Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

6 czerwca 2022 r.
10:43

W Lublinie rozpoczął się międzynarodowy Samorządowy Kongres Trójmorza. Będą rozmawiać o Ukrainie

Autor: Zdjęcie autora kyku
4 12 A A

Będą rozmawiać o bezpieczeństwie energetycznym i sytuacji na rynkach rolno-spożywczych. Wszystko to ma oczywiście związek z trwającą wojną na Ukrainie. W Lublinie rozpoczął się dzisiaj Samorządowy Kongres Trójmorza

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To będą dwa dni wypełnione dyskusjami, oczywiście w kontekście międzynarodowym, bo dotyczące sytuacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Gośćmi na kongresie będą, między innymi, premier Mateusz Morawiecki, ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca czy ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski. Do tego pojawią się jeszcze przedstawiciele różnych polskich ministerstw.

To gospodarcze wydarzenie łączy przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, sektora nauki i biznesu z 12 państw członkowskich Inicjatywy Trójmorza (Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Słowenii i Węgier), przedstawicieli partnerów strategicznych (Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Niemiec) oraz regionów partnerskich z Europy Środkowej i Wschodniej.

(fot. Materiały prasowe)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Palec_jenej_posel / 7 czerwca 2022 r. o 22:28
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii...
 Na pskach info było że w Niemczech inflacja najwyższa o 60 lat , ale już nie było że tam to 7%
 Na pskach info było że w Niemczech inflacja najwyższa o 60 lat , ale już nie było że tam to 7% rozwiń
Avatar
poker / 7 czerwca 2022 r. o 05:45
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
 Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii...
 Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii... rozwiń
Avatar
Palec_jenej_posel / 6 czerwca 2022 r. o 22:50
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdział... rozwiń
Avatar
poker / 6 czerwca 2022 r. o 20:39
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
 Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut? 
 Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?  rozwiń
Avatar
-Christopher. / 6 czerwca 2022 r. o 14:11
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj. 
Avatar
poker / 6 czerwca 2022 r. o 13:55
ProPOnuje przyPOmnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL. A po tej refleksji oczekuję propozycji, na kogo głosować w następnych wyborach
Avatar
Witek1 / 6 czerwca 2022 r. o 13:40
Masz rację może się bali że Plebs  ruszy dupę 
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 czerwca 2022 r. o 12:53
I niech lepiej uważają na portfele. Ciekawe czy wygłosi apel aby się podzielili zyskami...
Avatar
Melchior / 6 czerwca 2022 r. o 12:44
Czy tzw. morawiecki, zwany w pewnych kręgach ''premierem'', ogłosi nowe projekty swojej socjalistycznej partii pt. "ChrustPlus" oraz "Dycha za benzynkę"?
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 czerwca 2022 r. o 12:41
Jechali cala świta nawet bez kogutów po cichutku żeby ludzi nie w ku...c
 Jeszcze plebs gorszego sortu zechce przyjść i patrzeć ludzkim panom na ręce...
Avatar
Palec_jenej_posel / 7 czerwca 2022 r. o 22:28
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii...
 Na pskach info było że w Niemczech inflacja najwyższa o 60 lat , ale już nie było że tam to 7%
 Na pskach info było że w Niemczech inflacja najwyższa o 60 lat , ale już nie było że tam to 7% rozwiń
Avatar
poker / 7 czerwca 2022 r. o 05:45
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
 Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii...
 Twierdzisz że problem z inflacją, która dotyka wielu państw jest spowodowana przez PiS? Przyznam, że nie doceniałem mocy tej partii... rozwiń
Avatar
Palec_jenej_posel / 6 czerwca 2022 r. o 22:50
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdziałych dresach i z flarą w ręku/
"  na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę?"--------------------------------------------------------------------- Ja straciłem na : 1. utracie kwoty wolnej od podatku / nie każdy zarabia minimalną/ , 2 przez "pisoinflacje" straciłem 1/3 oszczędności / nie każdy musi być inwestorem/ wydawałem tyle ile było po trzeba na normalne zycie , resztę odkładałem na starość . 3. straciłem też całkowicie szacunek do słów patriotyzm i narodowy/ patriota to nie ogolona głowa w zapierdział... rozwiń
Avatar
poker / 6 czerwca 2022 r. o 20:39
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj.
 Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut? 
 Kpisz czy o drogę pytasz? Z czyich list wrszli do europarlamentu towarzysze z PZPR? I może powiesz, że oni nie mają wpływu na nasze życie w Polsce? Jeśli tak twierdzisz, to powiedz po co oni tam są? Po wtóre: na czym straciłeś od czasu objęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę? Może na braku szkoleń opłacanych z funduszu norweskiego, gdzie 15 lat temu zarabiało się 45 euro za 45 minut?  rozwiń
Avatar
-Christopher. / 6 czerwca 2022 r. o 14:11
"Proponuję przypomnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL". Po pierwsze pała z historii, gdyż komunizmu już nie było za ich rządzenia;-) Po drugie, pomimo iż na tamtych nie głosowałem, to wtedy żyło mi się lepiej niż dzisiaj. 
Avatar
poker / 6 czerwca 2022 r. o 13:55
ProPOnuje przyPOmnieć sobie jak się żyło w czasach komuny, PO i PSL. A po tej refleksji oczekuję propozycji, na kogo głosować w następnych wyborach
Avatar
Witek1 / 6 czerwca 2022 r. o 13:40
Masz rację może się bali że Plebs  ruszy dupę 
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 czerwca 2022 r. o 12:53
I niech lepiej uważają na portfele. Ciekawe czy wygłosi apel aby się podzielili zyskami...
Avatar
Melchior / 6 czerwca 2022 r. o 12:44
Czy tzw. morawiecki, zwany w pewnych kręgach ''premierem'', ogłosi nowe projekty swojej socjalistycznej partii pt. "ChrustPlus" oraz "Dycha za benzynkę"?
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 czerwca 2022 r. o 12:41
Jechali cala świta nawet bez kogutów po cichutku żeby ludzi nie w ku...c
 Jeszcze plebs gorszego sortu zechce przyjść i patrzeć ludzkim panom na ręce...