Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

18 listopada 2021 r.
18:22

Zapytaliśmy KE, co z milionami dla Lubelskiego?

Autor: Zdjęcie autora toma
4 7 A A
Marsz Równości 2021 w Lublinie
Marsz Równości 2021 w Lublinie (fot. Jacek Szydłowski)

Komisja Europejska analizuje odpowiedź województwa lubelskiego w związku z wątpliwościami dotyczącymi przestrzegania Karty Praw Podstawowych UE. Od tego zależy wznowienie rozmów w sprawie przyznania naszemu regionowi 26 mln euro z unijnego programu REACT EU.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chodzi o przyjętą 2 listopada uchwałę w sprawie ochrony przed przejawami dyskryminacji ze względu na m.in. płeć, rasę, kolor skóry, pochodzenie, religię czy orientację seksualną. Była ona efektem wrześniowej decyzji radnych sejmiku, którzy zmienili treść stanowiska sprzeciwu wobec „wprowadzania ideologii LGBT do wspólnot samorządowych” z kwietnia 2019 roku, zwanego przez opinię publiczną „uchwałą anty-LGBT”. W nowej deklaracji opowiedzieli się za „ochroną podstawowych praw i wolności”.

– W uchwale chcemy wyraźnie doprecyzować, że Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej jest dla nas podstawowym dokumentem, który wymaga od wszystkich stron przestrzegania wszelkich praw i wolności związanych z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Czy mówimy o wolności religijnej, słowa, zgromadzeń czy płci. Wszystko, co jest związane z tym pojęciem, jest dla nas obowiązującym prawem – mówił w poniedziałek marszałek Jarosław Stawiarski (PiS). Zaznaczył przy tym, że przyjęcie uchwały nie było warunkiem narzuconym przez unijnych urzędników, a wynikiem dobrej woli władz województwa. Wyraził też nadzieję, że Bruksela jak najszybciej wznowi rozmowy w sprawie programu REACT EU, jednak nie powiedział, kiedy może to nastąpić.

Takiej daty wciąż nie podaje także Komisja Europejska, którą zapytaliśmy o to, czy uchwała z początku listopada rzeczywiście zamyka sprawę. W odpowiedzi czytamy, że dokumentacja przesłana przez samorząd województwa lubelskiego jest obecnie analizowana. Z komentarza KE wynika też, że sugerowała ona przyjęcie dokumentu.

– Pod koniec października wysłaliśmy pisma do zainteresowanych regionów, w tym do województwa lubelskiego. W pismach Komisja zwróciła się o wyraźne zobowiązanie do niedyskryminacji ze względu na płeć, rasę lub pochodzenie etniczne, religię lub światopogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną. W przypadku województwa lubelskiego, ze względu na niejednoznaczność tekstu, poprosiliśmy również o potwierdzenie, że deklaracja została uchylona – informuje Vivian Loonela, rzecznik Komisji Europejskiej w Polsce.

Za przyjęcie uchwały z 2 listopada władzom województwa podziękował opozycyjny radny sejmiku Krzysztof Komorski (Koalicja Obywatelska). – Cieszę się, że treść ostatecznie precyzuje uchylenie stanowiska z 19 kwietnia 2019 r. wbrew zapowiedziom radnych PiS, że nie ma takiej potrzeby – pisze Komorski w liście otwartym. I dodaje: – Przekonanie Komisji Europejskiej ws. przestrzegania Karty Praw Podstawowych UE leży w interesie Województwa Lubelskiego oraz jego mieszkańców. Mam nadzieję, że uchwalony dokument ostatecznie zażegna niebezpieczeństwo utraty środków europejskich przez naszą „Małą Ojczyznę” i ostatecznie zakończy sprawę niepotrzebnej i niefortunnej inicjatywy radnych Prawa i Sprawiedliwości. 

Zobacz także: Trzeci Marsz Równości w Lublinie

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz_Paliwas / 19 listopada 2021 r. o 06:21
Dziwne. W spawie Turowa odprawiają jakieś gusła i zabobony a tu to nie wystarczy ?
Avatar
poker / 18 listopada 2021 r. o 20:26
Warto przypomnieć fakty: niejaki Bartosz Staszewski wyśledził, że wśród ministrów rządu PiS są ludzie homoseksualni i nawoływał w sieci, żeby z nich szydzić i wyśmiewać ich. Sam bywa, jak większość Polaków, w różnych środowiskach, w różnych miejscowościach, chodzi, spaceruje wśród innych ludzi i żaden włos ani z głowy, ani prześlicznej bródki mu nie spadł. Więc o jakich prześladowaniach mówimy? Czy nie jest to tak, że zamiast wziąć się do uczciwej, ciężkiej pracy, aktywiści LGBT+ chcą żyć i robić karierę (pieniądze) na promowaniu się tylko i wyłącznie jako tych, co uprawiają seks w sposób trochę inny niż większość ludzkości?
Warto przypomnieć fakty: niejaki Bartosz Staszewski wyśledził, że wśród ministrów rządu PiS są ludzie homoseksualni i nawoływał w sieci, żeby z nich szydzić i wyśmiewać ich. Sam bywa, jak większość Polaków, w różnych środowiskach, w różnych miejscowościach, chodzi, spaceruje wśród innych ludzi i żaden włos ani z głowy, ani prześlicznej bródki mu nie spadł. Więc o jakich prześladowaniach mówimy? Czy nie jest to tak, że zamiast wziąć się do uczciwej, ciężkiej pracy, aktywiści LGBT+ chcą żyć i robić karierę (pieniądze) na promowaniu się tylko ... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 19 listopada 2021 r. o 08:37
KOGO PROMUJE UNIA i W JAKIM CELU ? "Homoseksualiści żyją średnio 20 lat krócej. To oni stanowią większość osób chorych na HIV/AIDS i inne choroby weneryczne. Wśród homoseksualistów jest także zdecydowana nadreprezentacja pedofilów...." -- stronazycia.pl/infografiki-sp/
Avatar
Max... / 18 listopada 2021 r. o 22:44
Hm.... być może warto byłoby, Panie Staszewski, zebrać kilka tysięcy podpisów i mocą tych głosów zaapelować o roztropność i wstrzemięźliwość w rozpatrywaniu wypocin wysmażonych przez samorządowców pokroju wspomnianego w artykule marszałka Stawiarskiego!
Avatar
Max... / 18 listopada 2021 r. o 22:38
Pozostaje mieć nadzieję, że środowiska LGBT będą konsultowane przez unijnych decydentow! Nikt tak dobrze nie zna wszystkich ohydztw, na które PiS-kanalie narażają osoby heteroseksualnie nienormatywne, jak sami poszkodowani! Należy również wziąć pod uwagę kilka niedawnych deklaracji padających z ust polityków administrujących nasz kraj o niewielkim znaczeniu środków z EU dla kondycji fantastycznych wyników finansowych budżetu państwa! Być może miliony zarezerwowane dla naszego regionu byłyby zdecydowanie lepiej zagospodarowane np. przez "Fundację Batorego"! Innymi słowy, nie spieszcie się , Szanowni urzędnicy unijni i rozważcie inne alternatywne ośrodki warte wsparcia. Wszak nie pieniądze, ale wspólne wartości powinny budować wspólnotę!
Pozostaje mieć nadzieję, że środowiska LGBT będą konsultowane przez unijnych decydentow! Nikt tak dobrze nie zna wszystkich ohydztw, na które PiS-kanalie narażają osoby heteroseksualnie nienormatywne, jak sami poszkodowani! Należy również wziąć pod uwagę kilka niedawnych deklaracji padających z ust polityków administrujących nasz kraj o niewielkim znaczeniu środków z EU dla kondycji fantastycznych wyników finansowych budżetu państwa! Być może miliony zarezerwowane dla naszego regionu byłyby zdecydowanie lepiej zagospodarowane np. przez &quo... rozwiń
Avatar
poker / 20 listopada 2021 r. o 20:25
Osoby szerzące ideologię LGBT+ posługują się kłamstwem i przemocą w stosunku do heteronormatywnej większości społeczeństw demokratycznych. Autorka Harrego Pottera nie może wziąć udziału w uroczystościach związanych z jej dziełem, bo została ukarana za pogląd o tradycyjnym pojmowaniu płci. W USA zawieszono w prawach ucznia chłopca, który przyznał się, że zna dwie płcie: żeńską i męską. Ludzie zaczynają cierpieć za poglądy i przekonania. Tak wygląda TOLERANCJA wg. tego środowiska. A przypominam: w Polsce nikt nikomu nie zagląda do łóżka i jakiekolwiek ustępstwa wobec przemocy i kłamstwa osób promujących się na mniejszościowych upodobaniach seksualnych zachęca ich do następnych agresywnych kroków.
Osoby szerzące ideologię LGBT+ posługują się kłamstwem i przemocą w stosunku do heteronormatywnej większości społeczeństw demokratycznych. Autorka Harrego Pottera nie może wziąć udziału w uroczystościach związanych z jej dziełem, bo została ukarana za pogląd o tradycyjnym pojmowaniu płci. W USA zawieszono w prawach ucznia chłopca, który przyznał się, że zna dwie płcie: żeńską i męską. Ludzie zaczynają cierpieć za poglądy i przekonania. Tak wygląda TOLERANCJA wg. tego środowiska. A przypominam: w Polsce nikt nikomu nie zagląda do łóżka i jaki... rozwiń
Avatar
LLUbelak / 22 listopada 2021 r. o 15:43
Lubelskie zamiast kebabów nadal będzie jeść cebularz . Kalosz znowu coś pier...li . W stolicy 40 % kadry managerów to homo. Nie mają dzieci często samotni dla nich kariera to sens życia. Jak dla pewnego niegrzecznego Jarka, tyle że oni do czegoś doszli a nie jadą na darach od rodziców i śmierci brata
Avatar
LLUbelak / 22 listopada 2021 r. o 15:43
Lubelskie zamiast kebabów nadal będzie jeść cebularz . Kalosz znowu coś pier...li . W stolicy 40 % kadry managerów to homo. Nie mają dzieci często samotni dla nich kariera to sens życia. Jak dla pewnego niegrzecznego Jarka, tyle że oni do czegoś doszli a nie jadą na darach od rodziców i śmierci brata
Avatar
poker / 20 listopada 2021 r. o 20:25
Osoby szerzące ideologię LGBT+ posługują się kłamstwem i przemocą w stosunku do heteronormatywnej większości społeczeństw demokratycznych. Autorka Harrego Pottera nie może wziąć udziału w uroczystościach związanych z jej dziełem, bo została ukarana za pogląd o tradycyjnym pojmowaniu płci. W USA zawieszono w prawach ucznia chłopca, który przyznał się, że zna dwie płcie: żeńską i męską. Ludzie zaczynają cierpieć za poglądy i przekonania. Tak wygląda TOLERANCJA wg. tego środowiska. A przypominam: w Polsce nikt nikomu nie zagląda do łóżka i jakiekolwiek ustępstwa wobec przemocy i kłamstwa osób promujących się na mniejszościowych upodobaniach seksualnych zachęca ich do następnych agresywnych kroków.
Osoby szerzące ideologię LGBT+ posługują się kłamstwem i przemocą w stosunku do heteronormatywnej większości społeczeństw demokratycznych. Autorka Harrego Pottera nie może wziąć udziału w uroczystościach związanych z jej dziełem, bo została ukarana za pogląd o tradycyjnym pojmowaniu płci. W USA zawieszono w prawach ucznia chłopca, który przyznał się, że zna dwie płcie: żeńską i męską. Ludzie zaczynają cierpieć za poglądy i przekonania. Tak wygląda TOLERANCJA wg. tego środowiska. A przypominam: w Polsce nikt nikomu nie zagląda do łóżka i jaki... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 19 listopada 2021 r. o 08:37
KOGO PROMUJE UNIA i W JAKIM CELU ? "Homoseksualiści żyją średnio 20 lat krócej. To oni stanowią większość osób chorych na HIV/AIDS i inne choroby weneryczne. Wśród homoseksualistów jest także zdecydowana nadreprezentacja pedofilów...." -- stronazycia.pl/infografiki-sp/
Avatar
Janusz_Paliwas / 19 listopada 2021 r. o 06:21
Dziwne. W spawie Turowa odprawiają jakieś gusła i zabobony a tu to nie wystarczy ?
Avatar
Max... / 18 listopada 2021 r. o 22:44
Hm.... być może warto byłoby, Panie Staszewski, zebrać kilka tysięcy podpisów i mocą tych głosów zaapelować o roztropność i wstrzemięźliwość w rozpatrywaniu wypocin wysmażonych przez samorządowców pokroju wspomnianego w artykule marszałka Stawiarskiego!
Avatar
Max... / 18 listopada 2021 r. o 22:38
Pozostaje mieć nadzieję, że środowiska LGBT będą konsultowane przez unijnych decydentow! Nikt tak dobrze nie zna wszystkich ohydztw, na które PiS-kanalie narażają osoby heteroseksualnie nienormatywne, jak sami poszkodowani! Należy również wziąć pod uwagę kilka niedawnych deklaracji padających z ust polityków administrujących nasz kraj o niewielkim znaczeniu środków z EU dla kondycji fantastycznych wyników finansowych budżetu państwa! Być może miliony zarezerwowane dla naszego regionu byłyby zdecydowanie lepiej zagospodarowane np. przez "Fundację Batorego"! Innymi słowy, nie spieszcie się , Szanowni urzędnicy unijni i rozważcie inne alternatywne ośrodki warte wsparcia. Wszak nie pieniądze, ale wspólne wartości powinny budować wspólnotę!
Pozostaje mieć nadzieję, że środowiska LGBT będą konsultowane przez unijnych decydentow! Nikt tak dobrze nie zna wszystkich ohydztw, na które PiS-kanalie narażają osoby heteroseksualnie nienormatywne, jak sami poszkodowani! Należy również wziąć pod uwagę kilka niedawnych deklaracji padających z ust polityków administrujących nasz kraj o niewielkim znaczeniu środków z EU dla kondycji fantastycznych wyników finansowych budżetu państwa! Być może miliony zarezerwowane dla naszego regionu byłyby zdecydowanie lepiej zagospodarowane np. przez &quo... rozwiń
Avatar
poker / 18 listopada 2021 r. o 20:26
Warto przypomnieć fakty: niejaki Bartosz Staszewski wyśledził, że wśród ministrów rządu PiS są ludzie homoseksualni i nawoływał w sieci, żeby z nich szydzić i wyśmiewać ich. Sam bywa, jak większość Polaków, w różnych środowiskach, w różnych miejscowościach, chodzi, spaceruje wśród innych ludzi i żaden włos ani z głowy, ani prześlicznej bródki mu nie spadł. Więc o jakich prześladowaniach mówimy? Czy nie jest to tak, że zamiast wziąć się do uczciwej, ciężkiej pracy, aktywiści LGBT+ chcą żyć i robić karierę (pieniądze) na promowaniu się tylko i wyłącznie jako tych, co uprawiają seks w sposób trochę inny niż większość ludzkości?
Warto przypomnieć fakty: niejaki Bartosz Staszewski wyśledził, że wśród ministrów rządu PiS są ludzie homoseksualni i nawoływał w sieci, żeby z nich szydzić i wyśmiewać ich. Sam bywa, jak większość Polaków, w różnych środowiskach, w różnych miejscowościach, chodzi, spaceruje wśród innych ludzi i żaden włos ani z głowy, ani prześlicznej bródki mu nie spadł. Więc o jakich prześladowaniach mówimy? Czy nie jest to tak, że zamiast wziąć się do uczciwej, ciężkiej pracy, aktywiści LGBT+ chcą żyć i robić karierę (pieniądze) na promowaniu się tylko ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bug Hanna – Błękitni Obsza 3:1. Walczą o piąte miejsce w grupie spadkowej, które może dać utrzymanie

Bug Hanna – Błękitni Obsza 3:1. Walczą o piąte miejsce w grupie spadkowej, które może dać utrzymanie

Szósta wygrana w grupie spadkowej nie przyszła piłkarzom z Hanny zbyt łatwo. Bug do 78 minuty przegrywał z Błękitnymi Obsza, którzy przyjechali na mecz w zaledwie 11-osobowym składzie. W końcówce gospodarze wyciągnęli jednak wynik z 0:1 na 3:1 i przed ostatnią serią gier zajmują piąte miejsce. A to według plotek może dać utrzymanie. Sporo będzie zależało od Chełmianki, a także mistrzów klas okręgowych.

Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica 3:2. Goście zasłużyli na więcej

Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica 3:2. Goście zasłużyli na więcej

Podczas sobotniego meczu Podlasia z KS Wiązownica gospodarzom kibicowali nie tylko kibice w Białej Podlaskiej, ale i sympatycy Chełmianki. I wszyscy są zadowoleni, bo biało-zieloni rzutem na taśmę pokonali rywali 3:2. Dzięki temu ostatnia kolejka w grupie czwartej będzie bardzo ciekawa, a drużyna Grzegorza Bonina będzie miała szansę na utrzymanie w III lidze.

Walczył w Normandii, grał w filmach, w niedzielę przyjedzie do Lublina
Magazyn

Walczył w Normandii, grał w filmach, w niedzielę przyjedzie do Lublina

Amerykański czołg M4 Sherman będzie jedną z największych atrakcji 13. festynu Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych 2023, który w rozpocznie się o godzinie 11 w niedzielę, na placu Litewskim. Do Lublina przyjdzie ze szczególną misją, niemal prosto z Chorwacji, z planu zdjęciowego do filmu „Czerwone Maki", o bohaterach z Monte Cassino, który trafi na ekrany kin w przyszłym roku.

Pierwsza ligowa wygrana na wiosnę, czyli Lublinianka lepsza od Orląt Spomlek

Pierwsza ligowa wygrana na wiosnę, czyli Lublinianka lepsza od Orląt Spomlek

Kibice w Radzyniu Podlaskim chyba woleliby, żeby ten sezon, jak najszybciej się skończył. W sobotę Orlęta Spomlek doznały kolejnej porażki na wiosnę. Tym razem musiały uznać wyższość młodej drużyny Lublinianki, która zanotowała pierwsze ligowe zwycięstwo w tym roku (3:2), nie licząc oczywiście tego walkowerem za mecz z ŁKS Łagów.

Avia łatwo pokonała Koronę II Kielce i przeskoczyła w tabeli Wieczystą Kraków

Avia łatwo pokonała Koronę II Kielce i przeskoczyła w tabeli Wieczystą Kraków

Kolejny udany występ piłkarzy ze Świdnika. Avia w sobotę zanotowała piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Tym razem bez najmniejszych problemów pokonała Koronę II Kielce. Żółto-niebiescy już po 42 minutach prowadzili aż 4:0. W drugiej połowie padła jeszcze tylko jedna bramka, ale dla rywali.

Lublin zaprasza na "Weekend z florystyką"
galeria

Lublin zaprasza na "Weekend z florystyką"

Instalacje artystyczne, warsztaty, tworzenie biżuterii florystycznej, kolaże roślinne, a wszystko to przy zastosowaniu technik plastycznych. „Piękno z odzysku” pod takim hasłem odbywał się w Lublinie piąty Weekend z Florystyką.

Roland Garros znowu dla Igi Świątek! Polka pokonała w finale Karolinę Muchową

Roland Garros znowu dla Igi Świątek! Polka pokonała w finale Karolinę Muchową

Czwarty triumf w wielkoszlemowym turnieju w karierze i już trzeci w Paryżu. Iga Świątek w sobotnim finale Roland Garros 2023 pokonała Karolinę Muchową 6:2, 5:7, 6:4.

Stomil Olsztyn – Motor Lublin. Komplet kibiców obejrzy finał baraży o awans do Fortuna I Ligi

Stomil Olsztyn – Motor Lublin. Komplet kibiców obejrzy finał baraży o awans do Fortuna I Ligi

Już w niedzielę poznamy ostatniego beniaminka Fortuna I Ligi. W finale baraży o awans Stomil Olsztyn podejmie Motor Lublin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30, a na trybunach pojawi się komplet publiczności, czyli około 4500 osób. Tym razem nie zabraknie także fanów żółto-biało-niebieskich.

Zamość. XVI-wieczny zabytek pięknieje kawałek po kawałku

Zamość. XVI-wieczny zabytek pięknieje kawałek po kawałku

Pierwszy etap prac przeprowadzono w zeszłym roku. Teraz czas na kolejny. A w przyszłości na pewno co najmniej jeszcze jeden. Stara Brama Lwowska w Zamościu jest remontowana na raty, bo zrobienia przy niej jest dużo i to sporo kosztuje.

Zmysły i emocje - wystawa edukacyjna w CSK
12 czerwca 2023, 18:00

Zmysły i emocje - wystawa edukacyjna w CSK

W ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie przygotował interaktywną wystawę "Zmysły i emocje", która będzie prezentowana w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Wernisaż eskpozycji zaplanowano na 12 czerwca o godz. 18.

Nowa wystawa w Kiosku ze Sztuką
13 czerwca 2023, 18:00

Nowa wystawa w Kiosku ze Sztuką

13 czerwca o godz. 18 w Kiosku ze Sztuką przed Dzielnicowym Domem Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) nastąpi otwarcie nowej wystawy Magdaleny Szubielskiej "Po co komu kioski?".

"Iluzja / droga / przemiana". Spotkanie w Księgarni Dosłownej
14 czerwca 2023, 18:00

"Iluzja / droga / przemiana". Spotkanie w Księgarni Dosłownej

Pracownia Fotografii Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na spotkanie z Lucjanem Demidowskim, Rafałem Biernickim i Marcinem Sudzińskim. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca o godz. 18 w Księgarni Dosłownej (CK, ul. Peowiaków 12).

Znamy sparingpartnerów Górnika Łęczna w letnim okresie przygotowawczym

Znamy sparingpartnerów Górnika Łęczna w letnim okresie przygotowawczym

Po zajęciu 12. miejsca w sezonie 2022/2023 piłkarze Górnika Łęczna przebywają na urlopach. Czasu na wypoczynek nie będą mieli jednak dużo, bo pierwsze zajęcia w letnim okresie przygotowawczym zaplanowano już na 22 czerwca. Wiadomo, że w Łęcznej kibice nie zobaczą już Sergieja Krykuna, a także trójki zawodników, którym zakończyły się wypożyczenia

Wysoka trawa ma sens. Koszą, ale rzadziej

Wysoka trawa ma sens. Koszą, ale rzadziej

W tym roku służby odpowiedzialne za utrzymanie miejskiej zieleni postanowiły zastosować nowy standard jej utrzymania. Niższa częstotliwość koszenia ma sprzyjać w utrzymaniu właściwej wilgotności powietrza oraz retencji w przypadku intensywnych opadów.

Zalew Zemborzycki. Posprzątali las na początek sezonu
galeria

Zalew Zemborzycki. Posprzątali las na początek sezonu

Rozpoczął się sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Na otwarcie MOSiR zorganizował dwie imprezy. W sobotę, 10 czerwca wystartował Eko Piknik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium