem i odwalać czarną robotę za Lemiechę (bo wójt zna się na wszystkim, ale tylko we własnym mniemaniu, rzeczywistość pokazuje coś zupełnie odmiennego). Nie był też be Widomski jak Grzesiu latał za nim krok w krok prosząc o wsparcie i poparcie. Jego matkę w banku urabiał na każdym kroku i całował po rękach przy byle okazji. Niestety Widomski się wypiął jak dowiedział się, kto urządzał mu cały ten smród, bo Lemiecha zwycięzca odkrył swoje karty, a społeczeństwo odkryło jego metody prawyborcze. Teraz za to Widomski jest be – bo stanowi realne zagrożenie a każdy kto oddał głos na Lemiechę, żałuje i nie może spojrzeć sobie w oczy, no może poza jego pociotkami i poplecznikami, których w większości i tak niestety oszukał (o i tu bym się dopatrywała nepotyzmu, dziś – Stary Lemiecha wiceprzewodniczący rady, nawet sprzątaczka – Lemiechowa, niedoszły kandydat na sołtysa Zakrzówka – kto? – pytanie retoryczne – stryjek Lemiecha). Do umorzenia podatku kto, popatrzcie, sami poplecznicy, najbiedniejsi z biednych. Tak, tak marzyło nam się lepiej, więc mamy – gehennę jak nigdzie. I można pisać sobie o Widomskim różne rzeczy, zdyskredytowano go i tak mocno przed wyborami. Poniża i dyskredytuje się go teraz. Sam Lemiecha pierwszy to robił, ot tak cichaczem, żeby tamten się nie połapał i robi to teraz pełną gębą z pełną determinacją. KRUS jest-be, Widomski - be, PSL-be. A jego młodzi się puszą co też „mądrego” znów napisali na forum, lub komu udało się sprzedać wiadomość „kaczkę” czy zdyskredytować tego najgorszego wroga, uśmiechając się głupowato. Odpowiedzialności i sumienia - zero. Tak, tak Lemiecha miał nie lada pomocników w parciu do władzy od Szczygóły i Taczalskiej począwszy na obrażonym Rachoniu kończywszy. Ten, mocno obrażony, podpier***ał Widomskiego na każdym kroku, gdzie się dało, a w starostwie szczególnie, ot partyjny kolega, a pracownik starostwa od siedmiu boleści, udziela się (zwłaszcza tam gdzie można coś wypić za darmo).
No i tak dla własnej wiedzy zapytajcie tak na marginesie o opinię o panu Widomskim, bedąc w KRUS-ie, czy innych merytorycznych urzędach. Popytajcie pracowników o merytoryczność czy współpracę. I dla odmiany zapytajcie o opinię o naszym Lemiesze, w urzędzie, może w zakrzowieckim Banku, a może jeszcze lepiej w kraśnickim oddziale. Wszędzie smród i kręcenie nosem. Ciekawe gdzie wróci, jak wyleci z wójta? W banku już go dobitnie poznali, zwłaszcza pan prezes Gąsiorowski. Drzwi się niestety zamknęły i został Grześ na lodzie. Dlatego w kwestii bycia i obycia obu panów, porozmawiajcie sobie z takim Widomskim i dla odmiennego kontrastu z naszym wójtem również. Sami zauważycie różnicę. I można pisać o dr od ptaków. Ale niestety tego dr za darmo chyba Piotr nie dostał i takiego orła, sokoła jak Lemiecha – niestety kosi w locie. Może długo już piszę, trafia mnie jednak nie raz, gdy po raz kolejny czytam te głupoty i wpisy popleczników Lemiechy, a może i on sam się nudzi i klepie po forach na urlopie. Więc pozdrowienia ot tak z urzędu - panie wójcie, trochę spokoju wszystkim się przyda (a nam w gminie szczególnie). A panu Widomskiemu życzę wytrwałości i powodzenia, bo takiego szefa KRUS-owiczom to nam tylko pozazdrościć (ale może już niedługo, może jest już bliżej niż dalej).
Pozdrowienia również dla wszystkich mądrych, rozważnych i życzliwych ludzi z Zakrzówka.
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się prze... rozwiń
Avatar
mieszkaniec gminy / 10 sierpnia 2012 o 09:30
0
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i panuje jeden wielki rozgarbiasz). Ponadto osoby piszące o Widomskim (Wójt lub jego "kierownicy"), to może zmienilibyście już płytę bo ta się już trochę porysowała i zaczyna przerywać podczas odtwarzania, a zmoich informacji wynika, że to nie Widomski ma problemy z władzami PSL a właśnie wasz dobrodziej-Wójt ma problem ze swoimi przełożonymi z PO zarówno w kraśniku jak i w lublinie, powoli dochodzi do nich co tak naprawdę reprezentuje sobą Pan Wójt Zakrzówka i widzą że jego osoba nie przysparza im popularności, już teraz zaczynają się pukać w głowy co zrobili popierając jego kandydaturę-niestety dlanich i dla mieszkańców gminy zapoźno. Jeżeli chodzi o kwestię wyborów na wójta i wygraną Pana Grzegorza L. to sprawa jest prosta i oczywista- ludzie chcieli odmiany i czegoś nowego, lecz niestety nowo wybrany Wójt chyba przeliczył swoje siły i wpadliśmy z deszczu pod rynnę- miało być lepiej a jest coraz gorzej i na lepiej się nie zapowiada. A dr Widomski może i jest dr od ptaków- to jednak nie przeszkadzało naszemu Wójtowi jak prosił Widomskiego żeby został jego zastępcą, bo dokładnie zdawał sobie sprawę, że wtedy nad sprawami gminy pieczę trzymała będzie osoba znająca się na tematyce samorządowej, mająca znajomości zarówno w powiecie jak i województwie, a Wójt w dziedzinie samorządu lokalnego jest tak cienki jak struna w gitarze- co zresztą niejednokrotnie udowodnił. Widomski się nie zgodził na bycie wice (i dobrze dla niego), więc teraz jest opisywany na każdym możliwym forum, radni z PSL-u nie dali wójtowi absolutorium więc teraz trzeba się czepić przewodniczącego Rady -Drozda, następny będzie pewnie Staroch i tak pokolei. A może tak naprwdę Panie Wójcie trzeba przyjrzeć się sobie samemu i zadać sobie pytanie kim ja jestem i co ja tu robię? bo może jężeli nie radzi sobie Pan z natłokiem obowiązków a powierzone przez społeczność gminy stanowisko Pana przerasta i praesj zrzera to może warto zrezygnować i oddać władzę komuś bardziej kompetentnemu. To samo tyczy się Pańskiej "wszkolonej kadry kierowniczej".
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i ... rozwiń
Avatar
do mariusza / 10 sierpnia 2012 o 08:24
0
A może tak wszechwiedzący Mariusz coś o sobie napisz i swoich kolesiach po fachu (a i może tak bliżej prawdy niż powyżej)bo łżesz jak pies. Oczywiście jako pies - jesteś bardzo dobrze wyszkolony. Aportujesz swojemu panu jak trzeba. A powiedz no jeszcze gdzie twój hycel?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2012 o 17:37
0
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
[/quote]Raz sierpem,raz młotem komunistyczną hołotę.
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w kra... rozwiń
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Gość / 29 lipca 2012 o 12:49
0
Najbardziej łapczywe na stanowiska sa Cereśniaki z PSL nie dość że nie mają wiedzy fachowej to opracowania innych podaja jako swoje . W Lublinie opanowali wszystko co byo możliwe. Tylko trzeba wiedzieć żę na ich spotkaniach nie podaja koktajli ze słomkami . A wiecie dlaczego bo słome w skarpetkach zawsze mają
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W budynku dawnego koszarowca powstanie Powiatowe Centrum Usług Społecznych

W budynku dawnego koszarowca powstanie Powiatowe Centrum Usług Społecznych 1 0

Na terenie dawnej jednostki wojskowej powstanie Powiatowe Centrum Usług Społecznych. Pracę znajdzie tu ponad 50 osób

Pieszy zginął na poboczu. Kierowca peugeota wymijał inne auto

Pieszy zginął na poboczu. Kierowca peugeota wymijał inne auto 1 0

43-letni mieszkaniec gminy Rudnik zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej w miejscowości Płonka w powiecie krasnostawskim

"Impresjoniści i postimpresjoniści" - wystawa 3D w Targach Lublin
30 marca 2019, 0:00

"Impresjoniści i postimpresjoniści" - wystawa 3D w Targach Lublin 0 0

W dniach 30-31 marca w godz. 13-17 w siedzibie Targów Lublin będzie można podziwiać wystawę "Impresjoniści i postimpresjoniści" w trójwymiarze.

Aeroklub Lubelski znów zorganizuje balonowe mistrzostwa świata w Nałęczowie
galeria

Aeroklub Lubelski znów zorganizuje balonowe mistrzostwa świata w Nałęczowie 0 1

Dobra wiadomość dla miłośników sportów balonowych. Aeroklub Lubelski po raz kolejny zorganizuje Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet. Impreza odbędzie się w Nałęczowie w przyszłym roku. Decyzja zapadła na konferencji w Stambule

Dom Dziecka w Maniach. Dzieci już wprowadziły się do nowego domu

Dom Dziecka w Maniach. Dzieci już wprowadziły się do nowego domu 0 0

W Maniach (gm. Międzyrzec Podlaski) oficjalnie otwarto Dom Dziecka. Powstał w budynku po byłej szkole.

Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latki na Czechowie. Grozi jej 10 lat więzienia

Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latki na Czechowie. Grozi jej 10 lat więzienia 4 4

Około 100 gramów marihuany miała w domu mieszkanka lubelskiego Czechowa

Wypadek w Opolu Lubelskim. 37-latka z dzieckiem w szpitalu

Wypadek w Opolu Lubelskim. 37-latka z dzieckiem w szpitalu 0 1

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Opolu Lubelskim na ul. Józefowskiej.

Cierpiący pacjent krążył między szpitalami. 63-latek zmarł
film

Cierpiący pacjent krążył między szpitalami. 63-latek zmarł 0 5

Szukająca pomocy dla cierpiącego ojca rodzina przez półtorej doby woziła go od szpitala do szpitala. Pacjenta wypisano dwukrotnie, raz bez wykonania żadnych badań. Mężczyzna zmarł.

Wypadek na obwodnicy Lublina. Wyprzedzał, doszło do dachowania [zdjęcia]
galeria

Wypadek na obwodnicy Lublina. Wyprzedzał, doszło do dachowania [zdjęcia] 5 2

Dwa samochody zderzyły się na obwodnicy Lublina

Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia]
galeria

Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia] 26 17

Źle zaparkowany ford mondeo zablokował dziś rano przejazd ul. Berylową w Lublinie

Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię
Magazyn
galeria

Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię 245 8

Katarzyna Zielińska, mama 3-latka: Dla mnie to był cud. Chyba sam Anioł Stróż czuwał nad Kubą. Syn wpadł do 12-metrowej studni i nic mu się nie stało. Mateusz Koszałka, naczelnik OSP KSRG Annopol, pierwszy dotarł do dziecka: Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię

Pożar w Rudniku. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje

Pożar w Rudniku. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje 9 4

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Rudnik w powiecie krasnostawskim

Kuchnia na Wielki Post: Najlepsze przepisy na ryby

Kuchnia na Wielki Post: Najlepsze przepisy na ryby 0 4

Post i ryba, złożenie doskonałe. Mamy dobre przepisy. Zapraszamy w nostalgiczną podróż. Zaczynamy od słynnej restauracji Berensa w Kazimierzu.

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Praca nawet dla krasnoludów [zdjęcia]
galeria

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Praca nawet dla krasnoludów [zdjęcia] 24 10

Potrzebni są sprzedawcy, monterzy, ogrodnicy, kucharze, ślusarze, policjanci, a nawet krasnoludy. Nowych pracowników poszukują firmy z całego powiatu puławskiego. Z ofertami można było zapoznać się podczas tegorocznych Targów Pracy i Edukacji. Swoje atuty pokazywały również szkoły i uczelnie

Budujesz, remontujesz dom? Szukasz mieszkania w Lublinie? Program targów LUBDOM
Zdjęcia
22 marca 2019, 13:00
galeria

Budujesz, remontujesz dom? Szukasz mieszkania w Lublinie? Program targów LUBDOM 4 7

Okna, drzwi, piece, bramy, kominki, materiały budowlane, podłogi, schody, meble, dekoracje, oświetlenie, dachy, pokazy fachowców, najprawdziwszy dom zbudowany w hali oraz premierowa edycja Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury – to wszystko w ten weekend na Targach LUBDOM.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!