Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 kwietnia 2017 r.
17:20

Chciał zabić psa. Uderzył właścicielkę prętem i złamał jej rękę

Autor: Zdjęcie autora rs
0 85 A A

Benjamin K. w niedzielę wielkanocną wziął metalowy pręt, wtargnął do jednego z domów na os. Włostowice i krzyczał, że zabije psa. Zwierzę zdołało uciec, ale napastnik uderzył jego właścicielkę. O jego losie zdecyduje sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mężczyzna do domu przy ul. Koźmiana dostał się wybijając szybę w balkonowych drzwiach. W ręku miał metalowy pręt, który wziął ze sobą po to, by zabić psa. Puławianin próbował uderzyć nim zwierzę, ale to zdążyło uciec. Gdy na drodze napastnika stanęła właścicielka czworonoga, ten zaatakował ją prętem, łamiąc jej rękę. Kobieta zdołała wybiec z domu. Na miejsce przyjechała policja, która zatrzymała agresywnego napastnika.

– Policja złożyła już wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania dla sprawcy tego zdarzenia – informuje Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy policji w Puławach. 38-latek został już przesłuchany. Na pytanie dlaczego chciał zabić psa, odpowiedział, że ten mu przeszkadzał. Zaprzeczył jednocześnie, jakoby celem jego wtargnięcia do sąsiadów było wyrządzenie krzywdy ludziom.

Dla 38-letniego puławianina to już drugie włamanie do domu sąsiadów w ciągu ostatniego półrocza. W grudniu 2016 roku, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, po włamaniu się do innych sąsiadów, zadźgał nożem ich 18-letniego kundla. Po tamtym wydarzeniu dostał policyjny dozór i zakaz zbliżania się do właścicieli tamtego psa. Prokuratorskie postępowanie zostało jednak umorzone po tym jak biegli uznali, że Benjamin K. nie stanowi zagrożenia dla ludzi.

Tym razem za naruszenie miru domowego, uszkodzenia drzwi balkonowych, usiłowanie zabójstwa kolejnego już psa, uszkodzenie ciała oraz groźby pod adresem sąsiadki, mieszkańcowi Puław grozi więzienie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 85

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 19:05
+1
Biegli też uznali, że Benjamin K. nie stanowi zagrożenia dla ludzi. Zajebiście! Jednak jak widzicie panowie biegli stanowi on zagrożenie! Wasze puste łby powinny być obite prętami a dupska wwalone do wiezienia za narażanie życia ludzi! Kompromitacja!
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 19:03
+1
hahahhaahah kpina za zadźganie psa dozór czy wy jesteście po***i wtargnął z prętem chciał zabić psa i człowieka nie udało się zabić psa nie udało sie zabić człowieka na szczęście tylko wyrządzona krzywda kilka dobrych lat wyroku temu frajerowi zero szacunku dla cwela
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 18:48
+1
Panie prokuratorze. Pan powinien sie podać natychmiast do dymisji. Naraził pan zdrowie, życie i mienie ludzi i zwierząt. Kara powinna pana spotkać!
Avatar
On i Ona / 18 kwietnia 2017 o 18:40
+1
Śmieć nie człowiek a jego rodzinie się to chyba podoba co robi. Niech pamiętają Karma Wraca 
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 18:40
+1
Jak włamywaczem, morderca zwierząt jest syn wiceprezydenta miasta należącego do jedynej słusznej, rządzącej prawej i sprawiedliwej partii, to widać jaka mamy sprawiedliwość ?.?.?.?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 18:34
+1
Vovv, a co ma piernik do wiatraka?Tu chodzi o bandziora,który włamał się do prywatnego domu.W USA juz by menda nie żył, odstrzeliliby go jak kaczkę( i bardzo dobrze zresztą), pies to temat zastępczy.Takiego gnoja więzienie nic nie nauczy,wręcz odwrotnie.
Avatar
Śmiech / 18 kwietnia 2017 o 18:33
+1
Psy to Mu szczekają w głowie bo jest psycholem a jego wysoko postawieni rodzice są bezwstydni i co niedziela do kościoła w pierwszą ławkę a synalka chodują na strychu jak szczura 
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 18:27
+1
Prokurator umarza włamania do domów i zabijanie psów? Moze poda swe uzasadnienie tej niezwykłej pobłażliwości!!!!???????????????? Przecież sprawy włamań i zabić psów tak porostu się nie umarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 18:21
+1
Powstaje pytanie, jaki to byl dozór policyjny, jaka jego skuteczność, skoro doszło do takiej tragedii? Dlaczego ten bandyta nie został już w grudniu osadzony w areszcie? JAK PROKURATOR, MÓGŁ UMORZYĆ SPRAWĘ WŁAMANIA I ZABICIA PSA? Bo jest synem vice ?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 18:16
+1
Hejt i chęć wybielenia potwornych czynów sięga już dna człowieczeństwa. To nie jest problem psów, to problem i tego.... To nie jest żadne blokowisko tylko domy prywatne na Włostowicach.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2017 o 21:43
0
Podobno po mamie
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2017 o 09:46
0
Ciekawe po kim?
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2017 o 22:29
0
Koleś jest debilem
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2017 o 12:33
0
fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/beniamin-k-syn-wiceprezydenta-pulaw-chcial-zabic-kobiete/4ec6xw3?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 08:35
0
Dobrze że tym razem miał rurkę a nie nóż. 
Avatar
alcapone / 21 kwietnia 2017 o 01:10
0
Jak ci psychopata zabije kiedyś te dzieci, to może zmienisz zdanie. I zaczniesz marzyć o głodnych psach sąsiadów, które ostrzegą przed bandytą
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2017 o 19:23
0
"Prokuratorskie postępowanie zostało jednak umorzone po tym jak biegli uznali, że Benjamin K. nie stanowi zagrożenia dla ludzi." Za to powinien odpowiadać sędzia który postępowanie umorzył.
Avatar
kjajaa / 20 kwietnia 2017 o 17:18
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To syn wiceprezydenta Puław.
Syn wiceprezydenta Koconia z PIS? Więc juz wszystko jasne ?
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2017 o 17:15
0
okazuje się, że psa mógł zabić bezkarnie, mimo, że wtargnął do cudzego domu. Może teraz, po drugim ataku zostanie ukarany realnie za te dwa przestępstwa
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2017 o 16:12
0
Nienormalne jest ze pierwsza sprawa została umorzona...gdyby wtedy zostal ukarany wysoka grzywna to dzis by nie byloby drugiej sprawy i .to funkcjonuje bardzo prosto
Zobacz wszystkie komentarze 85

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 29 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!