Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

7 marca 2021 r.
16:55

Prezydent Andrzej Duda jeździ na nartach i komentuje zarzuty wobec Daniela Obajtka

13 22 A A

Najważniejsze, żeby firmą dobrze zarządzano, a w tej kwestii akurat wszystko dobrze się dzieje - ocenił prezydent Andrzej Duda, pytany o sprawę publikacji taśm prezesa Orlenu Daniela Obajtka z 2009 r. - Opozycja zawsze będzie stawiała różnego rodzaju zarzuty - skomentował Duda.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niedzielę rano prezydent Andrzej Duda wziął udział w charytatywnym maratonie narciarskim "12H Slalom Maraton Zakopane 2021". Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną dla fundacji Handicap Zakopane, zajmującej się sportową rehabilitacją osób niepełnosprawnych.

Prezydent na zakopiańskim stoku został zapytany przez reportera TVN24 o sprawę prezesa Orlenu Daniela Obajtka.

Chodzi o serię opublikowanych przez "Gazetę Wyborczą" nagrań, z których wynika, że Obajtek zanim został prezesem Orlenu, działał w biznesie i z tylnego siedzenia kierował firmą TT Plast, będąc jednocześnie wójtem Pcimia, na co prawo nie pozwala. W 2014 roku zeznał przed sądem, że będąc wójtem nie miał żadnych bliższych relacji biznesowych ze spółką. O Obajtku i Orlenie mówi się też w ostatnim czasie również z powodu przejęcia przez spółkę grupy medialnej Polska Press.

– Wydaje mi się, że jest dobrym prezesem Orlenu i bardzo dobrze sobie radzi na tej funkcji – ocenił prezydent w Zakopanem. – Najważniejsze, żeby firmą dobrze zarządzano, a w tej kwestii akurat wszystko dobrze się dzieje, z tego co widać – ocenił.

Zdaniem Dudy "opozycja zawsze będzie stawiała różnego rodzaju zarzuty". – Taka też jest jej rola – dodał.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 7 marca 2021 r. o 18:10
+19
A może by tak Pan Prezydent pracą się zajął ? Jakąś ustawę napisał ? Tyle jest nierozwiązanych problemów !
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 marca 2021 r. o 18:20
+15
A może by tak Pan Prezydent pracą się zajął ?  Jakąś ustawę napisał ?  Tyle jest nierozwiązanych problemów !
 Przecież są zdjęcia że narty podpisał...
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 marca 2021 r. o 17:15
+14
A czemu ma numerek 1, a nie 0 ??
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 marca 2021 r. o 16:57
+11
Brawo !! Prawdziwy prezydent, mąż stanu w obliczu kryzysu i dramatu jaki dzieje się w trakcie pandemii.
Avatar
___K___ / 7 marca 2021 r. o 18:37
+10
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś. rozwiń
Avatar
___K___ / 7 marca 2021 r. o 17:08
+10
Oczywiście pan Duda zawsze może go ułaskawić... Ma tu pewne doświadczenia...
Avatar
___K___ / 7 marca 2021 r. o 17:08
+10
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Avatar
___K___ / 7 marca 2021 r. o 21:06
+8
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
Sądu? Jakiego sądu, skoro Ziobro nakazał umorzenie postępowania i wycofanie zarzutów. Swoją drogą ciekawe, że już taki wyrozumiały dla innych podejrzewanych o niecne czyny, zwłaszcza, jesli są nie z twojego obozu, nie jesteś...
Sądu? Jakiego sądu, skoro Ziobro nakazał umorzenie postępowania i wycofanie zarzutów. Swoją drogą ciekawe, że już taki wyrozumiały dla innych podejrzewanych o niecne czyny, zwłaszcza, jesli są nie z twojego obozu, nie jesteś... rozwiń
Avatar
___K___ / 9 marca 2021 r. o 21:51
+2
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-)
Czyli: jak Wyborcza napisze, ty coś do tego dopiszesz, to po co sąd? po co słuchać oskarżonego? Przecież wyrok już wydaliście, więc od razu w czapę! Tak jak kiedyś. Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
Napiszę ci tak, żebyś zrozumiał. Nikogo nie skazałem, chciałbym wlaśnie, żeby sprawę wyjaśnił NIEZAWISŁY sąd. A jest oczywiste, że media sprzyjające władzy będą bronić jednego z ludzi tej władzy. Dlatego prędzej się wierzy mediom opozycyjnym wobec władzy, niż tym pod rękę z władzą chodzącym. Zrozumiałeś wreszcie?
Przeczytaj to, co napisałeś. Ja twierdzę, że go "potencjalnie" skazałeś. A nawet, jeśli się okaże, że wygra sprawę w sądzie, to pewnie też będzie wina Ziobry, bo sędzia będzie z PiS...a nawet, gdyby Tuleja nie znalazł w nim winy, to powiesz, że był chory i wykorzystano jego niemoc.
Matołku i kłamco - nigdzie nie napisałeś o potencjalnym skazaniu.
Matołku i kłamco - nigdzie nie napisałeś o potencjalnym skazaniu. rozwiń
Avatar
Jasin / 8 marca 2021 r. o 22:10
+2
Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
Czy Ty czasem nie przeginasz? Uzasadnij, dlaczego mam wierzyć akurat Karnowskim? Mają monopol na prawdę?Duch Święty przez nich przemawia? A wiesz, jak mówią górale? Że są 3 prawdy: prowda, świnto prowda i g... prowda....
Avatar
_XD_ / 10 marca 2021 r. o 01:01
+1
A czemu ma numerek 1, a nie 0 ??
 Bo prokurator generalny mógłby się obrazić. XD
Avatar
___K___ / 9 marca 2021 r. o 21:51
+2
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-)
Czyli: jak Wyborcza napisze, ty coś do tego dopiszesz, to po co sąd? po co słuchać oskarżonego? Przecież wyrok już wydaliście, więc od razu w czapę! Tak jak kiedyś. Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
Napiszę ci tak, żebyś zrozumiał. Nikogo nie skazałem, chciałbym wlaśnie, żeby sprawę wyjaśnił NIEZAWISŁY sąd. A jest oczywiste, że media sprzyjające władzy będą bronić jednego z ludzi tej władzy. Dlatego prędzej się wierzy mediom opozycyjnym wobec władzy, niż tym pod rękę z władzą chodzącym. Zrozumiałeś wreszcie?
Przeczytaj to, co napisałeś. Ja twierdzę, że go "potencjalnie" skazałeś. A nawet, jeśli się okaże, że wygra sprawę w sądzie, to pewnie też będzie wina Ziobry, bo sędzia będzie z PiS...a nawet, gdyby Tuleja nie znalazł w nim winy, to powiesz, że był chory i wykorzystano jego niemoc.
Matołku i kłamco - nigdzie nie napisałeś o potencjalnym skazaniu.
Matołku i kłamco - nigdzie nie napisałeś o potencjalnym skazaniu. rozwiń
Avatar
poker / 9 marca 2021 r. o 20:50
0
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-)
Czyli: jak Wyborcza napisze, ty coś do tego dopiszesz, to po co sąd? po co słuchać oskarżonego? Przecież wyrok już wydaliście, więc od razu w czapę! Tak jak kiedyś. Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
Napiszę ci tak, żebyś zrozumiał. Nikogo nie skazałem, chciałbym wlaśnie, żeby sprawę wyjaśnił NIEZAWISŁY sąd. A jest oczywiste, że media sprzyjające władzy będą bronić jednego z ludzi tej władzy. Dlatego prędzej się wierzy mediom opozycyjnym wobec władzy, niż tym pod rękę z władzą chodzącym. Zrozumiałeś wreszcie?
 Przeczytaj to, co napisałeś. Ja twierdzę, że go "potencjalnie" skazałeś. A nawet, jeśli się okaże, że wygra sprawę w sądzie, to pewnie też będzie wina Ziobry, bo sędzia będzie z PiS...a nawet, gdyby Tuleja nie znalazł w nim winy, to powiesz, że był chory i wykorzystano jego niemoc. 
 Przeczytaj to, co napisałeś. Ja twierdzę, że go "potencjalnie" skazałeś. A nawet, jeśli się okaże, że wygra sprawę w sądzie, to pewnie też będzie wina Ziobry, bo sędzia będzie z PiS...a nawet, gdyby Tuleja nie znalazł w nim winy, to powiesz, że był chory i wykorzystano jego niemoc.  rozwiń
Avatar
___K___ / 9 marca 2021 r. o 12:13
+1
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-)
Czyli: jak Wyborcza napisze, ty coś do tego dopiszesz, to po co sąd? po co słuchać oskarżonego? Przecież wyrok już wydaliście, więc od razu w czapę! Tak jak kiedyś. Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
Napiszę ci tak, żebyś zrozumiał. Nikogo nie skazałem, chciałbym wlaśnie, żeby sprawę wyjaśnił NIEZAWISŁY sąd. A jest oczywiste, że media sprzyjające władzy będą bronić jednego z ludzi tej władzy. Dlatego prędzej się wierzy mediom opozycyjnym wobec władzy, niż tym pod rękę z władzą chodzącym. Zrozumiałeś wreszcie?
Napiszę ci tak, żebyś zrozumiał. Nikogo nie skazałem, chciałbym wlaśnie, żeby sprawę wyjaśnił NIEZAWISŁY sąd. A jest oczywiste, że media sprzyjające władzy będą bronić jednego z ludzi tej władzy. Dlatego prędzej się wierzy mediom opozycyjnym wobec władzy, niż tym pod rękę z władzą chodzącym. Zrozumiałeś wreszcie? rozwiń
Avatar
PISFAN / 9 marca 2021 r. o 07:51
+1
Duduś może mówić tylko to na co pozwoli centrala z Nowogrodzkiej Skoro Zbynio ukręcił łeb sprawie to znaczy że Obajtek jest nieskazitelnie czysty przynajmniej do czasu kiedy to żeberko nie stwierdzi że jest inaczej Ps Ja osobiście uważam że za całą tą aferą z tym Obajtkiem stoją ludzie od Mattiego bo to szef ORLENU jest namaszczony przez prezesa naczelnika Polskę zbaw Jarosława na nowego premiera nie prawdaż
Avatar
METATRON / 9 marca 2021 r. o 07:27
0
Większość wyborców Andrzeja narty widzi tylko w tylewizji. Dobry prezydent, propaguje sporty zimowe wśród mniej zamożnych warstw społeczeństwa. Takiego prezydenta nam trzeba. Duda kolejnym Sarkozym.
Avatar
Jasin / 8 marca 2021 r. o 22:10
+2
Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
Czy Ty czasem nie przeginasz? Uzasadnij, dlaczego mam wierzyć akurat Karnowskim? Mają monopol na prawdę?Duch Święty przez nich przemawia? A wiesz, jak mówią górale? Że są 3 prawdy: prowda, świnto prowda i g... prowda....
Avatar
poker / 8 marca 2021 r. o 20:22
-2
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-)
 Czyli: jak Wyborcza napisze, ty coś do tego dopiszesz, to po co sąd? po co słuchać oskarżonego? Przecież wyrok już wydaliście, więc od razu w czapę! Tak jak kiedyś. Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński?
 Czyli: jak Wyborcza napisze, ty coś do tego dopiszesz, to po co sąd? po co słuchać oskarżonego? Przecież wyrok już wydaliście, więc od razu w czapę! Tak jak kiedyś. Czy ty czasem nie nazywasz się Dzierżyński? rozwiń
Avatar
___K___ / 8 marca 2021 r. o 15:14
+2
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-)
A swoją drogą źródłem błysnąłeś niesamowitym. To tak, jakby biskup tłumaczył księdza-pedofila :-) rozwiń
Avatar
poker / 7 marca 2021 r. o 21:58
-6
Czy pan Daniel O. mógłby zasiąść na stołku prezesa Orlenu, gdyby ciążyły na nim zarzuty związane z ukrytym prowadzeniem działalności gospodarczej w czasie, gdy był wójtem, a co zarzuca mu GW? Jeśli nie, to znaczy, że jego nominacja jest potencjalnie obciążona wadą prawną, a więc nieskuteczna. Czas wyjaśnić, dlaczego zarzuty wycofano, a sprawę umorzono w zarodku nie zajmując się w dodatku krzywoprzysięstwem pana O. Postępowanie zawsze można, a wręcz należy wznowić.
Zabawne :) GW popełniła donos z czapy wzięty, a ty się ekscytujesz, jakby tamkiedykolwiek, jakakolwiek prawda była napisana. Gdybyś miał choć odrobinę przyzwoitości, to poczytał byś trochę i przekonał się, jaka jest prawda w tym temacie. OBIEKTYWNA prawda. Ale czegóż ja wymagam od..._Kkkkkkk....._?
No to skoro tsak dobrze się orientujesz, to może przedstawisz tę obiektywną prawdę? Tylko że jak dotąd obiektywizmem w żadnym temacie wykzac się nie potrafiłeś.
Przyzwoitość nakazuje udzielić głos oskarżonemu i poczekać na wyrok sądu. Zatem oddaję głos oskarżonemu i polecam wszystkim przeczyatnie oraz samodzielne wyrobienie sobie zdania na ten temat : ***s://wpolityce.pl/polityka/541969-obajtek-nikt-mnie-nie-zastraszy-nie-zrobie-kroku-w-tyl
Sądu? Jakiego sądu, skoro Ziobro nakazał umorzenie postępowania i wycofanie zarzutów. Swoją drogą ciekawe, że już taki wyrozumiały dla innych podejrzewanych o niecne czyny, zwłaszcza, jesli są nie z twojego obozu, nie jesteś...
 Przeczytałeś? Daty ci się zgadzają?
 Przeczytałeś? Daty ci się zgadzają? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piwo w ogródku na Starym Mieście w Lublinie? Raczej nie ma na to szans

Piwo w ogródku na Starym Mieście w Lublinie? Raczej nie ma na to szans

Może nie dojść do zapowiadanej na środę konferencji, na której miały zostać przedstawione zasady znoszenia obostrzeń. Tymczasem minister zdrowia jasno mówi, że restauracje nie przyjmą gości w swoich ogródkach.

Lubelskie: 604 nowe zakażenia koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. puławskim

Lubelskie: 604 nowe zakażenia koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. puławskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w woj. lubelskim odnotowano 604 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 31 chorych, z czego 2 bez chorób współistniejących.

Koronawirus. Kilka tysięcy nowych chorych więcej niż jeszcze we wtorek

Koronawirus. Kilka tysięcy nowych chorych więcej niż jeszcze we wtorek

13 926 nowych zakażeń w skali całego kraju. To o kilka tysięcy więcej niż dzień wcześniej, ale znacznie mniej niż tydzień temu.

Drogocenne konopie

Drogocenne konopie

Stosowanie oleju konopnego zyskuje coraz większą popularność. W jakich przypadkach warto rozważyć włączenie tego produktu do swojej diety? Sprawdź, w jaki sposób możesz skorzystać na stosowaniu olejku CBD

Nieuzasadnione przejęcie majątku w wyniku reformy rolnej

Nieuzasadnione przejęcie majątku w wyniku reformy rolnej

Głównym założeniem reformy rolnej było stworzenie ustroju opartego na silnych i wydajnych produkcyjnie gospodarstwach. Jednak w wyniku dekretu Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego z 6.09.1944 przejęto 9707 majątków ziemskich, w tym również zespoły dworsko-parkowe, niezwiązane z działalnością rolno-produkcyjną.

Potężne, chemiczne składowisko koło Ryk? Wezwali strażaków
zdjęcia
galeria

Potężne, chemiczne składowisko koło Ryk? Wezwali strażaków

Trzy zastępy straży pożarnej zajmowały się składowiskiem nieznanych substancji w Starym Bazanowie. Dokładne badania pokażą, co znajdowało się w pojemnikach i beczkach.

Wielka akcja ma zachęcić do szczepień. Start w maju

Wielka akcja ma zachęcić do szczepień. Start w maju

– W maju planujemy uruchomienie dużej kampanii profrekwencyjnej, informacyjnej; w interesie nas wszystkich jest, byśmy jak najszybciej zaszczepili jak największą część dorosłej populacji – powiedział w środę szef KPRM Michał Dworczyk.

Komiksiary w DDK Czuby
19 kwietnia 2021, 12:00

Komiksiary w DDK Czuby

25 kwietnia o godz. 12 w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe wystartuje nowy cykl spotkań autorskich - "Komiksiary" dedykowany wielbicielom powieści graficznych. O swojej pasji opowiadać będą autorki komiksów, scenografki i rysowniczki.

Komunia święta 2021. "Cała sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie"
wideo
film

Komunia święta 2021. "Cała sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie"

Pandemia pokrzyżowała wiele planów. Czy w tym roku odbędą się I komunie święte?

Skazany były dyrektor u marszałka nie składa broni

Skazany były dyrektor u marszałka nie składa broni

Sprawa byłego dyrektora z lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego wróci na wokandę. Urzędnik został skazany za przekroczenie uprawnień. Złożył jednak apelację od wyroku.

III liga: Chełmianka kontra Wisła Puławy, będzie transmisja z meczu Stali Kraśnik
film

III liga: Chełmianka kontra Wisła Puławy, będzie transmisja z meczu Stali Kraśnik

Nasze drużyny z grupy czwartej wracają do gry. W środę odbędą się trzy zaległe spotkania. Emocji powinien dostarczyć zwłaszcza mecz Chełmianka – Wisła Puławy. Na boisku pojawią się także: Lewart Lubartów i Stal Kraśnik. Ta ostatnia drużyna zapowiada bezpłatną transmisję ze swojego spotkania z KS Wiązownica.

W Chełmie zaszczepią nawet 500 osób dziennie. Wiemy gdzie

W Chełmie zaszczepią nawet 500 osób dziennie. Wiemy gdzie

Pięć niezależnych stanowisk, szatnia, odseparowane wejście i wyjście dla pacjentów, poczekalnia. Oczywiście wszystko zorganizowane tak, aby maksymalnie ograniczyć kontakty ze sobą osób, które przyszły się zaszczepić. Wstępnie przyjęto, że będzie można zaszczepić 500 osób w osiem godzin. Powszechny punkt szczepień w Chełmie jest już praktycznie gotów.

Biała Podlaska. Zarzuty dla przemytników

Biała Podlaska. Zarzuty dla przemytników

Gang przemytników papierosów z Białorusi rozbity. Prokuratura już przedstawiła zarzuty kilku osobom.

Znoszenie obostrzeń. Dziś decyzja. Czego się spodziewać?

Znoszenie obostrzeń. Dziś decyzja. Czego się spodziewać?

Dziś rząd ma poinformować, jakie i kiedy będą zdejmowane kolejne obostrzenia. Wiele wskazuje na to, że będzie to działanie regionalne.

Lubelskie: To był pierwszy listopadowy śnieg... Fotograf z nagrodą za zdjęcie pary łabędzi niemych

Lubelskie: To był pierwszy listopadowy śnieg... Fotograf z nagrodą za zdjęcie pary łabędzi niemych

– Fotografię „W bieli” wykonałem z najniższej możliwej perspektywy, siedząc na skraju lądu i wody przy użyciu 400 mm obiektywu – wspomina Grzegorz Szkutnik swoją zeszłoroczną wizytę nad jednym ze stawów na Równinie Biłgorajskiej. Zdjęcie pary łabędzi niemych, na tle pierwszego śniegu, który spadł pod koniec listopada, zapewniło autorowi tytuł Fotografa Roku 2021 Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody