Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Powiat lubelski

11 maja 2020 r.
19:00

Skandaliczne zachowanie kierowcy na drodze pod Lublinem. Drugie auto wylądowało na barierkach [wideo]

Autor: Zdjęcie autora pab
111 10 A A

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godz. 8 rano w okolicach Dąbrowicy, na dojeździe od strony Lublina do obwodnicy miasta, przed wjazdem na węzeł Sławinek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierowca forda na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne przy drodze. Na szczęście nic mu się nie stało.

Jak się okazuje, najprawdopodobniej to nie on jest winny kolizji. Kamera w samochodzie jadącym za fordem zarejestrowała ostatnie chwile przed rozbiciem auta. Film został już umieszczony na popularnym kanale "Stop Cham" na YouTube. Widać na nim jak czarnego forda wyprzedza biała skoda. Zaraz po wyprzedzeniu skoda zjeżdża na prawy pas. Ford odbija na lewy pas ale wpada w poślizg i rozbija się na barierkach.

Kierowca tak zrelacjonował całe zajście: "Kierowałem czarnym fordem focusem. Jadąc drogą ekspresową wyprzedzałem dwa samochody. Pan za mną zniecierpliwiony tym zaczął migać mi długimi. Po zjechaniu na prawy pas, biała skoda wyprzedziła mnie i ostro zahamowała co doprowadziło do tego co widać na filmie" – cytuje kierowcę kanał "Stop Cham".

– Kierowca forda w tym przypadku jest osobą poszkodowaną – potwierdza podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia, w tym dane kierowcy skody. Skorzystają z zabezpieczonego materiału filmowego.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Motormaxx / 11 maja 2020 r. o 19:17
+199
Dożywotnio zabrać uprawnienia temu burakowi ze Skody. Niech hulajnogą jeździ.
Avatar
snekker / 11 maja 2020 r. o 20:31
+160
tydzień temu też mi się trafił w tym samym miejscu taki niecierpliwy Janusz kierownicy w oczywiście BMW z rejestracją LRY.... Zapamiętajcie sobie zakute pały, że jeśli ktoś wyprzedza jadące pojazdy lewym pasem to nie macie prawa poganiać światłami ani siadać na zderzak, bo nie ma większego chamstwa na autostradzie niż takie zachowanie. W Niemczech czy Holandii takie zachowanie jest nie do pomyślenia. Lewy pas nie jest przeznaczony do najszybciej poruszających się pojazdów tylko do wyprzedzania i jeśli wyprzedzam z prędkością dozwoloną, czyli 140 km/h, to nie masz prawa buraku jeden do poganiania. A tego przedstawiciela handlowego z białej skody trzeba obciążyć kosztami naprawy i kosztami leczenia poszkodowanych ludzi. Specjalne powodowanie wypadku musi być ukarane odpowiednio, do końca życia niech spłaca. A Pana z BMW z Ryk też chyba wrzucę do neta, bez zamazywania tablic, nagrał się pięknie z mordeczką.
tydzień temu też mi się trafił w tym samym miejscu taki niecierpliwy Janusz kierownicy w oczywiście BMW z rejestracją LRY.... Zapamiętajcie sobie zakute pały, że jeśli ktoś wyprzedza jadące pojazdy lewym pasem to nie macie prawa poganiać światłami ani siadać na zderzak, bo nie ma większego chamstwa na autostradzie niż takie zachowanie. W Niemczech czy Holandii takie zachowanie jest nie do pomyślenia. Lewy pas nie jest przeznaczony do najszybciej poruszających się pojazdów tylko do wyprzedzania i jeśli wyprzedzam z prędkością dozwoloną, cz... rozwiń
Avatar
robertti / 11 maja 2020 r. o 23:17
+96
To nawet nie była jeszcze ekspresówka, po drodze widać znak. Czyli max. 100 km/h można jechać. Ten ze skody powinien stracić uprawnienia dożywotnio. Nie ma pozwolenia na takie manewry.
Avatar
Simplex / 11 maja 2020 r. o 21:27
+92
Mam nadzieję że squrwegosyna znaleźli.
Avatar
fillip75 / 11 maja 2020 r. o 23:00
+56
Co tu zabezpieczać? Jest podany dzień, godzina i miejsce. Na kamerce zjazdowej będzie bardzo czytelny. Jakoś mandaty przychodzą z tych kamer.
Avatar
Susan.Benson / 13 maja 2020 r. o 00:11
-4
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, chcę, abyś skontaktował się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i od razu otrzymaj odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3,0%. * Wysokie stawki zatwierdzenia * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa i będziesz zadbany przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, ż... rozwiń
Avatar
Susan.Benson / 13 maja 2020 r. o 00:10
-4
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, chcę, abyś skontaktował się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i od razu otrzymaj odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3,0%. * Wysokie stawki zatwierdzenia * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa i będziesz zadbany przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, ż... rozwiń
Avatar
stanisław / 12 maja 2020 r. o 12:35
-25
Może słabo widzę , ale nie widać zapalających się świateł stopu w skodzie . Chyba kierowca forda coś skopał .
Avatar
komentator_dziennik / 12 maja 2020 r. o 00:12
-32
I tak pewnie nie znajdą
Avatar
ykhnwocq / 11 maja 2020 r. o 22:13
-124
Ta jasne. Niewychamował i kąbinuje.
Avatar
Susan.Benson / 13 maja 2020 r. o 00:11
-4
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, chcę, abyś skontaktował się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i od razu otrzymaj odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3,0%. * Wysokie stawki zatwierdzenia * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa i będziesz zadbany przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, ż... rozwiń
Avatar
Susan.Benson / 13 maja 2020 r. o 00:10
-4
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, chcę, abyś skontaktował się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i od razu otrzymaj odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3,0%. * Wysokie stawki zatwierdzenia * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa i będziesz zadbany przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998
Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe? Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, ż... rozwiń
Avatar
stanisław / 12 maja 2020 r. o 12:35
-25
Może słabo widzę , ale nie widać zapalających się świateł stopu w skodzie . Chyba kierowca forda coś skopał .
Avatar
komentator_dziennik / 12 maja 2020 r. o 00:12
-32
I tak pewnie nie znajdą
Avatar
robertti / 11 maja 2020 r. o 23:17
+96
To nawet nie była jeszcze ekspresówka, po drodze widać znak. Czyli max. 100 km/h można jechać. Ten ze skody powinien stracić uprawnienia dożywotnio. Nie ma pozwolenia na takie manewry.
Avatar
fillip75 / 11 maja 2020 r. o 23:00
+56
Co tu zabezpieczać? Jest podany dzień, godzina i miejsce. Na kamerce zjazdowej będzie bardzo czytelny. Jakoś mandaty przychodzą z tych kamer.
Avatar
ykhnwocq / 11 maja 2020 r. o 22:13
-124
Ta jasne. Niewychamował i kąbinuje.
Avatar
Simplex / 11 maja 2020 r. o 21:27
+92
Mam nadzieję że squrwegosyna znaleźli.
Avatar
snekker / 11 maja 2020 r. o 20:31
+160
tydzień temu też mi się trafił w tym samym miejscu taki niecierpliwy Janusz kierownicy w oczywiście BMW z rejestracją LRY.... Zapamiętajcie sobie zakute pały, że jeśli ktoś wyprzedza jadące pojazdy lewym pasem to nie macie prawa poganiać światłami ani siadać na zderzak, bo nie ma większego chamstwa na autostradzie niż takie zachowanie. W Niemczech czy Holandii takie zachowanie jest nie do pomyślenia. Lewy pas nie jest przeznaczony do najszybciej poruszających się pojazdów tylko do wyprzedzania i jeśli wyprzedzam z prędkością dozwoloną, czyli 140 km/h, to nie masz prawa buraku jeden do poganiania. A tego przedstawiciela handlowego z białej skody trzeba obciążyć kosztami naprawy i kosztami leczenia poszkodowanych ludzi. Specjalne powodowanie wypadku musi być ukarane odpowiednio, do końca życia niech spłaca. A Pana z BMW z Ryk też chyba wrzucę do neta, bez zamazywania tablic, nagrał się pięknie z mordeczką.
tydzień temu też mi się trafił w tym samym miejscu taki niecierpliwy Janusz kierownicy w oczywiście BMW z rejestracją LRY.... Zapamiętajcie sobie zakute pały, że jeśli ktoś wyprzedza jadące pojazdy lewym pasem to nie macie prawa poganiać światłami ani siadać na zderzak, bo nie ma większego chamstwa na autostradzie niż takie zachowanie. W Niemczech czy Holandii takie zachowanie jest nie do pomyślenia. Lewy pas nie jest przeznaczony do najszybciej poruszających się pojazdów tylko do wyprzedzania i jeśli wyprzedzam z prędkością dozwoloną, cz... rozwiń
Avatar
Motormaxx / 11 maja 2020 r. o 19:17
+199
Dożywotnio zabrać uprawnienia temu burakowi ze Skody. Niech hulajnogą jeździ.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Aptekarz zaszczepi nie tylko przeciw COVID. 600 w Lubelskiem przeszło szkolenia

Aptekarz zaszczepi nie tylko przeciw COVID. 600 w Lubelskiem przeszło szkolenia

Niebawem pierwsze apteki zaczną szczepić przeciwko COVID-19. Farmaceuci będą mogli podawać również inne szczepionki np. przeciwko grypie.

Michał Dworczyk: Apteki w programie szczepień przeciw COVID-19 zwiększą dostępność

Michał Dworczyk: Apteki w programie szczepień przeciw COVID-19 zwiększą dostępność

Apteki mogą zgłaszać chęć udziału w Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19; wsparcie farmaceutów zwiększy dostępność szczepień – wskazał we wtorek szef KPRM i pełnomocnik ds. programu szczepień Michał Dworczyk.

 Greckie wakacje – magiczne Mykonos i Santorini

Greckie wakacje – magiczne Mykonos i Santorini

Grecja to wyjątkowy kraj na mapie świata. To tutaj, pośród wód czterech mórz – Jońskiego, Egejskiego, Kreteńskiego i Śródziemnego – w starożytności narodziła się kultura europejska, a greccy filozofowie rozważali pojęcia etyki, estetyki i filozofii, zakładając swoje szkoły i ucząc każdego, kto chciał posłuchać.

"Nie ma medyków, nie ma leczenia!" Protest pielęgniarek i położnych przed Sejmem
wideo
galeria
film

"Nie ma medyków, nie ma leczenia!" Protest pielęgniarek i położnych przed Sejmem

Pielęgniarki i położne protestują przed Sejmem. Manifestacja ma związek z procedowaną w parlamencie tak zwaną "ustawą Niedzielskiego", dotyczącą minimalnych pensji w służbie zdrowia. Protestujący domagają się godnego traktowania i lepszych wynagrodzeń.

10 dni z darmowym teatrem w Lublinie. Przestrzenie Teatru
17 czerwca 2021, 20:00
galeria

10 dni z darmowym teatrem w Lublinie. Przestrzenie Teatru

17 czerwca w Lublinie wystartuje druga odsłona projektu Przestrzenie Teatru. Przez 10 dni w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego oraz Wirydarzu Centrum Kultury prezentowane będą darmowe spektakle.

Razer Blade 14: Nowa wersja już jest

Razer Blade 14: Nowa wersja już jest

A w środku procesor AMD Ryzen 9 5900HX i karta graficzna z serii Nvidia GeForce RTX 30. Cena nowego laptopa Razer Blade 14 startuje od 1999,99 euro.

Rowerzysta wjechał na figurę jelenia. Teraz szuka go policja

Rowerzysta wjechał na figurę jelenia. Teraz szuka go policja

Ktoś wjechał rowerem na figurę Jelenia Królewskiego w Parczewie. Zdjęcie krążyło w mediach społecznościowych, ale szybko zniknęło. Teraz sprawę bada policja.

Wyskoczył z okna domu pocięty i z nożem w ręku

Wyskoczył z okna domu pocięty i z nożem w ręku

Policja agresywnego mężczyznę odnalazła, jak szedł rowem melioracyjnym. Został zabrany do szpitala.

Dwie zawodniczki Górnika Łęczna zagrały w meczu reprezentacji narodowej

Dwie zawodniczki Górnika Łęczna zagrały w meczu reprezentacji narodowej

Spotkanie zostało rozegrane w hiszpańskiej Kartagenie i kończyło kilkudniowe zgrupowanie na Półwyspie Iberyjskim

Przez korek na S17 na sygnale. Policjanci eskortowali matkę z małym dzieckiem

Przez korek na S17 na sygnale. Policjanci eskortowali matkę z małym dzieckiem

3-miesięczna dziewczynka pilnie musiała przyjąć lek. Ale razem z mamą utknęła w korku na drodze ekspresowej.

W szkołach powstaną Sport Kluby. Mają podnieść kondycję uczniów po pandemii
galeria

W szkołach powstaną Sport Kluby. Mają podnieść kondycję uczniów po pandemii

Ponad 42 tys. nauczycieli chce prowadzić dodatkowe zajęcia dla uczniów w ramach programu „Aktywny powrót do szkoły”. Pomysł ministra edukacji Przemysława Czarnka ma poprawić kondycję dzieci i młodzieży po roku nauki zdalnej w domu.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl: Zwiastun, data premiery i promieniowanie (wideo)
film

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl: Zwiastun, data premiery i promieniowanie (wideo)

A do tego opowieści przy ognisku i rzucanie śrubami w anomalie. 28 kwietnia 2022 roku znów ruszymy do zony. Co jeszcze czeka nas w grze S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl?

Stroją Lublin w nowe kwiatki

Stroją Lublin w nowe kwiatki

Zaczęło się sadzenie nowych kompozycji kwiatowych zamówionych przez Urząd Miasta. Tego lata na ulicach ma królować róż.

Oddał samochód do warsztatu. Czegoś takiego się nie spodziewał

Oddał samochód do warsztatu. Czegoś takiego się nie spodziewał