Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

25 stycznia 2020 r.
17:47

Nissan wraca do Lublina. Dealer zacznie działać już w lutym

0 18 A A
Poprzedni dealer Nissana, firma ABT Autoniss, musiał zakończyć działalność ze względu na kłopoty finansowe. Salon stracił autoryzację wiosną ubiegłego roku.
Poprzedni dealer Nissana, firma ABT Autoniss, musiał zakończyć działalność ze względu na kłopoty finansowe. Salon stracił autoryzację wiosną ubiegłego roku. (fot. Archiwum)

Warszawska firma Odyssey uruchomi w Lublinie salon i serwis Nissana. Dealer zacznie działać już w lutym, w dobrze znanej lokalizacji przy Drodze Męczenników Majdanka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Poprzedni dealer Nissana, firma ABT Autoniss, musiał zakończyć działalność ze względu na kłopoty finansowe. Salon stracił autoryzację wiosną ubiegłego roku.

Nowy dealer w Lublinie, firma Odyssey to wieloletni, działający w Warszawie, przedstawiciel tej japońskiej marki.

– Po wielu miesiącach nieobecności marka Nissan wróci na lubelski rynek. Nowy salon planujemy otworzyć w lutym – mówi Dorota Pajączkowska, rzecznik prasowy Nissana.

Być może powrót Nissana do Lublina będzie powiązany z lubelska premierą nowego juke.

e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
QQ / 25 stycznia 2020 o 18:33
+14
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Avatar
Ladis / 25 stycznia 2020 o 19:28
+12
Jak będą dalej wkładać do aut silnik 1,3 od kosiarki, to Nissan daleko nie zajedzie. Miałem w swoim życiu trzy samochody tej marki ale po wycofaniu silników o normalnej pojemnosci, więcej takiego urządzenia nie kupię. Nawet szaleństwo na swoje granice.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2020 o 18:59
+10
A kiedy będzie salon Bentleya?
Avatar
mechanik / 25 stycznia 2020 o 21:13
+5
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
 każdy serwis czy to będzie samochód włoski. niemiecki czy japoński to dziadostwo. dziś jest mus posiadania dobrego zaufanego mechanika tak jak lekarza
Avatar
Gość / 25 stycznia 2020 o 21:09
+4
silnik o pojemności 1.0 plus turbina lub dwie w samochodzie wielkości cegły powoduje że szybciej padnie w tym silnik koło 100 tys nalotu niż wytrze się koło kierownicy lub fotel kierowcy.
Avatar
Xtrail / 28 stycznia 2020 o 19:16
+2
To jaki będzie, dobry czy zły wyjdzie w praniu. Ważne że będzie, szczególnie dla tych mających samochody na gwarancji. Byłem na przeglądzie gwarancyjnym w Kielcach ( tam też Odysey przejął upadły salon ) a niestety wiązalo sie to ze strata całego dnia, nie wspominając o kosztach. Ja jestem zadowolony.
Avatar
Niss / 26 stycznia 2020 o 10:01
+1
Pojeździmy,zobaczymy,a ja myślę,że będą chcieli x dobrym wrażeniem ponownie zaistnieć w okolicy i obsługa będzie na najwyższym poziomie
Avatar
Gość / 26 stycznia 2020 o 06:39
+1
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli.
Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja niegdy nie v oszczędzam na serwisie auta zawsze prowadziłem do firmowego serwisu a nie bdo Janusza w garażu więc ryj...   Ale teraz wolę zaprowadzi do tego Janusza bo mam zaufanie więc mord..., pozdr
 Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli.
Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja niegdy nie v oszczędzam na serwisie auta zawsze prowadziłem do firmowego serwisu a nie bdo Janusza w garażu więc ryj...   Ale teraz wolę zaprowadzi do tego Janusza bo mam zaufanie więc mord..., pozdr
 Sądząc po kulturze twojej wypowiedzi to sam jesteś Januszem. Kompletnie nie znasz zakresu przeglądu w nissanie, ani swojego  samochodu, a tym bardziej cen za przeglądy jakie były w tym serwisie. Szkoda komentować. Tacy jak ty są zawsze niezadowoleni.
 Sądząc po kulturze twojej wypowiedzi to sam jesteś Januszem. Kompletnie nie znasz zakresu przeglądu w nissanie, ani swojego  samochodu, a tym bardziej cen za przeglądy jakie były w tym serwisie. Szkoda komentować. Tacy jak ty są zawsze niezadowoleni. rozwiń
Avatar
QQ / 25 stycznia 2020 o 23:16
+1
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli.
 Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja niegdy nie v oszczędzam na serwisie auta zawsze prowadziłem do firmowego serwisu a nie bdo Janusza w garażu więc ryj...   Ale teraz wolę zaprowadzi do tego Janusza bo mam zaufanie więc mord..., pozdr 
 Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja nie... rozwiń
Avatar
Ja / 25 stycznia 2020 o 21:57
+1
I bardzo dobrze! A Odyssey to ponoć fachowcy od kilku marek samochodów,nie tylko Nissana
Avatar
Qashqai / 5 lutego 2020 o 20:12
0
Wcześniejszy salon upadł przez fatalny serwis . Mechanicy nie mieli pojęcia co robią i często sami sobie zaprzeczali.
Avatar
Xtrail / 28 stycznia 2020 o 19:16
+2
To jaki będzie, dobry czy zły wyjdzie w praniu. Ważne że będzie, szczególnie dla tych mających samochody na gwarancji. Byłem na przeglądzie gwarancyjnym w Kielcach ( tam też Odysey przejął upadły salon ) a niestety wiązalo sie to ze strata całego dnia, nie wspominając o kosztach. Ja jestem zadowolony.
Avatar
Niss / 26 stycznia 2020 o 10:01
+1
Pojeździmy,zobaczymy,a ja myślę,że będą chcieli x dobrym wrażeniem ponownie zaistnieć w okolicy i obsługa będzie na najwyższym poziomie
Avatar
Gość / 26 stycznia 2020 o 06:39
+1
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli.
Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja niegdy nie v oszczędzam na serwisie auta zawsze prowadziłem do firmowego serwisu a nie bdo Janusza w garażu więc ryj...   Ale teraz wolę zaprowadzi do tego Janusza bo mam zaufanie więc mord..., pozdr
 Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli.
Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja niegdy nie v oszczędzam na serwisie auta zawsze prowadziłem do firmowego serwisu a nie bdo Janusza w garażu więc ryj...   Ale teraz wolę zaprowadzi do tego Janusza bo mam zaufanie więc mord..., pozdr
 Sądząc po kulturze twojej wypowiedzi to sam jesteś Januszem. Kompletnie nie znasz zakresu przeglądu w nissanie, ani swojego  samochodu, a tym bardziej cen za przeglądy jakie były w tym serwisie. Szkoda komentować. Tacy jak ty są zawsze niezadowoleni.
 Sądząc po kulturze twojej wypowiedzi to sam jesteś Januszem. Kompletnie nie znasz zakresu przeglądu w nissanie, ani swojego  samochodu, a tym bardziej cen za przeglądy jakie były w tym serwisie. Szkoda komentować. Tacy jak ty są zawsze niezadowoleni. rozwiń
Avatar
QQ / 25 stycznia 2020 o 23:16
+1
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli.
 Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja niegdy nie v oszczędzam na serwisie auta zawsze prowadziłem do firmowego serwisu a nie bdo Janusza w garażu więc ryj...   Ale teraz wolę zaprowadzi do tego Janusza bo mam zaufanie więc mord..., pozdr 
 Co ty pierd... Kupuje samochód 4 letni za 55 tyś przy 80 tyś km prowadzę do niby serwisu i mówię proszę zrobić zerwis pełny tak jak powinno być, pan w serwisie dzwoni za 3 godziny i mówi że v wszystko zrobione tak jak powinno być, place 500 zł i kończę wizytę co się okazuje po 6 miesiącach jak nie ma już salonu? Nie zrobili nic oprócz olejów silnika a co powini zrobić? Osprzęt rozrządu, rollki napinacze, olej w skrzyni oraz plyn chłodniczy, więc nie pier... Tu kuu.... R bo szlak mnie trafia na takich znawców jak ty, bo ja nie... rozwiń
Avatar
Kris / 25 stycznia 2020 o 23:11
-1
I to mnie cieszy :)
Avatar
Gość / 25 stycznia 2020 o 22:30
-6
Tyko mam nadzieję że serwis będzie lepszy niż w tamtej firmie bo był dramat!!!!!!
 Prawie wszyscy ludzie od początku w tym serwisie, wieloletnie doświadczenie i to jest dramat? Rozumiem, że zaoferowali pomoc odpłatnie jak każda firma, a może nie zdiagnozowali co samochodu przez telefon i się obraziłeś. Odiedzisz 3 stodoły gdzie każda diagnoza będzie inna. Wszędzie zapłacisz i na końcu i tak wrócisz do autoryzowanego. W internecie i smarujesz ostatniego bo najdroższy, zapominając że ci pomogli. 
Avatar
Ja / 25 stycznia 2020 o 21:57
+1
I bardzo dobrze! A Odyssey to ponoć fachowcy od kilku marek samochodów,nie tylko Nissana
Avatar
Gość / 25 stycznia 2020 o 21:28
-1
mam silnik 1.3 tylko w dacia duster i żeby to jechało to trzeba takich silników. straszny muł z niego
Avatar
and / 25 stycznia 2020 o 21:15
-4
Jak będą dalej wkładać do aut silnik 1,3 od kosiarki, to Nissan daleko nie zajedzie. Miałem w swoim życiu trzy samochody tej marki ale po wycofaniu silników o normalnej pojemnosci, więcej takiego urządzenia nie kupię. Nawet szaleństwo na swoje granice.
 Znafco bo na znawcę nie zasługujesz używałeś kiedykolwiek kosiarki o pojemności 1332 cm i mocy 140 lub 160 km z turbo bo jeżeli tak to podaj nam ten model a jeżeli nie to nie pier-dziel waść takich smutków zasłyszanych w osiedlowym sklepiku od kolejnego znafcy. Mam takowy silnik i jestem bardzo zadowolony, jeździ o wiele lepiej niż dawniejsze 2.0 bez turbo o zużyciu paliwa nawet nie ma co wspominać bo też jest dużo mniejsze. Cały świat idzie w stronę mniejszych pojemności i ciągle słyszę od dziesięcioleci to samo biadolenie znafców że kolejne silniki będą gorsze, mniej trwałe etc a takie 2,5 tym bardziej 2.0 też były kiedyś wyśmiewane. Przypomne ci tylko ekspercie z Bożej łaski że koncern Nissan Renault i tak zaskoczył wszystkich konstrukcją tego silnika bo nadal ma 4 cylindry a nie 3 jak zdecydowana większość konkurencji. Owszem szaleństwo ma swoje granice niestety głupota komentujących również. Pozdrawiam i życzę krytyki popartej dowodami zamiast domysłami.
 Znafco bo na znawcę nie zasługujesz używałeś kiedykolwiek kosiarki o pojemności 1332 cm i mocy 140 lub 160 km z turbo bo jeżeli tak to podaj nam ten model a jeżeli nie to nie pier-dziel waść takich smutków zasłyszanych w osiedlowym sklepiku od kolejnego znafcy. Mam takowy silnik i jestem bardzo zadowolony, jeździ o wiele lepiej niż dawniejsze 2.0 bez turbo o zużyciu paliwa nawet nie ma co wspominać bo też jest dużo mniejsze. Cały świat idzie w stronę mniejszych pojemności i ciągle słyszę od dziesięcioleci to samo biadolenie z... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Są jeszcze dostępne bilety na spektakl "Klaps! 50 twarzy Greya"
9 marca 2020, 18:00

Są jeszcze dostępne bilety na spektakl "Klaps! 50 twarzy Greya" 0 0

9 marca o godz. 18 na scenie Centrum Spotkania Kultury (plac Teatralny 1) Teatr Polonia zaprezentuje spektakl komediowy "Klaps! 50 twarzy Greya" w gwiazdorskiej obsadzie. Można jeszcze nabywać wejściówki na przedstawienie.

"Utraciliśmy sześciu niebieskich braci". Policyjne psy zginęły w wyniku awarii ciepłowniczej
film

"Utraciliśmy sześciu niebieskich braci". Policyjne psy zginęły w wyniku awarii ciepłowniczej 0 0

Warszawa. W piątek wieczorem odeszli nasi towarzysze służby: Magnet, Jogin, Edamis, Lasso, Jerk i Long. Brakuje słów, by opisać rozmiar tej tragedii. Żegnajcie nasi niebiescy bracia – napisała Komenda Stołeczna Policji po tragicznym wypadku, do którego na terenie policyjnych koszar w Warszawie. W wyniku awarii ciepłowniczej zginęło sześć policyjnych psów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Porażka w generalnym sprawdzianie

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Porażka w generalnym sprawdzianie 0 2

W ostatnim sparingu przed startem rozgrywek Górnik Łęczna przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Już w najbliższy weekend zielono-czarni zagrają pierwszy mecz o punkty w tym roku

Chełmianka – Omega Stary Zamość 4:0. Cztery transfery tuż-tuż

Chełmianka – Omega Stary Zamość 4:0. Cztery transfery tuż-tuż 0 2

Znowu dobry wynik młodej drużyny z Chełma. W sobotę podopieczni Jana Konojackiego pokonali występującą w zamojskiej klasie okręgowej Omegę Stary Zamość 4:0.

Zwłoki mężczyzny znalezione na rzece Krzna w Białej Podlaskiej

Zwłoki mężczyzny znalezione na rzece Krzna w Białej Podlaskiej 8 1

Zwłoki mężczyzny zauważono na rzece Krzna dzisiaj po godz. 9 - informuje portal bp24.pl. Na miejscu pracują służby ratownicze. Na razie nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny.

10 tys. kroków przy kasie samoobsługowej. Internauci poruszeni: "Ja na dyżurze w szpitalu 10 tysięcy kroków robię do godziny 11"
Magazyn

10 tys. kroków przy kasie samoobsługowej. Internauci poruszeni: "Ja na dyżurze w szpitalu 10 tysięcy kroków robię do godziny 11" 11 5

W połowie lutego opublikowaliśmy tekst, w którym pracownicy sklepów skarżyli się na wyjątkowo wyczerpującą ich zdaniem pracę na tzw. kasach samoobsługowych. Artykuł wzbudził ogromne poruszenie. Pracownicy innych branż denerwowali się, że ich zajęcia są znacznie trudniejsze. Pracownicy sklepów apelowali: „Nie narzekajmy! Cieszmy się, że nie wyparły nas jeszcze roboty”.

Motor znowu lepszy od Wisły Puławy, tym razem w sparingu

Motor znowu lepszy od Wisły Puławy, tym razem w sparingu 0 0

Zwycięstwo w lidze, wygrana w Pucharze Polski, a teraz także przy okazji gry kontrolnej. W sobotę Motor Lublin pokonał w Puławach tamtejszą Wisłę 3:1.

Lubelskie: Uwaga na silny wiatr. Może powiać z prędkością nawet 75 km/h

Lubelskie: Uwaga na silny wiatr. Może powiać z prędkością nawet 75 km/h 4 1

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem, który może powiać dzisiaj wieczorem i w nocy w całym województwie lubelskim. W porywach będzie on osiągał prędkość nawet 75 km/h.

Puławy: Tancerze zmieniają scenę. Turniej „O pierścień księżnej Izabeli” z inną oprawą

Puławy: Tancerze zmieniają scenę. Turniej „O pierścień księżnej Izabeli” z inną oprawą 9 0

W tym roku już po raz 19. tancerze z całej Polski będą rywalizować w turnieju „O pierścień księżnej Izabeli” w Puławach. Impreza promująca tradycyjne, polskie tańce zmieni oprawę. Miasto skorzysta z obiektu przy ZST.

Domówka w klimacie PRL w DDK Czuby Południowe
22 lutego 2020, 18:00

Domówka w klimacie PRL w DDK Czuby Południowe 0 0

Nietypowo, bo w sobotę, Dzielnicowym Dom Kultury Czuby Południowego (ul. Wyżynna 16) zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Piątek wieczorową porą". Wszystko z powodu 5. urodzin DDK. Będzie zabawa w stylu PRL. Start 22 lutego o godz. 18.

Jechał zbyt szybko i wypadł z drogi. Jego auto dachowało

Jechał zbyt szybko i wypadł z drogi. Jego auto dachowało 0 1

Kierowca jechał zbyt szybko, a jego samochód wypadł z drogi w pobliżu miejscowości Korolówka-Osada (pow. włodawski) i dachował w przydrożnym rowie. 37-latek wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku.

Górnik Łęczna celuje w awans do Fortuna I Ligi w swoje 40-te urodziny
Magazyn

Górnik Łęczna celuje w awans do Fortuna I Ligi w swoje 40-te urodziny 17 5

Górnik Łęczna kończy zimowy okres przygotowawczy. W sobotę zespół trenera Kamila Kieresia rozegra ostatni sparing przed startem drugiej ligi. W niedzielę wieczorem drużyna zaprezentuje się kibicom, a już w przyszły weekend rozegra pierwszy w tym roku mecz o ligowe punkty. Cel na najbliższą rundę jest jasny: awans do Fortuna I Ligi. Tym bardziej, że w tym sezonie klub świętował 40-lecie istnienia

Próba porwania 6-letniej dziewczynki na dworcu w Łodzi. Sprawca zatrzymany
film

Próba porwania 6-letniej dziewczynki na dworcu w Łodzi. Sprawca zatrzymany 0 1