Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

27 lipca 2012 r.
12:26
Edytuj ten wpis

Partie bliskie (swoim) ludziom

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
2 18 A A
Ludowcy wspominają np. jak Andrzej Pruszkowski, były prezydent Lublina, a teraz radny wojewódzki, za czasów rządów PiS, kierował Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Jacek Świerczyński)
Ludowcy wspominają np. jak Andrzej Pruszkowski, były prezydent Lublina, a teraz radny wojewódzki, za czasów rządów PiS, kierował Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Jacek Świerczyński)

Urzędy, samorządowe i państwowe firmy, agencje i fundacje służą jednemu – dają pracę działaczom partii oraz ich krewnym i znajomym

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:12
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
wujek / 10 sierpnia 2012 o 14:28
0
Będziesz synu - Kierownikiem Placu Zabaw.
Avatar
kolejny pociotek / 10 sierpnia 2012 o 13:48
0
Ja też nazywam się Lemiecha, mam 8 lat, swoje zabawki do piasku tez, nie znam się na nicym uzedowym, ale mam silne parcie rodzinne wujku i chcę pracować w uzędzie gminy zak... kurde nie wiem jak sie pise!
Avatar
znacznie bliżej prawdy / 10 sierpnia 2012 o 13:31
0
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się przepełnia. Dobrze ktoś powyżej napisał, bo rzeczywiście: takiego draństwa i chamstwa, nie było tu nawet za czasów Cieśli, którego jedni lubili inni może nieco mniej. Ten miał jednak tę poprawność w obejściu z ludźmi, bynajmniej pro-forma umiał się jakoś zachować. Obecnie jesteśmy najgorszymi śmieciami w oczach naszego pana i władcy. Ośmiesza nas i rujnować próbuje doświadczonych ludzi, choć tak naprawdę sam jest śmieszny, wręcz żałosny, i to na tyle bynajmniej, że tych, którzy mieli poważanie wśród społeczeństwa w pierwszej kolejności dyskredytować zaczął. Tu choćby dla przykładu wyrzucona osoba pani sekretarz A.Brodowskiej, czy zdegradowanie wieloletniego kierownika USC Ś.P. R. Koszałki na pracownika d.s.niejawnych, wojskowych – oj urządzał mu co jakiś czas wojsko, chociażby za to, że niegdyś miał inne zdanie niż on (i tak mu dopomógł). Idąc dalej S.Chmielik, A.Mazur, D. Powęzka, wymieniać tu można i zasługi i niedorzeczne przyczyny chociażby ich przychylność dla PSL-u. Prawda jednak jest jedna. Zachowanie chamskie i beszczelne. Ośmieszanie ludzi, deptanie ich dorobku i wizerunku – to są premiowane dziś zasługi. Te zasady wyznaje dzisiejszy włodarz i premiuje tych, nowo nabytych gówniarzy, którzy akurat to robią, bo niestety tyle umieją. Do wiedzy pędu jednak jakoś im brak. Tego pędu brak i samemu Lemiesze. Do myślenia potrzebny jest mu tatuś, ksiądz i supermenadżer, spadochroniarz Wapiński coś za jedyne ok. 4 tysiące pensji. Zresztą znaczne zwiększenie wydatków na administrowanie urzędem (coś ok. 300 tys. zł rocznie) to w ocenie wójta niewiele. Jakoś się ukręci. Wójt ze swoich nie zapłaci, zapłaci społeczeństwo. Sam niestety mózg ma zaprzątnięty jedynie jednym myśleniem - ciągłym urządzaniem konfliktów i to już wszędzie chyba. Każdy urząd już się poznał na tym dobrodzieju. I komu tu zamykają drzwi przed nosem panie wójcie? W naszym urzędzie też zaczął waćpan od podsłuchów. Nie bez przyczyny na każdym kroku też dyskredytuje się pana Widomskiego, przewodniczącego Drozda czy wice – Starocha. Co by było tak naprawdę gdyby nie trochę tej zapobiegawczej logiki tych panów. Mądrze ktoś napisał powyżej, że Widomski nie był be, kiedy miał zostać koalicyjnym wicewójtem i odwalać czarną robotę za Lemiechę (bo wójt zna się na wszystkim, ale tylko we własnym mniemaniu, rzeczywistość pokazuje coś zupełnie odmiennego). Nie był też be Widomski jak Grzesiu latał za nim krok w krok prosząc o wsparcie i poparcie. Jego matkę w banku urabiał na każdym kroku i całował po rękach przy byle okazji. Niestety Widomski się wypiął jak dowiedział się, kto urządzał mu cały ten smród, bo Lemiecha zwycięzca odkrył swoje karty, a społeczeństwo odkryło jego metody prawyborcze. Teraz za to Widomski jest be – bo stanowi realne zagrożenie a każdy kto oddał głos na Lemiechę, żałuje i nie może spojrzeć sobie w oczy, no może poza jego pociotkami i poplecznikami, których w większości i tak niestety oszukał (o i tu bym się dopatrywała nepotyzmu, dziś – Stary Lemiecha wiceprzewodniczący rady, nawet sprzątaczka – Lemiechowa, niedoszły kandydat na sołtysa Zakrzówka – kto? – pytanie retoryczne – stryjek Lemiecha). Do umorzenia podatku kto, popatrzcie, sami poplecznicy, najbiedniejsi z biednych. Tak, tak marzyło nam się lepiej, więc mamy – gehennę jak nigdzie. I można pisać sobie o Widomskim różne rzeczy, zdyskredytowano go i tak mocno przed wyborami. Poniża i dyskredytuje się go teraz. Sam Lemiecha pierwszy to robił, ot tak cichaczem, żeby tamten się nie połapał i robi to teraz pełną gębą z pełną determinacją. KRUS jest-be, Widomski - be, PSL-be. A jego młodzi się puszą co też „mądrego” znów napisali na forum, lub komu udało się sprzedać wiadomość „kaczkę” czy zdyskredytować tego najgorszego wroga, uśmiechając się głupowato. Odpowiedzialności i sumienia - zero. Tak, tak Lemiecha miał nie lada pomocników w parciu do władzy od Szczygóły i Taczalskiej począwszy na obrażonym Rachoniu kończywszy. Ten, mocno obrażony, podpier***ał Widomskiego na każdym kroku, gdzie się dało, a w starostwie szczególnie, ot partyjny kolega, a pracownik starostwa od siedmiu boleści, udziela się (zwłaszcza tam gdzie można coś wypić za darmo).
No i tak dla własnej wiedzy zapytajcie tak na marginesie o opinię o panu Widomskim, bedąc w KRUS-ie, czy innych merytorycznych urzędach. Popytajcie pracowników o merytoryczność czy współpracę. I dla odmiany zapytajcie o opinię o naszym Lemiesze, w urzędzie, może w zakrzowieckim Banku, a może jeszcze lepiej w kraśnickim oddziale. Wszędzie smród i kręcenie nosem. Ciekawe gdzie wróci, jak wyleci z wójta? W banku już go dobitnie poznali, zwłaszcza pan prezes Gąsiorowski. Drzwi się niestety zamknęły i został Grześ na lodzie. Dlatego w kwestii bycia i obycia obu panów, porozmawiajcie sobie z takim Widomskim i dla odmiennego kontrastu z naszym wójtem również. Sami zauważycie różnicę. I można pisać o dr od ptaków. Ale niestety tego dr za darmo chyba Piotr nie dostał i takiego orła, sokoła jak Lemiecha – niestety kosi w locie. Może długo już piszę, trafia mnie jednak nie raz, gdy po raz kolejny czytam te głupoty i wpisy popleczników Lemiechy, a może i on sam się nudzi i klepie po forach na urlopie. Więc pozdrowienia ot tak z urzędu - panie wójcie, trochę spokoju wszystkim się przyda (a nam w gminie szczególnie). A panu Widomskiemu życzę wytrwałości i powodzenia, bo takiego szefa KRUS-owiczom to nam tylko pozazdrościć (ale może już niedługo, może jest już bliżej niż dalej).
Pozdrowienia również dla wszystkich mądrych, rozważnych i życzliwych ludzi z Zakrzówka.
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się prze... rozwiń
Avatar
mieszkaniec gminy / 10 sierpnia 2012 o 09:30
0
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i panuje jeden wielki rozgarbiasz). Ponadto osoby piszące o Widomskim (Wójt lub jego "kierownicy"), to może zmienilibyście już płytę bo ta się już trochę porysowała i zaczyna przerywać podczas odtwarzania, a zmoich informacji wynika, że to nie Widomski ma problemy z władzami PSL a właśnie wasz dobrodziej-Wójt ma problem ze swoimi przełożonymi z PO zarówno w kraśniku jak i w lublinie, powoli dochodzi do nich co tak naprawdę reprezentuje sobą Pan Wójt Zakrzówka i widzą że jego osoba nie przysparza im popularności, już teraz zaczynają się pukać w głowy co zrobili popierając jego kandydaturę-niestety dlanich i dla mieszkańców gminy zapoźno. Jeżeli chodzi o kwestię wyborów na wójta i wygraną Pana Grzegorza L. to sprawa jest prosta i oczywista- ludzie chcieli odmiany i czegoś nowego, lecz niestety nowo wybrany Wójt chyba przeliczył swoje siły i wpadliśmy z deszczu pod rynnę- miało być lepiej a jest coraz gorzej i na lepiej się nie zapowiada. A dr Widomski może i jest dr od ptaków- to jednak nie przeszkadzało naszemu Wójtowi jak prosił Widomskiego żeby został jego zastępcą, bo dokładnie zdawał sobie sprawę, że wtedy nad sprawami gminy pieczę trzymała będzie osoba znająca się na tematyce samorządowej, mająca znajomości zarówno w powiecie jak i województwie, a Wójt w dziedzinie samorządu lokalnego jest tak cienki jak struna w gitarze- co zresztą niejednokrotnie udowodnił. Widomski się nie zgodził na bycie wice (i dobrze dla niego), więc teraz jest opisywany na każdym możliwym forum, radni z PSL-u nie dali wójtowi absolutorium więc teraz trzeba się czepić przewodniczącego Rady -Drozda, następny będzie pewnie Staroch i tak pokolei. A może tak naprwdę Panie Wójcie trzeba przyjrzeć się sobie samemu i zadać sobie pytanie kim ja jestem i co ja tu robię? bo może jężeli nie radzi sobie Pan z natłokiem obowiązków a powierzone przez społeczność gminy stanowisko Pana przerasta i praesj zrzera to może warto zrezygnować i oddać władzę komuś bardziej kompetentnemu. To samo tyczy się Pańskiej "wszkolonej kadry kierowniczej".
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i ... rozwiń
Avatar
do mariusza / 10 sierpnia 2012 o 08:24
0
A może tak wszechwiedzący Mariusz coś o sobie napisz i swoich kolesiach po fachu (a i może tak bliżej prawdy niż powyżej)bo łżesz jak pies. Oczywiście jako pies - jesteś bardzo dobrze wyszkolony. Aportujesz swojemu panu jak trzeba. A powiedz no jeszcze gdzie twój hycel?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2012 o 17:37
0
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
[/quote]Raz sierpem,raz młotem komunistyczną hołotę.
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w kra... rozwiń
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Gość / 29 lipca 2012 o 12:49
0
Najbardziej łapczywe na stanowiska sa Cereśniaki z PSL nie dość że nie mają wiedzy fachowej to opracowania innych podaja jako swoje . W Lublinie opanowali wszystko co byo możliwe. Tylko trzeba wiedzieć żę na ich spotkaniach nie podaja koktajli ze słomkami . A wiecie dlaczego bo słome w skarpetkach zawsze mają
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:12
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
wujek / 10 sierpnia 2012 o 14:28
0
Będziesz synu - Kierownikiem Placu Zabaw.
Avatar
kolejny pociotek / 10 sierpnia 2012 o 13:48
0
Ja też nazywam się Lemiecha, mam 8 lat, swoje zabawki do piasku tez, nie znam się na nicym uzedowym, ale mam silne parcie rodzinne wujku i chcę pracować w uzędzie gminy zak... kurde nie wiem jak sie pise!
Avatar
znacznie bliżej prawdy / 10 sierpnia 2012 o 13:31
0
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się przepełnia. Dobrze ktoś powyżej napisał, bo rzeczywiście: takiego draństwa i chamstwa, nie było tu nawet za czasów Cieśli, którego jedni lubili inni może nieco mniej. Ten miał jednak tę poprawność w obejściu z ludźmi, bynajmniej pro-forma umiał się jakoś zachować. Obecnie jesteśmy najgorszymi śmieciami w oczach naszego pana i władcy. Ośmiesza nas i rujnować próbuje doświadczonych ludzi, choć tak naprawdę sam jest śmieszny, wręcz żałosny, i to na tyle bynajmniej, że tych, którzy mieli poważanie wśród społeczeństwa w pierwszej kolejności dyskredytować zaczął. Tu choćby dla przykładu wyrzucona osoba pani sekretarz A.Brodowskiej, czy zdegradowanie wieloletniego kierownika USC Ś.P. R. Koszałki na pracownika d.s.niejawnych, wojskowych – oj urządzał mu co jakiś czas wojsko, chociażby za to, że niegdyś miał inne zdanie niż on (i tak mu dopomógł). Idąc dalej S.Chmielik, A.Mazur, D. Powęzka, wymieniać tu można i zasługi i niedorzeczne przyczyny chociażby ich przychylność dla PSL-u. Prawda jednak jest jedna. Zachowanie chamskie i beszczelne. Ośmieszanie ludzi, deptanie ich dorobku i wizerunku – to są premiowane dziś zasługi. Te zasady wyznaje dzisiejszy włodarz i premiuje tych, nowo nabytych gówniarzy, którzy akurat to robią, bo niestety tyle umieją. Do wiedzy pędu jednak jakoś im brak. Tego pędu brak i samemu Lemiesze. Do myślenia potrzebny jest mu tatuś, ksiądz i supermenadżer, spadochroniarz Wapiński coś za jedyne ok. 4 tysiące pensji. Zresztą znaczne zwiększenie wydatków na administrowanie urzędem (coś ok. 300 tys. zł rocznie) to w ocenie wójta niewiele. Jakoś się ukręci. Wójt ze swoich nie zapłaci, zapłaci społeczeństwo. Sam niestety mózg ma zaprzątnięty jedynie jednym myśleniem - ciągłym urządzaniem konfliktów i to już wszędzie chyba. Każdy urząd już się poznał na tym dobrodzieju. I komu tu zamykają drzwi przed nosem panie wójcie? W naszym urzędzie też zaczął waćpan od podsłuchów. Nie bez przyczyny na każdym kroku też dyskredytuje się pana Widomskiego, przewodniczącego Drozda czy wice – Starocha. Co by było tak naprawdę gdyby nie trochę tej zapobiegawczej logiki tych panów. Mądrze ktoś napisał powyżej, że Widomski nie był be, kiedy miał zostać koalicyjnym wicewójtem i odwalać czarną robotę za Lemiechę (bo wójt zna się na wszystkim, ale tylko we własnym mniemaniu, rzeczywistość pokazuje coś zupełnie odmiennego). Nie był też be Widomski jak Grzesiu latał za nim krok w krok prosząc o wsparcie i poparcie. Jego matkę w banku urabiał na każdym kroku i całował po rękach przy byle okazji. Niestety Widomski się wypiął jak dowiedział się, kto urządzał mu cały ten smród, bo Lemiecha zwycięzca odkrył swoje karty, a społeczeństwo odkryło jego metody prawyborcze. Teraz za to Widomski jest be – bo stanowi realne zagrożenie a każdy kto oddał głos na Lemiechę, żałuje i nie może spojrzeć sobie w oczy, no może poza jego pociotkami i poplecznikami, których w większości i tak niestety oszukał (o i tu bym się dopatrywała nepotyzmu, dziś – Stary Lemiecha wiceprzewodniczący rady, nawet sprzątaczka – Lemiechowa, niedoszły kandydat na sołtysa Zakrzówka – kto? – pytanie retoryczne – stryjek Lemiecha). Do umorzenia podatku kto, popatrzcie, sami poplecznicy, najbiedniejsi z biednych. Tak, tak marzyło nam się lepiej, więc mamy – gehennę jak nigdzie. I można pisać sobie o Widomskim różne rzeczy, zdyskredytowano go i tak mocno przed wyborami. Poniża i dyskredytuje się go teraz. Sam Lemiecha pierwszy to robił, ot tak cichaczem, żeby tamten się nie połapał i robi to teraz pełną gębą z pełną determinacją. KRUS jest-be, Widomski - be, PSL-be. A jego młodzi się puszą co też „mądrego” znów napisali na forum, lub komu udało się sprzedać wiadomość „kaczkę” czy zdyskredytować tego najgorszego wroga, uśmiechając się głupowato. Odpowiedzialności i sumienia - zero. Tak, tak Lemiecha miał nie lada pomocników w parciu do władzy od Szczygóły i Taczalskiej począwszy na obrażonym Rachoniu kończywszy. Ten, mocno obrażony, podpier***ał Widomskiego na każdym kroku, gdzie się dało, a w starostwie szczególnie, ot partyjny kolega, a pracownik starostwa od siedmiu boleści, udziela się (zwłaszcza tam gdzie można coś wypić za darmo).
No i tak dla własnej wiedzy zapytajcie tak na marginesie o opinię o panu Widomskim, bedąc w KRUS-ie, czy innych merytorycznych urzędach. Popytajcie pracowników o merytoryczność czy współpracę. I dla odmiany zapytajcie o opinię o naszym Lemiesze, w urzędzie, może w zakrzowieckim Banku, a może jeszcze lepiej w kraśnickim oddziale. Wszędzie smród i kręcenie nosem. Ciekawe gdzie wróci, jak wyleci z wójta? W banku już go dobitnie poznali, zwłaszcza pan prezes Gąsiorowski. Drzwi się niestety zamknęły i został Grześ na lodzie. Dlatego w kwestii bycia i obycia obu panów, porozmawiajcie sobie z takim Widomskim i dla odmiennego kontrastu z naszym wójtem również. Sami zauważycie różnicę. I można pisać o dr od ptaków. Ale niestety tego dr za darmo chyba Piotr nie dostał i takiego orła, sokoła jak Lemiecha – niestety kosi w locie. Może długo już piszę, trafia mnie jednak nie raz, gdy po raz kolejny czytam te głupoty i wpisy popleczników Lemiechy, a może i on sam się nudzi i klepie po forach na urlopie. Więc pozdrowienia ot tak z urzędu - panie wójcie, trochę spokoju wszystkim się przyda (a nam w gminie szczególnie). A panu Widomskiemu życzę wytrwałości i powodzenia, bo takiego szefa KRUS-owiczom to nam tylko pozazdrościć (ale może już niedługo, może jest już bliżej niż dalej).
Pozdrowienia również dla wszystkich mądrych, rozważnych i życzliwych ludzi z Zakrzówka.
To może ja coś dodam…swoim okiem z urzędu. Czytam czasem te wpisy na forum dziennika, bardzo populistycznego pisma w naszym Urzędzie Gminy (ze względów oczywistych zapewne), zastanawiając się przy tym, czy istnieje jeszcze jakaś świętość, pożądanie znajomości prawdy czy też wolno wszystko i o wszystkim pisać, ot tak w ramach propagandy i obrzucania kogoś błotem. Od wielu lat jestem związana z tym urzędem, nie jedno widziałam, nie jedno słyszałam. Pewne uwagi, spostrzeżenia mam, ale zazwyczaj trzymam dla siebie. Jednak miara i czara się prze... rozwiń
Avatar
mieszkaniec gminy / 10 sierpnia 2012 o 09:30
0
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i panuje jeden wielki rozgarbiasz). Ponadto osoby piszące o Widomskim (Wójt lub jego "kierownicy"), to może zmienilibyście już płytę bo ta się już trochę porysowała i zaczyna przerywać podczas odtwarzania, a zmoich informacji wynika, że to nie Widomski ma problemy z władzami PSL a właśnie wasz dobrodziej-Wójt ma problem ze swoimi przełożonymi z PO zarówno w kraśniku jak i w lublinie, powoli dochodzi do nich co tak naprawdę reprezentuje sobą Pan Wójt Zakrzówka i widzą że jego osoba nie przysparza im popularności, już teraz zaczynają się pukać w głowy co zrobili popierając jego kandydaturę-niestety dlanich i dla mieszkańców gminy zapoźno. Jeżeli chodzi o kwestię wyborów na wójta i wygraną Pana Grzegorza L. to sprawa jest prosta i oczywista- ludzie chcieli odmiany i czegoś nowego, lecz niestety nowo wybrany Wójt chyba przeliczył swoje siły i wpadliśmy z deszczu pod rynnę- miało być lepiej a jest coraz gorzej i na lepiej się nie zapowiada. A dr Widomski może i jest dr od ptaków- to jednak nie przeszkadzało naszemu Wójtowi jak prosił Widomskiego żeby został jego zastępcą, bo dokładnie zdawał sobie sprawę, że wtedy nad sprawami gminy pieczę trzymała będzie osoba znająca się na tematyce samorządowej, mająca znajomości zarówno w powiecie jak i województwie, a Wójt w dziedzinie samorządu lokalnego jest tak cienki jak struna w gitarze- co zresztą niejednokrotnie udowodnił. Widomski się nie zgodził na bycie wice (i dobrze dla niego), więc teraz jest opisywany na każdym możliwym forum, radni z PSL-u nie dali wójtowi absolutorium więc teraz trzeba się czepić przewodniczącego Rady -Drozda, następny będzie pewnie Staroch i tak pokolei. A może tak naprwdę Panie Wójcie trzeba przyjrzeć się sobie samemu i zadać sobie pytanie kim ja jestem i co ja tu robię? bo może jężeli nie radzi sobie Pan z natłokiem obowiązków a powierzone przez społeczność gminy stanowisko Pana przerasta i praesj zrzera to może warto zrezygnować i oddać władzę komuś bardziej kompetentnemu. To samo tyczy się Pańskiej "wszkolonej kadry kierowniczej".
Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia to może warto by się przyjrzeć jak zostali pozatrudniani niektórzy pracownicy naszej gminy- bez konkursu, bez ogłoszenia w BIP-ie. Pan Wójt ściągał co niektórych z zagranicy i obiecywał stanowiska kierownicze, przenosząc bądź zwalniając starszych pracowników, którym już niewiele brakowało do wieku emerytalnego, nowo przyjmowani młodzi poplecznicy Wójta mieli tylko jedno zadanie, a mianowicie szpiegowanie starszych pracowników i donoszenie o wszystkim szefowi ( w Urzędzie Gminy pracownicy są zastraszani i ... rozwiń
Avatar
do mariusza / 10 sierpnia 2012 o 08:24
0
A może tak wszechwiedzący Mariusz coś o sobie napisz i swoich kolesiach po fachu (a i może tak bliżej prawdy niż powyżej)bo łżesz jak pies. Oczywiście jako pies - jesteś bardzo dobrze wyszkolony. Aportujesz swojemu panu jak trzeba. A powiedz no jeszcze gdzie twój hycel?
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2012 o 17:37
0
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
[/quote]Raz sierpem,raz młotem komunistyczną hołotę.
[quote name='Mariusz' timestamp='1344094120' post='660882']
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w kra... rozwiń
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Mariusz / 4 sierpnia 2012 o 17:28
0
zielona zaraza... przpatrzcie sie pracy tego Widomskiego z Krusu nepotyzm!!! oboje dzieci przewodniczącego rady gminy Zakrzówka niejakiego Drozda otrzymały za jego udziałem prace syn w Krusie w Kraswniku a córka w Powiecie. praktycznie bez doświadczenia i kompetrencji bo Drozd wsparł WIDOMSKIEGO w kampanii na wójta Zakrzówka, bez powodzenia z resztą Sam widomski to dr od ptaków który nigdzie nie zagrzał miejsca skłócony z liderami PSL w krasniku i lublinie, człowiek arogancki i opryskliwy myślący ze pozjadał wszystkie rozumy
Avatar
Gość / 29 lipca 2012 o 12:49
0
Najbardziej łapczywe na stanowiska sa Cereśniaki z PSL nie dość że nie mają wiedzy fachowej to opracowania innych podaja jako swoje . W Lublinie opanowali wszystko co byo możliwe. Tylko trzeba wiedzieć żę na ich spotkaniach nie podaja koktajli ze słomkami . A wiecie dlaczego bo słome w skarpetkach zawsze mają
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 72 11

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!