Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 maja 2017 r.
9:27

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę Domu Chemika. Co się zmieni?

0 8 A A
Tak po przebudowie ma wyglądać front budynku od Placu Fryderyka Chopina
Tak po przebudowie ma wyglądać front budynku od Placu Fryderyka Chopina

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę i wyposażenie Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika. Prace mają potrwać 20 miesięcy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To będzie jedna z najdroższych puławskich inwestycji. Jej wartość szacowana jest na około 30 mln zł. Zmienić ma się niemal wszystko. Firmy chętne do podjęcia się tego zdania mogą się zgłaszać do 20 czerwca.

Na budynku pojawi się nowa elewacja, aluminiowe okna, a patio zostanie przykryte przeszklonym dachem. Przy głównym wejściu do budynku (od Placu Chopina) zawiśnie duży ekran LED, na którym wyświetlane będą zapowiedzi kulturalnych wydarzeń.

W środku będą nowe podłogi, sufity, wykładziny na ścianach, oświetlenie i szklane barierki. Zmieni się też układ pomieszczeń. Sala widowiskowa pozostanie na swoim miejscu, ale na parter trafi także klubokawiarnia „U Smoka” oraz Puławska Galeria Sztuki. Z kolei sala baletowa znajdzie się na piętrze gdzie będzie kursować winda.

Zakamuflowane, ale za to dobrze słyszalne powinno być nagłośnienie. Dźwięk widza będzie otaczał z każdej strony (na potrzeby elektroakustyki wykonano osobną część przetargu, więc różnica w stosunku do obecnych kolumn estradowych może być znacząca). Na sali widowiskowej (na 500 miejsc) znacznie poprawi się widoczność, a w całym budynku będzie działać klimatyzacja.

Gdy remont ruszy, mieszkańcy będą musieli wziąć długi rozbrat z Domem Kultury. Nie znaczy to jednak, że puławska kultura na dwa lata przestanie istnieć. Latem ma być więcej imprez w plenerze. W zimie puławianie na koncerty będą zapraszani m.in. do hal sportowych, sali konferencyjnej PPNT czy Sali Kongresowej w Pałacu Czartoryskich.

Niszczenie modernizmu

Gmach Domu Chemika jest świetnym przykładem modernistycznej architektury drugiej połowy XX wieku, a do budowy budynku użyto materiałów dobrej jakości. Nie oszczędzano na marmurze, kamieniu, drewnie czy szkle. Nie dziwi więc, że część mieszkańców miasta nie zgadza się na przebudowę POK. Na Facebooku powstała strona „Ocalmy POK Dom Chemika”. Założono także wspierające tę inicjatywę Stowarzyszenie Puławianie.

– Miasto zmierza w złą stronę, niszcząc dorobek architektoniczny poprzedniej epoki, zastępując go niskich lotów nowoczesną architekturą – argumentują obrońcy modernizmu. Grupa złożyła także wniosek o wpisanie Domu Chemika do rejestru zabytków oraz zbiera podpisy pod petycją o ocalenie budynku.

Dom Chemika - lata 80. XX wieku
Dom Chemika - lata 80. XX wieku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 19:43
0
Wyburzyć wszystko, przecież Polska miała być w ruinie.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 12:35
0
Ale obrońcy modernizmu bronią go dla zasady, bo jest modernizmem, a pomijają, że wiele z tych obiektów jest po prostu szkaradnych, szpetnych i brzydkich. Czemu to Puławy mają być skansenem PRL-u? Hotel Izabella raczej odstrasza turystów, Modus i Hermes to huk wie co, projektowane chyba na ćwiczeniach studentów, Tasiemiec skłania do odwracania wzroku i zmiany kierunku i miejsca zakupów, więc po cholerę to jeszcze stoi?! Niech obrońcy modernizmu wynajmą sobie te budowle, rozkręcą jakiś interes, o ile im się uda i płacą za utrzymanie. Na świecie rządzi teraz neomodernizm, a nie modernizm. Ten ostatni estetycznie znacznie odbiega od renesansu i neoklasycyzmu i poza jakością materiału nie zachwyca. Nic nie stoi na przeszkodzie, by i dzisiaj korzystać z dobrych materiałów... Dalsze do wyburzenia wg mnie to: Wielobranżówka na Centralnej, ZURT, dawna restauracja Wisła, Meblowiec i budynek Dworca PKS. I ta romantyczna "gotycka" knajpa na Pl. Chopina tj. dawny Kubuś.
Ale obrońcy modernizmu bronią go dla zasady, bo jest modernizmem, a pomijają, że wiele z tych obiektów jest po prostu szkaradnych, szpetnych i brzydkich. Czemu to Puławy mają być skansenem PRL-u? Hotel Izabella raczej odstrasza turystów, Modus i Hermes to huk wie co, projektowane chyba na ćwiczeniach studentów, Tasiemiec skłania do odwracania wzroku i zmiany kierunku i miejsca zakupów, więc po cholerę to jeszcze stoi?! Niech obrońcy modernizmu wynajmą sobie te budowle, rozkręcą jakiś interes, o ile im się uda i płacą za utrzymanie. Na świeci... rozwiń
Avatar
Misiewicz / 18 maja 2017 o 11:28
0
undefined napisał:
Puławy powinno stać na architekturę wyjątkową, która mogłaby przetrwać dla następnych pokoleń jako przykład kunsztu artystycznego, zamiast budować wszystko najtańszym kosztem. Chociaż kilka budynków o wyjątkowej randze architektonicznej na dwadzieścia pięć lat. To jest inwestycja na przyszłość.
 Czy " Ch....   Polski  Wschodniej "  dorzuci bańke od  Jan z Ciech ? 
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:27
0
Puławy powinno stać na architekturę wyjątkową, która mogłaby przetrwać dla następnych pokoleń jako przykład kunsztu artystycznego, zamiast budować wszystko najtańszym kosztem. Chociaż kilka budynków o wyjątkowej randze architektonicznej na dwadzieścia pięć lat. To jest inwestycja na przyszłość.
Avatar
kokos / 18 maja 2017 o 10:08
0
undefined napisał:
a kiedy np odnowa szpitala ?? no tak to jest miejsce gdzie widać prawdziwe życie, prawdziwy stan człowieka więc to nie jest "atrakcyjne" ... lepiej inwestować w mamidła, w to co utrzymuje ludzi w zaślepieniu i niewiedzy na kluczowe tematy - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/chleba_i_igrzysk : " okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy organizowanie publicznych uczt dla tysięcy osób " ______ więcej konsumpcjonizmu, pustych rozrywek i gonitwy za marnością - tego jesteśmy uczeni, abyśmy nie mieli czasu i wolnego umysłu na to co najważniejsze : ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/04/21/wszechmogacy-chrystus-niszczy-beznadzieje-15-powodow-dlaczego-samobojstwo-jest-grzechem/
 Napisz do ministra Radziwiłła. On jest ekspertem napraw iania służby zdrowia i na pewno rozwiąże twój dylemat.
 Napisz do ministra Radziwiłła. On jest ekspertem napraw iania służby zdrowia i na pewno rozwiąże twój dylemat. rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:07
0
Nie no - chcą przebudowac ten blaszany barak (ja tam piękna nie zauważam) na coś co ma chcrakter i wygląd XXI wieku, a te malkontenty z Puław już ględzą, że niszczy się artystyczną bryłę modernizmu.... kuźwa wymiękam. Ja tez jestem miłosnikiem minionych epok, ale potrafię jeszcze myśleć i odróżniać potrzeby większości od przyzwyczajeń garstki. Przypomina mi się teraz jak na jakiejś stacji kolejowej burzyli stary obsrany i zrujnowany wychodek. Wówczas protestowała garstka miłośników kolei że niszczy się "zabytek". Zabytki - OK.... ale kuźwa - nie przesadzajmy.....
Nie no - chcą przebudowac ten blaszany barak (ja tam piękna nie zauważam) na coś co ma chcrakter i wygląd XXI wieku, a te malkontenty z Puław już ględzą, że niszczy się artystyczną bryłę modernizmu.... kuźwa wymiękam. Ja tez jestem miłosnikiem minionych epok, ale potrafię jeszcze myśleć i odróżniać potrzeby większości od przyzwyczajeń garstki. Przypomina mi się teraz jak na jakiejś stacji kolejowej burzyli stary obsrany i zrujnowany wychodek. Wówczas protestowała garstka miłośników kolei że niszczy się "zabytek". Zabytki - OK.... a... rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 09:55
0
Ekran LED nie zawiśnie. Poczytajcie kwity.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 09:45
0
a kiedy np odnowa szpitala ?? no tak to jest miejsce gdzie widać prawdziwe życie, prawdziwy stan człowieka więc to nie jest "atrakcyjne" ... lepiej inwestować w mamidła, w to co utrzymuje ludzi w zaślepieniu i niewiedzy na kluczowe tematy - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/chleba_i_igrzysk : " okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy organizowanie publicznych uczt dla tysięcy osób " ______ więcej konsumpcjonizmu, pustych rozrywek i gonitwy za marnością - tego jesteśmy uczeni, abyśmy nie mieli czasu i wolnego umysłu na to co najważniejsze : ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/04/21/wszechmogacy-chrystus-niszczy-beznadzieje-15-powodow-dlaczego-samobojstwo-jest-grzechem/
a kiedy np odnowa szpitala ?? no tak to jest miejsce gdzie widać prawdziwe życie, prawdziwy stan człowieka więc to nie jest "atrakcyjne" ... lepiej inwestować w mamidła, w to co utrzymuje ludzi w zaślepieniu i niewiedzy na kluczowe tematy - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/chleba_i_igrzysk : " okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy... rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 19:43
0
Wyburzyć wszystko, przecież Polska miała być w ruinie.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 12:35
0
Ale obrońcy modernizmu bronią go dla zasady, bo jest modernizmem, a pomijają, że wiele z tych obiektów jest po prostu szkaradnych, szpetnych i brzydkich. Czemu to Puławy mają być skansenem PRL-u? Hotel Izabella raczej odstrasza turystów, Modus i Hermes to huk wie co, projektowane chyba na ćwiczeniach studentów, Tasiemiec skłania do odwracania wzroku i zmiany kierunku i miejsca zakupów, więc po cholerę to jeszcze stoi?! Niech obrońcy modernizmu wynajmą sobie te budowle, rozkręcą jakiś interes, o ile im się uda i płacą za utrzymanie. Na świecie rządzi teraz neomodernizm, a nie modernizm. Ten ostatni estetycznie znacznie odbiega od renesansu i neoklasycyzmu i poza jakością materiału nie zachwyca. Nic nie stoi na przeszkodzie, by i dzisiaj korzystać z dobrych materiałów... Dalsze do wyburzenia wg mnie to: Wielobranżówka na Centralnej, ZURT, dawna restauracja Wisła, Meblowiec i budynek Dworca PKS. I ta romantyczna "gotycka" knajpa na Pl. Chopina tj. dawny Kubuś.
Ale obrońcy modernizmu bronią go dla zasady, bo jest modernizmem, a pomijają, że wiele z tych obiektów jest po prostu szkaradnych, szpetnych i brzydkich. Czemu to Puławy mają być skansenem PRL-u? Hotel Izabella raczej odstrasza turystów, Modus i Hermes to huk wie co, projektowane chyba na ćwiczeniach studentów, Tasiemiec skłania do odwracania wzroku i zmiany kierunku i miejsca zakupów, więc po cholerę to jeszcze stoi?! Niech obrońcy modernizmu wynajmą sobie te budowle, rozkręcą jakiś interes, o ile im się uda i płacą za utrzymanie. Na świeci... rozwiń
Avatar
Misiewicz / 18 maja 2017 o 11:28
0
undefined napisał:
Puławy powinno stać na architekturę wyjątkową, która mogłaby przetrwać dla następnych pokoleń jako przykład kunsztu artystycznego, zamiast budować wszystko najtańszym kosztem. Chociaż kilka budynków o wyjątkowej randze architektonicznej na dwadzieścia pięć lat. To jest inwestycja na przyszłość.
 Czy " Ch....   Polski  Wschodniej "  dorzuci bańke od  Jan z Ciech ? 
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:27
0
Puławy powinno stać na architekturę wyjątkową, która mogłaby przetrwać dla następnych pokoleń jako przykład kunsztu artystycznego, zamiast budować wszystko najtańszym kosztem. Chociaż kilka budynków o wyjątkowej randze architektonicznej na dwadzieścia pięć lat. To jest inwestycja na przyszłość.
Avatar
kokos / 18 maja 2017 o 10:08
0
undefined napisał:
a kiedy np odnowa szpitala ?? no tak to jest miejsce gdzie widać prawdziwe życie, prawdziwy stan człowieka więc to nie jest "atrakcyjne" ... lepiej inwestować w mamidła, w to co utrzymuje ludzi w zaślepieniu i niewiedzy na kluczowe tematy - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/chleba_i_igrzysk : " okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy organizowanie publicznych uczt dla tysięcy osób " ______ więcej konsumpcjonizmu, pustych rozrywek i gonitwy za marnością - tego jesteśmy uczeni, abyśmy nie mieli czasu i wolnego umysłu na to co najważniejsze : ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/04/21/wszechmogacy-chrystus-niszczy-beznadzieje-15-powodow-dlaczego-samobojstwo-jest-grzechem/
 Napisz do ministra Radziwiłła. On jest ekspertem napraw iania służby zdrowia i na pewno rozwiąże twój dylemat.
 Napisz do ministra Radziwiłła. On jest ekspertem napraw iania służby zdrowia i na pewno rozwiąże twój dylemat. rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:07
0
Nie no - chcą przebudowac ten blaszany barak (ja tam piękna nie zauważam) na coś co ma chcrakter i wygląd XXI wieku, a te malkontenty z Puław już ględzą, że niszczy się artystyczną bryłę modernizmu.... kuźwa wymiękam. Ja tez jestem miłosnikiem minionych epok, ale potrafię jeszcze myśleć i odróżniać potrzeby większości od przyzwyczajeń garstki. Przypomina mi się teraz jak na jakiejś stacji kolejowej burzyli stary obsrany i zrujnowany wychodek. Wówczas protestowała garstka miłośników kolei że niszczy się "zabytek". Zabytki - OK.... ale kuźwa - nie przesadzajmy.....
Nie no - chcą przebudowac ten blaszany barak (ja tam piękna nie zauważam) na coś co ma chcrakter i wygląd XXI wieku, a te malkontenty z Puław już ględzą, że niszczy się artystyczną bryłę modernizmu.... kuźwa wymiękam. Ja tez jestem miłosnikiem minionych epok, ale potrafię jeszcze myśleć i odróżniać potrzeby większości od przyzwyczajeń garstki. Przypomina mi się teraz jak na jakiejś stacji kolejowej burzyli stary obsrany i zrujnowany wychodek. Wówczas protestowała garstka miłośników kolei że niszczy się "zabytek". Zabytki - OK.... a... rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 09:55
0
Ekran LED nie zawiśnie. Poczytajcie kwity.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 09:45
0
a kiedy np odnowa szpitala ?? no tak to jest miejsce gdzie widać prawdziwe życie, prawdziwy stan człowieka więc to nie jest "atrakcyjne" ... lepiej inwestować w mamidła, w to co utrzymuje ludzi w zaślepieniu i niewiedzy na kluczowe tematy - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/chleba_i_igrzysk : " okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy organizowanie publicznych uczt dla tysięcy osób " ______ więcej konsumpcjonizmu, pustych rozrywek i gonitwy za marnością - tego jesteśmy uczeni, abyśmy nie mieli czasu i wolnego umysłu na to co najważniejsze : ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/04/21/wszechmogacy-chrystus-niszczy-beznadzieje-15-powodow-dlaczego-samobojstwo-jest-grzechem/
a kiedy np odnowa szpitala ?? no tak to jest miejsce gdzie widać prawdziwe życie, prawdziwy stan człowieka więc to nie jest "atrakcyjne" ... lepiej inwestować w mamidła, w to co utrzymuje ludzi w zaślepieniu i niewiedzy na kluczowe tematy - ***s://pl.wikipedia.org/wiki/chleba_i_igrzysk : " okrzyk autorstwa starorzymskiego poety juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek. postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 4 8

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 21 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 49 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!